Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Boston Paris uçak biletleri

Boston - Paris
uçuşları

Boston Paris Uçak Bileti 

Paris Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Paris, dünyanın en romantik şehirlerinden bir tanesidir. Nüfusu banliyöleri ile birlikte, 12 milyon civarına ulaşmıştır. Bu şehrin şehir merkez nüfusu ise 2,3 milyon kadardır. Paris, Sen Nehri çevresinde kurulmuş olan Avrupa’nın en popüler şehirlerinden bir tanesidir. Bu şehirde yer alan en ünlü yapılardan biri, UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş olan Notre Dame Katedrali’dir. Paris’e gittiğinizde, Montmarte’den Quartier Latin’e kadar uzun yürüyüşler yapabileceğiniz Orta Çağ ve Roma döneminden kalan eserleri görebilirsiniz. Paris, bir açık hava müzesine benzetilmektedir. Bu nedenle, dünyanın hemen hemen her yerinden turistlerin akınına uğramaktadır. Başkentte ise Celtic izleri olmasa da son derece görkemli mimari yapılara yer verilmiştir. Örneğin, Notre Dame Katedrali’nin bitirildiği çağ, 13. Yüzyıl’dır. Ancak 19. Yüzyılda da modern bir şekilde yapılan BoronHausmann gibi yapılar da yer almaktadır. Napolyon, uzun bulvarlar, ihtişamlı binalar ve büyük parklar ile bugünkü Paris şehrinin temelini de atmıştır. 

Şehrin uluslararası olarak bir hayli üne kavuştuğunu söyleyebiliriz. Neoklasik mimarinin üslubu ise etkisi ile şekillenen bir moda anlayışı da Paris’te hüküm sürmektedir. Paris’in bölgelerini, mezarlıklarını ve eski yerleşim yerlerini de keşfetmek için şehirde kısa bir yürüyüş yapabilirsiniz. Binlerce turist akınına uğrayan bu şehir, günümüze kadar orijinalliğini korumuştur. Şehir turu yapmak için Montmarte’den başlayarak, efsane haline gelen Champs-Elysees’e kadar şehir turu yapabilirsiniz. Son derece fantastik bir atmosferin hakim olduğu Le Marais, Canal St-Martin ve Quartier Latin ise şehrin bazı bölgeleri arasındadır. Sanat tutkunuysanız,çeşitli sanat galerileri, müzeler ve benzeri yapıları bu şehirde ziyaret edebilirsiniz. Paris, moda ve lüksün şehri olarak bilinir. Şehirdeki en simgesel eser ise giden herkesin görmeden gelmediği Eyfel Kulesi’dir. 

Paris’te Gezilmesi Gereken Yerler

Paris, romantizmin ve modanın şehri olduğu için burada çeşitli tarihi ve sanatsal yapılara rastlayabilirsiniz. Öncelikle, şehrin simgesi haline gelen Eyfel Kulesi’ni gezmekle şehir turuna başlayabilirsiniz. Daha sonra, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi ve Sacre-Coeur Bazilikası gibi yapıları da ziyaret ederek, turunuza devam edebilirsiniz. Paris’te yer alan Notre Dame Katedrali, Pantheon,LesInvalides ve Pompidou Merkezi de gezmeniz gereken en önemli yerler arasındadır. Şehirde, Nisan 2019 yılında büyük bir yangın çıkmıştır. Bu yangında Notre Dame Katedrali’nin ana kule ve çatısı tamamen çökmüştür. Dolayısıyla Katedral, şuan için ziyaretçilerine hizmet sunamamaktadır. Paris, Doğu Avrupa’da yer alan şehirlere göre son derece güvenli bir şehirdir. Dünya’nın en büyük otelleri ise bu şehirde yer alır. Dolayısıyla şehir turu yaparken, uzun süre Paris’te kalmak için bütçenize uygun konaklama olanaklarından yararlanabilirsiniz. 

Özellikle, sanat tutkunları, bu şehirde bazı yerleri ziyaret ederek ilham almaktadır. Örneğin, Montmartre (Ressamlar Tepesi), sanat tutkunlarının ilgisini çekecek bir yerdir. Champs-Elysees’e ise Paris’in kültürel tarafını anlayabileceğiniz bir yerdir. Kentin lüks ve ışıltılı mekanlarını bu cadde de görebilirsiniz. Paris’teki Zafer Takı ise Champs-Elysees’e gezinizde ziyaret etmeniz gereken bir yapıdır. Bu şehirde, çocuklara özel olarak gezilmesi gereken yerler de vardır. Disneyland Paris, çocuklu ailelerin eğlenmek için gidebilecekleri bir eğlencedir. Versay Sarayı ve Bahçeleri ise tarih tutkunlarının ilgiyle gezebilecekleri yerlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra, Orsay Müzesi, Sainte Chapelle, Lüksemburg Sarayı ve Bahçeleri, Sen Nehri, Opera Binası ve Concorde Meydanı da Paris’te gezip görebileceğiniz yerler arasındadır. 

Paris’in Tarihi Dokusu 

Paris, M.Ö 3.y.y.’da Galyalı ancak Parisli olduğu bilinen bir kabile tarafından kurulmuştur. İle De La Cite’de kurulan şehir, Sen Irmağının içinde yer alan iki adacıktan bir tanesidir. Daha sonra, Romalılar tarafından bu şehir Lutetia şeklinde isimlendirilmiştir. İki kıtaya tahta köprü ile bağlanan Paris, 1. y.y.’dan itibaren gelişmeye başlamıştır. Şehir 4. y.y.’dan itibaren ise Paris ismiyle anılmaya başlamıştır. Notre Dame Katedrali, 12. Y.y.’da yapımına başlanan dünyanın en güzel kiliselerinden biri olarak kabul edilmiştir. Bu katedralin üzerinde yer alan İle De La Cite, Orta Çağ Fransa’sının merkezi olarak benimsenmiştir. Yine aynı çağlarda şehrin çevresi sularla kaplanmıştır. Daha sonra, Paris’in Kuzeybatısında Marais ismi verilen bir bölge kurulmuştur. O çağlarda, soyluların yaşamış olduğu yerin doğu bölgesinde ise Bastille Meydanı bulunuyordu. Şehrin o dönemler bilim merkezi ise Sorbonne Üniversitesi olmuştur. Bu üniversite, 1257 yılında kurulmuş ve Paris’in en büyük okulu olarak hizmet vermiştir. Ancak günümüzde ise Paris Üniversitesi’nin bir bölümü olarak eğitim vermektedir. Ünlü Fransızların mezarlarının yer aldığı Pantheon ise Quertier Latin bölgesinde bulunmaktadır. 

Paris, sahip olduğu yapıtlardan dolayı, dünyanın tarihi ve sanat şehri olarak bilinir. Hatta dünyanın en büyük ve zengin müzeleri arasında yer alan Louvre Müzesi de bu şehirde yer alır. Şehirde yer alan Zafer Takı ise Napolyon’un zaferlerinin anısı olarak yapılmıştır. Takın alt kısmında ise 1. Dünya Savaşı’na katılım sağlayan Fransız askerler için Meçhul Asker isimli Anıt dikilmiştir. Paris’in bugünkü modern görünüme kavuşması ise 1853-1870 yılları arasında yapılan çalışmalar ile olmuştur. Paris’e modern bir hava katılması bu tarihler arasında Baron Georges-Eugene Haussmann tarafından yapılan çalışmalar ile mümkün olmuştur. Paris valisi olan bu kişi, Napolyon’dan da aldığı destek ile birlikte bazı yerleri yıkarak geniş bulvarlar inşa etmiştir. Kentin baştan yaratılmasını sağlamıştır diyebiliriz. Paris’in ulaşım, sağlık ve bayındırlık hizmetleri de yine Haussmann tarafından gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra, Paris Operası ve Les Halles gibi yapılar da varlığını günümüze kadar korunan yapılardan bir kaçı olmuştur. 

Paris’teki Kültürel Etkinlikler 

Sanatın ve modanın kalbinin attığı Paris şehrinde birçok kültürel etkinlik ve festivaller düzenlenmektedir. Paris’te son derece renkli ve eğlenceli geçen popüler festivaller yapılır. Güzelliğiyle kendine hayran bırakan ışıklar şehri Paris’te La Fete De La Musique isimli festival renkli geçen etkinliklerden bir tanesidir. Bu festivalde sokak müzikleri seslendirilmektedir. Paris’in yanı sıra, Fransa’nın da en ünlü etkinliklerinden biri olarak La Fete De La Musique kabul edilir. Her sene bu festival 21 Haziran’da kutlanmaktadır. Bu festival, sokak müziklerinin bar ve kafelerin dolu olduğu renkli kutlamalardır. Bastille Day ise her yıl 14 Temmuz tarihinde kutlanan ulusal bir bayramdır. 1789 Fransız Devrimi için bu kutlamanın ilk büyük etkinliğidir. Her sene farklı bir tema olarak kutlanan Cinema En Plein Air kültürel etkinliği de yapılmaktadır. Bu festival Paris yazlarına damga vuran kültürel bir kutlamadır. Paris Plages ise şehirde farklı noktalarının teşekküllü sahillere dönüştürüldüğü ücretsiz bir etkinliktir. Paris Plajı olarak çevrilen bu etkinlik, Paris Belediyesi tarafından düzenlenir. Seine Nehri kıyılarında CoteD’azur’a benzeyen sahiller yaratılmaktadır. 

Paris Quartier d’Eteise yaz sanatları festivalidir. 11 Ağustos’ta düzenlenen bu etkinlikte, ücretsiz olarak dans, müzik, tiyatro, sirk gösterilerine yer verilmektedir. Rock En Seineise 2003 yılından bu yana binlerce kişi tarafından müzik katılımları yapılarak kutlanan bir festivaldir. Şehrin en büyük yaz müzik festivali olduğunu da söyleyebiliriz. 24-26 Ağustos tarihleri arasında üç gün süreyle canlı müzik yapılarak festivalin kutlaması yapılmaktadır. Open-Air Theatre At The Bois de Boulogne’s Jardin Shakespeare ise dünyanın en güzel açık hava tiyatroları olarak kutlanan bir sanat etkinliğidir. 

Paris’teki Konaklama Alternatifleri

Paris, konaklama alternatifi olarak farklı bütçelere hitap eden seçenekler sunmaktadır. Özellikle, yurt dışı seyahatleri öncesindeki geziler için en çok endişe edilen durum konaklama yerleridir. Kalınacak bölge ve otel seçimi, tatil tutkunları tarafından önceden ayarlanmak istenmektedir. Paris’te şehir merkezinde gezilecek ve ulaşım ağına yakın birçok konaklama mekanı bulunmaktadır. Temiz, kaliteli ve döviz kurundan dolayı çoğu gezgin ekonomik otelleri bu şehirde bulabilir. Paris gibi bir şehirde farklı kültürel yapılara rastlamak mümkündür. Çünkü bu şehir 20 farklı yerleşim yerinden oluşmaktadır. Paris’te konaklayabileceğiniz en popüler bölgeler arasında; Louvre, Bourse ve Le Marais bölgeleri yer alır. Kente ilk kez gelecek ziyaretçiler bu üç yerdeki konaklama alanlarını tercih edebilir. Çünkü bu üç bölge, Paris’in kimliğini oluşturmaktadır. 

Latin Quarter ve St Germain Des Pres bölgesi ise kentin en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Son derece huzurlu ve güvenli olan bu bölge çocuklu ailelerin konaklayabileceği otel seçeneklerine yer vermektedir. Latin Mahallesi iyi korunmuş bir yapıya sahip olduğu için Antik Roma eserlerini bu bölgede görebilirsiniz. Champs-Elysees’e çevresi ise bazı gezginlerin sık ziyaret ettiği bir bölgedir. Bulvar boyunca eski ile yeninin buluştuğu muhteşem yapıları görebilmeniz mümkündür. Tarih severler bu bölgedeki otellerde konaklayabilir. Eyfel Kulesi çevresi ise bu ihtişamlı yapıya yakın şekilde konaklamaya yardımcı olur. Sen Nehri’nin diğer tarafına geçtiğinizde kentin bu kesiminde yer alan otellerde konaklamak ruhunuza iyi gelecektir. Gare De Lyon ve Bastille bölgesi ise ortalamanın altında bütçeye sahip olan aile ve bireylerin konaklayabileceği bir yerdir. Bu bölgedeki konaklama alternatifleri son derece bütçe dostu oranlardadır. Toplu taşımaya yakın olan bu bölge uygun fiyatlı konaklama alternatiflerine de sahiptir. GareDuNord ve Gare De l’Est Tren istasyonunun yanı sıra, havalimanından yolcu taşımacılığı yapan RER trenlerinin merkeze yakın yerdeki varış noktasını bu bölge oluşturur. Bu kolaylık ise tatil tutkunlarının ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla gar çevresinde yer alan otellerde konaklayabilirsiniz. 

Paris’e Özel Lezzetler

Paris, tarihi, modaya düşkünlüğü, sanatsal yanıyla bilinen en romantik dünya şehirlerinden bir tanesidir. Yemekleriyle de dünyaya nam salmış olan bu şehir, lezzetli birçok yemeğini dünyaca ünlü hale getirmiştir. Fransız mutfağı, tarihi geçmişinden dolayı, zengin tatlara sahiptir. Yemeğe verilen önem sayesinde, Fransız mutfağı UNESCO Kültür Mirası listesine girmeyi başarmıştır. Avrupa turu esnasında Paris’e yolu düşen bireyler bu şehir için yöresel olan lezzetleri mutlaka denemelidir. Tarihi güzellikleri, müzeleri, gündelik yaşamı, kültürel aktiviteleri ile ününü dünyaya yayan bu şehir, yemek lezzetleriyle de ön plana çıkmayı başarmıştır. Fransızların rutini olan sabah kahvelerinin yanında tüketilen kruvasanın bütün dünyaya yayıldığını söyleyebiliriz. Atıştırmalıklar arasında en lezzetli olarak 

kabul edilen falafel, Orta Doğu’nun iştah açıcı bir yemeğidir. Falafel, Paris restoranlarında sık rastlayabileceğiniz bir yemek türüdür. Baharat ve çeşitli sebzeler ile pişirilen bu yemek, son derece doyurucu ve lezzetlidir. Fransızlarla bağdaşan ve simgesi haline gelen Kruvasan ise kahvelerin ya da çay saatlerinin yanında atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bir hamur işidir. Çikolata, reçel gibi yiyeceklerle birlikte öğle saatlerinde de tüketilebilmektedir. Fransızlar için vazgeçilmez olan bir diğer atıştırmalık türü ise kreptir. Krep, uzun yıllar kahvaltılarda yerini almış bir lezzettir. Kahvaltının yanı sıra, sokakta da satılan bir lezzet olmasından dolayı, sık tüketilen ve sevilen bir atıştırmalık haline gelmiştir. Tatlı ve tuzlu bir şekilde tüketilen bir lezzettir. 

Fransa’da sık sık pişirilen ve severek tüketilen bir diğer yemek ise soğan çorbasıdır. Herkesin damak zevkine uyacak olan bu çorba, Fransızların en ünlü yemeklerinden bir tanesidir. Confıt de canard ise Paris’te hemen hemen her restoranda ördek etiyle pişirilen bir yemektir. Ancak domuz ya da keçi etiyle de bu yemeğin pişirildiğini söyleyebiliriz. SteakFrites ise patates ve mevsim sebzeleriyle servis edilen bir et yemeğidir. Biftek etiyle pişirilen bu yemek, son derece lezzetlidir. Beef bourguignon yemeği ise şarapta bekletilen bifteğin döküm tavada yeşillik ve soğan ile pişirilmesinden oluşur. Parisliler, doğanın nimetleri arasında kabul ettikleri Nicoise salad salatasını da bir hayli sevmiştir. Ançüez ve yeşil fasulyenin de bulunduğu bu salata, Türklerin pek alışık olmadığı bir lezzettir. Paris’in yemek kültürüne eşlik eden bir diğer yemek ise Ratatouille’dir. Vejetaryenler için uygun olan bu yemek, sebzeden pişirilmektedir. Çeşitli sebzelerin çok az yağda fırınlanarak pişirilmesiyle Ratatouille ortaya çıkmaktadır. Cassoulet yemeği ise tam bir Fransız lezzetidir. Domuz, keçi ya da inek etinden pişirilen bu yemek, fasulye ile harmanlanmaktadır. Domuz eti yemeyenler ise bu yönde talimat vererek diğer hayvanların etlerinden bu yemeğin pişirilmesini isteyebilirler. 

Paris’teki Ulaşım Olanakları

Paris, ulaşım seçeneklerinin fazla olduğu bir şehirdir. Şehirde metro, otobüs, tren, RER, belediye otobüsü, taksi ve tekne gibi alternatifler yer alır. Şehir turunda bu alternatifleri kullanarak, Paris turu yapabilirsiniz. 

Tren İle Ulaşım: Sürücüsüz olarak tasarlanan ORLYVAL Treni, şehir merkezine gitmekte olan RER B’ye ulaşım için bir alternatiftir. Bu tren ücretsiz de olsa RER hattına geçişte bilet satın alınması gerekecektir. 

Otobüs İle Ulaşım: Orly havalimanından şehir merkezine gitmek için Orlybus otobüsleri kullanılabilir. Havalimanında her iki terminalden de bu otobüsler yolcu almaktadır. Aynı zamanda, Denfert Rochereau tren istasyonuna da bu otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Taksi İle Ulaşım 

Taksiler, her havalimanında olduğu için Paris’teki havalimanında da günün her saati hizmet vermektedir. Şehir merkezine ulaşımda en konforlu seçenek taksilerdir. 

Araç Kiralama

Paris’te uzun süre kalmak için şehirde hizmet veren araç kiralama acentelerinden araba kiralayabilirsiniz. Dünyanın en güzel ve romantik şehri olan Paris’i bu sayede uzun süre kiralayacağınız araçla gezme şansını yakalamış olursunuz. 

Boston Havalimanı Ulaşımı 

Boston havalimanı ulaşımı için ilk alternatif metrolar olabilir. Şehir merkezine ulaşmak için metroları kullanarak yarım saatte gideceğiniz adrese varabilirsiniz. Bunun yanı sıra, toplu taşıma araçları da ulaşım için bir diğer seçenektir. Taksiler ve araç kiralama gibi hizmetleri kullanarak da şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Boston’dan Paris’e Uçuş Kaç Saat?

İki şehir arası, aktarmasız olarak alınacak uçuş hizmetleriyle ortalama 6 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre, uçuş muhalefetlerine bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. 

Boston’dan Paris Kaç Kilometredir?

Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa, iki ayrı ülkedir. Bu ülkeler arası karayolu ile gitmek istediğinizde belli bir mesafe kat etmeniz gerekir. İki dünya şehri arası seyahatlerinizde ortalama 5.528 kilometre yol gitmiş olursunuz. Ancak bu süreç, seyahat etmek istenen araca bağlı olarak değişkenlik gösterir. 

Boston’dan Paris’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Uygun fiyatlı uçak bileti satın almak için önceden bilet rezervasyonu yaptırılmalıdır. Ancak havayolu şirketlerinin zaman zaman yaptıkları indirim ve kampanyalar da takip edildiğinde uygun fiyatlarla bilet alımı gerçekleştirilebilir. 

Paris Hava Durumu

08 Haziran 2023

Sun

25 °C

25 °C

Uçuş süreleri

3 sa 15 dk

Paris

İzmir

3 sa 25 dk

Paris

Ankara

4 sa 15 dk

Paris

Antalya

3 sa 50 dk

4 sa 50 dk

Paris

Samsun

4 sa 35 dk

Paris

Adana

4 sa 40 dk

Paris

Konya

4 sa 25 dk

Paris

Kayseri

4 sa 30 dk

Paris

Sivas

5 sa 15 dk

Boston Hava Durumu

08 Haziran 2023

Sun

13 °C

9 °C

Uçuş süreleri

Boston

İstanbul

9 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Paris varışlı yurt dışı uçak biletleri

İstanbul - Paris
uçuşları
1.620,09 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İzmir - Paris
uçuşları
1.511,05 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Paris
uçuşları
2.676,07 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - Paris
uçuşları
1.571,50 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Paris
uçuşları
3.351,65 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Konya - Paris
uçuşları
3.136,89 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Kayseri - Paris
uçuşları
3.124,02 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Samsun - Paris
uçuşları
3.084,06 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Diyarbakır - Paris
uçuşları
3.113,32 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Paris
uçuşları
4.946,42 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis