Erzincan Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erzincan varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
568,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.373,91TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.652,05TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.506,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.887,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.443,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.430,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.576,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.715,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzincan Uçak Bileti

Erzincan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Havzasında bulunan Erzincan, Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden bir tanesidir. Deniz seviyesinden yüksekliği 1.185 metre ve yüzölçümü 11.903 kilometre olan şehir oldukça büyüktür. Ayrıca Gümüşhane, Sivas, Tunceli, Malatya, Erzurum ve Bayburt ile komşudur. Kemaliye, Refahiye, Üzümlü, Çayırlı başta olmak üzere 8 tane ilçesi vardır. Şehrin en kalabalık ilçesi Merkez olurken Otlukbeli nüfusun daha az olduğu ilçesidir. Erzincan dağ ve platolarıyla ünlü olan bir şehrimiz olarak her ilçesinde doğal güzellik ve tarihi alan barındırmaktadır. Her yıl yabancı ve yerli turistlerin uğrak noktası olan şehir, doğal güzellikleriyle turizm potansiyelini her geçen gün arttırmaktır. Tarihi ipek yolu üstünde yer alan Erzincan yıllarca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Akadlar, Hayaslılar, azziler, Hititler, Uratular, Persler, Helenler gibi daha pek çok uygarlık hüküm sürmüştür. 

Erzincan isminin Ariziz veya Eriza sözcüklerinden geldiğine dair söylentiler vardır. Yıllar öncesinde Erziricin olarak dile getirilen şehrin adı daha sonra Erzincan’a dönüşmüştür. Erzincan şehrinin ekonomisinin çoğu tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Nüfusunun yaklaşık %70 tarımcılıkla uğraşır. İklim şartları elverişli, toprağı verimli olduğu için her türlü sebze, meyve ve tahıl yetiştiriciliği yapılmaktadır. Buğday, patates, lahana, çavdar, arpa, domates ve havuç bu şehirde bol miktarda yetiştirilir. Şehrin toprağı verimli ve suyu bol olduğundan dolayı sulu tarımla ürünlerden çok yüksek verim alınmaktadır. Hayvancılık ise Erzincan’ın en önemli ikinci gelir kaynağını oluşturmaktadır.. Doğal alanlarının son derece fazla olmasından dolayı sığır ve koyun yetiştiriciliği üst sıralarda yer alır. Şehre has olan tulum peyniri ise hem kendi halkı hem de Türkiye tarafından çok sevilmektedir. Aynı zamanda arıcılıkta bir numara olan şehir zengin florasıyla Türkiye’deki en kaliteli balları üretmektedir. 

Hem doğal güzellikleri hem de tarihi yapılarıyla dikkat çeken şehir yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Özellikle doğa sporlarında büyük oranda ilerleme yaşayan şehir yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Ergan Dağındaki kayak merkezinde kış sporu yapabileceğiniz gibi; dağ tırmanışı ve yamaç paraşütü gibi adrenalin dolu anlar da yaşayabilirsiniz. Erzincan da yapabilecekler bu aktiviteler ile sınırlı değildir. Fırat nehrine giderek kano yapabilir, Ergan Dağında Offroad ile zorlu şartlarda harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan Karanlık Kanyonda keşfe çıkarak, harika zamanlar geçirebilirsiniz. 

Erzincan’da Gezilecek Yerler 

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzincan, doğal güzellikleri, tarihi ve turistik alanları ve bereketli topraklarıyla her yol yerli ve yabancı sayısız turist ağırlamaktadır. Türkiye’nin en önemli nehirlerinden bir tanesi olan Fırat nehrinin bulunduğu Erzincan, demir yolu, hava yolu ve kara yoluyla kolayca ulaşım sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Şehirde göl, akarsu, kanyon gibi doğal güzelliklerin yanı sıra; birbirinden değerli yapıtların bulunduğu tarihi alanlar da yer almaktadır. Şehri gezmeniz için en az 1 hafta ayırmanız çok yerinde bir karar olacaktır. 

Erzincan’da görmeniz gereken yerlerin başında Mama Hatun Türbesi ve Kervansarayı yer almaktadır. Türk mimarisinin en güzel örneklerini gösteren bu yapıyla beraber Erzincan Kalesi adeta şehrin simgesi olarak görülmektedir. Şehir hem kültürel hem tarihi hem de dini yapılar bakımından son derece zengindir. Kemah Kalesi, Hitit ve Urartu döneminde inşa edilen bir kaledir. 
Doğu Anadolu bölgesinde gücünü doğal kayalıklardan alarak yaptırılan bu kale, eşi ve benzeri olmayan bir yerdir. Ayrıca bu kaleden Evliya Çelebi de bir eserinde söz etmektedir. Refahiye Merkez Camii, Sultan Melik Türbesi, Terzi Baba Türbesi, Gülabibey Cami, de Erzincan da görülmesi gereken tarihi alanlardan diğerleridir. Erzincan’da sizleri etkileyecek ve kendine hayran bırakacak doğal güzelliklerin olduğunu unutmamalısınız. Köroğlu mağarası, Karanlık Kanyon, Girlevik Şelalesi gibi birbirinden muhteşem görüntüye sahip olan doğal güzellikleri görebilirsiniz. Aynı zamanda her yıl yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği Ekşisu Kaplıcalarına da gidebilirsiniz. Doğal tedavi yöntemi olan kaplıcalarda dinlenebilir, ardından mesire alanına geçerek piknik yapabilirsiniz. Ekşisu Kaplıcası ve Ekşisu Mesire Alanı ile Erzincan şehir merkezi arası 11 kilometredir. Özellikle solunum yolu rahatsızlıkları, cilt, romatizma ve mide hastalıkları yaşayan insanlar ziyaret etmektedir. Bunun yanı sıra; karanlık kanyon Erzincan doğasının en büyüleyici yerleri arasında bulunmaktadır. Karanlık Kanyon’un adından pek söz edilmese de Dünya’daki en büyük kanyonlar arasında yer almaktadır. Kanyona giderek rafting, Jumping ve kano gibi doğa sporlarıyla ilgilenebilirsiniz. 

Erzincan’ın Karasu Nehri ve Munzur Dağları’nda bulunan el değmemiş güzellikleri görebilirsiniz. Birbirinden büyüleyici ve etkileyici görünümdeki alanda tertemiz havayı içinize çekebilirsiniz. Etkileyici mimarisiyle ilgi çeken Kemaliye Evlerinde 500’e yakın ev bulunmaktadır. Alt bölümleri moloz taşından üst bölümleri ise ahşap malzemelerden yapılan tarihi konakların içerisini gezebilirsiniz. Böylece geleneksel Erzincan kültürünü doruklarda yaşayabilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde inşa ettirilmiş Hatun külliyesini ziyaret edebilir, birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Erzincan’da Tarihi ve Kültürel Yapı 

Erzincan’ın tarihi Tunç Çağına kadar dayanmaktadır. Şehrin yönetimini birçok medeniyet almış ve bu sayede şehir pek çok kültürün etkisiyle şekillenmiştir. Hellenler, Romalılar, Urartular, Medler, Hititler, Persler Erzincan’ı yöneten başlıca topluluklar arasında bulunmaktadır. Tarihi İpek yoluna sahip olan Erzincan, topluluklar için daha bir önemli olmuştur. Erzincan da görmeniz gereken tarihi ve kültürel alanların başında Sultan Melik Türbesi, Terzi Baba Türbesi, Mama Hatun Kervansarayı gibi noktalar bulunmaktadır. Bunların dışında, etkileyici mimarisiyle ilgi çeken Kemaliye Evleri, 500’e yakın ev bulunmaktadır. Alt bölümleri moloz taşından üst bölümleri ise ahşap malzemelerden yapılan tarihi konakların içerisini gezebilirsiniz. Böylece geleneksel Erzincan yaşamını doruklarda yaşayabilirsiniz. 

Yüzyıllar öncesinde inşa ettirilmiş Hatun külliyesini ziyaret edebilir, birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Erzincan da sıklıkla tercih edilen bir nokta da Refahiye’dir. Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri barındıran alan, 1800’lü yıllara dayanmaktadır. İçerisinde bulunan Kadıköy kilisesine gidebilir, Hititler zamanından kalan Kutsal kayaya bakabilirsiniz. Erzincan’da görmeniz gereken yerlerden bir diğeri de Mama Hatun Türbesi ve Kervansarayıdır. Türk mimarisinin en dikkat çekici örneklerinden biri olan bu eserle beraber Erzincan Kalesi adeta şehirle özdeşleşmiş ve simgesi olarak kabul edilmiştir. Şehir hem kültürel hem tarihi hem de dini yapılar bakımından son derece zengindir. Abrenk Kilisesi, Hıdır Abdal Türbesi ve Gülabibey Camii şehirde mutlaka görülmesi gereken dini yapılar arasında bulunmaktadır. Özellikle Erzincan şehrinin tarihini merak eden insanlar Erzincan Müzesini ziyaret etmelidir. Kemah Kalesi, Hitit ve Urartu döneminde inşa edilen bir kaledir. Doğu Anadolu bölgesinde gücünü doğal kayalıklardan alarak yaptırılan bu kale, eşi ve benzeri olmayan bir yerdir. Ayrıca bu kaleden Evliya Çelebi de bir eserinde söz etmektedir. 
Gülabibey Cami, Sultan Melik Türbesi, Terzi Baba Türbesi, Refahiye Merkez Camii de Erzincan’da görülmesi gereken tarihi alanlardan diğerleridir. Abrenk Kilisesi, Tercan İlçesine bağlı Üçpınar köyünde yer alan Ermeni Kilisesidir. Bu kilise bir adet şapel ve iki dikilitaş ile tarih kokmaktadır. Adını ise bulunduğu köyden almaktadır. Erzincan Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya olmak üzere iki tane bölüme sahiptir. Arkeoloji bölümünde koç heykelleri, mermerler, sikkeler ve madeni eserler yer almaktadır. Etnografya bölümünde ise, günlük ev eşyaları, silahlar ve yerel kıyafetler sergilenmektedir. Merkezi konumda bulunan müzeye kolayca ulaşabilirsiniz. Bu müze dışında Kemaliye Ocak Ali Gürer Müzesini de ziyaret edebilirsiniz. 

Erzincan’da Kültürel Etkinlikler 

Tarihi yapısı, nefes kesen güzellikleri ve kültürel zenginliğiyle dikkat çeken Erzincan, sunduğu kültürel etkinliklerle de fark yaratmaktadır. Yerli ve yabancı turistler tarafından her mevsimde tercih edilen şehir binlerce alternatif sunmaktadır. Özellikle gece hayatı açısında son derece aktif olan şehirde yabancı turistlerin ilgisini çeken mekanlar bulunmaktadır. Pub, gece kulübü, bar gibi eğlence mekanlarından beklentinizi ve bütçenizi karşılayan yerlere gidebilirsiniz. Çevresindeki şehirlere nazaran pek çok eğlence mekanı sunan Erzincan’da alkollü ve alkolsüz pek çok mekan bulunmaktadır. Bu sayede misafirlerine eğlenceli aktiviteler sunulmaktadır. İster arkadaşlarınızla ister ailenizle gidebileceğiniz bu mekanlarda doyasıya eğlenebilirsiniz. Dans, karaoke gibi çeşitli aktivitelerin düzenlendiği bazı mekanlarda kahkahaya doyabilirsiniz. 

Erzincan’da ailenizle ve arkadaşlarınızla gidebileceğiniz bir alan da canlı müzik yapılan mekanlardır. Erzincan halkı tarafından sıklıkla ziyaret edilen bu alanlar zengin yemekleri ve içecek seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Bu alanlar tüm müzik ve eğlence ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ferah ve büyüleyici atmosferiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz alanlarda sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, lezzetli yemekler tadarak midenizi şenlendirebilirsiniz. Erzincan’da her sene düzenlenen festival veya konserlere de katılabilirsiniz. Birbirinden değerli ve eğlenceli sanatçıların katıldığı konser ve festivaller katılımcılara çok eğlenceli zamanlar yaşatmaktadır. Aynı şekilde festivallerde çeşitli etkinlikler de sunulmaktadır. 

Erzincan’da Konaklama Olanakları 

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan ve tarihi İpek yolu güzergahında yer alan Erzincan sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Gerek doğal güzellikleri gerek tarihi yapılarıyla yalnızca yerlilerin değil; yabancı turistlerinde ilgi odağı olmaktadır. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan şehir yöresel lezzetleriyle de dikkat çekmektedir. Erzincan’ı ziyaret etmek istiyorsanız; şehrin her mevsimde konaklama imkanı sunduğunu unutmamalısınız. 

Erzincan her bütçeye ve beklentiye hitap edebilecek otellerden butik otellere, apartlardan pansiyonlara kadar pek çok seçenek sunmaktadır. Şehirde bulunan 4 ve 5 yıldızlı oteller, konforlu odalarıyla, yöresel lezzetleriyle, sauna, havuz, spa, masaj gibi aktiviteleriyle beğeni toplamaktadır. İş amaçlı gelen ziyaretçiler için konferans ve toplantı salonları barındıran oteller şehrin merkezi yerinde bulunduğu için ziyaretçilerine ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. Daha ekonomik fiyatlara konaklamak isteyebileceğiniz butik otel ve apartlarda da aradığınız konforu bulabilirsiniz. Bu tarz yerlerde evdeki konforu bulabilir ve gezinizden arta kalan zamanlarda keyifli anlar geçirebilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan pansiyonlar yemeklerinin lezzetiyle, kapalı otoparklarıyla ve konforlu odalarıyla her turistin beğenisini kazanmaktadır. Siz de şehre gelmeden önce veya geldikten sonra rezervasyon yaptırabilir, tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Erzincan’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Her şehrin kendine özgü ve lezzetli yemekleri olsa da Erzincan daha başka ve damaklarda tat bırakan yemekler sunmaktadır. Ketesi, haşılı ve döneri ile dikkat çeken Erzincan, lezzetleriyle fark yaratmaktadır. Özelikle yemeklerinde kullandığı tereyağı, kırmızı et, un Erzincan yemeklerini daha bir lezzetli kılmaktadır. Mesela bol tereyağından yapılan Babuko hem yerli halk hem de yabancı ziyaretçiler tarafından hayli beğeni toplamaktadır. Yolunuz Erzincan’a düştüğünde mutlaka dönerini tatmalı ve kırmızı etten yapılan yaprak sarmasının lezzetine bakmalısınız. Bunların dışında Erzincan lokumu ve sarığı da en leziz tatlılar arasında sayılabilir. 

Erzincanlıların sıklıkla tükettiği çorbalar arasında bulunan Erzincan Çorbası, kıyma köftesinin minik boyutlarda yuvarlanması ve ardından kızartılması ile yapılmaktadır. Daha sonra içerisinde erişte ilave edilir ve ortaya harika bir çorba çıkar. Bu yöresel lezzetli yemeği Erzincan’dan dönmeden önce mutlaka yemelisiniz. Aynı şekilde lezzetiyle adından söz ettiren Erzincan Ketesini tatmalısınız. Yoğurtlu köfte ve etli yaprak sarması ise damaklarda iz bırakacak lezzetler arasında başı çekmektedir. Erzincan halkının sıklıkla tükettiği bir lezzet de Dal Turşusu kavurmasıdır. Bu lezzet hem yemeklerin yanında meze olarak hem de halk tarafından ana yemek olarak tercih edilir. Evelik Dolması, Erzincan halkı tarafından sıklıkla tüketilen yiyeceklerden bir tanesidir. Şehre gidip deneyimleyen yerli ve yabancı turistler tarafından da sıklıkla tüketilen lezzeti siz de tadabilirsiniz. Siron, Tavuklu Reyhanlı Pilav, Gendime Çorbası, Gıllor, Hamur Kesme Makarnası, Haşıl gibi yöresel yemekleri; Erzincan Lokumu, Sarığı burm, Kayısı Kafesesi gibi tatlıları deneyimleyebilirsiniz. 

Erzincan Ulaşım Olanakları 

Demir yolu, hava yolu ve kara yolu ile hem rahat hem de kolayca ulaşılabilen Erzincan, ulaşım konusunda son derece gelişmiştir. Şehre gidildiğinde otobüs, minibüs, taksi veya servis araçlarıyla ulaşım yapabilir ya da araç kiralayabilirsiniz. Toplu taşıma otobüslerini tercih etmek istiyorsanız; şehre ait olan karttan çıkartmanız gerekecektir. Üstelik şehirde tüm ulaşımlar daha ekonomik ve pratik gerçekleşmektedir. 

Otobüs ile Ulaşım

Erzincan’da ulaşım seçeneklerinden en ekonomik olan ulaşım aracı otobüslerdir. Şehirde gitmek istediğiniz her alana otobüsler vasıtasıyla kısa zamanda ulaşabilirsiniz. İster havaalanına ister otogara isterseniz gezip görmek istediğiniz yerlere otobüsler ile gidebilirsiniz.

Minibüs ile Ulaşım

Erzincan’da şehir içi ulaşımında tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise minibüstür. Şehrin pek çok noktasına giden minibüsler ile kısa zamanda keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Erzincan’da tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise taksi olmaktadır. Hem konforlu hem de pratik bir seçenek olan taksilerle rahat ve hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Ancak taksiler bütçesi kısıtlı olan kişiler tarafından pek tercih edilmemektedir. 

Araç Kiralama

Konforlu ve zamandan tasarruf ederek bir yolculuk gerçekleştirmek isterseniz; Erzincan’da pek çok firma tarafından kiralanan araçları tercih edebilirsiniz. 

Erzincan Ucuz Uçak Bileti 

Türkiye’nin gelişmiş ve popüler şehirlerinden olan Erzincan, yerli ve yabancılar tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Misafirlerine onlarca seçenek sunan şehri gezebilmek için firmalar tarafından sunulan avantajlı bilet seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. 

İstanbul ile Erzincan Arası Uçakla Kaç Saattir? 

İstanbul ile Erzincan arası uçak yolculuğu yaklaşık 1 saat 17 dakika sürmektedir. Aktarmalı veya aktarmasız şekilde Türkiye’nin her yerinden gerçekleştirebileceğiniz yolculuklarda süre değişebilmektedir. 

İstanbul ile Erzincan Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul ile Erzincan arası karayolu mesafe yaklaşık olarak 1.036 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 902 kilometreye kadar düşmektedir. 

İstanbul ile Erzincan Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Çeşitli hava yolu firmaları tarafından İstanbul ile Erzincan arasında uçuş seferleri düzenlemektedir. Pek çok şehirden ve ülkeden gerçekleştirilen uçuşlar aktarmalı ve aktarmasız şekilde düzenlendiği için fiyatlar değişebilmektedir. Ancak İstanbul ile Erzincan seferlerinde cep dostu biletlerden almanız mümkündür. Uçak firmalarının sunduğu avantajları ve indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bir bilet satın alabilirsiniz. 

Erzincan’da İklim Nasıldır?

Erzincan karasal iklim özelliğine sahip olan bir şehirdir. Dağlık alanları, yüzey şekilleri ve ovaları şehrin değişik karakterli bir iklime sahip olmasını sağlıyor. Yaz aylarında kurak ve sıcak geçen şehir; kış aylarında ise soğuk ve yağışlı geçiyor. 

erzincan

Erzincan Hava Durumu

08 Aralık 2023

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

Erzincan

İstanbul

1 sa 45 dk

Erzincan

Ankara

1 sa 15 dk

Erzincan

İzmir

2 sa 25 dk

Erzincan

Antalya

2 sa 20 dk

Erzincan

Bodrum

2 sa 30 dk

Erzincan

Dalaman

2 sa 25 dk

Erzincan

Adana

2 sa 15 dk

Erzincan

Denizli

2 sa 55 dk

Erzincan

Konya

3 sa

Erzincan

Gaziantep

2 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Erzincan varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
568,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.373,91TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.652,05TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.506,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.887,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.443,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.430,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.576,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.715,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis