Fransa Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Fransa varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.192,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.184,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.708,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.125,65TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.723,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Fransa Uçak Bileti

Fransa Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fransa, Batı Avrupa’da bulunan bir ülkedir. Güneyde Akdeniz, kuzeyde Manş Denizi ve Kuzey Denizi, doğuda Ren Nehri ve batıda ise Atlas Okyanusu ile çevrilidir. Tüm bu topraklar düşünüldüğünde ülkenin altıgen bir yapısı olduğu anlaşılmaktır. Yarı başkanlık sisteminin uygulandığı bu devlet üniter bir devlet olarak karşınıza çıkar. Fransa birçok farklı ülkeye komşu olan bir ülkedir. Avrupa kıtasında yer alan komşuları; Lüksemburg, Almanya, Belçika, İsviçre, İtalya, İspanya, Andorra ve Monako’dur. Akdeniz tarafına gidildiğinde ise İtalya’daki Sardinya Adasına 12 km. uzaklıkta bulunan Korsika Adası da Fransa’ya aittir. 

  1. yüzyıldan beri dünya genelinde başarılı bir şekilde uluslararası ilişkiler yürüten bu devlet, bu alanda önde gelen devletler arasında olmayı başarmıştır. Sonraki dönem olarak 18. ve 19. yüzyıllarda ise dönemin en büyük sömürge imparatorluklarından birini kurduklarını söylemek mümkündür. Geçmişten gelen bu sağlam yapı bugün de günün şartlarına bağlı olarak daha da geliştirilmiştir. Tüm dünya ülkeleri göz önünde bulundurulduğunda Fransa’nın gelişmiş ülkeler sınıfında yer aldığını göreceksiniz. İş için gelenler dahil olmak üzere yıllık 82 milyon turist aldığı bilinir. Bu sayı içerisine günü birlik gelenler dahil edilmemiştir. Bu sayı ile dünyada en çok ziyaret edilen ülke olmuştur.

Fransızca, Fransa’nın resmi dili olarak kabul edilir. Bu haliyle Batı Avrupa’da 1 resmi dili olan tek ülke olarak dikkatleri çeker. 

Fransa’da Gezilmesi Gereken Yerler

Fransa birçok kişi tarafından merak edilen ve görülmek istenen bir ülkedir. Yüzyıllardır var olan bu ülke tarihi yapılarıyla, mimarisiyle, doğasıyla oldukça beğenilen bir yerdir. Hemen hemen herkesin gidip görmek isteyeceği bu ülke dünyaca bilinen önemli mekanlara sahiptir. Sizin de yolunuz bir gün Fransa’ya düşerse görmek isteyeceğiniz ünlü mekanlar arasında öncelikle herkesin dilinden düşüremediği bir güzellik olan Eyfel Kulesi bulunmaktadır. Fransa denince akla Paris, Paris denince de akla ilk Eyfel Kulesi geliyor. Size eşsiz bir manzara sunan bu kulenin yanında bir de Champ de Mars bulunuyor. Eşsiz manzara ardından burada pikniğinizi yapabilir ve dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Paris denince akla gelenlerden biri de elbette Şanzelize Caddesidir. Fransa’da bulunan en ünlü caddelerden biri olan Şanselize ihtişamıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu cadde üzerinde dünyaca ünlü markalara ait mağazalara rastlayabilirsiniz. Paris’te bulunan bir diğer güzellik olarak Disneyland da iki bin hektarlık bir alana yayılır. Bu devasa büyüklüğü sayesinde ziyaretçilerinin dikkatini baştan çekmeyi başarır. Bu devasa park size eğlence dolu bir gün geçirme ve çocukluk yıllarına doya doya dönebilme fırsatı sunuyor. Çocuklunuzu geçirdiğiniz bu rengarenk dünya arasında gününüzü geçirebilir ve dilediğiniz gibi fotoğraf çektirebilirsiniz. 

Tarihle ilgileniyor ve bu noktada ziyaretler yapmak istiyorsanız Zafer Takı sizin için uygun bir yer olacaktır. Tarihi bir anıt olarak karşınıza çıkan bu anıt 49 metre yüksekliğindedir. Savaşta ölen askerler adına dikilmiş anıt bir mezar bulunur. Sahip olduğu bu tarihi anlam ve önemiyle şehir ile bütünleşmiş ve önemli bir simge haline gelmiştir. Müzeler herkesin görmek isteyeceği kültür mekanlarıdır. Fransa’da olunca da Louvre Müzesi’ni görmeden gitmek olmaz. Şehirdeki en büyük kültür merkezlerinden biri olan bu müzede 30 binin üzerinde eser yer alıyor. Hepinizin bildiği Mona Lisa tablosu da bu eserler arasında bulunuyor. Doğayla iç içe bir alan arıyorsanız Lüksemburg Sarayı’na gidebilirsiniz. 25 hektarlık bir alan içerisinde kendinizi yeşilliğe ve doğaya bırakabilirsiniz. Sanat sever kişiler için de Pompidou Merkezi görülmeye değer bir güzelliktir. İçerisinde çeşitli sanat sergilerinin düzenlendiği bu yapı sık sık ziyaretçi akınına uğrar. Yine bir müze örneği olarak Orsay Müzesi, tarihte ilk yapıldığı zamanlarda tren istasyonu olarak varlığını sürdürüyordu. Şimdilerde ise 19. ve 20. yüzyıllara ait en önemli eserlerin bulunduğu bir müze olarak kullanılıyor. Rodin Müzesi de oldukça önemli müzeler arasında yer alıyor. Ülkedeki önemli sanatçılardan biri olan Auguste Rodin’e ait eserlerin sevenlerinin ilgisine sunulduğu bu müzeyi de gezilecek yerler listesine dahil etmeniz iyi olacaktır.

Bazı mezarlıklar da tarihi bir anlama sahiptir ve bu açıdan da ziyaret edilebilir alanlara dönüşürler. Böyle bir ziyaret gerçekleştirmek isterseniz Fransa’daki Pere Lachaise Mezarlığı’nı tercih edebilirsiniz. Oldukça büyük bir alana yayılmış olan bu mezarlık dünyanın en çok ziyaret edilen mezarlığı haline gelmiş durumdadır. Bu mezarlığı bu kadar önemli yapan sebeplerden biri de Oscar Wilde, Chopin, Jim Morrison gibi ünlü isimlerin mezarlarının burada yer almasıdır. Pierre Bölgesi de görmeniz gereken yerler arasındadır. Bu bölge içinde bulundurduğu kafe ve restoranlarıyla dikkatleri çekmeyi başarır. Versay Adası şehrin kalabalığından uzak sakin bir gün sunabilecek güzelliktedir. Yemyeşil bir ortamda gününüzü kendinizi ve çevrenizi dinlemeye ayırabilirsiniz. Şehirdeki en turistik mekanlardan biri olan bu mekanda Japon mimarisine ait birbirinden güzel yapılar görebileceksiniz. Ücretsiz bir şekilde ziyaret edebilir, birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Yine ücretsiz giriş yapabileceğiniz bir park olan Nantes Botanik Bahçesi de görülmeye değer niteliktedir. 

Mimari yapılar şehir ve ülke gezilerinde dikkat çekmeyi başaran bir başka alandır. Notre Dame Du Haut modernist mimariye sahip bir yapıdır. 1955 yılında bir şapel olarak inşa edilmiştir. UNESCO Dünya Mirası listesine alınan bu eser görülüp incelenmeye değer bir yapıdır. Musee Fabre de oldukça güzel mimarisi sayesinde tarihi bir şölen sergiler. Büyük duvarlar üzerinde bulunan sanat eseri tabloları sizi bambaşka bir dünyaya götürür. 17. Yüzyıla ait ana resim dalını yansıtan bu yapıda romantizm, izlenimcilik, gerçekçilik gibi sanat akımlarına yer verilir. Tarihin tozlu sayfalarına sizi götürebilecek bir diğer yer de Colmar Şarap Kasabası’dır. Siz ziyaretçileri için nostaljik bir tatil fırsatı sunan bu kasabada gününüz oldukça kıymetli geçecektir. Bunun ötesinde şehir manzarası izleyebileceğiniz bir yer arıyorsanız Fourviere Tepesi sizin için uygun olacaktır. Buradan şehrin muazzam manzarasına tanık olabilirsiniz. Şehirdeki en önemli yapılardan biri de Notre-Dame de la Garde’dir. Fransa’ya gittiğinizde burayı da ziyaret etmeniz önerilir. Şehin gotik mimarilerinden biri olarak Notre Dame Katedrali’ni de mutlaka listenize eklemelisiniz. Etkileyici süslemeleriyle beğeninizi kazanabilecek bir yapıya sahiptir. Buranın tam karşısında ise Kammerzell Evi bulunur. Bugünlerde restoran ve otel olarak hizmet vermekte olan bu yapı dış görünüşüyle oldukça dikkat çekiyor. Pek çok önemli ve tarihi sokağa sahip Vieux Lyon da sizin için anlamlı bir ziyaret noktası olacaktır. Birçok tarihi sokağı ve tarihi eseri burada görebilirsiniz. Kiliseleri merak eden, ziyaret etmekten mutluluk duyan biriyseniz Fransa’da bulunan ünlü kiliselerden biri olarak La Treille Kilisesi’ni tercih edebilirsiniz. Kilisenin adı 12. yüzyıla ait Meryem Ana heykelinden gelir. Gotik mimarinin en güzel ve kaliteli örneklerinden biri olarak ziyaret edebilirsiniz. Görüldüğü gibi Fransa’da gezip görmeyi tercih edebileceğiniz birbirinden güzel yapılar ve mekanlar mevcuttur. Listenizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. 

Fransa’nın Tarihi

Bugün gördüğünüz Fransa’nın sınırları Antik Galya’nın sınırlarına dayanır. Galya eski dönemlerde Roma İmparatoru Julias Ceaser tarafından ele geçirildiğinde burada yaşayan halk da Roma’ya ait kültürü ve dili benimsemişlerdi. Bu anlayış zaman içinde değişime uğramış ve modern Fransızcanın temelleri bu şekilde atılmıştır. Yüzyıllar içinde Fransa’nın sınırları giderek büyüdü ve ülke daha geniş alanlara yayıldı. Fransa’nın bir ülke olarak varlığını göstermesi 843 yılına dayanır. Fransa tarihi tam olarak bu yıl içerisinde ülkenin Doğu, Batı ve Orta Frank Krallığı olarak üçe ayrılmasıyla başlamıştır. Batı Frank Krallığı’na bakıldığında hemen hemen bugün sahip olunan Fransa topraklarının olduğunu kabul etmek doğru olacaktır. Zaten çağdaş Fransa’nın temelleri de Batı Frank Krallığı üzerinde atıldı. 17. Yüzyılda Fransa, Avrupa’nın en çok nüfusa sahip ülkesi haline geldi. Bu noktada da kültür, politika ve ekonomi açısından oldukça önemli bir konumda yer aldı. Aydınlanma çağı da tüm bu sebeplerden ötürü Fransa üzerinden gerçekleşti. Ayrıca Fransız bilim adamları daha sonraki dönemlerde birçok farklı buluşa imza attılar. Bu açıdan da oldukça önemli bir konumda yer aldı. 1789 yılında gerçekleşen Fransız Devrimi sonrasında yeni topraklar elde edildi. 19. ve 20. Yüzyıllarda Fransa büyük bir sömürge devleti haline geldi ve İngiltere’den sonra ikinci büyük imparatorluk olarak bilindi. Son dönemlerde Almanlara karşı takındıkları barışçıl tavır sayesinde Fransa çok daha büyük adımlar attı. Bu sayede Avrupa Birliği ile ilişkiler kuvvetlendi. Fransa bugün kendini oldukça iyi bir şekilde geliştirebilmiş bir ülke olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Fransa’da Düzenlenen Kültürel Etkinlikler

Fransa’da yaşayan halkın büyük bir çoğunluğunun sahip olduğu herhangi bir din yoktur. Yine de Noel, Fransa’da kutlanan özel günlerden biridir. Noel düzenlemeleri kapsamında sokaklar oldukça farklı şekillerde süslenir. Yanıp sönen süsler tüm sokakları adeta aydınlatır. Aynı hazırlık evlerde de yapılmaktadır. Aileler ve çocukları Noel günleri için evi süslerler. Bunun yanında zengin menüye sahip bir Noel yemeği de oldukça sık göreceğiniz bir durumdur. Bir başka önemli gün ise Bastille Günü’dür. Fransızlar bugünü tatil ilan eder ve bu da onlar için oldukça büyük bir önem sahip olduğunun göstergesidir. Ülkede daha önce kabul edilen mutlak monarşinin sona ermesini simgeleyen bu tatil onlar için oldukça anlamlıdır. Paris’in merkezinde bu tarihte özel olarak tören düzenlenir. Paskalya da ülkedeki en önemli kültürel günlerden biridir. Burada yaşayan halkın en önemli Hristiyan bayramlarından biri olarak karşınıza çıkar. Bugüne ait tören ise Notre Dame Katedrali’nde gerçekleşir. Fransa’da dikkat çeken bir başka özel gün de Büyükanne Günü’dür. Mayıs ayının ilk Pazar günü olarak kutlanan bu günde büyük anneler torunları tarafından güzel hediyelerle karşılanır. Bunun yanı sıra Cadılar Bayramı da oldukça önem verilen bir özel gündür. Cadılar Bayramı’nda etraf kabaklarla süslenir ve yerliler cadı tarzı kıyafetler giyerek kutlamalara katılırlar. Tüm bunların yanı sıra her yıl düzenlenen birçok festival de bulunur. Fransızlar müziğe çok önem verir ve 21 Haziran Dünya Müzik Günü’nde ülkenin hemen hemen her yerinde konserler düzenlerler. Ayrıca film festivalleri de Fransa için önemli bir yere sahiptir. Hepinizin duymuş olabileceği Cannes Film Festivali burada düzenlenir. Bu tarz etkinliklere sık sık yer veren Fransa, kültürüyle dikkatleri çekmeyi başarır. 

Fransa’da Konaklama

Fransa gezip görülmesi açısından oldukça tercih edilen bir yer olduğu için konaklama açısından da kolaylıklar sağlar. Burada bulabileceğiniz birçok konaklama seçeneği vardır. Genele bakıldığında otellerin ve dairelerin sık sık tercih edildiği görülür. Her bütçeye uygun fiyatlar üzerinden bulabileceğiniz seçenekler arasından sizin için uygun olabilecek olanları listeleyebilir ve konumları da göz önünde bulundurarak seçimler yapabilirsiniz. Ülkenin farklı yerinde birçok otel bulunur. Bu oteller arasından ziyaret edeceğiniz alanlara yakın olanları seçebilirsiniz. Aynı zamanda otel yerine daha çok ev havası olsun istiyorsanız sizin kiralamanız için sunulmuş fırsatlardan yararlanarak daire kiralayabilirsiniz. Her iki şekilde de tatilinizin keyfini sürebilir, anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.

Fransa’da Tadabileceğiniz Lezzetler

Fransa’ya özel olarak tadabileceğiniz birçok tat vardır. Fransız mutfağının olmazsa olmazlarından biri farklı sütler kullanılarak yapılmış olan peynirlerdir. Burada birkaç sene bekletilerek elde edilmiş peynirlere de rastlamanız mümkündür. En bilindik Fransız peynirleri arasında; Brie, Camembert, ve Rokfor sayılabilir. Ayrıca Fransa, dünyada bilinen en ünlü Şarap üretici ülkeler arasındadır. Paris’e yolunuz düşerse bu şaraplardan tadabilirsiniz. Tatlı sever biriyseniz Fransız mutfağına ait bir açma türü olan kruvasanı de denemelisiniz. Hilal şekline sahip bu açma içinde çikolata bulundurur. Fransız kahvaltılarının vazgeçilmezi olan bu yiyecek genellikle kahve ile tüketilir. Fransız mutfağına ait yemeklere göz atıldığında büyük öneme sahip yemekler arasında Kurbağa Bacağı yemeğini görebilirsiniz. Tadı tavuk etini andıran bu yemeği Fransa’da bulunan restoranların hemen hemen hepsinde bulabilirsiniz. Salyangozlar da bu mutfaklarda yer etmiş bir yemek olarak karşınıza çıkar. Özel soslar hazırlanarak sunuma hazırlanan bu yemeğin tadına restoranlarda bakabilirsiniz. Paris’te ördek etiyle yapılmış olan birçok yemek görebilirsiniz. Ördek Konfi Fransızlar için yemek kültüründe önemli bir yere sahip olan yemektir. Biraz daha farklı tatlar isterseniz Fransa fırınlarına uğrayabilirsiniz. Güney Fransa’da rastlayabileceğiniz portakallı bisküviler sizlerin beğenisini kazanabilir. Portakallı bisküvi ülkenin önemli tatları arasında yer alıyor. Bununla birlikte yine fırınlar üzerinden çok çeşitli ekmeklere ulaşabilirsiniz. Yapılan çeşitli ekmeklerden biri de Fougasse ekmeğidir. Kalın kabuklu olan bu ekmek sık sık tercih edilir. Siz de Fransızlara ait bu özel tatları tecrübe edebilir ve damak zevkinize uygun yeni tatlar keşfedebilirsiniz. 

Fransa’da Ulaşım

Fransa oldukça gelişmiş bir ülke olduğundan ulaşım noktasında da kendini geliştirmiştir. Dışarıdan birçok ziyaretçisi olduğu gibi halkı da bir o kadar kalabalıktır. Bu kalabalık ülkede ulaşımı düzenli bir şekilde sağlayabilmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanılır. Metro, tramvay ve otobüs ülkenin temel ulaşım araçlarıdır.

Metro

Ülkenin farklı yerlerinde bulunan metro hatları ve istasyonları sayesinde birçok yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hemen hemen her noktada bulabileceğiniz istasyonlar sayesinde ulaşımınız oldukça kolay olacaktır. 

Tramvay

Tramvay ülke içinde tercih edilen bir diğer ulaşım aracıdır. Oldukça sık tercih edilen bir araç olarak yine aktif şekillerde farklı noktalarda duraklar olduğunu fark edeceksiniz. Gideceğiniz yer doğrultusunda ulaşımınızı tramvay aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs

En temel ulaşım aracı olarak otobüs Fransa’da da görebileceğiniz bir araç olarak karşınıza çıkar. Gün içinde sık sık tercih edildiğinden saat ve yer konusunda sizin için oldukça geniş seçenekler sunar. 

Fransa’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Fransa için en uygun uçak biletine her an buradan ulaşabilirsiniz. Gitmek istediğiniz tarihten çok önce satın alacağınız bilet fiyatları daha hesaplı olabilmektedir.Tarih bilgilerini girdikten sonra sizin için çıkan uygun fiyatlar üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Fransa’da İklim Nasıldır?

Fransa’da karasal iklim ve Akdeniz iklimi hakimdir. Bu doğrultuda yazlar sıcak kışlar ise soğuk geçer. En fazla yağışın yaz aylarında görüldüğünü söylemek mümkündür. Batıdan doğuya doğru gidildikçe kış şiddetinin de arttığı görülür. Gideceğiniz bölge doğrultusunda mevsimsel farkları göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. 
fransa

Fransa Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

6 °C

4 °C

Uçuş süreleri

3 sa 10 dk

Paris

İzmir

3 sa 25 dk

Paris

Ankara

3 sa 40 dk

Paris

Antalya

3 sa 50 dk

4 sa 50 dk

Paris

Adana

4 sa 40 dk

Paris

Kayseri

4 sa 30 dk

Paris

Bodrum

4 sa 10 dk

4 sa 55 dk

Paris

Sivas

4 sa 35 dk

Alternatif uçuşlar

Fransa varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.192,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.184,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.708,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.125,65TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.723,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis