Antalya İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya İzmir uçak biletleri

04 Ara 2023

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

Antalya İzmir Uçak Bileti

İzmir Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Türkiye’nin üçüncü metropol şehirlerinden biri olan İzmir, küçük ilçeleri ve otantik yapıları ile dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Şehir hayatının koşuşturmasından ve karmaşasından kaçarak, nefes almak isteyenlerin ilk adresi olarak belirlenmiştir. Her bir ilçesinde muazzam yapıda evleri, sokakları ve antik kentleri vardır. Doğal yaşamı, huzuru, deniz ve güneşi aynı anda sizlere sunmak için hazırdır. Turistlerin gözdesi konumunda olan ilçeler, geçmişteki onlarca medeniyeti ve güzelliklerini sizlere sergilemektedir. 

İzmir ilçelerinden en çok ziyaret edilenler Alaçatı, Şirince, Çeşme, Konak, Urla ve Alsancak gelir. Liman kenti olduğu içinde dünya sıralamasında ticaret alanında 7. sırada yer alır. İzmir’in uzun ve dar bir körfezi vardır. Bu körfez hem gemilerle hem de yatlarla çevrilidir. Bununla birlikte birbirine benzemeyen plajları ile turizm açısından çok büyük öneme sahiptir. Hem modern hayatı hem de köy hayatını aynı anda yaşamak kimi zaman imkansız gelebilir. Ancak İzmir’de bunu aynı anda görebilir hatta yaşayabilirsiniz. 

İzmir’in M.Ö. 3000’li yıllara rastlayan bir geçmişi vardır. İlk yerleşimi İ.Ö. 800’lü yıllara kadar uzanır. Bu sebeple dini hayat ön planda olduğu için şehirde çok sayıda tapınaklar bulunur. Şehrin liman kenti onu özel kılan önemli nedenler arasındadır. Deniz ticareti bu şehirde en büyük gelir kaynağı olarak bilinmektedir. Antik Çağ ve Roma dönemine ait izler, yapıtlar bulunur. Geçmişte birçok krallıklara ve imparatorlukların egemenliğinde kalmıştır. Persler, Lidyalılar, Bizanslılar, Romalılara ait birçok kalıntılar, tapınaklar, antik kentler vardır. Bunlardan en önemlisi Efes Antik Kent dünyanın 7. Harikası olarak kayıtlara geçmiştir. İzmir’in Ödemiş ilçesinde bulunan tarihi eserler Helen, Bizans, Roma ve Lidyalılara aittir.

Ege kıyılarının birçoğu, şehirden uzaklaşarak sessizliği ve sakinliği arayanlar için yeryüzündeki cennet olarak adlandırılmaktadır. Doğal bir yaşama merhaba demek isteyenler için bu şehir büyük bir fırsat olarak görülür. Egenin incisi, Türkiye’nin turizm merkezi olarak ifade edilen İzmir’in geçmişi binlerce yıla dayanmaktadır. Yunan mitolojisine, Roma imparatorluğunun öncesine ve sonrasına dayan bu tarihi kenti adım adım gezerek keşfe çıkmalısınız.

İzmir’de Gezilmesi Gerekenler

Çağlar öncesinden başlayarak ilk insanların ve ilk ilkel yaşamın yapıtlarına bakarak bir yolculuk yapmak için bu şehri ziyaret etmelisiniz. Bu yolculuk sırasında öncelikle ilçelerinden başlamalısınız. Selçuk ilçesinde bulunan Efes Antik Kent sizin için ilk durak olmalıdır. Sebebi ise UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bu ilçe, dünyanın en fazla turist alan ilçesidir. Yılda 1,5 milyon turist bu antik kenti görmeye ve yakından izlemeye gelir. Bu sayı her yıl artış göstermektedir. Efes Müzesi, St.John Bazilikası, Meryem Ana Evi ve Ayasuluk Kilisesi dünya tarihinde çok önemli ve kutsal sayılan yerlerdir.

Her döneme ait yapıları bünyesinde bulundurarak sonraki nesillere aktarımda bulunmaya devam eden yapılar arasında olan İzmir Kalesi, Osmanlı dönemine aittir. Osmanlı İmparatoru II.Beyazıd döneminde yapılan bu kale günümüzde müze olarak kapılarını ziyaretçilere aralamaktadır. İzmir Çeşme’de tarihi taş evler, gözdeliğini asırlar boyunca devam ettirmektedir. Bu tarihi taş evleri ziyaret edenlere, mevsim ne olursa olsun daima canlılığını ve parlaklığını yansıtmaktadır. 

Her şehrin nişanesi olan bir simgesi vardır. İzmir’in ise saat kulesi bir sembol veya bir simge olarak kabul edilir. İzmir halkının uğrak yeridir. I.Abdülhamit Han’a hediye edilen bu saat İzmir için özel olarak yapılmış olup, Padişaha hediye edilmiştir. Yine aynı döneme rastlayan Tarihi İzmir Asansörü de 1907’de Nesim Levi tarafından yaptırılmıştır. Asansörün yüksekliği 40 metredir. Burada bulunan kafelerden kahvenizi ya da çayınızı yudumlayarak İzmir’de gün batımını seyre dalabilirsiniz.

İzmir’in Tarihi Yerleri

Tarihi yolculuğa çıkmak için bir rota belirlemeniz gerekir. Çünkü İzmir’in her ilçesinde bir tarihi esere ve kalıntısına rastlayabilirsiniz. Çeşme ile başlayabilirsiniz. Hem gözünüze hem gönlünüze hem de tarihinize ışık tutacak güzellikte olan ilçedir. Çeşme’deki Alaçatı sahil kasabası küçük ama ünü tüm dünyaya yayılmış şirin bir yerdir. Alaçatı’nın Arnavut kaldırımları, dar sokakları, beyaz taş evlerini süsleyen begonvil çiçekleri ile dünyanın merkezi konumundadır. Geçmiş ile gelenekselliğin beraberinde modern hayatı sunan, eşi ve benzeri bulunmayan bir beldedir. 

Karşıyaka, İzmir’in merkezi konumunda olan bir ilçesidir. Burada geçmişe dair tüm dönemlerin eserlerini bulabilirsiniz. Penetti Köşkü ile başlayabilirsiniz. Ardından Latife Hanım Konağı, Van Der Zee Köşkü, Alibey Hamamı ilçeye ait en önemli mekanlardandır. İzmir’in Konak ilçesinde Namazgah semtinde Agora adı verilen bir yapı bulunmaktadır. Helenistik ve Roma dönemlerine ait olan bu yapı üç katlıdır ve günümüzde hala dimdik ayaktadır. 

Ayavukla Kilisesi, Hristiyanlar için çok önemli bir ibadethanedir. 1886 yılında Rum kilisesi olarak inşa edilmiştir. Daha sonraları arkeoloji müzesine çevrilmiştir. Sonraki dönemde devlet opera ve balesi olarak kullanılmaya başlansa da günümüzde orijinal haline dönüştürülmüştür. Şu anda Katolik cemaat tarafından kullanılmaktadır. St.Polikarp Kilisesi, İzmir’in en eski tapınaklarından biridir. 69- 155 yıllarında yaşayan İzmir Piskoposu St.Polikarp’tan adını almıştır. İzmir Konak’ta yer alan bu kiliseye ancak özel izin ile girilmektedir.

İzmir Kültürel Etkinlikler

İzmir ile bütünleşen festivallerin başında elbette Alaçatı Ot Festivali gelir. İzmir’in en bilinen festivallerinden olan bu şenliklerin asıl amacı Alaçatı’nın ürünlerini, güzelliklerini ve doğal ürünlerini ve görüntüsünü tanıtmaktır. Baharın gelişi ile başlayan bu festival nisan ayında düzenlenmektedir. Çok çeşitli otun sergilendiği bu festivalde yöreye özgü ürünler stantlarda satış için yerini alır. Zeytinyağı, şerbet, sabun gibi birçok doğal ürünü alabilirsiniz.

Boyoz Festivali İzmir’e has lezzetlerden biridir. Kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında yer alan bu tadın nereden geldiği ve özelliği ile ilginç olan bir yönü vardır. 15.yy.da Seferadlar tarafından İzmir’e getirilmiş olan bir yiyecek olduğu zannedilmektedir. Nohut mayası ile yapılan bu yiyecek milföy hamuruna benzer, hatta kimi zaman da karıştırılır. Boyoz haşlanmış yumurta ve çay ile tüketilen bir tür hamur işidir. Tadını merak ediyorsanız ekim ayında düzenlenen bu festivallere katılmalısınız.

Bayraklı ilçesinde düzenlenen Bayraklı Deve Güreşi Festivali mart ayında başlar. Renkli, rekabetli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır. Deve güreşlerinin bulunduğu alanda dilerseniz piknik de yapabilirsiniz. Bayram havasında geçen bu sıcacık görüntüler ile sizler de bu alanda yerinizi alabilirsiniz. Bununla birlikte Urla Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri, Kavacık Üzüm Festivali, İzmir Bayındır Çiçek Festivali, İzmir Mandalina Festivali en yaygın ve en çok bilinen diğer festivallerdir. Öyle ki kimi festivaller dünyaca ünlü gurmeler tarafından da takip edilmektedir.

Festivallerin yanı sıra bireysel olarak yapmak isteyeceğiniz kültürel aktivitelerden de yararlanabilirsiniz. Eğer doğa yürüyüşlerini seviyorsanız Beydağı, outdoor sporu için size en uygun alanlarını sergilemektedir. Kamp ve piknik yapabilirsiniz. Ayrıca trekking için Ödemiş, Gölcük Gölü, Kozak Yaylası, Belevi Köyü, Küçük Menderes, Gediz Deltası, Şirince sizlere en geniş imkanlarını sunmaktadır. Orman, şelale ve mağara gibi yerleri gördüğünüzde kendinizin yenilenmiş olduğunuzu fark edeceksiniz. 

Heyecanı tüm iliklerinizde yaşamak isterseniz bunun için alternatif olan seçenekler de bulunmaktadır. İzmir’in Selçuk ilçesinde hizmet veren havaalanını kullanarak serbest paraşüt atlayışını deneyebilirsiniz. 4000 metreden gerçekleştirilen bu atlayış adrenalininizi en yüksek noktaya çıkaracaktır. Atlayıştan sonra dalış yapmak isterseniz size en uygun sahillerin Foça, Selçuk, Dikili, Urla, Karaburun koyları olduğunu söylemeliyiz. İsterseniz Çeşme’de rüzgar sörfü yaparak heyecanınızı zirvede tutmaya devam edebilirsiniz. Rüzgar her mevsim çok olduğu için kolay ve her zaman sörf yapma imkanına erişebilirsiniz. Bu kadar heyecandan sonra yine de şehri veya bölgeyi keşfetmeye devam etmek isterseniz tekne turlarına da katılabilirsiniz. Çeşme, Foça, Seferihisar’da günü birlik turlara katılabilirsiniz.

İzmir Konaklama İmkanı

Şehir içinde ulaşım her yönü ile merkezi konumdadır. Konaklama yapacağınız yerde neler olduğunu bilmek, konakladığınız süre boyunca neler yapmak istediğinizi belirlemek önemlidir. İzmir Konak merkezi bir ilçe olması nedeniyle konaklama imkanınız çok fazladır. Hemen ardından Alsancak, Basmane, Kemeraltı gelir. Bu ilçelere ulaşım oldukça kolaydır. Beş yıldızlı otellerden pansiyon ve butik otellere kadar her bütçe için uygun konaklama mekanları bulunmaktadır. İzmir’e geliş amacınız bir tatil geçirmek ise o halde sizi Alaçatı, Seferihisar, Şirince, Urla ve Bergama’ya yöneltmek istiyoruz. Buralar yeryüzündeki cennet bölgeleridir.

Şehirdeki tüm oteller son derece modern, konforlu ve hizmet kalitesi oldukça yüksektir. Fiyat olarak da hayli geniş seçenekler sunmaktadır. Her bütçeye uygun bir otel, butik otel, apart veya pansiyonda da kalabilirsiniz. İzmir’in ilçelerini gezmek, görmek ve tanımak isterseniz ve araç kiralamak konusunda sizlere Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Balçova ilçelerini de öneriyoruz. Buradaki oteller hem daha büyük hem de bütçenize uygun otelleri bulma şansınız daha yüksek olacaktır. Yine tatil mekanlarından olan Alaçatı’da ise butik tarzı otellerde konaklayabilirsiniz. Bu şirin ve benzersiz beldede konaklamak ruhunuzu yenileyecektir.

İzmir Lezzetleri

Zeytinyağı bölgenin temel gıda ürünü olarak bilinir. Ve tüm yemeklerinde zeytinyağını kullanan yöre halkı son derece güzel ciltlere sahiptir. Nedeni ise zeytinyağının beraberinde sebze tüketiminin bol olması ve sağlıklı olan sebzelerin zeytinyağı ile pişirilmesidir. Egenin incisi olan İzmir’de zeytinyağında enginar, patlıcan, kabak çiçeği dolması, kuzu kulağı, topuz, kuş konmaz ve barbunya gibi sebzeler ağırlıklı olarak tüketilir. Genç ve sağlıklı beslenmenin anavatanı olan İzmir’in mutfağını tercih ederseniz çok uzun bir yaşama sahip olabilirsiniz. 

İzmir’e özgü olan boyoz, kahvaltıların vazgeçilmezleri arasındadır. Bu hamura büyük ilgi gösteren halk, onun için festival dahi düzenlemektedir. Mayasız hamurdan yapılan boyoz, çok yağlı bir yiyecektir. Ancak bu size ağır gelmeyecektir. Çünkü lezzeti tattığınız anda bir daha unutamayabilirsiniz. Denize karşı oturup çayınızı yudumlarken boyoz ya da İzmir bombası yiyerek güne enerji dolu başlayabilirsiniz. Yine İzmir’e has olan kumru, harika bir lezzete sahiptir. Yalnızca İzmir’e özgü olsa da ülkemizde hatta yurtdışında dahi bu lezzetin adı duyulmuştur. İzmir köfte İzmir’de yenir sloganı ile lezzet yolculuğuna devam etmek isteyebilirsiniz.

Karadut içilesi en güzel meyve sularından biridir. Burada karadut yöresel lezzetler arasındadır. Dilerseniz öğle kahvenizi Kızlarağası’nda yudumlayarak yeni rotalar oluşturabilirsiniz. Kahvenizi yudumladıktan sonra bir kahve falına baktırmak isterseniz size bu hizmeti de sağlayacak olan kişilere anında ulaşabilirsiniz. Gün batımına doğru olan açlık hissinizi bastırmak için midye atıştırabilirsiniz. Bu sizin İzmir’in yöresel yemeklerinden hangisini yiyeceğinize karar verene kadar tok tutacaktır. İzmir’de olup da Kumru yememek olmaz! İçindeki salam, sucuk, domates ve kaşarın bütünleştiği İzmir kumruyu yanında turşu ile tadabilirsiniz.

Birçok kültürü topraklarında birleştiren İzmir’de zeytinyağlı yiyecekler sınırsız olduğu gibi mutfaklarındaki lezzetler de sınırsızdır. Hem yemekleri hem de mezeleri çok fazladır. Ermeni, Rum, Musevi, İtalyan, Fransız ve Osmanlı mutfaklarının benzersiz tatlarının tamamına burada bakma imkanına sahipsiniz. Bölgede Rum ve Girit göçmenlerinin de kendine has lezzetlerini muhakkak tatmalısınız. Ebegümeci, deniz börülcesi, turpotu, şevketi bostan, ısırgan otu, hardal otu, kabak çiçeği dolması, kuzu kulağı ve pazı gibi sebze yemeklerinin yanında patlıcan, barbunya, taze fasulye, enginar da bildiğiniz o tatların da üstünde, damağınızda farklı bir lezzet bırakacaktır. Sebze yemeklerinin yanı sıra et yemekleri de mutfakta önemli bir yere sahiptir. Kıyma, patates, soğan, domates, biber ve baharatların mükemmel karışımı ile yapılan İzmir köfteyi yemeye doyamayacaksınız. Şarapların kaliteli olması ve yerinden alınması şarap severlerin zevkleri arasındadır. Urla’da bulunan üzümlerin lezzeti ve bunlardan yapılan şarapların tatları dünya genelinde bilinmektedir. Çünkü Roma İmparatoru tarafından bu kadar lezzetli şarapların yapımının yasaklanması için buradaki bağların yakılması emredilmiştir. Ancak önüne geçememiştir. Buradan şarap alışverişi yapabilirsiniz.

İzmir Ulaşım Olanakları

Şehirdeki ulaşım oldukça kolay ve hızlı gerçekleşir. Ülkenin metropol şehirleri arasında 3.sırada yer alsa da ulaşım olanakları son derece kolay ve hızlıdır. Çünkü alternatif ulaşım araçları sunulmuştur. Şehir içinde otobüs, minibüs, taksi, araç kiralama, tramvay ve vapurlar ile gitmek istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Otobüs

İzmir’in 12 ilçesine seferler oluşturulmuştur. Bu toplu taşıma araçlarında İzmirim kartı kullanarak aktarımlı araçlara binebilirsiniz.

Taksi

Toplu taşıma araçlarından daha ziyade bireysel ulaşım aracı kullanmak isteyenler için hızlı ve kolaydır. Gitmek istediğiniz mekana hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Metro

Şehir içinde 17 metro istasyonu bulunuyor. Her bir metro istasyonu arasındaki mesafe 7-8 dakikadır. Trafik sorunu olmadan hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Tramvay

Eğer aceleniz yoksa ve keyif yapmak hatta nostaljiyi yaşamak isterseniz mutlaka bu ulaşım aracını kullanmalısınız. Karşıyaka Konak ilçeleri arası ulaşım gerçekleştirilmektedir. Denemelisiniz.

Vapurlar

Karşıyaka ve Konak arasındaki ulaşımı sağlayan bir diğer ulaşım aracı olan vapurlarda araba taşımacılığı da yapılmaktadır. Bu sayede trafik sorunu büyük ölçüde ferahlatılmıştır. 

Araç Kiralama

Havaalanına indiğinizde size kendi aracınızın konforunu yaşatacak araç kiralama şirketleri ile görüşerek bir araç temin edebilirsiniz. Veya kaldığınız otelde de araç kiralamak istediğinizde otel görevlileri tarafından bu talebiniz gerçekleştirilecektir. 

Antalya Havalimanına Ulaşım

Hem şehir merkezinden hem de ilçelerinden havaalanına gitmek için antobüs araçlarını kullanabilirsiniz. Şehirlerarası otobüs garajından 600 numaralı otobüs olarak bilinmektedir. Özel servis araçları ise şehir merkezinden direkt olarak havalimanına ulaşmanızı sağlamaktadır. Antray da yine şehir merkezinden havaalanına hızlı ve güvenli yolculuğunuz için tüm imkanları sağlamaktadır.

Antalya İzmir Uçuş Kaç Saat Sürer?

Antalya İzmir arası uçuş süresi 1 saat 15 dakika civarında sürmektedir. 

Antalya İzmir Arası Kaç Km?

Antalya İzmir arası kara yolu ile 459 km’dir. 

Antalya İzmir Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Gerçekleştireceğiniz seyahatiniz tatil içinse kesinlikle yaz dönemlerini yani temmuz ve ağustos aylarını tercih etmelisiniz. Ancak iş için bir programınız varsa şehir yılın her dönemi güzeldir. Ancak şehre gelmeden önce geleceğiniz dönemi göz önünde bulundurarak otel rezervasyonunuzu iki hafta önceden ve uçuş biletinizi de yine bu dönemlerde almaya özen göstermelisiniz. Böylece daha ekonomik bir seyahat planı gerçekleştirmiş olursunuz. 

İzmir İklimi Nasıldır?

Şehirde Akdeniz iklimi hakimdir. Yaz mevsimi hayli sıcak ve kurak geçerken, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir.
antalya_izmir

İzmir Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

14 °C

13 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Antalya Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

19 °C

16 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.096,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.093,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis