Erzurum İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Erzurum İzmir uçak biletleri

03 Ara 2023

04 Ara 2023

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

Erzurum İzmir Uçak Bileti

İzmir Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Ege Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük ili olma özelliğini taşır. Deniz kıyısında yer alan bu şehir, İzmir Körfezi üzerine konumlandırılmıştır. Nüfusu ise 4.455.294 kişiliktir. Yüzölçümü olarak da Türkiye’nin yirmi üçüncü büyük ili haline gelen İzmir’in batı taraflarında Adalar ve Ege Denizi bulunur. Bunun yanı sıra Ege Denizi’nin etrafında bulunan Atina’nın sonrasında var olan ikinci büyükşehir özelliğini de taşır. Dünya genelinde de dikkat çeken İzmir şehri; birçok festival ve etkinliğe de ev sahipliği yapar. Bu sebeple bol bol yerli yabancı turist ağırlamaktadır. Tarihi, kültürel ve yöresel zenginlikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Her daim gelişmiş ve çağdaş bir şehir olma özelliği taşır. 

Tarihi alanları ile herkesin ilgisini bir anda üzerine çekebilen atmosferiyle İzmir Türkiye’nin bir incisi olmuştur. Bu şehrin batı kesiminde bulunan eşsiz denizi, Efes’i ve kusursuz plajları ve türlü etkinlikleri sayesinde de adını sık sık duyurmaktadır. Aynı zamanda köşelerde kalmış kendine özgü köyleri ve herkesin beğenisini kazanan yönleriyle bilinen tatil kasabalarının yanında İzmir’in tarihi dokuya sahip birçok farklı yanı bulunur. Türkiye’nin en sık ziyaret edilen şehirlerinden biri haline gelen İzmir; Bostanlı, Alsancak, Karşıyaka, Kemalpaşa, Bornova, Mavişehir gibi yerleşim yerleriyle beraber kusursuz bir tatil ve yaşam deneyimi sunmaktadır. İzmir’in bilinen en eski yerleşim noktası ise İzmir Höyüğü olarak bilinir. Bugüne bakıldığı zaman Çandarlı ve Foça’da ilk yerleşim noktalarının yer aldığı bilinmektedir. Ayrıca İzmir tüm bunların yanı sıra büyükşehir unvanıyla bilinir. Nezdinde yer alan vakıf ve devlet üniversiteleri ile de akademik anlamda ilgi çekici bir şehirdir. 1971 senesinde gerçekleştirilen Akdeniz Oyunları İzmir’de yapılmıştır. Dünya Üniversiteler Oyunu ise 2005 senesinde yine İzmir’de gerçekleştirilmiştir. İzmir’in şehir merkezinde ve birçok ilçesinde düzenli bir biçimde yapılan sanatsal ve kültürel aktiviteler yerli yabancı fark etmeksizin pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. İzmir uzun senelerdir çeşitli aktivitelere ev sahipliği yaptığı için birçok kişinin çevresine de önerdiği eğlenceli zaman geçirilebilecek bir şehir olmuştur ve zaman içerisinde buradaki gezilecek yerler de artmaya başlamıştır. 

İzmir’de Görülmesi Gereken Yerler 

Ege Bölgesi’nin en sevilen illerinden bir tanesi olan ve her sene birçok turisti ağırlayan İzmir; mavi renge sahip koyları, doğal dinlence yerleri, antik kentleri, kusursuz güzelliğe sahip manzaraları ile konuklarına eşsiz bir gezi fırsatı sunar. Büyük İskender, seneler evvel en ileri görüşlü komutanlardan birisi olarak İzmir için birçok defa mücadeleye girişmiştir. O dönem şehrin adı Smyrna idi. İzmir’in bu nedenle tarihi açıdan da son derece adından söz ettiren bir yer olduğu ifade edilebilir. Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Konak Meydanı, Efes Antik Kenti, Şirince, Eski Foça, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Sığacık, Gündoğdu Meydanı, Birgi Köyü, Karaburun, İzmir Saat Kulesi, Ildırı Köyü, Dikili, Seyirtepe ve Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nı görmek için her sene birçok kişi İzmir’e gelmektedir. 

İzmir’in bilinen en büyük ilçelerinden bir tanesi haline gelen ve kalabalık bir nüfusa sahip olan Konak’taki Pasaport İskelesi, Kızlarağası Hanı, Alsancak Garı, Borsa Binası ve Saat Kulesi’ni herkes gezmeli ve görmelidir. Doğayla iç içe olmanın en iyi yolu İzmir’in dört bir köşesini gezerek deneyimlemekle mümkün olur. Tatilin tadı her daim Çeşme’de kum, deniz ve güneşle beraber çıkar. Çeşme, tarihi çağlar süresince de önem arz eden bir yerleşim yeri olarak akıllara kazınmış olan bir yerdir. Çeşme Müzesi ve Çeşme Kalesi, Osmanlı Devleti zamanlarından kalan yapılardır ve herkese harika bir tatil deneyimi yaşatır. Yolu Çeşme’ye düşen herkes Altınkum Plajı, Aya Yorgi Plajı, Pırlanta Plajı, Ilıca Plajı gibi önemli plajları keşfe çıkabilir. Alaçatı, Çeşme’nin en popüler alanıdır. Türkiye’deki rüzgar sörfü ve su sporu aktiviteleri de genelde burada yapılır. Urla, Seferihisar, Alsancak, Kordon, Foça gibi yerler de İzmir’in incilerindendir. Şirince Köyü’yle de gönüllerde taht kuran İzmir, geçmişten bugüne değin Ege ambiyansını en iyi şekilde korumuştur. Doğal olarak yerli yabancı turistlerin en çok ilgisini çeken şehir de yine İzmir olmuştur. İzmir’in en çok sevilen tarihi bölgelerinden biri olan Efes Antik Kent Müzesi’ni ve Meryem Ana Evi’ni gezme fırsatı olan herkes kesinlikle Selçuk ilçesine gitmelidir. İzmir’deki gözde yerlerden bir tanesi olan Karaburun Yarımadası, kendine hayran bırakan doğasının yanında Mimoza Plajı, Bodrum Plajı, Akvaryum Plajı, Kuyucak Plajı gibi farklı yerlere sahip olmasıyla bilinir. Şehre yolu düşen herkes Özdere, İnciraltı, Karagöl Tabiat Parkı, Delikli Koy, Yeni Foça, Mordoğan, Gümüldür ve İzmir Kültür Parkı da görülmesi gereken öteki yerlerdir. Günümüzde birçok kişi fotoğraf makinelerini de yanına alarak buraları ziyaret ederek ve bol bol anı biriktirmeyi tercih edmektedir. İzmir, harika anılar biriktirmeye yardımcı olacak tüm doğal manzaraları içerir. Huzurlu bir tatilin en iyi yolu ise İzmir’e doğru yola çıkmaktır. 

İzmir’de Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

Şehir içerisinde birçok farklı medeniyetin tarihi izlerini bulmak mümkündür. Anadolu yerleşim bölgelerinin batı kısmında bulunan İzmir şehri, Türkiye’nin Batı’ya açılan en önemli illerinden biri olma özelliğini her zaman üzerinde taşır. Tarihsel açıdan sekiz bin beş yüzlü senelere dayanan bir tarihe sahip olan il, geçmişten izler taşıma konusunda oldukça başarılıdır. İzmir’de yapılanmanın fazla olduğu tarihi bölgeler genelde Konak Meydanı ve Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nın bulunduğu kısımlarda kümelenmiştir. Kemeraltı Çarşısı, 1650 ve 1670 seneleri arasında denizin dolmasıyla beraber kendiliğinden oluşmaya başlamıştır. İzmir’de ticaretin mihenk taşlarından biri olan tüm hanlar, sahaflar, antikacılar, bedestenler ve baharatçılar da bu çarşıda konumlanmıştır. Çarşı içerisinde aranılan her şey bulunabilir. Tarihi alanlar arasında yer alan Bergama ise dünya genelindeki tüm arkeoloji ilgililerinin dikkatini çeken önemli bir kısımdır. Tarihi dokularıyla ilgi gören Bergama, her zaman için açık hava müzesi görünümündedir. Meryem Ana Evi ise yine tarihi dokusu ve köşeleriyle herkesin beğenisini kazanır. 

Kültürel Etkinlikleri ile İzmir

Birbirinden ilgi çekici kasabaları, doğal yerleri, manzarası ve meydanlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran İzmir ili, her sene yerli yabancı turistlere kusursuz bir tatil deneyimi sunmaya devam etmektedir. En çok da Yaz mevsiminde bu durum gerçekleşmektedir. Renkli gece yaşamı ve eşsiz mekanlarıyla bilinen İzmir’de hayat durmaz, gece boyunca devam eder. Gece kulüpleri, barlar ve bistrolarla çevrelenen İzmir sokakları her daim kültürel etkinliklerin adresi haline gelmiştir. Gündüz vakti doğal manzaraları görüp tarihi alanların kültürel yapısını tanıdıktan sonra gece mekanlarında sabaha değin eğlenmek herkesi çok mutlu eder. İzmir’deki hareketli yerlerin büyük bir kısmı Alsancak ve Konak Meydanı’nda bulunur. Tüm bu mekanların yanı sıra İzmir’de her yıl düzenlenen çeşitli festivallere de katılmak mümkündür. Yöresel Yemekler Festivali mutfak konularına ilgi duyanların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Sokak Tiyatroları Festivali ise sanata doymak açısından son derece ideal bir aktivite olacaktır. Denizle Buluşma Şenlikleri, Börülce Festivali ve Şiir Günleri de herkesçe sevilen aktivitelerdir.

İzmir’de Konaklama Kolaylığı 

Manzarası, kusursuz doğası ve tarihi bölgeleri ile konuklarına üst düzey kaliteye sahip bir tatil tecrübesi sunan İzmir şehri; çocuk, genç ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin huzurlu hissetmesini sağlamaktadır. Şehre has kültürü görmek ve bu kültürü incelemek de konaklayarak mümkün olmaktadır. Şehir merkezinde ve diğer beldelerde bulunan birçok opsiyon var. Her biri de memnun edici bir kaliteye sahiptir. Lüks düzeydeki oteller, pansiyonlar, günlük kiralık evler, apart oteller ve butik oteller pek çok kişinin beklentisini karşılamaktadır. Şehirde bulunan A kalite oteller, konuklarına rahat bir konaklama seçeneğinin yanı sıra birçok alternatifi de bir arada vermektedir. Çeşitli animasyon ekiplerinin oluşturduğu aktivitelere katılmak mümkündür. Konaklama merkezler genel olarak uygun fiyatlı olarak değerlendirilir, fakat fiyat dengesi mekandan mekana tamamen değişiklik gösterebilmektedir. Bu konu her daim dikkate alınması gereken önemli bir ayrıntı olarak görülmelidir.

İzmir’de Kesinlikle Denenmesi Gereken Lezzetler

İzmir ilinin doğal güzellikleri ve tarihe dokunan kusursuz formuyla ilgi çeken bir il olmasının yanında Akdeniz ve Ege mutfağının en özel izlerini taşıması da dikkat çeker. Akıllara kazınan lezzetler sunmaya devam eden İzmir mutfağının yeri bir ayrıdır. İzmir mutfağına Boşnaklar, Arnavutlar, Yahudiler doğrudan etki etmiştir. Şehrin deniz ürünleri ve balık açısından kusursuz bir mutfağı bulunur. Sardalya buğulama, balık köfte, tuzda lagos, midye dolması, asma barbunya, kağıtta sardalya, dilbalığı fileto şiş gibi birçok lezzet burada her zaman için tüketilebilir. Kefal balığı da İzmir’in meşhur balık seçeneklerinden bir tanesi olmuştur. Kokoreç de yine şehrin ünlü yemeklerinden biridir. Buranın kokoreç konusunda kesinlikle farklı bir bakış açısı vardır; Kimyon katılan kokorecin tadı daha bir başka olmaktadır. Mutlaka tadılması gereken bir tattır. İlin meşhur yemeklerinin denenebileceği birçok farklı mekan vardır. İzmir’deki bazı yerler Dünya mutfağı içerisinde yer alan lezzetleri de barındırır. Her damak tadına uygun bir yemek mutlaka bu mutfakta vardır. Boyoz da İzmir’in imza yiyeceklerinden bir tanesidir. Hamur işi çeşidi olan boyoz, genelde sabahları kahvaltılık olarak tüketilir. Boyozla beraber çay, yumurta, domates, salatalık gibi ürünler servis edilir. Bir diğer meşhur İzmir hamur işi ise kumrudur. İçinde sucuk, biber, kaşar peyniri, mayonez, salam, ketçap ve diğer peynir çeşitleri yer alır. Kumru her zaman için en güzel atıştırmalıklardan bir tanesi olmuştur. Pişi de her daim sevilerek tüketilen bir İzmir mutfağı yiyeceği olmuştur. Bu kusursuz mutfağa herkesin yoğun düzeyde bir ilgisi vardır. Etli yemeklerden sebze yemeklerine kadar geniş bir portföy sunan İzmir, her damak tadına hitap etmeyi adeta bir görev bilmiştir. Günümüzde birçok bireyin İzmir mutfağına has yemekleri deneyimlemek istediği bilinir. Ege Bölgesi’nin en meşhur yemekleri ise hiç şüphesiz zeytinyağlı olanlardır. Zeytinyağlı börülce, taze fasulye, bamya ve daha nice sebze yoğun bir lezzete sahiptir. Her biri de İzmir’in eşsiz doğasında yetişen sebzelerle yapılmaktadır.

İzmir’in Birbirinden Lezzetli Tatlıları 

İzmir’in yemekleri herkesçe sevilir. Fakat tatlılarının da kendine has bir tadı vardır. Tatlı olarak tüketilen en güzel İzmir lezzeti ise bombadır. Bol bol çikolata ile hazır hale getirilen bu tatlı ağır bir tatlıdır fakat harika bir tada sahiptir. Lokma da çok lezzetlidir. Hamurdan yapılır ve bol şerbet içerir. İzmir’in hemen hemen her yerinde bu tatlıyı yapan bir yer bulmak mümkündür. İzmir’e yolu düşen herkesin denemesi gereken bir diğer tatlı ise yöresel Şambali tatlısıdır. Bu eşsiz tadı İzmir’in Sokak yemekleri satıcılarında bulmak olasıdır. Zülbiye tatlısı da çok sevilir. Tüm tatlılar sütlü ve şerbetli olmak üzere ikiye ayrılır. Tercihe göre birçok seçenek bulunmaktadır.

İzmir’de Ulaşım Olanakları 

Otobüs ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan şehir merkezine giden birçok otobüs bulunmaktadır. Otobüs ile yarım saat içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüsler kartlı sisteme sahiptir, İzmirim Kart alınıp o şekilde otobüse binilebilir. İzmirim Kartlar ise havalimanı çıkışında satılır. Kartı olmayan herkesin alması önerilir. 

Tren ile Ulaşım 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan şehre gitmenin en hızlı yöntemi İZBAN trenidir. Bahsi geçen trenin hareket ettiği durak havalimanının hemen dışında bulunmaktadır. Konforlu ve hijyenik bir ulaşım sistemidir, herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Bu araçlarda da İzmirim Kart geçerlidir. Kartsız çalışma prensibi yoktur. 

Taksi ile Ulaşım

Havalimanıyla şehir merkezi arasında otuz dakikalık bir mesafe bulunur. Taksiyi seçen kişiler yirmi dakikada şehir merkezine ulaşabilir. Dileyen kişiler taksi şoförü ile yola çıkmadan anlaşma yaparak buna göre de fiyat alabilir. Daha garanti bir şekilde hareket edilmiş olur.

Araç Kiralama 

Havalimanında yer alan acenteler aracılığıyla araç kiralayarak da şehir merkezine geçilebilir. Türlü firmaların verdiği bu hizmet sayesinde lüks ya da ekonomik olan araçlar kiralanabilir. İzmir’in her bir köşesini araçla gezmek isteyenler için bu yöntem son derece ideal olur. Daha konforlu bir seçenek olmasıyla herkesin ilgisini çeken bir yoldur.

İzmir Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

İzmir Havalimanı şehir merkezine 15 kilometre kadar uzaklıkta bulunur. Haftanın her günü iç hat uçak seferleri doğrultusunda harekete geçen özel servis otobüsleri ile uygun fiyatlı ulaşım sağlanır. Bunun yanı sıra merkeze gitmek adına toplu taşıma araçlarına da binilebilir.

Erzurum - İzmir Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Erzurum ve İzmir arası uçakla gidilen yol tam olarak 2 saat 10 dakikadır. Bahsi geçen uçuşun aktarmalı olması uçuş süresini de arttıracaktır. Bu süre aktarmalı uçak seferleri tercih edildiği zamanlarda beş saate de on saate de çıkabilir. Kişinin acelesi varsa aktarmalı uçuş yerine aktarmasız uçuş tercih etmesi daha mantıklı bir karar olur.

Erzurum - İzmir Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Erzurum ve İzmir karayolu mesafesi açısından hemen hemen 1.586 kilometredir. Fakat uçakla gidilen yol bu doğrultuda 17 saatten 2 saate düşer. Tabii ki tam olarak hangi yolun kullanılacağı tamamen kişiden kişiye değişen bir tercih olur.

Erzurum ile İzmir Uçak Bileti En Ucuz Olarak Ne Zaman Alınır?

Erzurum ve İzmir arasında gerçekleşen seyahatler birçok havayolu firması tarafından ayrı tariflerle beraber düzenlenir. Aktarmasız ve aktarmalı olarak düzenlenmekte olan bu seyahatlerde uygun fiyata sahip haldeki uçak biletlerinden bulmak olağan bir form almaya başlamıştır. Şirketlerin kullanıcılar adına sağladığı fırsatları ve kısa süreli indirimleri dikkate alarak her kullanıcı buna göre bir alışveriş yapabilir. Uçak biletini son dakika almakla erken almak arasında fiyat farkları olabileceği için erken alışveriş yapmak çok daha mantıklı olur. Böylece ucuza bilet bulmak da bir hayli kolaylaşır. Bilet satın alma süreci de son derece konforlu bir hale gelmiş olur. 

İzmir’de İklim Nasıldır?

İzmir Akdeniz İklim kuşağı içerisinde yer alır. Yani yaz boyunca bir hayli sıcak ve yağışsız, kışları ise ılık ve bol yağmurlu geçer. Ancak yazları oldukça nemli bir havanında olduğunu söylemek mümkündür. Bunun haricinde dağların denize dik uzanması ve ovaların da İç Batı Anadolu eşiğine kadar sokuluyor olmasıyla, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılması mümkündür. 
erzurum_izmir

İzmir Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

18 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Erzurum Hava Durumu

03 Aralık 2023

Sun

1 °C

1 °C

Uçuş süreleri

Erzurum

İstanbul

1 sa 50 dk

Erzurum

Ankara

1 sa 30 dk

Erzurum

İzmir

2 sa 10 dk

Erzurum

Bursa

1 sa 45 dk

Erzurum

Antalya

2 sa 35 dk

Erzurum

Adana

2 sa 30 dk

Erzurum

Dalaman

2 sa 40 dk

Erzurum

Çanakkale

2 sa 50 dk

Erzurum

Denizli

2 sa 50 dk

Erzurum

Bodrum

2 sa 50 dk

Erzurum

Prag

4 sa 40 dk

5 sa

Erzurum

Beyrut

3 sa 35 dk

Erzurum

Jakarta

13 sa 35 dk

Erzurum

Stuttgart

4 sa 55 dk

Alternatif uçuşlar

Erzurum çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.382,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.384,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.630,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.434,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

5.717,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.207,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.093,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis