Bakü Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Bakü varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.960,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.242,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.212,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.922,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.386,18TRY'den
başlayan fiyatlarla

Bakü Uçak Bileti

Bakü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bakü aslen Azerbaycan Cumhuriyeti’nin başkenti olan önemli bir şehirdir. Aynı zamanda ülkenin Hazar Denizi’ne olan kıyısı ile de şehir Kafkas bölgesinde yer alan en büyük yerleşim yerlerinden biridir. Bakü bölgesi için de oldukça önemli kültür ve ticaret merkezi konumunda yer alır. Sanayi anlamında da kendisini önemli merkezlerden biri haline getirmiştir. Ayrıca Bakü Limanı Hazar Denizi’nde yer alan en önemli limanlardan biridir.

Bakü’de yer alan kültürel aktiviteler hem halk için hem de turistler için önemli bir yere sahiptir. Özellikle bu gibi etkinlikler adına iyi bir şekilde sergilenmesi için şehirde çok sayıda kütüphane, sinema, tiyatro, sergi salonu olmak üzere mekanlar yer almaktadır. Bakü bu anlamda özellikle 2000’li yıllardan sonra kendisini hızla geliştirmeye başlamıştır. Gelişen ekonomisiyle birlikte çeşitli mimarilerde binalar, restoranlar ve mahalleler yapılmıştır. 

Aynı zamanda Bakü son derece hareketli bir gece yaşantısını da içerisinde barındırır. Şehre akın eden turistler kesinlikle gece hayatının tadına bakmadan Bakü’den ayrılmazlar. Şehrin nüfusu yaklaşık olarak 4 milyondur. Bu sayının büyük kısmını da yerli halkı oluşturmaktadır. Azerbaycan nüfusuna genel olarak bakıldığında üçte birinin Bakü üzerinde yaşadığını görürsünüz. 

Azerbaycan’da sanayi noktasında merkez olan Bakü’de oldukça fazla sayıda büyük kurum merkezleri yer almaktadır. Aynı zamanda Bakü Uluslararası Deniz Ticaret Limanı da bu anlamda yılda 2 milyon tonluk yük taşımacılığı gerçekleştirir. Bunun sayesinde de şehir içerisinde oldukça ziyaret yoğunluğunun olduğunu söylemek mümkündür.

Bakü’de ticaret faaliyetlerinin her ne kadar gelişmiş olduğu gözlemlense de aynı şekilde kültürel faaliyetlerde oldukça iyi gelişmelere sahiptir. Bu sayede de Bakü en çok tercih edilen turistlik ülkelerden biri haline gelmiştir. 2012 yılında düzenlenen 57. Eurovision Şarkı yarışmasında Bakü ev sahipliği yapmıştır. 2012 yılında gerçekleşen bu etkinlik sayesinde şehrin tüm dünyaya tanıtılması için de ön ayak olmuştur. 

Aynı zamanda 2015 yılında Avrupa Oyunları’na da ev sahipliği yapmıştır. 2016 yılında da Avrupa Grand Prix adında Formula 1 müsabakalarına da ev sahipliği yaparak dünya üzerinde adını günden güne duyurmuştur. Tüm bu kültürel ve ticari faaliyetler kapsamında yıl içerisinde binlerce kişinin ziyaretine uğramıştır.

Bakü’de Gezilmesi Gereken Yerler

Hazar Denizi’nin de batı kıyısında yer alan Bakü, gezilmesi gereken yerler bakımında son derece zengindir. Şehir üzerinde Arap, Osmanlı ve Rus egemenliği sürdürülmüştür. Bütün bu devletlerin izlerine şehir üzerinde rastlamanız mümkündür. Kentin de kültürel miras anlamında gelişmesi oldukça normaldir. 

Bakü ziyaretleriniz içerisinde birçok yere zaman ayırabilirsiniz. Bunlardan biri de Köhne Şehir olarak adlandırılan meşhur İçeri Şehir’dir. Burası birçok tarihi yapıyı içerisinde barındıran oldukça ünlü yerlerden biridir. Hatta 2000 yılına gelindiğinde UNESCO dünya tarih miras listesi içerisinde yerini almıştır. Daha sonrasında 2003 yılında alınan bir kararla da tehlike altında yer alan dünya mirasları arasında yer almıştır. Eski Kent’in Arnavut kaldırımlı sokaklar üzerinde birçok tarihi eser bulunmaktadır.

Yerel mimari içerisinde en önemli yapılardan biri de Şirvanşahlar Sarayı olarak bilinir. İçeri Şehir bölgesi üzerinde yer alan ve 15. Yüzyıl eseri olarak bilinen bu yapı geçmişte hastane, kışla olarak da kullanılmıştır. Şu an günümüzde de her yıl binlerce turisti ağırlayarak müze konumuyla ayakta durmaktadır. 

Eski bir Zerdüşt tapınağı olan ve 27 metre yüksekliği ile Kız Kulesi, şehir içinde yer alan 12. Yüzyılda inşa edilmiş önemli yapılardan biridir. Bu kulenin tarihi hakkında birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. Hatta 18. Ve 19. Yüzyıllarda deniz feneri olarak da kullanılmıştır. Şimdilerde ise hediyelik eşya satıcılarının stantları ve sergileri için kullanılan bir yer haline gelmiştir. Aynı zamanda kulenin en üst noktasını da kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Limanı ve sahilin büyük bir bölümünün harika manzarasını fotoğraflayabilirsiniz.

Ateşgah bir diğer adıyla Ateş Mabedi olarak bilinen yer, Bakü merkezine 30 km kadar uzaklıkta yer alır. Surakhani Kasabası içerisindedir. Günümüzde hala ayakta olan 3 mecusi tapınağından biridir. Geçmişte de Zerdüştler’in değer verdiği yerlerden biridir. Günümüzde ise halk için müze olarak sergilenmeye devam etmektedir. Hatta yıl içerisinde Nevruz kutlamaları gerçekleşirken de bu tapınak kullanılmaktadır.

Bakü Bulvarı ise 1909 yılında açılmış olan sahil şeridine de paralel olarak uzanan önemli yerlerden biridir. Burası aslında ilk olarak Bakü’de yaşamış olan petrol tacirlerinin ikametgah noktalarından biri olmuştur. Ancak daha sonrasında Deniz Kenarı Milli Parkı olarak adlandırılmış olup koruma altına alınmıştır. Bu bulvarın özelliği denizin doldurulmasıyla oluşturulmasıdır. Bağımsızlığın kazanılmasından sonra hem eğlence merkezlerinin yer aldığı hem de müzelerin, anıtların yer aldığı önemli merkezlerinden biri olmuştur.

2007 yılında gerçekleşen Azerbaycan devlet başkanı İlham Aliyev ile Devlet Bayrağı Meydanı’nın ilk temeli atılmıştır. 2010 yılında açılan bu yer donanma üssü yakınlarında yer alır. Burası Azerbaycan halkı için oldukça önemli simgelerden birisidir. 162 metre uzunluğundaki bayrağı ile de en uzun bayrak rekorunu kırmayı başararak Guiness Rekorlar Kitabı’nda yerini almıştır. 

Kafkas Dağları’nın güneydoğunda bulunan ve tarihi geçmişinin de 40 bin yıl kadar öncesine dayandığı söylenen Kobustan Kaya Sanatı Kültürel Peyzaj Alanı turistler tarafından ilgi odası olmuştur. Bu peyzaj alanı Bakü’n 64 km dışında yer alır. Adını ise bölge üzerinde yer alan dağ geçitlerinden alır. Milli parkın içerisinde de diğer değerli bulgulara da yer verilmektedir.

Bakü içerisinde yer alan aynı zamanda şehrin en yüksek yapıları arasında olan Alev Kuleleri ofis, konut ve otel olarak kullanılmaktadır. Bakü’nün simgeleri arasında yer alır. Ancak bu yapıları özel yapan şey ise 10 bin LED armatürle kaplanan düz yüzeye sahip olmasıdır. Özellikle geceleri harika bir görüntüye sahip olmaktadır.

Bakü Tarihi

Bakü tarih olarak çok eski zamanlara dayanan bir şehirdir. Şirvanşahlar zamanında yani M.S 11. yüzyılda başkent olmuştur. Daha sonrasında ise Moğol işgaline uğramıştır. İranlılar ve Ruslar arasında da el değişimi yaşayarak en sonunda 1806 yılında Rus topraklarına tümüyle katılım sağlamıştır. 1920 yılında da Azerbaycan’ın başkenti olmuştur. 

Bakü’nün asıl önemi eski zamanlarda Sovyetlerin de en büyük şehirlerinden biri olmasıdır. Aynı zamanda petrol ve yönetim merkezi konusunda çok önemli kaynaklara sahiptir. Bakü’de petrolün ilk varlığı 8. yüzyılda bulunmuştur. Daha sonrasında 15. yüzyıla gelindiğinde de sığ kuyulardan petrol çıkartılmaya başlanmıştır. Romanya üzerinde de Ploeşti yakınlarında yer alan ilk petrol çalışmalarına yer verilmiştir. Daha sonrasında Bakü’de 1872 yılında modern tekniklerin kullanılmasıyla petrol daha sağlıklı bir şekilde çıkarılmaya başlanmıştır. 20. Yüzyılda da Bakü dünyanın en büyük petrol bölgelerinden biri haline gelmiştir. 1940 yılına kadar da Sovyetlerin en büyük petrol sahasını oluşturmuştur. Ancak günümüzde ise rezervlerinin büyük bir kısmının tükendiği ön görülmektedir. 

Bakü aslında körfez çevresinde yer alan ve kat kat yükselen bir şehir görünümüne sahiptir. Eski ve yeni Bakü diye ikiye ayrılır. Eski Bakü’ye İçeri Şehir denir. Eski Bakü etrafı surlarla çevrilmiş bir yerdir. Surlar ise 27m yüksekliğe sahiptir. Aynı zamanda 12. yüzyılda yapılan Kız Kulesi de hala ayakta kalmıştır. Bununla birlikte şehir içerisinde yer alan daha birçok önemli tarihi yerler mevcuttur. Bunlara ev sahipliği yaparak her sene binlerce turisti çekemeye devam ediyor.

Bakü’de Kültürel Etkinlikler

Bakü son yıllarda kendisini dünyaya oldukça açmayı başarmış şehirlerden biridir. Her sene de dünyanın birçok farklı yerinden ülkesine ve şehrine ziyaretçi çekmeyi başarıyor. Bunun elbette şehir içerisinde düzenlenen festivallerin de etkisi vardır. 

Bunlardan biri olan Bakü Uluslararası Caz Festivali’dir. Bakülü olan ve oldukça da ünlü bir saksafoncu Rain Sultanov önderliğinde başlamıştır. Daha sonrasında da caz festivaline her yıl oldukça fazla talep olmuş ve birçok ülkeden katılım sayesinde ortaya harika renkli ve keyifli görüntüler çıkmıştır. Her yıl Haziran ayında gerçekleşen bu festivale katılmanız önerilir. Festival çeşitli ülkelerden sanatçıların katılımıyla harika bir şölene dönüşmektedir. Hepsiburada Seyahat üzerinden de tam bu tarihlere yakın bir şekilde biletlerinizi ayarlayabilirsiniz.

Bakü festivalleriyle de bilinen renkli şehirlerden biridir. Son dönemlerde yapılmaya başlanan turist festivali içerisinde hiçbir ekonomik bir kaygıyı içermez. Festivale katılan filmlerle birlikte tanıtımları yapılır. Aynı zamanda sinema sektöründe henüz yeni yeni adını duyurmaya çalışan kişilere de ön ayak olur. Profesyonel sinemacılarla tanışma fırsatı ayağınıza gelir. Bu festival ise Bakü’de Kasım aylarında gerçekleşir.

Baharın anonsunu veren ve bu anlamda meşhur kutlamalardan biri de Nevruz Kutlamalarıdır. Aslında Orta Asya üzerinden gelen bir gelenektir. Her yıl baharın gelişinin müjdeleyicisi olarak Bakü’de coşkuyla karşılanır. 21 Mart tarihinde gerçekleşir. Nevruz kutlamaları için Bakü’de hazırlıklar tam bir ay öncesinden başlar. Şehrin her bir tarafı rengarenktir ve son derece eğlencelidir. Bu döneme biletlerinizi denk getirerek aynı zamanda internet üzerinden de ucuza satın alabilirsiniz. 

Bakü’de yer alan resmi tatiller ise; yeni yıl -01 Ocak, Kara Ocak -20 Ocak, Kadınlar Günü -8 Mart, Nevruz -20- 24 Mart, Zafer Günü -9 Mayıs, Cumhuriyet Bayramı -28 Mayıs, Milli Kurtuluş Günü -15 Haziran, Silahlı Kuvvetler Günü -26 Haziran, Dayanışma Günü -31 Aralık, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, olmak üzere tatiller yer almaktadır. Ancak bu tarihler her geçen yıl takvimle birlikte değişkenlik gösterir.

Bakü’de Konaklama

Bakü’nün yüz ölçümünü İstanbul ile karşılaştırırsak eğer çok daha büyüktür. Ancak yine de turistlere göre ayrıcalıklı ve kaliteli olarak tesisler yer almaktadır. Üstelik her biri de yakın mesafelere konumlandırılmıştır. Bunun da başlıca sebebi Bakü içerisinde yer alan turistik aktivitelerin sadece belli bir yerde toplanmasından kaynaklıdır. Şehrin geri kalanı üzerinde daha çok iş merkezleri yer almaktadır. Otellerin sayısı şehir içerisinde çok fazladır. Bakü’yü ziyaret edecekseniz eğer Old City, Nizami Caddesi ve Bayrak Meydanı civarlarını tercih edebilirsiniz.

Old City bölgesinde konaklama şehrin eski surları içerisinde yer alır. Eğer tarihi ve nostaljik ruhu seviyorsanız harika oteller sizleri bekliyor olacaktır. Nizami Caddesi ise Bakü’nün tam anlamıyla alışveriş merkezidir. Özellikle Old City’den Nizami Caddesi’ne yürüdüğünüzde büyük bir farklılık yaşayacaksınız. Bu cadde üzerinde Fıskiye Meydanı adında bir yer vardır. Müze, restoran ve kafelere merkezdir. Burası Bakü’nün modern yüzüdür. Son derece keyifli konaklama yerleri vardır. Geceliği ise 30 ila 100 dolar arasında değişen fiyatlardır. Bayrak Meydanı ise şehrin önemli simgesel yapılarından biridir. Old City’den daha uzaktır. Eğer sakin bir gezintiyi seviyorsanız burada konaklayabilirsiniz. İkonik yapılara da son derece yakındır.

Bakü Lezzetleri

Azerbaycan mutfağı dünya üzerinde yer alan en lezzetli mutfaklardan biridir. Çok zengin bir yemek kültürüne sahiptir. Özellikle Azerbaycan mutfağına ait en güzel yemekleri Bakü’de bulabilirsiniz. Bunlardan birisi de Azeri Plovudur. Her ne kadar bizim bildiğimiz pilav gibi olsa da aslında malzemeler noktasında farklılık göstermektedir. Azeri pilavı tavuk etinin ve kuzu etinin kızartılmasından sonra pirincinde içine konulmasıyla hazırlanır. Aynı zamanda kuru kayısı, kestane ve kuru üzüm de içerisine konularak pişirilir. Bu pilav özel günlere has yemeklerden biridir. 

Bakü mutfağına özgü olan Duşbara bir çeşit börektir. İçerisinde kıymalı bir karışım yer alır. Daha sonrasında duşbara hamuruna yuvarlak bir form verilerek pişirilir. Bakü mutfağının önemli menülerinden biri olan Mersin balığı kendine has bir yere sahiptir. Mersin balığını seviyorsanız en özel hazırlanmış Mersin balığını Bakü’de yemenizi tavsiye ederiz. Genellikle bu balık şişte çeşitli sebzelerle birlikte pişirilir. Bakü Baklavası bir diğer tatlardan biridir. Aslında Azeri baklavası olarak da bilinir. Bizdeki baklava kültürü gibidir. İçerisine ceviz veya badem serpilir. Bakü baklavasının farklı olmasındaki sebep ise içerisinde kullanılan safrandır. Bunlar dışında tike kebabı ve yaprak dolmalarını da denemeden şehirden ayrılmayın.

Bakü’de Ulaşım 

Bakü’de toplu taşıma ve ulaşım noktasında çok fazla seçenek yer almaktadır. Otobüs,metro, minibüsler ve taksi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Size bir başka tavsiyemiz, taksiye binmeden pazarlık etmenizdir. Çünkü taksiler taksimetre kullanmamaktadır. Bu nedenle kesinlikle taksiye binmeden önce pazarlık yapmayı unutmayın. Şehirde ise şu an yeni yeni trafiğe çıkmaya başlamış olan mor renkli taksiler üzerinde taksimetreler bulunmaktadır.

Otobüs ve Minibüs ile Ulaşım

Bakü’de otobüs ve minibüs durakları genellikle şehrin her sokağında yer almaktadır. Aynı zamanda oldukça geniş güzergahları vardır. Böylece istediğiniz birçok noktaya kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca her otobüsün geçtiği tabelaları da görmeniz mümkündür. Bakü’de, otobüs ve minibüslerde kartlı sistem kullanmamaktadır. Kısacası biletinizi araca bindiğinizde görevliden alabilirsiniz. Tek kişilik bilet ücreti ise 0.20 Azeri Manatı’dır.

Metro ile Ulaşım

Metro Bakü üzerinde yer alan en ucuz toplu ulaşım araçlarından biridir. Ayrıca Bakü’de çok fazla karmaşık bir metro sistemi de yer almaz. Metro hatlarının güzergahlarına ve durak isimlerine de çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bakülüler tarafından da en çok tercih edilen metro hattını kullanmak adına metropolitien adından biletlerden almanız gerekir. Bu biletlerin fiyatı ise 2 Azeri Manatıdır.

Bakü’ye en uygun uçak bileti ne zaman alınır?

Karasal iklimin de etkisiyle Bakü’de kışlar oldukça soğuk ve kar yağışlı geçer. Yazları da tam tersi son derece sıcak geçmektedir. Aynı zamanda Rüzgarlar Şehri olarak da bilinmektedir. Dört mevsimi de rüzgarlıdır. Yaz rüzgarları son derece sıcak geçer. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi bahar mevsiminin olduğu Nisan ve Mayıs aylarıdır. Sonbahar da ise Eylül ve Ekim ayları oldukça keyiflidir. Bu aylarda havalar oldukça güzel olduğu için turistler tarafından da çok tercih edilen zaman dilimleridir.

Ancak uygun fiyata bilet almak istiyorsanız bu tarihlerden birkaç ay önce Hepsiburada Seyahat üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Bu nedenle ekonomik bilet alma avantajını kaçırmamış olursunuz.

Bakü’de İklim Nasıldır? 

Bakü’nün iklimi karasal bir iklimdir. Kışları oldukça soğuk ve yağmurludur. Aynı zamanda kar yağışı da çok fazla olur. Yazları ise sıcak ve kurak geçer. Fakat şehrin güneyinde hava yazın daha serin, kışın ise ılık ve yağışlı geçer.

baku

Bakü Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

2 sa 50 dk

Bakü

Ankara

2 sa 30 dk

Bakü

Antalya

3 sa

Bakü

İzmir

3 sa 5 dk

Bakü

Adana

3 sa 35 dk

Bakü

Trabzon

1 sa 30 dk

Bakü

Samsun

3 sa 35 dk

Alternatif uçuşlar

Bakü varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.960,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.242,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.212,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.922,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.386,18TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis