Çanakale Mardin Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Çanakkale Mardin uçak biletleri

Çanakkale - Mardin
uçuşları

Çanakkale Mardin Uçak Bileti

Mardin Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

Mardin hem Dicle hem de Fırat Nehirleri arasında konumlandırılmış bir şehirdir. Tarihinin oldukça geçmiş bir döneme dayanıyor olması da birçok uygarlık ve imparatorluk himayesine geçtiğini gösterir. Aynı zamanda Mardin günümüzde Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı bir büyükşehir konumundadır. Mardin’de gezip görebileceğiniz birçok farklı yer olduğu gibi yöresel yemekleri ve lezzetleriyle de ziyaretçilerini memnun etmeyi başarır. Eğer daha öncesinde hiç Mardin’i ziyaret etmediyseniz seyahatiniz öncesinde mutlaka bir gezi planlaması hazırlamalısınız. Aynı zamanda konaklayacağınız yeri de seyahat planınıza uygun ve yakın olan bir konuma göre tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde bu kapsamda değerlendirebileceğiniz birçok otel vardır. Ayrıca dilerseniz Mardin yaşam tarzını yansıtan konaklama yerlerini de deneyimleyerek benzersiz bir Mardin gezisi yaşayabilirsiniz. 

Yukarı Mezopotamya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak da bilinen Mardin’de kültürler birleşmesine şahit olabilirsiniz. Birbiri ile uyum içinde yüzyıllardır yaşayan bir halk ve kültürel mirası ile farklı kültürlerin yapılarını da görebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mardin Malazgirt Savaşı sonrasında Türklerin himayesine geçmiştir. Bundan önceki dönemlerde farklı uygarlıkların, farklı din ve kültürlere sahip olan imparatorlukların himayesinde varlığını sürdürmüştür. 

Gece hayatı çok fazla aktif olmayan Mardin ‘de fasıl gecelerine katılım sağlayabilirsiniz. Daha muhafazakar bir yapıya sahip olduğundan şehirde çok fazla gece mekanı bulunmaz. Bu kapsamda geceleri yapabileceğiniz etkinlikler sınırlıdır. Ancak Mardin’in tüm güzelliklerini gün içinde gezip görerek Mardin’i ve kültürünü çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Üstelik bu süreçte ulaşım konusunda da hiçbir problem yaşamazsınız. Şehir içerisinde birçok farklı ulaşım yöntemi yer alır. Böylelikle Mardin seyahatinizi en güzel şekilde gezip, eğlenerek değerlendirebilmeniz mümkündür. 

Mardin’de Gezebileceğiniz Yerler

Tarihi, kültürü, mimarisi ve yemek lezzetleriyle herkesi kendine hayran bırakan Mardin’e gittiğinizde gezip görebileceğiniz birçok yer vardır. Özellikle de Mardin’de verimli ve kültür dolu bir gezi yapmayı planlıyorsanız seyahat sürenizi mümkün mertebe uzun tutmanız önemlidir. En az dört günlük bir seyahat sürecinde Mardin’in büyük bir kısmını gezip görebilmeniz mümkündür. Güney Doğu Anadolu Bölgesinin en güzide şehirlerinden biri olan Mardin’e gittiğinizde mutlaka gezmeniz gereken yerler arasında Mardin Kalesi yer alır. Kartal Yuvası olarak da nitelendirilen Mardin Kalesi hem tarihi bir yapı olması bakımından hem de ihtişamlı görüntüsü ile misafirlerini bekler. Bununla birlikte Deyrulzafaran Manastırı da Süryaniler tarafından halen ziyaret edilmekte olan önemli yerlerden biridir. Farklı din ve ırklara sahip olan kültürlerin hepsini Mardin’de görebilmeniz bu süreçte mümkündür. Deyrulzafaran Manastırı’nın önemli olan kısımlarından biri ise inşa sebebinin Güneş Tapınağı olarak görülmesidir. 

Son Artuklu Sultanı olan Melik Necmettin İsa döneminde inşası gerçekleştirilen Zinciriye Medresesi de mutlaka gezip görmeniz gereken yerlerden biridir. Mardin Kalesi’nin hemen altında bulunan bu medrese ayrıca tepeden bir bakışla Mardin manzarasını izlemenize de olanak tanır. Böylelikle görsel anlamda bir şölen yaşayabileceğiniz bu yerde tarihin bazı kesitlerine de şahitlik edebilirsiniz. 

Mor Behnam olarak belirtilen ve bir Hristiyan kilisesi olan Kırklar kilisesi de Mardin’e gittiğinizde görebileceğiniz yerlerden biridir. Bilinenin aksine tamamen Mardin mimarisini taşıyan bu kilisenin içi de dışı da oldukça ilginizi çekecek türdendir. Hristiyanlar için önemli bir ibadet yeri olan Kırklar kilisesi halen yıl içinde binlerce Hristiyan turistin akımına uğramaya devam ediyor. 

Kasımıye Medresesi, Mardin Ulu Cami, Mardin Dara Antik Kenti ve Mardin Müzesi de Mardin’de bulunan önemli yapılar arasındadır. Tüm bu yapıları ziyaret ederek farklı dinlerin ibadetlerini ve kültürlerini yakından tanıyabilir, Mardin’deki kültürel birleşimi ve uyumluluğu da en yakından hissedebilirsiniz. Ayrıca Mardin geziniz sürecinde Mardin Evlerini de eski Mardin bölgesi olarak adlandırılan yere giderek görebilirsiniz. Güneydoğu Anadolu bölgesinin iklim koşullarına ve yerel halkın yaşam tarzına göre tasarlanmış olan bu evler mimarisi ile sizleri mest edecek türdendir. 

Mardin Genel Tarihi

Hem kültürel çeşitliliği ile hem de oldukça eski bir yerleşim yeri olması bakımından Mardin tarihi oldukça ilgi görür. Henüz ne zaman ve kimler tarafından şehre yerleşim sağlandığı bilinmese de Süryaniler tarafından şehre yerleşildiği tahminler arasında yer alır. Yaklaşık olarak milattan önce 4500 yıllarında Süryanilerin bu bölgeye yerleşim sağlayarak merkez yaptıklarına dair tarihi bulgular yer alır. Telhulef olarak adlandırılan yeri merkez olarak belirleyerek tarihte ilk ülkeyi kurdukları bilinenler arasındadır. Subariler olarak da geçen bu topluluk tarihi belgelerde ayrıca Asuriler olarak da nitelendirilir. Aynı zamanda ülkelerinden de Subaru olarak bahsedilir. 

Mardin milattan önceki tarihlerde 2850 yılında dönemin Sümer Kralı tarafından egemenlik altına alınmıştır. Bu bağlamda Mardin tarihinde ve çeşitli tarihi yapılarında Sümer kalıntılarına rastlanılması da mümkündür. Ayrıca Mardin eski dönemlerden beri tarihi belgelerde yer alan bir şehir olarak da köklü bir geçmişi olduğunu herkese gösterir. 

Mardin hakkındaki ilk bilgilere Roma tarihçilerinin kitaplarında rastlanır. Bu tarihçilerden biri olarak A. Marcellinus’un yapıtlarında Mardin şehrine de yer vererek Mardin’in bu dönemlerde de önemli bir yerleşke olduğunu kanıtlar. Mardin’de geçmişten günümüze kadar birçok devlet ve uygarlık varlığını sürdürmüştür. Bu bağlamda da birçok farklı kültürden insanların bu bölgede yerleşim yaptığı ve yaşadığı görülür. Bu uygarlık ve imparatorluklar arasında ise Persler, Sümerler, Akadlar, Araplar yer alır. Aynı zamanda Selçuklular ve Osmanlı İmparatorluğu himayesine de geçmiş olan Mardin çok kültürlü bir şehir olmasıyla da kendini gösteren bir kenttir. Bunun yanı sıra Mardin bu bölgedeki ilk yerleşik hayata geçiş bulguları taşıyan yerlerden biri olma özelliğini de taşır. Hem Mezopotamya hem de Anadolu için bir geçiş güzergâhında bulunan şehir tarihte oldukça önemli bir konuma sahip olarak da tarihi bulgularda yerini alır. Günümüzde de Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı bir şehir olarak varlığını korumaktadır. 

Mardin’de Yapabileceğiniz Etkinlik ve Aktiviteler

Birçok farklı din ve kültüre mensup olan bir şehir olarak Mardin’e gittiğinizde çeşitli aktivite ve etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz. Özellikle de yıl boyunca şehir genelinde yemek lezzetlerinin tümünün sunulduğu çeşitli karnaval ve festivaller gerçekleştirilir. Binlerce kişinin katıldığı bu şenlik ve festivallerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra turistlerin de akın ettiği bu şenliklerde Mardin’in en güzel anlarına şahitlik edebilirsiniz. Mardin seyahatiniz sürecinde gerçekleşecek olan bahar şenlikleri veya festivallerin ne olduğunu öğrenerek kendinize bir planlama yapabilirsiniz. Bu sayede Mardin gezinizde unutulmayacak anlar yaşayarak eğlenceli etkinlik ve aktivitelerle de benzersiz bir deneyim tadabilirsiniz. 

Mardin’de gerçekleşen etkinlik ve festivaller arasında Uluslararası Sirk Festivali, Uluslararası Kiraz Festivali, Uluslararası Mardin Film Festivali ve çok daha festival yer alır. Özellikle de bu festivaller sürecinde yapılan etkinlikler oldukça ilgi çekmekte ve beğeni toplamaktadır. Canlı müziğin, konserlerin ve eğlenceli oyun ve yarışmaların bulunduğu bu festivallerde eğlenceye doyabilirsiniz. Aynı zamanda Mardin kültürüyle ve insanlarıyla da çok daha samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatını da elde edebilirsiniz. 

Mardin Bienali de her yıl kutlanılan geleneksel şenliklerden biridir. Daha çok sanat sergisi olarak ziyaretçilerini karşılayan Mardin Bienali her yıl mayıs ayında gerçekleştirilir. Belirlenen bir konu üzerinden tema oluşturulur ve bu temaya bağlı kalarak çeşitli eserler ortaya koyulur. Böylelikle sergide oldukça estetik ve hoş görseller ortaya çıkar. Siz de bu etkinliklere ve şenliklere katılım göstererek eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. 

Mardin Konaklama Olanakları

Mardin ili hem taşıdığı tarihi dokusuyla hem de mimari yapısıyla görenleri mest eden binalara sahiptir. Bu binaların birçoğu günümüzde hizmet veren otelleri de kapsar. Bu doğrultuda Mardin’in kültürel yaşantısını seyahatiniz boyunca konaklayacağınız yerlerde dahi yakından hissedebilirsiniz. Bu süreçte konaklayacağınız yeri tercih ederken şehir genelinde gezip göreceğiniz yerlere yakın bir konaklama olanağını değerlendirebilirsiniz. Bu sayede ulaşım konusunda da herhangi bir sorun yaşamadan keyifli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda Mardin şehir merkezinde veya ilçelerinde konaklayabileceğiniz onlarca farklı otel ve misafirhane bulunur. Aynı zamanda butik otellerde de farklı bir atmosfer ve Mardin dokusunu tecrübe etmeniz mümkündür. 

Her yıl daha fazla turist akımına uğrayan Mardin bu doğrultuda misafirperverliği ile de ön plana çıkar. Şehir içerisinde asla seyahatiniz sürecinde konaklama konusunda problemle karşılaşmazsınız. Şehrin göbeğinde bulunan beş yıldızlı otellerden ilçelerindeki diğer otel seçeneklerine kadar onlarca farklı olanağı değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz konaklama için daha düşük bütçeli, şehir merkezine biraz uzaklıktaki pansiyonları da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kısa süreli konaklamalar için kiralama fırsatları sunulan çeşitli ev kiralama hizmeti veren yerler de vardır. Mardin’de kalacağınız süre boyunca kiralayabileceğiniz bu evlerde kendinizi adeta Mardin’de yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Benzersiz dokusuyla Mardin evlerinin güzelliğinde ayrıca kendinizi kaybedebilirsiniz. 

Mardin Yemek Lezzetleri

Hem bulunduğu coğrafi konum hem de şehrin taşıdığı kültürel miras ile Mardin mutfağı oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. İpek yolu üzerinden de geçen Mardin ilinde hayatınızda hiç tatmadığınız lezzetleri deneyebilir, tadı damağınızda kalacak türden yemekler görebilirsiniz. Sadece Türkiye çapında değil aynı zamanda dünya genelinde de birçok yerde ün salmış olan pek çok yöresel Mardin yemeği de vardır. Özellikle de Mardin denildiğinde ilk akla gelen yemekler arasında Genadir Çorbası vardır. Ana malzemesi içerisinde nohut bulunan Genadir Çorbası’nı hiç denemediyseniz, Mardin bu çorbayı tatmanız için en doğru yerdir. Bununla birlikte bir kış çorbası olarak bilinen ve özellikle de hastalıklara şifa olsun diye de tüketilen çorbalardan biri olarak Lebeniye Çorbası tüketilir. Lebeniye Çorbası pirinç, nohut ve yoğurttan yapılır. Aynı zamanda içeriğinde limon suyu da vardır. 

Meşhur Mardin çorbalarının yanı sıra Mardin seyahatinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetlerin bir diğeri de işkembe dolması olarak da belirtilen Kibbe yemeğidir. İçeriğinde kuzu ve oğlak işkembesinin kullanılmasıyla yapılan bu et yemeği yörenin sakinleri tarafından akşam yemeklerinde sıklıkla tüketilir. Aynı zamanda misafirlere de en çok servis edilen yöresel etli yemeklerden de biridir. Bir başka Mardin lezzeti olarak içli köfteye olan benzerliği ile dikkat çeken İrok yemeğini deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra İkbebet yemeği de içli köfte severlerin bir hayli beğeneceği türden kıymalı bir yemektir. 

Mardin’in en güzel lezzetleri arasında yerini alan ve köklü bir geçmişi bulunan yemeklerinden biri de Kaburga dolmasıdır. Eğer Mardin’e özgü yöresel ve başka yerde tadamayacağınız bir lezzet arıyorsanız direkt olarak kaburga dolmasından yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte Mardin seyahatiniz boyunca deneyebileceğiniz lezzetler arasında Mardin çöreği, Çağla yemeği, Sembusek ve Kiliçe vardır. Hem hamur işi hem de et yemeği sevenler için Mardin mutfağı adeta bir lezzet şöleni olarak da nitelendirilebilir. 

Mardin Ulaşım Seçenekleri

Mardin Havalimanı konum olarak Mardin ili sınırları içerisinde yer alır. Bunun yanı sıra Mardin Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki mesafe de on üç kilometredir. Bu kapsamda Mardin havalimanından şehir merkezine oldukça kısa bir süre içerisinde gidebilirsiniz. Bu süreçte değerlendirebileceğiniz farklı ulaşım alternatifleri de mevcuttur. Ayrıca Mardin şehir merkezinin yanı sıra şehrin ilçelerine de havalimanından ulaşım olanağı sunulur. Böylelikle Mardin havalimanına iniş yaptığınızda ulaşım için hiçbir problem yaşamadan istediğiniz yere gidebileceğiniz bir hizmet aracı bulabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Mardin şehrinde halk arasında en çok tercih edilen ulaşım araçlarının başında otobüs gelir. Şehir içi otobüsler Mardin şehir merkezi ve ilçelerinde ulaşım sağlayabilmeniz açısından önemlidir. Aynı zamanda Havalimanından şehir merkezine geçiş yapmak için de değerlendirebileceğiniz alternatif bir ulaşım yöntemidir. Mardin Havalimanına iniş yaptıktan sonra bu güzergahtan geçen şehir otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Taksi ile ulaşım seçeneği de otobüslerden sonra sıklıkla tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri olarak yer alır. Mardin Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki mesafe çok uzak olmadığı için uygun bir meblağda taksi ile ulaşım da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun için havalimanına indikten sonra çeşitli bölgelere konumlanmış olan taksi hizmet alanlarına gidebilirsiniz. Böylelikle gitmek istediğiniz adresi belirterek öncesinde fiyat bilgisi de alabilirsiniz. 

Araç Kiralama ile Ulaşım

Mardin ili sınırları içerisinde birçok farklı araç kiralama acentesi bulunur. Bu acentelerden biri ile uçak yolcuğunuz öncesinde haberleşerek anlaşma sağlayabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ve taleplerinizi karşılayan, aradığınız konfora sahip olan bir araç ile ulaşım sorununuzu önceden çözebilirsiniz. Uçak yolcuğunuz tamamlandıktan sonra direkt olarak Mardin Havalimanından kiraladığınız aracınız ile seyahatinize yön vermeye başlayabilirsiniz. 

Çanakkale Havalimanı Ulaşımı

Çanakkale Havalimanı neredeyse şehrin merkezinde konumlanmış bir yerleşkeye sahiptir. Şehir merkezi ve Çanakkale Havalimanı arasında yaklaşık olarak 2 kilometrelik bir mesafe bulunur. Bu bağlamda şehir merkezinden havalimanına ulaşım için yürümeyi dahi tercih edebilirsiniz. Ortalama yarım saatlik bir süreç içerisinde şehir merkezinden Çanakkale Havalimanına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Çanakkale’nin çeşitli ilçelerinden ya da Bozcaada veya Gökçeada’dan havalimanına gelmeyi planlıyorsanız feribot sonrasında otobüs ile ulaşım olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu sayede kısa bir süre içerisinde Çanakkale’nin ilçelerinden de kolaylıkla havalimanına varabilirsiniz. Dilerseniz ulaşım için taksi de tercih edebileceğiniz ulaşım olanakları arasında yer alır. 

Çanakkale’den Mardin’e Uçuş Kaç Saat?

Çanakkale’den Mardin’e yapacağınız araç yolcuğu yaklaşık olarak 17 saat 52 dakika sürer. Uçak yolculuğu ile bu mesafe süresi 2 saat 12 dakikaya kadar iner. Uçak yolculuklarında oluşabilecek gecikmeler uçağın rötar yapmasından ya da hava koşullarından kaynaklı olarak gerçekleşebilir. 

Çanakkale Mardin Arası Kaç Km?

Çanakkale Mardin arası araç yolcuğu ile 1645 kilometre olarak belirtilir. Uçak yolculuğu ile bu mesafe 1282 kilometreye kadar düşer. 

Çanakkale’den Mardin’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Çanakkale’den Mardin’e uygun bir uçak bileti almak istiyorsanız seyahatinizi planladıktan hemen sonra biletinizi alabilirsiniz. Bu sayede erken bilet fırsatlarından faydalanarak seyahatinize yakın tarihteki fiyatlandırmaya göre daha uyguna uçak bileti bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli havayolu firmalarının da uçak bileti fiyatlarına göz atabilirsiniz. 

Mardin İklimi Nasıl?

Mardin hem karasal iklimin hem de Akdeniz ikliminin görüldüğü bir iklim tipine sahiptir. Yaz dönemleri oldukça sıcak geçtiği gibi kışın da soğuk hava şartları oluşur. 
canakkale_mardin

Mardin Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

14 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Mardin

İstanbul

1 sa 50 dk

Mardin

İzmir

2 sa 10 dk

Mardin

Ankara

1 sa 25 dk

Mardin

Antalya

1 sa 45 dk

Mardin

Adana

2 sa 25 dk

Mardin

Samsun

3 sa 20 dk

Mardin

Bodrum

2 sa 40 dk

Mardin

Konya

3 sa 5 dk

Mardin

Trabzon

2 sa 40 dk

Mardin

Kayseri

3 sa 20 dk

Çanakkale Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

11 °C

11 °C

Uçuş süreleri

Çanakkale

Ankara

1 sa 15 dk

Çanakkale

İstanbul

2 sa 15 dk

Çanakkale

Adana

2 sa 15 dk

Çanakkale

Gaziantep

2 sa 25 dk

Çanakkale

Diyarbakır

2 sa 35 dk

Çanakkale

Antalya

2 sa 20 dk

Çanakkale

Van

2 sa 45 dk

Çanakkale

Trabzon

2 sa 30 dk

Çanakkale

Erzurum

2 sa 35 dk

Çanakkale

Elazığ

2 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Çanakkale çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.369,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.265,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.541,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.644,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.265,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.707,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.707,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.467,79TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.621,99TRY'den
başlayan fiyatlarla

Mardin varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
668,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
704,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.748,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.559,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.800,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.550,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.486,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.890,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis