Erzurum Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erzurum Antalya uçak biletleri

2.299,65TRY'den
başlayan fiyatlarla

22 Eyl 2023

22 Eyl 2023

1.909,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

23 Eyl 2023

23 Eyl 2023

2.494,79TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Eyl 2023

24 Eyl 2023

2.104,50TRY'den
başlayan fiyatlarla

25 Eyl 2023

25 Eyl 2023

1.899,74TRY'den
başlayan fiyatlarla

26 Eyl 2023

26 Eyl 2023

Erzurum Antalya Uçak Bileti

Antalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya ili, ülkenin en kalabalık beşinci şehri olma özelliğini taşımaktadır. Yüzölçümü bakımından ise, en büyük altıncı ildir. İlin nüfusu yaklaşık olarak 3 milyondur. Bilhassa yaz mevsiminde ilin nüfüsunda büyük bir artış olmaktadır. Bu artışta hem iç turizm hem de dış turizm etkili olmaktadır. Antalya’nın ekonomisinin büyük oranda turizm, tarım ve ticarete dayandığı görülür. Oldukça uzun bir geçmişe sahip olan Antalya sınırları içinde, Paleolitik ve Mezolitik çağlara ait kalıntılar da bulunur. Antik kent yönünden Türkiye’nin en zengin şehri olan Antalya, kültür turizminin de önde gelen bölgelerinden biridir.

Antalya’da Gezilmesi ve Görülmesi Gereken Yerler

Antalya ili gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri oldukça fazla olan bir lokasyondur. İl, kültürel, turistik ve daha pek çok alanda geniş çeşitliliğe sahiptir. Gezilmesi gereken yerlerin içinde şelaler ön plana çıkmaktadır. Antalya’nın ünlü bazı şelaleri Düden, Kurşunlu, Manavgat Şelalesi şeklinde sayılabilir. Yine il sınırları içinde birçok antik kent de yer almaktadır. Bu kentlerden bazıları Termessos Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Phaselis Antik Kenti ve Side Antik Kenti olarak sıralanabilir. Kaleiçi bölgesi de kentin görülmesi gereken noktalarından biridir. Burada çeşitli restaurantları deneyimleyebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Kaleiçi’nin kökeni Helenistik döneme kadar uzanmaktadır. Bölgede birçok kültürel yapı yer almaktadır. Şehrin adıyla kurulan Antalya Müzesi içerisinde de yaklaşık 30 bin eseri görmek mümkündür. Bu eserlerin uzandığı dönem aralığı Alt Paleolitik Çağ’dan Roma Dönemi’ne kadardır.

Antalya’nın Tarihi Lokasyonları

Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan Antalya’da görülebilecek birçok tarihi yapı ve bölge vardır. Bu yerler içinde Demre’deki Noel Baba Kilisesi ön plana çıkmaktadır. Kilise, Noel Baba olduğuna inanılan Aziz Nicholaos’un ölümünden sonra inşa edilmiştir. Bir başka tarihi bölge de Myra Antik Kenti’dir. Bu yapı da Demre sınırları içindedir. Kentin geçmişinin MÖ 5. yüzyıla uzandığı düşünülmektedir. Döşemealtı’ndaki Termessos Antik Kenti de, şehrin önemli bir başka bölgesidir. Kent, Güllük Dağı’nın eteklerinde, yaklaşık olarak 1150 metrelik bir yükseklikte konumlanmıştır. Şehir merkezinde yer alan Tarihi Saat Kulesi’nin geçmişi de 1901 yılına dayanmaktadır. Kumluca’da yer alan Olimpos Antik Kenti, Side’deki Apollon Tapınağı, Aksu’daki Perge Antik Kenti, Serik’teki Aspendos Tiyatrosu da kentin diğer tarihi lokasyonları olarak sıralanabilir.

Antalya’daki Kültürel Etkinlikler Nelerdir?

Antalya kenti sadece turistik bakımdan değil, kültürel etkinlikler noktasında da oldukça aktif bir bölgedir. Burada her yıl düzenli olarak sanat, kültür, müzik alanlarında festivaller, etkinlikler yapılmaktadır. Bu festivaller içerisinde Saklıkent Kar Festivali, Konyaaltı Çocuk Festivali, Antalya Sömestr Festivali, Antalya Anne Çocuk Festivali, Geleneksel Kumluca Deve Güreşi Festivali sayılabilir. Bu etkinliklere ek olarak, kentte kitap fuarları ve festivalleri de yapıldığı görülmektedir. Ayrıca kentin ünlü bir film festivali de bulunur. Bu festival Altın Portakal adını taşır. Uluslarası Antalya Altın Portakal Film Festivali, Muratpaşa ilçesinde düzenlenir. Festival kapsamında yüzlerce film, izleyici ile buluşmaktadır.

Antalya’da Konaklama İmkanları

Antalya kenti konaklama imkanları bakımından insanlara pek çok seçenek sunmaktadır. Şehirde konaklamak için oteller, hosteller, pansiyonlar vb. yerler bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri, içerdikleri hizmetler noktasında farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Örneğin iki yıldızlı oteller olduğu gibi, beş yıldızlı lüks otellerde de konaklanabilir. Bu kategoride yer alan oteller her şey dahil seçenekleri ile, tatilcilere keyifli anlar yaşatmaktadır.

Antalya’nın Lezzetleri

Akdeniz’in gözde kentlerinden biri olan Antalya sadece turizm açısından değil, mutfağı yönüyle de oldukça popüler bir şehirdir. Kentin yöresel yemekleri içinde çorbalar, kebaplar, pilavlar, tatlılar yer almaktadır. Çorbalar içinde kelle paça ve arabaşı çorbaları öne çıkmaktadır. Kelle paça çorbası ağırlıklı olarak kış aylarında tercih edilmektedir. Arabaşı çorbası da tavuk eti ile hazırlanan bir çorbadır. Sedik aşı da ana malzemeleri biber, domates ve ince bulgur olan bir çorba çeşididir. Kentin diğer yöresel yemekleri arasında testi kebabı, Gökçesu Pilavı, taratorlu tekir tava, kabak çiçeği dolması ve barbunya piyazı da sayılabilir. Tatlılar içinde de kabak tatlısı, Antalya’nın en meşhur tatlılarından biridir. Tatlı kaymak ve dondurma ile servis edilmektedir.

Antalya’da Ulaşım Opsiyonları

Erzurum ve Antalya arasında genellikle aktarmalı uçuşların olduğu görülmektedir. İki kent arasındaki uçuş seferleri, yaklaşık olarak 4 buçuk saat sürmektedir. Yolculuk esnasında kullanılabilecek pek çok ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Mevcut seçenekler arasında fiyatlar konusunda farklılık olduğu görülmektedir. Fakat Antalya, ulaşım açısından zengin bir şehirdir. Bu nedenle her insan bütçesine uygun olacak şekilde bir ulaşım seçeneği bulabilir.

Taksi İle Ulaşım

Antalya Havalimanı şehrin doğusunda yer almaktadır ve şehir merkezi ile arasında 12 kilometre vardır. Söz konusu mesafe yaklaşık olarak 15 dakikada gidilmektedir. Taksi seçeneği, diğer ulaşım seçeneklerine kıyasla daha yüksek fiyatlı olduğundan pek fazla tercih edilmez.

Otobüs İle Ulaşım

Antalya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için düzenlenen otobüs seferlerini de tercih edebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 600 ve 800 numaralı otobüsler ile ulaşmak olanaklıdır. Havalimanından her 30 dakikada bir hareket eden otobüsler ile, şehir merkezine ulaşım yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir.

Metro İle Ulaşım

Antalya’da mevcut olarak bir metro hattı bulunmamaktadır. Ancak metroya alternatif olarak, tramvay ile havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak olanaklıdır.

Araç Kiralama

Antalya Havalimanı’nda pek çok firmanın araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkündür. Bu doğrultuda hem lüks hem de orta segment araçlar kullanıma sunulmaktadır. Kiralayacağınız araç ile birlikte hem havalimanından şehir merkezine hem de diğer bölgelere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kiraladığınız aracı, kentten ayrılırken ilgili acentanın yetkililerine teslim edebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı’na En Hızlı Ve En Uygun Ulaşım

Erzurum Havalimanı’na birçok ulaşım seçeneği olsa da, ekonomik olması bakımından beledeyinin organize ettiği otobüsler daha çok tercih edilmektedir. Otobüsler, uçuş saatinden bir buçuk saat önce hareket etmektedir. Havalimanında haftanın her günü uçuş olduğu için, her gün havalimanına giden bir otobüs bulmak mümkündür. Servisler ortalama olarak 1 saat arayla kalkmaktadır.

Erzurum - Antalya Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Erzurum ve Antalya kentleri arasındaki uçuş mesafesi yaklaşık olarak 982 kilometredir. Bu uzunluktaki bir yol, uçak ile ortalama olarak 1 buçuk saatte gidilmektedir. Ancak bu süre, uçuşun yapılacağı hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Havayolu firmaları iki kent arasındaki uçuşlarda hem aktarmalı hem de aktarmasız sefer seçenekleri sunmaktadır.

Erzurum - Antalya Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Erzurum ve Antalya arasındaki kara yolu mesafesi yaklaşık olarak 1240 kilometredir. Bu mesafeyi araç ile ortalama şekilde 15 saatte gitmek mümkündür.

Erzurum - Antalya Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Erzurum ve Antalya arasında pek çok havayolu şirketinin uçuş seferleri düzenlediği görülmektedir. Hem aktarmalı hem de aktarmasız olarak yapılan seferlerde, araştırmalar doğrultusunda uygun fiyatlı uçak biletleri bulunabilir. Çeşitli havayolu firmalarının sundukları teklifler akabinde, ekonomik sayılabilecek fiyatlara uçak bileti almak olanaklıdır.

Antalya’da İklim Nasıldır?

Akdeniz ikliminin en net yaşandığı şehirlerden olan Antalya’da kış ayları ılık ve bol yağışlı geçer ancak yaz ayları da oldukça sıcak geçmektedir.img

Antalya Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

22 °C

22 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Erzurum Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

7 °C

7 °C

Uçuş süreleri

Erzurum

İstanbul

1 sa 50 dk

Erzurum

Ankara

1 sa 30 dk

Erzurum

İzmir

2 sa 10 dk

Erzurum

Bursa

1 sa 45 dk

Erzurum

Antalya

2 sa 35 dk

Erzurum

Adana

2 sa 30 dk

Erzurum

Dalaman

2 sa 40 dk

Erzurum

Çanakkale

2 sa 50 dk

Erzurum

Denizli

2 sa 50 dk

Erzurum

Bodrum

2 sa 50 dk

5 sa

Erzurum

Beyrut

3 sa 35 dk

Erzurum

Jakarta

13 sa 35 dk

Erzurum

Stuttgart

5 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Erzurum çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
668,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.382,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.384,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.630,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.434,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

5.717,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.207,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
868,65TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.571,42TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.589,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.606,93TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.932,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.893,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.657,73TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.788,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.781,96TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis