Endonezya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Endonezya varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.283,14TRY'den
başlayan fiyatlarla

Endonezya Uçak Bileti

Endonezya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Güneydoğu Asya ve Okyanusya’da toprakları olan Endonezya Hint ve Pasifik Okyanusları arasında yer alan bir ülkedir. 17 binden fazla adadan oluşan adacıklar ülkesi olarak da bilinir. 268 milyon ile dünya genelinde nüfusu en fazla olan 4. ülke olarak bilinir. Aynı zamanda dünyanın en genç nüfusuna da sahiplik eder. Endonezya’da 30 yaşın altındaki insan nüfusu 165 milyondur. 268 milyon nüfusa sahip ülkede nüfusun %8’i 60 yaş üzerindedir. Bununla birlikte Endonezya yüzölçümünün toplamı 1.919,440 km²’dir ve dünyanın en büyük ülkeleri arasında 15. Sırada yer alır.

Çok fazla adadan oluşmasına karşın Endonezya’da beş ana ada vardır. Bu adalar Java, Sumatra, Borneo, Sulawesi ve Yeni Gine adalarıdır. Malezya ve Endonezya’nın paylaştığı Borneo dünyanın üçüncü büyük adası olurken Sumatra da dünyanın altıncı büyük adasıdır. Bu bağlamda Endonezya en büyük adalar niteliğini taşıyan adacıklara sahip bir adalar ülkesidir. Ayrıca ülkenin başkenti Jakarta’dır. Jakarta çok yoğun bir trafiğe sahip olduğundan genellikle bu bölgede ulaşım hava yolu ile gerçekleştirilir. Kendinize bir uçak kiralayarak seyahatinizde ulaşımı kolaylaştırabilirsiniz.

Endonezya ve Malezya arasında yer alan Borneo adası ülkenin nüfus olarak 4. kalabalık adası adasıdır. Adanın yüzölçümü ise 544.150 km²’dir. Kalimantan’ın nüfusu 15 milyondur. Yeni Gine dünyanın ikinci büyük adasıdır. Dünya genelinde en çok din çeşitliliğine sahip olan adalardan biridir.

Ekvatoral bir iklime sahip olan Endonezya’da nem oranı oldukça fazladır. Bunun dışında 740 farklı dil konuşulduğu görülür. Pek çok kişinin ülkenin yerel dillerini tercih ettiği bilinmektedir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Endonezya kültür açısından de çeşitlilik gösteren bir ülkedir. Aynı zamanda adacıklarıyla da kurulan bağlantı, yerlilerin farklı kültürlere sahip olduğunu da gösterir. Tüm bunlarla beraber Endonezya’da bir havalimanı bulunur. Sürekli olarak uçuş Endonezya’ya mümkündür. Direkt olarak merkeze gerçekleştirilen uçuşların ardından istenilen yerlere ulaşım gerçekleştirilir. Ayrıca belirtmeliyiz ki Endonezya’da çok fazla gezilecek bölge olduğundan günübirlik bir seyahat yerine uzun süreli bir konaklama seçeneğini değerlendirmeniz önerilir.

Endonezya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Endonezya dünyanın en geniş tropik ormanlarına sahip olan ülkelerden biridir. Bu bakımdan Endonezya’ya gittiğinizde gezip görebileceğiniz onlarca farklı popüler ve bilinmeyen yerler vardır. Endonezya’da mutlaka gezilmesi gereken yerlerin başında Raja Ampat gelir. Raja Ampat, adanın kuzeybatısında bulunur. Raja Ampat yanı zamanda Dört Kral olarak da geçer. 1.500 ada ve adacıklardan oluşan bir takımada yer alır. Raja Ambat su altı çok fazla su altı zenginliğine sahiptir. Bu nedenle de dünyanın en meşhur dalış noktalarından biridir. Su altı zenginliklerini Raja Ampat’ta oldukça keyifli bir deneyim ile görebilmeniz mümkündür.

Tanjung Puting Ulusal Parkı doğal güzelliği ile ziyaretçileri kendine hayran bırakan nadide yerlerden biridir. Ekoturizm kapsamında fazlasıyla popüler bir yer olan park turistlerin başlıca gezdiği yerlerden biridir. Çeşitli yerel tur firmaları vahşi yaşamı görebilmeniz için birkaç gün süren turlar düzenler. Bu turlara katılım göstererek vahşi yaşamlarına tanık olabileceğiniz canlılara yakından bakabilirsiniz. Orangutan ve timsahlar da dikkat çeken canlılardandır. Bir diğer gezebileceğiniz yerler arasında Flores Adası bulunur. Gerek kültürel gerekse ekolojik bakımdan Kelimetu Volkan Kalderası çeşitli renklere sahiptir. Flores aynı zamanda hızlıca büyüyen bir ekoturizm endüstrisine de sahiplik eder. Burada geleneksel köyleri ziyaret edebilirsiniz ve yerel yaşantıya sahip ailelerle kalıp kuş gözlemi yapabilirsiniz.

Torajaland Güney Sulawesi’nin dağlık bir arazisi ve Toraja insanlarının evi şeklinde nitelendirilir. Tongkonan adı verilen sivri uçlara sahip ev çatıları olan Torajalılar’ın evleri de görülmeye değerdir. Bu yörede yapılan cenaze törenleri de fazlasıyla dikkat çeken noktalardan biridir. Endonezya’ya gittiğinizde yıl boyunca bu törenleri görmeniz veya katılım göstermeniz mümkündür. Tüm bunların yanı sıra Endonezya’da gezip görebileceğiniz yerler arasında Bukit Lawang yer alır. Burada orangutanların korunması için bir yaşam alanı sağlanır. Böylece Bukit Lawang’a giderek orangutanları yakından canlı olarak da görebilirsiniz.

Bromo Tengger Semeru Ulusal Parkı, Lombok sahili, Komodo ulusal Parkı, Yogyakarta ve Bali mutlaka gezmeniz gereken yerlerdendir. Endonezya doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir ülke olduğundan adacıklarında bambaşka güzellikler görebilirsiniz. Özellikle de Bali, en çok turist akımına uğrayan yerlerden biridir. Tüm bu yerleri gezip yakından görebilmeniz için en az 3 günlük bir konaklamalı seyahat planı yapmanız gerekir. Bunun için öncesinde Endonezya uçak biletinizi alabilirsiniz.

Endonezya Tarihi

Endonezya birçok kültürün yaşantısının etkisinde kalmış ve tarihten günümüze kadar şekillenme göstermiştir. Bu kapsamda Endonezya’ya çok erken tarihlerde bir yerleşim başladığını belirtebiliriz. Sumatra’nın kuzeydoğusunda 1889’da bulunan Pitekantropus kemik kalıntıları erken dönemde bir yaşam olduğunun göstergesidir. Pleyistosen sürecinde belirli zamanlarda suların alçalıp adalar arasında bağlantıya olanak sağlamasıyla beraber insanlar takım adalarda dolaşabilme alternatifi kazanmışlar. Bu nedenle de ülkede yer yer, Güney Asya’da en eski çağlarda yerleşmiş insan topluluklarına rastlayabilirsiniz. Ufak tefek zenciler olarak da karşımıza çıkan Negritoların yanı sıra daha iri yapılı ve daha açık tenli Veddalar da vardır. Aynı zamanda Melanezyalı zenciler olan Papular da yerli halk arasındadır. Belirttiğimiz insan toplulukları Tarihöncesi dönemde gerçekleşen göç dalgaları kapsamında azınlık göstermeye başlamıştır. Günümüzde daha çok melez bir ırk Endonezya’ya hakimdir. Adalara önce Paleo- Mongoloyitler, sonra iadaiig yöntemiyle tarım yapan Proto Malezyalılar yerleşim gösterir. Daha sonrasında ise sulamayla pirinç tarımı tekniklerini, demir işlemeyi ve denizciliği bilen Deutero- Malezyalılar tarihte rol alır. Özellikle Cava, Sumatra, Bali ve Madura adalarına yayılan Malezya uygarlığının özellikleri maden işlemeciliği, dokumacılık, pirinç tarımı, çanak çömlek yapımıdır. Tarih çağlarındaki göçlerle birlikte insan sayısı az olsa da kültürel etkileşimlerin fazla olduğu öne sürülür. Aynı zamanda Endonezya’da Çin ve Hindistan’ın da büyük bir etkisi ve tarihte şekillenmesinde faydası olduğu görülür. Bağımsızlığını ilan etmeden önce Endonezya ayrıca bir dönem Avrupa sömürgeciliğinin başında yer almıştır. Bu bağlamda birbirinden farklı kültürlerin ve toplulukların yer aldığı adacıklar ülkesi olarak karşımıza çıkar.

Endonezya’da Katılabileceğiniz Etkinlikler ve Aktiviteler

Endonezya’da katılım gösterebileceğiniz etkinlik ve aktiviteler arasında birçok geleneksel ritüel ve festivaller vardır. Brezilya’nın dünyaca ünlü Rio Karnavalında olduğu gibi rengarenk ve aynı zamanda geleneksel giysilerin giyildiği Jember Moda Karnavalı düzenlenmektedir. Lombon Festivali ise yeni yılda ülkenin her yerinde kutlanmaktadır. Kültürel etkinlikler bakımından zengin olan ülke de sıklıkla müzik, dans ve caz festivalleri düzenlenir. Festivaller genellikle 2 veya üç gün sürekli devam eder. Endonezya da yapılan festivallere yerli halkın yanı sıra, çok daha fazla sayıda yabancı turist akın etmektedir. Bali Sanat Festivali ise kültüre ve sanata düşkün olanların her yıl kaçırmadan katıldığı bir etkinliktir. Eylül ayı Endonezya dans ve müzik etkinliklerinin yapıldığı aylardan biridir. Festival geleneksel kıyafetlerin giyildiği, eğlencenin yanı sıra yemek ve el sanatı ürünlerin de sergilendiği şölene dönüşür.

Lembah Baliem festivali yerlilerin yaşam biçimlerinin sergilendiği periyodik olarak ağustos ayında düzenlenir. Bölgenin geleneksel kültürü ve birbirinden çeşitli kıyafetleri bu festivalle gözler önüne serilir. Bu nedenle Endonezya’ya festivaller ülkesi demek yanlış olmaz. 

Özellikle de cenaze törenleri fazlasıyla ilginç gelen bir süreci kapsar. Bunun yanı sıra özel günlerin kutlandığı dönemlerde Endonezya’ya gelirseniz, festivallere de katılım gösterebilirsiniz. Yıl başı gibi çeşitli özel günler Endonezya’da da kutlanır. Bununla birlikte Endonezya yaz dönemi için tercih edilebilir başlıca yerlerdendir. Deniz kenarında gerçekleştirilen su sporlarına katılım gösterebilirsiniz. Aynı zamanda su altı dünyası bakımından zengin olan birçok farklı yer de vardır. Bu yerlerde dalış yaparak keyifli bir deneyim kazanacağınız aktiviteleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte Endonezya’da popüler olan yerleri tur eşliğinde gezerek doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Volkanik dağlardan oluşan yerlere de giderek eşsiz deneyimler elde edebilirsiniz.

Endonezya’da Konaklayabileceğiniz Yerler

Endonezya’da konaklama için en çok tercih edilen yöntemlerin başında ev kiralama gelir. Aynı şekilde pansiyon veya otel türünde yerlerde de seyahat süresince konaklama fırsatı yakalayabilirsiniz. Fazlasıyla uygun bir ücretlendirme dahilinde konaklayabileceğiniz çeşitli yerler vardır. Bali gibi tatil yapabileceğiniz yerlerde daha çok müstakil evler ve villalar bulunur. Eğer yaz turizmi ile ilgileniyorsanız Bali gibi deniz kenarı, sahil evlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra merkezden bir ev de kiralayabilmeniz mümkündür. Tüm bu olanakları değerlendirerek konaklama seçeneklerinizden birini kullanabilirsiniz. Uçuş öncesinde konaklayacağınız yeri seçmeniz, Endonezya’ya gittiğinizde sizlere kolaylık sağlar. Direkt olarak konaklama yapacağınız bölgeye ulaşım sağlarsınız.

Endonezya’nın Meşhur Yemekleri

Endonezya 17 binden fazla adadan oluşmasıyla beraber meşhur lezzetleri bakımından zengin olan ülkelerden biridir. Bu kapsamda tek bir çeşit Endonezya mutfağı yoktur fakat bölgesel yemek çeşitliliği vardır. Endonezya yemek kültürüne yabancı kalsanız da farklı tat ve lezzetleri tatma şansına sahip olursunuz. Bölgelerin yemek pişirme teknikleri birbirinden oldukça farklıdır. Bu da Endonezya’nın toplumsal kültürünün farklılığını ortaya koyan önemli ayrıntılardan biridir. Endonezya’nın yerel yemek pişirme teknikleri ve baharatları Hindistan, Ortadoğu, Çin ve Avrupa’dan etkilenmiştir. Yemeklerin tamamında kullanılan baharatlardan karanfil ve Hint cevizi gibi doğal baharatlar dünya mutfağına Endonezya ile tanıtılmıştır. Endonezya Endonezya’ya gittiğinizde deneyebileceğiniz birçok farklı lezzet ve tat vardır. Bu yemeklerin başında ise Baharat Adası Maluku gelir. Baharatlarıyla ünlü olan Maluku Adası dünyaca ünlü yemekleriyle tanınmış yerlerden biridir. Aynı zamanda Endonezya'nın neredeyse her bölgesinde bulunan nasi goreng, gado-gado, sate ve soto ülkenin ulusal yemekleri olarak karşımıza çıkar. Oldukça lezzetli olan bu tatların yanı sıra Sate de Endonezya’nın en popüler lezzetleri arasında yerini alır. En bilinen yemek çeşitlerinden olan Sate mangalda pişirilmiş tavuk etini oluşturur. Pişirilen eti soya sosuna bandırarak oluştururlar. Bu şekilde mangalda pişirilmesi ile servis edilir.

Hem Baharatlı et hem de sebze yemekleriyle Sumatra mutfağında Ortadoğu ve Hint lezzetlerinin etkileri sizleri karşılar. Endonezya’nın adalarından olan Cava mutfağında ise genel olarak yerel baharatlar yer alır. Doğu Endonezya mutfağı ise Polinezya ve Melanezya mutfağına benzerlikleriyle dikkat çeker. Aynı zamanda Çin mutfağının da Endonezya mutfağı üzerinde büyük bir hakimiyeti söz konusudur. Bakmi adında bir makarna türü vardır. Bunun yanı sıra Bakso diye bir köfte bulunur. Aynı zamanda lumpiya gibi meşhur lezzetler yer alır. Tofu (tahu) ve tempe gibi soya soslu lezzetler de Endonezya’da oldukça popülerdir. Tempe Cava adasından çıkan bir lezzet olarak da bilinir. Tempeyle benzerlik gösteren bir diğer soya soslu yiyecek ise Oncom’dur. Oncom özellikle de Batı Cava'da yaygın olarak tüketilen ve lezzetli bir yemek çeşididir. Batı Cava ve Sumatra gibi yerlerde yemeklerin elle yenmesi fazlasıyla yaygın görülen bir durumdur. Çatal ve Kaşıkla da yeniliyor olmasına rağmen bu bölgelerde seyahat ettiğinizde elle de yemek yeme deneyimini tadabilirsiniz. Ayrıca belirtmeliyiz ki evlerde veya lokantalarda da yerel yiyecekler genellikle elle yenir. Bu durumdan kaynaklı olarak lokantalarda ve evlerde yemeklerle beraber bir kap içerisinde temiz su müşterilere ikram edilir. Bu su içerisinde limon suyu da vardır. Kaptaki su ile ellerinizi durulamanız mümkündür.

Ekvatoral bir yerde bulunması bakımından Endonezya’da ciddi bir pirinç üretimi söz konusudur. Bu kapsamda da Endonezya mutfağının zenginliklerinden biri de pirinçtir. Pirincin Endonezya mutfağının temelini oluşturduğu da belirtilir. Her yemekte pilav servis edildiğini görebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte kızarmış pilav, muz yaprağına sarılmış ve dolma şeklinde servis edilmiş pilav gibi seçenekler de bulunur. Aynı zamanda kraker şeklinde sıralanmış pilav ve tatlandırılmış pilav gibi onlarca farklı pilav türü vardır. Herkesin damak zevkine uyacak türden pilav yapımı söz konusudur.

Dünya genelinde baharat adası olarak da bilinen Endonezya’da fazlasıyla yoğun bir baharat kullanımı vardır. Yer fıstığı sosu da Endonezya’ya özel olan ve dünyaya yayılan bir baharat ve sos çeşididir. Hindistan cevizi sütünün yemeklerde yer almaya başlamasının ana nedeni de Endonezya mutfağıdır. Endonezya’da bambaşka lezzetlere ve tatlara açık olarak yeni yemekler keşfedebilirsiniz.

Endonezya’da Ulaşım Noktaları

Endonezya genel anlamda dağlık bölgelerden oluşan bir adacıklar ülkesidir. Bu bağlamda da uçak ile ulaşım gerçekleştirilmesi yaygın olarak görülür. Bunun yanı sıra tren, otobüs gibi çeşitli ulaşım alternatifleri için de oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Dilerseniz Endonezya havalimanından merkeze veya istediğiniz herhangi bir yere taksi ya da araç kiralama ile de gidebilirsiniz. Endonezya adacıklardan oluştuğu için merkez dışında farklı bir yere ulaşımda tren veya araç kullanımı mümkün olmayabilir. Bu nedenle Endonezya seyahatiniz öncesinde gitmek istediğiniz yere bağlı olarak araç alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Endonezya’da şehir içerisine gidişler için alternatif seçeneklerden biri otobüstür. Trenden sonra en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biri olarak bizleri karşılar. Bu bağlamda otobüs ile ulaşım sayesinde istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Bunun için Endonezya’nın yerli para birimine sahip olmanız önemlidir.

Taksi ile Ulaşım

Havalimanından merkeze en alternatif ulaşım araçlarından biri de taksidir. Endonezya’da taksi çok yaygın olmasa da merkeze ulaşım için tercih edilen yöntemlerden biridir. Uygun bir ücretlendirme üzerinden istediğiniz yere taksi ile ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Tren ile Ulaşım

Uygun bir meblağa sahip olmasından kaynaklı olarak Endonezya’da trenle ulaşım oldukça yaygındır. Tren biletini internet üzerinden veya zincir marketlerden alabilmeniz mümkündür. Treni kullanarak ulaşımı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama ile Ulaşım

Havalimanında çok fazla araç kiralama acentesi bulunmasa da araç kiralama ile de ulaşım mümkündür. Endonezya havalimanından şehir merkezine ulaşım için araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede istediğiniz yere araç ile ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Endonezya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Endonezya’ya en uygun uçak bileti için Hepsiburada Seyahat üzerinden araştırma sağlayabilirsiniz. Aktarmalı veya aktarmasız olacak şekilde birçok farklı uçak bileti vardır. Aynı zamanda uçak biletleri belirli günlerde daha uygun bir meblağa denk gelebilmektedir.

Endonezya’da İklim Nasıldır?

Endonezya ekvator üzerinde bulunan bir ülke olduğundan ekvatoral iklime sahiptir. Tropikal bir iklimi yansıtır. Bu bağlamda yıl boyunca sıcak ve güneşli günlerin görülmesi muhtemeldir.

endonezya

Endonezya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

28 °C

25 °C

Uçuş süreleri

Jakarta

İstanbul

11 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

Endonezya varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.283,14TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis