Ankara Madrid Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Ankara Madrid uçak biletleri

6.775,66TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Eki 2023

10 Eki 2023

6.152,58TRY'den
başlayan fiyatlarla

12 Eki 2023

12 Eki 2023

12.235,55TRY'den
başlayan fiyatlarla

15 Eki 2023

15 Eki 2023

8.141,27TRY'den
başlayan fiyatlarla

16 Eki 2023

16 Eki 2023

7.366,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Şub 2024

14 Şub 2024

Ankara Madrid Uçak Bileti

Madrid Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Madrid, İspanya Krallığı’nın başkentidir. Aynı zamanda İspanya’nın en büyük şehridir. Şehrin nüfusu yaklaşık olarak 3,2 milyon kadardır. Metropolit nüfusu ise 6,5 milyon kadardır. Avrupa Birliği içerisinde Londra ve Berlin’den sonra üçüncü büyük şehirdir. Belediyenin kendisi ise tam olarak 604 kilometrekarelik bir alanı kaplar. 

Şehir Manzanares Nehri üzerinde yer alır. Aynı zamanda Madrid Topluluğunun da gözde merkezlerinden biridir. Bu topluluk ise Castile, Leon ve Castile-La Macha üçlüsünün özerk toplulukları tarafından sınırlandırılmıştır. Madrid hem İspanya’nın başkenti hem de hükümet merkezi ve İspanyol hükümdarının da ikametgahıdır. Aynı zamanda Madrid siyasetin, ekonominin ve kültürün de merkezi haline gelmiş önemli şehirlerden biridir. 

Ekonomik üretimi ve yüksek yaşam standartıyla birlikte Güney Avrupa’da ve İber Yarımadası üzerinde en büyük finans merkezlerinden biridir. Monacle dergisinde de yayınlanan ve 2014 yılında yapılan bir araştırmaya göre Madrid dünyada yer alan en canlı 17. şehirdir. 

Şehir modern bir alt yapıya sahip olup, aynı zamanda birçok farklı tarihi mahalle ve sokağı ile enfes bir görünüme sahiptir. Kent, Kraliyet sarayından, tiyatrosuna birçok modern çizginin birleşiminden oluşur. 

Madrid’de Gezilebilecek Yerler

Madrid, gezilebilecek yerler noktasında son derece zengin bir şehirdir. Şehrinin başkent olması da zengin bir kültürel yapının oluşmasına büyük katkı sağlamıştır. Aynı zamanda geçmişinden kalan tarihi güzellikleriyle de modern bir mimariye sahiptir. Bunun yanı sıra doğal güzellikler, Madrid’i ziyaret edenleri büyüleyen bir diğer etkendir. 

Plaza Mayor, Madrid’deki en tanınmış meydanlardan biridir. Bu etkileyici meydan günümüzde turistlerin ana duraklarından biridir. Başlangıç olarak surların dışarısında inşa edilmiş bir yapıdır. İlk olarak bu kapalı meydanda boğa güreşleri, pazarlar, senfoniler, turnuvalar, infazlar düzenlenmiştir. Kısacası meydanda tarihin büyük ve derin bir izi vardır. Günümüzde ise turistik dükkanların, kafelerin ve restoranların yer aldığı meydan olarak tüm ihtişamıyla ev sahipliği yapmaya devam tmektedir. 

Puerta del Sol, şehrin ana meydanlarından biri olmasıyla ve şehir merkezinde yer almasıyla bilinir. Şerin ziyaretçilerinin ilk uğradıkları noktalarından biri de Puerta del Sol meydanıdır. Bu meydan yıl içerisinde birçok festivale, gösteriye, siyasal eyleme ve sokak sanatçılarına ev sahipliği yapar. Puerte del Sol ise Güneş Kapısı anlamına gelir. Puerta del Sol Meydanı kentin ana yollarının da kesişme noktası konumundadır. Buradan istediğiniz birçok yere kolaylıkla ulaşım sağlamanız mümkündür. Meydanın ortasında Kral II. Charles Heykeli yer alır ve 1997 senesinde dikilmiştir. 

Madrid Kraliyet Sarayı, çevresinde yer alan ormanları ile muazzam güzellikte bir saraydır. Aynı zamanda Avrupa’da yer alan en büyük ormanlardan birinin içerisine yapılmıştır. İspanya Kralı’nın resmi ikametgahıdır. Ancak kraliyet ailesi bu sarayda yaşamaz. Genel olarak saray, devletin resmi törenleri ve kabuller için kullanılmaktadır. Kraliyet Sarayı, nehir vadisine bakan bir yer üzerinde yapılmış olmasının yanı sıra mimari güzelliği ve oda ve salonlarında yer alan sanatsal hazineleri ile de Madrid’in en sembolik ve güzel binalarından birisi olma özelliği taşımaktadır. 

Almudena Katedrali Palacio Real’e bakar. Neo Gotik tarzda inşa edilmiş olan bu muhteşem katedral 20. Yüzyılın sonlarına doğru bitmiştir. Aynı zamanda Almudena Katedrali Asturias Prensleri, Felipe ve Letizia’nın 2004 yılında evlendikleri yerdir. Özellikle de dikkat çekici olan ve 5000 borudan oluşan organ, 15. yüzyıldan kalma Gotik sunağının bir bölümü ve Madrid’in koruyucu azizi olarak kabul gören Isidro’nun 12. yüzyıldan kalma tabutuyla ziyaretçilerini ilgisini toplamaktadır. Dışarıdan ise oldukça heybetli bir görünüme sahiptir. Adeta bir saray gibi görünen bu katedrale ilk girdiğinizde Hristiyanlığa ait birçok sanatsal figürleri ve boyamaları da inceleyebilirsiniz. 

Cibeles Sarayı, Madrid’de yer alan en ikonik binalardan biridir. Daha öncesinde Telekomünikasyon Sarayı olarak bilinen Cibeles Sarayı, Palacio de Cibeles’te yer alır. 20. Yüzyılın başında Milli Posta Servisi’nin merkez binası olarak inşa edilmiştir. Mimarları ise Antonio Palacios ve Joaquin Otamendi’dir. 

Prado Müzesi, kentin en popüler turistik güzergahlarından birisidir. Prado’nun duvarları, Velazquez’in Goya’nın ve İspanyol, İtalyan ve Flaman resim okullarının başyapıtları ile kaplıdır. Müze içerisinde yer alan koleksiyonda ise 8600 resim ve 700’den fazla heykel yer alır. 

Reina Sofia Müzesi, bir diğer adıyla Reina Sofia Ulusal Müze ve Sanat Merkezi’dir. Madrid’de yer alan ve turistler tarafından da çok sık ziyaret edilen lokasyonlardan biridir. Müze, İspanya’ya ait 20. yüzyıl sanatının en büyük koleksiyonunu bünyesinde barındırmaktadır. Ünlü Guernica’nın ve aynı zamanda Pablo Picasso’nun en saygın eserleri de burada yer alır. Reina Sofia Müzesi içerisinde aynı zamnada Joan Miro, Salvodor Dali, Juan Gris gibi önemli sanatçılara da yer verilmiştir. Ayrıca İspanyol ustaların yanı sıra Vasily Kandinsky, Paul Klee, Francis Bacon gibi daha birçok uluslararası sanatçıya ait eserlere de ev sahipliğini sürdürmektedir. 

Debod Tapınağı, yerel adı Templo de Debod Madrid içerisinde en güzel parkalardan birinde yer alan Mısır Tapınağıdır. Aynı zamanda bu tapınak Kraliyet Sarayı, Plaza de Espana’nın yakınında ve Mısır’ın da güney Mısır bölgesinde yer alan Aswan Barajı’nın inşasını takiben Nasır Gölü seleflerinden Abu Simbel tapınağının kurtarılması rolü sebebiyle Mısır tarafından İspanya için hediye edilmiştir. Ayrıca Debod Tapınağı Madrid’de gün batımını izlemek için en iyi yerlerden biridir. 

Santiago Bernabeu Stadyumu, Madrid’in en önemli futbol takımlarından olan Real Madrid, Atletico de Madrid ve Roya Vallecano ile bu stadyumda futbol ve spor meraklılarına enfes bir keşfetme fırsatı sunar. Tarihi stadyumu yılın 363 günü boyunca ziyaret edebilirsiniz. Böylece görmek istediklerinizi de yakından görebilirsiniz. 

Plaza de Cibeles'in merkezinde yer alan Cibeles Çeşmesi de görülmeye değer noktalardandır.

Madrid’in Tarihi

Madrid’in tarihi oldukça eskiye dayanır. Toledo’nun, Leon’un ve Castile’nin VI. Alfanso’ya teslim olmasıyla kent 1085 yılında Hristiyanlar tarafından ele geçirilmiştir. Ardından Madrid Kandil Krallığı’na ait olan kralın malı olarak belirlenmiştir. Şehir bu dönemlerde gelişimlerine devam etmiştir. İdari bölgesi ise doğusunda yer alan Jarama’dan batısında bulunan Guadarrama Nehri’ne kadar uzanmaktadır. 

1530 yılına gelindiğinde kent sakinlerinin sayısı 4060 iken, 1594 yılında 37.500’e kadar yükselmiştir. Kısa sürede oldukça büyük bir nüfusa sahip olan Madrid önemli şehirlerden biri olmaya başlamıştır. 1601 ve 1606 yıllarında da kısa süreler haricinde İspanya’nın başkenti ve monarşinin de siyasi merkezi olarak bilinmeye başlamıştır. Şehrin gelişiminde de bu iki detay önemli olmuştur. 

Özellikle şehir İspanya III. Philip ve IV. Philip döneminde, Miguel de Cervantes, Diego Velazquez, Francisco de Quevedo ve Lope de Vega olmak üzere önemli dâhilerle birlikte kültürel parlaklık dönemini yaşamıştır. 1706 yılında ise Madrid, Portekiz ordusu tarafından işgal edilmiştir. 

Madrid’in tarihi bir hayli derindir. Tüm bu tarihe tanıklık eden izleri ise günümüzde şehirde görmeniz mümkündür. Atocha Tren İstasyonu, 9 Şubat 1851 yılında İspanya’nın ikinci demiryolu olarak açılmıştır. Aynı zamanda burası şehrin en büyük tren istasyonlarından biri olma görevindedir. Atocha bölgesinde yer alan bu tren istasyonu Real Jardin Botanico ve Madrid’den de birkaç kilometre uzaklıkta bulunur. Tren istasyonun içerisi bitkilerle ve büyük bir plazayla birlikte doğal olarak modernize edilmiştir. Özellikle de turistler tarafından bir hayli ilgi çekici olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Atocha’ya gidip gelen trenlerden birinde zamanında yolcuları Don Kişot’un yazarının doğmuş olduğu Alcala de Henares’e giden Cervantes Trenidir. 

Puerta Del Sol meydanında yer alan Ayı ve Kocayemiş Ağacı Heykeli Madrid’in sembolü sayılan bir eser haline gelmiştir. Bu eserin pek çok kaynakta ismi farklı telaffuz edilmektedir. Ancak kabul gören resmi adı ise Ayı ve Çiçek Ağacıdır. Ağırlığı yaklaşık olarak 20 ton olan bir heykeldir. 13. Yüzyıldan beri de bu alanda yer alır. 

Gran via, Madrid’de yer alan ve en işlek, en popüler caddelerden biridir. Tam olarak 1300 metre uzunluğunda olan ve 100 yıldan uzun süredir her yıl 10 milyondan fazla insanı ağırlayan gerçek bir açık hava alışveriş merkezlerinden biridir. Özellikle cadde üzerinde herkes tarafından rağbet gören birçok perakende alışveriş mağazaları yer alır. Hatta son zamanlarda doğadan esinlenerek bitkiler ve yenilikçi kent mobilyaları ile de yenilenmiştir. Yeni Gran Via çok daha az araba ve kirliliğe sahiptir. Daha çok yaya dostudur. 

Las Ventas Boğa Güreşi Arenası, Madrid’in doğusunda yer alan ve dünya üzerindeki en önemli, prestijli boğa güreşidir. Özellikle burayı ziyaret etmeniz sizlere İspanyol geleneği hakkında da bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Museo Taurino yapının mimarıdır. Burayı tasarlarken la corridas yani boğa güreşi ile ilgilenmeyen kişilerin ilgisini çekecek şekilde tasarlamıştır. Mayıs ayında başlayan sezon eylül ayında sona erer. Sezon boyunca bu yapıda düzenli olarak boğa güreşi yapılmaya devam ediyor. 

Salamanca, Madrid’de yer alan ve şehri oluşturan 21 bölgeden biridir. Burası hem yerleşim yeri hem de turistik gezi merkezi için Madrid’in en fazla tercih edilen noktalarındandır. Bu mahalle 15.yüzyılda dönemin Kraliçesi olan Isabella II’in yönetimiyle şehir genişletme planıyla ortaya çıkmıştır. Bu cadde hem paralel hem de dikey geçişlere sahip düzenli bir ızgara modeline sahiptir. Cadde üzerinde yer alan binalar ise özenli duran dış cepheleri dikkat çeker.

Madrid Rio Parkı, şehrin mükemmel bir peyzaj projesidir. Tam olarak 4 milyar Euro’ya mal edilmiştir. Günümüzde ise benzersiz bir 5 kilometre uzunluğunda peyzaj bahçesi vardır. Her iki yolunda da nehre doğru eşlik eder. Bu proje kapsamında istediğiniz zaman sizlere bir taraftan diğer tarafa geçiş imkanı sunan 33 köprü inşa edilmiştir. Aynı zamanda 5500 tezgah yapılmış, 33 bin ağaç dikilmiştir. Park çiçek tarhları, barok tarzında şimşir saksıları, çam, selvi, kaykay parkı gibi daha birçok yönlü alanlara sahiptir. Aynı zamanda eğlence alanlarına da yer verilmiştir. 

Madrid’de Kültürel Etkinlikleri

Madrid son derece hareketli bir gece hayatına sahiptir. Bununla birlikte birbirinden keyifli festivallere de sahiptir. Her sene düzenlenen ve kentin azizi olan San Isidro anısına kutlanan bu festival şehrin en önemli festivalidir. Bunun haricinde Madrid’e özgü olan Dos de Mayo ve Almudena da vardır. Veranos de la Villa yaz festivali Temmuz Ağustos aylarında düzenlenir. Konserler, oyunlar, dans gösterileri, sirk, sergiler ve çocuklara yönelik olarak yapılan diğer etkinliklerle kutlanır. Ancak bu festivaller yabancı ziyaretçiler tarafından en iyi festivaller arasında karşılaştırıldığında çok fazla dikkat çekici değildir. 

Madrid’de Konaklama

Madrid, İspanya’nın başkenti olmasıyla birlikte şehrin de aynı zamanda metropol bölgesi konumundadır. Avrupa’nın en büyük metropollerinden biri olan Madrid’de konaklama noktasında bir sorun yaşamazsınız. Birbirinden lüks otellerinin yanı sıra her bütçeye uygun otel ve pansiyon seçenekleri de yer alır. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırmanız da sizlere bütçeniz noktasında yardımcı olacaktır. 

Madrid’in Lezzetleri

İspanya genelinde popüler yemeklerle birlikte yerel yemekleri de tatmanız önerilir. Geleneksel kuzu yemeği olan Gallinejas and entresijos yağda kızartılır. Callos a la madrilena ise hem Türkiye hem de Balkanlar’da bulunanlara benzer olan acılı bir sığır eti yemeğidir. Özellikle bu yemeğin önemi ise sunumunda gizlidir. Çorba, nohut ve et ise ayrı olarak servis edilir. Oreja de cerdo domuzun kulaklarının sarımsakla birlikte kızartılması ile hazırlanan ilginç bir yemektir. Sopa de ajo sarımsak çorbasıdır. Genel olarak içerisinde kırmızı biber, rendelenmiş İspanyol jambonu ve kızarmış ekmekle birlikte servis edilen yağlı bir çorbadır. Bu çorbanın bir farklı versiyonu ise sopa catellanadır. 

Aynı zamanda Madrid’in birçok kıyı bölgesinde oldukça lezzetli ve kaliteli deniz ürünleri yer alır. Madrid’in deniz ürünlerini de tecrübe etmeden şehirden ayrılmayınız. Et ve et ürünleri İspanya’da genel olarak yüksek kaliteye sahiptir ve oldukça lezzetledir. 

Madrid’de Ulaşım

Madrid’de birçok çeşitli yol ve üç adet toplu ulaşım şekliyle birlikte havaalanı yer alır. İspanya’nın diğer büyük şehirleriyle ve Avrupa ile de kolaylıkla etkileşim sağlamak adına karayolu, demiryolu ve hava yolu bağlantıları aktif olarak kullanılır. Özellikle metro, hızlı tren, taksi, otobüsler şehirde çok sık kullanılmaktadır. Böylelikle istediğiniz birçok lokasyona kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Metro ile Ulaşım

Madrid metrosu 294 kilometreden oluşan ve Avrupa’nın en uzun ikinci metro sistemidir. Ayrıca Madrid’de uzun mesafeli yolculuklar için kullanılan Cercanias yerel demiryollarıdır. Metrodan daha hızlıdır ve şehir merkezinde daha az duraklar. Kısacası metro hattını kullanarak şehir içerisinde gitmek istediğiniz hemen hemen birçok yere kolaylıkla gidebilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Günün 24 saati boyunca işletilen ve Empresa Municipal de Transportes adında belediye tarafından işletilen otobüsler geniş bir güzergaha sahiptir. Aynı zamanda gece kullanımı için N Hatları adında özel güzergahlar vardır. Şehir içinde kırmızı ve mavi otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezi dışında ise yeşil ve sarı renkte olan otobüsleri kullanarak ulaşımlarınızı sağlamanız mümkündür.

Ankara Havaalanına Ulaşım Olanakları

Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım için 442 hat numaralı olan EGO otobüslerine binebilirsiniz. Şehrin çeşitli noktalarından hareket eden Belkoair otobüsleri ile ve ticari taksilerle de ulaşımlarınızı sağlamanız mümkündür. Hem iç hem de dış hatlar terminallerine 24 saat hizmet veren taksiler yer alır. 

Ankara’dan Madrid’e Uçuş Kaç Saat Sürer?

Ankara üzerinden Madrid’e uçuş ortalama olarak 3 saat 50 dakika kadar sürer. Eğer aktarmalı uçuş alırsanız bu süre birkaç saat daha da uzayacaktır. 

Ankara Madrid Arası Kaç Km?

Ankara ve Madrid arası 3982 kilometredir.

Madrid’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Madrid seyahatinizin en güzel şekilde geçmesiniz isterseniz mart ve mayıs, eylül ve kasım ayları arasında ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçak biletlerinizi ise bu zaman aralıklarına uygun bir şekilde satın alabilir veya önceden rezervasyon ettirebilirsiniz. Böylece çok daha hesaplı olacaktır. 

Madrid’de İklim Nasıldır?

Madrid’de Akdeniz ikliminin hakimiyeti söz konusudur. Yıllık ortalama olarak sıcaklık 13 derecedir. Şehirde en soğuk geçen zaman kurak kış aylarıdır. Her ne kadar kışın sıcaklık sıfırın altına düşse de kar yağışı oldukça nadir görülür. İlkbaharda ise gündüzleri sıcaktır. Geceleri ise soğuktur. Sonbahar sonuna doğru da yağmurlar etkisini gösterir. 

Madrid Hava Durumu

04 Ekim 2023

Sun

30 °C

25 °C

Uçuş süreleri

Madrid

İstanbul

4 sa 10 dk

Madrid

İzmir

4 sa 20 dk

Madrid

Ankara

4 sa 50 dk

Ankara Hava Durumu

04 Ekim 2023

Sun

17 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

8 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Ankara çıkışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
683,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
963,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
668,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
568,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.613,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.056,37TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.416,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.192,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.986,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.868,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Madrid varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.570,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.647,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.152,58TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis