Antalya İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya İstanbul uçak biletleri

1.130,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.134,41TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.130,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.197,68TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

1.345,50TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

Antalya İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul, doğal güzellikleri ve görülmeye değer manzarası ile birçok şehirden önce gelen önemli bir metropolitandır. Time Out 2021'de dünyanın en iyi 37 şehri arasında yer alan İstanbul, dünyada görülen eşsiz güzelliklere sahip olan önemli bir ildir. 2020 yılı itibari ile 15,46 milyon nüfusa sahip olduğu belirtilmiştir. Bu sebeple de kalabalık olmasının yanında mevcut olan iş yerleri ile iş gücü oldukça fazla olan İstanbul, farklı kültürlere de ev sahipliği yapmaktadır. 

Dünyanın en güzel şehirleri arasında 36. sırada yer alan İstanbul, birçok kişinin yurtdışından gelerek görmek istediği, tarihi yapıları ve turistik alanlara sahiptir. Türkiye’nin önde gelen ve kalabalık nüfusu olması ile hem çalışma sahası geniş hem de gezilecek alanları ile dolu olan il aynı zamanda kültür şehri olarak da bilinir. 

İstanbul çoğu kişinin görmek istediği tarihi mekanlara sahip eşsiz bir ildir. Aynı zamanda farklı kültürleri de bünyesinde barındıran önemli bir metropol konumundadır. Gezi esnasında görmeniz gereken birçok mekana sahiptir. Tarihi alanların birçok sayıda mevcut olması ile uzun bir seyahat planına dahil edebilirsiniz. Her alanını gezip görmeniz gereken şehir aynı zamanda tarihe uzun zaman tanıklık etmesi ile gezilecek birçok önemli alana da sahiptir.

Sosyo-kültürel açıdan ön planda olan İstanbul aynı zamanda ekonominin de can damarı olarak bilinir. İktisadi olarak birçok çalışma alanına sahip olmasının yanında aynı zamanda geniş bir yaşam alanına sahiptir. Birçok ülke vatandaşının konaklamak için tercih ettiği şehirde birçok otel, pansiyon ve ev kiralama ile ikamet etme imkanı mevcuttur. 

İstanbul’da Gezilecek Yerler

İstanbul, gezilecek birçok alana sahip olmasının yanında aynı zamanda eğlence mekanları ile de doludur. Fark yaratan yerleri ve gezi esnasında tercih edilecek birçok restorana sahiptir. Ailece veya arkadaşlarınızla yaptığınız gezi planınızda tercihiniz 2000 yılında restore edilen “Kız Kulesi” veya 528 yılında inşa edilen “Galata Kulesi” olabilir. Her zaman görülmeye değer birçok alana sahip olan şehir aynı zamanda fark yaratan bir güzelliğe de sahiptir. İstanbul’u diğer şehirlerden ayıran en önemli detay metropol olmasıdır. Şehirde gezilecek alanlar ise sırasıyla,

 • Ayasofya
 • Topkapı Sarayı
 • Kapalı Çarşı 
 • Yerebatan Sarnıcı
 • Çemberlitaş
 • Galata Kulesi
 • Ahrida Sinagogu
 • Kız Kulesi
 • Rumeli Hisarı
 • Anadolu Hisarı
 • Yoros Kalesi
 • Yedikule Zindanları
 • Haydarpaşa Tren Garı
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Fener Rum Patrikhanesi vb.

Yukarıda belirtilen tarihi alanları gezerek hem bilgi alma imkanınız hem de geziniz sırasında eşsiz fotoğraflar ile ölümsüzleştirme imkanına sahipsiniz. İstanbul eşsiz güzellikleri ile gezilecek birçok önemli ilçesi mevcuttur. Haydarpaşa Tren Garından Rumeli Hisarı’na kadar fotoğraf karelerine sığdıramayacağınız anılar biriktirmek ise elinizedir. Seyahat severlerin en çok tercih ettiği alanlardan biri de Ortaköy’den boğaza bakıştır. 

İstanbul’da Kültürel Etkinlikler

İstanbul kültürel etkinliklere doyacağınız geniş bir nüfusa sahip olması ile birlikte farklı kültürleri de içerisine bulundurması ona özellik katmaktadır. 9 adaya sahip olan İstanbul aynı zamanda adadaki yaşam ve kültürel değişim ile birçok ülkeden gelen turisti de ağırlamaya devam eder. Gezi rehberinizde bulunan İstanbul, hem yaşanılacak kadar güzel, hem de iş hayatının aktif olarak tercih edildiği bir şehirdir. 

Kültürel etkinlikler arasında tiyatro, konser, eğlence mekanları, söyleşiler, konferans ve paneller dahil birçok önemli kültürün aktarım odağıdır. Üniversiteleri ile gelişmiş en önemli şehir olarak görülen İstanbul, metropol olması ile de birçok yaşamı içerisinde barındırır. İstanbul’da gezi için ziyaret eden kişilerin ilk önce görmesi gereken yerlerden biri de eşsiz boğaza nazır bir mekan olmalıdır. Ortaköy’den Beşiktaş’a kadar kapsayan birçok manzaraya sahip mekanı seçebilirsiniz.

 Anadolu yakasında ise Kadıköy ve Kuzguncuk ilk başta tercih edilen yerlerdir. Aynı zamanda İstanbul Boğazı'nın Rumeli yakasında yer alan bir sahil semti olarak bilinen İstinye’de görülmeye değer bir manzaraya sahiptir. Ritmi düşmeyen İstanbul’un gece hayatı ve eğlence merkezleri ile görmeniz gereken en önemli şehirlerden biridir. Kozmopolit bir şehir olmakla beraber her ilçede eğlence imkanı mevcuttur. Görülmesi gereken birçok yere sahip olan şehirde birçok ressamın da kişisel sergileri de yer almaktadır. 

İstanbul’un Tarihi

İstanbul, tarihi geçmişi ile beş döneme ayrılmaktadır. Tarihi binlerce yıla dayanan ve önemli bir geçmişe sahip olan İstanbul’u kapsayan dönemler ise Tarih öncesi dönem, Bizans dönemi, Doğu Roma Dönemini, Osmanlı Dönemi ve Türkiye Dönemi olarak adlandırılır. Bu sebeple de birçok kültüre ev sahipliği yapan şehir aynı zamanda birçok şehir için de başkent olarak tercih edilmiştir. Gezi esnasında tarihi kalıntıları da görme imkanı sağlamış olmanız mümkündür

İstanbul uzun süredir 330’dan 1922’ye kadar bulunan dönemde; Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu dahil olmak üzere her birine başkentlik yapmış bir şehirdir. 4 medeniyetin de İstanbul’dan yönetilmesi ile şehrin tarihsel önemi ve değeri oldukça büyüktür. 

İstanbul’un yerleşim tarihi 3 bin yıla dayanmaktadır. Başkentlik yaptığı süreç ise 1600yıla kadar uzanır. Tarihi geçmişi oldukça fazla olan İstanbul’u gezerek birçok tarihi alan ve yapıyı görmek her zaman önemli bir gezi rotası oluşturmayı gerektirir. Bu sebeple de gezi rotanızda birçok tarihi alana yer vermeniz oldukça önemlidir. İstanbul tarihi yapılarından ve tarihi binalarından eskiye dayanan bir geçmişe sahip olduğu bilinmektedir. Hem gezi için hem de birçok lezzeti ile restoran ve sokak yemekleri için tercih edilmesi gereken özel bir şehirdir. 

İstanbul’da Konaklama

Metropol şehri İstanbul’da konaklama ihtiyacınıza karşı en iyi tercihler Avrupa ve Anadolu yakası olarak belirlenir. İstanbul’da konaklama için tercih edilen yapılar arasında tarihi binaların da önemi büyüktür. Manzarası olan otel seçenekleri ile şehir merkezinde bulunan aktif alanlar tercih edilir. Kalamış, Suadiye, Şişli, Bakırköy, Bostancı, Ataşehir, Kadıköy, Moda ve daha pek çok yerde konaklama imkanı ve otel seçenekleri mevcuttur. 

İstanbul mutfağı, dünya mutfakları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple de yemek kültürü oldukça gelişmiş olan şehir aynı zamanda farklı lezzetleri de sunmaya devam eder. Zeytinyağlı yemeklerinin yanında etli yemekler ve börek seçenekleri ile zengin bir mutfak kültürüne şahit olmanızı sağlar. 

İstanbul’da konaklamak istediğinizde tercih edebileceğiniz birçok konaklama yeri mevcuttur. Bu sebeple de gezi planınızda yer verebileceğiniz önemli semtler de yer bulmalıdır. İstanbul denildiğinde her alanı önemli birçok semti ile sadece oteller değil istenildiğinde daire kiralama imkanına da sahipsiniz. Pansiyon seçenekleri de oldukça fazla tercih edilmekle beraber lüks bir konaklama yeri arıyorsanız 5 yıldızlı otelleri de mevcuttur. 

İstanbul’un Lezzetleri

İstanbul birçok lezzeti ile kültürel anlamda geniş bir yelpazeye sahiptir. Birçok farklı tadı ile meşhur yemekleri ise,

 • Midye Dolma
 • Nohutlu Pilav
 • Kumpir
 • Simit
 • Balık Ekmek
 • Boza
 • Kestane
 • Islak Hamburger
 • Turşu Suyu
 • Kokoreç
 • Köfte Ekmek

Yukarıda verilen birbirinden leziz yemekler ve farklı lezzetlere sahip olan İstanbul’da gezi esnasında görebileceğiniz birçok restoran mevcuttur. Lüks restoranlarından sokak lezzetlerine kadar farklı yemekleri barındıran şehirde her zaman denemeniz gereken birbirinden leziz seçenekler yer alır. Her yemeği ile birçok kişinin beğenisini alan mutfak kültürü her zaman tercih edilmesi gereken tatlara eşlik eder. Seyahat ettiğiniz sırada İstanbul’da ki birçok restoran ve sokak yemeklerinden tatma imkanına sahipsiniz. Bu şekilde farklı lezzetleri de öğrenme fırsatına erişebilirsiniz. İstanbul’un ünlü börekçilerinden kuru fasulye ve pilav tercihlerine kadar birçok seçenek mevcuttur. Böylelikle farklı tatları ile farklı yemek kültürünü de denemeniz için imkan sağlar.

İstanbul’da Ulaşım

İstanbul’da ulaşım oldukça kolay olmakla beraber birçok vesait bulma imkanı da mevcuttur. Karayolu ulaşımının yanında raylı sistemlerinde mevcut olduğu İstanbul’da Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçerken motor seçenekleri de tercih edilmektedir. Her zaman birçok taşıt ile gezinizi renklendirme imkanınız mevcuttur. Bu şekilde farklı seçeneklerde ulaşım ile yolculuk yapma şansına erişebilirsiniz. Öğrenciler için indirim imkanı tanıyan belediye otobüsleri aynı zamanda dolmuş seçeneği ile de tercih edilmektedir. 

İstanbul, kalabalık bir şehir olmasından dolayı trafik sorununa çare olarak deniz motoru ve vapur tercihi de ulaşım için seçilebilir. Bu şekilde birçok yeri ulaşım esnasında görme imkanına da sahip olursunuz. Gezi rotanızda tercih edeceğiniz yerler arasında gelen İstanbul hem metropol, hem de birçok ilçeye ve semte sahip olduğu için uzun bir gezi imkanı sağlar. Bu sebeple de kara yolu seçimi en sona bırakılmalıdır. Trafiğe takılma ihtimali mevcut olmasından dolayı diğer ulaşımlar tercih edilmelidir. 

Tren Ulaşımı

İstanbul’da tren seferleri 1877 yılında başlamıştır. Hizmete sunulan tren yolu ile birçok mesafe daha kısa sürede tamamlanma imkanına sahiptir. Hem trafikte zaman kaybedilmemiş olup aynı zamanda kısa zamanda varış imkanı sağlamış olursunuz. Tren ulaşımı sağlarken birçok şehre veya ilçeye tren ile ulaşım mümkündür. Bu şekilde kolay bir yolculuk sağlamış olursunuz. Tren ulaşımı otobüs ve araç tercihinden daha iyi bir alternatif olarak görülür. İstanbul’da mevcut olan kalabalık nüfus sebebi ile trafiğin yoğun olma durumu göz önünde bulundurulmalıdır. İstanbul kartı birçok vasıta da kullanım mümkündür. Bu sebeple de gezi esnasında İstanbul kart ile gezinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Metro Ulaşımı

İstanbul'daki metro sistemi Türkiye’nin en büyük metro hattına sahiptir. 3 Eylül 1989 tarihinde hizmete açılan metro, M1 hattının hizmete girmesi ile faaliyete geçmiştir. Bu sebeple de oldukça eski olan metronun kurulumu ile birlikte hizmete girmesi oldukça önemli bir tarihtir. İstanbul’un en çok tercih edilen ulaşımı olması ile beraber diğer ulaşımlar arasında en büyük fark ise trafiğin etkilemesidir. Birçok ulaşım çeşidi arasında oldukça etkili olan metro, konforlu bir ulaşım sağladığı gibi aynı zamanda ekonomik fiyatlarda seyahat etmenize olanak tanır. 

Otobüs Ulaşımı

İstanbul’da şehir içinde ki ulaşım belediye otobüsleri tarafından sağlanır. Birçok yerde ulaşımın sağlanması uygun maliyette olması sebebi ile belediye otobüsü tercihi oldukça fazladır. Aynı zamanda dolmuş seçeneği de mevcut olan İstanbul’da trafik yoğunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Bu şekilde tercih edilen otobüs ise uygun maliyete gelen ulaşım araçları arasındadır. Birçok seçeneğin mevcut olması ile birlikte ulaşım tercihleri oldukça fazladır. 

Tramvay Ulaşımı

Tramvay Beyoğlu’nun simgesi haline gelmiş önemli taşıtlar arasındadır. Ulaşımın yoğun olduğu yerlerde tercihi sağlanan tramvay,13 Haziran 1992’de hizmete sunulmuştur. Gezeceğiniz yerler arasında Beyoğlu, Galatasaray ve Nişantaşı olmakla beraber Osmanbey ve daha pek çok yer için mevcuttur. Sistemin ilk kodu T1 adı altında Aksaray ve Sirkeci adı altında açılmıştır. T1, T2 ve T4 hatları oldukça aktif bir alışma imkanı tanır. Bu şekilde tramvay ulaşımı da aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Tercih etmeniz durumunda birçok hattı mevcut olup istenilen yöne gitme imkanına sahip olursunuz. 

Deniz Motoru Ulaşımı

Deniz motoru tercihi İstanbul’da mevcut olan deniz ulaşımlarında en çok talep gören vasıtalar arasındadır. Aynı zamanda vapur tercihleri de oldukça fazla yapılmaktadır. İstanbul’a gittiğinizde tercih edebileceğiniz ulaşım seçenekleri arasında ilk sırada gelir. Deniz motoru tercihine bulunmanız durumunda uygun maliyette karşıya geçme imkanına sahip olurunuz. Öğrenciler için indirimin de mevcut olduğu ulaşım seçeneği her zaman tercih edilmektedir. 

Antalya ile İstanbul Arası Mesafe Ne Kadar?

Antalya ile İstanbul arası mesafe yaklaşık olarak 724 km'lik bir uzaklığı kapsar. Özel araç ile 698 km olan yolculuk uçuş yolunda ise 482 km olarak hesaplanmıştır. Birçok vasıta arasında en yakın sürede ulaştıran her zaman uçak seçeneğidir. Tercih edilen uçak ile yolculuk kısa sürede tamamlanır. Bu şekilde hem ekonomik hem de kısa sürede yolculuğunuz tamamlanmış olur. Uçak ile mesafeler daha da kısalarak istenilen sürede ulaşım mümkündür. 

Antalya ile İstanbul Arası Kaç Saat Sürer?

İstanbul Antalya arası mesafe her zaman hava yolu ile 1 saat 5 dakika olarak hesaplanmıştır. Belirtilen mesafenin yanında karayolu ulaşımı ise 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bu şekilde istenilen sürede seyahat imkanı sağlayan bir taşıma aracı ile kolay bir ulaşım sağlamanız mümkündür. Gezi sırasında tercih edilen hava ulaşımı indirimli bilet alımı sağlayarak gitmenize de olanak tanıyabilir.

 Uçuş mesafesi her zaman karayolundan daha kısa sürede ulaşımı sağlar. Bu sebeple de tercih olanağı daha geniştir. Her zaman kaliteli bir uçuş sağlamak istiyorsanız yapılması gereken şey doğru bir havayolu şirketine ait uçak tercihi olmalıdır. Konforlu ve ekonomik bir seyahat en çok tercih edilen detaylar arasındadır. 

İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İstanbul uçak bileti almadan önce özel günlere gelmediği saptanarak harici bir günde geziye 1 ay kala olması daha makuldür. Bu şekilde hem uygun fiyatlara bilet alınma imkanı mevcuttur hem de kısa sürede uçuş tercihi ile ulaşım sağlanır. 

Özel günlerde alınacak olan biletler her zaman katlanarak fiyatlandırılır. Bu sebeple de özel günlerin haricinde tercih edilmeli ve 1 ay kadar önceden ayırtılması ile uygun fiyatta alınması mümkündür. İstanbul’da ki etkinliklere katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli şey sıralı adımları takip etmenizdir. 

 • PartyMag. 
 • All Events In The City
 • KonserV
 • istanbul.net.tr
 • EventBrite
 • MeetUp.

Yukarıda mevcut olan detaylar dahilinde en ince ayrıntısına kadar bilet alımı için dikkat edilmelidir. Bu şekilde uygun ve ekonomik olarak seyahatlerde detayları atlamadığınız takdirde uygun fiyatlı bilet alımı da mevuttur. 

Sizi yormayacak fiyatlarda seyahat imkanı sağlamak için belirli ay bekle me imkanı sağlarsanız özel günlere denk gelmeyen bir şekilde bilet alımını yapmalısınız. Her zaman birçok şehre gitmeden önce İstanbul gibi metropol de geniş bir gezi imkanı sağlanır. Bu sebeple de İstanbul gezisinde birçok tarihi alan görme imkanını yakalamış olacaksınız. 

İstanbul İklimi Nasıldır?

İstanbul, en çok Karadeniz, Balkanlar ve Anadolu Kara İkliminin etkisi altındadır. Şehirde dört iklimin etkisi de hissedilmektedir. İstanbul'un bitki örtüsü ise çoklu iklim yaşanması durumunda değişim gösterir. Farklı iklim tiplerinin bitki örtüsü de çeşitlilik sağlar. Birçok şehir arasında geçiş kuşağında yer alan Marmara Bölgesi'nde Akdeniz iklimi mevcuttur. Belirtilen Akdeniz iklimi ise Güneyden kuzeye doğru giderek azalmaktadır. İç kesimlerde ise step ikliminin özellikleri görülür. Bu şekilde farklı bir iklimin etkisi altında olan İstanbul karma iklim şeklinde hava koşullarına sahiptir. Gezi esnasında yolculuk yaparken iklim özelliğine göre önlem almanız gerekebilir. 

antalya_istanbul

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

11 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Antalya Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

15 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.096,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis