Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Muğla İstanbul uçak biletleri

Milas Bodrum Havalimanı (BJV) - İstanbul Havalimanı
uçuşları
677,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Mar 2023

Milas Bodrum Havalimanı (BJV) - İstanbul Havalimanı
uçuşları
677,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla

29 Mar 2023

Milas Bodrum Havalimanı (BJV) - İstanbul Havalimanı
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

30 Mar 2023

Milas Bodrum Havalimanı (BJV) - İstanbul Havalimanı
uçuşları
677,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla

31 Mar 2023

Milas Bodrum Havalimanı (BJV) - İstanbul Havalimanı
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

01 Nis 2023

Bodrum İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul, Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan bir noktada yer alan büyük bir şehirdir. Her açıdan oldukça hareketli bir şehir olan İstanbul yaklaşık 15 milyonun üzerinde olan nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Tarihi yapıları, birbirinden çeşitli park ve bahçeleri, müzeleri, insanları, festivalleri, mimarisi, gece hayatı, kiliseleri ve camileriyle rengarenk bir şehirdir. Her kesimden ve her yaştan kişilere hitap edebilecek bir konumda olan bu şehir birçok farklı sebepten dolayı ziyaret noktası haline gelmiştir. Asya ve Avrupa arasında bir köprü vazifesi gören İstanbul, coğrafi açıdan oldukça önemli bir konumdadır. Doğu ve Batı kültürünün ortak paydası olarak önemli bir yerde bulunur. Böylesine önemli konuma ve mekanlara sahip şehrin tarihi de bir o kadar önemlidir. İstanbul tarih boyunca bu önemini korumuş, birçok tarihi ve sosyal olaya tanık olmuştur. İstanbul’u merak edenler için anlatılabilecek çok şey, görülmesi tavsiye edebilecek çok yer vardır. Bu kadar ihtişamlı bir şehir olan İstanbul’da gezilip görülmesi gereken birçok yer vardır. İstanbul, tek günde gezilmesi mümkün olmayan bir şehirdir. Her köşesinde ayrı bir tarih barındırır. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler

İstanbul için gezilebilecek yerlerin bir listesini çıkartmak hiç de kolay olmayacaktır. Bu gezi listesinde pek çok eserin, mekanın ve güzelliğin yer alacağından kuşkunuz olmamalıdır. İstanbul 8 bin yıllık bir geçmişe sahip olduğundan sizlerin de böyle düşünmesi mümkündür. Her gittiğinizde yine, yeniden keşfedebileceğiniz bir şehirdir. Tarihi ve mimarisiyle hafızalarınızda ayrı bir yere sahip olacağından emin olabilirsiniz. Bu şehirde saymakla bitmeyecek güzellikler mevcuttur. İstanbul’u gezmeye Ayasofya’dan başlayabilirsiniz. Dünya çapında bilinen en ünlü ibadethanelerden biri olarak karşınıza çıkan Ayasofya 537 yılında son halini alarak bugüne dek gelmiştir. İstanbul’un fethinden sonra ibadete açılan bu camii i bir dönem müze olarak kullanılmıştır. Bu eser şimdilerde yeniden ibadete açık bir camii haline geldi.

Daha önceki dönemlerin yine önemli eserlerinden biri olarak Topkapı Sarayı ile gezinize devam edebilirsiniz. Topkapı sarayı tarihin sultanlarına ve ailelerine ev sahipliği yapmış önemli bir yapıdır. 550 yıllık bir geçmişe sahip Kapalı Çarşı da büyüleneceğiniz yapılardan biridir. Bu çarşı, içerisinde bulundurduğu sayıca oldukça fazla kuyumcularıyla ünlüdür. Bizans döneminde sarayın su ihtiyacına bağlı olarak inşa edilmiş olan Yerebatan Sarnıcı da görmeye değer tarihi yapılardan biridir. Sarnıç, içerisinde bulunan sütunlar ve Medusa heykeli sayesinde dikkatleri çekmeyi başarıyor. Günümüzde burada birbirinden farklı sanat etkinlikleri gerçekleştirilir. M.S. 330 yılında İstanbul’un yedi tepesinden birine dikilmiş olan Çemberlitaş’ı da mutlaka görmelisiniz. O zaman dikilmiş olan bu sütun zaman geçtikçe adını semtin adı olarak bırakmıştır. Günümüzde en sık duyduğunuz yerlerden biri olan Galata Kulesi de bu listenin içinde elbette yer alıyor. İstanbul denince akla gelen ilk sembollerden biri olan bu kulenin tepesine çıkarak manzarayı seyretmek doyumsuzdur. Balat da İstanbul’da bulunan güzel ve tarihi sokaklara sahip bir alandır. Balat’ta gelmişken en göz alıcı mekanlarından biri olan Ahrida Sinagogu’nu da ziyaret edebilirsiniz. Makedonya’dan göç eden Yahudiler için zamanında inşa edilmiş bu yapı İstanbul’un en büyük sinagogu olarak bilinir. Şehirde bulunan gözde tarihi yapılardan biri de Rumeli Hisarı’dır. Fatih Sultan Mehmet’in emriyle İstanbul’un Fethi sırasında yapılmış olan bu yapı şimdi ise müze olarak ziyaretinize açık durumdadır. Eminönü’nden Kadıköy tarafına geçerken görebileceğiniz Haydarpaşa Garı da bir o kadar önemli yapılar arasında yer alır. 1908 yılında inşa edilmiş bu ihtişamlı yapı görülmeye değerniteliktedir. Türkiye’de bulunan en büyük saraylardan biri olan Dolmabahçe Sarayı Mustafa Kemal Atatürk’ün de son günlerini geçirdiği saray olarak farklı bir anlam ve öneme sahiptir. Bu yüzden İstanbul’a gittiğinizde burayı da mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

Yine Balat’ın güzelliklerinden biri olan ve Rum Ortodoks Patrikhanesi olarak da bilinen Fener Rum Patrikhanesi oldukça görülmeye değer bir yerdir. Kız Kulesi de fazlasıyla ismini duyduğunuz, resmini gördüğünüz önemli yapılar arasındadır. Oldukça romantik bir simge haline gelen Kız Kulesi gece ayrı gündüz ayrı bir güzelliğe sahiptir. Kız Kulesi hakkında ortaya atılan farklı efsaneler olduğundan birçok farklı hikaye duymanız mümkündür. Üsküdar, Salacak ve Kabataş’tan Kız Kulesi’ne gitmeniz mümkündür. İstanbul denince akla gelen birçok tarihi camii vardır. Bu tarihi camiiler de gezilmeye değer yerler arasındadır. Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Eyüp Sultan Camii, Ortaköy Camii, Fatih Camii, Eminönü Yeni Camii Nuruosmaniye Camii ve Arap Camii önemli camiiler arasındadır. Hepsini görme şansınız olmasa da birkaç tanesini ziyaret ederek bu yapıların muhteşem güzelliğine tanık olabilirsiniz. İstanbul’da ayrıca güzel manzaralara tanık olabilmeniz açısından birçok seyir terası bulunur. Pierre Loti Tepesi başta olmak üzere; çamlıca Tepesi, Otağtepe Parkı, Galata Kulesi ve Safir Kule bu seyir terasları arasındadır. Park ve bahçe alanında da kendini geliştirmiş olan bu şehirde; Bakırköy Botanik Parkı’nı, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’ni, Belgrad Ormanı’nı, Yeşilköy Sahili’ni, Gülhane Parkı’nı, Emirgan Korusu’nu, Bahçeşehir Gölet Parkı’nı, Yıldız Korusu’nu, Maçka Parkı’nı ve Atatürk Arboretum’u gezebilirsiniz. İstanbul sınırları içerisinde keşfetmek isteyeceğiniz birbirinden güzel alanlar ve mekanlar mevcuttur. Sizler için toplanmış olan en önemli ve bilindik yapılar listesinden dilediğiniz doğrultuda seçimler yaparak ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar’daki Çamlıca Tepesi, Yıldız Korusu, Emirgan Korusu, Maçka Parkı, Fenerbahçe Parkı, Belgrad Ormanı, Gülhane Parkı doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecektir. Galata Köprüsü’nden Haliç’e oradan Adalar’a ve Boğaz’a doğru kesintisiz bir manzara ile zemini camdan olan SKYWALK’ta yürüyüş yapabilirsiniz. 370 metre yüksekliğindeki Çamlıca Radyo ve Televizyon Kulesi 49 kattan oluşmaktadır. 

İstanbul’un Tarihi

İstanbul’un tarihi çok uzun yıllar öncesine dayanır. M.Ö. 7. Yüzyılda ilk yerleşimin görüldüğü bir şehir olarak binlerce yıllık geçmişi olduğunu söylemek mümkündür. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olarak İstanbul o günlerden bugünlere kadar birçok konuda dünya tarihini etkileyebilen bir şehir olmuştur. Çağlar boyu farklı uygarlıklar İstanbul’u yerleşim yeri olarak seçmiş, bu yüzden de burada farklı din ve inanışlar yaygın olmuştur. İstanbul, Marmara Bölgesi’nin Çatalca – Kocaeli bölümünde yer alır. Türkiye’ye bağlı 81 ilden biri olarak aslında bakıldığında tarihi ve kültürel açıdan önde gelen şehirlerindendir. İktisadi büyüklük göz önünde bulundurulduğunda dünyada 34. sıradan büyük şehirler listesine girmeyi başarır. Türkiye’nin kuzeybatısında bulunan bu şehir Marmara Kıyısı, Haliç ve Boğaziçi civarında kurulmuştur. Kıtalararası bir şehir olan İstanbul’un Avrupa’da bulunan bölümüne Avrupa yakası veya Rumeli yakası denirken, Asya’da bulunan bölümüne Asya Yakası ya da Anadolu Yakası denir. Bu kadar uzun yıllık geçmişe sahip olan bu şehirde birbirinden farklı tarihi mekan ve doku bulabilirsiniz. İstanbul’un tarihi kadar tarihi yapıları da vardır. Bir şekilde yıllar boyu korunmuş olan birçok tarihsel dokuyu bu şehirde keşfedebilirsiniz. Farklı uygarlıklara ev sahipliği yapmış bu şehirde çok farklı kapıları aralayabilirsiniz.

İstanbul’un Kültürel Yapısı

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olmasının ötesinde dünya çapında kültür alanında büyük öneme sahip şehirlerden biridir. Bu şehirde var olan çeşitlilik ziyaretçilerini oldukça büyük ölçüde büyüler. İnsan kitlesi oldukça büyük olduğundan herkesin zevkine hitap edebilecek birçok festival düzenlenir. Her yıl düzenli olarak düzenlenen ve gittiğinizde karşılaşabileceğiniz bazı festivalleri şu şekilde sıralayabiliriz; İstanbul film Festivali, İstanbul caz festivali, İstanbul Sahaf Festivali, İstanbul Müzik Festivali, Uluslararası İstanbul opera Festivali, İstanbul Bienali. Bunların dışında sene boyunca şehrin farklı noktalarında düzenlenen çeşitli konserlere denk gelebilirsiniz. Milli bayramlarda da konser yapılan birkaç nokta vardır. Eğlence hayatında büyük bir aktifliğe sahip bu şehirde her müzik tarzına uygun olarak yıl boyunca konser ve festivallere tanık olabilirsiniz. İstanbul’un şu güzel havasında böyle bir etkinliğe dahil olmak isterseniz kültürel etkinlik tarihlerini takip edebilirsiniz.

İstanbul’da Konaklama

Dünyanın en turistik yerlerinden biri olan İstanbul aynı zamanda Türkiye’nin de turistik şehri konumundadır. Dünyadan ziyaretçileri kadar ülkeden de ziyaretçileri olduğundan bu noktada misafirleri için farklı birçok imkan sunar. İstanbul’da gezilecek birçok kültürel ve mimari alan vardır. Alışverişten doğa keyfine, mimari güzellikleri keşfetmeden yeme içmeye pek çok farklı mekanı görmek ve keşfetmek isteyebilirsiniz. Birbirinden güzel manzaralara sahip görülmeye değer bu yerler için konaklama tercihinizi iyi bir şekilde yapmalısınız. Dilediğiniz her yeri gezebilmeniz için bu tercihi iyi bir şekilde yapmanız gerekir. Konaklayabilmeniz için farklı seçenekler olsa da sizin için en ideali bu şehirde bulunan oteller olacaktır. Her cebe uygun şekilde bulabileceğiniz oteller sayesinde cebinizi zorlamadan kalacak yer imkanından yararlanabilirsiniz. Görmek istediğiniz mekanlar doğrultusunda yakın bölgeler arasından konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

İstanbul’da Tadabileceğiniz Lezzetler

İstanbul denince akla birçok mekan ve lezzet bir arada gelir. Her damak zevkine uygun şekilde yiyecekler bulabilirsiniz. Sizin için listelenen birçok farklı seçenek arasından dilediğiniz doğrultuda seçimler yapabilirsiniz. Balık seven biriyseniz klasik tat ve mekan ikilisi olarak Eminönü’nde balık ekmek yiyebilirsiniz. Yolunuz buraya düşerse mutlaka tatmalısınız. Herhangi bir restoranda yediğiniz balıktan oldukça farklı bir lezzete sahip olan balık ekmeğin tadı damağınızda kalacaktır. Köfte seven biriyseniz Sultanahmet köftesine şans verebilirsiniz. Kendine özgü tat ve kokusuyla dikkatinizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Eğer yolunuz İstanbul’da Sarıyer’e düşerse ünlü Sarıyer böreklerinden yemeyi kesinlikle atlamamalısınız. Her damak zevkine uygun olarak farklı içeriklerle üretilen bu börek sizin için de doyurucu bir lezzet olacaktır. Damak zevkiniz doğrultusunda kıyma, ıspanak, peynir, patates gibi çeşitler arasından seçimler yapabilirsiniz. Özellikle kahvaltı için oldukça uygun bir yiyecektir. Kırmızı et severler için önerilebilecek olan uykuluk sayesinde de güzel bir besin tüketmiş olabilirsiniz. Sağlık açısından birçok önemli içeriğe sahip uykuluğu Beyoğlu’nda yiyebilirsiniz. Et olmasın ama karnım da bir o kadar doysun diyenlerdenseniz Ortaköy’de bir kumpir yemek sizin keyfinizi yerine getirecektir. İstanbul’a gelip Adalar’ı görmeden dönmemelisiniz. Adalar gezinizde size eşlik edebilecek birbirinden lezzetli dondurma aromalarıyla gününüzü güzelleştirebilirsiniz. İstanbul denince akla gelen yerlerden biri olan Üsküdar sahilinde elinizde bir simitle denizi izlemediyseniz bu deneyimi gider gitmez yaşamanız gerektiği söylenebilir. Her an her öğünde tüketilebilecek bu yiyecek ile sahil keyfini daha farklı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Yine tatlı isteğinizi bastıracak bir lezzet olarak mutluluk hormonlarınızı harekete geçirebilen Beyoğlu çikolatası muhteşemdir. Cadde boyu hissedeceğiniz o çikolata kokusunun tadını keşfetmeden Beyoğlu’ndan ayrılmak istemeyeceksiniz. Son zamanlarda oldukça sık tercih edilen bir lezzet olarak ıslak hamburgerin en iyisini de Taksim’de deneyimleyebilirsiniz. Midye seviyorsanız İstanbul’un birçok yerinde bu tadı bulabilirsiniz. Ve tabii ki son olarak yine İstanbul’un birçok semtinde karşınıza çıkabilecek olan turşu sularını mutlaka tatmalısınız. Verdiği ferahlık ve tat sayesinde uzun süre unutamadığınız bir lezzet olarak kalması mümkündür. Kanlıca’nın yoğurdu pudra şekeri ile beraber tüketilir. Damağınızda eşsiz bir lezzet bırakacaktır. İstanbul’un birçok farklı semtinde tercih edebileceğiniz farklı lezzet ve yiyecekler bulunur. Gittiğiniz mekan ve semt doğrultusunda sizler de bu lezzetler arasından seçimler yapabilir ve öğünlerinizi güzelleştirebilirsiniz. 

İstanbul’da Ulaşım

İstanbul’da ulaşım oldukça kolay bir şekildedir. Tercih edebileceğiniz birçok farklı taşıt seçeneği olduğu gibi çok geniş saatlere yayılmış bir ulaşım düzeni de vardır. Bu da ihtiyacınız olan her anda ulaşım sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Gideceğiniz yer doğrultusunda uygun olan taşıtlar arasından seçim yapabilirsiniz. Şehir içinde ulaşım genel olarak otobüs, metro, tramvay, vapur ve dolmuş üzerinden sağlanır. Sahip olacağınız bir İstanbul kart sayesinde dilediğiniz taşıtla ulaşımınızı kolay bir şekilde sağlayabileceksiniz. Bunların yanı sıra taksi ve deniz taksilerle de ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Otobüs

İstanbul içinde gitmek istediğiniz birçok noktaya otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsler sık sık hareket ettiğinden saat konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Metro

Metro belki de İstanbul’da en çok tercih etmek isteyeceğiniz ulaşım seçeneği olacaktır. Ulaşım hızı açısından oldukça pratiktir.

Tramvay

Şehir içinde gitmek istediğiniz mesafeler arasında kullanabileceğiniz bir diğer seçenek de tramvaydır. Tramvay da hemen hemen her yerde karşınıza çıkar. 

Vapur

Vapur, ulaşım seçenekleri arasında en güzel manzaraya sahip araçtır. Karşıya geçmek istediğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz bu ulaşım seçeneğiyle deniz havasını da en güzel şekilde alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanına Ulaşım

Çoğunlukla Bodrum Havalimanı olarak bilinen Bodrum – Milas Havalimanı 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Muğla’nın Bodrum ve Milas ilçeleri arasında yer alan bu havalimanı; Milas’a 18 km, Bodrum’a 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km. uzaklıktadır. Bodrum havalimanına ulaşım için birçok farklı seçenek bulunur. İlk olarak Bodrum özel servisleriyle ulaşım sağlamanız mümkündür. Özel servisler otogardan hareket eder. İkinci bir seçenek olarak Bodrum Muttaş belediye otobüsleri aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu araçlarla hem Bodrum Merkezden havalimanına hem de havalimanından Bodrum merkeze gidebilirsiniz. Ayrıca Bodrum otogarında bulunan taksiler 7/24 hizmet verir. Ulaşımınızı taksiler aracılığıyla da sağlamanız mümkündür. Son olarak Bodrum’dan Havalimanına gitmek için Bodrum Havalimanında hizmet veren araç kiralama firmalarından da yararlanabilirsiniz. Sizler için sunulmuş birbirinden farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. Sizin için en kolay olduğunu düşündüğünüz seçeneğe karar verebilir ve bu şekilde havalimanına olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Bodrum’dan İstanbul’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul Bodrum arası mesafe uçakla 39 dakika sürer. Uçuş mesafesine bakıldığında 462 km. olduğu görülür. Ancak aktarmalı uçuşlarda duruma bağlı olarak bu süre değişiklik gösterir. 

Bodrum’dan İstanbul Kaç Km.dir?

Bodrum’dan İstanbul’a otoyol üzerindeki mesafe 695 kilometreyken hava yolu üzerinde 462 kilometredir. 

Bodrum’dan İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Daha önceden karar verdiğiniz yolculuklar için uçak biletini önceden almak sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Bu sayede yakın zamanlar içindeki pek çok farklı tarihi bir arada görebilir ve sizin için uygun seçimler yapabilirsiniz. Bunun dışında acil çıkan ulaşım planları noktasında tercihlerinizi Pazar gününden yana yapabilirsiniz. Pazar günleri Bodrum’a uçak bileti bulabileceğiniz en uygun bilet günü olarak karşınıza çıkar. Tarih ve gün olarak uyumlu olduğu sürece bilet alımınızı bu günlerde yapabilirsiniz. 

img

İstanbul Hava Durumu

27 Mart 2023

Sun

16 °C

16 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 30 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Semerkand

4 sa 15 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

2 sa 15 dk

İstanbul

Frankfurt

2 sa 45 dk

İstanbul

Köln

3 sa

Muğla Hava Durumu

27 Mart 2023

Sun

14 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Bodrum

İstanbul

1 sa 10 dk

Bodrum

Ankara

1 sa 15 dk

Bodrum

Adana

2 sa 15 dk

Bodrum

Trabzon

2 sa 30 dk

Bodrum

Samsun

2 sa 15 dk

Bodrum

Van

2 sa 45 dk

Bodrum

Hatay

2 sa 30 dk

Bodrum

Batman

2 sa 40 dk

Bodrum

Şırnak

3 sa 25 dk

Bodrum

Mardin

3 sa 5 dk

Alternatif uçuşlar

Muğla çıkışlı yurt içi uçak biletleri

Bodrum - İstanbul
uçuşları
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Ankara
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Muğla - Ankara
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Adana
uçuşları
853,21 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Trabzon
uçuşları
1.323,84 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Muğla - Diyarbakır
uçuşları
863,49 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Samsun
uçuşları
1.323,84 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Van
uçuşları
873,77 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Muğla - Gaziantep
uçuşları
1.237,71 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Hatay
uçuşları
1.529,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Muğla çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

Bodrum - Düsseldorf
uçuşları
3.149,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

İzmir - İstanbul
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İzmir - İstanbul
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - İstanbul
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - İstanbul
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - İstanbul
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - İstanbul
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - İstanbul
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Diyarbakır - İstanbul
uçuşları
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Trabzon - İstanbul
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Van - İstanbul
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

Taşkent - İstanbul
uçuşları
3.873,64 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bakü - İstanbul
uçuşları
2.164,78 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Londra - İstanbul
uçuşları
1.567,61 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Amsterdam - İstanbul
uçuşları
2.416,94 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Münih - İstanbul
uçuşları
1.483,06 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Tahran - İstanbul
uçuşları
1.057,67 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Köln - İstanbul
uçuşları
1.468,22 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Stuttgart - İstanbul
uçuşları
1.395,62 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Paris - İstanbul
uçuşları
2.038,92 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Hamburg - İstanbul
uçuşları
1.659,02 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis