Ankara Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ankara varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
677,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.361,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.824,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.446,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.659,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.972,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.753,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.715,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.645,91TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara Uçak Bileti 

Ankara’ya uçuşlar için aradığınız Ankara uçak bileti ile seyahat planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. İster turizm seyahati, ister iş seyahati, ister aile seyahati olsun, Ankara’da nereye seyahat ediyor olursanız olun, her zaman uygun fiyatlı biletler bulabilirsiniz. Seyahatinizi uçak ile yaparak daha güvenli ve kısa zamanlı bir uçuş planlayabilirsiniz. Böylece Ankara’da stressiz bir uçuş deneyimi yaşayabilir ve konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Ankara’ya ucuz uçak bileti satın almak için tek yapmanız gereken bilet bulabileceğiniz yerleri internet üzerinden taratıp rahat bir şekilde talep bölümünde seyahat planınızı organize etmek ve seyahat etmek istediğiniz tarih aralığını seçmek olacaktır. Seyahat tarihleriniz esnekse, çok daha ucuz Ankara bilet fiyatları sunulabilmektedir. Böylece uçuşunuz daha ekonomik olur. 

Birçok sistemde olduğu gibi, özellikle uçuş tarihlerinin esnek olduğu seyahat günlerinde belirli bir saatten önce alınan biletler çok daha ucuzdur. Ayrıca biletinizi önceden satın alabilir, ucuz uçuşlarda yurt içi ödüllerden yararlanabilirsiniz. Seyahatinizi ne zaman planlayacağınızı bilmiyorsanız, aylık bazda ucuz uçuşlar arayabilirsiniz. Online bilet sistemi ile Ankara’ya doğru uçak biletini anında satın alabilir, havalimanına gitmenize gerek kalmadan online check-in yapabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok noktasından Ankara’ya direkt uçuşlar sunan şirketler ile tercih ettiğiniz tarih ve saate en uygun uçak biletini bulabilirsiniz. Ankara’ya uçak bileti almak için tek yapmanız gereken tüm seçenekler arasında uygun filtreler uygulamaktır.

Ankara için uçuş tarihini belirlemek ve online sistem üzerinden uçuş saatini kontrol ederek bir bilet satın alabilirsiniz. Uçak bileti satın almak için sizlere pratik bir çözümlerde sunuluyor. Bunlardan biri de, biletinizi ödeme yapmadan ayırtabilirsiniz. Ankara bilet rezervasyonları 355 günden 72 saat öncesine kadar hemen yapılabilmektedir. Rahat bir uçuşun ardından Ankara’yı keşfetmeye başlayın.

Ankara Hakkında 

Ankara kenti, Türkiye’nin başkenti, dünyanın en yoğunlukta olduğu sekizinci şehir merkezidir. Türkiye’nin topraklarının büyük bir kısmı Anadolu Bölgesi’ndeki Üst Sakarya’da bulunmaktadır. Türkiye’nin coğrafi olarak merkezinde olduğundan her yere ulaşımı neredeyse eşittir. Ankara, işlevi bakımından Türkiye’nin kalbi diye nitelendirilir. Ankara; kediler, keçiler ve keçilerin yünü, tavşan, armut, çiğdem ve kalecik karası diye ünlenen siyah üzümü ile meşhurdur.

2010 yılında ADNKS’lara dayanan nüfusa göre şehir popülasyonu 4.431.719’dur. Ortalama 938 m yüksek seviyeye sahip bir rakımı vardır. Ankara antik taş devrinde en az 10.000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Hattılar, Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler, Makedonlar, Galatlar- Keltler, Romalılar, Selçuklular ve Osmanlı halkı geçmişte yaşam sürmüşlerdir. 

Ankara Gezilmesi Gereken Yerler 

Türkiye’nin başkenti Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve bakanlıklara ev sahipliği yaptığı için Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Türkiye’nin önemli üniversitelerine ev sahipliği yapan şehir, hem öğrenci hem de memur şehri olarak dikkat çekiyor. 

Önemli bir finans ve ticaret merkezine sahip olan bu şehir, bu özellikleriyle ülkenin en büyük ikinci şehridir. Yıl boyunca binlerce kişinin ziyaret ettiği şehre hava ulaşımı Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan geçmektedir. Tarihi boyunca Türkiye’nin önemli bir parçası olan Ankara, onlarca gezilebilecek ve görülebilecek yere sahiptir. Ankara’yı gezmeye Cumhuriyeti’nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesi olan Anıtkabir’den başlayabilirsiniz. Anıtkabir’i gezdikten sonra Ankara Kalesi’ne gidebilirsiniz. Kale ve civarını gezebilirsiniz. Orada bulunan Çıkrıkçılar Yokuşu’na giderek kilim, bakır gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ankara’nın en nostaljik ve tarih kokan bir bölgesini de gezmiş olursunuz. Ankara’da gezilecek bir diğer yer ise Botanik Parkı ve Seğmenler Parkı’dır. Bu iki park şehrin ne kadar yeşil olduğunu ve doğasını size en güzel şekilde hissettirir. Şehri ziyaretiniz kış aylarına denk geliyorsa, kış sporlarını deneyimlemeniz tavsiye edilir. Elmadağ kış sporları için uygun bölgelerden birisidir.

Parkı ve bahçesiyle ünlü Soğuksu Milli Parkı’nı ziyaret edebilir, parkın zengin bitki örtüsü içinde nefes kesici fotoğraflar çekebilirsiniz. Ankara’da denizi hiç aratmayan Mogan ve Emir Gölleri, piknik yapmak veya temiz havanın tadını çıkarmak isteyenler için birebirdir. Ankara’nın mutlaka görülmesi gereken kaplıca merkezlerini ziyaret etmekle de gezinize keyif ve huzur katabilirsiniz. Bunun için Haziran-Ekim ayları arasında Kızılcahamam veya Ayaş’a giderek kaplıca imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Ankara’nın Tarihi 

Ankara ve çevresinde bugüne kadar yapılan arkeolojik kazılar, Hatti Uygarlığı’nın Bronz Çağı’na kadar uzanıyor. Bölgedeki ilk yerleşimin Hititler döneminde M.Ö. 2000’li yıllarda olduğu sanılmaktadır.

Anadolu’da ilk siyasal birliği sağlayan Hititler diye bilinmesiyle beraber, M.Ö. VIII. Yy’da Frigyalılar bu şehri ele geçirilmiştir. M.Ö. VIII. Yüzyılda Frigyalılar bir zaman sonra Lidyalılara bağımlı hale gelmiştir. M.Ö. 547 yılında Lidyalıların Kralı, Persler tarafından mağlup edilmiş ve Pers egemenliği başlamıştır. Batı Anadolu’da Sardes ile İran’da Susa arasındaki kral yolu üzerinde bulunan Ankara, Persler döneminde önemli bir ticaret ve ticaret merkezi haline geldi.

5000 yıllık uzun bir tarihi olan Ankara şehri, yakın geçmişteki Türkiye’nin kaderini değiştirecek önemli birçok olayın sonucunu belirlemiştir. Bu nedenle Ankara, önemli misyonu olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu şehirlerden biridir. Ankara İslamiyet’ten sonra birçok işgalle karşı karşıya kalmıştır. 2.Yüzyılın başlarında ise Türk hakimiyetine girmiştir. Birçok kez ismi değişen Ankara uzun yıllar İlhanlı İmparatorluğunda kaldı. Osmanlı İmparatorluğu’nun başlarında I.Murat tarafından yeniden kazanıldı ve 14. Yüzyılda ise Osmanlı İmparatorluğu’na katıldı. Kurtuluş Savaşı’ndan sonra ise Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olarak ilan edildi.

Bugün gelişmiş bir büyük şehir olan Ankara Cumhuriyet döneminde küçük bir kasaba durumundaydı. O dönem 25.000 civarında olan Ankara nüfusu günümüzde 7 milyon civarındadır.

Ankara Kültürel Etkinlikler 

Ankara’da yapılacak kültürel etkinlikler ile şehir ön plana çıkmaktadır. Gerek tarihi sokakları gerek tarihi camileri, han ve konakları, gölleri gibi birçok gezilecek yere sahiptir. Bunlardan en çok öne çıkanlar, görenleri hayran bırakacak Ankara Kalesi, Hamamönü Mahallesi, Roma Hamamları, Beypazarı, Jülien Sütunu ve Augustus Tapınağı gelmektedir. Ayrıca Ankara Bağ Evi, Pirinç Han bunların yanı sıra Saman Pazarı en meşhur meydanlardan biri olan Kızılay Meydanı ve de Tunalı Hilmi Caddesi gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Bunlara ek olarak Ankara Belediyesi’nde çok değerli sanatsal etkinlik, gösteri ve konserlerin de turistik gezinize denk geleceği tarihte ise mutlaka değerlendirilmesi gerekir. 

Ankara kültürel etkinlikler bakımından oldukça hareketli, başkent olma özelliklerini fazlasıyla taşıyan önemli şehirlerden biridir. Öncelikle müzik festivallerinin düzenlendiği Majalis Festivali, Uluslararası Ankara Caz Festivali, önemli müzik festivallerindendir. Sanatsal etkinliklerin yanı sıra sokak festivalleri, geleneksel Vişnelik Müzik Festivali ve Ankara Gençlik Festivali bunlardan bir kaçıdır. Ankara, müzik festivallerinin yanı sıra tiyatro şenliklerinin ve de Uluslararası film festivallerinin önemli adreslerinden biridir.

Ankara Konaklama 

Ankara’ya seyahat ederken hem şehir merkezinde hem de Ankara’nın tarihi ilçelerinde konaklayabileceğiniz birçok otel vardır. Bağımsız bir otel ile birlikte bir zincir otel seçebilir ve konaklama sürecini bütçenize göre yönlendirebilirsiniz. Kızılcahamam semtinde kaldığınız süre boyunca ailenizle baş başa kalabileceğiniz bir otel arıyorsanız, beklentilerinizi karşılayacak birçok otel vardır. Otel odalarına küvetli sıcak su temini sayesinde, spa’nın suyu ve masajı ile doğal olarak yalnız dinlenmek isteyen herkese hitap ediyor. 

Beypazarı’na özgün bir yapıya sahip, yerli ve yabancı turistlerin konaklama yerleri bulunmaktadır. Geleneksel Beypazarı kahvaltıları, yemekleri ve tatlılarından oluşan zengin mönüsü ile tesisler, sakin ve huzurlu bir yer sevenler için birebirdir. Beypazarı’ndaki 300 yıllık Sulhan Kervansarayı’na 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan otel, Osmanlı tarzı inşaatı ve geleneksel mimarisiyle ünlüdür. Bu oteller, ısıtmalı ve ses yalıtımlı odaları sayesinde huzur ve konfor sunar. Bu konaklama tesisleri konforlu odalar ve yerel esintiler taşıyan bir kahvaltı ile Beypazarı’ndaki konaklamanızı unutulmaz kılacaktır.

Ankara Lezzetler 

Antik efsaneye göre Ankara, Frig Kralı Midas tarafından kurulan soylu bir şehir olarak bilinir. Bu şehir, Engürü, Angola ve şimdiki adı Ankara olmuştur. Frigias’tan Roma İmparatorluğu’na, Türkiye beylikleri ve Türkiye Cumhuriyeti’ne kadar çeşitli kültürlerin başkenti ve doğum yeridir. Anıtkabir, Ankara Kalesi, Hamamönü, 2. Türkiye Parlamenter Cumhuriyet Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Seğmenler Parkı, Kuğulu Park ve Gençlik Parkı Ankara’da gezilecek ve görülecek pek çok yerlerden biridir.

 Alışveriş merkezleri kültürü artık her yerde var, ancak Ankara çok uzun bir tarihe sahip stratejik bir şehir, bu yüzden ziyaret etmeden gitmemeniz gereken birçok yer var. İç Anadolu Bölgesi, Anadolu tarafındaki Ankara, tarihi ve manzaraları ile eğlenceli bir varış noktasıdır. Zengin gıda kültürü de şehirde kazanılması gereken harika bir restoran ve harika yemekleri ile gönlünüzü kazanacaktır. Türk mutfağı da geleneksel lezzetli kebap ve tatlılarıyla da ünlüdür.

Ankara mutfağı, geleneksel Osmanlı ve Türk mutfağını yansıtır. Anadolu şehri ve merkezi zengin gıda kültürüne sahiptir. Ankara’ya giderseniz, en sevdiğiniz yemekleri ünlü restoranda yiyebilir veya yerel restoranları ile yerel yiyecekler yiyebilirsiniz. Ankara’da yenilecek birçok özellezzet vardır. Ankara’ya giden herkesin, yöresel lezzetlerden biri olan Ankara kebabı mutlaka denenmelidir. Ankara’da yenilecek en özel lezzetler şunlardır; Ankara’nın özel lezzetlerinin en başında Ankara tavası gelmektedir.

Ankara ekmeği, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerel lezzetlerden biridir. Kuzu eti kullanılarak yapılan bir et yemeğidir. İçerisinde soğan, sarımsak, domates, biber, şehriye ve baharatlar bulunan bu eşsiz lezzeti ile şehri ziyaret edenlerin mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Daha sonra kokoreç, bulgur pilavı, öllüğün körü, Ankara kebabı, İnceğiz çorbası, Beypazarı güveci, İskender, Ankara simidi ve tamtak tiridi de Ankara’ya gelen herkesin denemesi gereken lezzetlerdendir.

Ankara Ulaşım

Otobüs  

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan kalkan havalimanı servisleriyle şehir merkezine kolayca ulaşılabilir. Havalimanı otobüsleri gün boyunca her 30 dakikada bir kalkar. Seyahat edenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ulaşıma ihtiyacınız varsa taksi de kullanabilirsiniz. Gece ve gündüz kolayca bulabileceğiniz bir taksi alternatifi, hızlı ve rahat ulaşım imkanı ile her daim bulmak mümkündür.

Araç Kiralama

Birkaç günlüğüne Ankara’da bulunduysanız ve şehri sık sık gezmeniz gerekiyorsa, araba da kiralayabilirsiniz. İster uçaktan inmek isterseniz de şehre varmadan önce havalimanındaki araç kiralama şirketini kontrol edebilirsiniz. Size en uygun aracı ve en uygun fiyatı seçerek kolayca araç kiralayabilirsiniz. 

Şehir Merkezinden Ankara Esenboğa Havalimanına Ulaşım 

Ankara Esenboğa Havalimanı şehir merkezine 40 km uzaklıktadır. Çeşitli semtlerden birçok noktadan havalimanına çeşitli ulaşım araçları ile ulaşabilirsiniz. 

Havaalanı Otobüsü

Şehrin birçok noktasından Esenboğa Havalimanı’na gidebilirsiniz. Havaalanı servis güzergahı olarak şehrin her noktasına hizmet vermektedir.

Otobüs 

Esenboğa Havalimanı’na gitmek istiyorsanız, şehir merkezinden her 30 dakikada bir kalkan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Havalimanına ulaşımda kolaylık sağlayan araçlardan biri de taksi ile ulaşımdır. Tüm büyük şehirlerde olduğu gibi, Ankara’nın herhangi bir noktasında 24 saat taksi bulabilirsiniz. 

 Araç kiralama 

Ulaşımın rahat olması nedeniyle taksi dışında kiralık bir araç da tercih edebilirsiniz. Ankara, şehir merkezi ve havalimanında ofisleri bulunan birçok araç kiralama firması bulunmaktadır. Size en uygun aracı seçip Esenboğa Havalimanı’na varabilir, havalimanı araç kiralama ofisinde aracınızı teslim ederek seyahatinizi sonlandırabilirsiniz.

Ankara’ya En Uyguna Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Seyahat programınız konusunda esnek olmanız önemlidir, çünkü ucuz bilet bulmak her zaman mümkün olmaz. Bunun için uygun zamanları bilip bu zamanlarda bilet bulabilmeniz gerekmektedir. Ucuz uçak bileti almak için en uygun zaman seyahatinizden 4-10 hafta öncesidir. Bu, havayolu şirketlerinin genelinde uygulanan bir yöntemdir. 

Hava yolu uçuşu için en ucuz günler Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleridir. Bunun nedeni ise, bu günlerde az sayıda yolcu olması fiyatların da ucuz olmasının sebebidir. Diğer bir püf nokta ise, sabah erken ve akşam uçuşları her zaman ucuzdur. Sürekli uçuş yapanlar bu ayrıntıyı bilmektedir. Uçak bileti ihtiyacınız olduğunda, aceleniz yok ise ve uygun fiyata bilet bulmak istediğinizde bu ayrıntı sizin işinize yarayacaktır.

Biletten tasarruf etmenin bir başka yolu da talebin düşük olduğu turizm sezonu dışında seyahat etmektir. Ucuz bilet için arama yaparken belirli bir tarih yerine aylık seçeneğini seçerseniz o aya ait günlük uçuş ücretlerini görebilirsiniz. Biletlerinizi bir gün erken alarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi görebilirsiniz. 

En ucuz aylık seçeneği bulun ve yıllık fiyatı kontrol edin. Bir hafta sonu tatili bileti arıyorsanız ve Cuma gecesi geç bir uçuş arıyorsanız, yalnızca gece uçuşunu bulmak için filtre bölmesindeki zaman kısmını kullanabilirsiniz. Bu günün tüm uçuşlarını görmekten daha iyidir. Kapsamlı bir arama işinizi gerçekten kolaylaştırabilir. En ucuz uçuşların sadece fiyatının indirimli olması gerekmez. Bazen uçuşunuzun bagaj veya ikram içerip içermediğini kontrol etmek önemlidir. Ücretsiz WiFi sunup sunmadıklarını ve uçuş saatlerinin eşleşip eşleşmediğini kontrol etmenizde yarar olacaktır. 

Ankara’da İklim Nasıldır?

Güneyinde İç Anadolu ikliminin özelliği olan step iklimi, kuzeyinde ise Karadeniz ikliminin ılıman ve yağışlı koşulları görülür. 

Karasal iklimin hakim olduğu bu bölgede kış sıcaklıkları düşük, yaz döneminde ise oldukça sıcaktır. Bu bölgede yağış kuzey ve güney arasında metrekareye düşen miktarı değişmektedir. Bu bölgenin yapısı nedeniyle özellikle kış aylarında yayılan sis insanların hayatını aksatıyor. Şehrin ortalama sıcaklığı 11,7 °C ve yıllık ortalama yağış miktarı 389,1 mm’dir. Maksimum sıcaklık değeri 40,8 °C, minimum sıcaklık değeri ise 24,9 °C idi. Yıllık don günleri 60-117 gün, kar günleri ise 30 gündür. Maksimum kar kalınlığı 30 cm olarak belirleniyor. Şehir merkezindeki rüzgar koşullarına genel olarak baktığımızda rüzgarların araziye göre değiştiğini görebiliriz. 

Bu nedenle rüzgar, Ankara’nın, Esenboğa, Çubuk, Ayaş ve Yenimahalle ilçelerinde hakim rüzgarlar kuzeydoğu yönünde esmektedir. Haymana, Sincan, Nallıhan ve Dikmen ilçelerinin batı yönünde esmektedir. Polatlı ve Şereflikoçhisar ilçelerinde kuzey yönünde esmektedir. Ayrıca Etimesgut ve Elmadağ ilçelerinde güneybatı yönünde, Kızılcahamam, güneydoğu ve Beypazarı ilçesinde ise kuzeydoğu yönünde rüzgar kendini göstermektedir.

Şiddetli rüzgârların olduğu aylar Mart ve Nisan’dır. Ankara’da ölçülen maksimum rüzgâr hızı 29,2 m/s’dir. Bu ölçümlerin tek istisnası, 2007 yılında Akyurt bölgesinde büyük hasara yol açan hortum felaketidir. Normal koşullar altında, basınç okumaları günlük olarak önemli ölçüde değişmez. Ancak ülkemizi etkileyen hava kütleleri nedeniyle değişiklikler görülebilmektedir. 

ankara

Ankara Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

10 °C

7 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

8 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Ankara varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
677,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.361,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.824,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.446,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.659,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.972,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.753,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.715,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.645,91TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis