Antalya Moskova Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya Moskova uçak biletleri

13.559,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

26 Eyl 2023

26 Eyl 2023

13.054,66TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Eki 2023

09 Eki 2023

13.054,66TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Eki 2023

28 Eki 2023

21.429,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Oca 2024

06 Oca 2024

21.429,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Oca 2024

07 Oca 2024

Antalya Moskova Uçak Bileti 

Moskova Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 

Rusya’nın başkenti olan Moskova, gelişmiş ve modern şehirlerden biridir. 2022 verilerine göre Moskova’da 10 milyon 406 bin 578 kişi yaşam sürer. Geniş bir ova üzerine kurulu olan metropol, Volga’ya dökülen Oka’nın bir diğer kolu olan Moskova ırmağının aktığı sığ bir vadiye konumlanmıştır. İklim koşulları serttir ve kış aylarında ortalama -10’ları görürken, yaz aylarında ise 18 derece civarında bir sıcaklık görürler. 

Dünya’da en pahalı şehirler arasında yer alan Moskova, turistik geziler için Nisan ve Mayıs ayında rağbet görür. Bu dönemlerde hem fiyatlar çok iyi hem de sıcaklıklar normaldir. Yaz aylarında havalar daha iyi olsa da fiyatlar çok yüksek olduğu için pek tercih edilmez. 

Moskova’da sokağa çıkarken yanınızda pasaportunuzun bulunması gerekir. Aksi durumda birçok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Metropolün resmi dili Rusça olup, İngilizce bu şehirde pek yaygın değildir. Yani bilenlerin sayısı Rusça bilenlere kıyasla oldukça düşüktür. Özbekler, Tacikler, Azeriler, Ahıska Türkleri, Gürcüler normal bir şekilde Türkçe konuşurlar. 

Dünyadaki en önemli metro kentlerinden biri olan şehirde, 11 hat üzerinde 160 tane istasyon yer alır. Bu yönüyle uluslararası sergilerde Büyük Ödüllere layık görülmüştür. Metrolar eşsiz mimarisi ve tarihi ile dikkat çeker. Halkın ve turistlerin kullanımına açık olan metro hatlarının dışında, hükümet binalarından mistik yeraltı şehriyle birleşen metroların olduğu da söylenir. 

Moskova kültürel etkinlikleri ile hem yerli halka hem de turistlere unutulmaz deneyimler yaşatır. Ülkeye gidildiğinde sahne sanatlarına, balelere, tiyatrolara ve film etkinliklerine katılmak kaçınılmaz olur. Bu noktada Moskova Uluslararası Sahne Sanatları Merkezi, klasik müzik için çok iddialıdır. Bunun dışında metropolde sirkler popülerdir. Moskova Devlet Sirki ve Moskova Sirki, Moskova’yı sirk konusunda üst sınıflara taşır. 

Doğal güzellikleri ile dikkat çeken Moskova’da hayranlıkla bakacağınız yerlerle karşılaşabilirsiniz. Saray, şelale, göl, köprü, kule, kale, kütüphane, manastır, katedral gibi daha pek çok görülmesi gereken yer vardır. Moskova’ya en az 10 günün ayrılması ve doyasıya gezilmesi gerekir. Gündüz doğal ve tarihi yerler keşfedilince akşam gece hayatının aktığı caddelere gidilebilir. Novy Arbat Caddesi ve Tverskaya Caddesi lüks gece hayatının yaşandığı yerlerdir. 

Moskova‘da Gezilmesi Gereken yerler 

Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olan Moskova, bünyesinde gezilecek ve görülebilecek pek çok yer barındırır. Etkileyici güzelliğe sahip olan doğal oluşumlar başta olmak üzere, ilgi çekici tarihi noktaları ve kültürel etkinlikleri ile cezp edicidir. Saraylar, kuleler, kaleler, katedraller, manastırlar, kiliseler, devlet binaları, metro istasyonları gibi şehirde görülebilecek daha onlarca seçenek vardır. 

Moskova Kremlini (The Great Kremlin Palace), Moskova’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. 28 hektarlık alan üzerine kurulan Kremlin eski bir şehirdir. Burada müzeler, kiliseler, katedraller ve saraylar bulunur. Moskova’nın en görkemli binası olan Kremlini Sarayını görmeden şehirden ayrılmamanız gerekir. Lenin’in Mozolesi, eşsiz tasarımdaki mimarisi ile dikkat çeker. Bu bina üzerindeki siyah renkler labrador yası temsil ederken kırmızı renk komünizmi temsil ediyor. 

Granovitaya Palata (Yüzler Sarayı), şehirde iyi bir şekilde korunarak bugünlere kadar getirilen en eski yapılardandır. Eşsiz taş işçiliği ila ünlü olan yapıyı mutlaka görmelisiniz. Moskova Metrosu eşsiz deneyim sunan bir yerdir. Bu metroya binmek için yeraltına inmek bile çok heyecan vericidir. Moskova’da toplamda 223 tane istasyon ve 12 tane metro hattı vardır. Büyük İvan Çan Kulesi, 81 metre yüksekliğiyle şehrin en ünlü yapıları arasında yer alır. Kulenin üstünde bulunan diğer iki kubbe altından yapıldığı için son derece değerlidir. Kızıl Meydan Çarlık Rusyası, Sovyet Rusya ve Modern Rusya tarihine tanıklık etmiştir. Meydan boyunca alışveriş merkezleri, müzeler, restoranlar ve kafeler vardır. 

Rusya Devlet Kütüphanesi (Russian State Library), Moskova’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken bir diğer yerdir. Dünya üzerindeki en büyük ve en değerli kütüphanelerden biri olduğu için mutlaka görmenizde fayda vardır. Novodeviçi Manastırı (Novodevichy Convent), 17. yüzyıldan bugünlere kadar ulaşan tarihi bir yapıdır. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan yapı, beyaz ve kırmızı renginin uyumuyla dikkat çeker. 

Ostankino Kulesi, Kuskova ve Bolşoy Tiyatrosu da Moskova’da gezilip görülmeye değer yerler arasındadır. Bunların dışında Moskova’da bulunan doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. Gorki Parkı, Alexander Bahçesi, Moskova Planetaryumu, Tsaritsyno Parkı, Losiny Ostrov Ulusal Parkı, Zaryadye Parkı, Moskova Hayvanat Bahçesi, Volen, Yakhroma ve Sorochany Kayak Bölgelerini ziyaret edebilirsiniz. 

Moskova’da Tarihi ve Kültürel Alanların Çeşitliliği 

Moskova’nın tarihi 1300’lerde beylik olarak başlamış ve bugünlere kadar sürmüştür. 1480 yılına kadar beylik olarak kalan metropol, daha sonra Rusya’nın başkenti olarak ilan edilmiştir. Bir başka deyişle, ortalama 860 yıldır varlığını başkent olarak sürdürmüştür. Moskova isminin geçtiği ilk tarihi kayıt, 1147 yıllarıdır. Moskova köklü geçmişiyle bünyesinde birçok tarihi ve kültürel yapı barındırır. Bunlar arasında saraylar, köprüler, kaleler, kuleler, katedraller, manastırlar, kiliseler, kütüphaneler yer alır. 

Novodeviçi Manastırı (Novodevichy Convent), Moskova’ya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken tarihi yerler arasındadır. Şehrin en önemli manastırlarından olan Novodeviçi Manastırı, 17.yüzyılda yapılmıştır. Bunun yanı sıra 2004 yılında UNESCO Dünya mirası listesine de eklenmiştir. Ostankino Kulesi, Avrupa’daki en yüksek bina olması sebebiyle dikkat çeker. 1967 yılında yapılan bu bina Nikolai Nikitin adındaki bir mimar tarafından tasarlanmıştır. 

Kuskova, 18.yüzyılın ortalarında açılan ve şu an müze olarak hizmet veren hoş bir yapıdır. Bolşoy Tiyatrosu (Bolshoi Theatre), opera, bale ve sanat merkezi olarak kullanılan bir binadır. 1824 yılında inşa edilen bu tiyatro binası varlığını günümüze kadar korumuştur. Kızıl Meydan, Rusya Fuar Merkezi de görülmesi gereken tarihi alanlar arasındadır. 

Moskova’da görmeniz gereken müzeler arasında Devlet Tarih Müzesi, Kozmonotluk Anıt Müzesi, Puşkin Müzesi (Pushkin State Museum of Fine Arts), Garaj Çağdaş Sanatlar Müzesi, Mücevher Fonu Müzesi ve Tretyakov Devlet Galerisi vardır. Moskova’da görmeniz gereken tarihi alanlar arasında anıt ve mezarlar da vardır. Bunlar arasında Novodeviçi Mezarlığı, Büyük Peter Heykeli, İşçi ve Çiftçi Kadın Heykeli ve Minin ve Pozharsky Anıtı vardır. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi Moskova 

Kültürel etkinliklerin adresi olan Moskova’da tiyatro, bale, sahne sanatları, film gibi etkinlikler son derece fazladır. Keza, Moskova Uluslararası Sahne Sanatları Merkezi klasik müzik konusunda çığır açmıştır. Bunun yanı sıra Moskova Devlet Sirki ve Moskova Sirki de bu metropolü sirk konusunda üst safhalara taşımıştır. Doğa güzelliği, tarihi alanlar ve kültürel etkinlikler gibi ilgi çekici durumların yanı sıra gece hayatıyla da dikkat çeken Moskova, her kesimin eğlence anlayışına hitap eder. Özellikle Tverskaya Caddesi’nin güney kısmında yer alan mekanları rağbet görür. Hem pahalı hem de lüks olan bu mekanlar yerli ve yabancı turistlere sıra dışı anlar yaşatır. Bunların yanı sıra Novy Arbat Caddesi gece kulüplerine, barlara, publara, diskolara ve kafelere ev sahipliği yapar. Son derece kalabalık ve renkli olan bu caddede her kesime hitap eden bir eğlence anlayışı vardır. Üstelik sabahın ilk ışıklarına kadar açık oldukları için çok sevilerek tercih edilirler. Moskova alışveriş merkezleri ile de ilgi toplar. Hem cadde üzerinde yer alan mağazalar hem de alışveriş merkezleri içerisinde bulunanlar her kesime hitap eden ürünler bulundurmaktadır. Bu mağazalara girerek hem sevdiklerinize hem de kendinize muhteşem parçalar alabilirsiniz. 

Moskova‘da Konaklama Seçenekleri

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı misafire kapılarını açan ve ağırlayan Moskova’da görmeniz gereken pek çok yer bulunur. Doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel alanları, iştah kabartan lezzetleri ile dikkat çeken şehir hem Türkiye’den hem de Dünya’nın dört bir yanından insan ağırlar. Moskova halkı ziyaretine gelen insanların hem bütçesine hem de beklentisine uygun konaklama alternatifleri sunar. 

Tverskaya, Smolenskaya, Nikitskiyyan caddesi, Krasnopresnenskaya Rıhtımı, Arbat Caddesi, Lubyanskaya Meydanı, Kızıl Meydan ve çevresi Moskova’da konaklamak için tercih edebileceğiniz alanlardır. Hem gezilecek yerlere yakınlığı hem de eşsiz manzaraları ile dikkat çeken alanlar, ziyaretçilere eşsiz konaklama deneyimi yaşatır. Gece hayatına yakın olmak ve şehrin en hareketli noktalarında kalmak için Arbat caddesinde bulunan lüks otelleri tercih edebilirsiniz. 

Turistik noktalara yürüme mesafesinde bulunan Tverskaya Caddesi de konaklamak için muhteşem bir yerdir. Üstelik düşük bütçeli insanlara daha ekonomik fiyatlarda konaklama imkanı sunar. Hem manzarası hem de konforu ile dikkat çeken bu otellerde keyifli bir şekilde konaklayabilirsiniz. 

Moskova’da her bütçeye ve her beklentiye hitap eden otel vardır. Oteller lüks, ucuz ve orta segment olarak seçeneklere ayrılır. Bu noktada kalacağınız yeri, beklentinize ve bütçenize uygun nitelikteki konaklama yerleri arasından seçmeniz önem arz eder. Eğer keyfinizden ve konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız lüks otellere ve butik otellere yönelebilirsiniz. 

Denemeniz Gereken Moskova Lezzetleri

Deniz ürünleri, yöresel çorbaları, hamur işleri ve daha pek çok lezzetiyle dikkat çeken Moskova mutfağında denemeniz gereken lezzetler vardır. Her damak zevkine hitap edebilecek çeşitlilikte olan lezzetleri hem restoranlarda hem de kafelerde bulabilirsiniz. Moskova’da denemeniz gereken ilk lezzet Borç Çorbasıdır. Bir Rus yemeği olan bu ekşili çorbanın ana malzemesi pancardan oluşuyor. Zaten çorbaya muhteşem bir şekilde renk veren de pancar oluyor. Hem sıcak hem de soğuk bir şekilde tüketilmeye uygun olan çorbayı denemelisiniz. 

Kholodets, farklı lezzetlere açık olan insanların seveceği türdedir. İçinde bütün yumurtalar ve tavuk barındıran çorbanın görüntüsü kadar tadı da eşsizdir. Jelatinle yapılan bu yemeği mutlaka denemelisiniz. Pelmeni, Türkiye’deki mantıya benzeyen bir lezzettir. İçerisine domuz, dana veya kuzu etinden kıyma eklenerek yapılır. İnce hamurdan ve mayasız şekilde yapılan bu lezzeti mutlaka denemelisiniz. Okrosha: İçerisinde bol miktarda çiğ sebzenin yer aldığı yemekte taze soğan, haşlanmış patates, turp ve salatalık bulunur. Görünümü pek iç açıcı olmasa da tadının enfes olduğunu söyleyebiliriz. 

Shchi, basit bir lahana çorbasını andıran bu lezzeti çok seveceksiniz. Solyanka, Rusların başlangıç yemekleri arasında yer alır. Mantar, salatalık, et, lahana ve patates ile yapılan bu yemeğin besin değeri çok fazladır. Sel’d’ Pod Shuboy, içerisinde patates, havuç, pancar, ringa balığı bulunan bu lezzeti mutlaka tatmalısınız. Medovukha, Ruslara özgü olan alkollü bir içecektir. İçerisinde yoğun miktarda alkol ve bal bulunan içeceğin çarpma etkisi çok yüksek olduğu için dikkatli bir şekilde içmenizi öneririz. 

Moskova’da mutlaka denemeniz gereken bir lezzet de Kotleti Po Kieveski’dir. Tavukgöğsünün içine tereyağı ve sarımsak konularak hazırlanan bu lezzet, ekmek kırıntılarına batırılarak kızartılır. Ruslar tarafından çok sevilerek tüketilen Kotleti Po Kieveski siz de sevebilirsiniz. Tuzlu Pirojki, Moskova’da atıştırmalık bir şeyler denemek istediğinizde karşınıza çıkar. Küçük poğaça görünümüne sahip olan bu lezzet hem doyurucu hem de lezzetlidir. Votka, Rusya denildiği zaman akla gelen içecekler arasında yer alır. Moskova’da envai çeşitte bulunan votka türlerinden birini deneyebilirsiniz. Golubski, Rus mutfağına özgü olan bir lezzet olup, lahananın içine peynir ve kıyma konularak yapılır. Şarlota, Bev Stroganov, Pirojki ve Haçapuri de Moskova’ya gittiğinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasında yer alır. 

Moskova’da Ulaşım Alternatifleri 

Antalya havalimanından Moskova havaalanına yaklaşık 4 saat 59 dakikanın sonunda konforlu ve keyifli bir biçimde ulaşabilirsiniz. Moskova havaalanlarından şehir merkezine, otele veya herhangi bir yere gidebilmeniz için şehirde pek çok ulaşım seçeneğine başvurabilirsiniz. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden ulaşım seçenekleri vardır. 

AEROEXPRESS TREN ile Ulaşım

Moskova havalimanına ulaştığınızda tercih edebileceğiniz ilk seçenek AEROEXPRESS treni olabilir. Hem konforlu hem de ekonomik olan bu tren ile merkeze kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Moskova havaalanına ulaştığınızda tercih edebileceğiniz ilk ulaşım aracı arasında otobüsler yer alır. Otobüsler hem ekonomik hem de kolay ulaşılabilen ulaşım araçları arasında yer alır. 817 ve 943 numaralı otobüsler her yarım saatte bir geçer. Aynı şekilde 851 ve 949 numaralı otobüsler de her yarım saatte hareket eder. Bu otobüsler ile metro hattına ulaşabilir, oradan da şehir merkezine gidebilirsiniz. 

Havaalanı Otobüsleri ile Ulaşım

Moskova havaalanında indiğinizde havaalanı otobüslerine de yönelebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de konforlu ulaşım araçlarından biridir. 

Taksi ile Ulaşım

Moskova havalimanına ulaştığınızda kısa sürede ulaşabileceğiniz bir ulaşım aracı da taksidir. Konfor ve pratiklik açısından öne çıkan bu seçenek ile istediğiniz yere kısa zamanda gidebilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Moskova havalimanına ulaştığınızda araç kiralayabilir ve tatilinizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Çeşitli firmalar tarafından size sunulan araç seçeneklerinden bütçenize hitap edeni seçebilirsiniz. Orta segment ve üst segment olarak ikiye ayrılan seçenekler tatil boyunca size eşlik eder. Şehirden ayrılırken arabayı teslim ederek uçağınıza binebilirsiniz. 

Özel Transfer ile Ulaşım

Özel transfer araçları da tıpkı diğer toplu taşımalar gibi ekonomik ulaşım araçları arasında yer alır. Havaalanı dışından geçen özel transfer araçları ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Antalya Havalimanına En Uygun ve En Kolay Ulaşım Nasıl Gerçekleşir?

Antalya’nın şehir merkezinden havaalanına en uygun giden ulaşım seçenekleri arasında servis araçları ve belediye otobüsleri vardır. Hemen hemen birçok noktadan kalkan bu servis araçları ve otobüsler ile kısa zamanda havaalanına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında özel transfer araçları ile de hem konforlu hem de ekonomik fiyata Antalya havaalanına ulaşabilirsiniz. 

Antalya ile Moskova Uçuşu Kaç Saat Sürer?

Antalya ile Moskova arası seferler yaklaşık olarak 4 saat 59 dakika sürer. İki şehir arasında aktarmalı ve aktarmasız gerçekleşen uçuşlardan ötürü sürede farklılık oluşabilir. 

Antalya ile Moskova Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Antalya ile Moskova arası mesafe kuş uçuşu olarak yaklaşık 2.161 kilometredir. Araç ile oldukça uzayan bu mesafe uçak ile hem kısa hem de konforlu bir şekilde geçer. 

Antalya-Moskova Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınabilir?

Antalya ile Moskova arasında yapılan uçuşlar birçok firma tarafından yapılır.Uçak firmaları, müşterilerini keyfini ve konforunu düşündüğü gibi bütçesini de düşünerek hareket eder. O nedenle zaman zaman indirim ve kampanyalı satışlar da yapar. Siz de uçak firmalarını takip ederek bu indirimlerden haberdar olabilir ve daha ekonomik fiyatlara bilet satın alabilirsiniz. 

img

Moskova Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

19 °C

18 °C

Uçuş süreleri

Moskova

İstanbul

3 sa

Moskova

Antalya

4 sa 20 dk

Moskova

Ankara

4 sa 20 dk

Moskova

Adana

5 sa 20 dk

Moskova

İzmir

4 sa 25 dk

Antalya Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

30 °C

28 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
992,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.241,97TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,13TRY'den
başlayan fiyatlarla

Moskova varışlı yurt dışı uçak biletleri

3.532,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.923,33TRY'den
başlayan fiyatlarla
16.035,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.654,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
16.580,22TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis