Filipinler Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Filipinler varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.152,46TRY'den
başlayan fiyatlarla

Filipinler Uçak Bileti

Filipinler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Filipinler Pasifik Okyanus’un batısında yer alan irili ufaklı adalardan meydana gelen bir ülkedir. Çevresinde karayolu ile bağlanan bir başka komşu ülke yoktur. Ancak deniz veya hava ulaşımı ile gidebileceğiniz komşu ülkeler vardır. Bu ülkeler Tayvan, Malezya, Çin, Vietnam, Endonezya’dır. Dünyanın en kalabalık ülkelerinden biridir. Dünya nüfus sıralamasında 13.sırada yer alır. Ülke geneli itibari ile 120 şehirden ve 17 bölgeden oluşur. Başkenti Manila’dır. Luzon adasında bulunan şehir, ülkenin en gelişmiş şehri olarak nitelendirilir. Ülkenin doğal güzellikleri ile UNESCO Dünya Miraslar Listesi’nde yer alır.

Ülke nüfusu yerli halkı ve göç alımı konuşma dili çeşitlilik gösterir. Bu nedenle ülke 186 konuşma diline sahiptir. Ancak bunlardan yalnızca 2 tanesi resmi dil olarak kabul edilir. Resmi kayıtlar veya işlemlerde İngilizce konuşulup yazılmaktadır.

Filipinler’in tarihine bakmak isterseniz öncelikle ulusal müzelerini gezmeniz gerekebilir. Bir ülkenin kuruluşu, eğitimi, bilim, sanat ve kültürel tarihi orada yansıtılmaktır. Ülkenin kendine özgü bir mimari yapısı bulunmaktadır. 

Ülke genel manada Katolik inanca sahiptir. Ve Güneydoğu Asya ülkelerinden bu inanca sahip tek ülke konumundadır. Politik kurumları ve yönetim şekli olarak Amerikan yönetimini almış olsa da Batılılarca pek kabul edilmeyen bir ülke konumundadır. Asyalılar tarafından da kuşku ile yaklaşılmasına sebep olan bu durum kimi zaman ülkenin kendi içinde huzursuzluklara da neden olmaktadır. 

Filipinler’de Gezilecek Yerler

Ülkede önemli bölgelerden biri olan Bohol’da mükemmel tepecikler bulunuyor. Tepelerin üzeri çayırlarla kaplıdır. Bu tepecikler yaz mevsimlerinde kahverengine dönüşerek renkleri adeta çikolatayı anımsatıyor. Bu dönüşümden dolayı “Çikolata Tepeleri” ismi ile anılmaktadır. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yerini almayı da başarmıştır. Ülkenin en turistik merkezleri arasındadır.

Dünyanın en ünlü plajı olan White Beach’ı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Plajın özelliği üç bölümden oluşur. Birinci bölümde yalnızca oteller bulunur. Bu nedenle daha sakindir. İkinci bölümde ise eğlenmek isteyenler için tüm mekanlar aynı bölümde toplanmıştır. Üçüncü ve son bölümde ise daha sakin daha durgun ve henüz keşfedilmemiş bir yerdir. Plajın tüm yerleri ücretsiz ve halka açıktır. Bu plajda güneşlenebilir, yüzebilir ya da su sporları yapabilirsiniz. 

Veil Şelalesi’ne ulaşmak için biraz yürüyüş yapabilir hatta bir miktar tırmanabilirsiniz. Ancak tüm bu yürüyüşlere ve bu tırmanışlara değen bir görüntüyle karşılaşacaksınız. Manzarası etkileyici olduğu kadar heyecan vericidir. Kennon yolundaki şelaleden sonra görmeden gitmemeniz gereken bir yer var. Ahşap sanatçı tarafından 40 metrelik bir çalışma olan oyulmuş kayalardan aslan kafası görülmeye değer bir sanat tasarımıdır.

İyi bir yüzücü iseniz, hayvan sever bir yanınız varsa ve adrenalin sizin için bir tutku ise o halde Oslob’da bulunan okyanusta, köpekbalıkları ile yüzebilirsiniz. Aslında turistik bir aktivite olarak görülse de biraz cesaret gerektiren bu heyecanlı dalışlarda balinalar ve köpek balıkları ile yakın mesafede yüzebilir hatta onlara dokunabilirsiniz.

Filipinler de sadece Cebu’da 45’in üzerinde şelale bulunmaktadır. Bölge insanın bu şelalelerden en çok tercih ettiği şelale Kawasan şelaleleridir. Bu şelalenin serin suları ve insanın nefesini kesen bir doğal bitki örtüsüne sahiptir. Halk bu şelaleden atlayarak yüzebiliyor, yakınlarındaki kayalarda tırmanışlar ve doğal ormanında outdoor yürüyüşleri yapabiliyorsunuz.

Ülkede bulunan Taal Volkan’ında deneyim yaşamak için ziyaret edebilirsiniz. Tırmanış ve doğa sporları ile ilgilenenlerin uğrak yeri olduğu için cennet olarak ifade edilir. Taal Volkanı dünyanın aktif ama en küçük yanardağıdır. Oluştuğu günden bu yana 33’ten fazla patlama olmuştur. 

Yarasa mağaralarını merak ettiniz mi hiç? Caticlan’da bulunan ve en fazla turistin ziyaret ettiği Yarasa Mağarası’na düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Rehber eşliğinde yapılan bu gezide tırmanış ve yürüyüş severler için son derece ideal bir tur olacaktır.

Filipinler’in Tarihi 

Filipinler Milattan Önce 67 binli yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. 4 binli yıllarda ülkeye göçler başlamış ve küçük adalarda bulunan topluluklar kendi devlet yönetimlerini kurmuşlardır. 10. yüzyılda Çinli ve Müslüman tüccarlar tarafından ilgi görülen bir ülke olarak görülerek burada İslamiyet hızla yayılmaya başlanmıştır. 16. Yüzyılda İspanyol sömürgesi, İspanya Kralı II. Felipe ismini vererek 3 asır süren bir hakimiyet elde etmiştir. Ülke sonraki yıllarda Amerikalıların ve Japonların hakimiyetine de girmiş bununla birlikte çok sayıda sivil vatandaş hayatını kaybetmiştir. Filipinler 1946 yılında tam bağımsızlığını ilan etmiş, Filipinler Cumhuriyeti olarak devam etmiştir. Ülkede yaşayan Moro’lu Müslümanların büyük bir sorun haline gelmişse de halka 2018 yılında özerklik verilmiştir.

Filipinler’in başkenti Manila “Doğu’nun Roma’sı” olarak anılır. Ülkenin geçmiş tarihi nedeniyle çok zengin bir kültüre sahiptir. Ülke önceki yüzyıllarda Japonya, İspanya ve Amerika tarafından yönetildiği için kültürel olarak büyük bir miras taşımaktadır. 

Amerikan Elçiliğinde başlayan yolculuk Filipinler Kültür Merkezine uzanır. Buranın adı Baywalk’tır. Kıyı şeridi 2 km’dir. Burada romantik bir gün batımını izleyebilirsiniz. Manila ‘da kafeler, restoranlarda sokak müziği performansı ile huzurlu bir keyfe varabilirsiniz.

Filipinler kahramanı olarak bilinen Jose Rizal sonrasında Rizal Park, şehrin en büyük parkıdır. Park toplam 240 dönümlük bir araziye sahiptir. Parkın içinde süs bahçeleri, tarihe adını yazdırmış heykeller, müzikal çeşmeler ile çiftler için muhteşem bir zaman geçirme mekanı olarak uğranılması gerektiğini düşünüyoruz.

Filipinler’de Luzon Adası gerçekten görülmesi gereken yerlerin başında gelir. İfuago kenti yakınlarında yer alan ve 200 yıllık bir geçmişe sahip olan teraslar, yerli halkın ataları tarafından oyularak yapılmıştır. Benzersiz bir görünüşe sahip olan Banaue Rice Terraces yapıları “Dünya’nın 8. Harikası” olarak kayıtlara geçmiştir. Teraslar denize 1500 metre yüksekliktedir. Yine Luzon adasında bulunan Albay eyaletinde aktif bir volkan bulunur. Yüksekliği tam olarak 2.463 metredir. Filipinler’in simgesi haline gelen Mayon Volcano 1938 yılında ulusal park olmuştur. Aslında ülkenin ilk milli park unvanını sahip olduktan sonra 2000 yılından itibaren tabiat parkı olarak kalmaya devam etmiştir. 

Manila’da Noel zamanında seyahat etmek isterseniz Ulusal Müze Kompleksini ziyaret etmelisiniz. Aralık ayı içinde Müze kompleksini, Ulusal Sanat Galerisi, Filipin Halk Müzesi’ni gezebilirsiniz. Bununla birlikte alışveriş yapma imkanınızı oldukça fazladır. Ve popüler markaların tüm ürünlerini çok daha uygun bir fiyat ile alabilirsiniz. Filipinler’de birçok ürün satılmaktadır. Özellikle Çin ve Tayvan ürünlerinin fiyatları bu ülkede çok daha düşüktür. Bu nedenle alışveriş yapmadan dönmek istemeyebilirsiniz. 

Manila’da 1589 yıllarında Mimar Juan Macias tarafından inşa edilen San Agustin Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş tarihin izlerini ve atmosferini yakalama şansınız oldukça yüksektir. Barok tarzı olan bir mimariye sahiptir. Roma Katolik Kilisesi olarak günümüzde hala ibadete açıktır. Ülkenin ve dönemin hükümeti tarafından Ulusal Anıt olarak ilan edilmiştir. Bölgeyi işgal eden İspanyolların döneminde inşa edilmiş olan bir geçmişi barındırmaktadır.

Asya kıtasının ilk üniversitesi Santo Tomas Üniversitesidir. Günümüzde gördüğünüz birçok üniversitelerden oldukça farklıdır. Tarihi içinde barındıran Intramuros Surları 4,5 km uzunluğu ile dikkatleri üzerine çekerek tüm ihtişamı ile sizi karşılıyor. İki bin yıllık bir geçmişe sahip olan Banaue’deki çeltik tarlaları UNESCO Dünya Kültür Mirasları arasında yer almaktadır.

Coron Kasabası’nda bulunan Kayan Gölü ile Coron Adası’na dalış yaparak 2.Dünya Savaşı’ndan kalmış olan 12 batık gemiyi görebilirsiniz. Çünkü burası dünyanın en iyi dalış noktaları olarak belirlenmiştir.

Puerto Princesa yeraltı Nehri, Filipinler’de Palawan Adası’nda bulunur. Plajları, çevresinde bulunan adacıkları, muazzam sualtı zenginliği de devasa boyuttaki yeşil alanı ile bir doğa harikasıdır. Yeşil Ada olarak ta bilinen Yeraltı Nehri 2011 yılından Halong Koyu, Table Mountain ve beraberinde Iguazu Şelaleleri ile Dünya’nın 7 harikası arasındadır. Dünyanın en uzun nehri olarak kayıtlara girmiştir ve uzunluğu 8.2 kilometredir. Nehrin geçmişi 23 milyon yıl öncesine dayanır. Milyonlarca geçen yıllar sonucunda kireçtaşı kayalıkları meydana gelmiştir. Bu sarkıt ve dikitler ile bambaşka bir dünyaya geçtiğinizi hissedeceksiniz. 

Filipinler’de Kültürel Etkinlikler

Hem doğu hem de batı kültürüne sahip bir topluluk yapısına sahiptir. Hal böyle olunca hiç bitmeyen festivalleri, kutlamaları, bayramları ve şenlikleri bulunur. Tüm dünyada olduğu gibi Filipinler’de de bayramlar vardır. Buradaki bayramlar yerel olduğu için Avrupa’da bilinmemektedir. Buradaki bayramlar doğu ve batı kültürlerinin harmanlanması sonucu geleneksel olan kutlamalardır. Filipinler de diğer dünya ülkelerindeki insanlar gibi eğlenmeyi severler. Bu nedenle yıl boyunca birden fazla festivaller düzenlenir. Hatta yılın her ayında birden fazla kutlamalar ve festivaller düzenlenir. Orada bulunduğunuz sürece sizlerde artık bu festivallere alışabilirsiniz. 

Yeni yıl yani 1 Ocak Filipin adalarında da coşkulu ile kutlanmaktadır. Yeni yıl ile gökyüzüne binlerce havai fişek atılarak kötü ruhlar korkutulduğu inancı vardır. Bu havai fişek gösterisi için orada bulunmazı tavsiye ederiz. Muazzam bir şölene tanıklık edeceksiniz. Bugüne özel geleneksel giysiler ve inanışları yakından görebilirsiniz. Yılbaşı olarak kullanılan çam ağaçları yapaydır. Genellikle dekor olarak kullanılır. Özellikle bugün için puantiyeli giysiler giyilir. Ulusal müzik şölenleri, konserler düzenlenir. Ocak ayının ikinci pazarında Panay Adası içinde Kalibo’da başlar. Ulusal kıyafetlerle birlikte ulusal müzikler eşliğinde konserler ve şenlikler düzenlenir. Bu eğlence bir hafta boyunca devam eder. Santo Nino onuru için 9 gün süren oldukça renkli törenler olmaktadır. Şubat ayında yine bir renkli festivali de görebilirsiniz. Panagbenga Türkçe karşılığı olan çiçeklenme festivalinde sokaklar ve evler çiçeklerle süslenir. Bu festivalde yarışmalar ve alaylar düzenlenir. 

Paskalya ile Kutsal Hafta Mart ve Nisan aylarında kutlanmaktadır. İsa’nın işkence görüntülerinin sahnelendiği bir gösteri ile bambu çubuklarını alan halk kendilerini kırbaçlamaktadır. Aslında bu resmi olarak yasaktır. Ancak bu yasağa uymayıp, şiddetini arttıranlarda mevcuttur! Kutsal Hafta kutlamalarında ise yerli halk Romalı askerler ve Ferisiler’e ait kıyafetler giyer.

Ülkede İşçi Bayramı 1 Mayıs’ta adalarda kutlanmaktadır. Mayıs ayında bir başka festival daha gerçekleşmektedir. 12 Mayıs’ta Festival Gelinleri gerçekleşir. Bu festivalin amacı, evlenmek isteyen genç kızlar festival alanına gelerek geçit törenlerinde yerlerini alırlar. Ve geçit törenine katılırlar.

Mango Festivali ise Mayıs ve Haziran aylarında Zambales’te gerçekleşir. Bölgede bulunan ve toplanan mangolardan en güzeli seçilir. Tüm ülkenin katıldığı 12 Haziran Bağımsızlık Günü’nde ise çok büyük kutlamalar gerçekleşir. Dilerseniz sizlerde bu kutlamalara ortak olabilirsiniz. 

Bu festivallerin veya kutlamaların haricinde kendiniz için aktive yapacağınız birçok etkinliklerde vardır. İster bireysel isterseniz günü birlik turlara katılabilirsiniz. Okyanus ortasında yer alan bir ülkede en çok yapılan aktivite hiç şüphesiz su ile olanlardır. Kilometrelerce uzunluktaki plajlarda yürüyebilir, sörf yapabilirsiniz. Evet deniz, kum, güneş ve plaj mükemmel ancak eğlenmekte istiyorsanız o halde Manila akşamlarında eğlenceli vakitler geçirebilir hatta müzikal bir yapınız varsa eğer karaoke barlarına girebilirsiniz. Müzikal gecelerin mekanı Grrenbelt civarıdır. Dilerseniz cesaretiniz varsa kalabalığın içinde şarkınızı özgürce söyleyebilirsiniz. Ülke genelinde “müzik her yerde, konser hiçbir yerde” anlayışı vardır. Bu nedenle hemen her adımda şarkı söyleyen gruplar veya konser veren kişilerle çok sık karşılaşabilirsiniz. İsterseniz sizlerde onlara rahatlıkla eşlik edebilirsiniz. 

Bir başka aktivite olarak Manila Okyanus Parkı’nı ziyaret ederek 14.000’e yakın deniz türlerinden bazılarını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük akvaryumlarından biri de yine bu ülkededir. Ülkenin her tarafında bulunan canlı deniz ürünleri burada daha yakından görme şansını elde edebilirsiniz.

Filipinler’de Konaklama

Filipinler irili ufaklı birçok adadan oluşmaktadır. Ülkenin merkezini oluşturan bu adalar Mindanao, Luzon ve Visayas’tır. Her yıl tatile gelen turistler için 360 konaklama tesisi hizmet vermektedir. Otellerin çoğunda deniz manzara, kral daire, havuzlu gibi seçenekler bulunur. Spor tesisleri, sağlık ve spa merkezleri, konferans salonları gibi aktivite alanları yer almaktadır.

Ülkenin konumundan dolayı yalnızca havayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu nedenle hangi bölgede ve hangi adada kalacağınızı mutlaka ülkeye gelmeden önce belirlemelisiniz.

Filipinler Lezzetleri

Manila’da Mall Of Asia çevresindeki marketten karides, ıstakoz, yengeç, ton balığı ve midye gibi her tür deniz ürünlerini tezgahlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunların içinde dilediğiniz lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Çiğ balıkla hazırlanan salataya kinilaw adı verilir. Taze yenen anlamını taşımaktadır. Salataların hazırlanma aşaması sırasında balıklar asitli meyve suyunun içinde limonla marine edilir. Ve içi sarımsak, zencefil, soğan, karabiber ile çeşitlendirilir.

Filipinler’in en meşhur lezzetleri arasında chicken adobo gelir. Soya soyu ve sirke karışımı ile marine edilmiş olan tavuklar oldukça lezzetli olduğu kabul ediliyor. Kızarmış tavuk sevenler için tavuk kalamansi suyu ve limonla birlikte zencefil karıştırılarak marine edilir. Bu lezzete inasala adı verilir. İnasala ile pilav ve soya sosu servis edilir.

Balut tam bir sokak atıştırmalığı olarak adlandırılır. Ördek embriyosunun 17 günlük hali ile hazırlanan bu yiyecek sokaklarda çokça tercih edilmektedir. Damak lezzetinizi ölçmek için deneyebilirsiniz.

Ülke genelinde en çok sevilen bir diğer lezzetin adı kare karedir. Birçok sebze ve çeşitli soslarla güveçte hazırlanmaktadır. Ülkede Türk kahvaltısına benzer bir kahvaltı bulmanız veya rastlamanız imkansızdır. Ülke genelinde kahvaltıda yenilen tapsilag Filipinler’in kahvaltısıdır. Tapsilag kurutulmuş dana eti, kızarmış yumurtayla birlikte pirinç pilavı bulunur. Bu ülkenin kahvaltı kültürüdür.

Filipinler de tatlı olarak tropikal tatlılar arasında yer alan halo halo size bardakta servis ile ikram edilir. Bu tatlının içinde buz, Hindistan cevizi ve dondurma bulunur. Yazın en lezzetli serinliği ile size hitap edecektir. 

Ülke, dünyanın 2.sırasında yer alan Hindistan cevizi üreticisi konumundadır. Bu nedenle Hindistan cevizi birçok alanda kullanılır. Hindistan suyuna buko ismi verilmiş ve sıcak yaz günlerinde serinletici bir içecek olarak servis edilmektedir.

Filipinler Ulaşım

Uluslararası uçuşların hepsi Başkent Manila Havaalanında yer alan NAIA’dan yapılmaktadır. Türkiye Filipinler uçuş yolculuğu sonucunda Manila’da kesişir. Aktarmasız olarak uçakla 12 saat sürmektedir. 

Filipinler’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Türkiye ile Filipinler arası 5 saatlik zaman farkı vardır. Yani Türkiye, Filipinler’den 5 saat geridedir. Buradaki zaman farkına dikkat ederek uçuş saatinizi belirlemelisiniz. Eğer Filipinler’e gitmek isterseniz belirleyeceğiniz tarihler konusunda bir belirsizlik var ise, size turistik bir gezi için yaz mevsimlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Tropikal bir ülke görmek isterseniz, yağmurun en az olduğu mevsimleri tercih etmelisiniz. 

Filipinler İklimi Nasıldır?

Okyanus ortasında yer alan ülke tropikal iklime sahiptir. Sıcaklıklar Mart ve Mayıs ayları ile yükselmeye başlar. Yağmurun ve sıcaklığı arttığı ülkede yıllık ortalama sıcaklık 25-32 derece arasında değişmektedir. 

filipinler

Filipinler Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

27 °C

25 °C

Uçuş süreleri

Manila

İstanbul

12 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Filipinler varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.152,46TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis