Adana İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Adana İzmir uçak biletleri

27 Şub 2024

28 Şub 2024

29 Şub 2024

01 Mar 2024

02 Mar 2024

Adana İzmir Uçak Bileti 

İzmir Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İzmir, ülkemizin büyük şehirlerinden bir tanesidir. Sıralamaya koyulduğunda Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak kabul edilir. Ege Bölgesinde yer alan İzmir, tabii güzellikleri ve doğası ile bilinmektedir. İzmir, dünyaca ünlü fuar alanları ve liman olma özelliğiyle uluslararası bir popülerliğe kavuşmuştur. Bu il, aynı zamanda farklı kültürlere de kucak açmıştır. Son derece modern olan bu şehrin, Batısında Ege Denizi ve adalar yer alır. Atina’dan sonra, Ege’nin ikinci büyük ve yoğun nüfuslu şehri olan İzmir, sakin yaşantısıyla dikkat çekmektedir. Konum olarak, İzmir Körfezi’nin dış sularına uzandığını da söyleyebiliriz. Aynı zamanda, Gediz Nehri üstünde kuzey yönlü olarak da uzanır. İzmir’in iklimi ve sularının özelliklerinden kaynaklı olarak, arazilerinin verimli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, ticari faaliyetler konusunda da İzmir’in son derece gelişmiş bir şehir olduğunu söylemek mümkündür. 

Ticari faaliyetlere katkıda bulunan sanayi, gıda ve rafineri fabrikalar, şehrin canlılığını artırmaktadır. Dolayısıyla iş olanağı yönünden İzmir zengin bir ildir. Şehrin limanlarının fazla olması, yatların uğrak noktası durumuna gelmesine olanak sağlamıştır. Geniş caddelerin üstünde palmiye ve hurma ağaçlarını İzmir’de sıklıkla görebilirsiniz. Bu şehir ilçeleriyle popüler hale gelmiş ve geçmiş dönemlerde de büyük medeniyetlere ev sahipliği etmiştir. İzmir, birçok medeniyet, kültür ve tarihe de tanıklık etmeyi başarmıştır. Son derece değerli bir şehir olan İzmir, turizmiyle de her yıl binlerce misafire ev sahipliği etmektedir. 

Bu şehrin ismi hakkında ise bir takım efsane bulunmaktadır. Şuan ki İzmir dolaylarında yaşamış olan Erektidler’in lideri Amazon kadını Smyrna ile evlenerek bu bölgeye adını vermiştir. İzmir’in ilk ismi ise bu şekilde verilmiştir. Bunun yanı sıra, İzmir’de yapılan kazılar sonucunda çıkarılan tabletlerde kentin isminin Efes’teki kraliçeden alındığı konusunda görüşler de bulunur. Yapılan bu araştırmalar, İzmir’in tarihi geçmişinin köklü olduğunu göstermektedir. Günümüzde ise İzmir, büyükşehir unvanını alarak, birçok iş imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda, bünyesinde barındırmış olduğu üniversiteliler sayesinde her geçen gün şehir kendini geliştirmeye devam etmektedir. 1971 senesinde bu şehir, Akdeniz Oyunları’na ev sahipliği etmiştir. 2005 yılında ise Dünya Üniversiteliler Oyunları, İzmir’de düzenlenmiştir. İzmir’in Çeşme, Foça, Balçova, Karşıyaka, Urla gibi birçok ilçesi turizm açısından gelişmiştir. 

İzmir’de Gezilmesi Gereken Yerler?

İzmir, gezilip görülmesi gereken yerlerin bir hayli fazla olduğu turistik şehirlerden bir tanesidir. Uluslararası bir üne sahip olan bu şehir, doğal güzellikleri sayesinde, turist çekmektedir. Bu şehrin boyozu, çiğdemi ve kendine has birçok özelliği, farkını ortaya koymaktadır. İzmir’in eğlenceleri, sıcaklığı ise gelen turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu şehri baştanbaşa gezmek bir hayli vaktinizi alacaktır. Tarih, medeniyet ve doğal güzelliklerin bir arada olduğu bu şehirde gezilmesi gereken birçok yer bulunmaktadır. İzmir’e gittiğinizde mutlaka Tarihi Kemeraltı Çarşısını gezmelisiniz. Binlerce yıllık olan bu çarşı, şehrin limanları sayesinde ticaretin merkezi haline gelmiştir. Bu antik kentte Agora tanrılarına sunulan adakların, anıtların ve heykellerin yer aldığını söyleyebiliriz. İzmir’in simgesi haline gelen İzmir Saat Kulesi de gezilecek yerler listesinde sembolleşmiş bir figürdür. Kulenin mimarisini üstlenen kişi, Alman Konsolosluk binasını inşa eden kişidir. 

İzmir Körfezi’ne yakın bir yerde yer alan Kadifekale ise M.Ö 3. YY’da Büyük İskender tarafından yaptırılmıştır. Farklı uygarlıklara ev sahipliği yapan bu tarihi yapı, günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Şehrin Yahudi iş insanlarından olan Nesim Levi, ulaşımın kolaylaşması adına, Tarihi Asansörü inşa etmiştir. Bu asansöre ulaşım sağlayabilmeniz için 155 basamaklı bir merdiven tırmanmanız gerekmektedir. İzmir’in renkli yerlerinden biri olan Alsancak Sevgi Yolu da mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Burayı gezdiğinizde, kendinizi farklı bir aleme gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Rengarenk ışıklarla donatılan bu sokak, Yeşilçam’ın ustalarına saygı amacıyla tasarlanmıştır. İşlek bir cadde olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi, İzmir’in sıcaklığını hissetmenize yardımcı olacaktır. Mevsim ne olursa olsun, bu caddeyi gezerken kendinizi enerjik hissedeceksiniz. İzmir’in meşhur yerleri arasında; Kordon Boyu yer almaktadır. Şarkılara konu olan bu yol, sabahın ilk ışıklarından gün batımına kadar oldukça canlıdır. Tarih severlerin ilgi göstereceği İzmir Arkeoloji Müzesi ise ilk kez Aya Vukla Kilisesinde hizmete açılmıştır. 

Köklü bir şehir olan İzmir’de çeşitli dini evler bulunmaktadır. St. Polycarp Kilisesi, şehrin en görkemli olan mabetlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda, yeşilin ve mavinin birleştiği İnciraltı da beğeneceğiniz bir yerdir. Eğlence mekanları ve cafeleri ile İnciraltı son derece mutlu olacağınız yerlerden bir tanesidir. Efes Antik Kenti de tarih tutkunlarının ziyaret etmesi gereken yerler arasındadır. Tarihi bir değeri olan Efes Antik Kenti, günümüze bütün sağlamlığını koruyarak gelmiştir. İzmir’e gittiğinizde gezip görebileceğiniz birçok tarihi ve gezi yerleri bulunmaktadır. Yedi Uyuyanlar Mağarası (Kuran’da yeri olan gerçek bir hikayenin geçtiği mağaradır). Bunun yanı sıra, Meryem Ana Evi ise Hristiyanlar için gözde olarak kabul edilen dini bir mabettir. Selçuk Kalesi, Şirince Köyü ve Pitane Antik Kenti de mutlaka görmeniz gereken tarihi yapılardan bir kaçıdır. İzmir’deki Allianoi Antik Kenti’de Bergama’da yer alan ve turistlerin ilgisini çeken dini yapılardan bir tanesidir. Nebiler Şelalesi, Bozdağ Kayak Merkezi, Gölcük Yaylası, Karaburun Yarımadası gibi yerler de doğal güzelliklerinden dolayı, turistlerin akınına uğramaktadır. 

İzmir’in Tarihi Dokusu 

İzmir, köklü tarihi ile tanınmayı ve bilinmeyi hak eden bir şehirdir. Yerleşim yeri olarak ortaya çıkan bu şehir, sonraları kent kriterlerine ulaşarak şehir olmayı başarmıştır. İlk çağlarda, bu il Ege dünyasının, birbirini dik kesen ve düzgün geometrik planlı olan şehri olarak açıklanmıştır. Tarihi İzmir tapınakları, deniz ticaretinde son derece verimli bir ortam hazırlamıştır. Çünkü şehrin yönetsel özellikleri, savunma tesisleri gibi unsurlar, İzmir’in kent devleti olmasına yardımcı olmuştur. Geçmişte birçok saldırıya maruz kalan İzmir, zamanla kentsel özelliklerini yitirerek köy haline gelmiştir. Ancak yeniden canlanmayı başararak, tekrar kent olmayı başarmıştır. Şehrin ikinci kez kuruluşu ise Kadife Kale’nin yer aldığı tepenin yamaçlarında olmuştur. Farklı uygarlıkları tanımış olan İzmir, geçmişte Roma dünyasının seçkin şehirlerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle, Bizans’ın dinsel merkezlerinden biri olan İzmir, bu yönüyle ayrıcalık sahibi olan bir şehirdir. İzmir, Türk Beylikleri dönemi sonrası ise Osmanlı Devleti’nde kıyı kenti haline gelmiştir. Küçük bir kasaba konumundayken, o dönemin şartları ve bulunmuş olduğu yerin imkanları, Ege’nin en büyük liman kenti olmasına yardımcı olmuştur. Ardından, Osmanlı Devleti’nin dünyaya açılan kapısı olma unvanını da almıştır. 

Kentte, Osmanlı’nın vermiş olduğu ayrıcalıklardan faydalanarak ticaret yapan birçok tüccar olmuştur. Örneğin, Fransız, İngiliz, Venedik ve Hollandalı tüccar kolonileri Osmanlı döneminde kentte ticaret yapmıştır. Şehrin körfezine gelip giden mallar sayesinde, ticaret canlı tutulmaktaydı. İzmir’in köklü tarihi geçmişi şehrin önemini iki katı artırmaktadır. İzmir, Cumhuriyet tarihi boyunca da birçok tarihi senaryoya tanıklık etmiştir. İzmir’in Yunanlıların denize dökülerek kurtarılması, tarihin tozlu sayfalarında yerini alan en büyük zaferlerden bir tanesidir. Birçok savaşa ve direnişe ev sahipliği yapan İzmir, gezilmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir. Şehrin tarihi dokusunun köklü oluşu ise bütün tarihi yapılara yansımıştır. 

İzmir’deki Kültürel Etkinlikler

İzmir oldukça eğlenceli ve canlı bir şehirdir. Turizm açısından gelişmiş olması, şehirde birçok etkinlik ve festivalin yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Şehirde toplamda yedi ilçede düzenlenmekte olan birçok şenlik ve festivaller vardır. Aynı zamanda, özel gün etkinlikleri, organizasyonlar ve benzeri projeler de yapılmaktadır. Düzenlenen şenlikler kültür, tarım, tarih, spor, deniz gibi alanlarda toplanmaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından planlanıp düzenlenen bu etkinlikler, özel takvimlere yayılır. Yapılan şenlik ve festivaller sayesinde, şehrin geleneksel renklerini tanıyabilmeniz mümkündür. İzmir’de sürekli düzenlenmekte olan festival ve şenlikler arasında; Yöresel yemekler festivali, denizle buluşma şenliği, sokak tiyatroları festivali, keçi kırkım şenliği, Börklüce festivali ve şiir günleri, Karaburun’un düşman işgalinden kurtuluşu, Küçükbahçe mandalina festivali, Eğlenhoca zeytin festivali yer alır. 

İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen festivaller de oldukça eğlencelidir. Çeşme etkinlikleri arasında; moda, kültür, spor ve sanat alanında birçok festival düzenlenir. Örneğin, 6. Kadın emeği festivali, Alaçatı ot festivali, Milfest moda festivali, Kitap ve Kültür günleri Çeşme’de düzenlenen etkinliklerden bir kaçıdır. İzmir’de kalacağınız yere bağlı olarak, farklı festival ve şenlikler ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Urla’da düzenlenen bazı festivaller ise şu şekildedir; Urla Enginar Festivali, Geleneksel Mart dokuzu ot festivali, Uluslararası köy tiyatroları şenliği, Edebiyat festivali, Nohutalan Kavun Şenliği, Sardalya şenliği olarak sıralanabilir. İzmir Güzelbahçe’de ise; Deniz Festivali, Payamlı köyü bardacık festivali, yok olmaya yüz tutan el sanatları festivali yapılır. Her sene düzenlenen Seferihisar festivalleri arasında ise; Uluslararası çocuk halk oyunları festivali, yöresel yemek yarışması, yağlı güreş festivali, gençlik festivali, beyler köyü Hıdırellez şenliği, uluslararası çocuk futbol turnuvası, tiyatro festivali, Seferihisarlılar buluşması, mandalina şenliği yer alır. Aynı zamanda, deve güreşi festivali, leylek festivali, Efes kültür ve sanat festivali, Belevi şeftali festivali, çiçek festivali gibi şenlikleri de İzmir’de görebilmeniz mümkündür. 

İzmir’de Konaklama Olanakları

İzmir, turizm, sanayi ve eğlence şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle, turizm açısından gelişmiş olması, şehre gelen turist sayısını artırmaktadır. Şehrin bazı ilçeleri bir hayli turist çekmektedir. Özellikle, Çeşme, Alaçatı, Foça gibi ünlü semtler, tatil yapmak için idealdir. İzmir’de konaklayacağınız yeri gideceğiniz semte bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Çünkü sıralanan semtlerde, her ihtiyaca uygun konaklama olanağı bulunmaktadır. İzmir’de konaklamak için en hareketli yerlerden biri Konak’tır. Eğer Kordon boyu, limanlar, meydanlar ve İzmir’in popüler yerlerini görmek istiyorsanız, Alsancak’ta yer alan otel ve hotelleri tercih edebilirsiniz. Konak ilçesinde son derece uygun fiyatlarda kalabileceğiniz otel seçenekleri bulunmaktadır. Eğer tarihi gezilerden hoşlanıyorsanız, şehrin en eski semti olan Karataş’ta konaklayabilirsiniz. Kültürel, tarihi ya da turistik geziler yapmak isteyen bireyler, konaklamak için Bornova’da yer alan otel, hotel ve pansiyon seçeneklerini gözden geçirebilirler. Çünkü Bornova, tarihi güzelliklerin fazla olduğu, aynı zamanda İzmir’in gece hayatını yansıtan bir semttir. Şehrin merkezinin karşı yakasında bulunan Karşıyaka, İzmir’in en popüler semtlerinden bir tanesidir. 

Konak, İzmir’in tanınmış ve üne kavuşmuş olan en canlı semtlerinden bir tanesidir. Konaklama için ise rahatlıkla bu semti tercih edebilirsiniz. Bu semtte, konaklamak için farklı alternatifler bulunmaktadır. Konaklamanın yanı sıra, yeme içme alternatifleri konusunda da Konak uygun bir seçim olacaktır. Alsancak tatiliniz için ise tercih edeceğiniz konaklama mekanlarıyla Rum evleri, kiliseler, sinagoglar ve müzeleri gezebilmeniz mümkündür. İzmir’de konaklama bölgesi olarak tercih edebileceğiniz yerler arasında Basmane yer almaktadır. Alsancak ve Konak arasında olan bu bölge, İzmir’in hareketli merkezlerinden bir tanesidir. İzmir’in en eski yerleşim yerleri arasında Karataş bulunmaktadır. Nostaljik bir bölge olan Karataş’ta da farklı konaklama alternatifleri bulabilmeniz mümkündür. 

İzmir’in Mutfak Lezzetleri

İzmir, Ege Bölgesinde bulunduğu için buradaki lezzetli yiyeceklerden harika yemekler pişirilmektedir. Birçok organik meyve sebzenin yetiştiği İzmir’de mutfak lezzetleri oldukça fazladır. Simit, gevrek, çekirdek, çiğdem ve buna benzer ürünlerin meşhur olduğu İzmir’de farklı mutfak lezzetlerini görebilmeniz de mümkündür. Bu şehir, deniz kenarında olduğu için deniz ürünleriyle de meşhur hale gelmiştir. Bu nedenle, pişirilen yemeklerde deniz mahsullerini sıklıkla görebilmeniz mümkündür. İzmir’e gittiğinizde yemeniz gereken lezzetler arasında; Kumru ilk sırada yer alır. Kumru, susamlı ekmeklerin içine koyulan domates, sosis, salam, tulum peyniri gibi ürünler ile hazırlanır. Boyoz ise İzmir’in simgesi haline gelmiş olan bir lezzettir. Bir çeşit hamur işi olan bu lezzet, yağlı hamurdan yapılır ve haşlanmış yumurta ile tüketilir. Sebzeleriyle meşhur olan İzmir’de, oldukça şifalı ve lezzetli bir yemek olan zeytinyağlı enginar da ün kazanmıştır. Tatlı severlerin ise severek tüketeceği tatlılar arasında, İzmir’e özel olan Şambalı yer almaktadır. Şerbetli bir tatlı olan bu lezzet, bol irmik ve fıstık ile yapılır. 

Et severler için vazgeçilmez bir lezzet olan Söğüş ise mutlaka denemeniz gereken sakatat yemeklerinden bir tanesidir. Kuzu kaburgası ya da tavuktan yapılan Sura yemeği ise içi dolgulu pilav ile hazırlanır. İzmir’e has yemekler arasında yer alan İzmir Köfte ise patates, domates ve biber ile zenginleştirilmiş bir lezzettir. İzmir’e has olan İzmir Tulumu, çeşitli şevketi bostan, Arapsaçı, kuşkonmaz, Radika, Deniz börülcesi, turpotu gibi otlar da bu şehre özel ürünler arasında yerini alır. Kabak çiçeği dolması ise İzmirlilerin çok iyi bildiği ve severek tükettiği bir yemektir. Bunun yanı sıra, midye dolma, enginar dolması, ekmek dolması, çıntar kızartması, sütlü balık, çığırtma, tongul pide gibi lezzetleri de İzmir’e geldiğinizde mutlaka denemelisiniz. 

İzmir’de Ulaşım Olanakları

Tren İle Ulaşım; İzmir Havalimanından şehir merkezine yaklaşık yarım saat süren tren yolculuğu yapabilirsiniz. Bu yönde hizmet veren İzban trenleri, İzmir merkez ve havalimanı arasında çift yön şeklinde hizmet vermektedir. 

Otobüs İle Ulaşım; İzmir’deki Havalimanından şehir merkezine gitmek için 200,202 ve 204 numaralı Otobüslere binebilirsiniz. 

Taksi İle Ulaşım; Havalimanına indiğinizde, direkt taksiyle de şehir merkezine geçiş sağlayabileceğiniz taksileri burada bulabilirsiniz. 

Araç Kiralama; Direkt olarak havalimanından özel araç ile şehir merkezine ya da dilediğiniz bir yere gitmek için havalimanında yer alan Rent A Car ofislerinden dilediğiniz arabayı kiralayabilirsiniz. 

Adana’da Havalimanı Ulaşım Olanakları

Adana Havalimanı’na ulaşım için özel araç dışında, HAVAŞ ve özel halk otobüslerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, metro, özel transfer araçları, dolmuşlar ve otobüsler de sizi havalimanına sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır. 

Adana’dan İzmir’e Uçuş Kaç Saat Sürer?

Adana ve İzmir iki farklı bölgede yer alır. Bu iki il arasında uçak ile seyahat ettiğinizde ortalama 3 saat 5 dakika gibi bir sürede İzmir’e ulaşabilirsiniz. 

Adana’dan İzmir Kaç Kilometre?

İki şehir arası kilometre uzaklığı toplamda 901. 0 km’dir. 

Adana’dan İzmir’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Adana ve İzmir arasında uygun fiyatlı bilet satın almak için Pazar günü rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda, havayolu şirketlerinin zaman zaman yapmış olduğu indirimleri takip ederek de uygun bir uçuş olanağı yakalayabilirsiniz. 

İzmir’de İklim Nasıl?

Ege bölgesinde yer alan İzmir’de Akdeniz iklimi hakimdir. İzmir’de bilindiği gibi yaz ayları son derece sıcak ve kuraktır. Kış aylarında ise İzmir’de, bol yağışlı ve ılıman bir iklim hakimdir. 
adana_izmir

İzmir Hava Durumu

27 Şubat 2024

Sun

11 °C

8 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 10 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 25 dk

Adana Hava Durumu

27 Şubat 2024

Sun

9 °C

8 °C

Uçuş süreleri

1 sa 20 dk

Adana

İzmir

1 sa 30 dk

Adana

Antalya

1 sa 10 dk

50 dk

Adana

Ankara

1 sa

Adana

Trabzon

2 sa 15 dk

Adana

Van

2 sa 30 dk

Adana

Muğla

2 sa 25 dk

2 sa 20 dk

Adana

Erzurum

2 sa 20 dk

Adana

Beyrut

1 sa 5 dk

4 sa

Adana

Köln

4 sa 10 dk

Adana

Bakü

3 sa 25 dk

Adana

Münih

3 sa 45 dk

Adana

Dubai

4 sa 45 dk

Adana

Belgrad

3 sa

Adana

Viyana

3 sa 35 dk

5 sa 15 dk

Adana

Bangkok

10 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Adana çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,70TRY'den
başlayan fiyatlarla

Adana çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.329,96TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.317,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.798,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.588,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.782,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.910,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.352,29TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.712,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis