Adana Stuttgart Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Adana Stuttgart uçak biletleri

3.441,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Mar 2024

04 Mar 2024

3.441,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Mar 2024

04 Mar 2024

3.370,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Mar 2024

05 Mar 2024

2.863,10TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Mar 2024

06 Mar 2024

3.370,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Mar 2024

07 Mar 2024

Adana Stuttgart Uçak Bileti

Stuttgart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Stuttgart, Almanya’nın güneyinde yer alan bir şehirdir. Aynı zamanda Almanya’nın en büyük 6. şehri olarak bilinir. Baden Württemberg eyaletinin de başkentidir. Şehir doğal güzellikleri ile oldukça dikkat çekicidir. Özellikle şehrin üç tarafının da ormanlarla çevrili olması oldukça huzur vericidir. Ayrıca Stuttgart Almaya’da yer alan en dağlık bölgedir. Şehrin, Bad Cannstatt adındaki semtinin tam ortasından Neckar Nehri geçer. Şehrin çevresinin yeşil olması aynı zamanda merkezine de yansımıştır. Stuttgart’ta gördüğünüz birçok yer yeşilliklerle çevrilidir. Endüstri ve ekonomik anlamda oldukça gelişmiş bir şehirdir. Buna rağmen Stuttgart yeşil kalmayı başarmıştır.

Şehir, ekonomik alanda önemli olduğu kadar aynı zamanda Almanya için de kültür, sanat ve tarih merkezlerinden biridir. Coğrafi konumunun verdiği avantajla birlikte Almanya’nın hatta Avrupa’nın bile en çok doğal güzelliğe sahip olan şehirlerinden biri olmuştur. Özellikle şehrin çevresini saran ormanlar ve şehrin farklı köşelerinde yer alan kaplıcalar göze çarpar. Dünyaca meşhur üzüm bağları Stuttgart için oldukça önemlidir. 

Bunların dışında şehirle birlikte korunmayı oldukça iyi bir şekilde başarmış olan birçok tarihi yapı da yer alır. Şehirde tarihi atmosferi en derinden hissetmeniz oldukça mümkündür. Modern mimarinin çarpıcı zarifliği ve zıtlığı görülmeye değerdir. Stuttgart’ın içerisinde birçok kale, saray, kilise anıt ve çeşme olmak üzere farklı yapılar yer alır. Kültür ve sanat anlamında da Stuttgart oldukça zengindir. Özellikle şehirde yer alan müzeler Almanya’nın en iyi müzeleridir. Hatta şehir merkezinde yer alan opera, tiiyatro, balo sahnesi de Avrupa’nın en önemli sahnelerinden biri olma özelliğiyle bilinir. 

Kültürel ve sanatsal anlamda şehrin birçok yerinde çeşit çeşit festivaller görmeniz mümkündür. Bunlar dışında seyahatinizde mükemmel gece hayatına ve yemek kültürüne de tanıklık edebilirsiniz. Kısacası Stutgart her kesimden gelen ziyaretçilere hitap eden bir yapıdadır. Sizler için birçok farklı etkinlikle sınırsız seçenek sunar. 

Stuttgart’ta Gezilecek Yerler

Kültürel anlamda ve tarihi açıdan da önemli bir yere sahip olan Stuttgart’ta gezip görebileceğiniz birçok yer vardır. Bunlardan biri de Ludwigsburg Sarayı’dır. Burası Avrupa’da yer alan ve Barok stilde inşa edilmiş büyük saraylardan biridir. Ancak sarayın bir kısmı İkinci Dünya Savaşında büyük bir yıkıma uğramıştır. Ancak oldukça iyi bir şekilde restorasyon çalışmaları yapılarak zararın hepsi yok edilmiştir. İçerisinde 450 oda vardır. Aynı zamanda 18 farklı binadan oluşur. Bir tur rehberi eşliğinde gezerseniz sizler için çok daha keyifli olacaktır. Saray Stuttgart’ın aynı isme sahip olan küçük bir şehrinde yer alır. Almanya’da yer alan en büyük ve en güzel Barok tarzına sahip saraylardan biri olarak kabul edilmiştir. Saray’ın inşası ise 18. yüzyılın başlarında tamamlanmıştır. Zamanında Wüttemberg Dükü Carl Eugen tarafından oldukça iyi bir şekilde dekore edilmiştir. Sarayın içerisinde yer alan freskler ise Matthaus Günther tarafından yapılmıştır. 

Stuttgart Televizyon Kulesi 1956 yılında yapılmıştır. Buradan tüm şehrin güzelliğini izleyebilirsiniz. Kulenin inşası ise yaklaşık olarak 20 ay süren çalışmalar sonucunda tamamlanmıştır. Kule üzerinde yer alan kırmızı ışıklar geceleri mükemmel bir görsel şölen sunar. Bir süre kapalı olarak kalmış olan kule 2016 yılında yenilenme çalışmaları sonrasında tekrar halka açılmıştır. Tam olarak 217 metre yüksekliğe sahiptir. Burası dünyadaki birçok televizyon kulesine de örnek olmuştur. Günümüzde ise bu etkileyici kule Stuttgart için önemli sembollerden biri haline gelmiştir. 

Weissenhof Malikanesi: Deutscher Werkbund sergisi için dünyanın en önemli mimarları 1927 yılında 21 adet bina tasarlamak için Stuttgart’a davet edilmişlerdir. Aynı zamanda Ludwig Mies Van der Rohe tarafından denetlenen bu proje kapsamında 11 adet bina günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. Mimari yapılar ise dünya genelinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu sebepten ötürü de 2016 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Alanı olarak kabul görmüştür. 

Schloss Solitude, Stuttgart’ın şehir merkezine yakın bir yerde bulunur. Burası 1763 yılında dönemin Dükü olan Karl Eugen için bir av köşkü olarak yapılmıştır. Aynı zamanda kafa dinleme yeri olarak planlamas yapılmıştır. Yapının inşası sırasında Geç Rokoko ve Erken Neoklasik tarzları da bir hayli dikkat çeken noktalardır. Saray oldukça muhteşem bir kubbeye sahiptir. Aynı zamanda karmaşık ve dekoratif olarak düzenlenmiş olan bir altın işçiliği vardır. Fresklerle süslenmiş olan tavanları da oldukça dikkat çekicidir. Sarayın içerisinde yer alan bu etkileyici freskler ise Fransız Nicola Guibal tarafından yapılmıştır. Hatta sarayın çevresine misafirlerin eğlenmesi için bir bahçe alanı da oluşturulmuştur. 

Maulbronn Manastırı, UNESCO tarafından 1993 yılında Dünya Mirası Listesine alınmış olan bir manastır kompleksidir. Oldukça eski ve en iyi şekilde korunmuş önemli bir tarihi yapıdır. 1147 yılında yapılan kilise, Cistercian kültürünün de iyi bir yansımasıdır. Özellikle de Alplerin kuzey tarafında yer almasından ötürü iyi bir şekilde korunmayı başarmıştır. Manastır yapıldığı dönemden beri önemli bir dini, ticari ve sosyal merkezlerden biri olmuştur. Yaşanan reformdan sonra kompleks 1556 yılında Protestan manastırı okuluna dönüştürülmüştür. Ardından 1807 yılında kurulan Protestan ilahiyat fakültesi de günümüzde hala hizmet vermektedir.

Hohenzollern Kalesi, 11. yüzyılda inşa edilmiştir. Kale oldukça yüksek bir alanda konumlandırılmıştır. Uzaktan bakıldığında ise son derece görkemlidir. İsmini ise bir zamanlar Almanya hanedanı olan bir aileden aldığı söylenir. Saray içerisinde oldukça kıymetli eşyalar ve ünlü tablolar da sergilenir. Aynı zamanda sevdikleriniz için hatıra olması adına buradan kıymetli hediyelik eşyalar da almanız mümkündür. Kale Stuttgart’ın 50 kilometre güneyinde yer alan Baden Württemberg semtinde yer alır. 1267 yılında ilk olarak kaleden bahsedilmiştir. Kale içerisinde toplam 140 oda vardır. Duvar resimlerinin de yer aldığı bir kütüphane ve kral için bir yatak odası ve kraliçe salonu yer alır. 

Altes Schloss, kale görünümünde olan bu saray bir devlet müzesi olarak kullanılmaktadır. Bahçesinde ise hala aktif olarak hizmet veren bir kilise yer alır. Bu yapı eskiden hendekli bir kale şeklinde iken günümüzde oldukça modern bir müzeye çevrilmiştir. Son derece zengin içerikli bir koleksiyona ev sahipliği yapar. Kale 10. yüzyılda Liudolf Von Swaida tarafından şehrin gelişmeye başladığı dönemlerde yapılmıştır. Birkaç defa el değiştirmiştir ve yenilenmiştir. Özellikle kaledeki en belirgin yenileme çalışmaları 16. yüzyılda gerçekleşmiştir. 

Stuttgart’ın Tarihi

Stuttgart tarihi ve sanatsal dokusuyla birlikte son derece önemli bir yere sahiptir. Özellikle de sahip olduğu caddeleri, sokakları ve meydanları da buna kanıttır. Şehirde gezerken daima tarihi atmosfer ve mimari yapıların güzelliği sizinledir. Bad Cannstatt ise bunlardan biridir. Burası şehirde yer alan en eski yerleşim bölgesi olarak bilinir. Neclar Nehri’ni de kucaklayan bu yerleşim bölgesinde Arnavut kaldırımları, dar sokaklar yer alır. Aynı zamanda sokaklarında sıralı olarak dizilmiş olan ahşap evleriyle oldukça popülerdir. 

Wilhelmsplatz, şehrin tam ortasında yer alır ve eski binalarla, kestane ağaçlarıyla çevrili halkın buluşma noktasıdır. Adını ise zamanın Württemberg kralı olan I. Wilhelm’den almıştır. Meydan Heusteig ve Leonhardsviertel arasında yer alır. Şehre gelen herkes tarafından da büyük bir ilgi odağıdır. Stuttgart’ın popüler yerlerinden biridir.

SchloBplatz, Neues SchloB önünde olabildiğinde uzanan son derece büyük bir meydandır. Burada görkemli Noel kutlamalarına tanıklık edebilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden keyifli konserlere de ev sahipliği yapar. Meydanın içerisinde yer alan Concordia Heykeli ve Melek Çeşmesi de görülmeye değerdir. Özellikle meydan modern ve Orta Çağ’a ait bir buluşmanın eseridir. Şehir için de önemli buluşma noktalarından biri olma özelliğine sahiptir. Avrupa’da görüp görebileceğiniz en güzel meydanlardan biridir. 

Württemberg Devlet Müzesi, içerisinde Altes SchloB’unda yer aldığı bu müzenin kökeni, 16. yüzyıla kadar uzanır. Müze ilk olarak Kral I. William tarafından devlet koleksiyonu olarak yapılmıştır. 1969 yılında ise, 1960’lı yıllarda kurulmuş olan Dekoratif Sanatlar Müzesi de eklenmiştir. Müze içerisinde aynı zamanda birçok önemli arkeolojik kalıntılar da yer alır. 1493 yılından kalma gök küresinin yer aldığı müze koleksiyonu ise yıl içerisinde ortalama olarak 300 binden fazla kişi tarafından ziyaret edilir. 

Linden Müzesi, etnoloji alanında bilgi veren ve Avrupa üzerinde yer alan en iyi müzelerden biridir. Müze içerisinde Avrupa başta olmak üzere Afrika’dan, Uzak Doğu’dan ve Amerika’dan toplanarak birçok farklı eser tek bir çatı altında sergilenmektedir. Müzede yer alan eserler 1800’lü yıllardan itibaren toplanmaya başlamıştır. İçerisinde ise 700’lü yıllardan kalma Hint heykelleri, 19. yüzyıldan kalma bir Kızılderili dönüşüm maskesi, Japonya’nın Kamakura Hanedanlığından kalma 800 yıllık heykeller müze içerisinde en popüler parçalardır.

Hegel Haus, Stuttgart’ta doğmuş olan ünlü filozof Friedrich Hegel’in evi ölümden sonra müzeye çevrilmiştir. Stuttgart geziniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir. Hegel dünyaya gözlerini 1770 yılında açmıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında ise zarar görmeyen bu ev müzeye çevrilerek ortalama 1 saatlik ziyaretlere açıktır. 

Stuttgart’ta Kültürel Etkinlikler

Stuttgart festivaller açısından son derece zengin bir şehirdir. Yılın ise her döneminden küçük veya büyük olmak üzere birçok festival düzenlenir. Gastronomi alanından müziğe ve filme kadar birçok konuda festivaller, etkinlikler yapılır. Her biri de kesinlikle görülmeye değerdir. Stuttgart gezinizi planlarken bu festivallerden birine denk getirmek isteyebilirsiniz.

Şehrin en popüler festivallerinden biri de Bahar Festivalidir. Aynı zamanda Avrupa’da düzenlenen en büyük bahar festivalidir. Festival Nisan ortasında başlar ve Mayıs ayının başına kadar devam eder. İçerisinde birçok farklı dans, müzik, film gösterimleri olur. Aynı zamanda geleneksel yiyecekler, içecekler de festivalin en keyifli yanlarından biridir. Festival Cannstatter Wasen’da gerçekleşir.

Bir diğer oldukça sıradan ve farklı olan festival ise Afrika Festivalidir. Avrupa’da oldukça farklı olan bu festival 2003 yılından beri düzenli olarak gerçekleşir. Temmuzun ikinci haftası gerçekleşen bu festivalde dünyanın her yerinden katılımcıları görmek mümkündür. Canlı performanslar, şarkı yarışmaları ve alışveriş pazarlarıyla birlikte hem çok renkli hem de oldukça keyiflidir. Ayrıca Afrika kültürüne ait lezzetleri de bu stantlarda yeme şansınız vardır. 

Her sene Temmuz ayında düzenlenen Summer Festival of Cultures, şehrin merkezi olan Markplatz’da gerçekleşir. Bu festivalde her yaştan ve ulustan katılımcıyı görebilirsiniz. Stuttgart’ın en büyük sokak festivallerinden biri olmasıyla öne çıkmıştır. 

Stuttgart’ta Konaklama

Stuttgart, ormanları, müzeleri ve dünyaca meşhur markaları ile ön plana çıkmış olan bir şehirdir. Özellikle Almanya’nın da 6. büyük şehri olması buna etkendir. Zengin toprak yapısı, doğal güzellikler ve her mevsim dünyanın dört bir yanından ağırladığı ziyaretçilerle birlikte son derece keyiflidir. 

Pahalı bir şehir olmasından ötürü konaklama noktası da masraflı gözükmektedir. Ancak her bütçe için uygun konaklama alanları vardır. Özellikle bahar aylarında konaklama noktasında ücretler daha yüksektir. Ancak önceden satın alma işlemi ve rezervasyon yaptırarak kolaylıkla bu sorunu halledebilirsiniz.

Stuttgart’ın Lezzetleri

Özellikle Stuttgart’ta Alman mutfağına ait olan en geleneksel yemekleri bulabilirsiniz. Şehir her ne kadar Alman mutfağını oldukça iyi yansıtıyor olsa da kendine has ayrıca geleneksel bir yemek kültürü de vardır. Ayrıca diğer Alman şehirlerinin aksine coğrafi konumu neticesiyle de şaraplarıyla son derece meşhurdur. Aynı zamanda şehirde diğer dünya mutfaklarını da tadabileceğiniz harika restoranlar yer alır. 

Schwabiche Maultaschen, Stuttgart mutfağında yer alan en popüler yemeklerden biri olmuştur. Türk mantısına göre bakıldığında daha büyük bir mantıdır. İçerisine et veya farklı sebzeler koyulur. Bu şekilde servis edilerek yenir. Paprikahun, farklı baharatlarla birlikte hazırlanan ve hardalla birlikte pişirilmiş olan tavuk budu yemeğidir. Scheweinshaxe domuz pirzolasından yapılan bir yemektir. Kızartılmış olan domuz pirzolasının yanında patates, lahana ve biber gibi farklı sebzeler de kavrularak servis edilir.

Şehirde tatlı olarak ise yerel pastalarından olan Schwarwalder Kirshorte oldukça meşhurdur ve mutlaka denenmesi gerekir. İçerisinde kiraz ve kakao vardır. Aynı zamanda kremşanti ile hazırlanır. Oldukça hafif ve lezzetli bir pastadır. Ayrıca Zwetschgenkuchen isimli meyveli turta da oldukça lezzetli olmasıyla bilinir. 

Stuttgart’ta Ulaşım İmkanları

Stuttgart şehri gelişmiş olmakla birlikte şehir içi ulaşımı da oldukça iyi bir şekilde planlanmıştır. Şehirde toplu taşıma araçları sabah saat 05 ve gece saat 01 arası hizmet verirler. Cumartesi ve Pazar günleri de ekstra olarak tüm gece çalışan otobüs hatları vardır. Kısacası Stuttgart üzerinde ulaşım noktasında hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Üstelik araçlar oldukça dakiktir. Ülkede otobüs, metro, taksi gibi toplu taşıma araçları sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda rahat bir gezi isterseniz araç kiralamanız da mümkündür.

Otobüs ile Ulaşım

Stuttgart şehrinde otobüs ile ulaşım oldukça rahattır. Çok geniş bir ağa sahiptir. Hemen hemen her an ve gideceğiniz her yere otobüs bulabilirsiniz. Üstelik seyahatinizi sizler için daha özel kılar. Şehri yakından görme fırsatı elde edersiniz. 

Metro ile Ulaşım

Stuttgart metro hattı oldukça gelişmiştir. Geniş bir alanda hizmet verir. Trafik derdi olmadan kolaylıkla istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Hatta havaalanına da direkt olarak ulaşım imkanı sağlar. 

Adana Havaalanına Ulaşım Olanakları

Adana Havaalanına ulaşım için otogardan kalkan taksi ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Böylece ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz. Otobüslerden ise 125, 132, 160 ve 407 numaralı hatları tercih ederek gitmeniz mümkündür. 

Adana’dan Stuttgart’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

Adana’dan Stuttgart’a aktarmasız olarak uçuşlar 3 saat 40 dakika sürer. Eğer aktarmalı bilet alırsanız bu süre daha da uzayacaktır. 

Adana Stuttgart Arası Kaç Km.dir?

Adana ve Stuttgart arası 3045 kilometredir.

Stuttgart’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Stuttgart’ı en iyi şekilde gezmek isterseniz ağustos ayı oldukça uygun hava koşullarına sahiptir. Biletlerinizi de buna uygun olarak önceden rezervasyon seçeneklerinden faydalanarak alabilirsiniz. Böylece daha az masraflı olacaktır. Özellikle de yaz aylarında yoğun turistin geldiği Stuttgart şehrine biletleri önceden almanız sizler için uygun olacaktır.

Stuttgart’ta İklim Nasıldır?

Stuttgart’ta kış ayları aralık, ocak, şubat ayıdır. Haziran, temmuz ve ağustos ise yaz aylarıdır. Özellikle en sıcak olan ay ise temmuz ayıdır. Genellikle 38 dereceyi bulan sıcaklıklar vardır. Şehirde genel olarak kapalı bir hava hakimdir. Yağış oranı da oldukça fazladır. 

Stuttgart Hava Durumu

04 Mart 2024

Sun

10 °C

7 °C

Uçuş süreleri

Stuttgart

İstanbul

2 sa 45 dk

Stuttgart

İzmir

2 sa 45 dk

Stuttgart

Ankara

3 sa 5 dk

Stuttgart

Adana

3 sa 30 dk

Stuttgart

Antalya

3 sa 10 dk

Stuttgart

Kayseri

3 sa 25 dk

Adana Hava Durumu

04 Mart 2024

Sun

20 °C

17 °C

Uçuş süreleri

1 sa 20 dk

Adana

İzmir

1 sa 30 dk

Adana

Antalya

1 sa 10 dk

50 dk

Adana

Ankara

1 sa

Adana

Trabzon

2 sa 15 dk

Adana

Van

2 sa 30 dk

Adana

Muğla

2 sa 25 dk

2 sa 20 dk

Adana

Erzurum

2 sa 20 dk

Adana

Beyrut

1 sa 5 dk

4 sa

Adana

Köln

4 sa 10 dk

Adana

Bakü

3 sa 25 dk

Adana

Münih

3 sa 45 dk

Adana

Dubai

4 sa 45 dk

Adana

Belgrad

3 sa

Adana

Viyana

3 sa 35 dk

5 sa 15 dk

Adana

Bangkok

10 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Adana çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
643,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,70TRY'den
başlayan fiyatlarla

Adana çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.329,96TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.317,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.798,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.588,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.782,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.910,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.352,29TRY'den
başlayan fiyatlarla

Stuttgart varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.766,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.798,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.532,81TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.147,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.226,86TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis