Adıyaman İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Adıyaman İstanbul uçak biletleri

1.707,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

1.694,13TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.694,13TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.696,20TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.696,20TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

Adıyaman İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alan, Asya ve Avrupa bölgesini tıpkı bir köprü misali bağlayan nüfusu oldukça fazla bir şehirdir. Türkiye için önemli bir ekonomi şehridir. Her sene yerli ve yabancı olmak üzere pek çok gezgin tarafından şehir ziyaret edilmektedir. Marmara bölgesinde yer alan İstanbul ekonomik bakımdan oldukça önemli bir şehirdir. Gerek tarihi mimari yapılar gerekse doğal güzellikler bakımından oldukça zengindir. Tarihte birçok medeniyetin beşiği olmuştur. Uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’na ev sahipliği yapan İstanbul’da Bizans Devletinin, Roma İmparatorluğunun ve Osmanlı’nın kültürel mirası, tarihi izleri muhteşem eserleri bulunmaktadır. İstanbul’da Bizans, Roma ve Osmanlı dönemine ait birçok kilise, cami ve hamam, saray, köşk, medrese gibi tarihi yapılar bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul şehrinde sokak Lezzetleri bir hayli yaygındır. Her ilçeye özgü birbirinden lezzetli atıştırmalık ve yemekler bulunmaktadır. Aynı zamanda her yıl düzenli olarak İstanbul kültürünü yansıtan ve tanıtan birçok festival düzenlenmektedir. Seyahat planınızı festival tarihlerine uygun bir hale getirerek etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz. İstanbul gerek havası ile gerekse birbirinden lezzetli yemekleriyle kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir. Türkiye’nin en yüksek nüfuslu şehridir. Gezip görülecek birçok mekan olması da turist akınına yol açmaktadır. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler 

Büyük bir şehir olan İstanbul gerek iş maksadıyla gerekse tatil maksadıyla en çok ziyaretçi akınına uğrayan bir şehirdir. Özellikle İstanbul’da tarihi ve doğal güzelliklerin bulunduğu birçok alan vardır. Galata kulesi İstanbul seyahati sırasında mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Beyoğlu’nda bulunan Galata kulesi şehrin en turistik alanlarından biridir. Galata kulesi içerisinde hem Asya hem de Avrupa kıtasını görmek mümkündür. Galata kulesi Osmanlı döneminde genellikle gözlem amacıyla kullanılmaktaydı. 18 ve 19 yıllarda çıkan yangın sebebiyle çok fazla hasar alan kule restore edilerek halka açılmıştır. Ayrıca Galata kulesi içerisinde restoran da bulunmaktadır. Özellikle doğum günleri ve evlilik teklifi gibi özel günler için çok fazla tercih edilen bir mekandır. 

Topkapı sarayı da Osmanlı İmparatorluğu’nun mimari izlerini taşımaktadır. Topkapı sarayı 1475 yılında İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Topkapı sarayı içerisinde 4 ana avlu ve birkaç bina bulunmaktadır. Topkapı sarayı müzesi içerisinde birçok değerli tarihi eşyalar halka sunulmaktadır. Aya İrini ve Kaşıkçı elması gibi birbirinden eşsiz güzelliğe sahip tarihi mücevherler de oldukça ilgi görmektedir. Topkapı sarayını haftanın her günü ziyaret edebilirsiniz. Yerebatan sarnıcı da İstanbul seyahati sırasında mutlaka görülmesi gereken büyüleyici bir görünüme sahip olan mekanlardan biridir. Yerebatan sarnıcı Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Geçmişte Yerebatan Sarnıcı’ı İstanbul’a su sağlamak amacıyla yapılmıştır. Birbirinden şık mağara ve labirentler içerisinde su ve ışıklandırma bulunmaktadır. Aynı zamanda yapıldığı döneme ait birçok mimari iz de mevcuttur. Ayasofya müzesi de turistler tarafından en çok ziyaret edilen mekanlardan biridir. Bizans döneminde inşa edilen Ayasofya müzesi kilise olarak kullanırken Osmanlı devleti döneminde cami olarak kullanılmıştır. Ayasofya müzesi içerisinde Hürrem Sultan hamamı da bulunmaktadır. Pera müzesi resim ve tablo severler tarafından mutlaka gezilip görülmesi ve incelenmesi gereken ilginç müzeler arasında bulunmaktadır. Beyoğlu’nda bulunan müze otel binasının içerisinde bulunmaktadır. Yüzlerce farklı kişiye ait resim koleksiyonu sanat severlere sunulmaktadır. 

Emirgan korusu kafa dinlemek isteyen bireylerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biridir. Yüksek surlarla kaplı olan Emirgan korusu denizin muhteşem manzarası ve birbirinden eşsiz güzellikte olan çiçeklerin kokusuyla rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Çimlerin üzerinde uzanıp temiz havanın keyfini çıkarabilir veya Deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Miniatürk İstanbul şehrini en iyi tanıtan ve yansıtan bir mimariye sahiptir. Beyoğlu’nda bulunan miniatürk içerisinde Anadolu ve Osmanlı coğrafyası içerisinde bulunan 134 Yapı küçük bir şekilde inşa edilerek sergilenmektedir. Ayrıca çeşitli gösteri ve oyunlar düzenlenmektedir. Aynı zamanda miniatürk içerisinde alışveriş alanlarında da hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. İstanbul İçerisinde bulunan birçok tarihi yapıt ve doğal güzellik küçültülerek sergilenmektedir. İstiklal caddesi İstanbul şehrinin en kozmopolit caddeler arasında bulunmaktadır. Oldukça popüler olan İstiklal Caddesi Avrupa yakası Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır. İstiklal caddesi üzerinde çeşitli mağazalar, restaurantlar, cafeler, kitapçılar, sinema salonları, pasajlar ve konsolosluk binaları bulunmaktadır. Oldukça hareketli bir yapıya sahip olan İstiklal Caddesi en çok gezilen alanlardan biridir. Ayrıca İstiklal Caddesi civarında birçok neo klasik mimari özellik taşıyan bina bulunmaktadır. Mısır çarşısı da mutlaka gezilmesi gereken alanlar arasında yer almaktadır. 

Mısır çarşısı Fatih ilçesi Eminönü semtinde bulunmaktadır. İstanbul’un neredeyse ilk çarşıları arasında yer almaktadır. Mısır çarşısı içerisinde birbirinden eşsiz mücevherler, lezzetli lokumlar, mis kokulu birçok baharat çeşidi, kuru otlar, biblolar, eşyalar olmak üzere çeşit çeşit satış yapan dükkanlar bulunmaktadır. Mısır çarşısı içerisinde alışveriş yaparak sevdiklerinize hediyelik eşyalar da satın alabilirsiniz. Kapalı Çarşı da en çok turist akınına uğrayan alanlardan biridir. Kapalı Çarşı içerisinde yüzlerce dükkan bulunmaktadır. Dünyanın en eski kapalı çarşıları arasında bulunduğundan dolayı yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından bir hayli ilgi görmektedir. Kapalı Çarşı içerisinde çanak çömlek, ev eşyası, halı ve baharat gibi her alanda satış yapan birçok dükkan bulunmaktadır. Pierre Loti Tepesi Eyüp ilçesinde bulunmaktadır. Haliç manzarasına sahip olan Pierre loti tepesinde kahvaltı yapabileceğiniz restaurant ve cafeler de mevcuttur. Şehrin kalabalığından uzak Haliç manzarasına karşı sakin ve güzel bir gün geçirmek istiyorsanız Pierre Loti Tepesini ziyaret edebilirsiniz. Çamlıca Tepesi de mutlaka görülmesi gereken doğal güzelliklerin bulunduğu bir alandır. Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır.

Büyük ve küçük Çamlıca Tepesi olarak ayrılan alan dinlenmek ve keyifli bir kahvaltı veya akşam yemeği için oldukça idealdir. Deniz ve doğal güzellikleri ile büyüleyici bir etkiye sahip olan Çamlıca Tepesi her yıl birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Çamlıca Tepesi’ni ziyaret ederek deniz havası alabilir doğal güzellikleri ile baş başa kalarak dinlenebilirsiniz. Sultanahmet cami, fener Rum lisesi, Fethiye müzesi, saray koleksiyonları müzesi, Arasta çarşısı, Soğukçeşme sokak, Galata Mevlevi müzesi, Atatürk arboretumu, kız kulesi, yoros Kalesi, Panorama 1453 tarih müzesi, Beylerbeyi sarayı, İstanbul oyuncak müzesi, Aydos ormanı gibi birçok gezilmesi gereken birbirinden eşsiz mekanlar bulunmaktadır. 

İstanbul Tarihi

İstanbul şehri tarihte büyük devletlere ve imparatorluklara ev sahipliği yapmıştır. Roma İmparatorluğu’ndan sonra İstanbul şehrinde hüküm süren Bizans imparatorluğu şehre Konstantinopolis ismini vermiştir. Bu süreç içerisinde padişah II. Mehmet 21 yaşında İstanbul’u fethetmeye karar verdi. Bizans imparatorluğu ise hakimiyet sürdüğü İstanbul şehrinin kuşatılmasını önlemek amacıyla ciddi önlemler almıştı. Bunun üzerine II Mehmet büyük ve güçlü toplar döktürdü. Zekası ile kendine hayran bırakan 2. Mehmet gemileri karadan yürüterek Bizans İmparatorluğu’nun önlemlerini de bertaraf etmiş oldu. 29 Mayıs 1453 tarihinde Fatih Sultan Mehmet komutasında İstanbul fethedildi. Her ne kadar farklı dönemlerde çeşitli padişahlar tarafından İstanbul şehri kuşatılmak istense de başarısız olmuştur. Ancak zekası ile Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fethetmeye başarmıştır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de İstanbul hem ekonomik hem de kültür bakımından oldukça önemli bir şehirdir. 

İstanbul Kültürel Etkinlikler 

İstanbul şehrinin kültürü tanıtan ve yansıtan birçok çeşitli festival her yıl düzenli olarak yapılmaktadır. İstanbul film festivali en çok ilgi gören kültürel etkinlikler arasında yer almaktadır. İstanbul kültür ve sanat vakfı tarafından tertiplenen festival her yıl nisan ayında 2 hafta boyunca sürmektedir. Festivalde yerli ve yabancı olmak üzere çeşitli film gösterimi yapılmaktadır. İstanbul şehrinde gerçekleştirilen bir diğer festival ise İstanbul Uluslararası dans şenliğidir. Düzenli olarak gerçekleştirilen festival genellikle ilkbahar aylarında organize edilmektedir. Dj eşliğinde dans ederek eğlenceli vakitler geçirilmektedir. İstanbul opera festivali yerli ve yabancı birçok turistin akın ettiği kültürel etkinlikler arasında bulunmaktadır. Haziran ayında gerçekleştirilen festivalde çeşitli opera sanatçıları sahne almaktadır. 

İstanbul shopping fest festivali alışveriş severler için büyük imkanlar arasında bulunmaktadır. Şehrin farklı merkezlerinde birçok ürün tanıtılmakta ve uygun fiyat ile satışa sunulmaktadır. İstanbul shopping fest festivalinde pek çok markanın birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. İstanbul sahaf festivali her yıl düzenli olarak Eylül ve Ekim aylarında düzenlenmektedir. Özellikle kitap, dergi veya plak koleksiyonları yapan bireyler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Üsküdar, Beyoğlu ve Kadıköy olmak üzere İstanbul'un çeşitli birçok semtinde sahaflar bir araya gelmektedir. Böylelikle aradığınız ürünü daha kolay bir şekilde bulmanıza da olanak sağlanmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen kukla oyunları da çok fazla ilgi görmektedir. Bundan dolayı her yıl mayıs ayında İstanbul kukla festivali gerçekleştirilmektedir. Seyahat planlarınızı kültürel etkinlikler ile denk getirerek festivallere katılabilir ve İstanbul’un kültürüne tanıklık edebilirsiniz.

İstanbul Konaklama Olanakları 

İstanbul yerli ve yabancı turist çeken şehirler arasında ilk sırada yer almaktadır. Soğuk veya sıcak demeden her mevsiminde yerli ve yabancı birçok turist şehri ziyaret ettiğinden dolayı çeşitli birçok konaklama imkanı sunulmaktadır. Yüksek ve düşük bütçeli olmak üzere çeşitli birçok otel fırsatı sağlanmaktadır. Aynı zamanda apartlar da bulunmaktadır. Oda kiralayabileceğiniz apartları da tercih edebilirsiniz. Bütçe olarak uygun maliyetli konaklama istiyorsanız hostel seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul şehri içerisinde kamp yapılabilecek birçok alan bulunmaktadır. Uygun fiyata konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif mevcuttur. 

İstanbul Lezzetleri 

İstanbul şehrinde her köşe başında birçok sokak satıcısı bulabilirsiniz. İstanbul birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı yöresel yemekler yerine her semtte yöresel olan ve her semti özgü çeşitli lezzetler bulunmaktadır. Sultanahmet bölgesinde köfte meşhurdur. Ortaköy semtinde ise kumpir oldukça meşhurdur. Fırında pişmiş patates, kaşar peyniri, garnitür, Rus salatası, kısır ve mısır gibi birçok yiyeceğin bir araya geldiği kumpir lezzetini Ortaköy meydanında kolaylıkla bulabilirsiniz. Sarıyer semtine özgü lezzet ise böreğidir. Kıymalı, ıspanaklı, patatesli ve peynirli börek çeşitleri ile mis gibi kokan yumuşacık ve çıtır çıtır olan Sarıyer böreğini mutlaka denemelisiniz. Eminönü’nde ise balık ekmek çok fazla tercih edilmektedir. Balıklar teker teker temizlenerek kendine has pişirme yöntemi ile temiz havada hazırlanmaktadır. Eminönü’nde balık ekmek alarak sahil kenarında muhteşem Deniz havasını soluyarak bu lezzeti deneyebilirsiniz. Sütlüce semtinde bir sakatat çeşidi olan uykuluk oldukça meşhurdur. Uykuluk genellikle bahar aylarında çok fazla tüketilmektedir. 

Süleymaniye semtinde denenmesi gereken lezzetler arasında kuru fasulye yer almaktadır. Oldukça lezzetli olan kuru fasulyeyi mutlaka denemelisiniz. İstanbul pilavı da oldukça lezzetlidir. İstanbul pilavını hemen hemen her köşe başında bulunan seyyar pilav satıcılarından da temin edebilirsiniz. Pirinç ile tavuğun birleşmesi ile hazırlanan İstanbul pilavı çeşitli baharatlar eşliğinde sunulmaktadır. Geçmişte de çok fazla tüketilen boza günümüze kadar gelerek hala popülerliğini koruyan bir içecek olarak satışa sunulmaktadır. Vefa semti bozası oldukça meşhurdur. Boza her ne kadar Yaz mevsiminde üretilse de genellikle kış mevsiminde daha çok tüketilmektedir. Soğuk kış aylarında boza içeceğini tercih ederek içinizi ısıtabilir ve hastalıklardan korunabilirsiniz. Kanlıca semtinde ise yoğurt meşhur lezzetler arasında bulunmaktadır. Kanlıca yoğurdu alışılmışın dışında olarak pudra şekeri ve çeşitli lezzetli reçeller ile sunulmaktadır. Çikolata severlerin Beyoğlu çikolatasını kesinlikle tatması önerilir. İstanbul şehrine kadar gitmişken Beyoğlu çikolatası da mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Ağızda dağılan eşsiz lezzete sahip Beyoğlu çikolatasının bitter, sütlü, beyaz çikolata, Antep fıstıklı, Bademli ve fındıklı olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır. İstanbul semtine özgü çeşitli birçok lezzetler mevcuttur. Her semtte meşhur olan yiyecekleri tadarak unutulmaz ve keyifli vakitler yaşayabilirsiniz. 

İstanbul Ulaşım Olanakları 

İstanbul büyük bir şehir olduğundan dolayı 2 havalimanı bulunmaktadır. Sabiha Gökçen ve İstanbul havalimanı merkeze uzak olduğundan dolayı çeşitli birçok ulaşım imkanı tanımaktadır. Havayolu şirketlerinin kendine özgü otobüs seferleri düzenlenmektedir. Havaist otobüs seferlerini kullanarak havalimanına kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Şehir merkezinde gerçekleştirilen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bagaj sayınız az ise ve uygun maliyetli olmasını istiyorsanız otobüs ile ulaşımı tercih ederek kısa süre içerisinde havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanına birçok otobüs sefer düzenlenmektedir. 

Taksi ile Ulaşım 

Bagaj sayınız fazla ise daha rahat bir ulaşımı taksi ile sağlayabilirsiniz. Havalimanı civarında birçok taksi durağı bulunmaktadır. Taksi Hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım fırsatı sağlamaktadır. 

Araç Kiralama ile Ulaşım

Aileniz ile seyahat planladıysanız veya bagaj sayınız fazla ise konforlu ve rahat bir şekilde havalimanına ulaşım sağlamak istiyorsanız araç kiralama ile ulaşım fırsatını tercih edebilirsiniz. Havalimanı civarında birçok araç kiralama acentesi bulunmaktadır. Aynı zamanda her bütçeye uygun araçlar da mevcuttur. 

Adıyaman Havalimanı Ulaşımı 

Adıyaman şehrinde bir adet havalimanı bulunmaktadır. Adıyaman Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 22 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Bundan dolayı havalimanına ulaşım sağlayabilmek için taksi, özel araç veya otobüs seferlerini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezi içerisinde havalimanına sefer düzenleyen birçok otobüs firması bulunmaktadır. Aynı zamanda bagaj sayınız fazla ise taksiyle ulaşım tercih ederek daha konforlu ve rahat bir şekilde havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Adıyaman’dan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat? 

Adıyaman’dan İstanbul’a seyahat etmek isteyen bireyler uçak ile ulaşımı tercih ettiği aktarmasız olarak yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir. 

Adıyaman’dan İstanbul’a Kaç Km? 

Araç ve uçak ile seyahatlerinde kilometre farkı oluşturmaktadır. Araç ile Adıyaman İstanbul arası 1286 kilometredir ve yaklaşık olarak Adıyaman’dan İstanbul’a ulaşım 15 saat 23 dakika sürmektedir. Uçak seyahatlerinde ise Adıyaman şehrinden İstanbul iline olan mesafe 876 kilometredir. 

Adıyaman’dan İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Adıyaman’dan İstanbul şehrine seyahat etmek isteyen bireyler tarafından en uygun uçak biletini ne zaman alınabileceği en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Seyahat tarihinden 2-3 hafta öncesinde bilet rezervasyonu gerçekleştirerek uygun fiyata bilet sahibi olabilirsiniz. Ayrıca hafta sonları da bilet rezervasyonu sağlayarak uygun uçak bileti alımı yapabilirsiniz. 

İstanbul İklimi Nasıl? 

İstanbul şehri Avrupa ve Asya kıtasını bağlayan bir köprü olduğundan dolayı birçok kısmen karasal iklim etkisinde kalmaktadır. Yaz mevsimi sıcak ve kurak geçerken kış ayları ılık geçmektedir. Aynı zamanda nem oranı da oldukça fazladır. 

Adıyaman

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

11 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Adıyaman Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

18 °C

17 °C

Uçuş süreleri

Adıyaman

İstanbul

1 sa 45 dk

Adıyaman

Ankara

1 sa 15 dk

Adıyaman

İzmir

2 sa 30 dk

Adıyaman

Antalya

2 sa 20 dk

Adıyaman

Bodrum

2 sa 30 dk

Adıyaman

Dalaman

2 sa 25 dk

Adıyaman

Trabzon

2 sa 30 dk

Adıyaman

Çanakkale

2 sa 35 dk

Adıyaman

Adana

2 sa 15 dk

Adıyaman

Denizli

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Adıyaman çıkışlı yurt içi uçak biletleri

462,96TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.260,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.357,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.667,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.572,64TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.369,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.887,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.439,81TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,40TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis