Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ankara İzmir uçak biletleri

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
665,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

23 Mar 2023

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
604,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Mar 2023

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
665,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

25 Mar 2023

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
610,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

26 Mar 2023

Esenboğa Havalimanı (ESB) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
615,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

27 Mar 2023

Ankara İzmir Uçak Bileti

İzmir Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İzmir Türkiye’de yer alan üçüncü metropol şehirlerden biridir. Aslen İzmir körfezi olarak da anılır. Şehir Ege Bölgesinde deniz kıyısı olan bir körfeze sahiptir. Aynı zamanda şehir dünya çapında da oldukça ünlü fuar alanı ve liman özelliğine sahiptir. Bununla birlikte farklı kültürlere de her zaman kucak açan modern bir şehir olmuştur. Ayrıca şehrin yüz ölçümünü de dikkate aldığımızda ülkenin 3. Büyük illerinden biridir. Batısında Ege Denizi ve beraberinde de adalar yer alır.

Eski zamanlardan Atina’dan sonra Ege Denizi üzerinde yer alan ikinci büyük şehirlerden biri olma özelliğine sahiptir. İzmir’in oldukça kalabalık bir nüfusunun olduğunu da söylemek mümkündür. Yine de şehir her ne kadar kalabalık olsa da sakin yaşantısıyla dikkatleri üzerine çeker. Türkiye’nin de gözde şehirleri arasında yer alır. İzmir Körfezi’nin dış suları boyunca uzanan ve aynı zamanda Deniz Nehri Deltası üzerinde yer alan oldukça eşsiz doğasıyla her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapar.

Şehrin isminin neden İzmir olduğu hakkında da günümüze kadar gelen birçok efsanenin yer aldığını söylemek mümkündür. Ancak bu efsaneler arasında en çok kabul göreni şudur: Günümüzde yer alan İzmir dolayları içerisinde yaşamış olan Erektidler’in lideri These’nin zamanında Amazon kadını olan Smyrna ile evlenmesi üzerine eşinin ismini vermiştir. İzmir ismi de ilk olarak bu isimden türemiştir. Ayrıca bölge üzerinde yapılan çalışmalar neticesinde de bulunan bazı kil tabletler yer alır. Bu kil tabletlerin üzerinde kentin adını Efes’te yaşamış olan kraliçenin isminden aldığı görüşü de yaygındır.

Her ne kadar isminin nereden geldiği fark etmese de İzmir oldukça eski yerleşim yerlerinden biridir. Doğal duruşu, etnik yapısı ve efsane tarihiyle ziyaretçilerini büyülemeye devam eden bir şehirdir. Aynı zamanda şehir içerisinde ilk yerleşim yeri İzmir Höyüğü olarak bilinir. Hatta günümüzde Çandarlı ve Foça üzerinde ilk yerleşim yerlerinin görüldüğü yarımadalar vardır. Zamanında bu yerlerin en önemli özelliklerinden biri de iki adet limana sahip olmalarıdır. Ayrıca kara alanı sayesinde de gelebilecek olası bir saldırıya karşı konulacak uygun bir konumda olmasıdır. İlerleyen yıllar içerisinde nüfus artışıyla birlikte sınırları da genişlemiştir. 

İzmir’de Gezilebilecek Yerler

İzmir Ege’nin incisi olarak anılan oldukça ünlü bir şehirdir. Özellikle ziyaret eden pek çok kişiyi kendisine hayran bırakmayı da başarmıştır. Mükemmel bir enerjisi olan bu şehirde gezerken daima yüzünüz gülecektir. Kısacası Türkiye’nin de en çok sevilen şehirleri arasında yer aldığını söylememiz mümkündür. Özellikle Foça, Çeşme, Seferihisar, Karaburun, gibi birbirinden güzel plajlara sahip ilçeleri vardır. Hatta bu ilçeler de dünya üzerinde oldukça meşhur bir yere sahiptir. 

Şehrin muhteşem doğasının yanı sıra tam 8500 yıllık oldukça eski bir tarihe de sahiptir. Böylece görüp görebileceğiniz birçok farklı tarihi noktanın olduğunu söylemek de mümkündür. İzmir’in sınırları içerisinde birçok antik kent ve tarihi yapının yer aldığını görebilirsiniz. Tarihi yerlerin büyük bir kısmı da genellikle şehirde ve şehrin müzeleri içerisinde yer alır. Yüzyıllar boyunca önemli bir liman şehri olan İzmir mükemmel bir tatil geçirmenin önemli adreslerinden biridir. 

Özellikle İzmir’de gezebileceğiniz birçok yer vardır. Hatta bunlardan ilki İzmir Konak Meydanı üzerinde yer alan saat kulesidir. İzmir’in ikonik yapısıdır. Şehrin simgelerinden biri haline gelmiştir. Osmanlı padişahlarından olan Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkmasıyla birlikte çeyrek asırlık kutlaması adına inşa edilmiştir. O zamanlar İzmir Valisi Kıbrıslı Kamil Paşa’nın emriyle yapılan bir kuledir. Kule yapılmadan önce İstanbullu kuyumcu Zingulli Usta tarafından kulenin maketleri hazırlanmıştır. 

Bir diğer İzmir denildiğinde akla gelen gezilecek noktalardan biri de tarihi Kemer altı Çarşısıdır. Burada tarihin yaşadığını gezerken hissedeceksiniz. En çok dikkat çeken alışveriş merkezlerinden biridir. Kemer altı çarşısı Smyrna Agorası seviyesinden Konak Meydan kıyısına uzanan geniş bir alanı kaplar. Bu çarşı içerisinde uzun bir sokak yer alır. Hatta bir dergâh olarak hizmet verir. Mevlevi Sokağı olarak anılır. 17. Yüzyıla gelinince bu sokak uzatılarak çarşı haline gelmiştir. Çarşı içerisinde oldukça önemli mekanları görmek mümkündür. Aynı zamanda çok uygun fiyatlı mücevher, takı, el sanatları gibi ürünlere de rastlamanız mümkün olacaktır.

Kemer altı Çarşısı içerisinde yer alan Kızlarağası Hanı çarşıyı gezerken uğramanız gereken noktalardan biridir. Yorulduktan sonra nefis bir kahve molası verilecek yerlerden biridir. İzmir içerisinde en önemli yapılardan biridir. Burası Kızlarağası Hacı Beşir Ağa tarafından yapılmıştır. İzmir Liman Kalesi’nin yakınlarında yer alır. Tamamlandığı dönemden beri de oldukça önemli bir role sahip olmuştur. 

İzmir manzarasını olduğunca görmek isterseniz Tarihi asansörü ziyaret edebilirsiniz. İzmir’de Karataş semtinde yer alır. Konak ilçesi sınırlarındadır. Aslında asansörün inşa edilmesinde temel amaçlardan biri halkın 155 basamaklı merdivenleri tırmanma da zorluk yaşamasından kaynaklıdır. Asansörün inşa edilmesiyle birlikte oldukça kolay bir kullanımı da beraberinde getirmiştir. 1907 yılında yapılan bu eser iki yerleşim birimi arasında kolay ve hızlı ulaşımı sağlar. Günümüzde daha çok tarihi güzelliği, eğlencesi ve kültürüyle halka hizmet veren alanlardan biridir. Hatta kent içerisinde en tarihi noktalardan biridir. 

Konak Pier, İzmir’de yer alan ve manzarasını enfes bir şekilde süsleyen mekanlar arasında yer alır. Bu yapı 1890 yılında ünlü Fransız Mimar Gustave Eiffel tarafından yapılmıştır. Aslen gümrük binası olarak planlanarak inşa edilmiştir. Hatta gümrük binası olarak hizmet verdiği dönemlerde yapıda hemen hemen bütün ihraç işleri yapılmıştır. Bu bina içerisinde hem eskiden hem de modern dünyadan izleri bir arada görebilirsiniz. 

İzmir’in Tarihi

Demir Çağı döneminde Troya ve Hititler devletinin yıkılmasıyla, Frigyalılar hakimiyeti ile İzmir’de birçok keramik ürüne rastlanmıştır. Bu zamanlar içerisinde İzmir üzerinde Aioller ve İyonlar yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Hatta bu kavimler ticaret noktasında kendilerini bir hayli ilerletmiş önemli kuruluşlardır. Aynı zamanda bu dönem içerisinde kerpiç ve sazların kullanılmasıyla tek odalı, büyüklü, küçüklü olmak üzere evler inşa edilmiştir. Daha sonrasında da surlarla çevrelenerek halkın daha korunaklı bir şekilde yaşanması sağlanmıştır.

İzmir’de bu eski tarihi dönemlerde geçim kaynakları verimli tarlalar, zeytin ağaçları, çömlek ve taş işçilikleridir. Hatta balık avı da oldukça yaygın olarak yapılan geçim kaynaklarından biri olmuştur. Bu dönem içerisinde yer alan kentin en önemli yapısı Athena Tapınağı olmuştur. Parlak dönemlerinde ise İzmir’de oldukça güçlü bir İyonya varlığını görmeniz mümkündür. Bu dönemlerde İzmir birçok önemli uygarlıkla baş tutar hale gelmeye başlamıştır. 

Kısacası İzmir tarihi açısından oldukça eski zamanları içerisinde barındırır. Hatta Efes, Milet ve Samos gibi bölgeler de çok önemli filozofların yetiştiği bölgelerdir. Buraları günümüzde İzmir’e giderek ziyaret edebilirsiniz. Birçok tarihi görülmesi gereken değerleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. 

İzmir’in tarihi gezilecek yerlerinden olan ve aynı zamanda antik kalesi olarak da adlandırılan Kadifekale, Türklerden önce Yunanlılar tarafından Pagos olarak anılmıştır. Kalenin yer aldığı zirve ise kıyı şehrine yaklaşık olarak 2km mesafededir. Özellikle burası İzmir kentinin manzarasını harika bir şekilde izleyebileceğiniz yerlerden biridir.

İzmir’de milattan önceden beri yerleşimler söz konusu olmuştur. Bu dönemlerden kalmış olan oldukça önemli kentler ve ören yerleri mevcuttur. Bunlardan biri de Agora Ören Yeri’dir. Şehir merkezinde ve Namazgah semtinde yer alır. Aynı zamanda Kemer altı Çarşısı’na da oldukça yakında bir yerdedir. Smyrna Antik Kentine ait olan bu yerin kalıntıları 2. Yüzyıla kadar dayanmaktadır. 

Arkeoloji ve tarih severler için enfes bir müze tercihi de İzmir Arkeoloji müzesidir. İzmir’in il sınırlarında yer alır. Özellikle bu müzeye geldiğinizde, Efes, Smyrna, Milet, Bergama, Klazomenai, ve İasos ve Teos gibi antik kentleri gözlemlemeniz mümkündür. 

İzmir Tarih ve Sanat Müzesi tam bir sanatla tarihin birleştiği özel yerlerden biridir. Müzenin kapasitesi 2004 yılına gelindiğinde tam olarak dolmuştur. Hatta yetkili makamlar yeni bir yer açılmasına da karar vermişlerdir. Müze içerisinde taş eseler, seramik eserler, kıymetli eserler bölümleri yer alır. Kendi içinde de iki kattan oluşan seramik bölümü yer alır. Burada önemli eserleri görmeniz mümkündür. Bizans’tan, Osmanlı’ya kadar birçok imparatorluğun izleri vardır.

Key Museum İzmir içerisinde Torbalı ilçesinde yer alan bir otomobil müzesidir. Bu müzede yaklaşık olarak 130 otomobil ve 40 motosiklet sergilenmektedir. Hatta Türkiye üzerinde yer alan en büyük otomotiv müzesi unvanına sahiptir. Araba tutkunları için oldukça göz alıcı ve nefes kesici bir müzedir. İçerisinde birçok tarihi model otomobil yer almaktadır. 

Artemis Tapınağı aynı zamanda Diana Tapınağı olarak da anılır. Bu eser ünlü tanrıca Artemis’e ithafen yapılmıştır. Tapınak İzmir’de Selçuk ilçesi sınırlarında yer alıyor. Yapının tamamı mermerden yapılmıştır. Ayrıca bronz heykel süslemelerine de rastlamanız mümkündür. Ancak ilerleyen zamanlarda çıkan bir yangından ötürü mermer blokların dışında birçok şey yok olmuştur. Efes Antik Kenti içerisinde yer alan bu yapıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İzmir’de Kültürel Etkinlikler

İzmir üzerinde yaz kış demeden birçok festivalin yer aldığına şahit olabilirsiniz. Sizleri harika çeşitlilikte birbirinden renkli temalara sahip festivaller bekler. Bunlardan biri de 2010 yılından beri düzenlenen Alaçatı Ot Festivalidir. İzmir’de en çok bilinen festivallerden biridir. Festivalin temel düzenlenme amacı ise Alaçatı’nın eşsiz doğasını turistlere tanıtmaktır. Her yıl bahar mevsiminin gelişiyle birlikte Nisan ayında düzenlenir. 

Nostalji sizler için önemli noktalardan biri ise ülkemizde tek bu anlamda yer alan festival İzmir Retro Festivalidir. Bu yıl 3.’sü düzenlenen olan bu festivalin de oldukça renkli geçeceği şüphesiz. Bu festivalde el sanatları, nostalji dansları, şarkılar, hikayeler, masallar, sineme gösterimleri, eğlenceli yarışmalar, partiler, atari yarışmaları, konuk sanatçıları ile mükemmel bir şenlik sizleri bekliyor olacaktır. İzmir Retro Festivali genellikle 19-23 Nisan tarihleri arasında yapılmaktadır. 

Tatlı ile aranız iyi mi? İşte İzmir’de enfes bir tatlı festivali sizleri bekliyor. Eğlence ve müziğin beraberinde birbirinden eşsiz lezzetlere İzmir Çikolata Festivalinde rastlamanız mümkün olacaktır. Ünlü şeflerinde katılımıyla oldukça keyifli anların yer aldığı önemli festivallerden biridir.

Bir diğer önemli katılım oranına sahip festivallerden biri de İzmir Kahve Festivalidir. Kahve severleri bir araya getirerek dünyadan lezzetleri sizlerle tanıştırır. Genellikle her yıl ekim ayında gerçekleşen bir etkinliktir. 

İzmir’de Konaklama

İzmir şehir merkezinde ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak kalacak yer bulmanız mümkündür. Özellikle merkezi yerleri gezmek, tarihi yerleri görmek istiyorsanız bu bölgelere yakın Konak, Alsancak ve Karşıyaka bölgelerini tercih edebilirsiniz. Birçok butik otel, hostel, 5 yıldızlı otel, orta bütçeli oteller olmak üzere kalacak yerler vardır. Hatta öğretmenevlerinde dahi kalmanız mümkündür. Ayrıca şehre gelmeden önce erken rezervasyon yaptırmanız halinde sizlere daha uygun fiyat seçenekleri sunan yerleri bulmanız dahi mümkün olacaktır. 

İzmir Lezzetleri

Ege bölgesinde geleneksel yemekleri barındıran İzmir genel olarak çeşitli otlarıyla tanınır. Zeytinyağlıları ile ünlü olan bu şehirde mükemmel lezzetler sizleri bekliyor. Özellikle sabah kahvaltılarınızda çıtır çıtır gevrek ile keyifli bir sabah geçirin. Sahil kenarında kola çiğdem yapın. Kumru, İzmir köfte, söğüş, boyoz, İzmir tulumu, sura ve zeytinyağlı enginar yemeklerini yemeden ayrılmayın. Hatta şehirde enfes deniz ürünleri tüketebilirsiniz.

Eşsiz lezzetlerinden olan meşhur İzmir kumrusu özellikle İzmir’de Çeşme’de yer alır. Kumru, susamlı olarak hazırlanmış olan özel bir ekmeğe yapılır. Aslen bir sandviç çeşididir. İçerisinde domates, sosis, salam ve İzmir’e ait olan meşhur İzmir tulumu yer alır. 

Sabah kahvaltılarının bir diğer olmazsa olması boyozdur. Geçmiş tarihlerde Sefaradlar tarafından İzmir’e kazandırılmış olan önemli lezzetlerden biridir. Genellikle haşlanmış yumurta ile tüketiliyor. Mayasız olarak hazırlanan bir hamuru vardır. Yağlı bir hamurdur. Ancak yemesi de bir o kadar keyiflidir.

İzmir’in meşhur zeytinyağlı enginarı, enginar sevmeyene bile sevdirecek düzeydedir. Urla ve Mordoğan bölgelerinde yetişir. Oldukça faydalı olan bu sebze İzmir ile özdeşleşmiştir. Hatta İzmir’de her yıl bahar aylarında enginar festivali gerçekleşir.

Meşhur tatlılarından biri de şambalidir. İzmir’in meşhur sokak tatlılarından biridir. Hemen hemen sokaklarda her köşe başında bulabilirsiniz. Seyyar satıcılar üzerinde satılır. Bol şerbetli bir tatlıdır. İrmikten yapılır ve üzerine de fıstık koyularak servis edilir. 

İzmir’in bir diğer lezzetlerinden biri de kelle söğüştür. Çeşitli sakatatlardan yapılır. Kesinlikle denemeden dönülmemesi gereken lezzetler arasında yer alır. Genellikle lavaş ekmeği arasında servis edilir. 

Hep zeytinyağlı, sebze değil elbet. İzmir’de et yemekleri de meşhurdur. Bunlardan biri de Sura yemeğidir. Kuzu kaburgasından veya tavuktan yapılır. Genellikle kurban bayramlarında yapılan ve etin içerisinde baharatlı iç pilavı konulan lezzetli bir yemektir. Geleneksel yemekleri arasında yer alır. 

İzmir’de Ulaşım

İzmir’de kent içerisinde ulaşım son derece kolaydır. Toplu ulaşım araçları sayesinde hemen hemen istediğiniz her noktaya kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüs, metro, tramvay, taksi gibi alternatif seçeneklerle şehir içerisinde gezintilerinizi sürdürmek mümkündür. Ayrıca toplu taşımalar oldukça uygun fiyatlıdır. 

Otobüs ile Ulaşım

Otobüsler İzmir’de 322 hat üzerinde hizmet verir. Havalimanına da kolay ulaşım sağlar. Aynı zamanda önemli noktalar için gece yarısından sonra da belli saatlerde otobüs hizmetleri vardır.

Metro ile Ulaşım

Metro sabah 6 ile gece 00:00 arasında hizmet veren toplu taşıma araçlarından biridir. Ayrıca metro hattının hem otobüs hem de vapur bağlantıları yer alır. Sefer sıklığı ise 10 dakikada birdir. Yoğun saatlerde ise 5 dakikada bir şeklinde çalışır. 

Ankara Havaalanına Ulaşım Olanakları

Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşımlarınızı 442 hat numaralı EGO otobüslerini kullanarak sağlayabilirsiniz. 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüslerini ve taksilerini de kullanarak ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ankara’dan İzmir’e Uçuş Kaç Saat Sürer?

Anakara üzerinden İzmir’e gerçekleşecek olan uçuşlarınız 1 saat 15 dakika sürer. Ancak bu durum aktarmasız uçuşlar için geçerlidir. Eğer aktarmalı uçuş alırsanız bu durum çok daha uzun süre zarflarını kapsayabilir. 

Ankara İzmir Arası Kaç Km?

Anakara ve İzmir arası 587 km.dir. 

İzmir’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İzmir tam bir yaz tatili şehirlerinden biridir. Yaz aylarında ziyaret edilmesi daha uygundur. Şehre ait bütün güzellikleri de bu sayede yakından görme fırsatı elde edersiniz. Ancak yaz aylarında ciddi bir yoğunluk söz konusudur. Bu nedenle biletlerinizi önceden rezervasyon ettirerek çok daha uyguna getirmeniz mümkün olacaktır. 

İzmir’de İklim Nasıldır?

İzmir Akdeniz iklim kuşağında yer alır. Yazları oldukça sıcak ve kurak geçer. Kışları ise ılık ve yağışlıdır. Şehirde dağların denize dik uzanması ve ovalarında İç batı Anadolu eşiğine kadar gelmesiyle in denizeletkileri genellikle şehirde iç kesimlere kadar yansır. 

img

İzmir Hava Durumu

23 Mart 2023

Sun

18 °C

17 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Erzurum

2 sa

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 25 dk

İzmir

Bakü

3 sa

İzmir

Münih

2 sa 50 dk

İzmir

Paris

3 sa 50 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 20 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Ankara Hava Durumu

23 Mart 2023

Sun

8 °C

7 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 15 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 15 dk

Ankara

Berlin

3 sa 20 dk

3 sa 45 dk

Ankara

Viyana

2 sa 35 dk

Ankara

Paris

4 sa 10 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 55 dk

Ankara

Bişkek

6 sa

Ankara

Almanya

4 sa 35 dk

Alternatif uçuşlar

Ankara çıkışlı yurt içi uçak biletleri

Ankara - İstanbul
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - İzmir
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Diyarbakır
uçuşları
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Lefkoşa
uçuşları
762,39 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Van
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Antalya
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Trabzon
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Gaziantep
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Erzurum
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Çanakkale
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

Ankara - Bakü
uçuşları
1.957,71 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Amsterdam
uçuşları
1.473,34 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Berlin
uçuşları
1.657,95 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Düsseldorf
uçuşları
1.374,14 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Frankfurt
uçuşları
1.321,80 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Münih
uçuşları
1.310,51 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Viyana
uçuşları
1.595,06 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Paris
uçuşları
2.992,33 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Belgrad
uçuşları
1.896,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Köln
uçuşları
1.659,72 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

İstanbul - İzmir
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - İzmir
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Diyarbakır - İzmir
uçuşları
611,65 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Van - İzmir
uçuşları
734,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Mardin - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Erzurum - İzmir
uçuşları
744,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Trabzon - İzmir
uçuşları
709,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Samsun - İzmir
uçuşları
454,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

Düsseldorf - İzmir
uçuşları
1.507,98 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Amsterdam - İzmir
uçuşları
1.721,33 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Münih - İzmir
uçuşları
1.695,57 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Berlin - İzmir
uçuşları
1.282,78 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bakü - İzmir
uçuşları
3.261,61 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Stuttgart - İzmir
uçuşları
1.312,36 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Köln - İzmir
uçuşları
1.239,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Paris - İzmir
uçuşları
1.908,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Hamburg - İzmir
uçuşları
2.110,41 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Viyana - İzmir
uçuşları
1.593,80 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis