Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ankara Diyarbakır uçak biletleri

04 Ara 2023

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Diyarbakır, Türkiye’nin en kalabalık 12. şehri olma özelliğini taşır. 1.635.050 kişilik bir nüfusa sahiptir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Dicle nehri de bu şehrin içerisinden geçer. Şehrin sürekli sıcak olması ise evlerin düz damlı olmasına neden olmuştur. Diyarbakır’ın on yedi tane ilçesi vardır. Şehrin dokuz bin senelik bir geçmişi vardır. Tarihi çağlar boyunca birçok farklı medeniyetin geçiş yolunda yer alması, bugün hala hem mimari açıdan hem de farklı kültürleri içermesi açısından Diyarbakır’ı bilinir hale getirmiştir. Arkeologların şehir içerisinde yaptığı araştırma ve kazılar neticesinde Taş Devri ve Cilalı Taş Devri’ne ait kalıntılar bulunmuştur. Hilar Mağaraları ise bu durumun en net örneklerinden bir tanesini oluşturur hiç şüphesiz. Diyarbakır; Osmanlı Devleti dönemi evvelinde Urartular, Asurlular, Ermeniler, Persler, Bizanslılar, Moğollar ve Romalılar gibi birçok medeniyeti de bünyesinde barındırmıştır. Diyarbakır, 2 Eylül 1993 tarihinde büyükşehir olmuştur. Döneminin en gelişmiş illerinden bir tanesi olan Diyarbakır, yöresel lezzetleri ve sıcakkanlı insanlarıyla da herkes tarafından sevilen bir şehir olma özelliğini taşır. Ninova, Efes ve Babil yok olsa da Diyarbakır asla yok olmamıştır. Dinamik bir biçimde ayakta durmayı başarmıştır. İl, tamamen Volkanik Karadağ’ın eteklerinde yer alır. Burada net bir biçimde otuz üç kavmin tarihi izleri vardır. Şehirde anıt görünümüne benzeyen surlar ilgi çeken bir forma sahiptir. Bahsi geçen surlar, Diyarbakır’ın tarihi geçmişini anlamak adına da oldukça önem arz eden unsurlardır. Diyarbakır’ı ziyaret eden pek çok kişi burada tarihi izler bulur ve bu geziyi yapmaktan büyük bir keyif alır. Her köşesinde yaşanmışlıklar barındıran bu ilin her sene yerli ve yabancı turistleri ağırlaması da bu yüzdendir. İklimi, kendine has mutfağı ve tarihi dokularıyla her zaman dikkat çeken bir şehirdir.

Diyarbakır’da Görülmesi Gereken Yerler

Diyarbakır’da kesinlikle görülmesi gereken birçok yer vardır. Bu yerlerden ilki her zaman için Anadolu’nun en köklü geçmişe sahip camilerinden biri olan Diyarbakır Ulu Camii’dir. Bahsi geçen camii, 640 senesinde, Diyarbakır’ı alan Müslüman Araplar tarafından camiye çevrilmiştir. 1901 senesi geldiğinde ise ilk kez Büyük Selçuklu Sultanı Melikşah’ın emriyle onarımı gerçekleştirilmiştir. 1115 senesinde deprem ve yangından sonra ise bu caminin birçok kısmı yıkılıp zarar görmüştür. Diyarbakır’da harika bir kahvaltı yapmak için de Hasan Paşa Hanı’nı ziyaret etmek önemlidir. Burada güne kahveyle başlanabilir. Osmanlı Devleti valilerinden biri olan Vezirzade Hasan Paşa’nın 1573 senesinde yaptırdığı bu han, tek avlulu iki katlı bir yerdir. Orta kısmında şadırvanı vardır ve görülmeye değerdir. Diyarbakır Kültür Evi ise kültürel etkinliklere gitmeyi seven bireylerin tercih edeceği rotaların başında gelir. Diyarbakır Kültür Evi genel olarak Suriçi Konağı olarak da bilinen bir bölgedir. 

Gezilmesi gereken yerlerden bir diğeri de Ahmed Arif Müze ve Sanat Evi olur. Diyarbakır’da doğup büyümüş usta şairlerden Ahmed Arif için yapılmış olan bu müze, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın restore etmesiyle daha da hoş bir görünüm kazanmıştır. Yola yine bir müzeyle devam etmek isteyenler için Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Müzesi de son derece gezilesi bir yerdir. Diyarbakırlı usta şairlerden biri olan Cahit Sıtkı Tarancı’nın müze evi, Ahmed Arif’in müze eviyle karşılıklı konumlardadır. Bu müze sadece Pazartesi günleri kapalıdır. Suriçi’nin bir başka yerinde bulunan Cemil Paşa Konağı Kent Müzesi ise Diyarbakır’ın en ilgi çekici mimari yapılarından bir tanesini oluşturur. Osmanlı Devleti valilerinden biri olan Ahmet Cemil Paşa aracılığıyla yaptırılan konak, öteki Diyarbakır konaklarına benzese de birçok yönüyle onlardan farklıdır. Avlulu bahçesi son derece geniş ve ferahtır. Buradan da çıktıktan sonra İskenderpaşa Konağı’nın ziyaret edilmesi tavsiye edilir. 1551 senesinde Diyarbakır’da valilik yapan İskender Paşa’nın ev olarak yaptırdığı bu konak günümüzde kahvaltıcı şeklinde hizmet vermeyi sürdürüyor. Konağın bahçesi çınar ağaçlarıyla kaplanmıştır. Diyarbakır’ın en özel noktalarından bir diğeri ise Sülüklü Han olur. Suriçi’nde yer alır. Süryani şarabı ve kahve burada içilir. 1683 senesinde Atike Hatun’un emriyle yapılan bu han, 2010 senesinde onarılmış ve sonrasında da halkın ziyaretlerine resmi bir şekilde açılmıştır. Adını burada yer alan sülüklerden alır. Tarihi yapıları gezmekten büyük keyif alanlar ise İçkale’yi kesinlikle görmelidir. Burada yirmi farklı burç ve dört kapı bulunur. 2005 senesinde burası yeniden restore edilmiştir. Taş Eserler Müzesi ve Arkeoloji Müzesi gibi birçok yer burada görülebilir. Burası akşam saat beşe kadar hizmet verir ve girişler tamamen ücretlidir. Meryem Ana Kilisesi, Mesudiye Medresesi, Deliller Hanı gibi birçok yer de burada ziyaret edilebilir.

Diyarbakır’da Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

Diyarbakır’ın herkesi kendine hayran bırakan tarihi bir dokusu vardır. Her sene çok sayıda turist bahsi geçen yerleri ziyaret etmek için akın akın Diyarbakır’a gelmektedir. İlk olarak Malabadi Köprüsü ziyaret edilebilir. Diyarbakır ve Batman yolunda bulunan bu köprü, iki ili de birbirine bağlar. 883 senesinde Mervaniler tarafından yapımına başlanan bu özel köprü, 1147 senesinde Artuklular Devleti tarafından sonuca ulaştırılmış yani inşası bitirilmiştir. 150 metrelik bir uzunlukta olan köprü, tarihi eser formunu her daim koruması ile dikkat çeker. Yolu Diyarbakır’a düşen herkesin görmesi gereken bir diğer yer de Asur Kalesi’dir. Diyarbakır’ın Eğil isimli ilçesinde bulunan bu kale, şehrin en ehemmiyetli tarihi dokuları arasında bulunur. Bu kalenin iç kısmı geçmiş dönemlerde her zaman depo ve sığınak olarak görev görmüştür. Artuklu Sarayı ise Diyarbakır’ın en önemli saraylarından bir tanesi haline gelmiştir. Artukoğulları Devleti’nden Nasirüddin Salin Bin Muhammet bu sarayı yaptıran kişidir. 

Diyarbakır Surları’nda yer alan bu saray, on altıncı yüzyıla değin değişik gayelerle kullanılmıştır. Saray kalıntılarının önemli bir kısmı da toprak altındadır. Bir diğer tarihi doku da Behram Paşa Camii’nde gizlidir. Bu caminin her yeri kesme taştan inşa edilmiştir. 1564 ve 1572 seneleri arasında inşası tamamlanmış olan bir camidir. Bu cami, bilim insanlarının da dikkatini çekmiştir. İç duvarlarında İznik çinileri yer alır ve hoş bir görünüm sunar. Günümüzde birçok kişi fotoğraf makinelerini de yanına alarak Diyarbakır’ın tarihi dokuya sahip her bölgesini karış karış gezmekte ve bu mükemmel yerleri konseptli bir şekilde fotoğraflamaktadır. Camiler, medreseler ve müzeleriyle adından sıkça söz ettiren Diyarbakır’ın tarihi dokusu kesinlikle görülmeye değer bir boyuttadır. 

Kültürel Etkinlikleri ile Diyarbakır

Diyarbakır’da birbirinden farklı kültürel etkinlikler yapılır. Her sene birçok kişi bu kültürel etkinliklere katılabilmek adına yola çıkar ve Diyarbakır’a gelir. Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliklere bilet satın alarak katılmak mümkündür. Bu etkinlikler genelde müzikal, stand-up gösterisi, tiyatro ve konser gibi aktiviteler olarak belirlenmiştir. Büyükşehir belediyesi de her sene çeşitli anma törenleri ve kültürel etkinlikler düzenleyerek Diyarbakır halkının keyifli vakit geçirmesine destek olur. Etkinlik takvimi her sene değişiklik gösterebilir. Bazı zamanlar festivaller de düzenlenir. Özellikle yöresel yemeklerin turistlere tanıtıldığı festivaller Diyarbakır genelinde son derece popüler bir hal almıştır. Her sene birçok ünlü aşçı da burayı ziyaret eder ve farklı lezzetlerin tanıtımını izler. Burada 21 Mart tarihi itibarıyla Nevruz Kutlamaları yapılır. Ateşten atlanır ve bol bol halay çekilir. Diyarbakır Kültür ve Sanat Festivali de Mayıs ayının sonlarında yapılır. 2000 senesinden bugüne Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı bu festival, Sivil Toplum Örgütlerinin görüşleri ile hazırlanır. Diyarbakır Karpuz Festivali ise Eylül ayında yapılır. Bu festival süresince çeşitli karpuz yeme yarışları gerçekleştirilir. Katılan kişilere de lezzetli yemekler dağıtılır; tamamen bir bayram havası oluşturulur ve çocuk, yetişkin ya da yaşlı fark etmeksizin herkesin rahat bir şekilde eğlenmesi amaçlanır. Yılın her ayında bir etkinlik düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, bu yönüyle birçok şehirden de takdir toplamaya devam etmektedir. 

Diyarbakır’da Konaklama Seçenekleri

Diyarbakır’da birçok farklı konaklama seçeneği bulmak mümkündür. Yüksek kaliteye sahip oteller mevcuttur. Dileyen kişiler ufak ve samimi pansiyonları da tercih edebilir. Günlük kiralık evler ve apart oteller de her zaman hizmete açık olan konaklama yerleri arasında bulunur. Şehrin her yerinde konaklama noktaları vardır; yer bulamama gibi önemli sorunlar pek yaşanmaz. 

Diyarbakır’da Denemeniz Gereken Lezzetler

Mutfağıyla dünyanın her yerinde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Diyarbakır’ın birbirinden özel lezzetleri kesinlikle denenmelidir. Örneğin; meftune, Diyarbakır’ın en bilinen yemeklerinden bir tanesidir. Etli bir yemek olması birçok kişinin damak tadına hitap etmesini sağlar. Değişik sos ve baharatlarla harmanlanan et yemeği akşam yemeğinde özenle sunulur. Pıçık yemeği de bilinen bir başka özel lezzettir. Yoğurt ve salçanın karıştırılmasıyla hazırlanır. Baharat ve bulgur da işin içine dahil edilir. Pilav severler için ise duvaklı pilav favori Diyarbakır yemeklerindendir. Tamamen doyurucu bir yiyecektir. Hemen hemen bir saat içinde hazırlanabilir. Köfte, pilav ve patatesin karışımı sonucunda ortaya çıkan bu pilava baharat ve sebzeler de katılır. Akşam yemeklerine farklı bir dokunuş katan nardanaşı ise sağlıklı yaşama destek veren bir yemek çeşididir. Nohut, nar ve maydanozla beraber yapılan bu yemek doyurucu bir formda hazırlanır. Mahlepli Diyarbakır çöreği ise beş çaylarına tat katmanın en iyi yolu olarak bilinir. Poğaçaya benzer biçimde hazırlanan bu yiyecek, çayla beraber servis edilir. Yapım sırasında çeşitli sebzeler de kullanılır. Diyarbakır denildiği an akla gelen ilk tatlardan bir tanesi olan mumbar dolması da akşam yemeklerinin vazgeçilmezlerinden olmuştur. Baharat çeşitleri ve maydanozlarla hazırlanan bu sakatat dolması birçok yörede de bilinir. Serbizer çorbası ise Diyarbakır çorbalarının en lezzetlisidir. 

Akşam yemeklerinde tüketilen bu çorba, sağlıklı yaşam olanakları sunması bakımından da kendini belli eder. Etli bir çorba değildir ama et suyuyla hazırlanır. Bulgur çorbası adıyla da herkesçe bilinir. Kış çorbasıdır. Bostana salatası ise yardımcı yiyecek olarak kullanılır. Diyarbakır’ın taze sebzeleri ve özel baharatlarıyla hazırlanır. Yağsız bir salatadır. Özellikle et yemeklerinin yanında servis edilen acılı ezme de son derece meşhurdur. Bol isot ve sarımsakla hazırlanan bu ezme, herkesin beğenisini kazanır. Kebapla da sıklıkla servis edilir. Diyarbakır mutfağında her tat kendine has bir dokuya sahip olduğu için tüm yemekler kendi içerisinde ünlü bir hale gelmiştir. Günümüzde yabancı turistler de bu tatları denemek için şehri ziyaret eder. Burada bulunan tüm yemeklerde soslar ve baharatlar bulunur. Bunun nedeni ise Diyarbakır’ın kendine özgü baharatlarının lezzetli olması ve tüm yemeklere tat katacak kadar değerli bir aromaya sahip olmasıdır. 

Diyarbakır’ın Birbirinden Lezzetli Tatlıları 

Diyarbakır’a yolu düşen herkesin deneyimlemesi gereken tatlılar vardır. Künefesiyle meşhur olan bu şehir, birçok farklı tada sahip değişik künefe tarifleri ile bilinir ve sevilir. Hamur tatlılarından zingil de özellikle Ramazan ayında sık yapılan bir tatlı türüdür. Revani ise tamamen Diyarbakır mutfağına has olan kek yapısına sahip şerbetli bir tatlıdır. Özellikle çay ve kahve yanında tercih edilir. Kadayıf severlerin de favori tatlarından olan peynirli kadayıf, farklı tatlardan hoşlananların vazgeçilmezidir.

Diyarbakır’da Ulaşım Olanakları 

Otobüs ile Ulaşım

Diyarbakır Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs ile ulaşım sağlanabilir. Otobüsler her zaman uçakların iniş saati doğrultusunda harekete geçer. Uçuş öncesi ve sonrası havaalanından şehir merkezine ulaşım kolay bir biçimde gerçekleşir. Otobüsler, iç hatlar gelen yolcu kapısının hemen karşısında bulunur. Hatlar yoğun olsa da otobüs sayısı fazla olduğu için yer bulma konusunda sorun yaşanmaz. 

Taksi ile Ulaşım

Diyarbakır Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile de gidilebilir. Otobüs bekleyecek kadar vakti olmayan ya da bu yöntemi tercih etmek istemeyen kişiler 24 saat süresince hizmet veren taksilerden yararlanabilirler. Gelen yolcu terminal kapısının karşısında duran taksilerle şehir merkezine sadece 20 dakikada ulaşılabilir. Taksi seçeneği de son derece konforlu bir opsiyon olmaktadır. 

Araç Kiralama 

Araç kiralama yöntemi ile havalimanından şehre gelmek isteyenler araç kiralayabilir. Böylece şehir daha konforlu bir şekilde gezilebilir. Araç kiralama acentelerinin temsilcileri havalimanı içerisinde stantlar açar ve kişilere hizmet vermek adına uçak iniş saatlerinde görev yerlerinde hazır olarak beklerler. İsteyen herkes bu firmalar aracılığıyla araç kiralayıp Diyarbakır’ın her köşesini gezebilir.

Diyarbakır Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Diyarbakır Havalimanı, şehir merkezine oldukça yakındır. Arada 10 kilometrelik bir uzaklık vardır. Haftanın her günü uçak seferlerine göre hareket eden otobüs ve servislerle şehir merkezinden havalimanına en konforlu şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Otobüsler 7-24 aktif biçimde çalışır ve tamamen uygun fiyatlı olurlar. 

Ankara - Diyarbakır Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Ankara ve Diyarbakır arası uçuş süresi seksen beş dakika olarak belirlenmiştir. Uçuş eğer aktarmalı ise bu süre direkt olarak değişecektir. Daha kısa bir yolculuk deneyimi için aktarmasız uçuş tercih edilebilir. 

Ankara - Diyarbakır Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Ankara ile Diyarbakır arası mesafe 1.012 kilometredir. Fakat havayoluyla bu mesafe düşer. Uçakla gitmek daha az zaman harcanmasını sağlar.

Ankara ile Diyarbakır Uçak Bileti En Ucuz Fiyata Ne Zaman Alınır?

Ankara ve Diyarbakır arasındaki seyahatler türlü firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmasız ve aktarmalı formda düzenlenen bu seyahatlerde uygun fiyatlı uçak bileti bulmak ise her zaman için mümkün hale gelmiştir. Şirketlerin kullanıcılara sağladığı fırsatları ve güncel indirimleri takip ederek uygun fiyatlı bilet almak olağandır. 

ankara_diyarbakir

Diyarbakır Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

9 °C

9 °C

Uçuş süreleri

Diyarbakır

İstanbul

1 sa 45 dk

Diyarbakır

İzmir

2 sa 10 dk

Diyarbakır

Ankara

1 sa 25 dk

Diyarbakır

Antalya

1 sa 50 dk

Diyarbakır

Bursa

1 sa 45 dk

Diyarbakır

Bodrum

2 sa 40 dk

Diyarbakır

Dalaman

2 sa 35 dk

Diyarbakır

Adana

2 sa 25 dk

Diyarbakır

Çanakkale

2 sa 45 dk

Diyarbakır

Samsun

2 sa 25 dk

Diyarbakır

Frankfurt

4 sa 30 dk

Diyarbakır

Münih

4 sa 25 dk

Diyarbakır

Amsterdam

5 sa 20 dk

Diyarbakır

Bakü

3 sa 50 dk

Diyarbakır

Belgrad

3 sa 25 dk

Diyarbakır

Londra

5 sa 40 dk

Diyarbakır

Almanya

5 sa 40 dk

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

8 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Ankara çıkışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
961,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
568,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.056,37TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.613,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.416,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.192,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,08TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.313,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

Diyarbakır varışlı yurt içi uçak biletleri

656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.601,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.644,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.558,16TRY'den
başlayan fiyatlarla

Diyarbakır varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.762,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
9.420,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.636,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.170,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.881,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.236,67TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis