Erzurum Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erzurum varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
714,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.456,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.467,79TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.788,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.533,55TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum varışlı yurt dışı uçak biletleri

5.335,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.713,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
15.752,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

Türkiye’nin kültürüyle en çok dikkat çeken şehirlerinden biri olan Erzurum, turistik açıdan birçok insan çeker. Özellikle kış turizmi bakımından oldukça geniş bir kitleye hitap eden şehir, gezilecek yer bakımından oldukça zengindir. Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan en büyük üçüncü şehir olarak bilinir. Tarihin en eski zamanlarından beri yerleşim yerlerinden biri olarak gösterilen Erzurum, yüzölçümü bakımından Türkiye’nin dördüncü en büyük şehridir. Bölgedeki soğuk iklim sebebiyle sanayi pek gelişim göstermemiştir. Bölge halkının temel geçim kaynağı hayvancılık ve tarım olarak bilinir. Kültürel anlamda oldukça gelişmiş bir yer olan Erzurum, şehir merkezinde yer alan Kültür Merkezi kapsamında birçok faaliyete ev sahipliği yapmaktadır.

Ülkede bulunan en gelişmiş şehirlerden biri olan Erzurum, oldukça köklü bir üniversiteye sahiptir. Erzurum Atatürk Üniversite ile birlikte şehirde kültürel anlamda da değişimler olmuştur. Erzurum ile özdeşleşen Dadaşlık kültürü, ülke içerisinde hemen herkes tarafından bilinir. Dadaş, Erzurum barları adı verilen halk oyununu oynayan folklorculara verilen bir isimdir. Lezzetleriyle de dikkat çeken şehir, gelen ziyaretçilerin damağında şölen yaratır. Tarih, kültür ve yemek kültürü bakımından oldukça yüksek bir hizmet veren şehir, gezginlerin uğrak noktalarından biridir. Türkiye ve yurtdışından birçok insan bölgenin tarihi dokusunu anlayabilmek için ziyaret eder. Şehre en uzak mesafelerden bile uçak yolu ile ulaşım mümkündür.

Erzurum Uçuş Bilgileri

Hava yolu hizmetlerinin gelişmesi ile birlikte insanların en çok tercih ettiği yöntem uçak yolu ile seyahat olmuştur. Konforlu bir ulaşım imkanı veren uçaklar hızlı bir şekilde istenilen yere varmayı sağlar. Dünyanın her yerinde sık sık kullanılan uçak pratik ulaşım hizmeti sunar. Bu nedenle gelişen teknoloji ile birlikte en çok tercih edilen ulaşım yöntemi olarak dikkat çeker. Erzurum’a gitmek isteyen turistler de uçak yolu ile konforlu bir şekilde seyahat edebilir. Aktarmalı ve aktarmasız uçuş fırsatları bulunmaktadır. Kullanıcılar kendi konforuna ve bütçesine uygun bir sefer seçimi yaparak kolaylıkla şehre ulaşım sağlayabilir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi bölgelerden Erzurum’a direkt uçuş olanakları bulunmaktadır. Direkt uçuşlar oldukça kısa süre içerisinde istenilen yere varma fırsatına sahiptir.

İstanbul’dan Erzurum’a aynı gün içerisinde 5’ten fazla sefer olanağı bulunmaktadır. Bu uçuşlardan kimisi direkt, kimisi aktarmalı şeklindedir. Erzurum-İstanbul arası uçak ile 1 saat 55 dakika sürmektedir. Kara yolu ile çok daha uzun sürebilecek bir mesafeyi kısaltan hava yolu, insanlar tarafından en sık tercih edilen ulaşım ymntemleri arasındadır. Ankara-Erzurum arası 1 saat 20 dakika, İzmir-Erzurum arası ise 2 saat sürmektedir. Farklı saatlerde olan uçuşlar kullanıcıların kendi uygunluğuna göre seçilebilir. Uçak oldukça güvenilir ve rahat bir ulaşım aracıdır. Türkiye’nin havalimanı olan şehirlerinden Erzurum’a uçak aracılığı ile gidebilmek mümkündür. Kolay bir şekilde bilet alınarak hızlı ulaşım olanaklarından yararlanılabilir.

Erzurum’da Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Palandöken Kayak Merkezi: Kış turizmi bakımından oldukça gelişmiş olan Erzurum, Palandöken Kayak Merkezi ile dikkat çeker. Palandöken Dağı’nda yer alan merkez, kayak yapmayı seven kişiler için oldukça keyifli bir yerdir. Özellikle yurt dışından gelen turistler tarafından kışın en çok tercih edilen yerlerden biridir. Oldukça uzun pistleri olan kayak merkezi, yılın 5 ayı hizmet verebilmesi ile öne çıkar. Kayak merkezinde uluslararası kayak yarışları da yapılmaktadır. Yamaç paraşütü, alp kayağı ve snowboard kayak merkezinde yapılabilecek aktiviteler arasındadır.

Erzurum Kalesi: 2500 yıl öncesinde Urartular zamanında yapılan kale, şehrin sembolik yapılarından biridir. Osmanlı zamanında Erzurum Kalesi’ne çeşme ve türbe eklenmiştir. Oldukça eski bir tarihe dayanan yapı 19. yüzyılda onarılmıştır.

Üç Kümbetler: Erzurum’un en büyük hazinelerinden biri olan Üç Kümbetler’in 12 ve 14. yüzyıllar arasında inşa edildiği düşünülmektedir. Kesme taşlar kullanılarak inşa edilen yapı, Emir Saltuk’un mezarını içermektedir. Bu yapı Anadolu’da bulunan en iyi anıt mezar örneklerinden biridir. Giriş kapısının üzerindeki bölümde çeşitli hayvan ve çiçek figürleri yer almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 1956 senesinde onarılmıştır.

Çifte Minareli Medrese: Erzurum’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri olan medrese, 1291 senesinde tamamlanmıştır. Selçuklu döneminde tasarlanan en güzel mimari örneklerinden biridir. Estetik açıdan oldukça hoş bir görünüme sahip olan medrese taş süslemeler ile bezelidir. Erzurum’un sembolik yerlerinden biri olan Ulu Camii’nin yanındadır.

Erzurum Saat Kulesi: Kesik Kule ve Tepsi Minare isimleriyle de adlandırılan Erzurum Saat Kulesi, şehrin sembolik yapılarından biridir. İlk olarak kale mescidi olarak kullanılan yapı, 19. yüzyılda saat ve çan eklenmesiyle birlikte bugünkü haline ulaşmıştır.

Öşvank Kilisesi: 963 ve 973 seneleri arasında Magistras Bağrat tarafından inşa edilmiştir. Renkli taş bezemeleri ve kabartmalı figürler bulunan yapı, Erzurum’un en çok dikkat çeken yapılarından biridir. Şimdiki haline ulaşana kadar birçok onarımdan geçen kilise, mutfak, kütüphane, hamam, yatakhane gibi bölümlerden oluşur.

Çoban Dede Köprüsü: Köprüköy ilçesinde bulunan köprü, Aras Nehri üzerindedir. Dönemin en ünlü yapılarından biri olarak dikkat çeken köprü, mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alır.

Erzurum’da Tadılması Gereken Lezzetler

Erzurum’un en meşhur yemeği olan Cağ Kebabı, bölgeye giden turistler tarafından mutlaka tadılmalıdır. Türkiye’de oldukça meşhur bir yemek olan kebap, herkes tarafından çok beğenilen bir lezzettir. Kuzu ya da keçi etinden yararlanılarak üretilen lezzet özel bir karışıma sahiptir. Yöresel tatları seven kişiler Erzurum’da Hasuta’yı mutlaka denemelidir. Nişasta ve dut pekmezinin birleşiminden oluşan yemek bölge halkı tarafından en sık tüketilen tarifler arasında yer alır. Püre halinde tüketilen karışım oldukça katı bir kıvama sahiptir. Erzurum denildiğinde akla gelen ilk lezzetlerden biri olan Kete, bölgede en çok tüketilen yiyeceklerden biridir. Şehirdeki fırınlarda sık sık rastlanan lezzet hamur işi bir üründür. Bu nedenle genellikle kahvaltılarda tercih edilen seçenekler arasındadır. Erzurum’a özgü bir tatlı olan Kadayıf Dolma, tatlı sevenler için oldukça uygun bir lezzettir. Ceviz içi ile kaplanan lezzet özel bir şerbet ile hazırlanır. Bu nedenle oldukça hoş bir tat kalitesi sunar.

Yörenin geleneksel tatlarından biri olan Şalgam Dolması, şalgamın içine kıyma konularak hazırlanır. Erzurum’da sık sık tüketilen lezzet oldukça farklı bir tada sahiptir. Erzurum’da yetişen çiriş otundan yapılan yemek oldukça sulu bir şekilde hazırlanır. Şifalı olarak bilinen çiriş otu, oldukça faydalı bir ürün olarak dikkat çeker. Çiriş içerisine bulgur eklenerek hazırlanan tarif, bölgenin kendi çiriş otundan yapılır. Ayran Aşı çorbası da şehirde mutlaka denenmesi gereken tariflerden biridir. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan çorba, yoğurt ve buğdayın birleşimden oluşur. Soğuk bir şekilde servis edilen çorba, ferahlatıcı bir etki yaratır. Doğal üzüm yapraklarından elde edilen Ekşili Dolma, şehirde tadılması gereken tariflerden biridir. Oldukça yöresel bir lezzet olan dolma, üzüm yapraklarının içerisine et konularak hazırlanır. Lezzet bakımından üstün bir kalite sunan Erzurum, bölgeye gelen turistler için oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Her damak zevkine uygun bir tarif bulmak şehirde oldukça kolaydır. Çok geniş bir lezzet seçeneği sunan şehir, turistlerin yemek bakımından üstün bir damak keyfine ulaşmasını sağlar.

Erzurum’da Konaklama Olanakları

Turistik açıdan oldukça gelişmiş bir yer olan Erzurum, konaklama bakımından farklı alternatiflere sahiptir. Şehirde bulunan oteller, gelen turistlerin konforlu bir seyahat geçirmesi için hizmet verir. Herkesin beklentisini karşılayabilecek otel çeşitliliği şehirde mevcuttur. Oteller kolaylıkla incelenerek en uygun konfora rahatlıkla ulaşılabilir. Birbirinden farklı otel hizmetlerine sahip olan şehir, lüks oteller bakımından da, ucuz oteller bakımından da zengindir. Herkes kendi ihtiyacına uygun bir seçim yaparak konaklama fırsatlarından yararlanabilir. Otel rezervasyonu seyahat öncesinde yapıldığında oldukça uygun rakamlara konaklama fırsatı bulunur. Bu nedenle ziyaretçilere şehre gitmeden önce rezervasyon hizmetlerinden yararlanması önerilir.

Şehirde otellerin yanı sıra pansiyon hizmetleri de oldukça yaygındır. Pansiyonlar otellere göre daha uygun fiyatlar sunar. Bütçe konusunda kısıtlı olan ziyaretçiler, pansiyon tercihi yaparak konaklayabilir. Otel ve pansiyonların bazılarında sabah ve akşam yemekleri bütçeye dahildir. Gezginler için avantajlı fırsatlar yaratan bu özelliğe dikkat edilmelidir. Şehirde bunların yanı sıra ev ve oda kiralama olanakları da bulunur. Ziyaretçiler kendi yemeğini hazırlayarak daha özgür kalmak isterse bu seçenekten yararlanabilir. Ev ve odalar da oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Herkes kendi beklentisine uygun bir seçim yaparak keyifli bir seyahat hizmetinden yararlanabilir. Konaklama olanakları bakımından geniş bir hizmet veren şehir, her bütçeden insanın keyifli vakit geçirebileceği bir yerdir.

Erzurum’da Ulaşım Koşulları

Erzurum’da şehir içi ulaşım konusunda en çok kullanılan araç otobüslerdir. Ulaşım bakımından oldukça rahat bir şehir olması nedeniyle konforlu bir şekilde merkezde ulaşım olanakları bulunur. Merkezde olan bir yerlere minibüs ve otobüs aracılığı ile kolaylıkla ulaşım mümkündür. Kart aracılığı ile kullanımın mümkün olduğu bu araçlar rahatlıkla kullanılabilir. Otobüs duraklarında şehir kartı uygun fiyatlarla satın alınabilir. Şehir içinde bir bölgeyi bulmak için duraklardaki bilgilerden yararlanılabilir. 100’den fazla otobüs hattı bulunan şehirde, hemen her yere otobüs ile ulaşım mümkündür. Şehir dışından gelen turistler bu araçlar ile dilediği yere ulaşım sağlayabilir. Şehir içinde taksi tercihi yapılarak da konforlu bir şekilde ulaşım mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım otobüs, taksi, özel hava yolu servisleri aracılığı ile yapılabilir. Oldukça geniş bir hizmet veren belediye otobüsleri ile havalimanına ulaşım da mümkündür. Şehir merkezinden havaalanına otobüs aracılığı ile ulaşım saati trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Genellikle 30-35 dakika arasında süren yolculuk oldukça uygun fiyatlarla yapılabilmektedir. Şehir merkezi ve havalimanı ulaşımı için en çok kullanılan yöntemlerden biri de taksidir. Taksi ile ulaşım otobüse göre daha kısa sürmektedir. Şehre gelen turistler taksi kullanmak istiyorsa öncesinde fiyat bilgisi alınması tavsiye edilir. Taksi ile ulaşım otobüse göre daha fazla tutmaktadır. Şehrin hemen hemen bütün noktalarında yer alan taksiler hızlı bir şekilde havalimanına ulaşım imkanı verir.

Erzurum’da Araç Kiralama

Erzurum’da ulaşım olanakları bakımından en çok kullanılan toplu taşıma aracı otobüstür. Otobüslerin yanı sıra bölgeye gelen ziyaretçiler, araç kiralama yöntemini de kullanabilir. Araç kiralama sistemi oldukça konforlu ve pratik bir kullanıma sahiptir. Özellikle kalabalık aileler tarafından oldukça sık tercih edilen yöntem özgür bir şekilde gezme olanağı sunar. Turistik açıdan oldukça zengin olan Erzurum, tarihi yerler konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle bölgeye gelen kişiler, özel araç aracılığı ile rahatlıkla gezme olanağına ulaşır. Şehir merkezinden uzak olan yerlere araç yolu ile konforlu bir gezi düzenlenebilir.

Araç kiralama sistemi ile kullanıcılar istediği model arabayı kiralayabilir. Kendi konforuna en uygun olan araç seçimi yapıldığında gezi sırasında herhangi bir zorluk yaşanmaz. Bu nedenle araç kiralama sistemi yaygın bir şekilde tercih edilir. Erzurum’a gitmeden önce araç kiralama online şekilde de yapılabilir. Bölgeye gelmeden online rezervasyon aracılığı ile araç seçmek mümkündür. Bu sistem sayesinde kullanıcılar oldukça uygun fiyatlar ile araba kiralayabilir. Bölgede araç kiralamak isteyen kullanıcılar kışın lastik durumunu iyi kontrol etmelidir. Kışın şehirde çok fazla buzlanma olduğu için araçta zincir olmasına özen gösterilmelidir. Zincirli lastikler seyahat sırasında emniyeti sağlayarak herhangi bir kaza durumuna karşı koruma sağlar. Bu nedenle güvenlik sistemlerine özen göstererek araç tercihi yapmak son derece önemlidir.

Erzurum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan Erzurum, oldukça büyük bir şehirdir. Tarihi anlamda oldukça zengin olan şehir, turistler için kusursuz bir gezi olanağı sunar. Erzurum hakkında sıkça sorulan sorulardan biri şehri kaç günde gezmek gerektiğidir. Gezilecek yer bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan şehir, 4-5 gün rahatlıkla gezmek için uygundur. Bölgeye gelmeden önce gezilecek yerler hakkında notlar alınarak planlı bir gezi geçirilebilir. Tarihi mekanlardan hoşlanan kişiler için şehirde birçok yapı bulunur. Bu yapılar kültür turizmi anlamında bütün turistlerin beklentilerini karşılamaya yeter.

Erzurum hakkında sıkça sorulan sorulardan biri de hangi mevsimde gitmek gerektiğidir. Kış turizminden hoşlanan kişiler için doğa harikası olan Erzurum, kayak imkanı sunarak keyifli zaman geçirmenize hizmet eder. Kışın çok fazla kar yağışı olan bölge, kayak etkinliklerinden hoşlanan kişiler için son derece uygundur. Palandöken dağının eteklerine kurulan pistler, keyifli zaman geçirmek için birebirdir. Bu nedenle şehirde en yaygın olan turizm şekli kışın gerçekleşir. Erzurum’a gelip kültür turizminden yararlanmak isteyen kişiler, yaz ve ilkbahar aylarını tercih edebilir. Genel olarak çok sıcak bir şehir olmadığı için yazın da rahatlıkla gezilmek için uygundur. Ziyaretçiler sıcak aylarda gelerek tarihi yapıları, müzeleri, şehir merkezini gezebilir. Yaz ve ilkbahar bölgenin tarihi yapısını ve kültürünü okumak için son derece uygun olan mevsimlerdir.

Erzurum’a Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Erzurum uçak bileti ile Türkiye’nin her yerinden şehre ulaşım mümkündür. Uçak ile ulaşım oldukça güvenilir ve hızlı olduğu için en çok kullanılan yöntemdir. Oldukça zengin bir geçmişe sahip olan Erzurum, ziyaretçilerin keyifli zaman geçirebileceği illerden biridir. Erzurum’a gelmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli konu, şehrin iklimidir. Şehirde kışlar oldukça çetin geçer ve yoğun bir kar yağışı görülür. Bu nedenle gelen ziyaretçilerin buna uygun bir bavul hazırlaması önerilir. Kış turizminin yoğun geçtiği şehir, çeşitli kar aktiviteleri sunar. Ziyaretçiler yoğun kar yağışını turistik bir amaç ile keyifli hale getirebilir. Kışın Erzurum’a gidecek olan turistlerin yanlarına oldukça kalın kıyafetler alması gerekir. Bu kıyafetler ile seyahat sırasında korunaklı bir etkiye sahip olunur.

Erzurum’a giden ziyaretçiler, şehrin en önemli lezzeti olan Cağ Kebabı’nı mutlaka tatmalıdır. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yapılsa da yöresinde bu kebabı yemek son derece önemlidir. Damakta oldukça hoş bir tat bırakan kebap, et seven kişiler için vazgeçilmez bir yemektir. Kışın şehirde araba kiralayan ziyaretçiler, arabada kış lastiği ya da zincir olmasına özen göstermelidir. Yoğun geçen kış aylarında şehirde çok fazla buzlanma olayı yaşanmaktadır. Bu nedenle arabada tekerlek durumu kontrol edilerek yolculuk yapılmalıdır. Oldukça eski bir tarihe sahip olan şehir, gezilecek yer bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle gezilecek yerler hakkında bilgi edinilerek ideal bir plan hazırlanmalıdır.

erzurum

Erzurum Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

-1 °C

-1 °C

Uçuş süreleri

Erzurum

İstanbul

1 sa 50 dk

Erzurum

Ankara

1 sa 30 dk

Erzurum

İzmir

2 sa 10 dk

Erzurum

Bursa

1 sa 45 dk

Erzurum

Antalya

2 sa 35 dk

Erzurum

Adana

2 sa 30 dk

Erzurum

Dalaman

2 sa 40 dk

Erzurum

Çanakkale

2 sa 50 dk

Erzurum

Denizli

2 sa 50 dk

Erzurum

Bodrum

2 sa 50 dk

Erzurum

Prag

4 sa 40 dk

5 sa

Erzurum

Beyrut

3 sa 35 dk

Erzurum

Jakarta

13 sa 35 dk

Erzurum

Stuttgart

4 sa 55 dk

Alternatif uçuşlar

Erzurum varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
714,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.456,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.467,79TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.788,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.533,55TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum varışlı yurt dışı uçak biletleri

5.335,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.713,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
15.752,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis