Antalya Van Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Antalya Van uçak biletleri

1.403,21TRY'den
başlayan fiyatlarla

03 Ara 2023

03 Ara 2023

1.412,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Ara 2023

04 Ara 2023

1.249,01TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

1.146,21TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.403,21TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

Antalya Van Uçak Bileti 

Van Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Van şehri Türkiye ülkesinin 81 ilinden biridir. Doğu Anadolu bölgesi’nde bulunan Van şehri Türkiye ülkesinin en kalabalık nüfusa sahip olan 19. şehridir. Van ili yaklaşık olarak 1.100.190 nüfusa sahiptir. Şehirde bulunan Van gölü ile meşhur olan Van şehrinin göl etrafında volkanik dağlar bulunmaktadır. Van gölü ile meşhur olan şehrin kedileri de oldukça meşhurdur. Van kedisi beyaz rengi ve gözlerinin renklerinin farklı olması ile türünün tek örneğidir. birçok medeniyete ev sahipliği yapan doğu Anadolu Bölgesinin en kalabalık şehirleri arasında yer alan Van ilinin ekonomisi genel anlamda hayvancılığa dayalıdır. 

Toprak yapısı engebeli olduğundan dolayı tarım arazileri oldukça sınırlıdır. Van gölü olmak üzere şehirde bulunan göller genellikle sodalı bir yapıya sahiptir. Göller sodalı olduğundan dolayı balıkçılık için uygun değildir. Sanayi bakımından Doğu Anadolu Bölgesi'nin 3. Şehridir. Van şehrinde volkanik dağlar mevcuttur. Her yıl yerli ve yabancı olmak üzere birçok yabancı turist ziyaret etmektedir. Yemek kültüre etkisi altında kalan medeniyetlerden dolayı çeşitli kültürlerden etkilenmiştir. Van şehri Doğu Anadolu bölgesinde bulunduğundan dolayı genellikle yemek lezzetleri içerisinde çok fazla et kullanılmaktadır. Van şehri içerisinde tarihi yapılar oldukça fazladır. Kilise, cami, kaleler ve surlar Van’ın çok eski bir tarihi geçmişi olduğunun göstergesidir. Göller ve şelaleler gibi birbirinden eşsiz güzelliğe sahip birçok doğa güzelliği de bulunmaktadır. Van seyahati sırasında mutlaka Van Gölü ziyaret edilmeli ve yöresel Van kahvaltısı tadılmalıdır. Damak tadınıza uyum sağlayacak çeşitli birçok yemek lezzeti bulunmaktadır. Bölgede hala aşıklık geleneği devam etmektedir. Çeşitli festivaller düzenlenerek meşhur olan ürünlerin tanıtımı yapılır ve sahneler ile aşıklık geleneği devam ettirilir. 

Van’da Gezilmesi Gereken Yerler 

Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı Van şehrinde birçok tarihi mimari yapı bulunmaktadır. Tarihi güzellikleri ile birlikte eşsiz doğasıyla gezebilecek bir çok alan bulunmaktadır. Van kalesi tarihi mimariler arasında yer alan eşsiz güzelliğe sahip bir yapıdır. Kale içerisinde menua, sardur burcu, analı kız açık hava tapınağı ve birçok sur bulunmaktadır. Van kalesi’nin hemen yanında şehrin kültürünü tanıtan van evi bulunmaktadır. Hoşap Kalesi de tarihi mimari yerler arasında yer almaktadır. Hoşap Kalesi Van merkezine yaklaşık 35-40 dk uzaklıktadır. 1643 yılında Mahmudi Süleyman tarafından inşa ettirilmiştir. Şehrin en meşhur alanlarından biri ise Van gölü’dür. Volkanik bir set gölüdür. Türkiye ülkesinin en büyük gölü olman ünvanına sahip olan Van gölü oldukça geniş bir alana sahiptir. 

Özellikle yaz mevsiminin sıcak aylarında Van şehrinde serinlemek istiyorsanız kesinlikle Van gölünü ziyaret etmelisiniz. Van şehrinde birçok tarihi mimari yapı bulunsa da aynı zamanda doğal güzellikleri de oldukça fazladır. Van şehrinde bulunan doğal güzelliklerinden biri ise peri bacalarıdır. Başkale ilçesine bağlı Yavuzlar gölünde bulunmaktadır. Aynı zamanda peri bacalarının yanında çok sayıda tünel ve mağaralarda bulunmaktadır. Van ilinde bulunan bir diğer doğal güzellik ise Muradiye şelalesidir. Şelale Muradiye ilçesine bağlı olan Karahan köyü yakınlarında bulunmaktadır. Efsane bir görünüme sahip olan Muradiye şelalesi özellikle yaz aylarında oldukça serinletici olmaktadır. Ayrıca şelale etrafında çok fazla yemyeşil bitkiler bulunduğundan dolayı Yaz mevsiminde piknik yapmak için oldukça idealdir. Van Kedi evi de gezilmesi gereken mükemmel alanlardan biridir. Van kedisi gerek güzelliği gerekse göz rengi bakımından oldukça kıymetlidir. Van kedilerinin nesli tükenmekte olduğundan dolayı koruma altına almak amacıyla Van kedi evi geliştirilmiştir. Kedilere karşı ilginiz varsa Yüzüncü Yıl üniversitesinde Van kedilerini ziyaret edebilirsiniz. Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Van kedilerinin araştırıldığı bir bölüm bulunmaktadır. Erçek Gölü de Van şehrinin ziyareti sırasında mutlaka görülmesi gereken alanlardan biridir. Van gölünden sonra en büyük göl statüsü taşıyan erçek Gölü birçok kuş çeşidinin de yaşam sürdüğü alanlardan biridir. Flamingo, Batağan ve yaz ördeği gibi binlerce kuş çeşidini erçek gölü’nde bulmak mümkündür. Masmavi suyu ve binlerce kuş çeşidi ile muhteşem bir görüntüye sahiptir. 

Van Tarihi 

Doğu Anadolu bölgesi’nde bulunan Van ilinin tarihi yaklaşık olarak milattan önce 5000 yıllara kadar dayanmaktadır. Şehir içerisinde yapılan kazı çalışmalarında kalkolitik ve Tunç olmak üzere birçok döneme ait kalıntı bulunmuştur. Farklı birçok medeniyete ev sahipliği yapan Van şehrinde milattan önce 2000 yılında ilk olarak huriler bölgeye hakim olmuştur. Hurilerden sonra Urartular hakimiyet sağlamıştır. Milattan önce 900 yılında Urartu devleti başkenti Van olmak üzere yaklaşık olarak 247 yıl hakimiyet sürdürmüştür. Urartular’dan sonra bölgeyi persler ele geçirmiştir. Perslerden sonra Romalılar, sasaniler, Bizans, Rumlar, Türkmenler, Selçuklular ve Osmanlı imparatorluğu’na ev sahipliği yapmıştır. 1915 yılında 1. Dünya savaşı sırasında Van şehri Ruslar tarafından işgal edilmiştir. İşgal sonucunda ise Van şehrinde yaşayan birçok halk başka şehirlere göç etmiştir. İşgal sonrasında 1918 yılında Van şehri Rusların elinden kurtarılmıştır. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı farklı medeniyetlere ait tarihi mimari yapılarda oldukça fazladır. 

Van’da Kültürel Etkinlikler 

Türkiye ülkesinin 81 ilinden biri olan Van şehrinde her yıl düzenli olarak planlanan çeşitli kültürel etkinlikler bulunmaktadır. Özellikle şehri ziyaret etmeden önce kültürel etkinliklerin tarihlerini öğrenerek seyahat planınızı ayarlayabilirsiniz. Böylelikle şehrin kültürüne de yakından tanıklık etme imkanına sahip olabilirsiniz. Uluslararası inci kefali göçü kültür ve sanat festivali her yıl düzenli olarak Mayıs ayında yapılmaktadır. İnci kefali balığı Van gölü’ne özgü bir balık türüdür. Nesli tükenmekte olduğundan dolayı inci kefal balığının neslini korumak ve balık türünü tanıtmak maksadı ile festivaller düzenlenmektedir. Emrah ile Selvi kültür sanat festivali her yıl Haziran ayında düzenlenmektedir.

 Festivalde birçok ünlü sanatçı sahne almaktadır. Şehir içerisinden ve dışarısında birçok katılımcı yer alır. Erciş ilçesi tanıtılmakta ve korunması için festival düzenlenmektedir. Saz şairlerinden aşık Emrah selvi hikayeleri anlatarak sahne almaktadır. Kanispi, bal, ceviz ve doğa festivali de Van şehrinde her yıl düzenlenen festivallerden biridir. Her yıl düzenli olarak Mayıs ayının sonunda gerçekleştirilir. Çatak ilçesinin kültürü tanıtılmaktadır. İlçenin meşhur olan yiyecekleri tanıtılır. Erçek Gölü Flamingolar Göç festivali her sene Eylül ayında düzenlenir. Doğasıyla büyüleyen erçek gölü’nde birçok kuş türü bulunmaktadır. Nesli tükenmekte olan kuşların da korunması maksadıyla festival gerçekleştirilir. Festival sayesinde yüzlerce türde kuş türlerini gözlemleyebilirsiniz. Akdamar Adası Ayin törenleri de her sene Eylül ayının ikinci haftası düzenlenir. Akdamar kilisesinde düzenlenen ayine çok fazla katılımcı katılmaktadır. Ayrıca Van şehrinin düşman elinden kurtuluş tarihi de düzenli olarak her sene kutlanmaktadır. 

Van’da Konaklama İmkanları 

Gerek şehrin tarihi mimari yapısını gerekse doğa güzelliklerini gezmek ve tatil yapmak maksadıyla Van şehrine her yıl yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Bundan dolayı da konaklama imkanları oldukça fazladır. Her bütçeye uygun otel imkanları bulunmaktadır. Yüksek bütçeli oteller bulunduğu gibi düşük bütçeli otel imkanları da sunulmaktadır. Aynı zamanda şehir merkezine yakın otel imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca apartlarda bulunmaktadır. Van şehri kamp yapmak için de oldukça uygundur. Bundan dolayı kamp yaparak da konaklayabilirsiniz. Uygun maliyetli bir konaklama imkanından faydalanmak istiyorsanız pansiyon fırsatı da sunulmaktadır. 

Van Lezzetleri 

Van şehri tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı ve İpek yolu üzerinde bulunması sebebiyle İran ve Arap mutfağından çok fazla etkilenmiştir. Doğu Anadolu bölgesi’nde bulunan Van şehrinde en çok tüketilen besinler arasında et yer almaktadır. Hemen hemen her yöresel yemekte et kullanılmaktadır. Van şehrinin yöresel yemeklerinden biri olan çiriş pilavı mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında bulunmaktadır. Çiriş otu ile hazırlanan pilavın içerisinde karabiber, tuz, bulgur, havuç ve nohut bulunmaktadır. 

Yöresel lezzetleri arasında bulunan bir diğer yemek ise tandırda Van balığıdır. Balık türü olarak inci kefali kullanılmaktadır. Van Gölü içerisinde alınan İnci kefali tandırda pişirilerek hazırlanmaktadır. Kurut aşı lezzeti de Van’da en çok tüketilen lezzetler arasında bulunmaktadır. Kurut aşı mercimek, erişte, et suyu ile hazırlanmakta ve sarımsaklı yoğurt ile servis edilmektedir. Görünümüyle ustaları kabartan bir diğer enfes lezzet ise sengeser yemeğidir. Soğan ve mercimek ile hazırlanmaktadır. Sıcak olarak servis edilir. Murtuga genellikle kahvaltı saatlerinde tüketilen bir lezzettir. Murtuga birer omlet çeşididir. Et, yumurta, un ve tereyağı ile hazırlanarak sıcak olarak servis edilmektedir. Bir meze çeşidi olan ıspanaklı borani de yaz mevsiminin sıcak aylarında en çok tüketilen lezzetleri arasında yer almaktadır. Sarımsaklı yoğurt ve salçalı sos ile olarak servis edilmektedir. yöresel bir lezzet olan Kürt köftesi ise ince bulgur, yoğurt soğan ve salçalı sosu ile servis edilmektedir. 

Çayın yanında, öğlen veya akşam yemeklerinde çok fazla tüketilmektedir. Van şehrinin meşhur lezzetlerinden biri ise otlu peynirdir. Van şehrinde büyükten küçüğe tüm halk özellikle sabah kahvaltılarında otlu peynir lezzetini çok fazla tüketmektedir. Ayrıca otlu peynir lezzetini sevdiklerinize de hediye alternatifi olarak paketler halinde satın alabilirsiniz. Tüketim ömrünü uzun olarak hazırlanmaktadır. İçeriğinde bulunan şehrine özgü otlar ile hazırlanmaktadır. Helise lezzeti her ne kadar keşkek yemeğine benzerlik gösterse de yapılış ve kullanılan malzemeler bakımından oldukça farklıdır. tavuk ve aşurelik buğday ile hazırlanan keşkek sıcak olarak servis edilmektedir. Damak tadınıza uyum sağlayacak lezzetler arasında bulunmaktadır. Farklı bir tat ve lezzet arıyorsanız ayva yemeği lezzetini mutlaka denemelisiniz. 

Meyve olarak tüketilen ayva ile etin bir araya gelmesi ile oldukça enfes bir lezzet oluşmaktadır. Zahmetli bir yemek olduğundan dolayı genellikle Özel günlerde ve bayramlarda misafirlere ikram edilmektedir. Ancak panda bulunan birçok restaurant’ta kolay bir şekilde lezzetli ayva yemeğini tadabilirsiniz. Van’ın yöresel lezzetlerinden bir diğeri ise acem köftesidir. Köftesi hazırlanırken pirinç, bulgur ve kıyma kullanılır. İç kısmında ise haşlanmış yumurta bulunmaktadır. Salçalı sos eşliğinde sıcak olarak servis edilmektedir. Kavut lezzeti ise geleneksel Van kahvaltısında sunulmaktadır. Tereyağı, bal, pekmez ve kavurga unu ile hazırlanan tatlı bir lezzettir. Keledoş yemeği de Van’ın yöresel lezzetler arasında en çok tüketilen yemeklerden biridir. Kuşbaşı kuzu eti, yeşil mercimek, nohut ve buğday ile hazırlanan lezzet Baharatlı sos eşliğinde servis edilir. 

Kaşık tatlısı Van ilinde en çok tüketilen tatlılar arasında yer almaktadır. Her köşe başında bulunan sokak satıcılarından da kaşık tatlısını kolaylıkla bulabilirsiniz. Birçok farklı bölgede lokma olarak bilinse de kaşık tatlısı Van’ın yöresel lezzetleri arasındadır. Van ziyareti arasında mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin en başında ise geleneksel Van kahvaltısı gelmektedir. Organik bir hakiki ürünlerden hazırlanan geleneksel Van kahvaltısı içerisinde birçok çeşit bulunmaktadır. Yöresel lezzetler arasında yer alan kavut, gencirun, murtuga, kavurmalı veya sucuklu yumurta, zeytin, Vana özgü otlu peynir, örgü peynir ve beyaz peynir, Yayık tereyağı, yoğurt kaymağı, cacık, çay, süt kaymağı ve organik bal çeşitleri bulunmaktadır. 

Van Ulaşım Olanakları 

Van iline ulaşım karayolu, havayolu ve demiryolu ile sağlanmaktadır. Karayolu ulaşım yolu ile otobüs firmalarını tercih edebilir veya özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Havayolu ile ulaşım imkanı da bulunmaktadır. Van ilinde sadece tek bir havalimanı bulunmaktadır. Van Ferit Melen Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 8 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Uçak firmaları ve otobüs firmaları çeşitli seferler düzenleyerek Van şehrine yolculuk yapmaktadır. 

Tren İle Ulaşım 

Demiryolu aracılığı ile Van iline ulaşım imkanı bulunmaktadır. Ankara’dan yola çıkan Van Gölü Ekspresi ile tren yolculuğu yaparak şehre yolculuk yapabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Van havalimanına iniş sağladıktan sonra otobüs ile şehir merkezine yaklaşık 20 dakika sürede ulaşabilirsiniz. Havalimanı çevresinde belirli sürelerle şehir merkezinde sefer düzenleyen birçok otobüs firması bulunmaktadır. 

Taksi ile Ulaşım 

Hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız ve çok fazla bagajınız bulunuyorsa taksiyle ulaşım olanağını da tercih edebilirsiniz. Havalimanı çevresinde birçok taksi durağı bulunmaktadır. 

Araç Kiralama ile Ulaşım 

Araç kiralama yöntemi ile de hem şehir merkezine daha hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşıp hem de şehir içerisinde kolaylıkla seyahat planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı şirketi içerisinde birçok araç kiralama acentesi bulunmaktadır. Her bütçeye uygun araçlarda mevcuttur. Bütçenize uygun araçları kiralayarak Van seyahatinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Antalya Havalimanı Ulaşımı 

Antalya Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına ulaşmak için bir çok alternatif yöntem mevcuttur. Havayolu firmalarının servis araçlarını kullanarak Antalya havalimanı'na kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca taksi ile de hızlı bir şekilde havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Çok fazla bagajınız varsa araç kiralama şirketleri ile anlaşarak havalimanında aracı teslim edip kısa sürede konforlu bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden de havalimanına birçok otobüs seferi düzenlenmektedir. 

Antalya’dan Van’a Uçuş Kaç Saat? 

Antalya şehrinden Van iline havayolu ile seyahat etmek isteyen veliler tarafından uçuşun kaç saat süreceği merak edilen konular arasında yer almaktadır. Antalya şehrinden Van iline aktarmasız olarak uçak seferleri düzenlenmektedir. Yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika uçuş sürmektedir. 

Antalya’dan Van’a Kaç Km? 

Antalya- Van arası araç ile ulaşım da 1529 kilometredir. Araç ile yaklaşık olarak 18 saat 12 dakika sürer. Ancak havalimanı ile ulaşım yolunda ise 1159 kilometredir. Aktarmasız olarak 1 saat 50 dakika yolculuk sürer. 

Antalya’dan Van’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Antalya ilinden Van şehrine seyahat etmek isteyen bireyler tarafından en uygun uçak biletinin ne zaman alınacağı çok fazla merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Seyahat tarihinden yaklaşık olarak 2-3 hafta öncesinden bilet rezervasyonu yaparak uygun fiyata uçak biletine sahip olabilirsiniz. Ancak erken tarihte uçak bileti rezervasyonu edemediğiniz takdirde pazar günleri en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Van İklimi Nasıl? 

Doğu Anadolu’da yer alan Van şehrinde genellikle karasal iklimin etkileri görülmektedir. Kış mevsimi oldukça soğuk, karlı, sert geçmektedir. Özellikle çok yüksek bölgelerde daha az soğuk geçer. Yüksek bölgelerde soğukluğun düşmesini ise Van Gölü sağlamaktadır. Yaz mevsimi ise ılık, kurak ve açık geçer.

antalya_van

Van Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

5 °C

5 °C

Uçuş süreleri

2 sa 10 dk

1 sa 40 dk

2 sa 25 dk

2 sa 10 dk

2 sa 40 dk

1 sa 5 dk

2 sa 40 dk

2 sa 55 dk

2 sa 50 dk

3 sa 25 dk

Antalya Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

19 °C

19 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Antalya çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.780,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.875,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.019,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.096,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

Van varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.434,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.379,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.632,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.707,31TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis