Bali Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Bali varışlı yurt dışı uçak biletleri

7.759,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.759,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.711,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Bali Uçak Bileti

Bali Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bali Endonezya’da bulunmaktadır. Sunda adalarının batısında yer almaktadır. Harita üzerinden değerlendirildiğinde Endonezya'nın neredeyse tam orta noktasında bulunmaktadır. Bali ülkesinin başkenti Denpasar şehridir. Yaklaşık 4.500.000'a yakın bir nüfusa sahip olan bir adadır. Dini olarak bakıldığında %90'a yakın bir miktarı Hindu olmaktadır. Geri kalan kesiminin çoğunluğunu ise Müslümanlar oluşturmaktadır. Bali aynı zamanda son derece turistik bir adadır. Ülke ekonomisine turizmin büyük bir katkısı bulunmaktadır. Bu ada ülkesi mercan kayalıkları ile çevrilidir. Adada bulunan güney kumsalları çoğunlukla beyaz kumlarla kaplıdır. Kuzeydeki kumsalları ise siyah kumlarla kaplıdır. Bu durum da turistik açısından zengin bir görünüm oluşturmaktadır. Vize ile burada kalmanız mümkündür. Vizesiz kalmak isteyenler için 30 gün olarak vizesiz kalma süresi belirlenmiştir. Türkiye'den 5 saat ileride olan bir ülkedir. Aynı zamanda Bali ülkesinin para birimi Endonezya Rupi'sidir. Burada bir çok tapınak bulunmaktadır. Tapınaklara özel giyim modelleri bulunmaktadır. Bali tropikal bir iklime sahiptir. Sıcaklık yıl boyu 25 ya da 30° arasında olmaktadır. Bazı aylarda düşen yağış ise adanın turizm imkanlarını zorlamaktadır. Bu yüzden tatili için ideal dönem seçilmelidir. İdeal dönem olarak da nisan ve ekim arası daha uygun zamanlar olmaktadır. Bu dönemlerde ada tam olarak gezilmeye uygun bir yer olmaktadır. Pek çok yer bulunduğundan dolayı tatil rotanızı çeşitlendirebilirsiniz. Bunun için birçok öneri ve imkan bulunmaktadır.

Bali’de Tarihi Yerler

Bali’de gezilecek birçok yer bulunmaktadır. En çok tercih edilen yer olan pirinç tarlalarından bahsedilebilir. Bir diğer adıyla Ubud olarak anılmaktadır. Ana besin kaynağı pirinç olan Bali ülkesinin her yerinde bu pirinç tarlaları bulunmaktadır. UNESCO dünya kültür mirası listesindeki yerlerden biridir. Aşırı sıcaklardan ve kalabalıklardan kaçmak adına sabah saatlerinde ziyaret edilmelidir. Sabah saatlerinde orada olduğunuzda daha fazla bilgiyi rehberinizden alabilirsiniz. 

Ormana bakan sonsuzluk havuzları da Bali’de çokça tercih edilen yerlerdendir. Birçok sonsuzluk havuzu bulunmaktadır ama Ubud’dakiler en çok tercih edilenleridir. Aynı zamanda manzarası da son derece ilgi çekici olmaktadır. Ormanın en güzel köşesine bakan bir manzaraya sahiptir. Birçok rehber tarafından tavsiye edilmektedir.

Lempuyang tapınağı son derece meşhur bir tapınaktır. Deniz seviyesinden 1175 metre yükseklikte bulunan Hindu tapınağı, bölgedeki 7 tapınaktan sadece biridir. Tapınağa ulaşmak için 1500’ü aşkın merdivenin çıkılması gerekmektedir. Bu tapınakta da pek çok fotoğraf çekilmektedir. Burası Bali’nin en kutsal yerlerinden sayılmaktadır. Bu nedenle tapınağın içine girmek yasaktır. Buna rağmen ikonik kapısında çokça fotoğraf çekilebilir. Aynı zamanda hava açıksa tam orta yerde bir açıklık beliriyor ve fotoğraflara harika bir etki katıyor.

Bali’de bulunan su sarayı gidilebilecek yerlere örnektir. Yöresel dilde Tirta Gangga olarak anılmaktadır. Tapınak ve Su Sarayı neredeyse 10 km. mesafede bulunmaktadır. Günübirlik bir turda ikisi de rahatlıkla gezilebilir. Bu su sarayı volkanik patlamada ağır hasar almış fakat onarımla eski haline döndürülmüştür. Bahçesinde birçok heykel bulunmaktadır. Havuz labirenti kesinlikle görülmeye değer bir görsel oluşturmaktadır. Burada havuzun üzerinde bulunan yolda yürürken ambiyans çok farklı olmaktadır.

Aynı zamanda Penida adası da çok tercih edilen adalardandır. Bali’de bulunan küçük bir adadır. Doğal güzellikleri sevenlere görsel bir ortam sunmaktadır. Bozulmamış bir yapıya sahiptir. Buradan dalış yapmak da çok tercih edilmektedir. Çünkü büyük deniz canlılarını görme imkanı bulunmaktadır. Bunun için ideal bir dalış noktasıdır.

Tüm bunlar Bali de bulunan gezilmeye değer yerlerden bazılarıdır.
Bali’de Görülmesi Gereken Yerler

Bali’de herkes tarafından görülmesi gereken birçok yer bulunmaktadır. Bali bu konuda turist çekmeye müsait bir ülkedir. Bali’de birçok tapınak ve saray bulunmaktadır. Bunların yanı sıra orman, şelale, vadi ve farklı yapılar bulunmaktadır. Aynı zamanda Bali gezilmesi gereken birçok müzeyi de barındırmaktadır. 

Bu müzeleri örnek verecek olursak, Neka sanat müzesinden bahsedilebilir. Bu müze kültür ve sanat başkentinde yer almaktadır. Bali’deki çok sayıda eseri barındıran müzelerden biridir. Bu müze en çok ziyaret edilen müze olarak bilinmektedir.

Agung Rai Sanat müzesi Bali’de saat oyun veren sanatçıların eserlerinin sergilendiği bir müzedir. Şehir merkezinden 3 km. uzaklıkta bulunan yol üzerindedir. Eserlerin yanı sıra yerel kültürel dokuyu gözlemleyebileceğiniz el sanatları da sergilenmektedir. Kültürel dokuyu destekleyen kumaş boyama ve örgü el sanatlarına örnektir. Yerel dans gösterileri de yapılmaktadır.

Bali Ulaşım Olanakları

Turistik bir ülke olduğundan dolayı Bali çok fazla ziyaret almaktadır. Aynı zamanda gezilecek bir çok tarihi yer bulunmaktadır. Bu yerleri rahatlıkla gidebilmek için über kullanabilirsiniz. Uygulamayı önceden kurmanız size faydalı olacaktır. Über oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bali bir ada ülkesidir ve neredeyse 6 km²'ye yakın bir alanı bulunmaktadır. Ulaşım olanakları son derece gelişmiş bir ülkedir.

Bali Ngurah Rai Uluslararası Havalimanına Türkiye'den özellikle İstanbul’dan aktarmalı veya direkt olan uçuşlarla gidebilirsiniz.Bali’ye uçak yolculuğu ortalama olarak 1 gün ya da aktarmanın süresine bağlı olarak 2 gün civarında sürebilmektedir.

Tren İle Ulaşım

Bali’de ulaşım ağını çok fazla yoğundur. Bu yüzden kişisel araç kaos oluşturmaktadır. Şöförlü araç kullanmak tavsiye edilmektedir. Toplu taşıma ve tren seçeneği fazla olmamaktadır.

Metro İle Ulaşım

Bali’de çok büyük bir metro bulunmamaktadır. Kişisel ulaşımdan çok toplu taşıma tercih edilmektedir. Bu nedenle metrolar hızlı ve daha sağlıklı bir ulaşım sağlar.

Otobüs

Bali’nin karışık ve farklı bir ulaşım ağı bulunmaktadır. Bu nedenle otobüs gibi toplu taşımalar yaygın olarak tercih edilmektedir. Daha çok küçük ve karmaşık olan yerlerde otobüs daha fazla tercih edilmektedir.

Araç Kiralama

Bali daha çok bir turist ülkesidir. Bu nedenle karışık sokakları ulaşımda sorun yaşanabilir. Kişisel otomobil araçları kaosa neden olacağından fazla tercih edilmemektedir. Toplu taşıma daha fazla tercih edilmektedir. Fakat bu adada ulaşım için araç kiralama imkanı da vardır.

Taksi ile Ulaşım

İç hatlar ve dış hatlar için 7/24 taksi seçeneği bulunduran Endonezya, bütçenize uygun ise tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Bali’de yer alan havalimanından inerseniz, 13 km. uzaklıktaki şehir merkezine gitmek için tek seçeneğiniz taksidir.

Servis ile Ulaşım

Bali Havalimanından şehir merkezine ulaşım için Shuttle servisleri de bulunmaktadır.

Feribot ile Ulaşım

Şehirlerarası istediğiniz yere rahatlıkla sizi götürebilecek feribot seçenekleri de mevcuttur. Bol oksijenli deniz seyahati yapmak için uygun fiyatları ile bütçenizi sarsmayacak bir seçenektir. 

Bali’de Kültürel Etkinlikler

Ülke birçok farklı etnik topluluklar tarafından oluşturulmaktadır. Bu nedenle farklı kültürel yapılar da barındırmaktadır. Endonezya Takım Adaları'nı oluşturan çok sayıda ada bulunmaktadır. Daha çok izole bir ada olmaktadır. Dans, müzik ya da sanat günlük olarak bazı inançları şekillendirmektedir. Bu da eşsiz ve bir kültür oluşturmaktadır. Bu şehir 1970’lerden beri büyük bir turist yoğunluğu yaşamaktadır. Bu turistler de beraberinde kendi kültürlerini getirmektedir. Bu sayede farklı bir kültür ortamı oluşmaktadır. Aynı zamanda Bali’nin halkı kendi kendi kültürlerini sıkıca bağlıdır. Örnek verecek olursak, çoğu Bali halkı İngilizce konuşuyor. Sanatında da geleneksel ögeleri kullanmaktadırlar. Bu da ne kadar özlerine bağlı olduğunu göstermektedir.

Farklı kültür nedeniyle pek çok farklı kültürel etkinlikler de bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak, müzik festivallerinden bahsedilebilir. Müzeler de Bali’de gezilecek yerler arasında bulunmaktadır.

Bali’de Konaklama Olanakları

Bali gezilmeye müsait bir ülke olduğundan dolayı konaklama olanakları da son derece zengindir. Çok sayıda farklı otel çeşidi ve imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda kiralayabileceğiniz villalar da mevcuttur. Pek çok otel, pansiyon ve konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu seçenekler doğayla bütünlenmiş olarak inşa edilmişlerdir. Otel fiyatları son derece değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bütçeye uygun konaklama imkanı bulunmaktadır. Bu fiyatlar dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak bakıldığı zaman uygun fiyatlarda oteller bulunmaktadır. Çok ucuz oteller de vardır. Bali’de konaklama adına daha çok Ubud tercih edilmektedir. Burası haricinde pek çok popüler seçenek bulunmaktadır. Aynı zamanda bu konaklama yerlerinde yerel lezzetleri de tadabileceğiniz restoranlar bulunmaktadır. Bu otellerde konaklama süreniz sizin tercihinize bağlı olmaktadır. Öncesinden rezervasyon yapmak işleri kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda ekonomik açıdan daha fazla uygun fiyatlı olacaktır. Bu ülkede birçok farklı bütçeye ve zevke uygun otel ya da konaklama olanağı bulunmaktadır.

Bali Lezzetleri 

Kültürel açıdan zengin bir ülke olduğu için bir çok farklı yemek ve içecek imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda buradapekr çok meşhur Bali lezzeti bulunmaktadır. Ülkenin geleneksel yemekleri turistler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Satay çok kısa bir sürede şişte pişirilmiş bir yemektir. Yemeğin içerisinde tavuk, sığır ya da domuz gibi hayvan etlerinden bir miktar alınıp şişe dizilmektedir. Hazırlanmış olan bu şişin ızgarada tamamen pişirilmesi ile elde edilen bir yemektir. Bu yemeye farklı isimler de verilmektedir. Aynı zamanda yemeğe farklılık katan bir çok unsur bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak, etin önceden marine edilmesinden bahsedilebilir. Bu marine işlemi sırasında bir çok farklı baharat kullanılmaktadır. Baharat zenginliği nedeniyle yemeğin tadı bu işlem esnasında çok fazla değişmektedir.

Bali mutfağında pek çok yemek domuz eti kullanılarak yapılmaktadır. Bu eti içeren bir yemeğe örnek verecek olursak babi guling lezzetinden bahsedilebilir. Bu yemekte genellikle yavru domuz tercih edilmektedir. Dış katmanı çıtır içi ise daha çok sulu ve yumuşak bir yapıya sahip olmaktadır. Aynı zamanda bu şekilde servis edilmektedir. Uzun yıllar boyunca şehrin geleneksel lezzetleri arasında bulunmaktadır. Daha çok özel günlerde ikram edilmektedir. Pek çok restoranın menülerinde görülmektedir. 

Betutu çeşitli kümes hayvanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu hayvanların etlerinin uzun süre ağır ağır pişirilmesi ile elde edilmektedir. Bahsedilenlere göre daha çok eskiden kralların yemeği olarak tercih edilmektedir. Yemeğin pişme süresi on ya da on iki saat arasında değişkenlik göstermektedir. Bu yemeği yemek istiyorsanız restoranlara bir gün öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Uzun hazırlanış süreci nedeniyle rezervasyon yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Lawar ince kıyılmış et ve sebzelerle yapılmaktadır. Bu sebzelerin yanı sıra rendelenmiş Hindistan cevizi ve pek çok çeşitli baharat kullanılmaktadır ve bu şehirde denenmesi gereken tatlara örnektir. Yemeği saklamak çok fazla tavsiye edilmemektedir. Bu nedenle yapıldıktan hemen sonra tüketilmesi gerekmektedir. Pişirmesinin hemen ardından servis edilir. Veganlara özel et içermeyen bir versiyonu da bulunmaktadır.

Nasi Campur pilav üstünde bulunan kuru fasülye ile tüketilmektedir. Bu fasülye daha çok mantıya benzeyen bir lezzettir. Yemekler arasında hayli yaygın olarak tüketilmektedir. Yemeğin ortaya karışık anlamına gelen isimleri de bulunmaktadır. Daha çok ortada hazırlanmış olan bir pilav bulunmaktadır. Bu pilavın etrafına doğaçlama olarak yenen yiyecekler konulmaktadır. Bu yemeklerin sosları ve tatlari birbirine karışmaktadır. Bu da yemeği ortaya çıkarmaktadır.

Spring Rolls dışı çıtır bir yapıda olmaktadır. İçinse son derece çeşitli malzemeler ile hazırlanmıştır. Daha çok nitelendirecek olursak bir börek olarak bahsedilebilir. Bu börekleri daha çok fıstık ya da biber sosu bulunan bir kase ile servis edilmesi tavsiye edilmektedir.

Nasi goreng bir Endonezya genel kültürü içeren yemektir. Bali de denemesi tavsiye edilen bir yemektir. Et, sebze, zencefil ya da sebze çeşitleri ve baharatlarla birlikte hazırlanan bir pilav türüdür. Yumurta ile servis edilmektedir. Farklı baharat seçenekleri ile de lezzet değişiklikleri yapılabilir.

Tempeh soya fasülyesi ile yapılmaktadır. Fasülye ile yapılan geleneksel yemeklere örnek olarak bahsedilebilir. Turistler için mutlaka denenmesi gereken bir lezzet olmaktadır. Bu yemeğin hazırlanması için soya fasulyesinin kek gibi akışkan bir kıvamda olması gerekmektedir. Bu kıvam sağlandıktan sonra içerisine eklenen diğer sebze ve baharat çeşitleri ile sotelenen bir yemek olmaktadır. 

Ülkede çeşitli kültürler harmanlandığı için pek çok farklı lezzet de ortaya çıkmaktadır. Bütün bu lezzetleri denemeniz tavsiye edilmektedir.

Bali'de Yapılacak Olan Aktiviteler

Bali’de gezilebilecek birçok müze bulunmaktadır. Bu müzeler farklı eserler barındırmaktadır. Tarihi eserlerin yanı sıra kültürel eserler de sıkça tercih edilmektedir. Birbirinden eğlenceli aktiviteler ve su sporları denemek için son derece doğru bir konum olmaktadır. Aynı zamanda dinlendirici palmiye manzaralarını seyretmek, buranın özel mesajları ile yorgunluk atmak, yapabileceğiniz aktivitelerdendir. Aynı zamanda deniz ve güneşe doyabilirsiniz. Bu esnada birçok aktivite yapmayı da öğrenebilirsiniz. Bali’nin gece hayatı da çoğunlukla bazı bölgelerde yoğunlaşmaktadır. Gece hayatını seven biriyseniz bu aktiviteleri de değerlendirebilirsiniz. Kalabileceğiniz birçok tarihi ve modern otel bulunmaktadır. Bu otellerin size sunmuş olduğu lezzetleri ve olanakları değerlendirerek farklı aktiviteler yapabilirsiniz. Birçok otelde Bali özel masajı yaptırmak son derece meşhur bir aktivitedir. Buraya özel danslardan bazılarını öğrenebilirsiniz. Kısa ve hızlandırılmış kurslar mevcut olmaktadır. El sanatlarından ilginizi çekenleri öğrenebileceğiniz eğitimler bulunmaktadır. Ya da bu el sanatlarını yapan köyleri ziyaret edebilirsiniz. Ülkeye özel kahve ve tarçınlı çay lezzetlerini denemelisiniz. Ziyaret edebileceğiniz birçok farklı orman bulunmaktadır. Bunları turlar ile ziyaret edebilirsiniz. Tropik meyveler ya da tropik içecekleri tatmak da son derece eğlenceli bir aktivite olmaktadır. Ziyaret edebileceğiniz birçok sahil ve gezi yerleri bulunmaktadır. Bu imkanları değerlendirebilirsiniz. Birçok farklı hayvan çiftliği bulunmaktadır. Özellikle fil çiftliklerini ziyaret edebilirsiniz. Yoga ve meditasyon kursuna katılabilirsiniz. İç dinginliği sağlamak açısından bir katkı sağladığı söylenmektedir. Gezebileceğiniz pek çok tapınak da bulunmaktadır. Tüm bunlar yapılabilecek aktivitelerden sadece bazılarıdır.

Bali Ucuz Uçak Bileti

Ülkeye bir çok farklı havayolu ile uçma imkanı bulunmaktadır. Bu imkanlardan size ve bütçenize en uygun olanı bulmanız için belli bir süre boyunca takipte kalmanız gerekmektedir. Birçok zenginliği barındıran bu ülkeye gezmek için farklı ulaşım olanakları bulunmaktadır. En uygun ve ucuz uçak bileti için birçok adresten uygun bilet seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bali’ye Ulaşım İçin Vize Gerekiyor mu?

Bali, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize istememektedir. 30 gün vizesiz olarak bu uzak doğu adasında konaklama imkanı bulunmaktadır.

Bali İklimi Nasıldır?

Bali’de (Denpasar) tam olarak tropikal iklim hakimdir. Bali (Denpasar) adasında yıllık yağış miktarı bir hayli fazladır. Çok kısa bir süre için olumsuz etkisi fazla olmayan bir kuraklık görülmektedir. ABD Küçük Dış Adaları Hava Durumu

29 Eylül 2023

Sun

29 °C

29 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Bali varışlı yurt dışı uçak biletleri

7.759,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.759,89TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.711,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis