Almanya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Berlin varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.884,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Almanya Uçak Bileti

Almanya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Almanya, turistik açıdan en çekici merkez ülkelerden birisidir. Her yıl milyonlarca turistin akınına uğrayan Almanya, Avrupa Birliği ülkelerinden biridir. En kalabalık nüfusa sahip ülkelerden biri olarak bilinen Almanya’nın tarihi çok eski dönemlere dayanır. Güçlü istihdam alanlarıyla, ekonomik, sağlık, eğitim ve diğer sektörlerde elde ettiği başarısıyla adından söz ettiren Almanya ılıman iklime sahiptir. Çevresinde yer alan ülkeler arasında Çekya, Polonya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Danimarka ve Avusturya bulunur. Yaklaşık olarak 2200 yıllık geçmiş kökene sahip olan Almanya dünyanın en büyük yedinci ülkesi unvanına sahiptir. Avrupa kıtasında yer alır. Yaklaşık 83 milyon nüfusu vardır. Almanya’nın hem başkenti hem de en büyük şehri Berlin’dir. Toplamda 16 eyaletin bulunduğu Almanya’da yönetim şekli ise federal ve demokrasiye dayanır. 1950 yılında belirlenen anayasası yapılan ufak tefek değişikliklerle birlikte hala geçerliğini korumaktadır. 

Ülkede kullanılan resmi dil Almancadır. Almanya’nın yanı sıra azınlık da olsa konuşulan farklı diller de mevcuttur. Bu diller arasında Romence, Frizce, Danca ve Sorbca da yer alıyor. Ülkede en çok dikkat çeken durumlardan biri ise kültüre ve eğitime önemin çok daha fazla verilmesidir. Ülkede tam olarak 25 binden fazla kütüphane bulunuyor. Sanatsal etkinliklere sık sık yer veriliyor. Sanata olan düşkünlük ve kültürle olan bağına istinaden ülkede 250 adet tiyatro mevcuttur. Binlerce senfoni orkestrası da kulakların pasını silmeye hazırdır. Sanat ve kültürün yanı sıra felsefenin de yoğun şekilde ele alındığı Almanya, geçmişten günümüze düşünürlerin ülkesi olarak adlandırılır. Sanattan felsefeye dünyaca tanınmış isimler Almanya’da doğup büyümüştür. Ludwig van Beethoven’den Johan Sebastian Bach’a, Georg Wilhelm Friedrich Hegel’den Richard Wagner’e, Karl Marx’tan Nietzsche’ye varana dek binlerce ünlü düşünür ve sanatçının bu ülkeden çıktığını görebilirsiniz. Sinema alanında da oldukça başarılı işlere imza atan Almanya, film festivalleriyle de ünlüdür. 

Sanat, felsefe ve kültürün yanı sıra sporla da yakından ilgilenen Almanya, spor alanında oldukça gelişmiş bir millete sahiptir. 30 milyon yerli en az bir spor kulübüne üyedir ve düzenli olarak sportif faaliyetleri yerine getirmeye devam ederler. Her olimpiyatta ciddi başarılar elde eden Almanya’nın ekonomisi de oldukça büyük ve gelişmiştir. Avrupa’nın en büyük ekonomisine sahip olan Almanya tüm dünyada en fazla gelir elde eden ülkelerin başında geliyor. Sık sık ihracat yapan Almanya’nın ekonomisini sanayi ve endüstri sektörü büyük ölçüde tamamlar. Her yıl tek başına dünya ticaretinin büyük bir kısmını kapsayan Almanya, mühendislik, mimarlık ve enerji sistemleri alanında da büyük başarılar elde etmektedir.

Dünyanın en iyi 500 şirketinden 37’sine ev sahipliği yapan Almanya aynı zamanda çok büyük firmalara da sahiptir. Ekonomik yapısı bu sayede giderek gelişen ve büyüyen Almanya’da müzik kültürüne de yer verilir. Sık sık konserler ve müzik festivallerine yer verilen Almanya’da dünyaca ünlü müzisyenler ve müzik grupları da mevcuttur. Dans konusunda da oldukça tutkulu olan Almanya hayattan keyif almayı dans ve müziğe bağlar. 

Almanya hakkında bilinmesi gereken en önemli durumlardan bir diğeri ise eğitim sistemidir. Eğitim konusuna oldukça yoğun önem verilen Almanya’da eğitim sistemine federal yönetim karışmaz. Eğitim sektöründe eyaletler tek başınadır. Anaokulu seviyesi tamamen isteğe bağlıdır. 3 yaş ve altı gruplar anne ve babalarının isteğine göre anaokuluna verilir. Ancak 6 yaşından itibaren 9 yıllık zorunlu eğitim başlar. İlköğretim seviyesi toplamda 4 yıldır. Sonrasında gelen ortaokul seviyesi de 4/5 yıl sürmektedir. Çocukların ortaokulda gidebileceği okul çeşitleri, öğretmenleri tarafından ilgi ve ihtiyaçlarına göre belirlenir. Çocuklar ortaokulu bitirdikten sonra lise ve üniversite sınavlarına hazırlanırlar. Eğitim sistemine dair oldukça ilginç yaklaşımları mevcuttur. Çok yetenekli öğrencilerin gittiği orta öğretim kurumları Gymnasium olarak adlandırılır. Bu kurumlarda çocuklar 8-9 yıl eğitim alırlar. Daha yaygın bir okul türü olan Realschule ise 6 yıl sürer ve daha çok orta düzeye sahip olan öğrenciler eğitim alırlar. Mesleki alanda yeteneği olan çocuklar ise Hauptschule olarak adlandırılan okullara yönlendirilirler. Her okul türünü kapsayan kurum ise Gesamtschule olarak bilinir. Öğrenciler tamamen ilgi ve yeteneklerine göre okullarını seçebilirler. 

Almanya hakkında bilinmesi gereken bazı ilginç bilgiler de mevcuttur. Almanya seyahatine çıkmadan önce bu tür bilgilere sahip olmak gezinizi daha eğlenceli ve bilgili geçirmenizi sağlar. Almanya en fazla köprüye sahip ülkelerden birisidir. Dünya’nın en yüksek kilisesi olarak bilinen Ulm Katedrali Almanya’da yer almaktadır. Yaz saati uygulamasını ilk başlatan ülke Almanya’dır, 1916 yılında bu uygulamaya geçiş yapmışlardır. En ilginç bilgilerden birisi de Almanya’da hapisten kaçmanın serbest olmasıdır. Hapishaneden kaçanlara herhangi bir ceza verilmez. 

Matbaa alanında da oldukça gelişmiş olan Almanya, ilk derginin basılmasında öncü olmuştur. Aynı zamanda Almanya’da bebeğinize koyduğunuz isim, hükümet tarafından değiştirilebilir. Dillerine dair ilginç bilgilerden biri ise “teşekkür etmek” kavramının “istememek” anlamına gelmesidir. Almanca konuşurken biri size bir şey ikram etmek istediğinde ya da soru sorduğunda teşekkür etmek yerine lütfetmeniz gerekir. 

Almanya eğitim sistemi oldukça gelişmiştir ve üniversitelerin tümü ücretsizdir. Hem kendi vatandaşları için hem de ülke dışından gelenler için üniversiteler ücretsiz olarak hizmet verir. Almanya denildiği zaman akla gelen ilginç bilgiler arasında en büyük festivale ev sahipliği yapması da yer alır. Birçok unvanının yanı sıra bol Nobel ödüllü ülke olarak da adlandırılır. Dünyanın en zengin ve kaliteli eğitim kurumlarına sahip olan Almanya pek çok branşta Nobel ödülünün de sahibi olmuştur. Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olarak da şöhretini ön plana çıkaran Almanya, tasarım harikası arabaları geniş çaplı şekilde tüm dünyaya sunmaya devam ediyor.

Almanya’da Gezilebilecek Yerler

Almanya’ya gittiğiniz zaman ihtişamı bol bir gezinti turuna çıkmaya hazır olabilirsiniz. Her açıdan gelişmiş olan ve gezilmesi gereken onlarca yeri olan Almanya’yı istediğiniz mevsimde ziyaret edebilirsiniz. Almanya’ya gittiğiniz zaman mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında Europa Park Rust geliyor. Oldukça modern ve teknolojik bir gezi alanı olan bu parkta dört boyutlu sinemaları izleyebilir ve yüzlerce etkinliğe katılabilirsiniz. Almanya’nın hem temalı hem de en büyük eğlence parkı olan Europa Park Rust yılda beş milyondan fazla ziyaretçinin akınına uğruyor. 

Orta çağdan kalma ve o dönemin detaylarını taşıyan Neuschwanstein Şatosu mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisidir. İlk inşa edildiği zaman bir kale olarak inşa edilen şato muazzam bir görkeme sahiptir. Bavyera Kralı olan 2. Ludwig tarafından yaptırılmıştır. 1886 yılında yapımı tamamlandığı zaman kral hayatta değildi. Ancak günümüzde halen kralın adıyla ve yaşantısıyla ziyaret edilen turistik yerlerden biri olmaya devam eder.

Almanya denildiği zaman akla ilk gelen turistik alanlardan biri de Berlin Duvarıdır. Hem estetik açıdan hem de tarihi açıdan büyük bir öneme sahip olan Berlin duvarı, 1961-1989 yılları arasında örülmüştür. Bu yıllar arasında Berlin duvarı doğu ve batı yakayı ayırmak için örülmüştü. Sonraki dönemlerde yıkılan Berlin Duvarı’nın izlerini ve esintilerini günümüzde görmeniz mümkündür. 

Mutlaka gezilmesi gereken bir diğer yer ise Konstanz Gölü bölgesidir. Büyüleyici kentleriyle, lezzetli şaraplarıyla, harika adalarıyla ve gölleriyle adından söz ettiren Konstanz Gölü bölgesi Almanya’nın güney tarafında yer alır. Tıpkı Akdeniz gibi esintilere sahip olan Konstanz Gölü bölgesi UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine de kaydedilmiştir. 

Yapısı ile küçük ancak şöhreti ile oldukça büyük olan Rothenburg ob der Tauber kasabası da orta çağdan kalma yapılara sahiptir. Almanya’nın turistik mekanlarından biri olan Rothenburg ob der Tauber kuleleriyle, ihtişamlı çeşmeleriyle, şarap evleriyle ve mahzenleriyle muhteşem bir gezinti yapmanıza olanak sağlar. Eskitme görünüme sahip olan bu yapıların tümü sizleri alıp binlerce yıl öncesine götürür. 

Almanya’nın başkenti Berlin’de yer alan Brandenburg Kapısı ise ünü her geçen artan bir kapıdır. Sınır bölgesinde yer alan bu kapı Berlin Duvarı’nın da buradan geçmesine olanak sağlamıştır. Bölündükten sonra birleşmeyi sembolize eden Brandenburg Kapısı kentin muazzam tarihine de tanıklık etmenizi sağlıyor. 

Büyüleyici bir auraya sahip olan Heidelberg Şatosu ise romantik dönemden kalma izler taşıyor. Mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biri olan Heidelberg Şatosu üzerinde bulunduğu sokaklarıyla da dikkat çeker. Hem nostaljik Alman kültürünü taşıyan hem de modernizmin etkilerini yansıtan meydanlar ve üniversiteler de görülmeye değerdir. Köln Dom Katedrali ise Ren kentinde yer alır. Bu katedralin yapımına 1248 yılında başlanmıştır. Yapımı yüzyıllar boyunca devam etmiştir. Baştan aşağıya gotik mimari bir eser olan Köln Dom Katedrali 1880 yılında tamamlanmıştır. UNESCO tarafından miras listesine alınan yapıtlardan birisidir.

Almanya’ya gittiğinizde her yerin temiz ve doğa harikası olduğunun farkına varabilirsiniz. Ancak kentlerden uzaklaşmak ve daha yeşillik ile iç içe olmak istediğinizde, nehir kenarında yer alan İngiliz Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz. Oldukça geniş bir alana yayılmış olan İngiliz Parkı metrelerce yeşilliği ve bira bahçeleri ile dikkat çeker. 

Almanya’nın Tarihi

Antik Çağ’da kurulmaya başlamış olan Almanya günümüze kadar ulaşan büyük ülkelerden birisidir. İlk olarak Roma İmparatorluğu zamanında devlet olarak kurulan Almanya’da Cermenler topluluk olarak önemli bir yere sahiptir. 1806 yılına kadar Cermenler tarafından yönetilen Almanya en geniş sınırlara da bu dönemde ulaşmıştır. Bu dönemden sonra ise Konfederasyon, İmparatorluk, Cumhuriyet, Üçüncü İmparatorluk, Batı Almanya ve Doğu Almanya olarak çeşitli yönetimlere sahip olmuştur. Günümüzde ise Almanya Federal Cumhuriyeti olarak yaşamını sürdürüyor. Dünyaca ünlü olan reform ve Rönesans dönemlerine de sahiplik etmiş olan Almanya 1945-1990 yılları arasında bölünme ve birleşme yaşamıştır. Almanya’nın tarihini ve yaşanmışlıklarını en net şekilde gözler önüne seren tarihi yapıtları ve sokakları da mevcuttur. Brandenburg Kapısından Dom Katedraline, Kara Ormandan Peri Masalı Kalesine, Tarihi Hamburg Limanından Ren Vadisine, Müzeler Adasından Bamberg’e varana dek pek çok tarihi yapıttan bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Almanya’da Kültürel Etkinlikler

Almanya seyahatinizi daha etkili ve eğlenceli hale getirmek için birbirinden özel kültürel etkinliklere ve festivallere de katılım sağlayabilirsiniz. Oktoberfest dünyanın en büyük festivallerinden birisidir. Her yıl yaklaşık olarak 6 milyon kişinin katılım gösterdiği Oktoberfest’in özelliği bira festivali olmasıdır. Sınırsız şekilde bu festivalde bira içilebilmektedir.

Berlin Film Festivali ise Avrupa’nın en büyük film festivallerinden birisidir. Diğer adı Berlinale olan film festivalinde 400 farklı türde film izleme şansını elde edebilirsiniz. Her yıl Şubat ayında düzenlenir ve katılım oranı oldukça yüksektir. Fastnacht ya da Fasching olarak bilinen şenlikler ise çeşitli kostümlerin giyildiği şenliklerdir. Tam bir karnaval havasında düzenlenen bu şenliklerde sınırsız eğlence ve yemek vardır.

Almanya’da en önemli karnavallardan biri Kültürler Karnavalıdır. Bu karnaval 1996 yılından bu yana düzenlenmeye devam ediyor. Tüm kültürlerin birleşmesini ve kaynaşmasını konu edinen Kültürler Karnavalı, renkli kıyafetlerin giyildiği, eğlence dozunun arttırıldığı, çeşitli müziklerde dans edildiği ve leziz yemeklerin yendiği bir karnaval türüdür. 

Almanya’da Konaklama

Almanya’ya gittiğiniz zaman konaklama açısından hiçbir sorun yaşamazsınız. Butik oteller, butik evler, pansiyonlar ve kiralık odalar mevcuttur. Herkesin bütçesine uygun şekilde tasarlanan bu oteller, pansiyonlar ve evler, odalar günlük, haftalık ve aylık olarak rezerve edilebilir. Yapmanız gereken tek şey seyahatinize geçmeden önce tüm oteller ve pansiyonlar hakkında bilgi sahibi olmaktır. İster şehir merkezinde yer alan 5 ve 7 yıldızlı otellerde kalabilir ister sakin ve keyif dolu orman içi ev ve butik otellerde kalabilirsiniz. Kişi sayısına, kalacağınız gün sayısına ve özelliklerine bağlı olarak fiyatları belirlenir. 

Almanya Lezzetleri

Almanya’ya gittiğiniz zaman mutlaka tatmanız gereken onlarca meşhur yiyecek ve tatlı mevcuttur. İlk olarak Bratkartoffeln deneyerek tadıma başlayabilirsiniz. Almanya’da neredeyse her öğünde patates tüketimine yoğun bir şekilde yer verilir. Patates severler için leziz mi leziz bir yemek olan Bratkartoffeln haşlanmış patateslerden yapılır. İçerisine pastırma ve soğan dilimleri eklenir. Hem görünümüyle hem de lezzetiyle tam anlamıyla doyurucu bir yemektir. 

Bratwurst ise Almanya dendiği zaman akla ilk gelen yemekler arasında yer alır. Bir sokak lezzeti olan Bratwurst genellikle sokak kafelerinde ve büfelerinde tadabileceğiniz biz lezzettir. Domuz etinden yapılan bu yemek ekmek arası sosis olarak adlandırılır. 

Almanya’ya gittiğiniz zaman tatmanız gerekenler arasında olmazsa olmazlardan biri de Brezel’dir. Tam anlamıyla bir atıştırmalık olarak yapılan Brezel, seyahat planı olanların mutlaka denemesi gereken bir lezzettir. Görüntüsüyle simite benzeyen bu atıştırmalık simitten daha küçük boyutlara sahiptir. Soğuk şekilde ve yanında et, peynir dilimleriyle servis edilir. Soğuk olmasına rağmen hayli doyurucudur. 

Flammkuchen ise Almanya’nın meşhur pizzalarından birisidir. Görünümü normal yuvarlak bir pizzadan farklıdır. İnce şekilde açılan hamurun üzerine birçok çeşitli malzeme eklenir. Yapısı ise dikdörtgen ve oval karışımıdır. Türk pidesine benzerdir. Tatlıları arasında ise mutlaka denenmesi gereken tarif Rote Grütze’dir. Sık sık tüketilen bu tatlı kırmızı rengiyle ve mükemmel tadıyla hayranlık uyandırır. Yapımında çilek, vişne ve ahududu gibi kırmızı meyveler ve krema kullanılır. Damak zevkine göre yanında dondurma da servis edilir. 

Almanya’da Ulaşım

Almanya’da ulaşım oldukça kolay ve hızlıdır. Buraya gittiğiniz zaman yorulmadan ve uzun süre beklemeden şehir içini gezebilirsiniz.

Tren İle Ulaşım

Şehir içerisinde bir yerden bir yere gitmek için demir yolu ağını kullanabilirsiniz. Hem ucuz hem de son derece konforlu olan trenlerin her saat başı kalktığı bilinir. 

Toplu Taşıma İle Ulaşım

Halkın sık sık kullandığı ulaşım ağı toplu taşımadır. Büyük ve küçük otobüsler şehir içinde sürekli gezintidedir. Nereye gitmek isterseniz bu otobüsleri kullanabilirsiniz. 

Almanya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Almanya’ya gitmeye karar verdiğiniz anda tüm hava yolu şirketlerinin uçak biletlerine erişim sağlayabilirsiniz. Yazın yapacağınız seyahat için kış kampanyalarından, kışın yapacağınız seyahat için yaz kampanyalarından faydalanarak uyguna uçak bileti temin edebilirsiniz. 

Almanya’da İklim Nasıldır? 

Almanya’da yoğun olarak karasal iklim hakimdir. Etrafı denizlerle çevrili olan ülkede kış ayları bir hayli soğuk geçer. Yaz ayları ise iç bölgeler sıcak ve nemliyken dış bölgeler hafif rüzgarlıdır. Mevsimden mevsime bölgeler arası da hava koşullarında değişiklikler yaşanır. 

almanya

Berlin Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

-4 °C

-6 °C

Uçuş süreleri

Berlin

İstanbul

2 sa 45 dk

Berlin

İzmir

2 sa 45 dk

Berlin

Gaziantep

3 sa 35 dk

Berlin

Antalya

3 sa 10 dk

Berlin

Ankara

3 sa 5 dk

Berlin

Adana

3 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

Berlin varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.884,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis