Antalya Kıbrıs Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya Kıbrıs uçak biletleri

1.203,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Ara 2023

04 Ara 2023

1.225,26TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

1.225,26TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.212,55TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.835,74TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

Antalya Kıbrıs Uçak Bileti

Kıbrıs Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Akdeniz’de Kıbrıs Adası’nda yer almaktadır. Geçmiş dönemlerde kimi uygarlıklara ev sahipliği yapan Kıbrıs tarihi eserleri ve doğal güzellikleri ile epey dikkat çekicidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde mühim ve enteresan olan ilk konu trafik yönüdür. Kıbrıs’ta araba kullanmak öbür ülkelerden farklıdır. Yerli geleneklerin ve trafiğin akışından haberdar olmak, size epey kolaylık sağlar ve oldukça güvenli olur. Kıbrıs’ta trafik sol taraftan ilerler, bundan dolayı trafikte sol yönden araba kullanmaya aşinaysanız bu sizin için yeni bir tecrübe olmaz. Kuzey Kıbrıs sadece tatil zamanında vakit geçirmek amacıyla değil uzun süre kalmak için de son derece uygun bir yerdir. Kuzey Kıbrıs, dönencealtı iklimiyle meşhurdur. Bu da Kıbrıs’ın D vitamini desteği açısından en iyi konumlar arasında olmasını sağlar. Kıbrıs yaklaşık olarak 8 ay güneşli olur ve kış mevsimlerinde bile ortalama en fazla sıcaklık 17-18 ° civarında olmaktadır. Bilhassa Ocak ve Şubat aylarında hava ortalamala göre daha sıcak olmaktadır. Suç oranı epey düşüktür. Genel geçer suçlarsa bu yöreye ait değildir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti konusunda bilgi öğrenirken suç seviyesini bilmek, Kıbrıs’ta yapılacak gayrimenkul ve diğer yatırımlar öncesinde yararlı bir noktadır. 

Antik Yunan Mitolojisine göre kumsalına gelen köpüklerden aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’in dünyaya geldiği söylenen Kıbrıs’ın ne denli büyüleyici olduğunu anlatmak için başka laf söylemek lüzumsuzdur. On bin seneden çok zamandır insanın yaşam yeri olan bu adada beşeri yapım en eski su kuyuları bulunmaktadır. Mazide bakır madeni gibi çok mühim bir kaynağı olan Kıbrıs; Antik Mısır, Asurlular, Antik Roma, Antik Yunan gibi birden çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. En tuhafı ise bir donanması olmayan Hititlerin bile bir biçimde adanın egemenliğini alıp uzun süre elinde tutabilmesidir. Antik Roma’nın sonrasında Bizans İmparatorluğu hakimiyetinde olan ada, İslam’ın gelişinden sonra Araplara geçmiş, sonrasında Haçlılar tarafından tutulup Lusignan Krallığı kurulmuş ve sonunda Osmanlı hakimiyetine girene kadar Venediklerin egemenliğinde kalmıştır. Kıbrıs Akdeniz’in en büyük üçüncü adasıdır. 1 milyon insanın yaşamış olduğu bu ada küçük olsa da tenha plajları, altın kumları, sakin köyleri ve daha pek çok doğa harikasıyla enfes bir adadır. Özgürlüğü yalnızca Türkiye’de bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, bilhassa Türklerin tatilde çokça tercih ettiği yerler arasındadır.

Kıbrıs Gezilmesi Gereken Yerler

Kıbrıs, kültür ve tarihi ile etkileyecek, misafirperverliğiyle sizleri büyüleyecektir. Love Bridge diğer adıyla Kamara Tou Koraka Kıbrıs’ın en romantik mekanları arasında yer almaktadır. Kemer köprüsü kendiliğinden oluşan kayalıklar ile meydana gelmiştir. Köprü doğal aşınmalar sonunda, insan müdahalesi olmadan var olmuş ve turkuaz rengi denizi ile görenleri büyülemektedir. Yaklaşık 6 metre uzunluğunda olan köprü, Ayia Napa’nın çok yakınında bulunan sahilde yer alıyor. Çift olarak tatile geldiğinizde mutlaka uğramanız önerilir. Gezilmesi gereken bir sonraki durak Gavur Taşı Afrodit kayalıkları olarak anılmaktadır. Bunun sebebi Yunan mitolojisinde bulunan aşk tanrıçası olan Afrodit’in, bu yerde dünyaya geldiğine inanılmaktadır. Yerli ve yabancı birden çok ziyaretçinin yoğun ilgisine maruz kalan bu yeri gezi listenize eklemelisiniz. Barış ve Özgürlük Müzesi ve Anıtı’nda 7 oda bulunmaktadır. Her odada tarihi olayların gelişimi konusunda haritalar, belgeler, gazete haberleri, video tanıtımları, üniformalar ve biyografiler, silahlar, fotoğraflar gibi daha birçok tarihi eser yer almaktadır. Bunun dışında şehitlikte bulunan 4 ayaklı heykel, Barış Harekatı’nın 4 gün devam etmesini simgelediği bilinmektedir. Lefkoşa’da bulunan Leventis sanat galerisini 2014 senesinde AG Leventis Vakfı kurmuştur. Kıbrıslı iş insanı ve bağışçı Anastasios G. Leventis’in ölümünün sonrasında kurulmuş müze, Leventis’in şahsi koleksiyonudur. Müzede 17 ile 20. yüzyıllar dahil Paris koleksiyonu ve 1930’lu yılları içeren Yunan ve Kıbrıs koleksiyonu yer almaktadır. Bunun dışında Yunanlı, Kıbrıslı ve Avrupalı sanatçıların 800’den çok resimleri bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en yüksek yeri olan Olimpos Tepesinin, vadileri ve meyve bahçeleri ile müthiş bir manzarası vardır. Ağaçların içinden gökyüzünü izlemek ve temiz hava almak, sizi epey rahatlatacaktır. Bunun yanında tepede bulunan kayak merkezinde, bilhassa kış aylarında gittiğiniz zaman, kayak yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kuzey ve Güney Lefkoşa’nın bağlanmış olduğu yerdir. Karşı karşıya ve yan yana sıralanan mağazalar ile meşhur caddede alışverişinizi yapabilir, bir kafede çayınızı yudumlayabilirsiniz Larnaka merkezinde bulunan Finikoudes Plajı, etrafı palmiye ağaçlarıyla donatılmış olduğundan dolayı, adını bu ağaçlardan almıştır. Yeri ve tertemiz suyundan dolayı yerli ve yabancı birden çok ziyaretçinin odağında yer almaktadır. Plajda çocuklarınız ile yüzebilir veya kitabını okuyabilirsiniz. Hemen içinde yer alan faaliyetlere katılarak sevdikleriniz ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bu eşsiz güzellikteki adaya uğradığınızda gezi listenize Nissi Plajı’nı, Ayia Thekla Plajını ve Escape Beach Club’ı mutlaka eklemelisiniz.

Kıbrıs Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, eşsiz yerleri ile turizm cenneti ya da bir başka söylem ile tatil cenneti olarak bilinmektedir. Masmavi denizi, otelleri, eşsiz plajları, büyüleyici kültürü ve son derece temiz havasının yanında etkileyici tarihi de bulunmaktadır. Bizanslıların yaptığı Girne Kalesi’nin kalıntıları Roma dönemine ait bir yapıttır. Lüzinyanlar tarafından büyütülen kale, Osmanlıların ve Venediklilerin dokunuşları ile etkileyici manzarası ve görkemli görünümü ile ziyaretçileri kendine aşık ediyor. Kale içinde St. George Kilisesi, Venedik ve Lüzinyan Kulesi, Kırnı mezarları, sarnıçlar ve Lüzinyan zamanına ait mahzenler yer almaktadır. Fakat bu kale içinde en mühimi Batık Gemi Müzesi’dir. Dünyanın en eski batık gemileri arasında yer alan bir geminin sergilendiği bu müzede gemi ile ilgili çeşitli fotoğraflar da yer almaktadır. Bunun yanında geminin maketi, taşıdı ağırlık ve malzemeler de bulunmaktadır. Bir başka tarihi yer Kıbrıs Müzesi’dir. Bu Müze bir başka ismi ile Kıbrıs Arkeoloji Müzesi en büyük ve en eski arkeoloji müzelerindendir. Lefkoşa’da bulunan müzede, Kıbrıs’ın neolitik dönemden erken Bizans zamanına değin olan gelişmeleri sergilenmektedir. Kronolojik şekilde gösterilen yapıtlar içerisinde; çanak çömlek, heykel, bakır objeler, mücevher ve madeni paralar bulunmaktadır. Kıbrıs kültür ve tarihi kıymetini aktaran, arkeolojik ve sanatsal parçaların da gösterildiğini görebiliriz. Bunun dışında içinde ücretsiz wifi ve kafeterya hizmeti de verilmektedir. Bir diğer tarih kokan müzeler içerisinde Girne İkon Müzesi Eskiden Archangelos Mihail Kilisesi olarak kullanılan yer de vardır. 1990’da Eski Eserler ve Müzeler Dairesi tarafından yenilendi ve daha sonra müze olarak kullanılmaya başlandı. Müzede; 19. yüzyıldan sonrasına dair, eski kiliseden kalmış ikonlar sergilenmektedir ve bu ikonların üstünde Hz. İsa ve muhtelif Azizlerin fotoğrafları betimlenmektedir. Görenleri büyüleyen İncirli Mağarası Çınarlı Köyü çevresinde bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en büyük mağarası olmasının yanında girişin küçük olmasını göz ardı etmelisiniz çünkü içinde hemen hemen 100 metreden fazla uzunlukta dikitler ve sarkıtlar bulunmaktadır. Bununla beraber insan müdahalesi olmadan oluşumuş bir alçı mağarası olan bu mağara, iyi seviyede ışıklandırılmıştır. İleri gittikçe daralmaya başlayan mağarada, bir süreden sonra eğilerek ilerlemek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Fakat bu duruma mutlaka değecektir.

Gemiden çıkan eşyalar, 4 kişinin gemide bulunduğunu kanıtlar niteliktedir. 4 kaşık, 4 kavanoz zeytinyağı, 4 çuval tuz ve 4 içki kadehinin bulunması bu düşünceyi desteklemektedir. Ayrıca, 400 civarında şarap amforası, 9000 adet badem ve 29 adet de değirmen taşı çıkmıştır. Samanbahçe Evleri Kıbrıs’a geldiğiniz zaman mutlaka uğramanız gereken yerler arasında bulunmalı. Bu evler 19 yy.da nüfusun artmasından dolayı, maddi hali kötü olan kişilerin kalması amacıyla inşa edilmiş 72 kapılı bir mahalleyi oluşturmaktadır. Kıbrıs’taki sosyal ikametgahların da ilk numunesi olan bu mahallede sokak adları, Osmanlı’nın mühim bilim insanları, düşünür ve şairlerinden gelmektedir. Hukuki sebeplerden ötürü, yenilenme çalışmaları durdurulmuştur. Bu nedenle evler bir miktar bakımsız kalmış ve onarım beklemektedir. Fakat bu, her sene binlerce ziyaretçinin buraya gelmesini önlememiştir. Yakın zaman Kıbrıs kültürünü en iyi aktaran yerler içerisinde bulunan Samanbahçe Evleri’ni ziyaret etmelisiniz. 

Kıbrıs’ta Kültürel Etkinlikler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bilhassa yaz mevsiminde birden çok kültürel etkinlik ve festivallere ev sahipliği yapmaktadır. Haziran ve Temmuzda Güzelyurt kentinde Güzelyurt portakal festivali düzenlenmektedir. Bu keyifli aktiviteye Türk sanatçılardan birçoğu katılmaktadır. Gazimağusa Festivali, ülkede yapılan meşhur aktiviteler içerisinde yer almaktadır. Ada ülkesi Kıbrıs’ın büyük kentleri arasında bulunan Girne Ekim ayında Uluslararası Girne Zeytin Festivali düzenlemektedir. Kuzey Kıbrıs seyahatinizde ülkede yapılan festivallere dahil olmayı düşünüyorsanız, gezi takviminizi bu aktivitelere uygun ayarlayabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Konaklama İmkanları

Kıbrıs konaklanacak yer ve otel yönünden turistlere pek çok tercih sunmaktadır. Kıbrıs’ta birçok lüks otel varken, başka bir seçenek olarak alanda çok fazla pansiyon, villa ve apart benzeri konaklama yerleri de vardır. Kıbrıs’ta kalabileceğiniz otellerde tatil süresince gerek duyduğunuz her şeyi bulabilirsiniz. Casino, restoran, bar, gece kulübü, hamam, sauna, spa merkezi ve havuz gibi imkanlardan yararlanabileceğiniz Kıbrıs otelleri, her bütçeye göre farklı alternatifler sunmaktadır.

Kıbrıs Denenmesi Gereken Lezzetler

Kuzey Kıbrıs, yetiştirilen taze meyve ve sebzeleri, bununla beraber kendine özel enfes tatları ile de gelenlerin akıllarında yer ediyor. Kuzey Kıbrıs’taki enfes yemekleri mutlaka tatmalısınız. Bu tatlardan ilki Kıbrıs Köftesidir. Turistlerin ve yerli halkın en çok sevdiği tatlar arasında yer alan bu köftenin eşsiz lezzeti vardır. Sadece tadı ile değil ağzınızı sulandıracak kokusu ve görüntüsü ile sizi kendine çeken bu yemek sizi kendisine hayran bırakır. Adanın neredeyse her yerinde yapılan köfteyi yemek için en gerçek ve popüler yeri aramanız önerilir. Bir diğer enfes lezzet arasında yer alan Şeftali kebabı ızgara sevenlerin bayılacağı bir tada sahiptir. Ama isminde olduğu gibi içinde şeftali bulunmuyor. Servisi közlenmiş domates ve biber ile yapılmaktadır. Görünüşü ile köfteyi andırsa da bu kebap keçi ve koyun kıymasının terbiye edilmesiyle hazırlanır. Dürüm yaparak yerseniz lezzetine lezzet katmış olursunuz. Kıbrıs’ın eşsiz tatlılarından Ceviz Macunu, Kıbrıs kültüründe hayli mühim yere sahiptir. Misafirlere ikram edilen bir tatlı türüdür. Eski bir adet olan ceviz macunu soğuk suyla beraber servis edilir. Bununla beraber reçeli seviyorsanız bu tatlıyı da deneyimleyebilirsiniz. Kendi tadını sadece Kuzey Kıbrıs’ta bulabilirsiniz. Bundan dolayı bu benzersiz tadı Kıbrıs’ta denemeden gitmeyin. Hellim Peyniri Kuzey Kıbrıs’ın vazgeçilmezlerindendir. Hatta Kıbrıs dendiği zaman aklınıza hellim gelebilir. Kıbrıs’ın meşhur lezzetlerinde başlarda yer alan Hellim’i Kıbrıs’ın birçok yerinde görebilirsiniz. Bu tadın en önemli özelliği keçi sütü ile yapılmasıdır. Bundan dolayı 1 sene saklanabilir. Molehiya, aynı isimli bitkinin kurutulduktan sonra tavuk veya kuzu eti ile birlikte pişirilmesi ile elde edilen bir lezzettir. Başta ıspanağa benzese de Molehiya’nın ıspanak ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Kıbrıs’ın en ünlü yiyecekleri arasındadır ve epey lezzetlidir. Kıbrıs halkının sıklıkla yediği Molehiya, evde kurutularak saklanır. Tadını beğenirseniz kurutulmuşları alarak evinize götürebilirsiniz. Tatiliniz bitmeden mutlaka denemelisiniz.

Kıbrıs Ulaşım Olanakları

KKTC, epey ufak bir ülke olduğundan dolayı kent içi yolculuk hususunda da küçük çözümler sunmaktadır. Ülkede, belediyeye ait herhangi bir ulaşım aracı yoktur. Kent içi yolculuk yapmak istiyorsanız özel dolmuş ve otobüsleri tercih edebilirsiniz. Bilhassa Lefkoşa ve Girne’de bulunan minibüslerle bu kentlerin birden çok yerine pratik bir şekilde gidebilirsiniz. Lefkoşa’da olan Ercan Havaalanı, kent merkezine epey yakındır. Kuzey Kıbrıs’a gitmek için uçağı seçen kişiler, havalimanından kent merkezine dolmuş ya da taksiler ile gidebilir. Bunun dışında Ercan Havaalanından Girne kent merkezine giden dolmuş ve otobüsler vardır. Kuzey Kıbrıs tatilinize Girne’den başlıyorsanız havaalanından Girne’ye giden ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Belediyeye bağlı herhangi bir toplu taşıma olmadığından oldukça popüler olan taksilerle kentin her yerinde yolculuk yapabilirsiniz hem konforlu hem de hızlı bir seçenek olan taksiler bütçenize de uygundur. 

Otobüs ile Ulaşım

Özel otobüs ve dolmuşların bulunduğu Kıbrıs’ta bu ulaşım araçları bütçenize hayli uygun olup, duraklardan belirli güzergahlara kolaylıkla gidebilirsiniz.

Araç Kiralama İle Ulaşım

Kıbrıs’ta araç kiralamak oldukça kolaydır. Kıbrıs’ta gittiğiniz birçok noktadan kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. Bazı araç kiralama şirketleri ile anlaşırsanız aracınızı istediğiniz noktaya kadar getiriyorlar. Bütçenize ve zevkinize uygun araçlardan birini tercih ederek şehri daha konforlu keşfedebilirsiniz. 

Shuttle ile Ulaşım

Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan merkeze ulaşım için shuttle kullanmak da bir seçenektir. Özellikle fazladan bagajı olan kişiler bu yöntemi kullanmak isteyebilir; bu şekilde çok daha konforlu bir ulaşım sağlanmış olur. Shuttle araçları genel olarak havalimanı çıkışından yolcularını almaktadır. 

Antalya Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım Nasıldır?

Antalya kent merkezinden havaalanına 800 numaralı otobüse binerek uygun fiyata gidebilirsiniz. Hızlı bir biçimde gitmeyi tercih ederseniz taksi ile yolculuk yapmalısınız. Antalya’ya merkez noktasından havaalanına ulaşım için belediye otobüsleri bulunmaktadır. Otobüsler son derece uygun fiyatlı olsa da hızlı bir ulaşım yolu olmaz. Eğer havaalanına otobüs ile giderseniz bir saat sürmektedir. Daha kısa sürede gitmek isterseniz taksiye binebilirsiniz. 

Antalya Kıbrıs Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Antalya ile Kıbrıs arası uçuş bir saat sürmektedir. Tabi bu süre aktarmasız direkt uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlarda ya da uçağın rötar yapması gibi durumlarda bu süre daha fazla olur. 

Antalya Kıbrıs Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Antalya ile Kıbrıs arasındaki uçuş mesafesi toplamda 316 kilometredir. Bu uçuş mesafesi aktarmasız direkt uçuşlar için geçerlidir. 

Antalya Kıbrıs Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Eğer uygun uçak bileti almak istiyorsanız seyahatinizden 4-6 hafta öncesinde biletinizi almalısınız. Ayrıca hafta içi belirli günlerde ve erken saatlerde uçak bilet fiyatlarını kontrol ederseniz uygun fiyatlısını bulmanız olanaklıdır. Bunun yanı sıra Salı, cumartesi günleri de bilet fiyatları daha uygun fiyata gelmektedir. 

Kıbrıs’ta İklim Nasıldır?

Kıbrıs yarı kurak iklime sahip bir yerdir. Burası Akdeniz adasında bulunduğu için yazlar sıcak ve kuru geçer. Kış mevsimi ise az ve ılık yağışlarla geçer. Hatta o nedenle bitki örtüsü de son derece zengindir

Antalya

Kıbrıs Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

19 °C

16 °C

Uçuş süreleri

Lefkoşa

İstanbul

1 sa 30 dk

Lefkoşa

Ankara

1 sa 15 dk

Lefkoşa

Adana

50 dk

Lefkoşa

Antalya

50 dk

Lefkoşa

İzmir

35 dk

Lefkoşa

Hatay

2 sa 30 dk

Lefkoşa

Gaziantep

1 sa 15 dk

Lefkoşa

Samsun

2 sa 15 dk

Antalya Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

20 °C

16 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.096,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

Kıbrıs varışlı yurt içi uçak biletleri

820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
961,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.288,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.792,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis