Ankara Azerbaycan Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ankara Azerbaycan uçak biletleri

22 Eyl 2023

23 Eyl 2023

24 Eyl 2023

25 Eyl 2023

26 Eyl 2023

Ankara Azerbaycan Uçak Bileti

Azerbaycan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Azerbaycan Cumhuriyeti Batı Asya ve Doğu Avrupa arasında yer alan önemli kesişime noktalsında yer almaktadır. Kafkasya bölgesinde bulunan Azerbaycan jeopolitik konumu ile önemli ülkelerden biridir. Aynı zamanda Azerbaycan Cumhuriyeti Güney Kafkasya bölgesinde yer alan en büyük yüz ölçümüne sahip olan ülkedir. Doğusunda Hazar Denizi, kuzeyinde Rusya, kuzeybatısında ise Gürcistan, batısında Ermenistan ve son olarak güneyinde de İran yer alır. Kısacası Azerbaycan aynı zamanda sahip olduğu komşu ülkelerden de oldukça etkilenmiş bir coğrafyaya sahiptir.

Türkiye ile de 17 km’ye yakın bir sınırı olan Azerbaycan oldukça önemli ülkelerden biridir. Kardeş iki ülke arasında da oldukça iyi münasebetlerin olduğunu söylemek mümkündür. Azerbaycan hayli zengin bir kültürel bir mirasa sahiptir. Ayrıca burası Müslümanların da çoğunlukta olduğu ülkeler arasında yer alır. Opera, tiyatro gibi sahne sanatlarına da oldukça önem verilir. 

Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti olarak 1918 yılında kurulmuştur. Ancak bu zamanlarda yaşanan savaşlar neticesinde ülkeye Kızıl Ordu girmiş ve 2 yıl sonra Azerbaycan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti kurulmuştur. 1991 yılında Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla ülke tekrar bağımsızlığını elde etmiştir.

Yaşanan bu olaylardan sonra 1991 yılının Eylül ayında çatışmaların yaşandığı bölge olarak bilinen Dağlık Karabağ’da yaşayan Ermeniler, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nden ayrılmak istemişlerdir. Aynı zamanda SSCB’nin dağılma sürecinde de 1994 yılında Dağlık Karabağ Savaşı da sona ermiştir. Dağlık Karabağ çevresinde 7 bölge vardır. Bu bölgeler uluslararası alanda Azerbaycan’a bağlı olarak kabul edilir. Ancak savaş sonrasında ise bölge AGİT öncülüğü ile fiilen bağımsız olarak kabul edilmiştir. 

Azerbaycan üniter bir devlet olarak bilinir. Anayasal cumhuriyete sahiptir. Bu ilkelere göre ülkede resmi bir din yoktur. Ülke üzerinde yer alan tüm ana siyasi güçler kısacası laik ve milliyetçidir. Ülke birçok medeniyete de yer vermesinden ötürü her yıl binlerce kişiyi ağırlamaya devam etmektedir. 

Azerbaycan’da Gezilebilecek Yerler

Azerbaycan’da gezilebilecek birçok nokta yer almaktadır. Tatilinizi değerlendirmek için seçmiş olduğunuz Azerbaycan rotasında oldukça iyi keşiflerle karşılaşabileceğinizi söylemek mümkündür. Bunlardan biri de Azerbaycan’ın oldukça ikonik sembollerinden olan Alev Kuleleri’dir. Hatta 2013 yılında burası En İyi Otel ve Turizm Kompleksi ödülünü almıştır. Bakü’de yer alan bu 3 kule dış kısmında yer alan led ekranlar ile görsel şovlara tanıklık ettirir. 

Ülke dünya çapında neyi ile ünlüdür diye sorulsa sorunun cevabı halıcılık olacaktır. Azerbaycan’da halıcılık sanatı asırlardır süregelmiş önemli değerlerden biridir. Bakü’de ise bu anıyı yaşatmak adına şehir merkezinde yer alan Azerbaycan Halı Müzesi’ni görebilirsiniz. Bakü’de yer alan en önemli müzelerden biridir. İçerisinde tam 6 binden fazla birbirinden farklı halı sergilenir.

Rüzgarlar şehri olarak da anılan Bakü, Hazar Sahili şeridince uzanan Bakü Bulvarı’na sahiptir. Burası Deniz Kenarı Milli Parkı ismiyle koruma altına alınmış olan önemli yerlerden biridir. Birçok önemli işleyişe ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda bu bulvarda oldukça keyifli manzaralara şahitlik edebilirsiniz. 

Ülke yer altında barındırmış olduğu gaz rezervlerinden dolayı sürekli yanan ve asla sönmeyen bir dağa sahiptir. Hatta bu dağın adı da Yanar Dağ olarak bilinir. Ülke içerisinde ziyaret edilmesi gereken önemli bir yerdir. 

Oldukça ilginç bir görüntüye sahip olan Çamur Volkanları turist akımının gerçekleştiği noktalardan biridir. Azerbaycan dünya üzerinde çamur volkanlarına sahip olan nadir ülkelerden biridir. Hatta üçte biri de bu ülkede yer alır. Özellikle turistik amaçlı gezmeye gelenler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır. 

Azerbaycan üzerinde en çok ilgi gören yerlerden biri de Guiness Rekorlar Kitabı’nda da yer alan Devlet Bayrağı Meydanıdır. Zamanında dünya üzerinde yer alan en uzun bayrak seçilen ülkenin simgesi şehrin ana meydanında yer alır. Ayrıca Ulusal Bayrak Müzesinde de ülkenin milli ve kültürel değerlerini yakından görebilirsiniz.

Kendisini her alanda yetiştirmiş olan Azerbaycan aynı zamanda sanat üzerinde de oldukça etkili bir role sahip olmuştur. Şehir merkezinde yer alan Azerbaycan ulusal Güzel Sanatlar Müzesi Azerbaycan üzerinde yer alan en büyük sanat müzelerinden biridir. İçerisinde ise 15 binden fazla sanat eseri vardır. Daimi olarak sergilenen koleksiyon ise 3000 eser kadardır. Kalan 12 bin eser ise aşama aşama zamanla değişerek müze içerisinde sergilenmeye devam etmektedir. 

Bakü Televizyon Kulesi adeta bir renk cümbüşü sunan oldukça keyifli noktalardan biridir. 62. Katında ise dönen bir restorana sahiptir. Zaman zaman da bu kulede belli aktiviteler adına farklı ışıklandırma çalışmalarına yer verilmektedir. Son derece keyifli bir görsel şölen sunarak sizlere inanılmaz fotoğraflar hediye eder.

Azerbaycan’ın Tarihi

Azerbaycan’da yer alan en eski insan yerleşimleri Taş Devrine kadar uzanmaktadır. Hatta bu yerleşimin bulgularına ise ilk defa Azıh Mağarası içerisinde rastlanmış olup aynı zamanda Kuruçay kültürü olarak da anılır. Eski Taş Çağı ve Tunç Çağı ile de alakalı birçok kalıntıya sahiptir. Tağınar, Damcılı, Zar, Yatak- Yeri adlı yerleşim merkezlerinde de yer alan bazı mağaralarda Leylatepe ve Saraytepe nekropollerine de ulaşım sağlanmıştır.

Azerbaycan oldukça çok fazla kültürü içerisinde barındırmış özel devletlerden biridir. İçerisinde Roma İmparatorluğu ve İskender’in İmparatorluğu olmak üzere daha birçok medeniyetin izini bulabilirsiniz. İçeri şehir bölümünde de yer alan, Şirvanşahlar Sarayı ile UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Kız Kalesi Azerbaycan üzerinde bulunana en önemli simgelerden biridir. Aynı zamanda bu yapı şehir içerisinde de birçok söylentiye konukluk eder. Muhteşem mimarisiyle de birlikte pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Şirvanşahlar Sarayı ise Yakın Doğu’nun en ihtişamlı diyebileceğimiz sarayıdır. UNESCO Dünya Miras Listesi içerisinde yer alan bu yapının listede yer almasının sebebini gezdikten sonra daha iyi anlayacaksınız. 52 odaya sahip olan bu saray şahın ailesi için yapılmıştır. Mimari özellikleriyle oldukça dikkat çeken bir yapıdır. Hatta içerisinde dikkat çeken kısımlardan biri de 34 basamaktan oluşan yer altı su deposudur. Zamanında sarayın bütün su ihtiyacını bu deponun tek başına karşıladığı söylenir. 

Azerbaycan’ın Bakü üzerinde bulunana tarihi camilerinden olan Bibi- Heybet Camii İslam mimarisi açısından en önemli yapılardan biridir. Ukeyma Hanum’un türbesi de bu cami bölgesinde yer alır. Müslümanlar için de oldukça manevi ve özel bir merkezdir. 

Dünya üzerinde yer alan üç Mecusi tapınağından biri olan Ateşgah da Azerbaycan’da yer alan önemli ve gezilmesi gereken noktalardan biridir. Ateş Mabedi olarak da anılır. Ateşgah Abşeron yarımadasında yer alır. Aynı zamanda Azerbaycan’ın ismini de bu ateşlerden almış olduğu söylenir. Bundan dolayı da Azerbaycan “odlar yurdu” anlamına gelir. 

Şeki Hanları Sarayı sadece dış görünüşü ile bile birçok ziyaretçisini büyüleyerek ilk sırada yer almayı başarmıştır. Şeki Hanlarının eski ikamet etmiş olduğu yer olan saray Yuxarı Baş Devlet Tarihi Mimarlık Rezervi’nin önemli bir parçasıdır. 1762 yılında ülke üzerinde ilk bağımsız hanlık adına uğraşların temelinin atıldığı önemli bir mekandır. Hüseyin Han döneminde yapılmıştır. Müştag ismiyle de anılan Hüseyin Han’dan ötürü saray daha sonra “Müştag Sarayı” olarak anılmaya başlar. 

Gence’de gezerken sürekli olarak pembe ve kırmızının tonlarına bezenmiş yapılarla karşılaşacaksınız. Özellikle bu şehri de özel kılan özelliği bu renk tonlarıdır. Yapıların içerisinde kırmızı tuğlalar kullanılmıştır. Bunlardan biri olan Cuma Camii hem mimari açıdan hem de ilgi çekici işlemelere sahip oluşuyla birçok ziyaretçiye sahiptir. 

Azerbaycan’da Kültürel Etkinlikler 

Azerbaycan hem sanata hem de kültürel etkinliklere son derece önem veren ülkelerden biridir. Bunun da en büyük sebeplerinden biri halkın sürekli olarak sanat ile iç içe olmasından kaynaklıdır. Bu nedenle de hızla gelişen ülkede daima renkli ve göz alıcı etkinliklere ve festivallere de yer verilir. Sinema, televizyon ve radyo yayınlarının her geçen gün çeşitlenerek ilerleme gösterdiği ülkede bu kurumlar adına düzenlenen festivallerde yer alır. Aynı zamanda klasik, modern, caz gibi birçok farklı dallarda hazırlanan müzik festivallerine de yer verilir.

Bakü Uluslararası Caz Festivali ise bunlardan biridir. Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü her yıl dünyanın her yerinden muhteşem müzik festivallerine ev sahipliği yapar. Festivallere katılım oldukça yüksektir. Genellikle 18-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşir.

Goychay Nar Festivali bütün mutfağın meyveden yapılmış olduğu bir festivaldir. Çılgınca olduğu düşünülebilir ancak son derece keyifli bir festivaldir. Her yıl Kasım ayında gerçekleşir. Ayrıca en büyük nar yeme yarışması gibi farklı yarışmalara da ev sahipliği yapar. Festival Azerbaycan müziği ve dansçılarıyla da ayrıca eşsiz bir havaya bürünmektedir. 

Azerbaycan’ın halkı şovu ve rengi oldukça sever. Buna özel olarak Azerbaycan’da her yıl renk festivalleri gerçekleşir. Yüzlerce hatta binlerce olmak üzere insan bu festivale katılım sağlar. Bu festivalin arkasındaki ilham ise baharın gelişini kutlamak için yapılan Holi Hindu festivalidir. 

Mugham Dünya Uluslararası Festivali aynı zamanda Şuşa Festivali olarak da bilinir. Tam bir kültür festivalidir demek doğru olacaktır. Festival ilk olarak 2009 yılında başlamıştır. Ardından da kısa bir sürede popülerlik kazanmayı başarmıştır. 

Gabala Müzik Festivali, Azerbaycan üzerinde düzenlenen oldukça meşhur müzik festivallerinden biridir. Her yıl düzenlenir. Müzisyenler açık hava ortamında ise sahne alarak keyifli anlar yaşatır. Diğer yerlerin de yanı sıra ABD, Avrupa ve İsrail gibi ülkelerden de olmak üzere birçok katılımcıyı ağırlar. 

Azerbaycan’da Konaklama

Azerbaycan oldukça modern bir yapıya sahip ülkedir. Bu nedenle ülke üzerinde birbirinden farklı konaklama imkanları bulmanız mümkündür. Özellikle çok çeşitli otel seçeneği tarihi ve gezilecek yerlere de yakın birçok noktalarda yer almaktadır. Bunun haricinde genel anlamda gelmiş olduğunuz tarih aralıklarına göre de konaklama açısından fiyatlarda değişkenlik gösterir. Eğer aileniz ile ziyaret ediyorsanız ev kiralama imkanınız da vardır. 

Eğer çok daha uygun bir şeyler arıyorsanız o zaman hostelleri tercih edebilirsiniz. Oldukça keyifli konseptlere sahip birçok hostele sahiptir. Buralarda yeni insanları da tanıma fırsatı elde edersiniz. Sizler gibi birçok farklı ülkeden gezginle bir araya gelme keyfini yakalamış olursunuz. 

Azerbaycan Lezzetleri

Azerbaycan mutfağı, Azerbaycan’ın ulusal mutfağı olarak geçer. Asıl esinleniş Avrupa ve Orta Doğu üzerinden gelmiştir. Bu mutfakların etkisi altında kalarak günümüze enfes miraslar bırakmışlardır. Azerbaycan mutfağının en önemli özelliğinden biri de oldukça çeşitli olması ve doğal malzemelerin kullanılmasıdır. Bu zenginliğin başlıca nedenlerinden biri de bölgede yetiştirilen çok fazla çeşitli ürüne sahip olmasıdır. 

Ülkede hamur işleri oldukça sevilerek tüketilen gıdalar arasında yer alır. Bunlardan en meşhurları ve gittiğinizde denemek isteyecekleriniz arasında hamuraşı, kuymak, gürze, firni, hingal, sürhüllü, kutap isimli yemeklerdir.

Aynı zamanda Azerbaycan mutfağına özel hazar salatası, Azerbaycan salatası, fasulye fisican olmak üzere çeşitli salatalara da yer verilir. Aynı zamanda Azerbaycan mutfağı denildiğinde de akla ilk gelen yemeklerden biri de Şah Pilavıdır. Pilav kuzu etinden yapılır. Kuru kaysı, erik kuru, kuru üzüm, kestane de pilava eşlik eder. Zor bir yapımı olan bu yemek son derece lezzetlidir. 

Şeki şehrine ait olan Piti ise Azerbaycan’da tadılması gereken en güzel ve özel yemeklerden biridir. İçerisinde kuzu eti yer alır. Aynı zamanda domates, erik kurusu, patates, nohut ve baharatlarla da çeşitlenir. Özel güveç içerisinde en az 7 ila 8 saat arasında özenle pişirilir. 

Soğuk kış aylarının vazgeçilmez yemeklerinden olan düşbere oldukça ufak şekillerde kesilen yufkalardan yapılır. İçerisinde kuzu veya dana eti koyulur. Sirke ve sarımsak ile karıştırılmış olan sosuyla birlikte tüketimi gerçekleşir. 

Azerbaycan’ın en ünlü tatlısı nedir diye sorulduğunda buna elbette şekerbura ve paxlava denir. Bu tatlı özellikle Nevruz Bayramında yapılır ve hemen hemen her evde de bulunur. Öğütülmüş fındık ve cevizden yapılır. Eğer Azerbaycan’ı ziyaret ederseniz bu özel lezzeti denemeden ayrılmak istemeyeceksiniz. 

Azerbaycan’da Ulaşım 

Azerbaycan, Bakü’ye ilk olarak indiğiniz sizleri karşılayacak olan en büyük kolaylıklardan biri de kesinlikle şehir içi ulaşımdır. Akaryakıtın da ucuz olmasından ötürü son derece uygun maliyetlerle istediğiniz noktaya seyahat edebilirsiniz. Ayrıca şehirde metro ve otobüs kullanımı son derece yaygındır. Özel isteğe göre de taksi tercih edilebilir. 

Otobüs ile Ulaşım

Eğer şehir içerisinde tarihi noktaları rahat bir şekilde gezmek istiyorsanız otobüsler sizler için oldukça yardımcı olacaktır. Özellikle her noktada otobüs durağının olması ve kolay ulaşım sayesinde istediğiniz lokasyonlara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece geziniz hem masrafsız hem de oldukça keyifli geçecektir. Ayrıca otobüs ile şehri yakından görerek çok daha iyi deneyimler kazanabilirsiniz.

Metro ile Ulaşım

Bir diğer meşhur toplu taşıma araçlarından biri de metrodur. Metro belli bağlantı noktaları açısından oldukça tercih edilen toplu taşıma araçlarından biridir. İstediğiniz noktalara kısa zamanda trafiğe takılmadan kolaylıkla erişmenize yardımcı olur. 

Ankara Havaalanına Ulaşım Olanakları

Ankara Esenboğa Havalimanı için ulaşım konusunda zorlanmazsınız. 442 numaralı EGO otobüslerini kullanabilirsiniz. Ardından 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri de yer alır. Bunun haricinde taksi kullanarak da ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ankara’dan Azerbaycan’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

Ankara ve Bakü arası uçuş mesafesi olarak 1444 kilometredir. Bu nedenle de iki şehir arası uçuş 1 saat 40 dk sürer. Ancak belli hava koşullarından kaynaklı olarak aksamaların gerçekleşmesi mümkündür. Bu gibi durumları da göz önüne almalısınız.

Ankara Azerbaycan Arası Kaç Km?

Ankara ve Azerbaycan arası kara yolu üzerinden tam olarak 1587 kilometre bir mesafeye sahiptir. 

Azerbaycan’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Azerbaycan’ı keyifli bir şekilde gezmek istiyorsanız bunun için en uygun dönem bahar sonu yazları ve sonbahar başlarıdır. Mayıs ve eylül arasında hava sıcaklıklarının yüksek olduğunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Tatilinizi daha da uyguna getirmek için uçak biletlerinizi bu dönem aralıklarına alırken önceden rezervasyon seçeneklerini de kullanabilirsiniz. 

Azerbaycan’da İklim Nasıldır?

Azerbaycan’da ılıman bir kara iklimi hakimiyetinin olduğunu söylemek mümkündür. Hazar Denizi’nden içeriye doğru, dağlarda ve diğer yüksek kesimlerde olmak üzere sert bir kara iklimine de rastlanır. Yüksek kesimlerde kışlar daha soğuk geçer ve kar yağışlıdır. Yazlar ise serindir. 

img

Azerbaycan Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

25 °C

25 °C

Uçuş süreleri

2 sa 50 dk

Bakü

Ankara

2 sa 30 dk

Bakü

Antalya

3 sa

Bakü

İzmir

3 sa 5 dk

Bakü

Adana

3 sa 35 dk

Bakü

Trabzon

1 sa 30 dk

Bakü

Samsun

3 sa 35 dk

Ankara Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

19 °C

11 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Ankara çıkışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
683,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
973,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
668,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
568,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.613,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.056,37TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.416,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.192,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.986,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.868,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Azerbaycan varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.179,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.242,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.212,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.922,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.272,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis