Gaziantep Hatay Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Gaziantep Hatay uçak biletleri

Gaziantep - Hatay
uçuşları

Gaziantep Hatay Uçak Bileti

Hatay Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

Türkiye’nin en kalabalık on üçüncü şehri olarak bilinen Hatay aynı zamanda kardeşliğin ve barışın şehridir. Nüfus olarak bir milyondan fazla insana yuva olan bu şehrin tarihi milattan öncesine dayanır. Ayrıca geçmişten günümüze birçok farklı dine mensup insanların bir arada yaşamasına ve kültürlerini paylaşmasına da şahitlik eder. Mezopotamya ve Anadolu’nun da birbirlerine bağlantı olabileceği türden bir köprü niteliğini taşır. Geçmişten bugüne Hatay büyük önem kazanan, tarihte ticaret açısından da önemli bir rol oynayan kentlerden biri olmuştur. Bunun yanı sıra şehir içerisinde gezip görebileceğiniz birbirinden güzel tarihi dokular, yapılar ve doğal güzellikler vardır. 

Tunç Çağından itibaren varlığını tarihi belgelerde gösteren Hatay aynı zamanda Antakya olarak da bilinir. Birçok farklı hükümdarlığın eline geçerek günümüze kadar gelmeyi başaran şehir İslamiyet ve Hristiyanlık açısından da önemli bir konuma sahiptir. Şehir geçim kaynakları sanayi, tarım ve dokumacılık üzerinedir. Günümüzde deniz ticareti olarak da ülkemizin ileri gelen limanlarından birini oluşturur. 

Mutfağı, toprakları, yapıları ve kültürüyle birlikte Hatay, gören herkesi mest edecek türden bir şehirdir. Eğer Hatay’ı ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, mutlaka en az üç dört günlük bir seyahat planı yaparak şehri keşfe çıkmalısınız. Bu sayede görmek istediğiniz her yeri gezebilir, Hatay yöresel tatlarını ve kültürünü deneyimleyebilirsiniz. 

Hatay’da Gezebileceğiniz Yerler

UNESCO tarafından ‘Barış Şehri’ olarak da nitelendirilen Hatay, üç farklı dinin kültürünü bir arada bulunduran şehirlerden biridir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Hatay’da dini açıdan gezip görebileceğiniz onlarca farklı anıt ve ibadet yeri vardır. Bununla birlikte kuruluşunun eski bir döneme dayanıyor olması da tarihi yapıların sıklığını gözler önüne serer. Doğal güzellikleriyle de dikkat çeken Hatay’da gezip görebileceğiniz birçok farklı yer vardır. Hem şehir merkezinde hem İskenderun’da hem de şehrin diğer ilçelerinde seyahatiniz sürecinde şehrin geçmişinize ve güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Bununla birlikte yaz aylarında bir seyahat planınız varsa Hatay’da denizin tüm güzelliklerini görebilir, kumsallarının ve güneşinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Anadolu’nun ilk camisi niteliğini de taşıyan Habibi Neccar Camii Hatay’da yer alır. Aynı zamanda Hristiyanların Hac Merkezi olarak da belirtilen Saint Pierre Kilisesi de Hatay ili sınırları içerisindedir. Mutlaka gezip görülmesi gereken bu tarihi ibadet yerleri, mimari güzellikleri ve sağlam yapılarıyla da dikkat çeker. Bunun yanı sıra mozaik koleksiyonunun dünyadaki en büyük ikinci yeri de Hatay’da sizleri karşılar. Hatay Arkeoloji Müzesi’ne giderek bu mozaik koleksiyonunun muhteşemliğini yakından görebilirsiniz. Aziz Simeon Manastırı, Beşikli Mağara ve Titus Tüneli de Hatay’ın en değerli tarihi yapıları arasında yerini alır. 

Tarihi yapı ve dokularının yanı sıra Hatay’ın doğal güzellikleri de geçmişten günümüze korunmayı başarmış ve şimdilerde ziyaretçilerini beklemektedir. Payas Kalesi başta olmak üzere Kapılı Değirmenli Şelale, Hıdırbey Musa Ağacı ve Harbiye Şelalesi bu doğal güzellikler arasında yer alır. Bununla birlikte Hatay şehrinin en güzide tarihi yapılarından olan Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları ve Uzun Çarşı’yı gezebilirsiniz. 

Şehrin doğal güzelliklerinden olan Kapalı Değirmenli Şelale, Hatay’ın Dörtyol İlçesinin Kapalı Köyünde yer alır. Ayrıca köy içerisinde birçok farklı nehir ve şelale de bulunur. Ancak içlerinde en çok meşhur olan Kapalı Değirmenli Şelalesi’dir. Kaplıcaları ile de meşhur olan Hatay’da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları bulunur. Birçok hastalığa da şifa olduğu belirtilen bu kaplıcalarda keyifli bir kaplıca deneyimi yaşayabilir, tüm stresten ve gerginlikten en güzel şekilde arınabilirsiniz. 

Hatay Genel Tarihi

Hem dünya çapında hem de Türk tarihi açısından büyük bir öneme sahip olan Hatay, uzun bir geçmişe sahiptir. Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde en güney kısımda bulunan Amanos ve Habib Neccar dağlarının arasına konumlanmış bir şehirdir. Aynı zamanda Amik Ovasının da başlangıcında yer alır. Bugünkü konumuyla da karşılaştırıldığında Hatay, geçmişten günümüze oldukça önemli bir coğrafi konuma sahiptir. Şehrin kuruluşu ise milattan önce 4. yüzyıla kadar dayanır. Dönemin Suriye Kralı olan 1. Seleukos tarafından kurulan Hatay’ın bu dönemdeki ismi ise Antiochos şeklinde tarihi belgelerde yer alır. İlerleyen dönemlerde, milattan önce 64 yılında ise Roma İmparatorluğuna bağlı bir şehir olmuştur. Roma İmparatorluğu bünyesinde yer alırken oldukça gelişim gösteren Hatay’ın nüfusu da artmıştır. Aynı zamanda dönemin gelişmiş kentlerinden biri olduğu için Akdeniz ve Mezopotamya arasındaki ticari köprüyü oluşturan başlıca şehir haline gelmiştir. 

Denize kıyısı olan Hatay’a eski dönemlerde Asi Nehri üzerinden gemilerin geçiş yaptığı belirtilir. Bu bağlamda da Hatay eski dönemlerden beri hareketli bir deniz ticaretine sahiptir. Aynı zamanda lüks malların üretiminin gerçekleştirilmesi, ticaretin hareketli olması da şehrin daha zengin olmasını sağlamıştır. Bu zenginlik 526 yılında yaşanan depreme kadar sürer. 526 yılında yaşanan büyük deprem ile Hatay’ın büyük bir kısmı yerle bir olmuş ve şehrin yeniden canlılık kazanması uzun bir zaman almıştır. 

Belli bir dönem Arap – İslam ordularının denetimine katılan Hatay, Osmanlı İmparatorluğu döneminde de ticari açıdan önemli yer edinmiştir. Osmanlı İmparatorluğu öncesinde Memluk, Selçuk ve Haçlılar tarafından da belirli bir dönem hüküm sürülmüştür. Kurtuluş savaşı döneminde de ilk kurşunun atıldığı yer olarak kayıtlarda geçmesi Türk tarihinin dönüm noktasında da önemli bir rol oynadığını gösterir. Hatay günümüzde de Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı bir il olarak önemli merkezlerden biridir. Aynı zamanda şehir Hatay isminin yanı sıra Antakya olarak da bilinmektedir. 

Hatay’da Yapabileceğiniz Etkinlik ve Aktiviteler

Hatay’da yapabileceğiniz etkinliklerin başında alışveriş önemli bir seçenektir. Hatay’ın bilinen en eski çarşısı olan Uzun Çarşı’da gezerek hatıra niteliğini taşıyacak hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Aynı zamanda özel tasarım takılar, farklı estetik görünümlere sahip hediyelik eşyalarla da keyifli bir alışveriş süreci yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece Hatay’da bulabileceğiniz türden Dağ Kekiği, İpek Dokuması ve zahter gibi baharatları da alabilirsiniz. 

Hatay, sadece alışveriş yapacağınız veya güzelliklerini gezebileceğiniz bir yer olarak değil aynı zamanda etkinlikleriyle ve gece hayatıyla da dikkat çeken şehirlerden biridir. Turizmin de son dönemlerde canlılık gösterdiği Hatay şehrinde birçok gece mekanına gidebilirsiniz. Eski bir Hatay evinin restore edilerek canlı müzik eşliğinde hizmet verdiği yerler de vardır. Bu mekanların birçoğu direkt olarak Hatay merkezde bulunduğu gibi İskenderun ilçesinde de yoğunluk gösterir. Hem canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebilir hem de Hatay’ın gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Hatay’da seyahat ettiğiniz süreçte gerçekleşecek olan konser, müzik ve açık hava tiyatroları etkinliklerine de katlım sağlayabilirsiniz. 

Hatay mutfağının leziz tatlarını deneyimleyebileceğiniz restoranlara da keyifli bir akşam geçirebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra Hatay ilinde gerçekleşen geleneksel birçok festival ve şenlik de vardır. Hatay’da bulunduğunuz süre boyunca denk geleceğiniz bu tür etkinliklere de katılım sağlayabilirsiniz. Bunlardan biri olarak Akçalı Yumurta Bayramı gösterilebilir. Hatay’ın en eski yöresel şenliklerinden biri olan Yumurta Bayramı’nda büyük bir hareketlilik oluşur. Mart ayının son günü gerçekleşen bu bayram ise Hatay’ın Arsuz ilçesinde yapılır. Evvel Temmuz Festivali bolluk ve bereketin simgesi olarak kutlanır. Uluslararası Antakya Film Festivali ve İlk Kurşun Kültür, Sanat ve Turunçgil Festivali’ne de katılım sağlayabilirsiniz. 

Hatay Konaklama Olanakları

Hatay’da seyahat etmek veya bir süre konaklama yapmak isteyenlerin değerlendirebileceği birçok alternatif konaklama yeri vardır. Öncelikle uçuş öncesinde ne kadar süre konaklamak istediğinizi ve Hatay’da nereleri gezeceğinizi belirleyerek buna uygun bir konaklama yeri tercih edebilirsiniz. Özellikle de gitmek istediğiniz yerlere yakın bir konuma sahip olan konaklama olanakları çok daha uygundur. Genellikle şehir merkezinde turistlerin veya kısa süreli konaklamak isteyenlerin kalabileceği türden oteller bulunur. Kalite standartlarının üstünde hizmet veren otel konaklama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz İskenderun ilçesinde bulunan otellere veya pansiyonlara da göz atabilirsiniz. Bütçenize ve kalacak kişi sayısına uygun şekilde bir konaklama yeri ayarlayabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yerler için uygun ulaşım olanaklarını da bulunduran bir konumda konaklama yeri tercih etmenizi öneririz. 

Otellerin yanı sıra Hatay’da konaklama yapabileceğiniz, kısa süreli kiralama hizmetleri sunan çeşitli yerler de vardır. Böylelikle kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için ev kiralama hizmetlerinden faydalanarak da seyahat sürecinizde bütçenize ve konforunuza uygun evlerde kalabilirsiniz. 

Eğer Hatay’ı yaz döneminde gezmeyi planlıyorsanız denize yakın olan bölgelerde, deniz ve kumsal manzarası olan konaklama yerlerini de tercih edebilirsiniz. Denize yakın konumlarda hem otel hem de pansiyon olanakları yer alır. Özellikle yaz sezonu için Hatay’a gelen misafirlerin en çok tercih ettikleri konaklama yerleri İskenderun ilçesinde yer alır. Şehir merkezindeki tarihi yapıları ve doğal güzellikleri gezmeyi düşünüyorsanız da Hatay şehir merkezinden konaklama yapabileceğiniz bir yer seçebilirsiniz. 

Hatay Yemek Lezzetleri

Geçmişten günümüze Hatay ilinde yaşamış olan birçok farkı din, mezhep ve kültürün varlığı söz konusudur. Buna bağlı olarak da Hatay mutfağı ve yöreseller lezzetleri de çeşitlilik gösterir. Damak tadınıza uyacak birbirinden lezzetli yemekleri, hamur işlerini ve tatlıları Hatay seyahatinizde deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle de mezeleri ile Hatay mutfağı adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarır. 

Hatay yemeklerini özel kılan başlıca özellikleri arasında tüm yemeklerinde salça, soğan ve baharatların eksik olmamasıdır. Üstelik özel Hatay- Antakya salçası da Türkiye’nin her bir bölgesinde yoğun bir şekilde kullanılır. Bunun yanı sıra Hatay’a özel bir kültür olarak çayın yanında tuzlu yoğurt yenmesi de ziyaretinize farklı bir deneyim katabilir. 

Ilıman bir iklim tipine sahip olan Hatay’da sebze yemeklerini yaz ve kış aylarında kısaca yıl boyunca yoğun bir şekilde görmeniz mümkündür. Yaz dönemlerinde toplanan sebzeler kışın da kurutulmuş bir şekilde yemeklerde yerini alır. Hatay’ın en meşhur yöresel lezzetleri arasında içli köfteye de benzerliği ile dikkat çeken Oruk vardır. Oruk ince bulgur ile hazırlanan, yağda kızartılarak pişirilen başlıca yöresel lezzetlerden biridir. Hatay’a gitmeyi planlayanlar için Obruk yemeğini denemelerini tavsiye ederiz. Bunun dışında soğan, pirinç, kıyma ve yoğurdun harmanlanmasıyla yapılan Şişperek Çorbası da kentin yerlileri tarafından sıklıkla tüketilen yöresel çorba çeşitlerinden biridir. Hem sağlıklı olması hem de lezzet açısından her damağa hoş gelmesi Şişperek Çorbasını özel kılar. 

Ekşi Aşı Çorbası, Zahter Salatası ve Ispanaklı Borani de Hatay’a özgü olan yemek ve salatalar arasındadır. Tüm bu yemek, salata ve çorbaların yanı sıra Hatay ili tatlılarıyla da meşhur bir şehir olarak sevenlerini karşılar. Beyaz ve tuzsuz peynirle birlikte yapılan künefe, Hatay’ın en lezzetli yöresel tatlılarının başında bulunur. Birden fazla yemek isteyeceğiniz ve tadı damağınızda kalacak türden olan bu tatlıyı Hatay’dan başka yerde aynı lezzette bulamayabilirsiniz. Bu nedenle Hatay’a geldiğinizde şehir merkezindeki restoranlardan veya tatlıcılardan rahatlıkla Hatay Künefesini deneyimleyebilirsiniz. 

Hatay Ulaşım Seçenekleri

Hatay-Antakya Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 27 kilometre uzaklıktadır. Aynı zamanda şehrin İskenderun ilçesine de 30 kilometrelik bir mesafesi vardır. Havalimanından, Hatay’da konaklamak istediğiniz bölgeye giderken kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım olanakları bulunur. Hatay Antakya Havalimanı çıkışında hizmet veren birçok taksi vardır. Aynı zamanda şehir otobüslerini veya havayolu firmalarının otobüslerini de ulaşım için tercih edebilirisiniz. Bunun yanı sıra araç kiralama veya özel aracınız ile de havalimanından Hatay şehir merkezine kısa bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Hatay Antakya arasında güzergaha sahip olan birçok otobüs çalışır. Gün içinde birçok kez sefer düzenleyen bu şehir otobüslerini kullanarak kısa süre içerisinde Havalimanından Hatay şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda direkt olarak Hatay Antakya Havalimanından İskenderun ilçesine gidebileceğiniz otobüs seferleri de mevcuttur. Oldukça uygun bir fiyata rahatlıkla otobüs ile konaklayacağınız yere varabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Hatay-Antakya Havalimanı çıkışında birçok farklı taksi hizmet bölgesi bulunur. Taksi ile gitmek istediğiniz yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine trafik yoğunluğuna bağlı olarak 40 – 45 dakikalık bir sürede varmanız mümkündür. Taksi ile ulaşım hizmetlerinden faydalanmadan önce gideceğiniz konum için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bu sayede uygun bir meblağ ile havalimanından konaklayacağınız yere ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Araç Kiralama ile Ulaşım

Hatay’a iniş yaptığınızda Hatay-Antakya Havalimanı bünyesinde birçok farklı araç kiralama acenteleri vardır. Dilerseniz direkt şehir içerisinde de hizmet veren araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak havalimanından gideceğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için uçuş öncesinde bir araç kiralama firması ile anlaşmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede yolcuğunuzun ardından konaklayacağınız bölgeye ulaşım konusunda herhangi bir problemle de karşılaşmamış olursunuz. 

Gaziantep Havalimanına Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanına şehir merkezinden çeşitli yöntemler ile ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Bunun için değerlendirebileceğiniz başlıca ulaşım yöntemleri arasında şehir içi otobüsler, taksi, özel araç ve araç kiralama yer alır. Kendi özel aracınız veya araç kiralama ile havalimanına 35 dakikalık bir sürede gidebilirsiniz. Aynı zamanda şehir merkezinden kalkan birçok şehir otobüsü de Gaziantep Oğuzeli Havalimanına gitmektedir. Bununla birlikte dilerseniz taksi ile ulaşım seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. 

Gaziantep’ten Hatay’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

Gaziantep’ten Hatay’a araç ile yolculuk yaklaşık olarak 2 saat 22 dakika sürmektedir. Uçak ile yolcuğun süresi ise 39 dakikaya kadar iner. 

Gaziantep Hatay Arası Kaç Km.dir?

Gaziantep Hatay arasındaki mesafe karayolu ulaşımı ile 167 kilometre olarak belirtilir. Uçak yolculuğu ile bu mesafe 118 kilometreye kadar düşüş gösterir. 

Gaziantep’ten Hatay’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Gaziantep’ten Hatay’a uçak bileti alabileceğiniz birçok havayolu firması vardır. İçlerinden en uygun fiyata sahip olanı bulabilmek için havayolu firmalarının uçuş listelerine ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Aynı zamanda seyahat etmeyi planladığınız ilk andan biletinizi alarak erken bilet fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Böylece Gaziantep Hatay uçak biletinizi daha uygun bir meblağ ödeyerek satın almanız mümkün olacaktır. 

Hatay İklimi Nasıldır?

Hatay Türkiye’nin en güneyinde yer alan ve Akdeniz Bölgesi içerisinde bulunan illerimizden biridir. Akdeniz İklimine bağlı olarak yaz aylarında hayli sıcak ve kurak, kış dönemlerinde ise bol yağışlı geçer. Ilıman bir iklime sahip olan Hatay’da kışın kar yağması oldukça nadir görülen bir durumdur. img

Hatay Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

24 °C

24 °C

Uçuş süreleri

1 sa 30 dk

Hatay

İzmir

1 sa 40 dk

Hatay

Ankara

1 sa 10 dk

2 sa 25 dk

Hatay

Antalya

1 sa 20 dk

Hatay

Bodrum

2 sa 25 dk

Hatay

Trabzon

2 sa 25 dk

Hatay

Erzurum

2 sa 30 dk

Hatay

Samsun

2 sa 50 dk

Hatay

Dalaman

2 sa 20 dk

Gaziantep Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

19 °C

19 °C

Uçuş süreleri

Gaziantep

İstanbul

1 sa 35 dk

Gaziantep

İzmir

1 sa 50 dk

Gaziantep

Ankara

1 sa 5 dk

Gaziantep

Antalya

1 sa 30 dk

Gaziantep

Lefkoşa

1 sa 20 dk

Gaziantep

Trabzon

2 sa 20 dk

Gaziantep

Çanakkale

2 sa 25 dk

Gaziantep

Dalaman

2 sa 15 dk

Gaziantep

Muğla

2 sa 20 dk

Gaziantep

Samsun

2 sa 5 dk

Alternatif uçuşlar

Gaziantep çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.823,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.475,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.558,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.630,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.419,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.421,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

Gaziantep çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.884,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.133,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.071,14TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hatay varışlı yurt içi uçak biletleri

845,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
704,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
722,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.601,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.680,53TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.749,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.935,44TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.759,65TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.557,13TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.031,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis