Dubai Türkiye Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Dubai İstanbul uçak biletleri

5.956,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

21 Eyl 2023

21 Eyl 2023

5.669,40TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Eyl 2023

24 Eyl 2023

5.942,54TRY'den
başlayan fiyatlarla

15 Eki 2023

15 Eki 2023

5.198,31TRY'den
başlayan fiyatlarla

16 Eki 2023

16 Eki 2023

5.485,58TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Şub 2024

28 Şub 2024

Dubai Türkiye Uçak Bileti 

Türkiye Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Her yıl on milyonlarca misafire kapılarını açan Türkiye, turizm açısından son derece gelişmiş ülkeler arasında yer alır. Birbirinden etkileyici güzellikte olan doğal alanları, zengin mutfakları, gece hayatı, doğal manzaralar sunan yerleri ve kültürel etkinlikleri kendine hayran bırakır. Türkiye’nin yüz ölçümünün yüzde doksan yedisi Asya, yüzde üçü ise Avrupa kıtasında yer alır. 

Türkiye hem Asya hem de Avrupa’da toprağı olan tek ülkedir. Ayrıca dünyanın 7 harikası olarak kabul edilen eserlerden biri olan Artemis tapınağı, Türkiye’de yer alır. Türkiye’nin dili Türkçedir. Türkiye’nin nüfusu en kalabalık ve her açıdan en gelişmiş şehri İstanbul’dur.

Türkiye’nin nüfusu 84 milyon 680 bin 273 kişiden oluşur. Türkiye üzerinde toplamda 82 bin tane cami vardır. Türkiye’nin Karadeniz kıyısı 1.650 km uzunluğundadır.. Ayrıca ülke çay, fındık, incir üretiminde ve satılmasında Dünya üzerinde birinci sırada yer alır. Türkiye’nin başkenti Ankara’dır. Ancak bunu duyan turistler çok şaşırır. Çünkü İstanbul’u Türkiye’nin başkenti sanırlar. İstanbul’un toplam nüfusu 15 milyondur. Yani bu şehrin nüfusu 131 ülkeden daha fazladır. 

Türkiye’de popüler olan bir lezzet Türk lokumu, en eski ve en güzel tatlılardan biridir. Bunun dışında ülkede 13 tane eser UNESCO dünya mirası listesinde yer alır. Türkiye en çok gezilen ülkelerin arasında 6. Sırada yer alır. Bünyesinde bulundurduğu camiler, müzeler, mağaralar, çarşılar, alışveriş merkezleri, şelaleler, plajlar, sahiller, göller, meydanlar, kaleler, kuleler, kiliseler gibi daha pek çok yer ve eser vardır. Üstelik ülkede her şehrinin mutfağı enfes lezzetler sunar. Adana’da Adana kebabı ve Adana lahmacunu, Şanlıurfa kebap ve pideler, Gaziantep baklava ve yaprak sarması gibi daha pek çok lezzeti sıralayabiliriz. 

Türkiye’de Gezilmesi Gereken Yerler

Türkiye doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve eserleri, kültürel etkinlikleri, gece hayatı ve birbirinden eşsiz lezzetler barındıran mutfakları ile bilinir. Ülkenin her noktasında bulunan bu güzellikleri görmek ve lezzetleri tadabilmek için en az 1 ayınızı ayırmanız gerekir.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’ya gidebilirsiniz. Ankara’da Ulu Önder Atatürk’ün kabri olan Anıtkabir’i ziyaret edebilirsiniz. Kızılay, ulus, Bahçelievler gibi kalabalık ve hareketli noktalara giderek alışveriş yapabilir, eşsiz lezzetleri tadabileceğiniz mekanlarda oturabilirsiniz. Doğal güzellikleri arasında bulunan Moğan Gölünü, Eymir Gölünü ve Karagölü ziyaret edebilirsiniz. 

Türkiye’nin en büyük, en kalabalık ve en güzel şehri olan İstanbul’u ziyaret edebilirsiniz. 3 büyük boğaz köprüsünü sunan şehir sizi eşsiz manzarası ve güzellikleri ile ağırlar. Galata kulesi, Eminönü, Büyükada, Ayasofya cami, Süleymaniye Cami, Sultan Ahmet cami ve Topkapı sarayı görülebilir. En popüler çarşılardan Kapalıçarşı da 4.000 tane dükkan yer alır ve 64 tane sokağı vardır. İstanbul’un sokaklarında gezerken köfte ekmek, kokoreç ve balık ekmek deneyimleyebilirsiniz. 

Türkiye’nin Ege ve Akdeniz bölgesini ziyaret etmeden ülkeden ayrılmamalısınız. Bodrum, Muğla, Antalya, İzmir, Manisa, Mersin, Adana, Aydın ve Denizli’ye gidebilirsiniz. Deniz, kum, güneş üçlüsünü yaşayabileceğiniz Ege ve Akdeniz bölgesinde şelale, göl, mağara, tarihi kilise, cami, müze gibi alanları ziyaret edebilirsiniz. 

Hem kültür turu yapmak hem eşsiz lezzetleri tatmak hem de tarihi noktalara şahit olmak için Güneydoğu Anadolu bölgesine veya Doğu Anadolu Bölgesine gidebilirsiniz. Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Kilis, Erzurum ve Malatya ziyaret edilebilir. Buradaki eşsiz lezzetler denenmeli, tarihi ve kültürel alanlara gidilmeli ve doğal güzelliklerine şahit olunmalıdır. 

Türkiye’nin Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Türkiye köklü bir geçmişe sahip olan ülkelerden biridir. Ülkede görebileceğiniz pek çok tarihi ve kültürel alan vardır. Camiler, mağaralar, müzeler, tarihi kiliseler, tapınaklar, kuleler, kaleler, tarihi sokaklar ve meydanlar yer alır. Türkiye’nin kuruluşunda ve kurtuluşunda önemli bir konuma sahip olan Çanakkale mutlaka ziyaret edilmelidir. Şehitlik, müzeler, camiler ziyaret edilebilir. 

Başkent Ankara’da Ulu Önder Atatürk’ün kabrinin olduğu Anıtkabir görülmeye değerdir. Bunun dışında Agustus Tapınağı, Ankara kalesi, Hamamönü tarihi Ankara evleri, Ankara bağ evi, Ankara Ulucanlar cezaevi müzesi ve Hacı Bayram veli camii görülmelidir. 

Türkiye’nin kadim şehri olan Şanlıurfa da yer alan Göbekli tepe de ziyaret edilmelidir. Geçmişi 12 bin yıl öncesine kadar dayanan bölgede tarihten izler taşıyan yapı ve eserlere şahit olabilirsiniz. İlk Hristiyan kilisesi ülkenin Antakya metropolünde yer alır. 

Türkiye’de St. Pieere Kilisesi Hatay’da yer alır. Aynı zamanda Adana Taş köprü, Mersin Kız Kalesi, Mersin Cennet Cehennem Mağaraları, Antalya Aspendos Kalesi, Patara Antik kenti, Perge Antik kenti ve Kaleiçi ziyaret edilmelidir. Türkiye’de ziyaret edilmesi gereken diğer tarihi yerler arasında Burdur’da bulunan İnsuyu mağarasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Türkiye Kenti

Dünya’da en çok ziyaretçisi olan ülkeler sıralamasında 6. sırada yer alan Türkiye, ziyaretine gelen yerli ve yabancı turistlere pek çok kültürel etkinlik olanağı sunar. Hemen hemen her şehrin de gece hayatı aktiftir. Barlardan diskolara, Publardan gece kulüplerine, cluplardan meyhanelere kadar pek çok seçenek yer alır. 

Türkiye’nin birçok şehrinde şenlik, festival ve konserler de eksik olmaz. Birbirinden değerli sanatçıların konserlerine katılabilirsiniz. Ayrıca yemek, film, müzik festivali gibi daha pek çok festivalin düzenlendiği ülkede gittiğiniz tarihlerde festival ve şenlik olursa katılmalısınız. 

Türkiye’nin her ilinde birbirinden değerli ve popüler markaları barındıran alışveriş merkezleri vardır. Alışveriş merkezlerine giderek hem kendinize hem de sevdiklerinize bir şeyler alabilirsiniz. Sahil kenarında ya da doğada yürüyüş yapabilirsiniz. Ülkede piknik yapılacak ve doğayla baş başa kalınacak pek çok yer vardır. Buralara giderek hem piknik yapabilir hem de fotoğraflar çekilebilirsiniz. Farklı illerde düzenlenen müzik festivalleri, yılın değişik aylarında yapılabilmektedir. Uluslararası Nilüfer Müzik Festivali Bursa ilinde yapılan ve son derece renkli geçen bir kutlamadır. Festivaller ve etkinlikleriyle meşhurlaşmış olan İstanbul’da da farklı semtlerde sanat, kültür ve gastronomi adına düzenlenen etkinlikler vardır. İstanbul’da en popüler olan Radar Live ve Rumeli Hisarı konserleri, birçok kişinin katılım sağladığı organizasyonlardır. Zeytinli Rock Festivali, Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali ise müzik ve tiyatro tutkunlarını ilgilendirecek niteliktedir.

Türkiye’de Konaklama İmkanları 

Her yıl on milyonlarca turist Türkiye’ye gelir. İş, eğitim, turistik gezi, sağlık turizmi, kültür turu ve daha pek çok sebepten dolayı Türkiye’yi ziyaret ederler. Türkiye ise ziyaretine gelen turistlere birbirinden çeşitli ve lüks olanaklarda konaklama yerleri sunar. Lüks otellerden şehir otellerine, butik otellerden pansiyonlara, apartlardan günlük evlere, villalardan bungalov evlere, tarihi konaklama yerlerine kadar daha pek çok konaklama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

İstanbul’a gittiğinizde şehir merkezinde ve ilçelerinde bulunan otellerde konaklayabilirsiniz. Her şey dahil konsepte sahip olan bu otellerde konforlu bir biçimde kalabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinde bulunan günlük ev, apart ve pansiyonları da tercih edebilirsiniz. Özellikle bütçesi kısıtlı olan misafirler bahsi geçen konaklama tesislerini tercih edebilirler. Şehir merkezinde konakladığınız zaman İstanbul’un birçok noktasına giden ulaşım araçlarına kolay bir şekilde erişebilirsiniz. İster Asya isterseniz Avrupa kıtasında konaklayın, konforlu ve eğlenceli bir konaklama olacağından emin olabilirsiniz. 

Ankara’nın hem ilçesinde hem de şehir merkezinde bulunan otellerden tercih edilebilir. Beypazarı ve çubuk gibi ilçelere gidildiğinde daha otantik tarza sahip olan konaklama yerlerine başvurulabilir. Ege ve Akdeniz Bölgesinde deniz kum güneş üçlüsünü yaşarken villa, bungalov ev, lüks otel veya butik otel tercih edebilirsiniz. Bahsi geçen konaklama yerleri hem şehir merkezinde hem de sahil kenarlarında yer alır. Şehir merkezinde konaklarsanız hem gezilecek yerlere çabucak ulaşabilir hem de ulaşım araçlarını çabuk bulabilirsiniz. 

Türkiye’deki lüks oteller genelde her şey dahil konsepte sahiptir. İçeriğinde spor salonu, sauna, SPA, kafeterya, bar, kapalı veya açık havuz gibi daha pek çok hizmete yer verirler. Bu da sizlerin daha konforlu ve eğlenceli bir tatil geçirmenize olanak sağlar. Ayrıca Türkiye’nin mükemmel lezzetlerine yer veren otellerde Türkiye’nin muhteşem yemeklerini tadabilirsiniz. Türkiye’deki otellere, butik otellere veya diğer konaklama seçeneklerine başvurduğunuz zaman oldukça sıcak karşılanırsınız. 

Türkiye’de Mutlaka Denenmesi Gereken Lezzetler

Türkiye’nin her şehri birbirinden lezzetli ve doyurucu yemekler, tatlılar, içecekler, hamur işleri, deniz ürünleri vb. tarzda tatlar sunar. Birbirinden eşsiz güzellikte olan yemekler hem sunumuyla hem de lezzetiyle yerli ve yabancı turistlerin dilinden düşmez. Ankara’ya yolunuz düştüğünde mutlaka çubuk turşusunu, Beypazarı güvecini, Atatürk orman çiftliğinde kokoreci, Ankara tava ve Ankara simidini denemelisiniz. İstanbul’a gittiğinizde sokak lezzetlerinden olan kokoreci, köfte ekmeği ve balık ekmeği denemelisiniz. Özellikle Eminönü’ne giderek ister sokak satıcılarından ister restorana girerek bu lezzetlerden denemelisiniz. 

Ege ve Akdeniz Bölgesinde hafif ama doyurucu olan lezzetlerden denemelisiniz. İzmir köfte, Börülce, Kabak çiçeği dolması, Zeytinyağlı Fava, Şevketi Bostan ve Ege usulü keşkek denemelisiniz. Bu lezzetlerin yanı sıra soğuk ve lezzetli olan içeceklerini denemeden oradan ayrılmamalısınız. Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu Lezzetleri, Türkiye’de en çok sevilen lezzetler arasında yer alır. 

Gaziantep’e yolunuz düşerse ilk olarak baklava yemelisiniz. Bol fıstıklı veya cevizli baklavayı kaymak veya dondurma ile yiyerek midenizi şenlendirebilirsiniz. Ayrıca Gaziantep tava, kebap ve sulu yemeklerinden mutlaka tatmalısınız. Adana’da yemek bakımından son derece zengin ve çeşitlidir. Adana’da mutlaka Adana Yöresel Yemekleri, Adana Kebap, Ciğer, Adana Usulü İçli Köfte (Kibbe), Şırdan Dolması, Fellah köftesi, Analıkızlı ve Kırkkatı denemelisiniz.

Karadeniz bölgesine gittiğinizde Rize, ordu, Trabzon ve Giresun lezzetlerini mutlaka tatmalısınız. Örneğin, Rize’de mutlaka Muhlama, Etli Kuru Fasulye, Hamsiköy Sütlaç, Rize Kavurması, Saç Kavurma, Rize Pidesi, Pekmezli Kabak Tatlısı ve Laz Böreğini denemelisiniz. Trabzon’a gittiğinizde ise sütlaç, Akçaabat köftesi, Kuymak, Beton Helva (Taş Helva), Laz Böreğini ve Hamsiyi denemelisiniz. 

Bursa ve Bursa mutfağı da mutlaka görülmelidir. Kestane şekeri, kokoreç, Bursa şeftalisi, cevizli lokum, İskender kebap, Düğün helvası, mihaliç ve Dağ çileğini mutlaka denemelisiniz. Üstelik bu lezzetlerden satın alarak ister evinize ister sevdiklerinize götürmelisiniz. 

Türkiye’ye gittiğinizde Kahramanmaraş’a gitmeyi ve birbirinden eşsiz lezzetlerini tatmayı unutmamalısınız. Tirşik çorbası, Un sucuğu, Maraş köftesi, Maraş tava, Eli böğründe yemeği, Acem pilavı, Yaprak sarması ve Yoğurtlu dövme çorbası mutlaka denenmelidir. Kahramanmaraş’ta denemeniz gereken bir diğer lezzet de Maraş dondurmasıdır. İster tatlıların yanında isterseniz tek başına bu lezzeti tadabilirsiniz. 

Türkiye’de Ulaşım Olanakları

Dubai’den Türkiye’ye yaklaşık 3 saat 27 dakikanın sonucunda varmış olursunuz. Türkiye’nin birçok şehrinde havalimanı bulunduğu için istediğiniz şehre iniş yapabilirsiniz. Türkiye şehirler arası ve şehir içinde tercih edebileceğiniz pek çok ulaşım olanağı vardır. Ancak bu ulaşım araçları konfor ve fiyat olarak birbirinden farklılık gösterir. Her ziyaretçinin bütçesine ve beklentisine hitap eden ulaşım araçları vardır. Türkiye’de tercih edebileceğiniz ulaşım araçları arasında otobüs, minibüs, dolmuş, havalimanı servis araçları, tramvay, metro, taksi ve araç kiralama seçenekleri yer alır. Bu seçeneklerden bütçenize ve konforunuza hitap edeni seçerek yolculuk yapabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım 

Türkiye havalimanlarından herhangi birine ulaştığınızda şehir merkezine gitmek için taksi tercih edebilirsiniz. Taksiler konforlu ve keyifli yolculuk geçirmeniz için ideal seçeneklerdir. Ancak bütçesi kısıtlı olan gezginler için taksi pek tavsiye edilmez. 

Minibüs ile Ulaşım

Türkiye havalimanlarından şehir merkezine veya otele minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Bu araçlar da ekonomik ulaşım araçları arasında yer alır.

Servis Araçları ile Ulaşım

Türkiye’nin pek çok havalimanından şehir merkezine ve otogara hizmet veren özel servis araçları vardır. Servis araçlarıyla hem konforlu hem de ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Türkiye havaalanlarından, şehir merkezine gitmek üzere otobüslere de başvurabilirsiniz. Otobüsler farklı duraklarda durduğu için yolculuk süresini biraz uzayabilir. Ancak Türkiye’de ulaşım seçenekleri arasındaki en uygun fiyatlı ulaşım aracıdır. Bu seyahat yöntemlerinden faydalanmak üzere kart da çıkartmanız gerekebilir. 

Metro ile Ulaşım

Türkiye’nin pek çok şehrinde ulaşım araçlarından biri olan metro da vardır. Metro en hızlı ve en rahat ulaşım olanaklarından bir tanesidir. Havalimanından şehir merkezine veya gezilebilecek noktalara metro ile gidebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Türkiye havalimanlarında araç kiralama şansınız son derece fazladır. Birçok şirket lüx veya orta segment arabalar ile yerli ve yabancı turistlere kiralama hizmeti verir. Türkiye Havaalanlarına indiğiniz ilk anda, araç kiralayarak şehir merkezine, gezilecek yerlere veya otelinize ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’de bulunduğunuz sürece pek çok mekana araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tatiliniz bittiğinde ise, yine havalimanında aracı teslim ederek ülkeden ayrılabilirsiniz. 

Tramvay ile Ulaşım

Türkiye’nin pek çok şehrinde ulaşım araçlarından biri olan tramvay da vardır. Tramvay en hızlı ve en rahat ulaşım olanaklarından bir tanesidir. Havalimanından şehir merkezine veya gezilebilecek noktalara tramvay ile gidebilirsiniz. 

Dubai Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım Nasıldır?

Dubai şehir merkezinden Dubai Havalimanına ulaşım için çeşitli toplu taşıma araçları vardır. Bu araçlar arasında yer alan metro, en hızlı ve en uygun ulaşım için idealdir. Dubai’nin modern metro ağıyla trafiğe takılmadan havalimanına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında otobüs ve taksi de tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak bakıldığında en uygun olarak metro ve otobüs tercih edebilirsiniz. 

Dubai ile Türkiye Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Dubai ile Türkiye arasında gerçekleştirilen seferler aktarmalı ve aktarmasız olarak gerçekleştirilir. Bu iki şehir arasında gerçekleştirilen yolculuğun süresi genellikle 3 saat 27 dakikadır. Ancak bu süre, uçuşun yapıldığı anlık şartlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aktarmalı uçuşların süresi doğal olarak biraz daha uzun gerçekleşebilir. 

Dubai ile Türkiye Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Dubai ile Türkiye arası kara yolu mesafesi yaklaşık 3.282 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak ifade edilen mesafe 2.423 kilometreye kadar iner. 

Dubai ile Türkiye Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Birçok uçuş firması, Dubai ile Türkiye arası uçuş seferleri düzenler. Aktarmalı veya aktarmasız şekilde gerçekleştirilen bu seferlerde, uygun fiyatlı biletlere rastlamak mümkündür. Firmaların sunduğu fiyat tekliflerine ve avantajlarına bakılarak çok uygun maliyetlere bilet satın alınabilir. Havayolu şirketlerinin uyguladığı indirim ve kampanyaları da takip etmelisiniz. Bu kampanyalar doğrultusunda yapılan fiyat indirimleri sayesinde, uygun fiyata Türkiye’ye seyahat edebilirsiniz. Yılın belli zamanlarında havayolu şirketleri belli kampanyalar düzenleyebilmektedir. 
İstanbul Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

23 °C

23 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Dubai Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

38 °C

36 °C

Uçuş süreleri

4 sa 30 dk

Dubai

İzmir

4 sa 55 dk

Dubai

Ankara

4 sa 25 dk

Dubai

Antalya

4 sa 25 dk

Dubai

Adana

6 sa

Alternatif uçuşlar

Dubai çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

6.177,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

4.282,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.991,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.679,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis