Erbil Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erbil Uçak Bileti

Erbil Hakkında

Erbil’de yaşam oldukça eski yüzyıllara kadar uzanır. M.Ö 3 bin yıldan itibaren yapılan araştırmalar sonucunda bulunana çivi yazılı tabletlerde şehrin adına Arba’il denildiğine denk gelinmiştir. Kuzey Mezopotamya bölgesinin de en eski ve en önemli kült merkezlerinden biri olmasından ötürü zamanında aşk tanrıçası olarak bilinen İştar ile olan ilgisini Hıristiyanlığın ilk yıllarına kadar devam ettirmiştir. Erbil, Zağros dağlarının batı etekleri kesiminde Büyük ve Küçük Zap nehirleri olarak adlandırılan bu oluşumların arasında ve Musul – Bağdat yolu ile Anadolu – İran üzerinden gelen başlıca kervan yoıllarının da birleşmiş olduğu önemli bir yerdir. Hem askeri hem de siyasi olarak Erbil’in konumu her zaman önemli olmuştur. 

Bu zamanlar içerisinde İskender’in de Pers İmparatoru olan III. Darius’u son defa mağlup etmesinden sonra Büyük Meydan Savaşı ile adı tarihe geçmiştir. Arbela ve Gavgamela Meydan Savaşı adıyla bilinen bu savaş sonucunda III. Darius Erbil kalesine sığınmıştır. Erbil Kalesi geziniz sırasında mutlaka gitmeniz gereken destinasyonlardan biridir. Daha sonrasında ise beraberinde yer alan ailesi ve hazinesini de burada bırakarak İran’a doğru kaçmıştır. Helenistik dönem içerisinde de Selevkos Krallığı zamanında Adiabene eyaletinin merkezi olmuştur. Ardından Parthlar ve Romanlılar arasında da zaman zaman el değiştirerek yönetimde farklılıklar görülmüştür. 

Aynı zamanda III. Yüzyıla gelindiğinde Sasani İmparatorluğu’nun da kurucusu olarak bilinen I. Erdeşir’in eline geçerek İslam fethine kadar olan 400 yıllık süreyle İran şehri olarak kalmayı başarmıştır. Hıristiyanlık ise bu bölgelere oldukça erken tarihlerde girmeye başlamıştır. Sasaniler’in siyasi sebeplerden kaynaklı olarak göstermiş oldukları hoşgörü sayesinde IV. Yüzyılda halkın büyük kısmı Hıristiyan olmuştur. Hatta Erbil Keldahi Metropolitliğinin kurulmasından sonra Musul’un ardından bölge üzerindeki en önemli ikinci din ve kültür merkezlerinden biri haline gelmiştir. 

Erbil’de Hz. Ömer tarafından bölgeye tayin edilen ilk vali ise İyaz Ganm olmuştur. Kendisinin vefatından sonra 20 yılında Musul Valiliği için Utbe Ferkad es-Sülemi getirilmiştir. İslami kaynaklar içerisinde incelemeler yapıldığında Erbil adının ilk olarak Emevi hakimiyetini sona erdirmiş olan ve ardından Abbasi dönemini başlatmış olan Büyük Zap Suyu Savaşı ortaya çıkmıştır. Erbil aynı zamanda çok fazla savaşı bir arada görmüş olan bir şehirdir. Bu savaşın çıkmasından sonra Musul ve Erbil arasında yukarı Zap bölgesi kesimindeki nehrin kenarında bir çatışma cereyan ettiği kaynaklar tarafından bildirilmiştir. Ancak bunlardan sonra da Erbil adı uzun süre duyulmamıştır. Şehir hakkındaki net bilgiler 9. Ve 10. Yüzyıllar içerisinde verilmeye başlamıştır. 

  1. yüzyılın başlarında ise Erbil’de Emir Babekr Mikail ve Ebü’l-Heyca hüküm sürmüşlerdir. 1132 yılında ise Musul Atabeği olan İmaduddin Zengi Erbil’i ele geçirmiştir. Şehrin ele geçmesinden sonra dönemin kumandanı olan Zeynüddin Ali Küçük Begtegin’e verilmiştir. Ali Küçük tarafından da kurulan Begteginliler hanedanının sınırları civarda ki küçük emirlikleri de hükmü altına almaya başlamıştır. Oldukça genişleme göstermiş ve Kerkük ile Şehrizor bölgesini de bu devletin sınırlarına katmayı başarmıştır. Erbil tüm bunlarla müstakil bir devletin baş şehri olarak konumlandırılmıştır. Yüksek bir tepe üzerinde surlarla çevrili olan tarihi bu şehirde gezip görebileceğiniz birçok yer vardır.

1236 yılında ise Erbil’e saldıran Moğollar aşağı şehri işgal edip yağmalamışlardır. Her ne kadar kale kuşatılmış olsa da Moğollar geri çekilmek durumunda kalmışlardır. Yine de Bağdat’ın 1258 yılında Hülagu’nun eline geçmesiyle burası da ele geçirilmiştir. Bu tarihten sonra Erbil, Irak’ın düşmüş olduğu karışıklıktan ve birbirleri ile çekişen emirliklerden ibaret olmaya başlamıştır. Bu durum Erbil’in Osmanlı Devleti’nin hakimiyetine girmesine kadar devam etmiştir. 

Erbil, Kanuni Sultan Süleyman tarafından düzenlenen Irakeyn Seferinde Bağdat ile Osmanlı topraklarının içerisine katılmıştır. Aynı zamanda Celalzade Mustafa Çelebi’nin Luristan beylerbeyliğine de bağlı olarak bir sancak zikredilmiştir. Erbil 16. Yüzyılda Bağdat eyaletine, 17. Yüzyılda ise Şehrizor eyaletine bağlanmıştır. Aynı zamanda IV. Murad’ın Bağdat seferi sırasında tutulan menzilnamede de yazdığına göre Şemanik adındaki menzilin yakınlarında bulunan önemli bir kale konumundadır. Erbil 1743 yılında Nadir Şah tarafından Osmanlı’ya karşı bir savaş açmış olsa da yönetim tekrardan Osmanlı’ya geçmiştir. 

Irak’ın dört vilayetinden biri olan Erbil geniş tarihi olayları ile mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Hem doğal güzellikleri hem de tarihi geçmişi ile sizleri kendisine hayran bırakacak bir şehir ruhuna sahiptir. 

Erbil’de Gezilmesi Gereken Yerler 

Erbil geziniz sırasında görebileceğiniz birçok destinasyon vardır. Şehir tam anlamıyla tarih kokan yanıyla ön plana çıkar. Özellikle birçok yapısıyla da dikkat çeker. Bunlardan biri de Erbil Kalesidir. Erbil Kalesi, Erbil’in en merkezi noktasında yer alır. Aynı zamanda tüm zamanlar boyunca da Erbil şehri için her zaman oldukça önemli bir yeri olmuştur. Hem idari hem de savunma noktalarından biri olarak kullanılmıştır. Şehrin aynı zamanda en popüler turistik noktalarından biri olmasıyla da 2014 yılında Dünya Mirası Listesine girmeye hak kazanmış özel bir yapıdır. Kalenin tarihi incelendiğinden M.Ö 6 binli yıllara uzandığı tahmin edilmektedir. Kale yerden tam 25 metre kadar yüksekliğe sahiptir. Oldukça büyük bir alana inşa edilmiştir. Bu alan içerisinde kalenin haricinde 506 tane de ev vardır. Kaleyi ziyaret ederken aynı zamanda geleneksel evleri de ziyaret edebilirsiniz. Böylece Erbil’in kültürünü de yakından görmeniz mümkün olacaktır. 

Sami Abdulrahman Parkı, Erbil üzerinde görülmesi gereken bir başka yerdir. Bu park tam olarak 800 dönümlük büyük bir arazi üzerine yer alır. Aynı zamanda birçok faaliyete de özel olarak tasarlanmıştır. Park içerisinde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenceli anlar sizleri bekliyor olacaktır. İçerisinde yer alan oyun alanları, futbol alanları, restoranlar, kafeler, yürüyüş yerleri oldukça keyifli bir parktır. Sizlere son derece dolu dolu vakit geçirmeniz için birçok alternatif imkanı sunar. Özellikle de bu park bahar aylarında çok daha neşeli ve keyifli gözükür. 

Shanadar Park, Erbil Kalesi’ni ziyaret ettikten sonra yakınında hemen bu parkı da görebilirsiniz. Çocuklarınız için rahatça eğlenebilecekleri bir yerdir. Bu anlamda bütün her şey düşünülmüştür. Aynı zamanda parkın sahip olduğu peyzajı, yeşillik alanları da son derece dikkat çeker. Modernliğin ön planda olmasıyla birlikte parkın içerisinde mağara görünümüne sahip olan sanat eserlerini de koleksiyonlarını da gezebilirsiniz. Sizlere gizem dolu bir deneyim sunacaktır. 

Majidi Land Erbil, eğer Erbil’de adrenalinle dolu bir gün geçirmek isterseniz burası sizler için doğru adres olacaktır. Salıncaklardan çarpışan arabalara, dinozor parkından su kaydıraklarına kadar çok farklı 21 mekanik araçla sizlere hiç yaşamadığınız bir deneyim sunar. Aynı zamanda heyecanın doruklarda yaşandığı bu parkta her yaştan kişiyi görebilirsiniz. Eğer parkın içerisinde yer alan oyuncaklar dikkatinizi çekmezse restoran, kafelerde de dilediğiniz gibi vakit geçirmeniz mümkün olacaktır. 

Erbil’in Tarihi

Erbil’in tarihi oldukça eski zamanlara kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Bu anlamda da şehirde gezip görebileceğiniz birçok müze ve yapı yer alır. Böylece Erbil hakkında merak ettiklerinize dair bilgileri daha iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu anlamda sizlere oldukça kaliteli bir tur avantajı sunar. 

Erbil’de farklı bir yer gezmek isterseniz bunlardan biri kesinlikle Erbil Taş Müzesi olacaktır. İçerisinde yüzlerce farklı renklerden oluşan taşlar yer alır. Aynı zamanda farklı forma sahip olan taşlarla birlikte binlerce çeşit taşı bir arada görebilirsiniz. Müze içerisinde tam olarak üç farklı döneme ait sergilenen taşlar vardır. Erken kayaçlar, Metamorfik Kayaçlar, Tortul Kayaçlar olmak üzere müze içerisinde üç farklı alan vardır. Her biri farklı döneme ait olan birçok yapıdaki bu taşlar ile müzeyi gezerek farklı bilgiler öğrenebilirsiniz. Hatta müzenin dükkan kısmını da ziyaret edebilirsiniz. Bu taşların bir kısmı kullanılarak yapılmış olan kolyelere ve çeşitli takılara yer verilmiştir. Böylece sevdikleriniz için de güzel bir hediyelik eşya almış olursunuz. 

Jalil Kyahat Camii, İstanbul’da yer alan Sultanahmet Camisinden etkilenerek yapılmış bir mimariye sahiptir. Tam olarak 2007 yılında ibadete açılmıştır. Caminin 15 bin metrekarelik bir alanı kaplayan yeri vardır. Aynı zamanda da 2000 kişilik bir kapasitesi vardır. Caminin tam olarak 65 metre uzunluğuna sahip olan minaresi ile Erbil’in hemen her köşesinden görülebilir vaziyettedir. Cami dini törenlerin yanında özel günlerde yemekli organizasyonlara da ev sahipliği yapar. Dekorasyonu ve mimarisiyle birlikte dikkat çeken bu cami namaz saatleri dışında da gezebilirsiniz.

Tekstil Müzesi, 1942 yılında kurulmuş olan ve Kürt halkının da kültürel öğelerini içerisinde bulunduran bu müze ziyaretçilerine oldukça net bir şekilde yansıtır. Halı motiflerinden kilim süslemelerine kadar birçok noktada kültürel anlamda simgelerin de yansıtıldığı nesneler ile müze içerisinde dikkatleri çeker bir yanı vardır. Özellikle halı ve kilim işlemeciliğinin de yanında Kürt kültürüne ait olan birçok değere denk gelebilirsiniz. Bu gelenekler nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 

Erbil’de yer alan bir diğer müze ise Süryani Mirası Müzesi’dir. Burası adından da anlaşılacağı üzere Süryani kültürüne ait olan ve Erbil’in de gelişimine dair bilgilerin resimlerle ve belgelerle anlatılarak sunulur. Müze içerisinde farklı dönemlerden kalma geleneksel kıyafetleri, mektupları, mücevherleri, günlük kullanım eşyaları ve takıları bir arada görmeniz mümkün olacaktır. Burası şehrin en önemli noktalarından birinde yer alır. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok turist tarafından meraklı gözlerle ziyaret edilir. 

Erbil’de gezilecek yerlerden biri de en büyük alışveriş merkezi olan Family Mall’dur. Eğer alışveriş yapmayı seviyorsanız burası tam sizlere uygun bir mekandır. İçerisinde yer alan sayısız mağaza, yemek restoranı ile şehirdeki en popüler mekanlardan biridir. Aynı zamanda dünyaca ünlü markalardan hediyelik dükkanlara kadar ne ararsanız bulabileceğiniz bir yerdir. Bu alışveriş merkezi cam bir kubbe altında 215.500 metre karelik bir alana inşa edilmiştir. 

Erbil’de Kültürel Etkinlikler

Erbil geziniz sırasında keyifli aktiviteler yapmak isterseniz buna uygun olarak kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca şehirde kültürel etkinliklere katılmak gezilerinizi çok daha değerli kılacaktır. Böylece halkı yakından tanıma fırsatı da elde edersiniz. Onları daha iyi anlar ve yaşam tarzlarına da adapte olursunuz. Her yıl tekrarlanan birbirinden farklı onlarca etkinliği vardır. 

Özellikle her yıl Mart ayı içerisinde düzenlenen Uluslararası Erbil Festivali erkinliklerinde Erbil’in kurtuluşu kutlanır. Bu festival dahilinde son derece renkli anlara şahitlik edersiniz. Birbirinden farklı insanların da katılımıyla oldukça renkli anlar sizleri bekliyor olacaktır. 

Erbil’in 2014 yılında Arap Ülkeleri Kültür Başkenti seçilmesi de Korek Dağı üzerinde düzenlenen Kayak Festivalini oldukça tetiklemiştir. Her yıl şubat ayında gerçekleşen bu festival çerçevesinde dünyanın dört bir yanından gelen kayak severler Erbil’i ziyaret eder. Son derece keyifli bir etkinlik ile sizleri karşılar.Erbil’de Konaklama

Erbil’de konaklama için bütçenize uygun birçok farklı alternatif vardır. Özellikle otelleri her bütçe için uygun standartlara sahiptir. En lüks otellerden, ortalama otellere kadar herkese hitap eder şekildedir. Aynı zamanda unutmayın ki şehir merkezinden uzaklaştıkça otellerin veya konaklama alanlarının da fiyatlarında düşmeler görülecektir. Ancak hem güvenlik hem de turistik açıdan da merkezden fazla uzaklaşmadan konaklama alanlarınızı tercih ediyor olmanız sizler için çok daha avantajlı olacaktır. 

Böylece Erbil geziniz hiç olmadığı kadar keyifli geçer. Otellerinizde yer alan ekstra aktiviteler ile de günün yorgunluğunu en az hale getirebilirsiniz. Sizlere bu anlamda hizmet verebilecek birçok konaklama alanı mevcuttur. Tam olarak tatil sezonu gelmeden önceden rezervasyon yaptırırsanız da oldukça lüks otellerde uygun fiyatlara kalmanız mümkün olacaktır. 

Erbil’in Lezzetleri

Erbil’de yer alan mutfak kültürü hem İslam hem de Kürt, Arap kültürlerinin harmanlanması ile ortaya çıkmıştır. Erbil üzerinde yer alan mutfak kültürünün oluşmasına büyük katkı sağlamıştır. Özellikle Erbil’de yemeklerde misafir ağırlamak oldukça önemli ve çok özel bir durumdur. Eve gelen misafirlerin sevdikleri yemeklerin yapılmasına ayrıca özen gösterilir. 

Erbil mutfağı içerisinde en çok kullanılan malzemeler ise bulgur, pirinç, sebze, hurmadır. Erbil sofralarında en sık rastlayacağınız yemekler ise dolma, salata, kuru fasulye, dikil adındaki köy horozudur. Her biri ayrı bir lezzet şölenine sahip olan bu yemekler ile keyifli bir gezinin yanında aç da kalmayacaksınızdır. 

Erbil’de Ulaşım

Erbil’de ulaşım noktasında çok fazla alternatif yoktur. Şehir içi otobüsler, minibüsler ve taksiler yaygın olarak kullanılır. İsterseniz araç kiralama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım; Erbil’de otobüs ağı geniş bir hatta sahiptir. Bu sayede kolaylıkla ulaşımlarınızı gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır. Aynı zamanda son derece uygun olmasından ötürü sizlere tasarruf etmenizde de yardımcı olur. 

Taksi ile Ulaşım; Erbil’de taksi ile ulaşım en sık kullanılan araçlardan biridir. Ancak taksimetre sistemi Erbil’de çok fazla oturmamıştır. Bu nedenle de gidecek olduğunuz yeri önceden söyleyerek pazarlık etmeniz gerekecektir. Taksileri kullanırken bu yönden dikkatli olmanızda fayda vardır. 

Araç Kiralama ile Ulaşım; Erbil’e geldikten sonra hava alanı üzerinde yer alan araç kiralama şirketlerinden birinden araç kiralayabilirsiniz. Gerekli prosedürleri de tamamladıktan sonra aracınızla daha iyi bir şekilde şehri gezmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda toplu taşıma gibi durumlarla da uğraşmayacağınızda ötürü sizlere daha konforlu bir gezi imkanı sunacaktır.

Erbil’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Sıcak ve ılıman bir iklim türüne sahip olan Erbil’de en çok yağış kış aylarında görülür. Yaz ayları ise son derece sıcak ve kurak geçer. Bu nedenle de kente gitmek için en uygun zaman dilimleri kesinlikle bahar aylarına denk gelen mart, nisan, eylül, ekim aylarıdır. Bu aylarda mükemmel bir gezi rotasyonu sizleri bekliyor olacaktır. Aynı zamanda daha iyi verimli bir şekilde gezinizi yapmış olursunuz. Eğer uçak biletinizi de bu zaman dilimlerinde uygun fiyatlara denk getirmek isterseniz endişelenmeyin. Önceden rezervasyon yaptırarak oldukça uygun fiyatlarla Erbil’e gidebilirsiniz. Üstelik istediğiniz zaman aralıkları içerisinde gezi planlarınızı ekonomik fiyatlara yapmanız mümkün olacaktır. 

Erbil’de İklim Nasıldır?

Erbil bölgesi yaz aylarında son derece boğucu bir sıcaklığa sahiptir. Aynı zamanda kurak, açık bir hava vardır. Ancak kış ayları bunun aksine son derece soğuk ve parçalı bulutlu bir havaya sahiptir. Yıl içerisinde sıcaklıklar ise normalde 3 derece ila 42 derece arasında olur. Nadir de olsa -1 ve 45 derece üzerine çıktığı da görülmüştür. 

Erbil Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

25 °C

25 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis