Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.589,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya Uçak Bileti

Antalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Antalya Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer alan ve Türkiye’nin beşinci büyük ili olarak bilinmektedir. Akdeniz iklim kuşağının etkisinde olan Antalya’nın yazları oldukça sıcak, kışları ise bol yağışlı geçer. Çevre illerinde Muğla, Burdur, Isparta, Konya, Karaman ve Mersin bulunur. 1980 yılından sonra iklimi bakımından uygunluğu göz önünde bulundurularak turizm konusunda hızla geliştirilmiştir. Bu nedenle en gözde turizm bölgesi haline gelmiştir. Özellikle yurt dışı konuklarını muhteşem doğal tabiatı, muhteşem deniz manzarası ve bünyesinde barındırdığı pek çok medeniyeti barındıran tarihi eserleri ile kendisine hayran bırakmaktadır. Likyalılar, Bizanslılar, Lidyalılar, Romalılar, Selçuklular ve Osmanlıların hakimiyetine geçmiştir. O dönemlere ait birçok tarihi kalıntılar günümüzde hala ayakta kalmaktadır. 

Antalya Tarihi Yerler

Antalya ülke geneli olarak tarihin antik kentleri arasında yerini alır. Likyalılar, Romalılar başta olmak üzere ilk geçmiş çağların medeniyet izlerini bünyesinde barındıran kalıntıları halen yaşamaktadır. Romalıların ilk inşa edilen surları Antalya’da yer alır. Rodos, Venedik ve Ceneviz korsanlarının liman kıyı kenti olması nedeniyle birçok saldırıya maruz kalmıştır. Bu saldırıları engellemek için kıyılara üsler kurulmuştur. Her döneme ait olan bu tarihi eserler günümüze kadar sergilemekten asla vazgeçmemiştir. 

Antalya kültür ve turizmin en yoğun bölgelerin başında gelir. Kaş kıyı şeridinin uzunluğu en bilinen güzelliklerin başında gelir. Antik kent, tarihi yapılar, kiliseler ve camileri ile tam bir medeniyetler şehridir. Kıyı şeridindeki tarihi antik kentleri, deniz turizmi ile devam etmek isterseniz Kleopatra, Konyaaltı ve Lara plajları görülmeye değer doğal kıyı sahilleridir. 

Antalya da yaklaşık olarak tespit edilmiş olan 500 mağara olduğu kayıtlara geçmiştir. Bu mağaraların birçoğu kireç taşından oluşmuştur. Bu mağaraların turizme etkisi oldukça fazladır. Üç kutsal dine ev sahipliği yapan Kudüs’ten sonra gelen isim Antalya’dır. Selçuklu dönemine ait olan Murat Paşa Camii ile Yivli Camii bilinen en eski camilerdir. Ve günümüze kadar ulaşarak halen ibadete açıktır. Antalya’nın batısında bulunan Demre’de ise Noel Baba kilisesi ile Aya Yorgi kiliseleri yer alır. Belek ve Serik ilçelerinde ise Dinler Bahçesi ibadethanesi de bulunmaktadır. Üç dine mensup olan ibadethaneleri yan yana bulmanız da çok olağan bir durumdur. 

Antalya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Akdeniz’in incisi olarak adlandırılan Antalya, Türkiye’nin turizm cennetidir. Masmavi denizi, parlak güneşi ve altın plajları ile tarihi bir geçmişe sahiptir. Birçok toplumlara ev sahipliği yaptığı için eski medeniyetlerden hala izler taşımaktadır. Bunlardan biri olarak eski Türk toplumlarında yaşayan Yörükler günümüzde ayrı bir öneme sahiptir. Özellikle yaptıkları el dokuması olan heybe, çadır ve kilimler çok büyük bir ilgiye sahiptirler.

Antalya şehri sadece yazın değil her mevsime özgü ayrı güzellikleri bulunur. Öncelikle bir şehir düşünün ki, şehrin ortasında rahatlıkla denize girilebilen güzelliği ile sizi cezbetmesin! Doğal güzelliklerine hayran kalacağınız için fotoğraf makinesi ile gezmeniz gerekebilir. Oldukça fazla medeniyetlere kucak açan bu şehri adım adım gezmekle bitiremeyebilirsiniz. Ancak yine de bu tarihi yerlerden ilki olan Kaleiçi; Antalya’nın göbeği olarak nitelendirilir. Limanı, denizi, sokakları, anıtları ve şirin evleri ile farklı bir dünyaya geçiş yapabilirsiniz. Zaman içinde yıpranan bu eserlere hamamlar, eski yapılarını hala koruyan dükkanlar ve hanlar ile karşılaştığınızda kendinizi tarihi bir yolculukta bulabilirsiniz. 

Antalya saat kulesi Alman İmparatoru II. Wilhelm tarafından 1901 yılında II. Abdülhamit’e hediye edilmiştir. Tarihi değeri ve mimari yapısı son derece özeldir. Şu an karşısında çay ve kahve içebilme olanağı bulabilirsiniz.

Hadrian Kapısı, bizdeki adı Üçkapılar olan surların üzerinde yer almaktadır. M.Ö 130’lı yıllarda Roma İmparatoru Hadrianus için yaptırılmıştır. O dönemde de günümüzde de hala etkileyiciliği devam etmektedir. Yine surlardan devam etmek gerekirse görkemli bir duruşa sahip olan Hıdırlık Kulesi, denize sıfır yapıdadır. Silindir olan kule, sağlam bir şekilde inşa edilmiş bu nedenle de savunma alanı olarak kullanılmıştır. Antalya denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Karain Mağarası varlığı 500 bin seneye dayanır. Hissettirdiği atmosfer ile sizi etkisi altına alacaktır. 

Antalya’yı anlatırken şelalelere değinmeden geçmek olmaz. Bu şelalelerden ilki Düden şelalesidir. Adeta cennetin bir köşesini andıran görüntüsü ile Antalya’nın bunaltıcı sıcağından kurtulabilirsiniz. Hatta piknik dahi yapabilirsiniz. Diğer Şelale ise Kurşunlu şelalesidir. Bu şelale biraz farklıdır. Yedi ayrı şelalenin birleşmesiyle meydana gelmiştir. Tam 2 km gibi bir uzunluğa sahiptir. Yemyeşil bir ormanın içinde bulunan bu şelale size terapi etkisi verecektir. Görüntüsü ile sağladığı huzur ve şelalenin sesi sizi tüm stres ve sıkıntılardan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Antalya’nın hemen her alanını keşfettiniz. Biraz dinlenmeyi, güneşlenmeyi ve denize girmeyi düşünürseniz hemen size Lara plajına gitmenizi öneririz. Lara plajı, ince kumu sayesinde en çok tercih edilen plajlar arasındadır. Dilerseniz burada kamp da yapabilirsiniz. 

Antalya Ulaşım İmkanları

İlin en güzel yanı ulaşım kolaylığıdır. Havayolu, denizyolu ve karayolu toplu taşımacılıkta halkın taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca halkın motorlu taşıtların yoğun olduğu konusunda Türkiye’nin altıncı ili olarak kabul edilir. Havalimanı ulaşımı son derece gelişmiş olup, yurtiçi seyahatlerinin yanı sıra yurtdışı seyahat imkanı da bulundurmaktadır. Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine direkt uçuş kolaylığı sağlıyor. Turistik ve tarihi geziler için antik kentler sizi yepyeni medeniyetleri keşfetmeye davet ediyor. Antalya’nın diğer ilçelerinde yer alan kültürel etkinliklerin her birini gezebileceğiniz bir ulaşım kolaylığı bulunuyor.

Şehirlerarası Ulaşım

Şehirlerarası otobüs işletmeciliği ile tüm şehirlere ulaşım hizmeti vermektedir. Yurtiçi ulaşımlara çoğunlukla şehirlerarası otobüs işletmeciliğinin yanı sıra kısa bir seyahat olması nedeniyle havayolu daha çok tercih edilmektedir. Dilerseniz havaalanında araç kiralama şirketleri ile iletişime geçerek şehir içinde kiralık araç kullanabilirsiniz. Ulaşım sıkıntısı yaşamadan gitmek istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Şehir içi Ulaşımı

Havaalanından şehir içine otobüsler, taksiler ile konaklama noktanıza ulaşabilirsiniz. Ancak şehir içinde kullanacağınız birçok seçenekler bulunmaktadır. Özellikle halk otobüsleri, dolmuşlar, taksiler ve nostaljik tramvayı gezinize dahil edebilirsiniz. Bu araçlar size ekonomik olarak ta avantaj sağlayacaktır. 

Marina Ulaşımı

Antalya sahil kenti olarak bilinmesi ile marinaların sıklıkla kullanıldığı bir şehirdir. Bu nedenle yat limanlarından yat kiralayabilir veya tekne turlarına dahil olabilirsiniz. Özellikle hafta sonları yoğunluk nedeniyle tur seferlerini arttırarak daha çok hizmet verilmektedir. Ayrıca şehir içinde taksi ve diğer toplu taşıma hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi

Bir bölgenin ne kadar çok tarihi kalıntıları varsa o bölgenin gezilecek yerleri ve efsaneleri de o kadar çoktur. Bu nedenle gideceğiniz bölgeye gitmeden önce çok iyi bir araştırma yapmalı, gitmek ve görmek istediğiniz yerleri mutlaka not almalısınız. Türkiye birçok medeniyete köprü kurmuş nadir ülkelerden biridir. Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve Cumhuriyet dönemine ait birçok eseri aynı anda görme imkanına erişebilirsiniz. 

Kültürel etkinlikler derken yalnızca geçmişteki medeniyetlerin bıraktığı kalıntılarla birlikte beraberinde doğal güzellikleri ile de görülmesi gereken bir şehirdir. Şehir popüler sporlara ev sahipliği yapmıştır. Bunların başında futbol, tenis ve golf gelmektedir. Ayrıca judo, halter, eskrim gibi uluslararası spor müsabakalarının yanı sıra Dünya Ralli Şampiyonası turnuvalarını gerçekleştirmiştir. Plajlarının ve uzun kıyı şeritleri güneşin, kumun ve denizin güzelliklerini ayaklarınıza sererken, Saklıkent Kayak Merkezi ile Akdağ Kış Sporları Turizm Merkezinin önde gelen tesisleridir. Antalya denildiğinde aklınıza ilk gelen deniz, güneş ve kum olabilir. Ancak kış aylarında da kendisini ziyaret etmenizi isteyen bu kent, her mevsimin ayrı güzelliğinin olduğu göstermektedir. Eğer kış mevsiminde yolunuz Antalya’ya düşerse Toros Dağlarında kayak keyfini yaşamalısınız. Manavgat şelalesi Antalya’nın simgesi halindedir. Bu doğal güzellikte yapacağınız rafting için Manavgat çayını tercih edebilirsiniz. Asla hayır diyemeyeceğiniz bu sporu denediğinizde haklı olduğumuzu göreceksiniz. 

Kongre turizminde de ulaşım kolaylığı sebebiyle Expo 2016 Antalya organizasyonunu turizme büyük katkı sağlamıştır. Deniz ve yüksek dağları sebebiyle yayla turizmine de ortak olmuştur. 

Antalya Antik Kentler Şehri

Denizi, kumu ve güneşi ile sizleri etkisi altına alacak olan şehir geçmiş medeniyetlerden izler taşımaktadır. Bu medeniyetlerin biri Xanthos Antik Kentidir. Tam 3000 yıllık bir geçmişe sahip olan bu kent ince işçilikleri ile günümüze kadar ulaşmıştır. Bu tarihi mozaikler kendisine hayran bırakıyor. Finike’de bulunan Rhodiapolis Antik Kentini takip ederek Limyra ve Arykanda Antik Kentlerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu antik kentlerin M.Ö 5.yüzyıla kadar uzanan bir geçmişi vardır. Kumluca’da bulunan Rhodiapolis’in, Rodoslular tarafından kurulduğu varsayılmaktadır. 

Manavgat’ta antik kentlerin en çok bilineni Side Antik Tiyatro’dur. Roma dönemine ait olan bu eser üç katlı bir sahneye sahiptir. Burada gezerken heykel ve süsleme sanatlarını da yakından görme imkanına ulaşabilirsiniz. Yine Manavgat’ta gideceğiniz Selge Antik Kent’tir. Pisidya’nın göz bebeği olarak nitelendirilmektedir. O dönemlerde Aspendos ile büyük bir ilişkisi olan Selge, Pers topluluğu tarafından istilaya uğramıştır. Milattan önce 330 ve Milattan sonra 30. Yıllarda kendi bağımsızlıklarını kazanmıştır. Bu antik kentte kilise, tiyatro ve nekropol gibi yapı kalıntıları vardır. 

Kemer’e ulaşmak istediğinizde orada da bir Antik Kent bulabilirsiniz. İdyros ve Phaselis Antik Kentlerinde de tarihin kalıntıları hala sizi görkemiyle karşılamaktadır. Phaselis Antik Kentinde liman agorası, tiyatro, antik yol, hamamlar, su kemeri, tapınak gibi çok önemli yapılar bulunmaktadır. 7. yüzyılda kurulduğu düşünülmektedir. Antalya Aksu’da bulunan Perge oldukça gösterişli olan tiyatrosuyla sizi karşılayacaktır. Yapıldığı tarihten günümüze kadar özenle korunmaktadır. Giriş kapısı ve surları da mutlaka görülmesi gereken tarihi yapılar arasındadır. 

Alanya’da Syedra Antik Kenti, Alanya Kalesi gibi yapıların varlığı tarihi yolculuğunuza devam ediyor. Alanya Kalesi Selçuklu dönemine aittir. Buradaki surların uzunluğu 6 km olup 140 burçtan oluşmaktadır. Ve 400 sarnıcı vardır. 

Antalya’da Konaklama Kolaylığı

Dünya çapında turizm merkezi olarak bilinen Antalya’da sahip olduğu doğal güzellikleri ile her yıl binlerce misafirini en güzel şekilde karşılamaktadır. Doğası, denizi, golf ve outdoor aktiviteleri ve eğlenceli sporları ile her insana hitap etmektedir. Bu nedenle de her bütçeye uygun konaklama imkanında da geniş seçenekler sunmaktadır. 

Eğlenceli konaklama imkanı olan lüks otellerde canlı müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle turistik mekanların sayılarının fazla olmasına rağmen yaz mevsiminde doluluk oranları iki kat artış göstermektedir. Denize sıfır olan otellerle birlikte şehir içinde denize ulaşımı kolay olan oteller de bulunmaktadır. 

Konaklama alanında verdiği hizmetlerin başında Kaleiçi ve Belek gelir. Kaleiçi’nde hem tarihi gezilerinizi yapmanız için daha kolay ulaşım imkanı sunulur hem de yat turizmi bakımından da oldukça aktiftir. Antalya merkeze yakınlığı 40 km olan Kemer ise tam bir tatil beldesidir. Tekne turlarının da olduğu iskelesi ile isterseniz yat veya tekne turlarına katılabilirsiniz. Burada konaklama imkanını daha çok bulabilirsiniz. Lüks oteller, butik oteller, pansiyonlar ile geniş konaklama seçeneği vardır. Konaklama sorunu yaşamazsınız. Ancak seçici ve planlı bir hayata sahipseniz şehre gelmeden önce mutlaka konaklayacağınız mekanı belirlemelisiniz.

Antalya Lezzetleri 

Antalya’yı gezerken onun kendine has lezzetlerini de tatmalısınız. Farklı lezzetleri ve isimleri bir arada bulunduruyor. İlk olarak Antalya piyazı ile başka yerde karşılaşmanız zor olacaktır. Küçük taneli haşlanan fasulyelerin içine domates, yumurta, kuru soğan, tahin, limon ve elma suyu ile karıştırılır. Enginarlı Girit kebabı şehir halkı tarafından en çok beğenilen tatlar arasındadır. Et seven biri iseniz size Kaburga dolmasını özellikle tavsiye ediyoruz. İştah kabartıcı ve cezbedici bir görünümdedir. 

Tarihi antik kentlerin merkezi olan Antalya, geçmişteki medeniyetlerden lezzeti de barındırması gerekir. İşte biber Frigya dolması da bunlardan biridir. Frigyalı’lardan kalma bir lezzet olup olmadığını bilmiyoruz ancak lezzeti mükemmel diyebiliriz. Biber dolmasının içine pirinç veya bulgur konulmaz yalnızca kıymadan yapılan enfes bir lezzettir. Sebze yemek tercihini her yerde devam ettirmek isteyebilirsiniz. Sizin için de Cive’yi öneririz. Diğer bir lezzet harikası ise Gökçesu pilavıdır. Bununla birlikte Sedik aşı, Alanya bohçası, bergamot reçeli, taş kadayıf, Finike muz tatlısı, Toros tatlısı, kabak çiçeği dolması diğer lezzetli yiyeceklerdir. Antalya’da bulunduğunuz sürece mutlaka bu lezzetleri tatmalısınız. 

Antalya’da Yapılacak Aktiviteler

Hangi mevsim olursa olsun son derece dolu ve eğlenceli aktiveler yapabileceğiniz bir şehirdir. Bu aktivitelerin başında su sporları yer alır. Suyun temizliği ve sakinliği ile ister dalış yapabilir isterseniz yüzebilirsiniz. Dalış için en ideal olan yerler Kemer, Serik, Muratpaşa, Manavgat, Kumluca ve Kaş’tır. Ancak heyecan arıyorsanız şelaleler ve çaylar rafting yapmanız için sizi bekliyor olacaktır. Macera ve adrenalin tutkunları için en ideal aktivitedir. Özellikle debisi yüksek olan yerlerde bu heyecanı daha çok hissedebilirsiniz.

Tekne turlarına katılabilirsiniz. Bu sayede tüm Antalya kıyı ilçelerini gezeme şansına da erişebilirsiniz. Koyların güzelliklerini yakından görebilir Kemer, Muratpaşa, Kaleiçi, Alanya iskelesinden kalkan yat turları ile tüm güzellikleri deneyimleyebilirsiniz. 

Doğa ile daha çok vakit geçirmek isterseniz özellikle Toros Dağlarının yamaçlarına uygun olan yerlerde kamp için idealdir. Buralara kamp kurabilirsiniz. Ayrıca Patara, Korsan Koyu, İncekum Tabiat Parkı, Doyran Göleti ve Adrasan kamp için uygun olan diğer mekanlardır. 

Yamaç paraşütü hemen her ilçesinin elverişli olması nedeniyle her yerde hizmet verilir. En popüler yamaç paraşütü durağı Olimpos’tur. Teleferik ile çıkıldığı için Tahtalı Dağ üzerinden düzenlenir. Antalya’yı tepeden görmek isteyenlerin ilk tercihidir. 

Golf son yıllarda ülkemizde yaygın bir spor dalı haline gelmiştir. Antalya Serik ilçesinde bulunan golf sahası Türkiye’nin en popüler isimlerinin başında gelir.

Antalya’nın doğal güzelliklerinden de yararlanabileceğiniz avantajlardan biri de outdoor yürüyüşlerdir. Ormanın içinde ağaçların gölgelikleri arasında uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Temiz havanın ve sakinliğin en üst seviyede olduğu bu anları iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. İsterseniz dağ bisikleti ile de keşfe çıkabilirsiniz. 

Deniz ve göl sularında Eskimo kayıkları ile kürek çekmek isteyenler için deniz kanosu en ideal olan aktiviteler arasında yerini alır. Ayrıca binicilik, jeep safari gibi etkinliklere de katılabilirsiniz. Kış mevsiminde gittiğinizde ise kayak sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Kısacası Antalya sizi her mevsim karşılamak için hazır bekliyor olacaktır.

Antalya Ucuz Uçak Bileti

Antalya’ya nereden gitmek istediğiniz önemlidir. Yurtiçi ve yurtdışı direkt uçak seferleri ile ulaşım oldukça kolaydır. Uçuş bileti temin etmek için birçok firma seferler düzenlemiştir. Bütçenize en uygun olan uçuş biletinizi çok kısa sürede belirlenmiş bir tarih olsa bile size uygun fiyat seçenekleri sunacaktır. Bunun için havayolu şirketleri arasında tercih yapabilirsiniz. 
antalya

Antalya Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

15 °C

13 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.589,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis