Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erzincan Ankara uçak biletleri

561,29 TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Haz 2023

08 Haz 2023

561,29 TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Haz 2023

09 Haz 2023

561,29 TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Haz 2023

10 Haz 2023

561,29 TRY'den
başlayan fiyatlarla

11 Haz 2023

11 Haz 2023

1.478,07 TRY'den
başlayan fiyatlarla

12 Haz 2023

12 Haz 2023

Erzincan Ankara Uçak Bileti

Ankara Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ili, en büyük ikinci ildir. Türkiye’nin başkenti olan Ankara köklü tarihi ile hem halkını hem de şehre gelen turistleri büyük bir hayranlık içinde bırakmayı başarıyor. Yaklaşık olarak 5 milyona yakın nüfusu ve 25 ilçesi ile her milletten insanın yer aldığı illerden biridir. İçinde yer aldığı İç Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık şehridir. İnsanlık tarihinde ortalama 5000 yıllık geçmişe sahiptir. Karasal iklime sahip olan bu ilde yazları çok sıcak geçerken, kışları çok soğuktur. Eskişehir, Konya, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir ve Aksaray illerine komşu olup bu illerle çevrilidir. İlin kuzey kesimleri Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alır. Ticaret ve sanayiye dayalı olan ekonomisi tarım ve hayvancılığa oranla daha fazladır. Gıda, tekstil ve inşaat sektörü yaygındır. Eğitim bakımından da büyük öneme sahip olan Ankara, en çok sayıda üniversitenin yer aldığı ildir. Gezilip görülmesi gereken illerin başında yer alır. 

Ankara’da Gezilmesi Gereken Yerler

İç Anadolu Bölgesi’nin en gözde illerinden biri olan Ankara'da gezilip görülmesi gereken tarihi ve kültürel pek çok yer vardır. Yolunuz Ankara’ya düştüğünde şehrin en güzel mekanlarını sevdiklerinizle gezme imkanı bulabilirsiniz. Elbette en çok ziyaret edilen Anıtkabir, ilk durak olma özelliğini taşıyor. Cumhuriyet’imizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahını da ziyaret edebilirsiniz. Milli bilinç ve duygularınızı tazeleyerek saygı, sevgi ve vefa borcunu ödeyebilirsiniz. Bir diğer önemli nokta olan Ankara Kalesi, Başkentin sembollerindendir. İlin tam ortasında yer alan Kale, Galatlar dönemine kadar uzanır. Manzaranın ve kalenin eşsiz güzelliğini görmek için gezebilirsiniz. Sanat ve kültür faaliyetleriyle meşhur olan Hamamönü evleri ve sokakları ile dikkat çekiyor. Kış aylarında yolunuz Ankara’ya düştüğünde Elmadağ Kayak Merkezinde kış tatili yapabilirsiniz. Gezip görülmesi gereken yerler arasında popülerliğini koruyan Gordion Antik Kenti UNESCO tarafından geçici dünya mirasına alınmıştır. Yassıhöyük’te yer alan bu kent Frig uygarlığı yaşam tarzını yansıtıyor. Gezilip görülmesi gereken onlarca yerden biridir.

Ankara’nın Tarihi

Ankara’nın önemli tarihi dokusu 5000 yıl öncesine kadar dayanır. İlin adını nereden aldığı kesin olarak bilinmezken Galatlar dönemine kadar uzanan merkez olarak bilinir. Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde konaklama açısından büyük önem kazanmıştır. Şehrin çevresinde yapılan araştırma ve arkeolojik kazılarda yerleşik hayata ilk geçildiği dönemlerde kurulduğu biliniyor. Hititler, Frigler, Lidyalılar ve Galatlar gibi pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Türkiye Cumhuriyeti yıllarında başkent seçilen Ankara, günümüzde önemini halen daha sürdürüyor. Tarihi pek çok mekan vardır. Sizler de şehrin tarihini iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız Ankara Anadolu Medeniyetler Müzesini gezebilirsiniz. 

Ankara’da Kültürel Etkinlikler

Başkent Ankara’da geçmişten günümüze kadar uzanan gelenek ve görenekler kültürel etkinlikler olarak devam ediyor. Her yıl düzenlenen etkinlikler halkın katılımı ile güzelleşiyor. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine önem veriliyor. Bu nedenle düzenli olarak çocuk bakım evlerinde kültürel faaliyetler düzenleniyor. Aynı zamanda konser, tiyatro, spor, sanat ve müze alanlarında etkinlikler yer alıyor. Ankara’ya geziye gittiğinizde düzenlenen etkinliklere bilet alarak katılabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz keyifli etkinlikler vardır. Ünlü isimler tarafından sunulan konser ve tiyatroların tadını çıkarabilirsiniz. 

Ankara’da Konaklamalı İmkanları

İş gezileri ve turistik geziler için büyük öneme sahip olan Ankara, konforlu yollarla konaklama imkanı sunuyor. Görülmeye değer pek çok yer tek güne sıkıştırılmamak için geniş günlere yayılabilir. Ankara’nın tarihi güzelliğini gezmek için yolunuz düştüğünde konaklama ihtiyacınızı otellerden karşılayabilirsiniz. Şehrin kalbi olan en hareketli yerde Kızılay’da konaklayabilirsiniz. Her yere ulaşımı daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kalitedeki otellerden bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Konaklama ihtiyacınızı şehrin trafiğinden uzak kısımlarda yapmak istiyorsanız termal tesisleri tercih edebilirsiniz. Gece hayatının da devam ettiği Ankara’da günün her saati kaliteli vakit geçirebilirsiniz. 

Ankara’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Her şehrin olduğu gibi Ankara’nın da kendiyle özdeşleşmiş popüler lezzetleri mevcuttur. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar çok çeşit bulabilirsiniz. Ankara tavası vazgeçilmez yöre yemeklerinden biri olarak ilk sırada yerini alıyor. Kuzu etinden hazırlanan bu yemek mutlaka denenmesi gereken lezzetlerdendir. Ankara kebabı, kokoreç, bulgur pilavı, inceğiz çorbası, Beypazarı güveci de yöreye ait yemeklerdir. Sabah kahvaltınızı Ankara simidi ile yapabilirsiniz. Ankara’da iyi bir hizmet sunan pek çok lokanta ve restoran vardır. Bulduğunuz konuma en yakın meşhur restoranlarda yöresel yemekleri tadabilirsiniz. Birbirinden farklı damak zevklerine uyum sağlayan Ankara lezzetleri zengin bir kültüre sahiptir. Türk lokumu Ankara’da en çok tercih edilen şekerlemelerdendir. Türk kahvesinin yanında atıştırabilir, sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Denenmesi gereken sayısız lezzetlerden damak zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. 

Ankara’da Ulaşım Olanakları

En büyük iller arasında ikinci sırada yer alan Ankara, şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarda konforlu imkanlar sunar. Şehir içi ulaşımlarda genellikle metro, otobüs gibi toplu taşıma araçları kullanılıyor. Kalabalık bir nüfusa sahip olduğunda toplu taşımayı kullanmak daha avantajlı hale geliyor. Yolunuz Ankara’ya düştüğünde şehir içinde bir yerden bir yere metro ile kısa sürede varabilirsiniz. Şehirlerarası ise havayolu, demiryolu ve karayolunu tercih edebilirsiniz. Geniş ulaşım imkanı sunan Ankara’da bir yerden bir yere giderken zorluk çekmezsiniz. 

Metro İle Ulaşım

Büyükşehir ve kalabalık illerde sıklıkla karşılaştığımız toplu taşım araçlarından metrolar Ankara’da da büyük öneme sahiptir. Özellikle gün içinde işe giden kesimin kullandığı toplu taşımadır. Kart sayesinde uygun bütçeli seyahat edebilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım

Otobüs ile ulaşım da en yaygın toplu taşımalardan biridir. Şehir içinde bir noktadan bir noktaya seyahat etmek amacıyla otobüsleri tercih edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Farklı otobüs firmalarının sunduğu hizmetlerden güvenle yararlanabilirsiniz. 

Taksi İle Ulaşım

Toplu taşımayı tercih etmeyen bireyler için hizmet sunan taksiler, bütçe kısıtlaması olmayanlar içindir. Toplu taşımaya oranla daha yüksek maliyetli olacak taksiler konforun yüksek olmasını sağlar. Şehir içi ulaşımda daha hızlı gitmek istiyorsanız tercihinizi taksilerden yana kullanabilirsiniz. Kısa mesafelerde tercih edebilirsiniz. Farklı bütçe ve firmalar tarafından hizmete sunulan taksi ulaşımı km’ye göre ücretlendirilir. 

Araç Kiralama İle Ulaşım

Araç kiralama çoğunluk havalimanından indikten sonra ya da şehir içi gezilerde tercih edilen ulaşım imkanlarındandır. Şehrin gürültüsünden uzak bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız Ankara’ya gelmeden önce araç kiralayabilirsiniz. Aracınızı kişi kapasitenize ve bütçenize göre seçebilirsiniz. 

Erzincan Havalimanı Ulaşımı

Erzincan havalimanına hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız hatlı ya da servis otobüslerini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinin pek çok yerinden kalkış sağlayan toplu taşıma otobüsleri ile konforlu bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. 

Erzincan’dan Ankara’ya Uçuş Kaç Saat?

Erzincan’dan Ankara’ya aktarmasız olarak ortalama 1 saat 20 dakikada uçuş gerçekleştirilir.

Erzincan’dan Ankara Kaç Km?

Erzincan Ankara arası karayolu ile 678, havayolu üzerinden ortalama 543 km’dir.

Erzincan’dan Ankara’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Erzincan’dan Ankara’ya yolculuk yapacağınız zaman güvenilir bilet satışı sunan firmalar tarafından biletinizi alabilirsiniz. Detaylı araştırmalar sonucunda firmaya karar verebilirsiniz. 

Erzincan’da İklim Nasıldır?

Karasal iklime sahip olan Erzincan’da yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise çok soğuk geçer.

img

Ankara Hava Durumu

09 Haziran 2023

Sun

26 °C

25 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 15 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 15 dk

Ankara

Berlin

3 sa 20 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Viyana

2 sa 35 dk

Ankara

Paris

4 sa 10 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 55 dk

Ankara

Bişkek

6 sa

Ankara

Kiev

2 sa

Ankara

Almanya

4 sa 35 dk

Erzincan Hava Durumu

09 Haziran 2023

Sun

27 °C

27 °C

Uçuş süreleri

Erzincan

İstanbul

1 sa 40 dk

Erzincan

Ankara

1 sa 15 dk

Erzincan

İzmir

2 sa 40 dk

Erzincan

Antalya

2 sa 20 dk

Erzincan

Bodrum

2 sa 45 dk

Erzincan

Dalaman

2 sa 40 dk

Erzincan

Denizli

3 sa

Erzincan

Adana

3 sa 5 dk

Erzincan

Konya

3 sa

Erzincan

Gaziantep

2 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Erzincan çıkışlı yurt içi uçak biletleri

414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.126,69 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.269,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.271,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.271,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,27 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.185,31 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.241,51 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt içi uçak biletleri

402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.058,19 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.388,61 TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.357,97 TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.165,62 TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.598,12 TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.106,33 TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.868,16 TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.951,77 TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.951,77 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis