Avustralya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Avustralya Uçak Bileti

Avustralya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Avustralya Büyük Okyanus ile Hint Okyanusu ortasında yer alan bir ada ülkesidir. Güney yarım kürede yer alır. Vahşi yaşamı, her yıl düzenlenen geniş çaplı festivalleri ile bu ülke ön plana çıkar. Dünya genelinde en fazla merak edilen ülkelerden bir tanesi Avustralya’dır. Uçak ile kolay ulaşım sağlanabilen bu ülkeye dünya genelinde birçok ülkeden kolay ulaşım sağlanır.

Okyanusya kıtasında yer alan Avustralya hiçbir ülke ile karadan komşu değildir. Ada boydan boya sahil şeridi ile çevrilidir. Adanın toplam sahil boyu ölçüsü 25.760 kilometredir. Toplamda ise ada 8.698.850 kilometrekarelik bir alan üzerinde kuruludur. Burada yaşayan insanların hümanist olma özellikleri tüm dünya genelinde bilinmektedir. Misafir ve turistleri oldukça seven ülke halkı bu sayede ülkeyi gezmeye gelen her vatandaşı memnun eder. 

Avustralya konum itibari ile Yeni Kalendoya, Papua Yeni Gine, Solomon Adaları, Yeni Zelanda, Vanuatu, Doğu Timora ile yakındır. Ülkede bulunan 6 eyalet şöyledir;

 • Queensland
 • Western Australia
 • South Australia
 • New South Wales
 • Tasmania

Avustralya’nın başkenti Canberra’dır. Ülkede bulunan en büyük şehir ise Sydney’dir. Ülke genelinde ağırlıklı olarak İngilizce dili kullanılır. Bunun yanında ülkede yaşayan Aborjinler adı verilen yerliler kendi dillerini konuşurlar. Bunun yanı sıra ülke geneline İtalyanca, Arapça, Vietnamca ve Yunanca dilleri de oldukça sık kullanılmaktadır. 

Avustralya gelişmiş eğitim sistemi ile dünya genelinde ön plana çıkan şehirler arasında yer alır. Eğitim sistemi ülke genelinde son derece sistematik ve üst düzeydir. Tamamı ile birey geliştirmeyi amaçlayan eğitimciler, bu anlamda mesleki gelişim planlarına oldukça geniş bir çerçevede yer verir. Bu sistem doğrultusunda ülkede öğrenciler tamamen yeteneklerinin olduğu alanlarda eğitime yönlendirirler. 

Eğitim sistemi aralıklı olması sayesinde de öğrencilere kolaylık sağlar. Çok yoğun eğitim planının aksine ülke genelinde eğitim sürekli olarak ara verilerek gerçekleşir. Öğrenciler eğitim dönemini bol tatilli olarak geçirir. Dersler ağırlıklı olarak deneyler ve görsel destekler ile gerçekleştirilir. Ülke bu sebepten dolayı öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Ülke genelinde 41 adet üniversite bulunur ve sadece 3 tanesi özel eğitim kapsamında hizmet vermektedir. Üniversitelerin hepsinde temel eğitim dili İngilizcedir.

Avustralya’da resmi bir din anlayışı bulunmaz. Halk Hristiyan çoğunluğa sahiptir. Bu Hristiyanların çoğu ise Katolik’tir. Aborjinler ise daha farklı bir din anlayışına sahiptir. 

Avustralya’nın Tarihi Yerleri

Avustralya gezilecek yerler açısından bakıldığında son derece şaşırtıcı bir ülkedir. Ülke genelinde yer alan modern mimarinin yanı sıra çok sayıda turistik mekân da ziyaretçiler tarafından tercih edilir. Şehrin simgeleri olan bu yapılar arasında ön plana çıkanlar Ulusal Tapınak, Avustralya Savaş Anıtı, Meryem Ana Katedrali, Neo-Gotik Binası gibi adresler yer alır. 

Avustralya’da Gezilecek Yerler

Avustralya’da gezilecek yerler listesinde birçok farklı adresten söz edilebilir. Ancak Avustralya dendiğinde tüm dünya genelinde akla ilk gelen şey vahşi yaşamdır. Dünyanın en vahşi hayvanlarının bulunduğu ülkede sayısız hayvanat bahçesi ve doğal yaşam alanı bulunur. Doğal koruma alanı dışında ülkede sokakta yürürken aniden kangurular ile karşılaşma ihtimaliniz odlukça yüksektir. Evcil olan bu hayvanlar insanlara herhangi bir zarar vermeden sokakta rahatlıkla dolaşabilmektedir. Bir kültür sanat ülkesi olan Avustralya’da bulunan her şehir sahip olduğu güzellikler ile görülmeye değerdir. Avustralya ziyaretinizde bütün şehirleri ziyaret edilerek ülkeyi temsil eden en önemli turistik adresleri yakından görebilirsiniz.

Sidney

Sidney Avustralya’da Yeni güney Galler’in başkentidir. Ülkenin en eski ve büyük şehridir. Ekonomi açısından ülkenin merkezidir. Ayrıca Avustralya genelinde en fazla göçü de Sydney alır. Sidney’in sembol yapısı Sidney Opera Binası’dır. Bu bina şehri ziyaret edenler tarafından mutlaka gezilir. Burada ayrıca Sidney Limanı’nda da turistler çok sık zaman geçirir. Dünyaca ünlü Bondi Plajı ile hemen yanda bulunan Campbell Geçidi şehirde görülmesi gereken bir diğer önemli güzelliktir. 

Avustralya ziyaretinizde Sidney’de bulunan bütün limanları yakından görmeniz ve sahil şeridinde yürüyüşe çıkmanız önerilir. Buraya geldiğinizde şehirde ön plana çıkan Skywalk’a da gelebilir ve burada fotoğraf çektirebilirsiniz.

Canberra

Ülkenin bir diğer önemli kenti olan Canberra’da gezilecek sayısız yer bulunur. Burası aynı zamanda başkenttir ve tamamı ile kentsel bir tasarıma sahiptir. Şehir tamamı ile bir plan doğrultusunda tasarlanmıştır. Dünyadaki en gelişmiş şehirler arasında yer alması ile ziyaretçilerin ilgisini çeker. Canberra ziyaretinizde gezilecek önemli yerler;

 • Avustralya ulusal Müzesi
 • Avustralya Savaş Anıtı
 • Ulusal Kütüphane
 • Aziz Baptist
 • Aglican Kilisesi
 • Canbera Tiyatrosu şeklinde sıralanabilir. Kısa bir gezi planı hazırlayarak şehirdeki bütün güzellikleri görebilirsiniz. 

Melbourne

En kalabalık ikinci şehir olan Melbourne mimarisi ve sayısız sergisi ile ülkede ön plana çıkar. Sayısız festivale ev sahipliği yapan şehirde oldukça önemli kültürel kurum yer almaktadır. Melbourne’e geldiğinizde burada Anzac Anıtı, Victoria Eyalet Kütüphanesi, Royal Botanic Garden, Melbourne Hayvanat Bahçesi, Melbourne Gaol gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. 

Büyük Okyanus Yolu

Büyük Okyanus yolu Avustralya’da gezilmesi en keyifli olan yerlerden bir tanesidir. Burası Torquay şehrinden başlar ve Viktoria eyaletine kadar uzanır. 243 kilometre uzunluğa sahiptir ve 1. Dünya Savaşı sonrasında hayatını kaybeden Anzac askerleri düşünülerek inşa edilmiştir. 

Adelaide

Adelaide Avustralya’nın beşinci büyük kentidir. Burada bozulmamış orijinal çok sayıda plaj yer alır. Bu özel bölge kendisine has bitki örtüsü ile dikkat çeker. Cleland Koruma Parkı ile Belair Ulusa Parkı bu bitki örtüsünü yakından görmek isteyenler için en iyi seçenekler arasında yer alır. Doğa ile iç içe olmak isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesi Adelaide’dir. Şehirde gezilecek diğer yerler;

 • Güney Avustralya Müzesi
 • Güney Avustralya Sanat Müzesi
 • Tanzanya Ulusak Aborijin Kültür Merkezi olarak sıralanabilir.

Avustralya Outback

Outback Avustralya bambaşka bir dünya olarak adlandırılan yerdir. Burası çoğunlukla vahşi hayvanların yaşadığı bir yerdir. Burada kanguru başta olmak üzere at, deve, dingo ve vahşi köpek gibi hayvanlar doğal ortamlarında yaşamlarını sürdürür. Doğada genelde pastel renkler hakimdir. Fosil açısından zengin olan bu bölge çok fazla ziyaretçi alır.

Darwin

Darwin Avustralya’nın en kuzeyinde yer alır ve bütün yıl güneş alır. Tropikal iklimin en iyi örneklerinden olan bu özel bölge Ulusal Park olma özelliğine sahiptir. Darwin ülkenin en kültürlü şehirlerinden birisidir. Gece hayatının da hareketli olduğu kent günün her saati oldukça canlıdır. Uluru Kayası, Olgas ve Kings Kanyon Ulusal Parkı gezilecek diğer yerler arasındadır.

Brisbane

Ülkenin büyükşehirleri arasında yer alan Brisbane’de gezilecek birçok farklı adres bulunur. Kültürel miras açısından son derece zengin olan bu şehir, sanat açısından da oldukça hareketlidir. Burada görmeniz gereken en önemli şeyler, Queensland Orkestrası ve Queensland Bale gibi sahne grupları, Queen Streeet Mall, City Botanik Bahçeleri, Liman İskelesi, Brisbane Orman Parkı ve Lone Pine Koala Sanctuary olarak sıralanabilir. 

Surfers Paradise Büyük Set Resifi

Büyük Set Resifi Avustralya’nın simge yerleri arasındadır. Adacıklar ve gölcüklerin bulunduğu bu alan mercan resifleri ile büyülü bir görünüme sahiptir. Toplamda 10 ile 100 mil açık deniz alanında bulunan bu dünya harikası yer 135 bin kilometrelik bir alan kaplar. Burası yaşayan canlı türlerinin oluşturduğu en büyük resif olma özelliğine sahiptir. 

Avustralya’da Ulaşım Seçenekleri

Avustralya içerisinde dört büyük ana ulaşım seçeneği yer alır. Ulaşım açısından oldukça gelişmiş seçeneklere sahip olan ülkede istediğiniz ulaşım aracı ile kaliteli ve konforlu koşullarda yolculuk yapabilirsiniz.

Havayolu Ulaşımı

Havayolu ile Avustralya’ya ulaşmak isterseniz dünyanın birçok yerinden kalkan uçaklar ile bu ülkeye kısa süre içerisinde iniş yapabilirsiniz. Avustralya’yı direkt ya da aktarmalı uçuşlarla yılın her döneminde ziyaret edebilirsiniz. 

Deniz Yolu ile Ulaşım

Avustralya bir ada ülkesi olduğu için şehirler arası direk kara ulaşımı söz konusu değildir. Denize kıyısı olan ülkelerden katılacağınız gemi yolculuğu ile Avustralya’ya seyahat edebilirsiniz. Ülkenin kıyılarında sayısız liman yer alır ve hepsi de gemilerin giriş çıkışları için uygundur.

Otobüs ile Ulaşım

Avustralya ulaşım açısından en zengin olanaklara sahip olan ülkedir. Ülkede bazı şehirlerde verilen otobüs hizmeti ücretsizdir. Aynı zamanda bir otobüste kullanılan bilet, belirli bir süre içerisinde başka bir otobüste de kullanılabilir. Ulaşım seçeneklerinin çok uygun olduğu ülkede otobüs hizmet alanı oldukça geniştir. Bu sayede şehirler arası ve yakın mesafelerde otobüs ile ulaşım rahatlıkla tercih edilebilir.

Taksi ile Ulaşım

Taksi ulaşımı Avustralya’da en fazla tercih edilen ulaşım türlerinden birisidir. Genelde kalabalık nüfusun olduğu bölgelerde çok sık olarak bulunur. Avustralya taksileri geniştir ve salon aracıdır. Taksi fiyatları diğer ülkelere kıyasla daha uygundur. Hafta içi taksi ulaşımında tarifeler pahalı iken, hafta sonlarında bu fiyatlar daha uygundur.

Tren ile Ulaşım

Avustralya’da raylı ulaşım sistemleri son derece gelişmiştir. Ülkenin her yerinde bulunan trenler özellikle büyük şehirlerde ulaşım ihtiyacının büyük çoğunluğunu karşılar. Tren kullanmak isteyenler aylık ya da haftalık tren kartlarından edinerek ekonomik koşullar ile ulaşım ihtiyacına çözüm bulabilirler. Trenler öğrenciler için daha ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır. 

Avustralya’da Kültürel Etkinlikler 

Avustralya’da eğlence sektörü son derece gelişmiştir. Yıl boyunca ülkede sayısız etkinlik ve festival düzenlenir. Her organizasyon şehir halkı tarafından yoğun katılım ile gerçekleşir. Daha önce herhangi bir organizasyonda yer alan sayısız insan ise her sene tekrar bu organizasyonlara katılmak için Avustralya’ya gelmektedir. 

Festivallerin yanı sıra ülke genelinde çok sayıda yürüyüş etkinliği de düzenlenir. Yine halkın yoğun ilgisi ile gerçekleşen yürüyüş etkinlikleri ülkenin en bilinen etkinlikleri arasında yer alır. Ülke genelinde düzenlenen etkinliklerin çoğunda temel düşünce ülkeni kültür ve sanatı ön plana çıkarmaktır. Bu sayede eğlenceye daha farklı boyutların kazandırılması amaçlanır. 

Avustralya kültür açısından çok zengin bir ülkedir. Burada yapmak için birçok farklı aktivite bulunabilir. Şehirde UNESCO listesinde yer alan sayısız önemli yapı ve bölge bulunur. Dilerseniz bir plan yaparak ülke genelinde bulunan bütün yapıları gezebilirsiniz. 

Aktivitelere ve etkinliklere katılmayı seviyorsanız Avustralya’da yıl genelinde sayısız festival ve etkinlik düzenlenir. Avustralya etkinlik rehberlerini gözden geçirerek kendinize en uygun aktivite ve festivallere katılabilirsiniz. 

Vahşi doğa hayvanlarının rahatça yaşam sürebildiği Avustralya’da sokakta yürürken bile birçok farklı hayvan türünün size eşlik ettiğini görebilirsiniz. Bu ülkeye geldiğinizde mutlaka yapmanız gereken şeylerden birisi bu hayvanları doğal ortamlarında ziyaret etmektir.

Avustralya kültürel etkinlik denince akla gelen en önemli etkinlik açık tenis turnuvasıdır. Her yıl düzenlenen bu tenis turnuvası dünyaca ünlü tenisçileri ağırlar. Turnuva Melbourne Park alanında gerçekleştirilir. Bu etkinlik her yıl sayısız yerli ve yabancı turistin Avustralya’ya gelmesini sağlar. Ülkede düzenlenen bir diğer önemli spor etkinliği ile Grand Slim Tenis Turnuvası’dır. 

Avustralya’da Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da lüks kavramı normal ülkelerden oldukça farklıdır. Avustralya’da lüks otel dendiği zaman akla krallara layık olan konaklama mekanları gelir. Cennet benzeri bir konfora sahip olan Avustralya lüks otellerinde adeta yok yoktur. Elit insanların yaşam koşulları düşünülerek hazırlanan bu oteller tatilde maksimum hizmet almak isteyenlere hitap eder. 

Avustralya’da bulunan lüks otel konseptleri en talepkâr olan müşterileri bile rahatlıkla tatmin edebilir. Genelde şehir merkezine yakın konumda yer alan oteller şehrin işlek yerlerinde konumlanmıştır. Otel odalarının çoğu şık ve modern dekorasyon öğeleri kullanılarak zenginleştirilmiştir. Özgün tasarımlı oteller açık ve kapalı havuz seçenekleri ile müşterilerine en üst sınıfta hizmet sunar. 

Avustralya’da her sınıfa ve bütçeye uygun otel seçeneği yer almaktadır. Lüks otel tercih etmek istemeyenler şehrin birçok farklı yerinde yer alan orta sınıf otellerde konaklayabilirler. Bu otellerde de yine en üst düzey beklentilere bile karşılık verebilecek kaliteli hizmetler sunulur. Fiyat açısından lüks otellere oranla daha uygun olan bu oteller aile ile konaklamaya daha müsaittir. 

Avustralya’da Ne Yenir?

Avustralya yıllarca İngiltere’nin sömürgesi altında kalmıştır. Bu nedenle şehirde eski kozmopolit kültürün esintileri yer alır. Ülke aynı zamanda pek çok ülkeden de göç almıştır. Bu durum da ülkenin yemek kültürünün değişmesine ve daha da zenginleşmesine zemin hazırlamıştır. Bu nedenle Avustralya mutfağı hem etnik hem de yöresel birçok farklı lezzete sahiptir. Avustralya’nın ilk sahipleri olarak adlandırılan Aborjinler de ülkenin yemek kültürünün şekillenmesinde önemli rol oynamıştır. Aborjinlerin meydana getirdikleri yemek kültüründe yer alan lezzetlere “Bush Tucker” adı verilir. Avustralya’da mutlaka yemeniz gereken ülkenin önemli lezzetleri şu şekildedir;

 • Kahvaltı
 • Balık 
 • Pavlova
 • Şarap
 • Bira
 • Macademia
 • Barramundi
 • Pancettalı Barbekü Karides
 • Meat Pie
 • Fish& Chips
 • Burger çeşitleri
 • Timsah Eti
 • Lamington
 • Kanguru Eti
 • Deniz Kabukları 
 • Rokalı Izgara Bıldırcın Göğsü
 • Bal Kabağı Çorbası
 • Mangalda Sosis
 • Tavuk Parmigiana
 • Damper

Avustralya balığın en harika tüketildiği ülkeler arasında yer alır. Ülke genelinde hizmet veren balık restoranları en harika balık menülerini tatmanızı sağlar. Birbirinden farklı sayısız balık çeşidini en harika hali ile ülke restoranlarında tüketebilirsiniz.

Avustralya İklimi Nasıldır?

Avustralya bütün bir yılı güneşli olarak geçirir. Ülkenin bütün kıyılarının plaj olması tesadüf değildir. Ülkenin iklimi sıcak ve ılımandır. Yıl içerisinde Avustralya topraklarına 3000 saatten daha fazla güneş değer. Ülkeye kasım ile mart ayı aralığında yağmur yağar. Bunun haricinde son derece kurak geçer. 

Avustralya En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Avustralya uçak bileti almak için en uygun zaman tatil sezonu açılmadan hemen önceki dönemdir. Ülkede turistik açıdan oldukça geniş bir ağ bulunur. Satın alacağınız uçak biletinin fiyatı aktarmalı ya da direkt uçuşlara göre farklılık gösterir. 

Türkiye’den Avustralya’ya Direk Uçuş Seçenekleri

Türkiye’den Avustralya’ya uçuş gerçekleştiren hava yolu firmaları bu hizmeti hem aktarmalı hem de direkt seçenekler ile sunar. Tatil öncesi dönemde bilet rezervasyonu yaptırmak için hava yolu firmaları ile iletişim geçerek uçuş palanı yapabilir ve dilediğiniz tarih için bilet rezervasyonu ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İstanbul Avustralya Arası Uçuşlarda Hangi Havalimanları Seçilebilir?

İstanbul’dan Avustralya’ya gitmek için İstanbul Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Yılın birçok farklı tarihinde buradan Avustralya’ya direk ve aktarmalı uçuşlar gerçekleştirilir.avustralya

Avustralya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

20 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis