Antalya Gaziantep Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya Gaziantep uçak biletleri

04 Mar 2024

05 Mar 2024

06 Mar 2024

07 Mar 2024

08 Mar 2024

Antalya Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Gaziantep, Türkiye’de 8. en kalabalık şehirdir. 2022 yılı itibariyle şehrin nüfusu 2 milyon 163 bin 572 kişidir. Ayrıca şehrin yüzölçümü 6.819 kilometrekaredir. Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde hem sanayi bakımından hem de gelişmişlik yönünden birinci sırada yer almaktadır. En eski ve köklü şehirlerden olan Gaziantep, Türkiye’nin ticaretinde ve sanayisinde büyük bir öneme sahiptir. Bu durumun sebepleri arasında Gaziantep’in Anadolu ile Orta Doğu arasında merkezi bir konumda yer alması ve liman kentlerine olan yakınlığı vardır. Gaziantep aynı zamanda Birinci Dünya Savaşıyla da dönem içerisinde bir sancak konumunda olmuştur. Mondros Mütarekesi sonrası Osmanlı Devleti son bulmuş, Anadolu içerisinde de tam anlamıyla bir kurtuluş mücadelesi başlamıştır. Bu zaman diliminde de önce İngilizlerin daha sonra da Fransızların işgallerine maruz kalarak oldukça büyük bir mücadeleye sahne olmuştur. Çete adı verilen yapılanmayla da savunmalara geçmiştir. 

Tarih içerisinde en şanlı direnişlerden birine sahne olmasıyla Antep, kurtuluş mücadelesinde başarılı olmuştur. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk tarafından da “Gazi” unvanı verilmiştir. Gaziantep’i temsil eden Gaziantep Kalesi, yerli ve yabancı turistlere harika manzaralar sunmaktadır. Şehirde pek çok sayıda pınar olmasına rağmen hiç göl yoktur. Bu sebeple de şehrin birçok noktasına yapay baraj ve göller yapılmıştır. Gaziantep’te bulunan ve en önemli akarsu olan Fırat Nehri ve kollarıdır. Birbirinden güzel anlara şahit olmak ve şehrin büyüsüne kapılmak için akarsuyu görebilirsiniz. Bu şehirde çok az da olsa doğal orman bulunmaktadır. İldeki toprakların yalnızca yüzde on dörtlük kısmı ormanlık alanlar ile kaplıdır. Bu ormanlarda ise özellikle kızılçam ve meşe ağaçları vardır. Meşe ormanları genelde bozulmuştur ve koruma altına alınmıştır. Kızılçam ormanlarının büyük bir kısmı ise yapay orman şeklindedir. Gaziantep şehrinin en batı ve kuzey bölümünde bozkır, mera ve ormanlık yerler vardır. Ayrıca bu toprakların %60’ı tarım için son derece elverişlidir. Dolayısıyla Gaziantep’te tarlalar Antep fıstığı, zeytin, meyve ve sebze bahçeleriyle kaplıdır. Bu şehirdeki başlıca dağlar genelde ilin batısında yer alan Nur Dağları ile Sof Dağlarından oluşmaktadır. Bahsi geçen dağlar arasındaki bölge levha hareketlerinden dolayı çökmüştür. Gaziantep’te bulunan en yüksek dağ ise 1.496 metre yüksekliğiyle Büyük Sof Dağıdır. Şehirde bulunan ovalar arasında ise Barak, İslahiye ve Tilbaşar ovalarıdır. Ayrıca şehirde görmeniz gereken doğal güzellikler ve tarihi alanla dar bulunmaktadır. 

Gaziantep’te Görmeniz Gereken Yerler 

Geçmişten günümüze kadar pek çok medeniyete ve devlete ev sahipliği yapan şehirde görülmesi gereken çeşitli alanlar vardır. Gaziantep’te bulunan tarihi yapıları ve doğal güzellikleri görmeniz yaklaşık 3-4 gününüzü alacaktır. Gaziantep’in pek çok noktasında bulunan doğal ve tarihi güzellikleri kesinlikle görmelisiniz. Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi akınına uğrayan şehrin eşsiz atmosferini siz de hissetmelisiniz. Fırat nehri hem şehrin hem de Türkiye’nin en ilgi çeken doğal güzellikleri arasındadır. Nehir Gaziantep’in Nizip ilçesi sınırlarında Kale Köyü’nde yer almaktadır. Asya’nın en uzun ırmağı olarak bilinmektedir. Alleben Göleti, Gaziantep’in en önemli doğal alanlarından biridir. Burayı hem ziyaret edebilir hem de balık tutabilirsiniz. Misafirlerine eşsiz manzara sunan Aleben Gölet’ini Gaziantep ziyaretinde mutlaka görmelisiniz. Dülükbaba Ormanı, Gaziantep merkezinde bulunmaktadır. Tertemiz havası ve doğasıyla tüm misafirlerine eşsiz bir atmosfer sunan ormanda piknik yapabilirsiniz. Burç Ormanları, Sof Dağı Yaylası ve Tahtaköprü Baraj Gölü de Gaziantep’te görülmesi gereken doğal alanlar arasında bulunmaktadır Zincirli Bedesten, 18.yüzyıldan bu yana hareketli olan ve harika taş mimarisine sahip olan bir çarşıdır. 2011 yılından beri Zeugma Mozaik Müzesi ziyarete açık müzelerden biridir. Gaziantep’te yer alan bu müze dünya üzerinde ikinci en büyük mozaik müzesidir. Dünyada hayli üne sahip olan Çingene Kızı mozaiği de burada sergilenmektedir.. Adeta sürekli gözleri sizleri izliyor gibi bir hissiyat vermektedir. Müze hem teknolojik olarak hem de mimari olarak dünya üzerinde önde gelen müzelerden biri olma ayrıcalığına sahiptir. Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, şehrin en köklü geçmişi olan mahallelerinden Bey Mahallesindeki tarihi Antep evlerinden birinde hizmet vermektedir. Bu müzede 17. Yüzyıldan günümüze kadar gelmiş olan oyuncak tarihinin en gözde örnekleri sergilenir. 

Türkiye’de yer alan en geniş alana sahip olan hayvanat bahçesi unvanıyla Gaziantep Hayvanat bahçesi büyük bir doğal habitat sunmaktadır. Hatta dünya sıralamasında da bu genişliğiyle dikkat çeker konumda yer almaktadır.

Şehirde görmeniz gereken diğer alanlar arasında Almacı Pazarı, Gaziantep Masal Parkı, Yaşayan Müze (Gaziantep Tarihi Gümrük Han), Akkent Meydan Parkı, Erikçe Kent Ormanı, Gaziantep Hamam Müzesi, Kaleoğlu Mağarası, Zeugma Antik Kenti, Şahinbey Parkı ve Gaziantep Botanik Parkı vardır. 

Kendine Hayran Bırakan Tarihi ve Kültürel Doku 

Gaziantep yalnızca bir gastronomi şehri değil aynı zamanda tarihi yapıların, müzelerin ve antik kentlerin bulunduğu harika bir şehirdir. Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, Kaleoğlu Mağarası, Zeugma Antik Kenti, Gaziantep Hamam Müzesi, Millet Hanı, Şehreküstü Konakları ve Emine Göğüş Mutfak Müzesi görülmesi gereken tarihi alanlar arasında yer almaktadır. Zeugma Mozaik Müzesi, Türkiye’nin en ünlü müzelerinden bir tanesidir. Hatta Dünya’nın ikinci büyük müzesi olarak bilinen bu müze, her yıl yerli ve yabancı turistlerin tarih, arkeoloji ve kültür merakından dolayı ziyaret edilmektedir. Süryani, Genç Antik ve Hristiyan döneminin dini motifleriyle süslenen onlarca mozaik eseri yakından görebilirsiniz. 

2.500 metrekarelik alanı kapsayan Roma döneminin heykelleri, mozaikleri, çeşmeleri ve sütunları vardır. Bey Mahallesi ve Tarihi Gaziantep Evleri, Gaziantep’in en eski yerleşim yerlerinden biridir. Yüzlerce yıllık tarihi yapıya sahip olan alanı gezebilir, fotoğraf çekebilir ve tarihi alanlara şahit olabilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi nüfus kaydının yer aldığı Bey mahallesinin tarihi 1.500’lü yıllara kadar uzanmaktadır. Konaklar, taş evler, dar sokaklar, hamamlar ve camiler vardır. Gaziantep Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep’in tarihi atmosferini görmek ve alışveriş yapmak için harika bir yerdir. 500 yılı aşkın tarihe sahip olan ve günümüzde ticaretin kalbinin attığı yerdir. Baharatlar, yöresel yiyecekler, bakır ürünleri, kurutulmuş gıdalar, organik ürünler ve hediyelik eşyalar bulunmaktadır. Rumkale, Antik çağlardan beri birçok medeniyet tarafından kullanılmıştır. Roma ile Orta Çağ mimarisinin özelliklerini en güzel şekilde yansıtan Rumkale, sarp kayalarının üzerinde harika bir manzaraya sahiptir. Karkamış Antik Kenti, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Gaziantep Arkeoloji Müzesi, Yesemek Açık Hava Müzesi, Pişirici Kasteli ve Mescidi, Gaziantep Atatürk Anı Müzesi, Şahinbey Milli Mücadele Müzesi ve 14 Şehit Anıtı görülmesi gereken tarihi alanlar arasında bulunmaktadır. 

Gaziantep’te Yapılacak Aktiviteler 

Gaziantep, doğal güzellikleri, tarihi yapıları, zengin mutfağıyla Türkiye’nin en popüler şehirleri arasında yer almaktadır. Ancak şehirde bahsi geçen güzelliklerin yanı sıra gece hayatı da aktiftir. Şehrin pek çok noktasını gezip gördükten sonra merkezde yer alan kafe, restoran, bar, disko, gece, kulübü ve meyhane gibi mekanlara giderek doyasıya eğlenebilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan mekanlar oldukça popüler olup hem yerli halkı hem de yabancı turistleri eğlendirmektedir. Alkollü ve alkolsüz olarak ayrılan mekanlar pek çok kişinin beklentisini ve bütçesini karşılamaktadır. Ayrıca mekanlar birbirine yakın konumda yer aldığından hem Gaziantep halkının hem de ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir. Gün içerisinde şehrin pek çok noktasını turladıktan sonra sabahın ilk ışıklarına kadar bu mekanlarda doyasıya eğlenebilirsiniz. Gaziantep’in renkli ve hareketli mekanlarının yanı sıra daha sessiz ve sakin alanlarında da çeşitli aktiviteler yapmanız mümkündür. Mesela, şehirde düzenli olarak gerçekleştirilen festival ve şenliklere katılarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Gaziantep’te düzenlenen festivaller arasında Turizm Haftası ve Turizm Fuarı, Fıstık Festivali, Hıdırellez Şenlikleri Cumhuriyet Kupası Aba Güreşleri, İslahiye Üzüm, Biber ve Kültür Festivali, Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu ve Oğuzeli Nar ve Kültür Festivali vardır. Gezi düzenlediğiniz tarihlerde festivallere göz atarak katılabilirsiniz. 

Gaziantep’te Konaklama 

Gaziantep, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve birbirinden lezzetli yemekleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlayan bir şehirdir. Haliyle şehirde pek çok konaklama seçeneği bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında lüks otellerden pansiyonlara, butik otellerden apartlara kadar pek çok seçenek yer almaktadır. Bu seçenekleri Gaziantep şehrinin merkezi ve en hareketli bölgesi olan Şehit Kamil, en turistik bölge olan ve pek çok noktaya yakın olan Şahinbey ve en eski bölgelerden olan Bey mahallesinde yer almaktadır. Şehrin pek çok noktasını gezmek ve görmek istiyorsanız şehir merkezinde bulunan otellere yönelebilirsiniz. Lüks oteller ve butik oteller her kişinin beklentisini, bütçesini ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliğe sahiptir. Bunun yanı sıra, apart ve pansiyonlar bütçesi düşük olan misafirlerin beklentisini karşılayacak niteliğe sahiptir. Bahsi geçen konaklama yerleri de şehrin merkezinde olup gezilecek yerlere yakın mesafede bulunmaktadır. Dolayısıyla Gaziantep’te hem konforlu hem de ulaşımı kolay bir otelde konaklayarak tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Gaziantep’te Denenmesi Gereken Lezzetler

 Türkiye’nin gastronomi merkezlerinden bir tanesi olan Gaziantep, UNESCO tarafından tescillenen kusursuz ve benzersiz lezzetlere sahiptir. Gaziantep lezzetleri neredeyse tüm Dünya tarafından bilinmekte ve her yıl gelen milyonlarca turisti mest etmeyi başarmaktadır. Haliyle Gaziantep mutfağı yerli ve yabancı turistler tarafından beğeni kazanmaktadır. Gaziantep 2016 yılından beri UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı içerisinde ülkemizi gastronomi alanında temsil etmektedir. Gaziantep mutfağının 6 bin yıldan fazla bir geçmişi vardır. Uluslararası çapta da değer gören bu mutfak koruma altına alınan en önemli kültürel miraslardan biridir.

Tarih boyunca pek çok medeniyetin yaşadığı şehir, her kültürden pek çok lezzeti bünyesinde barındırmaktadır. Böylece herkesin damak zevkine ve beğenisine hitap etmeyi başarmaktadır. Gaziantep mutfağının en popüler lezzeti olan Gaziantep Baklavası, Türkiye’nin gurur duyduğu bir lezzettir. Baklavanın Ana Vatanı Gaziantep’te bu lezzet bambaşkadır. Dolayısıyla denemeli ve sevdiklerinize de bu lezzetten götürmelisiniz. Hemen hemen herkesin çok sevdiği Lahmacunu bir de Gaziantep’te yemelisiniz. Gaziantep’te yapılan Lahmacunun içerisinde soğan yerine sarımsak yer alır. Ayrıca bol kıymalı bir şekilde yapılan lahmacun taş fırında pişerek közlenmiş ve soyulmuş patlıcanla beraber servis edilir. Küşleme, şehirde çok sevilerek tüketilen etli yemeklerden biridir. Bu lezzet koyun veya kuzunun omurga bölgesinden alınan etle yapılır. Katmer de Gaziantep’teki en güzel ve en çok tüketilen lezzetlerinden bir tanesidir. Katmer özellikle kahvaltılarda tüketilir. Ayrıca baklava yapmak için de kullanılan bir hamurdur. 

Gaziantep’e gittiğinizde denemeniz gereken bir diğer lezzette Nohut dürümdür. Bu lezzet yöredeki en farklı ve en meşhur bir dürümdür. Pidenin içerisine nohut, maydanoz ve limon konularak sarılır. Bu lezzetin yapımı son derece basit olduğu için evinizde de yapabilirsiniz. Gaziantep’e gittiğinizde tatmaktan hoşnut kalacağınız bir lezzet de Beyran çorbasıdır. Kusursuz lezzete sahip olan bu çorba adeta şifa kaynağıdır. Kemik suyu, pirinç, et, sarımsak ve salçayla yapılan Beyran Çorbası, şehirde ilaç niyetine tüketilmektedir. Gaziantep’te denemeniz gereken diğer lezzetler arasında Patlıcan Kebabı, Ciğer kavurma ve cağırtlak kebabı, Kahke vardır. 

Kahve ve Tatlının Buluşma Noktası 

Gastronomi şehri olan Gaziantep tatlılarıyla da ünlü olan bir şehirdir. Gaziantep mutfağının en popüler lezzeti olan Gaziantep Baklavası, Türkiye’nin gurur duyduğu bir lezzettir. Baklavanın anavatanı Gaziantep’te bu lezzet bambaşkadır. Dolayısıyla denemeli ve sevdiklerinize de baklavadan götürmelisiniz. Künefe benzersiz bir lezzettir. Peynir, şerbet, kadayıf ve fıstıkla yapılan bu tatlıyı mutlaka denemelisiniz. Hem kurabiyeye hem de kandil simidine benzeyen kahke, çay eşliğinde tüketilecek Gaziantep lezzetlerinden biridir. Gaziantep’in birbirinden lezzetli tatlıları ve atıştırmalıklarını Menengiç kahvesi eşliğinde tüketebilirsiniz. Son derece yumuşak bir içime sahip olan kahveyi çok seveceksiniz. 

Gaziantep’te Ulaşım Olanakları 

Antalya’dan Gaziantep’e 1 saat 10 dakikanın sonunda varmış olursunuz. Gaziantep ziyareti sırasında kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım araçları vardır. Havalimanından şehir merkezine ya da başka bir yere gitmek istediğiniz de karşınıza çeşitli ulaşım olanakları çıkacaktır. Bu ulaşım seçenekleri ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Ancak bütçenize ve beklentinize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız çok kolaydır. Taksi, otobüs, transfer aracı, ve özel araç gibi seçenekler ile Gaziantep’te konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Gaziantep havaalanına inen yolcular şehir merkezine veya gidecekleri başka alana halk otobüsüyle hızlı bir şekilde gidebilirler. 

Taksi ile Ulaşım

Servis otobüsünü beklemek istemeyenler, hızlı ve konforlu bir şekilde merkeze ulaşmak isteyenler taksi ile ulaşım gerçekleştirebilirler. 

Özel Transfer ile Ulaşım

Havaalanından şehir merkezine, otele veya gezilebilecek herhangi bir yere gidebilmek için özel araçları da tercih edebilirsiniz. Hem hızlı hem de konforlu olan bu araçlar sabit ücret tarifesine sahiptir. 

Araç Kiralama 

Gaziantep havaalanında araç kiralayarak da Gaziantep gezisi yapabilirsiniz. Çeşitli firmaların verdiği araç kiralama hizmeti ile orta veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa zamanda konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Antalya Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Antalya şehir merkezinden Antalya havalimanına gitmek için en sık kullanılan ulaşım aracı belediye otobüsüdür. Şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleriyle yaklaşık 45-50 dakika sonra şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Antalya ile Gaziantep Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Antalya ile Gaziantep arası uçuş süresi yaklaşık 1 saat 10 dakika kadar sürüyor. Bu uçuşun aktarmalı veya aktarmasız oluşuna göre için süre değişebilir. 

Antalya ile Gaziantep Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Antalya ile Gaziantep karayolu mesafe yaklaşık olarak 824 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 595 kilometreye kadar düşüyor. 

Antalya ile Gaziantep Uçak Bileti En Ucuz Olarak Ne Zaman Alınır?

Antalya ile Gaziantep arasındaki yolculuklar çeşitli firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklarda uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsiniz. 

Gaziantep’te İklim Nasıldır?

Gaziantep, karasal ve Akdeniz ikliminin geçiş noktasında bulunan bir şehirdir. Şehrin güney kesimleri Akdeniz iklimini yaşarken kuzey kısımlarında karasal iklim hakimdir. Şehirde yazları genelde sıcak ve kurak kışları ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bu şehirde en çok yağız kış ve ilkbahar aylarında görülmektedir. 

antalya_gaziantep

Gaziantep Hava Durumu

04 Mart 2024

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

Gaziantep

İstanbul

1 sa 35 dk

Gaziantep

İzmir

1 sa 50 dk

Gaziantep

Ankara

1 sa 5 dk

Gaziantep

Antalya

1 sa 30 dk

Gaziantep

Lefkoşa

1 sa 20 dk

Gaziantep

Trabzon

2 sa 20 dk

Gaziantep

Çanakkale

2 sa 25 dk

Gaziantep

Dalaman

2 sa 15 dk

Gaziantep

Muğla

2 sa 20 dk

Gaziantep

Samsun

2 sa 5 dk

Antalya Hava Durumu

04 Mart 2024

Sun

18 °C

18 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.071,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.801,93TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.212,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.096,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

Gaziantep varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.340,44TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.276,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.439,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.013,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.663,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis