Dalaman Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Dalaman Dalaman varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.447,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.632,07TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.645,24TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.645,24TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.630,12TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ege Bölgesi’nde yer alan Dalaman, Muğla’nın ilçelerinden biridir. Coğrafi konumu ve eşsiz özellikleri ile öne çıkan ilçe, şehrin havalimanına da ev sahipliği yapar. Gezilecek yerlerinin yanı sıra tatil beldelerine de yakın olan ilçe yaz sezonunda çok fazla turisti bu bölgeye çeker. Oldukça geniş bir hacme sahip olan Dalaman Havalimanı, yılın farklı dönemlerinde birçok uçak seferi ile kullanıcılara hizmet verir. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden uçak seferleri yapmaya imkân tanıyan Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Köyceğiz ilçesine de oldukça yakındır. Aynı zamanda Dalaman şehir merkezine yaklaşık olarak 5 km mesafede yer alan havalimanı, turistlerin ve çevre ilçelere ziyarete gelen yerli halkın sıklıkla kullandığı noktalar arasındadır. Uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulan Dalaman uçak bileti seçeneklerini kolayca temin edebilirsiniz.

Dalaman’a Ulaşım

Dalaman için ulaşım, iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bunların başında farklı lokasyonlardan Dalaman’a ulaşım ve Dalaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım şeklindedir. Türkiye’nin dört bir yanından ulaşım sağlayabileceğiniz Dalaman Havalimanı, şehir merkezine oldukça yakın bir mesafededir. Tercihiniz doğrultusunda Dalaman’a yakın konumda bulunan Marmaris, Datça ve Fethiye ilçelerine araç kiralayarak ya da havalimanının bünyesinde yer alan özel otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaris ve Datça için her saat başında otobüsle ulaşım imkânı mevcuttur. Uçuş saatleri ile paralellik gösteren şehir içi ulaşım otobüslerinin yanı sıra farklı taksi firmaları aracılığıyla da istediğiniz tatil beldesine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı’ndan Göcek 24 km, Fethiye 50 km ve Marmaris 89 km mesafe uzaklıktadır. Farklı otellerin ve gezilecek yerlerin bulunduğu bu ilçelerde yaz sezonunda keyifli vakit geçirmek mümkündür. Özellikle yat teknelerinin duraklama ve başlangıç lokasyonu olan Göcek ve Dalaman ilçeleri birçok kara ulaşım şirketinin merkezini oluşturur. Tekne kiralama ve çeşitli mavi turlara katılabilmek için Göcek marinasına ulaşım sağlayan otobüs, taksi ve özel araçları tercih edebilirsiniz. Eşsiz güzellikteki denizi ile dikkat çeken Muğla, yerli ve yabancı turistlerin ulaşımını kolaylaştırmak için havalimanı, komşu ilçeler arası ulaşım ağı ve yol güzergahlarını geliştirmektedir.

Dalaman’da Araç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’nin farklı bölgelerinden kalkan uçağınız Dalaman havalimanına indikten sonra birçok araç kiralama şirketi sizi karşılar. Önceden rezervasyon yaparak ya da uçaktan indikten sonra yetkili firmalardan kiralama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Gezilecek yerler itibariyle çok fazla lokasyona ev sahipliği yapan Muğla ilçesi, araç kiralanarak kolay bir şekilde gezilebilir. Yenilenen yol rotaları ve eşsiz doğası sayesinde konforunuzdan ödün vermeden ve kolayca otomobilinizi sürebilirsiniz.

Muğla ilçelerinde motosiklet ve bisiklet kiralama alanları da bulunur. Aynı zamanda çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan Muğla, orman yollarını bisiklet yolları ile bütünleştirir. Bu sayede gittiğiniz bölgelerde istediğiniz araç türünü kiralayabilirsiniz. Doğanın içerisinde kolayca gezebilmenize imkân tanıyan bisikletleri, Marmaris, Datça, Fethiye ve Dalaman merkezlerden temin edebilirsiniz.

Dalaman Uçuşları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dalaman Havalimanı ile doğrudan Dalaman’a ulaşım sağlayan illerin başında İstanbul ve Ankara gelmektedir. Özellikle yaz sezonunda uçuşların artmasıyla Dalaman Havalimanı’nda yoğunluklar oluşur. Dolayısıyla farklı illerden ve ülkelerden gelen uçuşlar için İstanbul ve Ankara aktarmalı seferler düzenlenir. Tercihiniz doğrultusunda uçak biletlerinizi aktarma ve direkt uçuş güzergahlarına göre oluşturabilirsiniz. Yaz aylarında hem geliş hem de gidiş seferlerinde artışlar meydana gelir. Dalaman Havalimanı’na uçuşların en az olduğu dönem ise Şubat ayıdır.

Dalaman Havalimanı’na düzenli olarak tüm yıl boyunca İstanbul ve Londra’dan uçuşlar gerçekleşir. İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ise Pegasus Hava Yolları uçak seferleri düzenler. Sezonluk olarak tercihlerin arttığı zamanlarda ise Viyana, Bakü, Almanya, Hollanda, İngiltere, Brüksel, Norveç, Helsinki, Ankara ve Köln üzerinden uçuşlar gerçekleşir.

Dalaman’da Popüler Yerler

Eşsiz doğası ve kolay ulaşılabilir olması sebebiyle Dalaman ve çevresini konforunuzdan ödün vermeden ziyaret edebilirsiniz. Hem kültürel hem de deniz turizmi açısından tercih edilen bu yörede farklı açık hava müzelerini ziyaret edebilir ya da doğa harikası denizlerinde koruma altında olan deniz kaplumbağaları ile yüzebilirsiniz. Dalaman’da gezilecek yerler farklı kategoriler altında sıralanır. Bunlar; Dalaman’ın popüler turistik yerleri, plajları, kaplıca ve şifalı suları, doğal güzelliklere sahip ormanlar, koylar, göller ve milli parklar, tarihi yerler ve çarşı şeklinde sıralanır. Dalaman’ın en dikkat çekici lokasyonları olan Dalaman Tren Garı, Antik Demirciler Çarşısı, Hippokome Antik Kenti, Lissai ve Tlos Antik Kenti bunların başında gelir. Şehirde tren hattı olmamasına rağmen simgesel olarak kurulan Dalaman Tren Garı, turistlerin ilgisini çeker. Mimari yapısı ve tarihi özellikleri itibariyle öne çıkan garın içerisine girip fotoğraf çektirebilirsiniz. Şimdiye dek trenin uğramadığı tek tren garı olarak bilinen lokasyon oldukça ilgi çekici özelliklere sahiptir. Haftanın her günü açık olan Dalaman Tren Garı, sabah 08.30 ile akşam 17.30 saatleri arasında ziyaretçilerini kabul eder. Dalaman’ın bir diğer popüler lokasyonu, Antik Demirciler Çarşısı’dır. 13. yüzyıldan kalma yapısı ve estetik özellikleri ile dikkat çeker. Demirciliğin örneklerinin sergilendiği bu çarşı, tarih severlere sunulmaktadır. Aynı zamanda Dalaman’ın simgesel özelliklerinden olan bu çarşıya gelip sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Dalaman’ın En Ünlü Plajları

Yaz turizminin başlaması ile beraber plajlara olan ilgi artar. Ege ve Akdeniz kıyılarında eşsiz denizlere sahip olan Dalaman, yaz mevsimlerinde nüfusun artmasıyla dikkat çeker. Ekolojik dengeyi sağlaması ve çok sayıda hayvana habitat oluşturması dolayısıyla Dalaman eşsiz özellikteki plajlara sahiptir. İztuzu Plajı olarak adlandırılan alanda bulunan deniz kaplumbağaları çevrenin ilgi çekici bir yer olmasında rol oynar. Kumlu bir deniz yapısına sahip olan bölgede istediğiniz şekilde zaman geçirebilirsiniz. Plajda şezlong ve şemsiye hizmeti bulunur. Aynı zamanda aracınızı park edebilmeniz için otopark da mevcuttur. Dalaman’ın bir diğer ünlü plajı olan Sarıgerme Koyu, Dalaman merkeze oldukça yakın bir mesafededir. Sığ denizi ve birçok çam ağaçlarının etrafı çevrelemesi ile dikkat çekici bir görünüm meydana gelir. Otomobil ve yaya olmak üzere farklı kategorilerde giriş ücretleri bulunur.

Dalaman’da yer alan bir diğer plaj ise Sarçed Plajı’dır. Dalaman Havalimanı’na 17 km mesafede olan plajın yumuşak kumsalı ve berrak denizi dikkat çeker. Şemsiye ve şezlong ihtiyacının karşılandığı plajda istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Çocukların da farklı aktiviteler gerçekleştirebildiği Sarçed Plajı’na Dalaman’dan yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Söz konusu Dalaman plajlarında halkın kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine hizmet eden çok sayıda yapı yer alır. Dolayısıyla otopark, kişisel ihtiyaç, yeme-içme ve benzeri aktiviteleri kolayca karşılayabilirsiniz.

Dalaman’da Gezilecek Yerler

Dalaman, sahip olduğu kültürel güzelliklerin yanında doğal alanlara da sahiptir. Rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz kaplıca ve şifalı sular mevcuttur. Dalaman’da bulunan kükürt havuzlarının başında kükürt kaplıcası gelir. Doğal bir oluşum sonucunda meydana gelen havuz, ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda doğal havuzların etrafında piknik ve mesire alanları mevcuttur. Tercihiniz doğrultusunda farklı işletmeleri kullanarak yeme-içme faaliyetini gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 42 dönümlük arazide bulunan kükürt havuzları, sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Özellikle kas ve diz ağrılarına iyi gelen kükürt havuzları içerisinde 17 adet mineral bulundurur. Cilt üzerinde de şifalı etkileri olan kükürt, yıl boyunca çok sayıda ziyaretçiyi bölgeye çeker. Kükürt havuzlarının çevresinde kamp kurmak için çadır ve karavan alanları da mevcuttur. Tercihinize göre bu alanlarda rahatça konaklayabilirsiniz.

Doğa severlerin dikkatini çeken bir diğer yer ise Dalaman’da bulunan Kocagöl mevkiidir. Sahip olduğu doğası ile ziyaret edenleri büyülemektedir. Gölün etrafı ormanla kaplıdır. Dolayısıyla kamp yapmak için ve çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebilmek için oldukça elverişlidir. Kocagöl’de doğa yürüyüşü, dağ bisikleti ve piknik gibi faaliyetleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Coğrafi özellikleri bakımından Dalaman’ın dikkat çekici koyları; Kille Koyu, Sarsala Koyu, Günlüklü Koyu, Bedri Rahmi Koyu ve Gökgemile Koyu şeklinde sıralanır. Bu koylara özel araç ile ulaşım sağlanabildiği gibi Dalaman minibüs ve taksileri ile de kolayca gidebilirsiniz. Aynı zamanda Dalaman koylarına tekne turları ve özel mavi turları da mevcuttur. Yaz sezonunda oldukça yoğun şekilde talep gören mavi turlarda Dalaman’ın eşsiz koyları uğrak noktalardandır.

Dalaman’da Bulunan Tarihi Alanlar

Dalaman’da bulunan Hippokome Antik Kenti, Lissai ve Tlos Antik Kenti, yörenin en ünlü tarihi alanlarını oluşturur. Hippokome Antik Kenti’nde yer alan dağlık alandaki kaya mezarları dikkat çekmektedir. Farklı boyutlarda ve oldukça çeşitli tasarımları ile dikkat çeken kaya mezarları toplamda altı adettir. Dağ yamacında bulunan kaya mezarları, ziyaretçiler tarafından görülebilir özelliktedir. Tarihin esintilerini görebileceğiniz Hippokome Antik Kenti, Roma ve Bizans dönemine uzanan bir geçmişe sahiptir. Lissai mevkii ise tarihi Karya Medeniyeti olarak adlandırılan yerleşim yerinin bulunduğu alanı gösterir. Yürüyüş ve çeşitli bisiklet yolları aracılığı ile ulaşımın sağlandığı Lisaai, doğa severlerin merakına sunulur. Tarihi Karya Yolu üzerinde bulunan Lissai, yol üzerinde birçok tarihi yapılaşmaya kanıt oluşturacak eserler bulundurur. Ormanları ve mavi suları ile Lissai’de kamp yapabilir ve doğa ile baş başa kalabilirsiniz.

Dalaman’da bulunan bir diğer antik kent ise Likya Yolu üzerinde bulunur. Tlos Antik Kenti olarak adlandırılan bu tarihi alan, geçmiş medeniyetlerden kalan kaya mezarlarını oluşturur. Günümüzde küçük bir köy olan yerleşim yerlerinin üzerinde kalan antik kent, dik yamaçlar üzerinde kurulmuştur. Aynı zamanda geçmişte farklı medeniyetlerin din, ekonomik ve kültürel amaçlı faaliyetlerine hizmet veren antik kent, tarih severlerin ziyaret etmesi ile taçlanır.

Dalaman’a Yakın Gezilecek Yerler

Dalaman’a yakın olan tatil lokasyonları ile gezi turunuza hareketlilik kazandırabilirsiniz. Dalaman’a oldukça yakın olan Fethiye, bu tatil lokasyonlarının başında gelir. Deniz ve ormanları ile eşsiz güzelliğe sahip olan Fethiye’ye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Fethiye’de tekne turu, çeşitli aksiyon aktiviteleri, şehir gezisi ve benzeri etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Fethiye’de yer alan Ölüdeniz mevkiinde yamaç paraşütü, su sporları, safari, rafting ve benzeri aktiviteleri yapmak mümkün. Özellikle konum itibariyle Ölüdeniz’de yer alan Babadağ’ın zirvesine teleferik ile çıkıp gün batımını izleyebilirsiniz. Yörenin yakınlarında bulunan Kelebekler Vadisi’ne ise tekne turu ile giderek kamp yapabilirsiniz. Birçok türde kelebeğe ev sahipliği yapan Kelebekler Vadisi’ne yalnızca tekne ile ulaşım sağlanır. Tarih severler için birçok antik kentin bulunduğu Fethiye’yi 2-3 günde gezmek mümkün.

Dalaman’a yaklaşık olarak 80 km mesafede bulunan Marmaris, eşsiz koyları ile dikkat çeker. Marinaları, eğlence hayatı ve aktiviteleri ile birçok etkinliği kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İçmeler Plajı, Kleopatra Adası, Uzunyalı Plajı, Bördübet Koyu, Kızkumu, Boncuk Koyu, Turunç Plajı, Amos Antik Kenti, Baca Mağarası, tekne turları ve benzeri yerler Marmaris’in başlıca gezi lokasyonlarıdır. Aynı zamanda Marmaris’te birçok su sporunu gerçekleştirmek mümkün. Dalaman’dan ulaşım sağlanabilen bir diğer yer ise Datça’dır. Yaklaşık olarak 2,5 saatlik uzaklıkta bulunan Datça, el değmemiş doğası ve endemik türleri ile dikkat çeker. Dar yolları ve birçok koyu ile yerli-yabancı turistin uğrak noktasıdır.

Dalaman’da Konaklama

Yerli ve yabancı turistin yoğun ilgi gösterdiği Dalaman’da birçok farklı kategoride konaklama alanları mevcuttur. Özellikle otellerin ve apartların hâkim olduğu alanlarda rezervasyon yaparak konaklama imkânı mevcuttur. Ayrıca çadır ve karavan gibi alanlarda kamp kurarak konaklama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Dalaman’da yer alan kamp alanları sessiz, sakin ve doğanın hâkim olduğu alanlardan oluşmaktadır. Çadır-karavan kamp alanlarında kişisel ihtiyaçların giderilebileceği yapılar bulunur. Bu sayede rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Dalaman’da konaklama alternatifi olarak bir diğer kategori ise tekne turları ve mavi turlardır. Bu turlar aracılığı ile istediğiniz koyda konaklayabilirsiniz. Günlük ve haftalık kiralama seçenekleri ile yer alan mavi turlar Mayıs ile Ekim ayları arasında tercih edilebilir özelliktedir. Konaklama seçenekleri bakımından villa kiralama ve ev kiralama opsiyonları da mevcuttur. Rezervasyon ile ya da anlık olarak ev kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dalaman’da Yeme ve İçme Faaliyetleri

Dalaman’da deniz kıyısında yer alan balık restoranları butik olarak ve büyük işletmeler aracılığı ile desteklenir. Balık sofralarının yanında yer alan mezeler ile lezzetlenen akşam yemeğinizi Dalaman merkezde ya da Dalaman’a yakın lokasyonlarda gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda balık restoranlarının yanı sıra fast food ve ev yemekleri için oluşturulmuş lokantalar da mevcuttur. Genelleşmiş fast food restoranlarını hem şehir merkezinde hem de alışveriş merkezlerinde görebilirsiniz. Sulu yemek severler için oluşturulan ev yemeği lokantaları da mevcuttur. Ayrı olarak köy kahvaltısı ile ünlenen birçok kahvaltı lokasyonunu da Dalaman’da bulabilirsiniz. Dalaman’a oldukça yakın mesafede olan Köyceğiz’de çeşitli doğal parklar vardır. Bu parklarda bulunan şelale ve benzeri yerlerde kahvaltı yapabilir ya da öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ege Bölgesi ile özdeşleşmiş; peynirli, otlu, patatesli ve kıymalı olmak üzere birçok gözleme çeşidini de yörenin doğal ayranı ile tüketebilirsiniz.

Dalaman’da Yapılabilen Aktiviteler

Dalaman ve çevresinde yer alan lokasyonlarla beraber farklı kategoride aktivite seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle aksiyon, eğlence ve günübirlik turlar gibi çeşitli opsiyonlar yer alır. Dalaman’da yer alan günübirlik turlar, birçok ziyaretçi tarafından tercih edilir. İlçede bulunan tur için Akkaya Vadisi günübirlik bir şekilde gezilmektedir. Rezervasyon seçenekleri ile yapılabilen turlar, ziyaretçi sınırlandırmasına sahiptir. Aynı zamanda Dalaman’da yapılabilecek bir diğer tur ise balık avı turudur. Yörede yetişen balıkların tutulması ile gerçekleşen tur, günlük ve saatlik seçenekleri ile yapılır. Balık avı için tercih edilen tekneler optimum boyutta ve sınırlı kişi sayısı ile faaliyet gösterir. Dalaman’da yapılan tekne turlarında rafting ve çay gezisi aktiviteleri mevcuttur.

Özellikle aksiyon sevenler için tercih edilen rafting turları, günübirlik yapılır. Günübirlik rafting turları, Muğla-Dalaman, Fethiye-Dalaman, Dalaman-Gökova arasında ve Dalaman-Çay rafting arasında gerçekleşir. Ayrıca Dalaman’dan kalkan Fethiye tekne turları, günübirlik olarak Gökova, Dalyan, Sedir Adası, Köyceğiz, Caretta ve İztuzu Plajı’nı ziyaret eder. Günübirlik olarak gerçekleşen turlarda yeme-içme faaliyetleri tekne tarafından karşılanır. Dalaman’da yapılabilecek bir diğer aktivite ise Dalyan nehir gezisi olarak ziyaretçilere hizmet eder. Sazların içerisinde kalan nehirde dolaşarak Dalaman’ın doğasını izleyebilirsiniz. Kalabalık gruplar ile ya da özel olarak kiralanan tekneler aracılığı ile Dalyan’da yer alan kaya mezarlarını izleyebilirsiniz. Saatlik olarak düzenlenen turlar, optimum boyuttaki tekneler aracılığı ile gerçekleşir.

dalaman

Dalaman Dalaman Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

19 °C

19 °C

Uçuş süreleri

Dalaman

Ankara

2 sa 20 dk

Dalaman

Adana

2 sa 10 dk

Dalaman

Van

2 sa 40 dk

Dalaman

Samsun

2 sa 10 dk

Dalaman

Trabzon

3 sa

Dalaman

Gaziantep

2 sa 20 dk

2 sa 30 dk

Dalaman

Ordu

2 sa 20 dk

Dalaman

Kayseri

2 sa 25 dk

Dalaman

Erzurum

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

Dalaman Dalaman varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.447,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.632,07TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.645,24TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.645,24TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.630,12TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis