Antalya İtalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya Roma uçak biletleri

21 Eyl 2023

27 Eki 2023

Antalya İtalya Uçak Bileti 

İtalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Güney Avrupa’da yer alan İtalya’nın resmi adı Repubblica Italiana’dır. Ayrıca takma ismi de güzel ülke anlamını taşıyan Bel Paese’dir. İtalya, batı kültürünün evrilmeye başladığı yer olarak bilinir. Geçmişten günümüze kadar sanat, mimari ve kültür bakımından pek çok önemli gelişmenin yaşandığı ülke olmuştur. İtalya’nın başkenti olan Roma, İsa’dan önce 753 yılında kurulmuştur. Bu ülkede para birimi Euro olup, 2001 yılından önce İtalyan Lireti kullanılmıştır. Ağırlıklı olarak dinleri Hristiyan’dır. Modern ve kültürlü olan ülkede, insanların %98’i okuyabilir ve yazabilir. 

Ülke de resmi dil İtalyanca olsa da Kuzey İtalya’nın birçok yerinde Almanca da kullanılır. Ülkenin sahip olduğu onlarca sanat eseri ve anıt UNESCO Dünya mirası listesine girmiştir. Sıcacık iklimi, popüler şehirleri, zengin tarihi ve sıcakkanlı insanları ile İtalya, Avrupa’da en çok turist alan ülkeler arasında yer alır. Dünya çapında tanınmasının nedenleri altında Made İn İtaly markası yer alır. 1980 yılından bu yana mobilya, gıda, moda ve makine mühendisliği bölümü olmak üzere 4 sektörde de kullanılır. Uluslararası pek çok platformda ve sektörde ünlü markalara ev sahipliği yapan İtalya’da Amerikan merkezlerinin de yeri bulunur. 

İtalya’da yaşam standartları oldukça yüksektir. Son zamanlarda aldığı göçlerden dolayı ülkenin nüfusu 60 milyonu aşmıştır. Avrupa birliği ülkelerinin arasında nüfus yoğunluğu sıralamasında ilk 5 arasında yer alır. Ülkede yüksek doğum oranları yaşanırken seyrek ölüm oranları gözlenir. Bu ülkede genelde meyve, sebze, yağsız et, balık ve zeytinyağının tüketilmesinin, uzun yaşama etkisinin çok olduğu düşünülür. Tarihi ve kültürel alanların çeşitliliği, etkileyici ve büyüleyici güzellikte olan doğal güzelliklerin varlığı, kültürel etkinliklerin fazlalığı, gece hayatı ve konaklama imkanlarının fazla oluşu, İtalya’ya her yıl yerli ve yabancı turistlerin gitmesine neden olur. Şehir içi ve şehir dışı ulaşım olanakları, gezilecek ve şahit olunacak alanların zenginliği, konaklama tesisleri gibi daha pek çok etkenden dolayı siz de İtalya’yı ziyaret edebilirsiniz. 

İtalya’da Gezilmesi Gereken Yerler

İtalya gezilecek yerler bakımından dünyadaki en güzel yerleri barındıran ülkelerden biridir. Kuzeyinden güneyine kadar gezip görebileceğiniz pek çok yer vardır. Ülkenin sadece büyük şehirlerinde ve caddelerinde değil: birkaç sokağa ve meydana sahip olan yerlerinde de muhteşem güzellikler vardır. İtalya dendiğinde akla zengin tarihi, sıcacık iklimi, popüler şehirleri ve sıcakkanlı insanları gelir. Bu ve bu gibi daha pek çok özelliğinden dolayı ülke her yıl milyonlarca turist ağırlar. Çünkü ülkeye gelen insanlar için en popüler turizm yerlerinden biridir. Slovenya, İsviçre, Fransa ve Avusturya gibi ülkelere sınırı olan İtalya’nın görünümü çizmeyi andırır. Yerleşim yerlerinin büyük bir bölümü İtalya yarımadasında bulunsa da İtalya’nın güneyinde bulunan Sicilya ve Sardinya Adalarında da onlarca yerleşim yeri vardır. 

Kızıl şehir olarak anılan Bologna, ülkenin kuzeyinde yer alır ve Orta çağ mimarisinin pek çok örneğini içeriğinde barındırır. Bologna’ya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Via Rizzoli, Tombe dei Glossatori, Piazza Maggiore, Palazzo Comunale, San Petronio Bazilikası, San Domenico Bazilikası, Neptün Çeşmesi, Eğik Kule, Arkeoloji ve Lamborghini Müzesi vardır. Piyemonte bölgesinde bulunan Torino, ünlü sarayları, sofistik dükkanları, büyük bulvarları UNESCO dünya mirası listesinde yer alır.

Cenova, Kuzey İtalya’nın Ligurya bölgesinde bulunan bir liman kentidir. Sanat, müzik, gastronomi, mimari ve kültürel niteliklerinden dolayı büyük bir ilgi toplayan bölgeyi sizde görmelisiniz. Etkileyici nitelikte olan doğal güzellikleri ile ünlü olan Cinque Terre, Ligurya bölgesinde bulunur. Kayalıklarda bulunan evleri, masmavi ve huzur veren denizi, muhteşem doğal yapısı ve lezzetli deniz mahsulleri ile Cenova,UNESCO Dünya mirası listesinde yer alır. Verona, mutlaka görmeniz gereken tarihi noktalar arasında yer alır. Kuzeydoğu bölgesinde yer alan bu şehirde yer alan mimari, tarihi ve kültürel yerler UNESCO dünya mirası listesinde yer alır.

Buzul kökenli bir yapıya sahip olan ve İtalya’nın 3. En büyük gölü olan Como Gölü, mutlaka görülmelidir. Menaggio, Nesso, Bellagio, Como Kasabası, Tremezzo, Varenna ve Lecco, Como Gölünün çevresinde yer alan yerleşim yerleridir. Floransa da İtalya’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Lucca, İtalya’da mutlaka görülmesi gereken bir yer olup, Etrüskler ve Antik Roma dönemine uzanan tarihe sahiptir. İtalya’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında Duomo, Milano, Napoli, Palermo, Parma, Perugia, Pisa, Pompei, Positano, Roma, San Gimignano, Siena, Torino, Venedik, Verona, Kolezyum, Borghese müzesi ve Vittorio Emanuele II Abides vardır. 

İtalya’nın Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Yüzyıllar boyunca Roma İmparatorluğu gibi onlarca önemli uygarlığa ev sahipliği yapan İtalya’da gezilmesi gereken pek çok tarihi yer vardır. Sahip olduğu tarihi ve kültürel yapılar, eserler herkesin mutlaka görmesi gereken türdedir. İtalya’yı kendine has yapan bu noktalar, sizi adeta tarihten bir yolculuğa çıkarır. Verona, mutlaka görmeniz gereken tarihi noktalar arasında yer alır. Kuzeydoğu bölgesinde yer alan bu şehirde yer alan mimari, tarihi ve kültürel yerler UNESCO dünya mirası listesinde yer alır. 

Venedik tarihi ve kültürel zenginliğiyle dikkat çeken bir şehirdir. Dünya’da eşi benzeri olmayan Venedik’te kanallar ve köprüler dikkat çeker. Ayrıca 118 tane ada üzerine kuruludur. Bu şehir bütünüyle UNESCO dünya mirası listesinde bulunur. 13. ve 17. yüzyıla kadar ticaretin ve sanatın merkezi olan şehir, İtalya’nın en romantik şehridir. Piyemonte bölgesinde bulunan Torino, ünlü sarayları, sofistik dükkanları, büyük bulvarları UNESCO dünya mirası listesinde yer alır. İtalya’da mutlaka görülmesi gereken diğer tarihi yerler arasında San Gimignano, Vittorio Emanuele II Abides, Siena, Colosseum Roma, Vacchio Sarayı, Pitti sarayı vardır. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında İtalya Kenti

İtalya halkı gece hayatına ve kültürel etkinliklere oldukça önem veren insanlardır. Ulusal ve dini olmak üzere bayramlar, yeni yıl, Noel gibi özel günler büyük ölçekte kutlanır. Bunların dışında ülkede her sene festival ve kanavallar düzenlenir. Karnavallara katılmak üzere ülkeye dünyanın farklı yerlerinden insanlar gelir. Etkileyici güzellikte olan güzel maske festivali, en çok eğlendiren bir aktivitedir. Bu tarz festivaller 2 haftaya yakın sürdüğü için gideceğiniz tarihi ona göre belirlemeniz doğru olur. 

Noto da gerçekleştirilen çiçek festivaline de katılabilirsiniz. Sonbahar aylarında yapılan genç şarabı da katılabileceğiniz etkinlikler arasında yer alır. Şenlikli etkinlikler arasında tadım yapılır, her bölgede farklı şekilde kutlanır. Eğlenceli müziklerin verdiği coşkuyla ve danslarla kutlanan bu tarz etkinliklere katılabilirsiniz. Gece hayatı da son derece aktif olan İtalya da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Gece kulüplerinden diskolara, cluplardan publara, restoranlardan eğlenceli mekanlara kadar daha pek çok mekan vardır. Ülkeye genel olarak bakıldığında pahalı bir gece hayatı sunar. 

İtalya’da alışveriş yapabileceğiz merkezler ve çarşılar da vardır. Hem sevdiklerinize hem de kendinize hediye alabileceğiniz yerlere gidebilirsiniz. Merkezde bulunan kafe ve restoranlara giderek İtalya’nın eşsiz lezzetlerini ve içeceklerini de tadabilirsiniz. 

İtalya’da Konaklama İmkanları 

İtalya her yıl milyonlarca yerli ve yabancı tarafından ziyaret edilen harika bir destinasyondur. Ülkeye gezmek, eğitim görmek, iş ve sağlık turizmi amacıyla onlarca insan gider. Ülkenin tüm şehirlerinde her bütçeye, her konfora ve her beklentiye hitap eden konaklama seçenekleri bulunur. Bu nedenle İtalya her turistin gezi rehberinde ilk sıralarda yer alır. Lüks otellerden butik otellere kadar alternatifin çok olduğu Ülke de istediğiniz şehirde konaklayabilirsiniz. Oteller 4 ve 5 yıldızlı olmak üzere çeşitli konseptlere ayrılır. Ayrıca her şey dahil olan oteller de vardır. Hatta İtalya da bulunan lüks oteller genelde her şey dahil konsepte sahiptir. İçeriğinde spor salonu, sauna, SPA, kafeterya, bar, kapalı veya açık havuz gibi daha pek çok hizmete yer verirler. Bu da sizlerin daha konforlu ve eğlenceli bir tatil geçirmenize olanak sağlar. Ayrıca İtalya’nın mükemmel lezzetlerine yer veren otellerde midenizi de muhteşem bir şekilde doyurabilirsiniz. İtalya’daki otellere, butik otellere veya diğer konaklama mekanlarına gittiğiniz zaman oldukça sıcak karşılanırsınız.

Venedik, Milano, Bologna, Napoli, Floransa, Cenova şehirlerinden hangisinde konaklamak isterseniz isteyin, beklentinize ve bütçenize hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Venedik’te bütçesi yeterli olan ziyaretçiler büyük kanalın çevresinde konaklayabilirler. Daha çok yerel havası almak isteyenler herhangi bir kanal çevresinde bulunan evlerden de kiralayabilirler. Milano İtalya’nın en lüks şehri olarak bilinir. Haliyle bu şehirdeki oteller diğer otellere göre daha pahalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak kalacak yer seçmenizde fayda vardır. Merkeze çok kısa mesafede bulunan keyifli ve konforlu otellerden bulabilirseniz eğer tasarruflu bir şekilde konaklamış olursunuz. Daha ekonomik fiyatlara konaklamak isteyenler, Bologna şehrini seçebilirler. Sezona göre fiyatlarda değişiklik olsa da burada bütçenize uygun bir oteli bulmak son derece kolaydır. Floransa şehri de diğer şehirlere nazaran oldukça ekonomik otel fiyatlarına sahiptir. İtalya gelenek ve kültürüyle donatılan otellerde, yüksek kaliteli hizmetlerle karşılaşmak mümkündür. Burada isterseniz lüks isterseniz daha uygun fiyatlı bir otel bulabilirsiniz. 

İtalya’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Pizza, Tiramisu, Lazanya, Fettuccine gibi lezzetlerle dikkat çeken İtalya mutfağı, bu zenginliği ile tüm dünyada adını duyurmuştur. Ülkeye geldiğinizde denemeniz gereken onlarca lezzet bulunur. En başta herkesin sevdiği ve sıklıkla tüketmek istediği Pizzayı deneyebilirsiniz. İtalyan pizzasının farklı bir tada ve lezzete sahip olduğunu pek çok kişi bilir. Fettuccine, Pizza kadar ünlü olan bir başka lezzettir. Penne ve spagetti gibi neredeyse her çeşidi İtalya’da popülerdir. Genelde üzerine krema sosu ve mantar sosu ilave edilerek servis edilir. 

Ravioli, mantıya benzerliğiyle dikkat çeken ve vazgeçilmez İtalyan lezzetleri arasında bulunan bir yemektir. Üzerindeki sosu ve parmesan peyniri, karşı koyulmaz lezzettedir. Caponata, patlıcanla yapılan İtalyan tatlarından biridir. Kızartılmış ekmeklerle servis edilen bu lezzet aşırı doyurucudur. Risotto, pilav sevenlerin mutlak denemesi gereken bir lezzettir. Sebze suyu, et ve pirinç ile elde edilir. Lazanya, peynir ve domates sosunun bir araya gelmesiyle hazırlanır. Lazanya kat kat servis edilen hamurlu muhteşem bir lezzettir. Minestrone, bruschetta, Gnocchi, tiramisu, Fettuccine, Risotto, Pizza, Bruschetta İtalya’da mutlaka denenmesi gereken diğer lezzetlerdir. 

İtalya’da Ulaşım Olanakları

Antalya’dan İtalya’ya yaklaşık 2 saat 22 dakikanın sonucunda varmış olursunuz. İtalya’nın birçok şehrinde havalimanı bulunduğu için istediğiniz şehre iniş yapabilirsiniz. İtalya şehirler arası ve şehir içinde tercih edebileceğiniz pek çok ulaşım olanağı vardır. Ancak bu ulaşım araçları konfor ve fiyat olarak birbirinden farklılık gösterir. Her ziyaretçinin bütçesine ve beklentisine hitap eden ulaşım araçları vardır. İtalya’da tercih edebileceğiniz ulaşım araçları arasında otobüs, havalimanı servis araçları, tramvay, metro, taksi ve araç kiralama seçenekleri yer alır. Bu seçeneklerden bütçenize ve konforunuza hitap edeni seçerek yolculuk yapabilirsiniz. 

Tren ile Ulaşım

İtalya havalimanlarından şehir merkezine veya otele minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Bu araçlarda ekonomik ulaşım araçları arasında yer alır.

Otobüs ile Ulaşım 

İtalya havaalanından, şehir merkezine gitmek üzere otobüslere de başvurabilirsiniz. Otobüsler farklı duraklarda durduğu için yolculuk süresini biraz uzatabilir. Ancak İtalya da ulaşım seçenekleri arasında en uygun fiyatlı ulaşım aracıdır. Bu seyahat yöntemlerinden faydalanmak üzere kart da çıkartmanız gerekebilir. 

Taksi ile Ulaşım 

İtalya havalimanlarından herhangi birine ulaştığınızda şehir merkezine gitmek için taksi tercih edebilirsiniz. Taksiler konforlu ve keyifli yolculuk geçirmeniz için ideal seçeneklerdir. Ancak bütçesi kısıtlı olan gezginler için taksi pek tavsiye edilmez. 

Metro ile Ulaşım

İtalya’nın pek çok şehrinde ulaşım araçlarından biri olan metro da vardır. Metro en hızlı ve en rahat ulaşım olanaklarından bir tanesidir. Havalimanından şehir merkezine veya gezilebilecek noktalara metro ile gidebilirsiniz. 

Araç Kiralama

İtalya havalimanlarında araç kiralama şansınız son derece fazladır. Birçok şirket lüx veya orta segment arabalar ile yerli ve yabancı turistlere kiralama hizmeti verir. İtalya Havaalanına indiğiniz ilk anda, araç kiralayarak şehir merkezine, gezilecek yerlere veya otelinize ulaşım sağlayabilirsiniz. İtalya da bulunduğunuz sürece pek çok mekana araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tatiliniz bittiğinde ise, yine havalimanında aracı teslim ederek ülkeden ayrılabilirsiniz. 

Tramvay ile Ulaşım

İtalya’da sıklıkla tercih edilen toplu ulaşım araçlarından biri de tramvaydır. Tramvay en hızlı ve en rahat ulaşım olanaklarından bir tanesidir. İtalya Havalimanından şehir merkezine veya gezilebilecek noktalara tramvay ile gidebilirsiniz. 

Servis Araçları ile Ulaşım

İtalya havaalanından şehir merkezine ve otogara hizmet veren servis araçları vardır. Servis araçlarıyla hem konforlu hem de ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım Nasıldır?

Antalya’nın şehir merkezinden havalimanına ulaşım için çeşitli toplu taşıma araçları vardır. Bu araçlar arasında yer alan otobüs ve tramvay en hızlı ve en uygun ulaşım için idealdir. Antalya’nın modern tramvay ağıyla trafiğe takılmadan havalimanına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında otobüs ve taksi de tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak bakıldığında en uygun olan araçlar tramvay ve otobüstür. Ayrıca özel servis araçları da kent merkezinden havaalanına ulaşım hizmeti vermektedir. 

Antalya ile İtalya Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Antalya ile İtalya arasında gerçekleştirilen seferler aktarmalı ve aktarmasız olarak gerçekleştirilir. Bu iki şehir arasında gerçekleştirilen yolculuğun süresi genellikle 2 saat 22 dakikadır. Ancak bu süre, uçuşun yapıldığı anlık şartlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aktarmalı uçuşların süresi doğal olarak biraz daha uzun gerçekleşebilir. 

Antalya ile İtalya Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Antalya ile İtalya arası kara yolu mesafesi yaklaşık 2.309 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak ifade edilen mesafe 1.641 kilometreye kadar iner. 

Antalya ile İtalya Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Birçok uçuş firması, Antalya ile İtalya arası uçuş seferleri düzenler. Aktarmalı veya aktarmasız şekilde gerçekleştirilen bu seferlerde, uygun fiyatlı biletlere rastlamak mümkündür. Firmaların sunduğu fiyat tekliflerine ve avantajlarına bakılarak çok uygun maliyetlere bilet satın alınabilir. 

İtalya’da İklim Nasıldır?

Ülkenin büyük bölümünde Akdeniz iklimi görülür. İtalya’nın iç kuzey bölgelerinde ılıman , yüksek rakımlı iç bölgelerinde karasal iklim görülür. Kış mevsiminde yüksekte olan bölgeler soğuktur ve yağışlı olur. Kıyı bölgelerinde kış aylarında hava serindir ve bol yağışlıdır. Yaz ayları ise sıcak ve az yağışlıdır.
Roma Hava Durumu

20 Eylül 2023

Sun

23 °C

20 °C

Uçuş süreleri

2 sa 25 dk

Roma

İzmir

2 sa 50 dk

Roma

Ankara

3 sa 30 dk

3 sa 40 dk

Antalya Hava Durumu

20 Eylül 2023

Sun

24 °C

24 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
992,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.241,97TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,13TRY'den
başlayan fiyatlarla

Roma varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.878,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.096,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.572,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.875,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.350,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.843,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis