Antalya Ankara Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya Ankara uçak biletleri

626,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

729,67TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

626,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

626,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

925,20TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

Sivas İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul tarihi yapıları ve gezilecek birçok alana sahip önemli bir metropoldür. Birçok uygarlığa başkentlik yapmış olan şehir, aynı zamanda gezilecek birçok alana da sahiptir. İstanbul birçok kişinin ikamet ettiği ve gezi için tercih edilen önemli bir şehir olmakla beraber aynı zamanda tarihi mekanlar ile de doludur. Şehirde mevcut olan tarihi alanlar ve yapılar oldukça fazladır. Hem görülmeye hem de uzun bir gezi planına dahil edilmeye değer bir şehirdir.

Birbirinden güzel manzaraya sahip yapılar olması ile birlikte gezilecek birçok önemli yer mevcuttur. İstanbul, Bizans İmparatorluğu sonrasında Osmanlı İmparatorluğunun eline geçmesi ile birlikte tarihi alanları ve mimarisi ona göre şekil almıştır. Bu sebeple de farklı yapıların inşa edilmiş olması ile tarihi mekanları oldukça fazladır. Bu sebeple de birçok fotoğraf karesine sığması gereken manzaraya sahiptir. 

Özel bir şehir olan İstanbul, gündüz ayrı bir güzelliğe sahip olması ile birlikte gece de ayrı bir güzelliğe bürünür. Gezi rotanızı İstanbul’dan yana tercih ettiyseniz yapılması gereken en önemli detay, tarihi alanları zaman kaybetmeden görmektir. İstanbul eşi benzeri bulunmayan özel bir şehirdir. Fark yaratan özel mekanları ve birçok tarihi alana sahip olması da eşsiz bir şehir olması için yeterli bir ayrıntıdır.

İstanbul’da Gezilebilecek Yerler

İstanbul gezilecek yerleri oldukça fazla olan bir şehir olması ile beraber, gezi için bir gün ayırsanız bile bitmeyen tarihe sahiptir. Bu sebeple de öncelikle gezi rotanızı ayarlarken her gün gidilecek yerleri belirlemeniz daha detaylı ve program hazırlamanızı sağlar. İstanbul, konaklamadan lezzetlerine kadar birçok sebeple gezi için tercih edilmektedir. Her zaman görülmeye değer tarihi yapıları ve birçok fotoğrafı çekilecek özel yerlere sahiptir. 

İstanbul, tarihi anlamda geniş bir yer kaplamaktadır. Bu sebeple de tercih skalası oldukça geniş olan şehirde gezilecek birçok alan mevcuttur. İstanbul büyük bir şehir olmasının yanında aynı zamanda kalabalık olması da gezide ulaşımı etkileyen bir detaydır. Toplu taşıma araçlarında mevcut olan trafik sebebi ile deniz yolunun kullanılması daha fazla tercih edilen seçenekler arasındadır. Birçok aracın mevcut olması ve toplu taşımanın her zaman kolaylık sağlaması da önemlidir. Dünyadaki en önemli şehirlerden biri olan İstanbul’un gezilecek önemli yerleri arasında ilk sırada yer alan noktalar şunlardır:

 • Galata Kulesi
 • Kız Kulesi
 • Ayasofya
 • Mısır Çarşısı
 • Yerebatan Sarnıcı
 • Taksim
 • Balat
 • Ortaköy
 • Santral İstanbul Müzesi
 • Yıldız Sarayı
 • Çinili Köşk
 • Topkapı Sarayı
 • İstanbul Oyuncak Müzesi
 • Emirgan Korusu 

Yukarıda mevcut olan yerler ve daha pek çok gezilecek önemli alana sahip olan İstanbul, gezmekle bitirilemeyecek bir şehirdir. 

Müzelerden parklara, restoranlardan tarihi alanlara kadar varan pek çok önemli alanı içerisinde bulundurur. Yüzyıllardır birçok önemli medeniyetin merkezi haline gelen İstanbul, aynı zamanda fark yaratan tarihi ile de merak edilmektedir. İş merkezi haline gelen global anlamda birçok kişinin tercih ettiği ve metropol konumunda olan şehir aynı zamanda geçmiş tarihi ile de önemli bir şehirdir. 

İstanbul’un Tarihi

İstanbul birçok medeniyete başkentlik yapmış olması ile birlikte eski bir tarihe sahiptir. Bizans İmparatorluğu sonrasında Osmanlı İmparatorluğuna geçen şehir, aynı zamanda Roma, Bizans ve Osmanlı tarafından başkent olarak tercih edilmiştir. Kozmopolit yapısını koruyarak metropolit yapısı ile de farklı kültürlere ev sahipliği yapmıştır. Tarih İstanbul için beş ayrı döneme ayrılmaktadır. 

 • Tarih öncesi çağlar
 • Kuruluş Dönemi ve Byzantion dönemi
 • Konstantinopolis dönemi
 • Konstantiniyye dönemi
 • İstanbul dönemi

Yukarıda belirtilen dönemler olmakla beraber birçok tarihi geçmişe sahiptir. İstanbul'un 2500 yıllık başkentlik dönemi 29 Ekim 1923'te sona ererek Cumhuriyet dönemine geçilmiştir. 

İstanbul’da Kültürel Etkinlikler

İstanbul kültürel etkinlikleri ile birçok önemli tarihi içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple de her zaman önemli bir geçmişe sahip olan şehir birçok medeniyete başkentlik yapmıştır. Birçok savaşa şahit olup, birçok şehirde önemli kararlar verilmiştir. Şehrin her noktasında tarih kokan sokakları ve birçok önemli yapılara sahiptir.

 Her zaman fark yaratan bir gezi için tercih etmeniz gereken önemli bir şehirdir. Her zaman gezilecek önemli tarihi alanları ile birlikte taşı toprağı tarih kokan önemli bir metropoldür. İstanbul’da kültürel etkinlik denildiği zaman, eğlence mekanı ve sanatsal etkinliklerin mevcut olduğu da bilinmelidir. Tiyatrodan sinemaya, baleden operaya kadar birçok önemli etkinlik olmasının yanında konser ve festivallerin de olması önemli bir alternatif ortaya çıkarır. 

Kültürel etkinlikler arasında birçok sanatçının sergisi, müzeler, sempozyumlar, paneller ve konferanslarda mevcuttur. İstenilen her eğlence ve kültürel etkinlik geniş kapsamda birçok seçenek gösterir. Bu sebeple de geniş yelpazede herkesin tercih ettiği etkinliğe katılması oldukça önemli bir kültürel gelişim sağlar. Seyahatiniz de İstanbul’a geldiyseniz etkinlik sayısı birçok seçenekte mevcuttur. Tercih edilen kültürel etkinlikler aynı zamanda gezinizi renklendirecek bir kültür aktarımına da izin verir. 

İstanbul’da Konaklama

Gezi sırasında İstanbul’daysanız, tercih edilebilecek birçok konaklama alanı mevcuttur. Tercih edilen yerler manzaralı veya tarihi yapılarda olabilir. Restore edilmiş birçok otel mevcut olması ile birlikte her zaman konaklama imkanı da oldukça geniştir. Gezi esnasında tercih edilen birçok yer mevcut olmakla beraber aynı zamanda İstanbul konaklama için de oldukça geniş yelpazesi olan bir şehirdir. Tercih edilen manzaralı veya tarihi binalar ise bu gibi durumlarda öncelikle beklentiyi karşılayacak öneriler arasındadır.

İstanbul seyahatinizde tercih edebileceğiniz yerlerden bazıları ise Ortaköy’de mevcut olan tarihi oteller, Beşiktaş, Sultanahmet, Kadıköy, Adalar ve Galata en çok tercih edilecek yerler olmakla beraber manzara eşliğinde konaklama keyfine de sahipsiniz. Birbirinden farklı tarihi mekanlar olması ile tercih edebileceğiniz seçenek oldukça fazladır. Bu sebeple de gezi esnasında beklentileri karşılayacak olan konaklama adresleri hem farklı mekanlar görmenizi sağlar hem de İstanbul’un tarihi mekanlarını görme fırsatına erişirsiniz. 

İstanbul en önemli metropol olmasının yanında aynı zamanda birçok görülecek ve konaklanacak mekana da ev sahipliği yapmaktadır. Manzarası ile birçok mekan tercihinde bulunabilir istediğiniz zamanda farklı mekanlara geçerek İstanbul’da sınırsız bir gezi fırsatına sahipsiniz. Lüks otel tercihinde bulunmanız ile Nişantaşı, Kadıköy, Şişli ve Ataşehir gibi pek çok yerde ünlü lüks oteller mevcuttur. Fakat ekonomik otel seçenekleri tercihiniz ise İstanbul’un birçok yerinde bulunabilir.

Doğa ile iç içe veya manzaraya karşı odası olan tarihi yapılarda kalma şansına da erişmiş olursunuz. Piknik, yürüyüş ve bisiklet alanı ile de sporseverler için önemli bir alternatif sunar. Uygun bir gezi planınızın en önemli parçası, her zaman konaklama ve farklı lezzetlerdir. Fakat tercihe göre belirlediğiniz süre boyunca gezi rehberinizde mevcut olan yerler kalma süresine göre artış sağlayabilir. İstanbul, bir iki gün içerisinde gezilerek tamamlanacak kadar küçük bir yerleşim yeri değildir. Bu sebeple de ayıracağınız süre seyahatin en iyi şekilde yapılarak birçok önemli yeri görmeniz adına önemlidir. 

İstanbul’un Lezzetleri

İstanbul birçok lezzeti bir arada sunmasının yanında aynı zamanda dünya mutfağına ilginiz olmasına karşılık birçok önemli restorana da sahiptir. Sarıyer’de yenilmesi gereken böreğin lezzeti veya Sultanahmet’te tercih edilecek köftenin tadını hiçbir yerde bulma imkanınız yoktur. Bu sebeple de seyahatinizde farklı lezzetlerin keşfi oldukça önemlidir. Farklı menüler ve İstanbul’a has lezzetler için denemeniz gereken tatlar ise,

 • Yaprak Sarması
 • Köfte ekmek
 • Boza
 • Balık ekmek
 • Islak Hamburger
 • Kumpir
 • Midye Tava
 • Midye Dolma
 • Simit
 • Nohutlu pilav
 • Kokoreç- Turşu Suyu
 • Akide şekeri
 • Sarıyer Böreği
 • Profiterol

Yukarıda verilen listenin yanında daha pek çok farklı yemek çeşidinin olması da tatmanız gereken lezzetlerin sizi beklediğini gösteriyor. İstanbul kültürünü en iyi anlatan gevrek simidi ve Ortaköy manzarası ile Kız kulesi eşliğinde eşi benzeri olmayan bir gezi planına sahipseniz önemli bir seyahat sizi bekliyor olacaktır. Daha önce görmediğiniz kadar önemli mekanlar ve tatmadığınız kadar çok lezzete sahip olan İstanbul, sizi tarihi ile birçok yeri görmenizi sağlayacak özel bir şehirdir. Bu sebeple de hem görülmesi hem de gezilmesi gereken en önemli şehirlerarasında ilk sırada gelir. 

Farkını her zaman gösteren şehir, belirli plan dahilinde geziyi ve birçok yerin görülmesi ile seyahati zevkli hale getirmek mümkündür. Her zaman doğa harikası olan parkları ve koruları ile de görülmeye değer birçok yere sahiptir. Restoranları ve tarihi mekanları ile özel lezzetleri buluşturan İstanbul, birbirinden farklı kültürleri de içerisinde bulundurur. Şalgam suyunun, sokak lezzetlerinden olan kestane kebap veya mısır haşlamanın verdiği lezzeti başka bir şehirde bulunma imkanı olmamaktadır. 

 Helva seçeneklerinden akide şekerine kadar önemli tatların lezzet durağı olarak bilinir. Bu sebeple de dünyada eşi benzeri olmayan özel mekanlara sahiptir. Yeni açılan birçok önemli mekan olsa da Çengelköy’den Kuzguncuk’a kadar uzanan ve Avrupa Yakasında Nişantaşı, Sirkeci, Beşiktaş gibi yerlerde de beğeneceğiniz farklı restoranlar da mevcuttur. Türkiye’nin en önemli kültürel farkı ile kalabalık şehri olan İstanbul, tam bir kültür aktarımını sağlaması açısından önemli bir metropoldür. 

İstanbul’da Ulaşım

İstanbul, gezmek ile bir günde tamamlayamayacağınız kadar geniş ve kalabalık bir şehirdir. Metropol olan İstanbul, aynı zaman da ulaşım imkanları da gelişmiş önemli bir şehirdir. Her zaman istenilen yerden ulaşım imkanı sağlanır. Beklentileri karşılayan bir gezi planında ulaşım oldukça önemlidir. Bu sebeple de tercih edilen araç genellikle vapur ya da dolmuş olarak seçilir. Bu durumun sebebi de dolmuş sayısının fazla olması ve vapur ile geçişlerin süresidir. 

İstanbul, her zaman gezilecek birçok yere sahip olmasının yanında aynı zamanda geniş kapsamda birçok ulaşım aracına sahiptir. Şehir içinde mevcut olan araç sayısı ve seyahat imkanının karşılanmasına dikkat edilir. Tren, tramvay, metro, vapur, motor, taksi, belediye otobüsü, dolmuş ve daha birçok araç sayesinde ulaşım aksamamaktadır. Her zaman gezi için tercih edilen birçok alana sahip olan İstanbul, tarih kokan sokakları ve eşsiz mimari örnekleri görülmeye değerdir. Bu sebeple de görülmesi gereken birçok alan mevcuttur. Mekan seçenekleri oldukça fazla olan İstanbul’da manzara eşliğinde seyahat imkanı da bulunur. Deniz manzarası ile vapur veya metro istediğiniz hızda ve trafiğe yakalanmadan gitmenizi sağlar. Bu sebeple de önemli bir ulaşım sağlamaktadır. 

Tren İle Ulaşım

Birçok ulaşım aracı arasında tren ile ulaşım İstanbul’da oldukça önemlidir. Nostaljik bir duruşu olan ulaşım aracı ile istediğiniz yere tren seferleri düzenlenmektedir. Sadece şehir içinde değil aynı zamanda farklı şehirler için de ulaşıma olanak tanır. Seferler ise hızlı trende Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit , Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Selçuklu, Konya, Çumra, Karaman’dır. Duraklar ise, Eryaman, Polatlı, Selçuklu, Konya, Çumra, Karaman olarak bilinir. Tren ile ulaşım hızlı olmasının yanında ekonomik bilet fiyatları ile de tercih edebileceğiniz bir ulaşım aracıdır. Gezi sırasında tercih edebileceğiniz birçok yer olmakla beraber aynı zamanda kısa süren ekonomiyi zorlamayan bir vesaittir. 

Tramvay İle Ulaşım

Tramvay, İstanbul’un tarihini en iyi anlatan nostaljik bir ulaşım aracı olsa da günümüzde halen kullanım imkanı mevcut olan toplu taşımaları arasındadır. Beyoğlu’nda oldukça aktif bir kullanım imkanı tanıyan tramvay, 1869 yılında Dersaadet Tramvay Şirketi'nin kurulması ve birlikte Tünel Tesisleri'nin yapılması ile kullanıma başlandı. 1871 yılında şirket atlı tramvay olarak dört hat üzerinden taşımacılığa başlayarak bir ilke imza atmıştır. Böylelikle günümüze kadar gelen önemli bir ulaşım aracı olarak tercih edilir. Uygun maliyette olan biletleri ve kısa sürede zevkli bir seyahat imkanı sağlayan önemli bir ulaşım aracıdır. 

Metro İle Ulaşım

İstanbul her zaman kalabalık bir şehir olması ile birlikte en önemli konularından biri de ulaşımın sağlanmasıdır. Trafiğin her zaman mevcut olması ile metro ulaşımı oldukça kolaylık sağlar. Her zaman istediğiniz yere ulaşım için tercih edebileceğiniz metro, İstanbul’da 17 Ocak 1875'te hizmete girmiştir. Kısa sürede istenilen yere ulaştırma hizmeti sağlayan metro her zaman tercih edilen önemli bir ulaşım aracı olarak hizmet vermeye devam eder. Metro, İstanbul tarihinde önemli bir yere sahiptir. İstanbul’a gezi esnasında tercih edebileceğiniz metro her zaman trafiğe maruz kalmadan ulaşımı destekleyen bir toplu taşıma aracı olması ile de sizin için kolaylık sağlar. 

Otobüs İle Ulaşım

Şehir içinde birçok ulaşım imkanı mevcut olması ile birlikte ekonomik bir ulaşım sağlamak istiyorsanız İstanbul kart çıkartarak belediye otobüslerine binme imkanı sağlayabilirsiniz. Her numaraya sahip olan ulaşım araçları, tercihiniz durumunda istediğiniz yeri gösteren numaralar ile ulaşım sağlar. İstanbul’un her yerine ulaşımın mümkün olması ile birlikte tercih edilecek olan belediye otobüsleri her zaman uygun maliyette seyahat imkanı sağlamaktadır. 

Sivas Havaalanına Ulaşım Olanakları

Sivas havaalanına ulaşım olanakları belediyenin sağlamış olduğu havalimanı toplu taşıma araçları tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede birçok kişi zaman kaybetmeden şehir içine gitme imkanına sahiptir. Birçok toplu taşıma aracı kullanımı mevcutken en çok tercih edilen servis, ekonomik bir yolculuk sağlaması sebebi ile tercih edilir. Hem bu sayede daha kısa sürede varış imkanına sahip olursunuz hem de uygun ücrette ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Havaalanı ulaşım olanakları Sivas’ta oldukça gelişmiştir. Tercih edilen ulaşımın hızlı bir şekilde olmasına imkan tanır. Bu şekilde her zaman istediğiniz yere gezi imkanınız da mevcuttur.

Sivas’tan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İç Anadolu’da yer alan Sivas’tan İstanbul’a gitmek istiyorsanız bu durumda uçak sürelerini bilmeniz yeterlidir. Uçuş mesafesi her zaman karayolundan daha kısa olması sebebi ile daha fazla tercih edilir. 1 Saat 25 dakika kadar sürmesi ile karayoluna göre daha kısa sürede yol kat edilmektedir. Bu sebeple de zamanınızı yolda geçirmek istemiyorsanız uçak tercihinde bulunabilirsiniz. Sivas’tan İstanbul’a ulaşım olanakları her zaman havayolu, karayolu ve demiryolu olarak bilinir. Ulaşım olanakları arasında en çok tercih edilen ise her zaman uçak ile yapılacak olan yolculuktur. Bu sayede gün içerisinde istediğiniz şehre varma imkanınız da mevcuttur.

Sivas İstanbul Arası Kaç Km?

İç Anadolu’dan Marmara bölgesine kadar uzanan bir seyahat planınız var ise, bu durumda Sivas ve İstanbul arası mesafe karayolu ile 885 km’dir. Fakat uçak ile seyahat etmek istiyorsanız bu durumda yolculuğunuz karayoluna göre daha da kısa sürede gerçekleşecektir. Uçuş mesafesinde mevcut olan yol uzunluğu ise 696 km’dir. Böylelikle istenilen sürede varış imkanına sahip olursunuz. Karayolu ile yolculuk yapmak istediğinizde gününüzün uzun bir saati yolculukta geçecektir. Fakat uçak ile bu süre oldukça kısa bir zamana yayılır. 

İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Seyahatiniz için İstanbul’a gidiş planlıyorsanız, uçak biletinizi her zaman 1 ay öncesinden almanız sizin için ekonomik bir uçuş sağlamış olur. Bu şekilde özel günlere denk gelmeyen bir bilet alımı sağlanması ile hem uygun fiyatta hem de gidiş dönüş biletinizi erkenden zaman kaybetmeden almış olursunuz. Bazı zamanlarda özel günlere denk gelmesi veya aynı gün alınacak olan biletin yüksek fiyatlı olması her zaman sorun teşkil edebilir. Bu sebeple de kısa sürede uçuş keyfi yaşamak için gezi planınızdan önceden alacağınız bilet ekonomik bir maliyete gelmektedir. Böylece uygun fiyatlı ve kısa sürecek olan keyifli bir seyahat sizi bekliyor olacaktır. 

antalya_ankara

Ankara Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

7 °C

0 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

8 sa 25 dk

Antalya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

18 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.096,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
677,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.361,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.824,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.446,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.659,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.972,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.753,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.715,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.645,91TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis