Brezilya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Brezilya Uçak Bileti 

Brezilya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Brezilya, Güney Amerika’nın en yoğun ve kalabalık ülkelerinden bir tanesidir. Bu ülke, Latin Amerika’nın ortalama % 47’sini kaplamaktadır. Ekvador ve Şili gibi Güney Amerika ülkeleriyle sınır komşusu olan Brezilya, renkli bir ülkedir. Bu ülke, güneybatıda Paraguay ve Arjantin ile komşudur. Batıda ise Peru, Bolivya gibi ülkelerle komşudur. Kuzeyde ise Brezilya’nın Surinam, Fransız Guyanası ve Venezuela ile komşu olduğunu görebilirsiniz. Brezilya, dünyanın en kalabalık olan altıncı ülkesidir. Ülkenin on üç şehri ise 1 milyonun üstünde nüfusa sahiptir. Ülkenin en büyük şehirleri arasında; Rio de Jeneiro ve Sao Paulo gibi yerler bulunmaktadır. Brezilya’nın bayrağındaki renkler ise çok eskiden görev yapmış olan kraliyet ailelerini simgelemiştir. Ülkenin resmi dili Portekizce olup, seçimleri ise dört yılda bir yapılır. Seçimlere ise ortalama 110 milyon insan katılmaktadır. Ancak ülkede 2002 senesinde bütün bölgelerde elektronik seçim sandıkları kullanılmıştır. Brezilya’da kişi başına düşen gelir ise ortalama 15.000 dolardır. Ülkenin nüfusunun % 64’ü Katolik iken % 22’si ise Protestan’dır. Ülkede Spiritistlerin oranı % 2 iken diğer dinlere mensup olan yüzde % 3.2’dir. 

Brezilya’da 8 yıllık bir zorunlu eğitim vardır. Devlet okulları tarafından ücretsiz olarak bu eğitim süreci sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, yükseköğretim dahil olarak da devlet okullarında ve özel okullarda da bu sistem etkinlik gösterir. Bunun yanı sıra, sporla içli dışlı olan bir ülke olarak bilinen Brezilya’da basketbol, tenis, yüzme, voleybol ve plaj voleybolu gibi sporlar da yapılır. Aynı zamanda, yelkencilik ve otomobil yarışları da Brezilya’da düzenlenen ünlü spor aktiviteleri arasındadır. Sporun yanı sıra, sanatın da gelişmiş olduğu bu ülke de çeşitli karnavallar düzenlenir. Samba ve Capoeira gibi danslar, ülkenin Afrika kökenli bir kültürden geldiğini göstermektedir. Bu etkinlikler ise dünyada dikkat çekmektedir. Dünya futbolundan önemli sporcular ve isimler de Brezilya’dan çıkmıştır. Bu ülkenin isminin kökeni ise Brezilya ağacından gelmektedir. Brezilya ağacı isim olarak kökünün izinin sürülmesi bir hayli zordur. Ağacın adının kızılderili dilinden geldiği düşünülmektedir. 

Brezilya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Renkli bir ülke olan Brezilya, gezilip görülmesi gereken bir ülkedir. Ülkeye geldiğinizde öncelikle, Sao Paulo’yu ziyaret etmelisiniz. Brezilya’nın popüler kentlerinden biri olan Sao Paulo, ülkenin en büyük şehridir. Bunun yanı sıra, ülkenin güney kesiminde bulunan meşhur gökdelenler de burada yer alır. Brasilia da şehrin başkenti olarak dikkat çeken turistik bir yerdir. Burası da muhteşem bir kent haline getirilerek birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Brezilya’da yer alan Fortelaze ise ülkenin en atraksiyonlu yerlerinden bir tanesidir. Plajları ve yoğun etkinlikleriyle bilinen bu kent, ülkenin beşinci büyük şehirlerinden bir tanesidir. Paraty ise berrak denizi, şelaleleri ve tropik ormanlarıyla bilinen bir şehirdir. Doğal güzellikleri göz önüne seren bu şehir, cenneti andıran bir görünüme sahiptir. Brezilya’da mavinin her tonunu görebileceğiniz Recife ise su kanallarının yer aldığı yerlerden bir tanesidir. Venedik’i andırması sebebiyle ziyaretçiler bu şehre hayran kalmaktadır. Brezilya’nın sömürge şehri olarak bilinen Olinda ise en iyi korunan yerlerden bir tanesidir. Ağaçlarla kaplı olan bu şehir, tarihi yapıları, mimarisi ve restoranlarıyla mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. 

Manaus ise Brezilya’nın kuzeyinde yer alan gözde şehirlerden bir tanesidir. Amazon ormanlarına yakın olan bu şehir, ülkenin en turistik kentlerinden bir tanesidir. Amazon ormanlarının ikliminin de etkili olduğu Brezilya bol yağışlarıyla da bilinen ülkelerden biridir. Aynı zamanda, Brezilya’nın en büyük şehirleri arasında da sıralanabilir. Salvador ise muhteşem sahillerin, renkli sokakların ve festivallerin yapıldığı önemli bir şehirdir. Foz Do Iguacu, dünyanın 7 harikasının yer aldığı şelalelerin bulunduğu bir şehirdir. Arjantin ile muhteşem şelale sınırlarını paylaşan bu şehir, turistik bir değere sahiptir. Rio De Janeiro ise çizgi filmlere konu olan bir şehirdir. Brezilya’nın şüphesiz ki en güzel kentlerinden biri olan bu şehir, yaşam tarzı ve muhteşem sahilleriyle bilinmektedir. Heyecan verici bir atmosfere sahip olan Rio De Janeiro, hareketli yaşam tarzıyla da bilinir. Görenleri etkisi altında bırakan bu kent, Güney Amerika kıtasında en fazla ziyaret edilen yerlerden bir tanesidir. Brezilya’nın muhteşem doğasını ve tabi güzelliklerini görmek ve muhteşem bir tatil yapmak için ülkeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

Brezilya Tarihi Yapısı 

Tarihi geçmişi çok eski çağlara dayanan Brezilya, bu açıdan farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Ülkede bulunan fosillerden yola çıkılarak, Brezilya’nın en az 8000 yıl öncesine dayanan insan yerleşimlerine dair izlere rastlanmıştır. Bunun yanı sıra, Brezilya’ya ise ilk olarak kimin geldiği konusu da tartışılmaktadır. Arkeologların genel olarak ilk yerleşim yapan kolonilerin göç yoluyla ülkeye geldiği görüşleri vardır. Göç yoluyla gelen avcılar, Bering boğazı aracılığıyla öncelikle Alaska ve daha sonra Amerika, ardından da Brezilya’ya inmişlerdir. Bazı arkeologlar ise Brezilya’nın ilk sakinlerinin Afrika ve Avustralya yerlileri olduğunu öne sürmüştür. Bu ülkenin And Dağları batısında Kızılderililer yaşamıştır. Peru’daki İnka İmparatorluğu gibi yüksek kültürlü devletler de bu ülkeden geçmiştir. Brezilya’da yaşayan Kızılderililer, balıkçılık, avcılık ve çiftçilik yapmıştır. Göçebe bir yaşamı benimseyen Kızılderililerin ise bir yazıları olmamıştır. Bu dönemde, büyük ölçekli yapılar inşa edilmemiş ve bu sebeple çanak çömlek ile bilgi edinmek de zorlaşmıştır. Avrupalıların Brezilya’yı keşfetmesiyle yerli nüfusun düşük olduğu ortaya çıkmıştır. O çağlarda nüfusun sadece 1 milyon civarı olduğu bilinmektedir. Bugün ise Brezilya’da yaşayan Kızılderililer, diğer ırklar ile iç içe yaşamaktadır. Ancak Amazon Ormanlarında ilkel olarak da yaşayan Kızılderililer de vardır. 

Bu ülkeyi kaşif Pedro Alvares Cabral 22 Ekim 1500 senesinde keşfetmiştir. İlk olarak Portekizliler bu ülke ile çok fazla ilgilenmemişlerdir. Ancak ülkeyle daha çok Hindistan, Endonezya ve Çin gibi devletler ilgilenerek burada ticari faaliyet yapmayı amaçlamışlardır. Brezilya’nın kullanılmayan devasa toprakları ve yer altı kaynakları ise Hollanda ve Fransa gibi büyük devletlerin ilgisini çekmiştir. Dolayısıyla Brezilya’da çok eski çağlarda koloniler kurulmak istenmiştir. Ancak sonuç olarak Portekizliler, burada koloni kurulması açısından başarısız olmuştur. Brezilya ismi, toprakların önemli bir ihracatının adından gelmektedir. Şarap ağacı olarak bilinen ve kırmızı boya yapmak için kullanılan bu bitki, ihraç edilerek yavaş yavaş ülkeye ismini vermiştir. Portekizli soylu ve toprak sahipleri ise burada büyük şeker kamışı tarlaları kurmuşlardır. Afrika’da yaşayan milyonlarca siyahi ise bu tarlalar da çalışmıştır. Köleleşen siyah insanlara ise çok sert davranılmıştır. Dolayısıyla Brezilya’da birçok ayaklanma ve mücadeleler de yaşanmıştır. 1808 yılında Napolyon’un ordusundan kaçmak adına Portekiz kraliyet ailesi Rio De Janeiro’ya göç etmiştir. Bu göç tarihte yapılan tek bir kraliyet ailesinin kıtalararası göçü olmuştur. 

Brezilya İmparatorluğu kurularak, 1. Pedro tarafından ilan edilmiştir. İmparator Pedro, Brezilyalı politikacılarla çeşitli anlaşmazlıklar yaşamıştır. Bu nedenle, 1831 yılında Portekiz’e dönmüştür. Oğlu 2. Pedro ise 1840 yılında tahta çıkmıştır. Cumhuriyeti kurmak adına bir darbe ile tahttan indirilmiştir. 1889 senesine kadar sürmüş olan yarı parlamenter monarşi ülkede hüküm sürmüştür. Kral 2. Pedro, egemenliği sona ermeden ise 1888 yılında ülkede köleliği kaldırmıştır. Ülkede 1889-1930 yılları arası Eski Cumhuriyet dönemi olarak bilinir. Ülkedeki Popülizm ve Kalkınma dönemi ise 1930-1964 yılları arası olmuştur. Askeri Diktatörlüğün ise Brezilya’ya hakim olduğu tarihler ise 1964-1985 yılları arasıdır. Brezilya’da 1985 yılından bu yana demokratik bir süreç hüküm sürmüştür. 

Brezilya’daki Kültürel Etkinlik ve Festivaller

Renkli bir ülke olan Brezilya’da düzenli olarak festival ve karnavallar düzenlenmektedir. Son derece eğlenceli geçen karnavallara ise yerli ve yabancı birçok turist katılır. Ülkenin şüphesiz ki en eğlenceli etkinliği Rio Karnavalıdır. Rio DE Janeiro kentinde düzenlenen bu etkinlik, dünyadaki en ünlü festival olarak bilinmektedir. Hristiyanların inancına göre Büyük Perhiz ’den düzenlenen bu karnaval, genellikle şubat ayında yapılır. 4 gün süreyle devam eden Rio Karnavalı, sınırsız bir eğlence aktivitesidir. Karnaval süresi boyunca dünyanın dört bir tarafından eğlenceye meraklı olan binlerce kişi gelmektedir. Ortalama 3-5 bin arasındaki yarışmacının katıldığı bu karnaval, canlı canlı da izlenmektedir. Canlı olarak karnavalı izlemeye gelen kişi sayısı ise ortalama 150 bindir. Paskalya tarihinin ise her sene değişmesi karnaval tarihinde değişikliklerin meydana gelmesine neden olur. Her sene Paskalya bayramından 7 hafta önce düzenlenen Rio Karnavalı, geleneksel olarak hafta sonu, pazartesi ve Salı günleri yapılır. Bu dört günün ilk iki günü ise samba okulundaki yarışmacıların yaptığı gösterilerle geçer. Festival alanı renkli görüntülere ev sahipliği yapar. 

Brezilya’da düzenlenen bir diğer önemli festival ise Sao Paulo Moda Haftasıdır. Bunun yanı sıra, Brezilya’da 3 tane de film festivali yapılır. Bu festivaller; Anima Mundi: Anima Mundi ve Brezilya Uluslararası Animasyonu Festivali olarak sıralanabilir. Her sene temmuz ayında Sao Paulo ile başkent Rio De Janerio’da bu festivaller yapılmaktadır. Aynı zamanda, Festival Do Rio ise ülkenin Rio De Janeiro kendinde her sene ekim ayında yapılır. Bu festival ise uluslararası olarak düzenlenen bir film festivalidir. Sao Paulo Uluslararası Film Festivali, 1976 yılından bu yana her sene düzenli olarak gerçekleştirilir. Brezilyalar için önemli olan ve yıllık olarak düzenlenen Yeni Yıl kutlamaları da son derece renkli geçmektedir. Renkli ve güçlü bir şekilde Copacabana Plajlarında Rio De Janeiro’da kutlamalar yapılır. Kutlamalar sırasında ise yeşil ve beyaz giyen insanları görebilirsiniz. Aynı zamanda, okyanus sularına beyaz renkli çiçekler atılarak bu olayın şans getireceğine inanılır. Çeşitli havai fişek kutlamaları, sahilde yakılan mumlar ve dalgalar arasında tutulan dilekler de etkinlikte göreceğiniz durumlar arasındadır. 

Brezilya’daki Konaklama Olanakları 

Brezilya konaklama açısından farklı alternatifleri turistlere sunan bir ülkedir. Ülkenin altın şehri olarak bilinen Rio De Janeiro’da aradığınız konaklama seçeneğini bulabilirsiniz. Brezilya’nın başkenti olan Rio De Janeiro, çok çeşitli ülkelere mensup ziyaretçileriağırlamaktadır. Bu şehirde kalmak ve eğlenceli tatiller geçirmek için lüks ya da normal otel seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Ev ya da otel seçimini de bu şehirde yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Başkentte 5 yıldızlı, lüks ya da uygun fiyatlı otel seçenekleri bulunmaktadır. Brezilya’nın güneydoğusunda yer alan Rio De Janeiro, hareketli bir kenttir. Brezilya’da kalacağınız kente bağlı olarak farklı konaklama alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Ev tutarak da ülkeyi gezebileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle, başkentte yer alan kiralık ev ve oteller bu anlamda turistler için büyük avantajlar sağlayacaktır. Deniz kenarında yer alan kaliteli ve birinci sınıf evler, fiyat açısından da bütçenizi sarsmayacaktır. Ancak lüks otellerde kalmak isteyen bireyler de yine başkentteki lüks otel seçeneklerini gözden geçirebilirler. Lüks oteller son derece konforlu ve tatil yapmak için ise harika otellerin yer aldığı bir kenttir. Lüks ve geniş olan oteller, okyanusa yakın olduğu için buradaki otellerde kalarak tatil de yapabilirsiniz.

Rio De Janeiro’nun kalbinde yer alan ve sahile çok yakın olan oteller de turistlerin dikkatini çekecektir. Burada hizmet veren oteller, meyve ağaçlarının yoğun olduğu bölgede yer almaktadır. Harika bir atmosferde tatil yapmak ve sevdiklerinizle hoş vakitler geçirmek için birinci sınıf otelleri gözden geçirebilirsiniz. Başkentteki otellerin konumu ise her yere ulaşım açısından son derece caziptir Sahile yakın ya da uzak olan birçok otel seçeneği başkentte yer almaktadır. Şık restoranlar, park alanları ve sigara içilmeyen odalar ile harika bir tatil geçirebilirsiniz. Ancak kısa bir süreliğine ülkede konaklamak için ise kalacağınız kente karar vermeniz gerekir. Bu doğrultuda ise kalacağınız kentteki konaklama seçeneklerinden yola çıkarak doğru kararı verebilirsiniz. 

Brezilya’ya Özel Lezzetler

Brezilya mutfağı yemek konusunda kendini geliştirmiştir. Ülkede en fazla tercih edilen geleneksel yemeklerden biri Feijoada’dır. Domuz eti ve siyah fasulyeden pişirilen bu yemek son derece lezzetlidir. Casquinha de Siri yemeği ise ülkenin en sevilen tatlarından bir tanesidir Deniz mahsulleriyle hazırlanan bu yemeğe, karides, orkinos ve sarımsak gibi ürünler girmektedir. Brezilya’ya geldiğinizde mutlaka tüketmeniz gereken Vatapa yemeği ise farklı bir görünüme sahip olsa da çok lezzetlidir. Karides kullanılarak pişirilen bu yemek, deniz ürünleri sevenleri mest edecektir. Caruru ise Brezilya sokaklarında vazgeçilmez olan lezzetlerden bir tanesidir. Şehrin birçok noktasında satılan bu yemek, börülceden pişirilmektedir. Pao De Queijo ise yapımı son derece kolay ve lezzetli olan kahvaltı ürünüdür. 

Acaraje ise kızartılan hamurun içine doldurularak servis edilen bir yemektir. Brezilya’ya geldiğinizde yemeden dönmemeniz gereken Quindim ise ülkenin meşhur tatlılarından bir tanesidir. Deniz mahsulünden pişirilen Tacaca ise Brezilya’nın sulu yemeklerinden bir tanesidir. Kuru karides ve sarı biberlerle pişirilen bu yemek, lezzetiyle kendine hayran bırakır. Brezilya mutfağına özel olan Moqueca ise farklı malzemelerin birbiriyle uyumlu olduğu bir yemektir. Brigadeiros, Cachaça, Caipirinha gibi yemekler de Brezilya mutfağına özel ürünlerdir. 

Brezilya Ulaşım Olanakları

Brezilya havalimanına ulaşım için transfer yapan ücretsiz servisler kullanılabilir. Havalimanı ulaşımı yerleşim yerlerine uzak olduğu için önceden önleminizi almanız gerekir. Metro, tren ve otobüsler ile şehir içi ya da havayolu ulaşımı sağlayabilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım: Brezilya Uluslararası Havalimanı’na giden direkt bir otobüs hattı yoktur. Fakat Anapolis’den 2 ya da 3 aktarma yaparak havalimanına ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Bu şekilde maliyet olarak da düşük meblağlar ödemiş olursunuz. 

Araç Kiralama: Anapolis’de uluslararası ve yerel olarak araç kiralama şirketleri yer almaktadır. Çeşitli firmalarından aracınızı kiralama şansına sahipsiniz. 

Taksi İle Ulaşım: Şehirde havalimanı ve kent merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz alternatiflerden biri de taksi ulaşımıdır. Kısa bir sürede sizi şehir merkezine götürecek olan taksiler, diğer toplu taşıma araçlarının yoğunluğundan kurtulmanıza da yardımcı olur.

Brezilya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

 Hava koşulları açısından Brezilya gezintisinin en uygun dönemi Aralık ve Mart aylarıdır. Bu ülkeye sefer düzenleyen çeşitli havayolu şirketlerinin tarifelerinin incelenmesi önemlidir. Uygun fiyatlı bilet satın almak için ise önceden araştırma yapmak ve erken rezervasyon gerekir. 

Brezilya İklimi Nasıl?

Tropikal bir iklime sahip olan Brezilya’da ortalama hava sıcaklığı 40 derecenin üzerinde olmaktadır. Ülkede çok kısa bir dönem dışında sürekli yaz mevsimi yaşanır. brezilya

Brezilya Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

23 °C

23 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis