Erzurum Ankara Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erzurum Ankara uçak biletleri

1.138,50TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

828,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.138,50TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.500,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

Erzurum Ankara Uçak Bileti

Ankara Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Türkiye’nin ikinci büyük şehri olan Ankara, 5 milyon 747 bin 325 kişilik nüfusa sahiptir. Çevresinde bulunan birimler ile bu sayı 6 milyonu bulabilir. İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve en kalabalık ili olan Ankara, siyasi ve stratejik bakımından da merkezi konumdadır. Türkiye’nin tam merkezinde yer almasından dolayı her yerden gelen yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olmaktadır. 

Bunun yanı sıra şehir, yıllar öncesinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olup, medeniyetler arasında Persler, Hititler, Bizans ve Lidyalılar yer almaktadır. Haliyle Ankara şehri hem kültürel hem de tarihi bir öneme sahiptir. Şehir aynı zamanda turizm bakımından da son derece gelişmiştir. Kaplıcaları, hamamları, hastaneleri, üniversiteleri ve daha çok fazlası Ankara’da en kaliteli ve değerli konumdadır. 

Ayrıca şehrin Altındağ ve Çankaya ilçeleri başta olmak üzere 25 tane ilçesi bulunmaktadır. Son derece büyük olan ilçelerin hepsi gelişmiştir. Ankara’ya her yıl binlerce turist gelmekte ve şehrin güzelliklerini keşfetmektedir. Bu şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında gezilecek ve görülebilecek yerler de çok çeşitlidir. Pembe köşk, Anıtkabir, Mavi göl, Botanik parkı, Kızılay Meydanı, Güvenpark, Atakule, Ankara kalesi, Kuğulu park, Gençlik parkı, Atatürk Orman Çiftliği, Gordion Müzesi, PTT Pul Müzesi, Mehmet Akif Ersoy Evi, Ankara Etnografya Müzesi ve Tabiat Tarihi Müzesi gibi daha pek çok alan bulunmaktadır. 

Başkent Ankara aynı zamanda meşhur yemekleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle Ankara Simidi, Çubuk Turşusu, Efelek Sarması, Beypazarı Güveci, Ankara Tavası ve Bazlama Kebabı şehirde popüler olan yiyeceklerdir. Her yıl binlerce yabancı ve yerli turistin çok severek tükettiği bu lezzetler dillerden dillere dolanmaya başlamıştır. Ankara’ya gittiğinizde şehrin doğal ve tarihi alanlarını keşfedebilir; lezzetli mi lezzetli yemeklerini tadabilirsiniz. 

Ankara’da Gezilmesi Gereken Yerler

Başkent Ankara’da tarihi ve kültürel alanların dışında doğal güzellikler de bulunmaktadır. Şehir tam anlamıyla hem yerli hem de yabancı turistleri etkilemeyi başarmaktadır. Gölleri, çiftlikleri, parkları, müzeleri, köşkleri, sarayları, üniversiteleri, alışveriş merkezleri, cadde ve meydanları gibi daha pek çok alan; Ankara’nın sahip olduğu güzellikler arasındadır. Ankara’da Türkiye’nin dört bir yanından sıklıkla ziyaret edilen bir yer vardır ki; o da Anıtkabir’dir. Anıtkabir, Mustafa Kemal Atatürk’ün anıt mezarının bulunduğu muazzam bir yapıdır. 

Bunun yanı sıra en çok ziyaret edilenler arasında, birbirinden değerli ve önemli eserleri barındıran müzeleri, popüler üniversiteleri, devasa şehir parkları, Ankara’yı kuş bakışı inceleyebileceğiniz kaleleri, Kızılay Milli İrade Meydanı gibi son derece hareketli ve canlı meydanları yer almaktadır. 

Ankara Kalesi, şehrin en önemli tarihi simgelerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Bölgeye hakim olan yüksek bir tepeden büyüleyici bir manzara sunan Ankara Kalesi, uzun yıllar önce Selçuklular, Osmanlılar, Romalılar ve Bizanslar tarafından kullanılarak değişikliklere uğramıştır. Her yıl pek çok festivale ve etkinliğe ev sahipliği yapan bu kalenin içerisinde 100 metre yükseklikte bulunan 5 köşeli 42 tane kuleyi gezebilirsiniz. Aynı zamanda iç kale odalarına bakabilir ve surlardan muhteşeme fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Son derece geniş alternatiflere sahip olan Ankara, yüz binlerce üniversite öğrencisiyle de oldukça renkli, hareketli ve eğlenceli ortamlara sahiptir. 

Ankara’ya gittiğinizde görmeniz gereken yerlerden biri olan Beypazarı; ahşap süslemelere sahip pencereleri, cumbalı balkonları ile büyüleyen evlere ve Arnavut kaldırımlı sokaklara sahiptir. İlçe, fotoğraf safarileri için en çok tercih edilen yerdir. 

Hamamönü, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan ve kesinlikle gezilmesi gereken tarihi bir ortamdır. Müzede bulunan koleksiyonlara bakmak veya klasik Osmanlı evlerini görmek için Hamamönü’nü ziyaret edebilirsiniz. Bölgenin her bir tarafında tarihi konaklar, anıtlar, camiler ve müzeler bulunmaktadır. Bunların dışında Karacabey Hamamı, Mehmet Akif Ersoy Evi Müzesi ve Mehmet Akif Ersoy Parkı gibi çok sık ziyaret edilen mekanları siz de görebilirsiniz. 

Altın Köy Açık Hava Müzesi, adeta tarihi bir yolculuğa çıkaran büyüleyici bir gezi alanıdır. Tarihi köy kahveleri, bakkal dükkanları, 2 katlı ahşap köy evleri, köy sokakları ve camilerin bulunduğu Altın Köy’de geleneksel Osmanlı ve Türk mutfağının lezzetli yemeklerini tadabilirsiniz. 

Hem şifa bulmak hem piknik yapmak hem de Ankara’nın temiz havasını içerisine çekmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir yer de Kızılcahamam’dır. Zengin termal kaynaklarıyla anılan ilçe, Türkiye’nin en önemli sağlık turizminin merkezi haline gelmiştir. Ankara’nın en çok görülmek istenen alanlarından biri de Mogan ve Eymir Gölü’dür. Mavi Göl de Ankara’da bulunan doğal güzelliklerden biri olup piknik yapmanız, yürüyüşe çıkmanız, çocuklar için düzenlenen parklara gitmeniz ve temiz bir hava almanız için harika bir alandır. 

Atakule, Ankara’nın modern simgelerinden bir tanesidir. Atakule’nin içerisinde sinema salonları, mağazalar, seyir terasları, kafeler ve kule bölümünde restoranlar bulunmaktadır. Hem şehri kuş bakışı incelemek hem de alışveriş yapmak isterseniz Atakule’yi ziyaret edebilirsiniz. 

Ankara’nın en kapsamlı alışveriş merkezlerinden olan Ankamall; alışveriş yapmak, yemek yemek ve keyifli zamanlar geçirmek için ziyaret edilebilir. Aynı zamanda Cepa, Kentpark, Antares gibi büyük ve lüks alışveriş merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Kızılay Meydanı, hem alışveriş yapmak hem restoranlarda veya kafelerde oturmak hem de şehrin pek çok meydanına şahit olmak için harika bir yerdir. 

Bunların dışında Ankara, Aksaray ve Konya şehirlerinin sınırları içerisinde bulunan Tuz Gölü, büyüleyici ve etkileyici güzelliğiyle görülmesi gereken bir yerdir. Kuğulu Göl, Ankara’nın Kavaklıdere semtinde bulunan ve adını sevgili kuğulardan alan ünlü bir parktır. Özellikle çocuklu aileler tarafından ziyaret edilen gölde kuğuların yanı sıra kaz, ördek ve kuş çeşitleri de bulunmaktadır. 

Tunalı Hilmi Caddesi, Seymenler Parkı, Harikalar Diyarı, Dikmen Vadisi de Başkent’te gezip görmeniz gereken alanlar arasındadır. Ankara’da gezilip görülmesi gereken yerler bunlarla da sınırlı değildir. Soğuksu Milli Parkı, temiz hava alabilmeniz ve piknik yapabilmeniz için harika bir alandır. Aynı şekilde Karagöl Tabiat Parkı, tertemiz havası ve etkileyici doğasıyla dikkat çeken bir doğal güzelliktir. Bunların dışında Gençlik Parkı’na, Saman Pazarı’na, Nallıhan Kuş Cenneti’ne, Pirinç Han’a ve Ulucanlar Cezaevi Müzesi’ne gidebilirsiniz. 

Ankara’nın Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, Hititlerden Romalılara, Frigyalılardan Selçuklulara kadar pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Haliyle Ankara pek çok uygarlıktan çeşitli izler taşımaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yaşanan olaylarda büyük bir öneme sahip olan şehir, zengin bir tarihi doku içermektedir. Ankara’da müze, saray, köşk, kale, hamam, çiftlik, bina, anıt, tapınak, tiyatro, gardion gibi daha pek çok tarihi yapı bulunmaktadır. Ankara’da görmeniz gereken alanlardan biri olan Altın Köy Açık Hava Müzesi, sizi tarihi bir yolculuğa çıkarabilecek etkileyici bir gezi alanıdır.

Augustus Tapınağı, Ankara- Ulus’ta bulunan binlerce yıllık köklü geçmişe sahip olan bir yerdir. Bu tapınağının dünyaca ünlü olmasının nedeni ise içerisinde Monumentum Ankyranum’un bulunuyor olmasıdır. Hacı Bayram Camisi’nin arka kısmında yer alan tapınağı ziyaret edebilir ve bu tarihi dokuyla tanışabilirsiniz. 

Kocatepe Camii, Ankara’nın en büyük camisi olarak bilinen ve 1987 yıllarında yaptırılan bir camidir. Bu cami yaklaşık olarak 4.300 metrekarelik bir alanda konumlanmaktadır ve yüksekliği yaklaşık 50 metreyi bulur. Ankara’nın tarihi yerleri arasında bulunan bu caminin kubbesi ise 25 metreden daha büyüktür. 

Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1921 yıllarında yaptırılan ve o zamanlarda pazar ve kervansaray olan bir müzedir. Müzenin içerisinde Anadolu topraklarında yaşam süren tüm halka dair tarihi ve kültürel eserler vardır. Bu sebeple Ankara ziyaretiniz esnasında müzeyi ziyaret etmeyi ihmal etmemelisiniz. 

Ankara Resim ve Heykel Müzesi, 19. Yüzyıldan günümüze kadar Türk sanatçılarının eserlerini sunan bir müzedir. Aynı zamanda müze Anadolu’nun etnografik ve tarihi özellikleri hakkında detaylı şekilde bilgi veren ögeleri sergiler. Müzeyi ziyaret ederek resim, heykel, seramik, grafik ve fotoğraf gibi birbirinden etkileyici ve güzel eserleri görebilirsiniz. Ankara’da görmeniz gereken bir diğer nokta ise Tabiat Tarihi Müzesi’dir. Ulu Önder Atatürk’ün tavsiyesiyle açılan bu müze, 4 bin metrekarelik alana yapılmıştır. İçerisine milyonlarca yıllık bitki türlerine ev sahipliği yapan bu müzeyi ziyaret edebilirsiniz. 

Ankara şehrinde görebileceğiniz tarihi alanlar bunlarla da sınırlı değildir. Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi, Altın Köşk ve Ankara Palas, Ulucanlar Cezaevi Müzesi, Tabiat Tarihi Müzesi, Estergon Kalesi, Pembe Köşk ve Kocatepe Camii mutlaka ziyaret etmeniz gereken tarihi alanlardır. 

Kültürel Etkinliklerin Odağı Ankara

Ankara’nın tarihi ve kültürel alanlarına şahit olup, doğal güzelliklerini gördükten sonra şehirde düzenlenen çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz. Popüler meydanlardaki kafelerden restoranlara barlardan meyhanelere, konserlerden festivallere kadar katılabileceğiniz pek çok etkinlik bulunmaktadır. Ankara’nın özellikle çok renkli ve hareketli bölgelerinden olan Ulus, Tunalı ve Kızılay Meydanı’na gidebilirsiniz. Bu semtlerde zevkinize ve beklentinize hitap edebilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Kafe, bar, meyhane, disko, restoran gibi alanlara giderek doyasıyla eğlenebilirsiniz. Üstelik bu alanlar her kişinin beklentisini karşılamak üzere alkollü ve alkolsüz diye ayrılmaktadır. Ankara’da arkadaş ortamıyla veya sevdiklerinizle takılabileceğiniz ortamlar olduğu kadar ailenizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz ortamlar da bulunmaktadır. Bu mekanlar arasında türkü bar, sıra gecesi düzenleyen mekanlar ve çeşitli kafeler bulunmaktadır. Bunların dışında düzenlenen konser, şenlik ve festivallere katılarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ankara’da Konaklama İmkanları

Ankara her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olan şehirdir. Üniversiteleri, şirketleri, doğal güzellikleri, müzeleri, kaplıcaları, sarayları ve daha pek çok alternatifiyle dikkat çeken şehir; çeşitli amaçlarla ziyaret edilmektedir. Haliyle bu şehir; misafirlerini konforlu ve güvenli bir şekilde ağırlayabilmek için lüks otel, pansiyon, butik otel ve apart otel tipi konaklama imkanları sunmaktadır. Yani şehirde her insanın beklentisini ve bütçesini karşılayacak konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Şehir merkezinde konaklamak isteyenlere Kızılay ve Ulus semtinde pek çok alternatif önerilebilir. Şehrin kaplıcalarını veya ilçelerini ziyaret etmek isteyenlere pansiyon, apart ve butik otel tarzı konaklama imkanları sunulmaktadır. Genel olarak bakacak olursak şehirde lüks oteller, termal tesisler, açık ve kapalı havuzlu oteller öne çıkmaktadır. Şehre geldiğinizde kalacağınız alanı kolaylıkla ayarlayabilir, keyifli bir şekilde tatil yapabilirsiniz. 

Ankara’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Ankara birbirinden lezzetli yöresel tatların bulunduğu bir şehirdir. Haliyle şehir, saatlerini hatta günlerini Ankara’yı gezmek için ayıran yerli ve yabancı turistlere harika tatlar sunmaktadır. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıdan öğle yemeklerine, akşam yemeğinden tatlılara kadar Ankara’da pek çok yiyecek seçeneği bulunmaktadır. 

Ankara kahvaltısını deneyimlemek için ister şehir merkezinde bulunan kafe ve restoranları isterseniz yöresel lezzetler hazırlayan ilçelerini tercih edebilirsiniz. Bu noktada Beypazarı; harika tatların bulunduğu bir ilçedir. Beypazarı’na giderseniz eğer şahane bir lezzet olan Beypazarı Güvecini deneyebilirsiniz. Bu güveç ülkemiz mutfağının en nadide yemekleri arasındadır. Kuzu eti, kuyruk yağı, sivri biber, pirinç, domates ve çeşitli baharatlar ilave edilerek yapılan bu yemek oldukça lezzetlidir. 

Yöresel lezzetlerden bir diğeri olan Ankara Kebabı, Ankara’ya gittiğinizde kesinlikle tadına bakılması gereken bir lezzettir. Şehriye, kırmızı et veya beyaz etten yapılan bu lezzet birçok ziyaretçi tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. 

Aş Çorbası, Dutmaç Çorbası, Yemlik Cacığı da çok sevilen Ankara yemekleri arasında bulunmaktadır. İnceğiz Çorbası, Ankara’nın en yöresel çorbalarından biridir. Haşlanmış nohut, kuzu eti ve buğdayın buluşmasıyla hazırlanan çorba, çok lezzetli olduğu gibi oldukça doyurucudur da. 

Bunların yanı sıra, Bazlama Kebabı, Öllüğün Körü, Bici Aşı, Çıkınağıl Asıdası, Tamtak Tiridi, Efelek Sarması ve Karga Beyni de Ankara’nın meşhur yemekleri arasında yer almaktadır. Mesela; Malak, pekmezden yapılan ve son derece lezzetli olan bir yemektir. 

Ankara’da bulunan ve oldukça meşhur olan Atatürk Orman Çiftliği’nde yapılan kokoreç, köfte, balık ekmek gibi birbirinden lezzetli ve tadı damağınızda kalacak tatlar vardır. Ankara’daki bu lezzetleri tadabilir, hatta tarifini alarak sevdiklerinize de yapabilirsiniz. 

Ankara’da Ulaşım Olanakları 

Erzurum’dan Ankara’ya 1 saat 20 dakika süren bir yolculuğun sonunda varmış olursunuz. Bu noktadan sonra Ankara gezisi için kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım araçları vardır. Havalimanından şehir merkezine ya da başka bir yere gitmek istediğiniz de karşınıza çeşitli ulaşım olanakları çıkacaktır. Bu ulaşım seçenekleri ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Ancak bütçenize ve beklentinize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız çok kolaydır. Taksi, otobüs ve özel araç gibi seçenekler ile Ankara’da keyifli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Esenboğa havalimanından şehir merkezine giden çeşitli otobüs seferleri vardır. Otobüs ile geçen süre 1 saati bulabilmektedir. 

Taksi ile Ulaşım

Esenboğa havalimanı ile şehir merkezi arası yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Ulaşım yöntemlerinden taksiyi seçtiğiniz taktirde, 45 dakika içerisinde şehir merkezine gitmiş olursunuz. Ancak taksi, bütçesi kısıtlı olan ziyaretçiler tarafından pek tercih edilmemektedir. 

Araç Kiralama 

Esenboğa havaalanından araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Çeşitli firmaların verdiği araç kiralama hizmeti ile orta segment veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa zamanda konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu araçları tatil bitimine kadar kullanarak dönüşte teslim edebilirsiniz. 

Erzurum Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Erzurum şehrinin şehir merkezinden havalimanına ulaşım için en uygun araç belediye otobüsleridir. Erzurum havaalanına ulaşım gerçekleştiren bu araçlar, İstasyon Meydanı’ndan uçak kalkış saatlerinden 1-2 saat önce kalkmaktadır. Belediye otobüsleriyle hem zamanında hem de uygun fiyata havalimanına ulaşabilirsiniz. 

Erzurum ile Ankara Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Erzurum ile Ankara arası uçuş süresi 1 saat 20 dakika sürmektedir. Bu uçuş aktarmalı veya aktarmasız bir şekilde gerçekleşebileceği için süre değişebilir. 

Erzurum ile Ankara Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Erzurum ile Ankara arası karayolu mesafe yaklaşık olarak 872 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 717 kilometreye kadar düşmektedir. 

Erzurum ile Ankara Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Erzurum ile Ankara arasındaki yolculuk çeşitli firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklar için seyahatin birkaç hafta öncesinde uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsinizerzurum_ankara

Ankara Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

8 °C

6 °C

Uçuş süreleri

Ankara

İstanbul

55 dk

Ankara

İzmir

1 sa 10 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Lefkoşa

1 sa 15 dk

Ankara

Van

1 sa 30 dk

Ankara

Antalya

1 sa 5 dk

Ankara

Trabzon

1 sa 15 dk

Ankara

Gaziantep

1 sa 10 dk

Ankara

Erzurum

1 sa 20 dk

1 sa 20 dk

Ankara

Bakü

2 sa 20 dk

3 sa 40 dk

Ankara

Berlin

3 sa 15 dk

Ankara

Viyana

2 sa 40 dk

Ankara

Paris

3 sa 55 dk

Ankara

Londra

4 sa 50 dk

Ankara

Moskova

4 sa 30 dk

Ankara

Bişkek

4 sa 40 dk

Ankara

Almanya

4 sa 20 dk

8 sa 25 dk

Erzurum Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

2 °C

2 °C

Uçuş süreleri

Erzurum

İstanbul

1 sa 50 dk

Erzurum

Ankara

1 sa 30 dk

Erzurum

İzmir

2 sa 10 dk

Erzurum

Bursa

1 sa 45 dk

Erzurum

Antalya

2 sa 35 dk

Erzurum

Adana

2 sa 30 dk

Erzurum

Dalaman

2 sa 40 dk

Erzurum

Çanakkale

2 sa 50 dk

Erzurum

Denizli

2 sa 50 dk

Erzurum

Bodrum

2 sa 50 dk

Erzurum

Prag

4 sa 40 dk

5 sa

Erzurum

Beyrut

3 sa 35 dk

Erzurum

Jakarta

13 sa 35 dk

Erzurum

Stuttgart

4 sa 55 dk

Alternatif uçuşlar

Erzurum çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.382,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.384,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.630,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.434,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

5.717,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.207,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt içi uçak biletleri

431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
510,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
677,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Ankara varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.361,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.824,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.446,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.659,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.972,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.753,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.715,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.006,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
18.645,91TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis