Adana İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Adana İstanbul uçak biletleri

1.233,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

1.233,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.336,40TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.335,62TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

Adana İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul tüm dünyanın gözünün olduğu destansı bir şehirdir. Doğası, kültürü ve en önemlisi de tarihi zenginlikleriyle ön plana çıkan önemli şehirlerin arasındadır. Coğrafi konumundan ötürü Asya ve Avrupa noktalarından köprü görevi yapar. Aynı zamanda hem Doğu hem de Batı kültürünün de birbiriyle buluşmasını sağlar. İstanbul tarih boyunca iki büyük imparatorluk için başkent olmuştur. Birisi Roma İmparatorluğudur. Bu zamanlarda Konstantin olarak bilinen İstanbul, Roma’nın ev sahiplerinden biri olmuştur. 

Konstantin o zamanlarda Yeni Roma ismini vermiş olduğu şehirde insanlara umut olmuştur. Roma’nın buraya tekrar inşa edilebileceğine inanç artmıştır. Buradaki temel ilginç ayrıntılardan biri ise İstanbul şehri de Roma gibi yedi tepeden oluşuyor olmasıydı. Böylece kentin inşası resmen başlamış oluyordu. İnşa temellerinin atıldığı zamandan günümüze gelene kadar tarihin en önemli olaylarını barındırmıştır. 

Günümüzde tarihi yarımada olarak andığımız bölge Konstantin döneminde sınırları oluşturan bölge olarak bilinir. Türk hakimiyetinin de görüldüğü bu zamanlarda sınırların dışında kentleşmeler seyrek de olsa görülmeye başlanmıştır. Ayrıca Doğu Roma İmparatorluğu döneminden beri asla Bizans İmparatorluğu olarak anılmamıştır. Aynı zamanda 16. Yüzyıla gelindiğinde ünlü Alman tarihçi Hieronymus Wolf tarafından adlandırılmıştır. Doğu Roma İmparatorluğu zamanlarda en parlak dönem ise Jüstünianus zamanında yaşanmıştır. 

Tüm dünyanın gözünün olduğu İstanbul şehrine ilerleyen dönemlerle birlikte Arap Akınları, Haçlı Seferleri düzenlenmiştir. Sonucunda ise Doğu Roma için büyük bir zarar ortaya çıkmıştır. Bu dönemlerde yaşanan Katolik ve Ortodoks çatışmaları sebebiyle Doğu Roma Batı Avrupa ile karşı karşıya gelmek zorunda kalmıştır. Özellikle 4. Haçlı Seferi’nde Boğaz üzerinden gelen yelkenliler Konstantinopolis’i gördüklerinde kenti arzulamaya başlamışlardır. 12 Nisan 1204 yılında Haçlı orduları kenti yağmalayarak ateşe vermişlerdir. 

Anadolu’da Türkler ’in Akdeniz ve Ege kıyılarına genişlemesine kadar İstanbul farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmaya devam etmiştir. 1453 yılında düzenlenen şanlı bir zaferle Fatih Sultan Mehmet’e yenik düşen Bizans İmparatorluğu uzun bir direniş göstermiştir. Günümüze kadar da Türkiye’nin bir parçası olarak bizimle kalmaya devam ediyor.

İstanbul’da Gezilebilecek Yerler

İstanbul masallar şehridir demek doğru olacaktır. Yüzyıllar boyunca farklı İmparatorluklara ev sahipliği yapması ve eşsiz güzelliği ile gezilmesi gereken birçok noktasının olduğunu söylemek mümkündür. Her bir noktası tarih kokan, mimari yapılarının büyüleyen estetiği, sanatın kalbi olan bu şehir için günlerinizi vermeniz gerekecektir. İstanbul hem tarihi hem de doğal zenginlikleriyle dünyanın gözünün olduğu noktalardan biridir. Günden güne artan nüfusu da buna bağlı olarak değişkenlik göstermeye devam ediyor. Genellikle turistik noktalardan biri de tarihi yarımadadır. 

İstanbul için gezilecek yerler listesinin başında Ayasofya yer alır. Burası dünya üzerinde mimarlık açısından oldukça gösterişli yapılardan biridir. Hatta Türkler Orta Asya’da Orhun Abidelerini dikerken Konstantinopolis’te Ayasofya çalışmalarına hızla başlanmıştır. Kısacası gördüğünüz üzere son derece eski bir tarihe dayanmaktadır. İmparatorun şehir için büyük bir kilise istemesiyle inşa edilmeye başlanır. Ancak 404 yılında büyük bir isyanla kilise yıkılır. Yapı sürekli yaptırılmış ancak isyanlar sonucunda tekrar yıkılmıştır. Şu an günümüzdeki yapının temelleri ise Jüstinianus döneminde atılmıştır. Ayasofya, Fatih Sultan Mehmet’in şehri almasıyla camiye çevrilmiştir. Günümüzde de cami olarak yeniden halka açılmıştır. 

Kuşkusuz İstanbul denildiğinde bir diğer akla gelen noktalardan biri de Galata Kulesi’dir. İstanbul’da gezilmesi gereken ve özellikle de sevdiklerinizle gezebileceğiniz en romantik mekanlardan biridir. Galata Kulesi hakkında birçok efsane yer alır. Bu görkemli kule tam olarak ne zaman yapıldığı belli olmayan bir kuledir. Birçok amaçla Osmanlı döneminde kullanılan kule sık sık restore edilmiştir. 

Arkeoloji merakınız varsa ve tarihi seviyorsanız sizler için eşsiz bir gezi İstanbul Arkeoloji Müzesi olacaktır. Osmanlı İmparatorluğu’ndan, Türkiye Cumhuriyeti’ne kadar gelmiş olan önemli miraslardan biridir. Müze-i Hümayun adıyla 1869 yılında kurulmuştur. Şu an ise günümüzde dünyanın en büyük müzelerinden biridir. Müze içerisinde Çinili Köşk oldukça önemli eserlerden biridir. Müze’nin en önemli eserlerinden biri de İskender Lahdi’dir. İkinci Dünya Savaşından ötürü müze boşaltılmış ve tekrar düzene girmiştir. 1974 yılından beri de aktif olarak ziyarete açıktır.

İstanbul denildiğinde camilerinin güzelliği de akla gelir. Bunlardan biri de Sultanahmet Camii’dir. İstanbul için en önemli siluetlerden biri olarak karşınıza çıkar. Sultan 1. Ahmet tarafından yaptırılmış bir eserdir. Sultanahmet Camii klasik dönemin son büyük camisi olarak bilinir. Yapı içerisinde açık bir şekilde Ayasofya mimarisinden izler görmek de mümkündür. Günümüzde yerli yabancı birçok kişi tarafından ziyaret edilmeye devam ediyor.

Roma’nın en parlak dönemlerinde Aziz Teodius tarafından Kariye Camii olarak bilinen yapı aslen Hora Manastırı olarak yaptırılmıştır. Bu mekan Rönesans döneminin en önemli sanatsal anlamda çabasını temsil ettiği mimarilerden biridir. 

Kanuni Sultan Süleyman’ın sadrazamlarından olan Pargalı Damat İbrahim Paşa’nın sarayında kurulmuş olan Türk ve İslam Eserleri müzesi içerisinde 40 binden fazla eser yer almaktadır. Saray içerisinde her salon İslam dünyasına ait farklı bir döneme ayrılmıştır. Eserlerde aynı zamanda Türkçe ve İngilizce olmak üzere açıklamalar eşlik eder. 

Kalenderhane Cami oldukça fırtınalı bir geçmişe sahip eserdir. Bu yapı 6 ve 12. Yüzyıllarda birkaç defa olmak üzere yeniden inşa edilmiştir. Ancak İstanbul’un fethi ile kısa süre sonra camiye dönüşmüştür. Bu caminin adı ise Kalenderi tarikatı tarafından gelmiştir. Yapının içerisinde önemli dekoratif unsurlarla birlikte fresk parçaları da yer almaktadır. 

Atlı Köşk olarak bilinen ve aynı zamanda mükemmel bir manzaraya sahip olan Sakıp Sabancı Müzesi önemli hazinelerin yer aldığı noktalardan biridir. Bu müze önemli saray ressamlarının, batılı sanatçılarının eserlerinin yer aldığı önemli resim koleksiyonuna ev sahipliği yapmasıyla bilinir. 

Haydarpaşa Garı İstanbul’un deniz kenarında yer alan ve görkemli mimarisiyle gözleri dolduran bir binadır. Aynı zamanda yakında yer alan çinili binasıyla da kente gelenlere etkileyici bir karşılama yapar. 1873 yılında kurulan bu hat İznik’e kadar uzanıyordur. Daha sonrasında gerekli inşaları gerçekleşerek günümüzde aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır.

İstanbul’u izlemek istiyorsanız Çamlıca Tepesi’ni ziyaret etmeniz gerekir. Mükemmel bir manzara ayaklarınızın altında yer alır. İstanbul’un en yüksek noktalarından biridir. Kız Kulesi bir diğer İstanbul’un ikonik simgeleri arasında yer alıyor. Denizin tam ortasında yer alan küçük bir ada üzerine inşa edilen kule Üsküdar ilçesindedir. Yapımı çok eski yıllara dayanır. Büyük efsanelere de konu olmuştur. 

İstanbul denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri de İstiklal Caddesi’dir. Burası Beyoğlu’nun ana caddesi olarak bilinir. Etrafı oldukça renklidir. Sokak sanatçılarını her köşe başında görebilirsiniz. Aynı zamanda eski yapılarla birlikte son derece keyifli bir caddedir. Cadde üzerinde eski mimariye sahip kiliseler, okullar, büyükelçilikler sizleri karşılar.

İstanbul’un Tarihi

İstanbul tarihi olarak Yenikapı Theodosius Limanı kazıları sonucunca aslında Neolitik Çağ yerleşimlerine kadar uzanan ve 8500 yılı geride bırakmış bir süreç içerisinde yer almıştır. Aynı zamanda kültürel, sanatsal, jeolojik değişim noktasında da büyük bir ilerlemeye sahiptir. Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarına ev sahipliği yapmasıyla oldukça önemli bir yere sahiptir. Tarihi anlamda gezip görebileceğiniz birçok lokasyon yer almaktadır. 

İstanbul’da gezilebilecek tarihi yerlerden biri de Süleymaniye Camii’dir. Süleymaniye Camii Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1551 ve 1557 yıllarında Mimar Sinan’a yaptırılmış önemli eserlerden biridir. Bu eseri önemli yapan noktalardan biri de Mimar Sinan’ın oldukça akıllıca bir şekilde inşa etmesinden kaynaklıdır. 

Bir diğer önemli tarihi noktalardan biri de Topkapı Sarayı’dır. Osmanlı İmparatorluğu’nun kalbinin attığı önemli saraylardan biridir. İstanbul’da her yıl yüz binlerce turisti çekmektedir. İçerisinde çok özel koleksiyonların yer aldığı ve Osmanlı tarihine ait izlerin en çarpıcı haliyle yansıtıldığı bir müzedir. 

Dolmabahçe Sarayı İstanbul üzerinde gezilebilecek yerler arasında ilk akla gelenlerdendir. Sultan Abdülmecit tarafından 1843 ve 1856 yıllarında yaptırılan önemli eserlerdendir. Dolmabahçe Sarayı içerisinde Batı etkisinden ve Barok stilinden fazlasıyla yararlanıldığını görmek mümkündür. Oldukça zarif bir mimariye sahip olan bu saray görülmeye değer yapılar arasında yerini alıyor.

İstanbul yer üstünde gezilecek yerleri kadar yer altında da gezilecek bir o kadar büyüleyici yeri vardır Bunlardan biri de Yerebatan Sarayı’dır. Bu yapı zamanında Jüstinianus tarafından yapılmıştır. Asıl amacı kent içerisindeki su ihtiyacının en iyi şekilde karşılanmasıdır. Günümüzde müze statüsüne sahiptir. 

Fatih Sultan Mehmet tarafından 1462 ile 1470 yıllarında yaptırılan Fatih Camii önemli bir mimariye sahiptir. Günümüzde de önemli kültürel merkezlerden biri olarak sembolik bir işleve sahiptir. 

İstanbul’da Kültürel Etkinlikler

İstanbul kültür ve sanat etkinlikleriyle ön plana çıkan ve adeta bir festival şehri olarak anılan önemli yerlerden biridir. Hemen hemen yılın her mevsiminde ve ayında mükemmel organizasyonlar, ardı arkası kesilmeyen festivaller düzenlenmeye devam ediliyor. Baharın da gelişiyle birlikte özellikle de yaz aylarında binlerce kişinin katılıyla oldukça keyifli anlara tanıklık edebilirsiniz.

1998 yılından beri İstanbul Uluslararası Kukla Festivali her yıl mayıs ayında 300’den fazla kukla grubunu ağırlar. Bu festival kapsamında yerli olsun, yabancı olsun mükemmel kukla şovlarına yer verilmektedir. Kağıttan kukla atölyeleri düzenlenir.

Her yıl Nisan ayında düzenlenen İstanbul Uluslararası Dans Festivali mükemmel bir görsel şölene ev sahipliği yapar. Her yıl farklı mekanlar üzerinde birkaç gün boyunca sürer. Aynı zamanda bu festivalde Avrupa’dan, Asya’dan ve Latin Amerika’dan çok fazla dansçı katılır. Ayrıca festivalde gerçekleşen Dünya Dans Şampiyonası ve sportif dans gösterilerini de kesinlikle kaçırmayın.

37.’si düzenlenen ve 2018’den beri aktif olarak yer alan İstanbul Film Festivali oldukça önemlidir. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından bu özel festival organize edilmektedir. İstanbul üzerinde yer alan her iki farklı yakadaki çeşitli sinema salonlarında festival tadında filmleri izlemeniz mümkün olur. Geleneksel olmaya başlayan bu festivalin biletleri ön satışlarıyla birlikte anında tükenmektedir. Yaklaşık olarak 2 hafta süren bir festivaldir. 

İstanbul Sahaf Festivali oldukça keyifli ve tarih kokan bir festivaldir. Şehirde tüm sahaflar bir araya gelerek çeşitli semtler üzerinde sahaf festivali düzenlemesi yapar. Bu festivalde aradığınız birçok eski kitabı, dergileri, plakları, kartpostalları bulabilirsiniz. Beyoğlu, Üsküdar, Kadıköy semtlerinde genellikle eylül ve ekim aylarında düzenlenir.

İstanbul Shopping Fest adeta Dubai ve Singapur üzerinde gerçekleşen Shopping Festlere taş çıkartıyor demek doğru olacaktır. AVM’ler, Kapalı Çarşı olmak üzere alışverişe sınır tanımayacağınız bir festivaldir. Bu festival her yıl haziran ayında gerçekleşir. 

Aynı zamanda her yıl ekim ayında İstanbul Tasarım Bienali belirli temalarla düzenlenir. Sanatsever İstanbullular ile buluşarak mükemmel bir şölen sizleri bekliyor olacaktır. 

İstanbul’da Konaklama

İstanbul konaklama açısından çok geniş imkanlara sahiptir. Şehrin hemen hemen dört bir yanında beş yıldızlı mükemmel lüks otellere rastlayabilirsiniz. Aynı zamanda hem ucuz hem de pahalı oteller ile her cebe hitap eden seçenekleri de içerisinde bulundurur. Özellikle tarihi lokasyonları İstanbul’u en iyi şekilde gezeyim derseniz Beşiktaş, Kadıköy ve Taksim civarlarında konaklayabilirsiniz. 

Otellerin dışında ev kiralama seçeneklerini de göz önünde bulundurmanız mümkündür. Eğer kalabalıksanız bu seçenek sizler için çok daha avantajlı olacaktır. Bunun haricinde hosteller ve butik otellerde de uygun fiyatlı konaklama mümkündür.

İstanbul Lezzetleri

İstanbul mutfak olarak adeta koca bir medeniyet içerir. Osmanlı, Bizans, Roma olmak üzere 3 büyük medeniyete ait izleri barındırır. Ancak İstanbul’a özgü olan geleneksel yemekler zamanla unutulmuştur. Daha çok İstanbul’da Türkiye’de meşhur olan lezzetlere sıkça rastlarsınız. Kentin mutfak noktasındaki mükemmel ilerlemesi turistlerin oldukça ilgisini çeken noktalardan biridir. Aynı zamanda İstanbul’da birçok kebapçı ve restoran popüler hale gelmeye başlamıştır. 

Anadolu kültürünün büyük yansımalarını İstanbul mutfağında görmeniz mümkündür. İnanılmaz lezzetli içeriklere sahip yemekleri tadarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Döner, hamburger, pizza, lahmacun, dürüm, tost, sosisli gibi fast-food ürünlerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Hatta tatlı noktasında da tulumba yemeden ayrılmayın. 

Bunların haricinde İstanbul’da enfes yöresel yemekler yiyebilirsiniz. Osmanlı saray mutfağından, Anadolu mutfağına kadar mükemmel bir çeşitlilik söz konusudur. Ayrıca İstanbul’a gelmişken mükemmel serpme kahvaltısından da yemeden şehirden ayrılmayın. 

İstanbul’da Ulaşım

İstanbul’da şehir içi ulaşım oldukça basittir. Deniz yolu ve kara yolu olmak üzere aktif kullanımlar vardır. Deniz yolunda vapurlar hemen hemen her on dakikada bir kalkar. Genellikle boğazdan karşıdan karşıya geçersiniz. Bunun haricinde şehir içi ulaşımda aktif bir şekilde metrobüs, tramvay, metro, taksi, İETT otobüsleri, minibüsler kullanılmaktadır. 

İETT Otobüsü ile Ulaşım

İETT otobüslerini kullanarak İstanbul üzerinde oldukça kolay bir şekilde her yere gidebilirsiniz. Özellikle de tarihi mekanlara da kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Hemen hemen her ara sokağa girerek kolay ulaşım sağlar.

Metrobüs ile Ulaşım 

İstanbul’da en çok kullanılan ulaşım araçlarından biri de şüphesiz metrobüstür. Şehir içerisinde bir uçtan bir uca kolaylıkla gidebilirsiniz. Aynı zamanda metrobüs duraklarında tramvaylar üzerinden ve metro hatları üzerinden de aktarmalar yapmanız mümkündür.

Tramvay ile Ulaşım

Tramvay kullanımı genellikle sizleri İstanbul’un tarihi yarımadasına doğru götürür. Tramvay ile görmek istediğiniz hemen hemen bütün tarihi eserleri görmeniz mümkündür. Seyahati de oldukça rahat ve işlevseldir. 

Adana Havaalanına Ulaşım Olanakları 

Adana havaalanına belediye otobüsleriyle kolaylıkla ulaşım sağlamanız mümkündür. Havalimanı ve Bacalı arasında hizmet veren 135 numaralı otobüsler vardır. Bunları kullanarak ulaşımlarınızı sağlamanız mümkündür. Aynı zamanda havalimanı ve şehir merkezi arası Meydan Hattı üzerinden hizmet sağlayan dolmuş seçeneklerini kullanarak da varış sağlamak mümkündür. 

Adana’dan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

Adana üzerinden İstanbul’a uçuşlar 1 saat 35 dakika sürmektedir. Bunlar aktarmasız olan uçuşlar için geçerlidir. Ancak aktarmalı uçuşlar çok daha uzun vakitlerde İstanbul’a varacaktır.

Adana İstanbul Arası Kaç Km?

Adana ve İstanbul arası karayoluyla yolculuk açısından 936 km mesafeye sahiptir. Aynı zamanda Adana’dan İstanbul’a uçuş mesafesi ise 693 km kadardır. 

İstanbul’a Uçak Bileti En Uygun Ne Zaman Alınır?

İstanbul yılın 4 mevsimi de gezilebilecek bir şehirdir. Her mevsim eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Ancak özellikle şehrin bütün güzelliklerine şahit olmak istiyorum diyorsanız yaz aylarında ziyaret etmeniz önerilir. En uygun uçak biletlerini ise eylül, ekim, kasım aylarında bulabilirsiniz. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırarak da oldukça uygun fiyatlı bir şekilde uçuşlarınızı gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

adana_istanbul

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Adana Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

21 °C

20 °C

Uçuş süreleri

1 sa 20 dk

Adana

İzmir

1 sa 30 dk

Adana

Antalya

1 sa 10 dk

50 dk

Adana

Ankara

1 sa

Adana

Trabzon

2 sa 15 dk

Adana

Van

2 sa 30 dk

Adana

Muğla

2 sa 25 dk

2 sa 20 dk

Adana

Erzurum

2 sa 20 dk

Adana

Beyrut

1 sa 5 dk

4 sa

Adana

Köln

4 sa 10 dk

Adana

Bakü

3 sa 25 dk

Adana

Münih

3 sa 45 dk

Adana

Dubai

4 sa 45 dk

Adana

Belgrad

3 sa

Adana

Viyana

3 sa 35 dk

5 sa 15 dk

Adana

Bangkok

10 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Adana çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.377,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.434,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.559,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.377,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,70TRY'den
başlayan fiyatlarla

Adana çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.329,96TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.452,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.798,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.588,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.782,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.910,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.352,29TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis