Dubrovnik Erzurum Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Dubrovnik Erzurum uçak biletleri

Dubrovnik - Erzurum
uçuşları

Dubrovnik Erzurum Uçak Bileti 

Erzurum Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Erzurum, zengin tarihi, kültürel yapısı ve doğal güzellikleri ile dikkat çeker. Erzurum son derece gelişmiş ve modern bir şehirdir.2022 verilerine göre 756 bin 52 kişiden oluşur. Bu nüfus verilerine göre Ülkemizin nüfus sıralamasında 29. Sırada yer alır. Ayrıca Doğu Anadolu bölgesinin en büyük şehirlerinden biridir. 

Erzurum’un denizden yüksekliği 1.900 metre olup, Palandöken Dağının eteklerinde yer alır. Palandöken kayak merkezi Erzurum’un her yıl milyonlarca turist çekmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra kültürel ve tarihi yerleri hem Türkiye’den hem de dünyadan ziyaretçi çeker. Erzurum tarih öncesi dönemlerde pek çok siyasi durumlara şahit olmuştur. Nedenleri arasında coğrafi konumunun iyi bir yerde bulunması yer alır. Doğal güzellikleri arasında yer alan ovaları, gölleri ve akarsuları sayesinde şehirde tarım var hayvancılık faaliyetleri son derece gelişmiştir.

Erzurum’da Gezilmesi Gereken Yerler

Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Erzurum çok sevilerek ziyaret edilir. Doğal güzellikleri, kültürel yapısı, tarihi değerleri, kültürel etkinlikleri ve lezzetli mi lezzetli mutfağı yılın her döneminde turist çekme potansiyeline sahiptir. Bu şehri dilerseniz kış aylarında dilerseniz yaz aylarında ziyaret edin;metropolde gezilmesi gereken pek çok yer vardır. 

Erzurum’a kış aylarında gittiyseniz eğer mutlaka Palandöken kayak merkezinde kayak, snowboard veya yamaç paraşütü yapmalısınız. Hem ünlülerin hem influcenlerin hem de turistlerin akınına uğrayan Palandöken Kayak merkezin de mutlaka kış tatili yapılmalıdır. Bunun dışında şehrin simgesi haline gelen Erzurum kalesini ve Erzurum Saat kulesini mutlaka görmelisiniz. Erzurum’da görmeniz gereken diğer yerler arasında Çifte Minareli Medrese, Erzurum Ulu camii, Kocakaya Gözetleme Kulesi, Erzurum Evleri ve Tortum Şelalesi yer alır. 

Erzurum’da Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

En eski yerleşim yerlerinden biri olan Erzurum, geçmiş dönemlerde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Haliyle şehirde kule, camii, müze, medrese gibi daha pek çok tarihi ve kültürel yer oluşmuştur. Erzurum’da mutlaka görülmesi gereken tarihi yerler arasında ilk olarak Çifte Minerali Medrese, Erzurum Kalesi, İspir Kalesi ve Yakutiye Medresesini sayabiliriz. 

Üç Kümbetler, Erzurum’da mutlaka görülmesi gereken tarihi yerdir. Anadolu Selçuklu mezar yapılarının en güzel örneği olan kümbetler, Çifte minerali medresenin yakınında yer alır. Bunun dışında Bakırcı cami, Caferiye cami, İbrahim Paşa cami, Kurşunlu cami ve Hasan Kale mutlaka görülmelidir. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi Erzurum 

Erzurum’un doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel yapısı gereği turistlerin gezi listesinde yer alır. Şehirde gezilecek ve görülecek yerler kadar kültürel etkinlikler ve gece hayatı da dikkat çeker. Gündüz şehrin birçok noktasını keşfettikten sonra geceleri keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Erzurum’da bol bir şekilde restoran, kafe, bar ve gece kulübü gibi mekanlar vardır. Bu mekanlara giderek hem doyasıya eğlenebilir hem de lezzetli içecek ve yiyeceklerden tadabilirsiniz. Bunun dışında Erzurum’da her yıl festival, şenlik ve konser düzenlenir. Her dönemde düzenlenen çeşitli festival ve konserler, gittiğiniz tarihlerde de olursa onlara katılarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Erzurum’da Konaklama Kolaylığı 

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Erzurum da konaklama seçenekleri çok fazladır. Misafirperver halkı her misafirin isteğini karşılamak üzere otel, pansiyon ve ev gibi konaklayacağınız pek çok seçenek oluşturmuştur. Bu seçenekler hem şehir merkezinde hem de ilçe ve palandöken kayak merkezinde konumlanmıştır. Şehir merkezinde kalmak isteyenler için 3,4 ve 5 yıldızlı oteller bulunurken; ev arayanlar için lüks villalar ve butik otel seçenekleri vardır. Palandöken kayak merkezinde ise 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller vardır. Sizde bütçenize ve beklentinize uygun olan seçenekleri inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla konaklayabilirsiniz. 

Denemeniz Gereken Erzurum Lezzetleri

Doğu Anadolu’nun gözde şehri olan Erzurum’da yemek kültürü oldukça zengindir. Şehre has çorbalar, birbirinden lezzetli yemekler, çeşitli meze ve salatalar göz doyurduğu gibi mideyi de tıka basa doldurur. Bu lezzetler her damak zevkine hitap etmeyi başarır. 

Herkes bilir ki Oltu kebabı bir diğer ismiyle Çağ kebabı, şehirde en çok sevilen lezzetlerinden biridir. Bu lezzetin şanı yayıldığı için ziyarete giden yerli ve yabancı turistlerde ilk olarak Çağ kebabını tatmak ister. Aşotu çorbası, ayran aşına benzeyen leziz bir çorbadır. Özellikle kış aylarında Erzurum’a gidecekseniz akşam yemeğinde kete ile beraber tüketilebilirsiniz. Erzurum yalnızca yemekleri ve içecekleri ile değil; tatlılarıyla da ünlü bir şehirdir. Gezinizde enerji toplamak üzere Kadayıf Dolması, Harire Tatlısı ve Höşmerim Tatlısını mutlaka denemelisiniz. 

Erzurum’da Ulaşım Olanakları 

Dubrovnik’ten Erzurum’a 50 dakika gibi bir sürenin sonunda ulaşmış olursunuz. Erzurum gezisi sırasında kullanabileceğiniz pek çok ulaşım aracı vardır. Bu ulaşım alternatifleri fiyat ve konfor bakımından birbirinden çok farklıdır. Ancak Erzurum’da her beklentiye ve bütçeye hitap eden ulaşım aracı vardır. Bunlar arasında taksi, otobüs, minibüs, özel araç gibi seçenekleri sayabiliriz. 

Otobüs ile Ulaşım

Erzurum’daulaşım seçeneklerinden en ekonomik olan ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Erzurum Havaalanından şehir merkezine ve başka alana belediye otobüsleri vasıtasıyla kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz merkeze dilerseniz otelinizedilerseniz de gezip görmek istediğiniz yerlere belediye otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Minibüs ile Ulaşım

Erzurum şehir içi ulaşımında kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise minibüstür. Erzurum’un pek çok noktasına giden minibüsler ile kısa zamanda iyi bir yolculuk geçirebilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Erzurum havalimanından araç kiralayarak da geziye başlayabilirsiniz.Birçok firmanın verdiği araç kiralama hizmeti ile orta segment veya lüks arabalardan bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Erzurum Havalimanına indiğinizde tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise taksidir. Hem konforlu hem de pratik bir seçenek olan taksiler ile kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Ancak taksiler bütçesi kısıtlı olan ziyaretçiler tarafından pek tercih edilmez. 

Dubrovnik Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıl Gerçekleşir?

Dubrovnik Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 16 kilometre uzaklıkta yer alır. Dubrovnik havalimanı yolcu hacmi bakımından Zagreb ve Split Havalimanından sonra Hırvatistan’ın üçüncü büyük havalimanıdır. Erzurum havaalanına en ekonomik şekilde ulaşabilmeniz için belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Bunun dışında taksi ve servis aracı ile de konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Dubrovik ile Erzurum Uçuşu Kaç Saat Sürer?

Dubrovik ile Erzurum arası seferler yaklaşık olarak 50 dakika sürer. Birbirinden farklı şirketlerle gerçekleştirebileceğiniz uçuşlarda istediğiniz konforu ve rahatlığı bulabilmeniz için siz değerli yolculara pek çok seçenek sunulur. 

Dubrovik ile Erzurum Arası Mesafe Kaç Kilometre?

Dubrovik ile Erzurum arası mesafe kuş uçuşu olarak yaklaşık 923 kilometredir. Karayolu ile yaklaşık 1.249 kilometreye ulaşan yolculuk uçakla 923 kilometreye kadar düşer. 

Dubrovik ile Erzurum Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Dubrovik ile Erzurum arasında gerçekleştirilen uçuş hizmeti pek çok firma tarafından düzenlenir. Uçak şirketleri müşterilerini mutlu etmek için kimi zaman indirim ve avantajlar düzenler. Bu sayede onların daha ekonomik fiyatlara gidecekleri şehirlere ulaşmalarını sağlarlar. Bu durumdan faydalanabilmek için uçak firmalarını takip etmeniz gerekir.

Dubrovnik

Erzurum Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

-2 °C

-2 °C

Uçuş süreleri

Erzurum

İstanbul

1 sa 50 dk

Erzurum

Ankara

1 sa 30 dk

Erzurum

İzmir

2 sa 10 dk

Erzurum

Bursa

1 sa 45 dk

Erzurum

Antalya

2 sa 35 dk

Erzurum

Adana

2 sa 30 dk

Erzurum

Dalaman

2 sa 40 dk

Erzurum

Çanakkale

2 sa 50 dk

Erzurum

Denizli

2 sa 50 dk

Erzurum

Bodrum

2 sa 50 dk

Erzurum

Prag

4 sa 40 dk

5 sa

Erzurum

Amsterdam

5 sa 40 dk

Erzurum

Beyrut

3 sa 35 dk

Erzurum

Jakarta

13 sa 35 dk

Erzurum

Stuttgart

4 sa 55 dk

Dubrovnik Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

11 °C

8 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Dubrovnik çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

15.752,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
714,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.456,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.265,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.572,64TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.533,55TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum varışlı yurt dışı uçak biletleri

5.134,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.335,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.713,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
15.752,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis