Gaziantep İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Gaziantep İstanbul uçak biletleri

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

09 Ara 2023

10 Ara 2023

Gaziantep İstanbul Uçak Bileti 

İstanbul Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul, Türkiye’de bulunan en büyük metropol şehirlerden bir tanesidir. En kalabalık şehirlerden biri olan İstanbul, sosyo-ekonomik ve kültürel anlamda önemi büyük olan bir şehirdir. İktisadi olarak da dünyada 34. Sırada yer alan İstanbul, tarihi geçmişiyle de akın akın turist çekmektedir. Türkiye’nin Kuzeybatısında yer alan İstanbul, Marmara kıyısı boyunca kurulmuştur. Haliç’i çevreleyen ve kıtalararası bir şehir olarak jeopolitik önemi oldukça fazladır. Avrupa’da yer alan bölümü Avrupa Yakası ya da Rumeli olarak adlandırılırken, Asya’daki bölümü ise Anadolu Yakası olarak isimlendirilir. Tarihe ise ilk kez Marmara Denizi, Haliç ve Boğaziçi olarak bir yarım ada şeklinde kurulmuş olmasıyla bilinen bir şehirdir. Büyüme ve gelişme aşamasında ise İstanbul surları her defasında daha da batıya ilerleyerek toplamda 4 kez genişlemiştir. 39 ilçesi olan İstanbul’un sınırları içinde toplamda 40 belediyesi vardır. Dünya’nın en eski şehirleri arasında yer alan İstanbul, 330-395 yıllarında Roma İmparatorluğu’na, 1261-1453 yılları arasında Bizans’a, 1204 ve 1261 yıllarında ise Latin İmparatorluğu’na başkentlik yapmıştır. Son olarak 1453 ila 1922 yılları arasında Osmanlı Devleti’ne başkentlik yaparak, farklı medeniyetlere ev sahipliği yaparak önemini artırmıştır. 

İstanbul’da son zamanlarda sırasıyla ortaya çıkarılan arkeolojik bulgular sayesinde, insanlık tarihiyle ilgili önemli bilgilere ulaşılmıştır. Aynı zamanda, Yarım Burgaz Mağarası içinden çıkartılan ilkel insan izleri ve taş aletler ise burada yaşantının 400.000 yıl öncesinden var olduğunu göstermektedir. Şehrin 1923 yılında başkentlikten alınarak Ankara’ya verilmesi yüzyıllardır başkentlik yapma özelliğini yitirmiştir. Fakat ülkede sanayi, ulaşım, eğitim, kültür sanat ve turizm gibi alanlarda İstanbul merkez halinde olan bir şehirdir. Marmara ve Karadeniz bölgelerini bağlayan, aynı zamanda Asya ve Avrupa’yı ayıran önemli boğazlardan bir tanesi İstanbul’dadır. İstanbul Boğazı’nın bu şehirde olması, jeopolitik önemin artmasına neden olmaktadır. Şehirde hemen hemen hepsi doldurulmuş kaybolan doğal limanlarda bulunmaktadır. Şehrin bu özelliği nedeniyle ise bölge toprakları üstünde egemenlik anlaşmazlıkları olmuştur. İstanbul’da yer alan başlıca akarsular arasında; Riva, Kağıthane, Alibey gibi yerler bulunur. İstanbul ili toprakları genel olarak engebeli ve yüksek noktalara sahiptir. 

İstanbul’da en yüksek tepe ise Kartal’da yer alan Aydos Tepesi’dir. İstanbul tarihi bir şehir olduğu için çağlar boyunca farklı isimler ile anılmıştır. Şehrin tarihinin farklı dönemlerinde isimlendirmeleri de değişkenlik göstermiştir. Tarihsel sıraya koyulduğunda, ilk olarak Byzantion olarak isimlendirilmiştir. Ardından, Augusta Antonina, Nova Roma ve Konstantinopolis olarak devam etmiştir. Bunu takiben Konstantiniyye, İstambol ve son olarak da İstanbul olarak ismi değişmiştir. Bu isimlendirmeler ise farklı imparatorluk zamanında verilmiştir. Her isimlendirmenin ise farklı bir anlamı olmuştur. Yunan kaynaklarına göre şehirde, şehrin içinde, şehir içi gibi pek çok anlamın İstanbul’u ifade ettiğini söyleyebiliriz. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler 

İstanbul, Türkiye’nin gezilip görülmesi gereken en büyük metropol şehirlerinden bir tanesidir. Tarihi anlamda oldukça köklü olan bu şehir, farklı medeniyetlere de ev sahipliği etmiştir. Bu durum, geçmişten günümüze kadar İstanbul’da birçok tarihi yapının kalmasına yardımcı olmuştur. Farklı dinler, kültürler ve medeniyetlere ait olan tarihi yapıların oldukça fazla turist çektiğini de söyleyebiliriz. İstanbul’a gidecek olan bireyler ise mutlaka sıralayacağımız yerleri ziyaret etmelidir. Çünkü İstanbul’u tam olarak tanımak ve anlamak için tarihi değeri yüksek olan yerlerinin gezilmesi önemlidir. İstanbul’a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Topkapı Sarayı yer almalıdır. İstanbul’un fethiyle inşa edilmiş olan bu tarihi yapı İstanbul’un en turistik yeri olarak bilinmektedir. Dolayısıyla tam anlamıyla antik bir değere sahiptir. İstanbul, meydanlarıyla meşhur olan bir şehirdir. Özellikle, birçok turistin gözdesi haline gelmiş olan Sultanahmet Meydanı, görülmesi gereken en gözde yerlerden bir tanesidir. Roma İmparatorluğu’nun bu bölgede hüküm sürmesi, tarihi izlerin burada yer almasına neden olmuştur. 

Dini bir yapı olan Sultanahmet Camii ise şehrin meşhur camilerinden bir tanesidir. Yerli turistler değil, aynı zamanda yabancıların da akın akın burayı ziyarete geldiğini söyleyebiliriz. Bizans döneminden ise İstanbul’da kalmış olan önemli yapılar arasında Yerebatan Sarnıcı yer almaktadır. Bu sarnıç, o zamanlarda halkın su ihtiyacının giderilmesi adına tasarlanmıştır. Şimdilerde camiye çevrilen Ayasofya, Doğu İmparatoru Konstantios tarafından inşa edilmiştir. Önceden kilise olarak kullanılan bu dini yapı şu anda camii olarak kullanılmaktadır. İstanbul’da Grand Bazaar olarak da adlandırılan Kapalı Çarşı, birçok ürünü burada bulabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, Kapalı Çarşı’nın önemli özellikleri arasında; turist çekiyor olması da yer alır. İstanbul’da simgesel hale gelmiş olan Galata Kulesi de mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Bu kule, o kadar çok turiste ev sahipliği yapıyor ki her zaman uzun kuyruklar oluşmaktadır. Birçok hikayesi olan Kız Kulesi ise İstanbul’un siluetlerini oluşturan en önemli yapılardan bir tanesidir. İnşa tarihi tam olarak bilinmeyen bu yapının kaynaklara göre M.Ö yapılaştığı bilinmektedir. İstanbul’un en eğlenceli ve uyumayan yerleri arasında; Taksim Meydanı yer almaktadır. Taksim’de sokak sanatçıları, özgür ruhlu insanlar ve en önemli eğlenceli mekanları sık görebilmeniz mümkündür. Aynı şekilde, İstiklal Caddesi de Paris’in meşhur sokaklarına benzetilmektedir. 

Mimar Sinan’ın kalfalık eseri olarak adlandırdığı eseri ise dini bir yapı olan Süleymaniye Camiidir. Mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmekte olan bu dini yapı tarihi olarak büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda, dini değeri yüksek olan Eyüp Sultan Camii ise şehrin en fazla turist çeken yerlerinden bir tanesidir. Haliç’te yer alan bu cami, Osmanlı döneminde inşa edilmiştir. İstanbul’da çeşitli baharatları bulabileceğiniz Mısır Çarşısı, İstanbul turu esnasında mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Dolmabahçe Sarayı, Abdülmecit zamanında inşa ettirilen ve Avrupai tarzda yapılan eserlerden bir tanesidir. İstanbul denildiğinde İstanbul Boğazı ilk akıllara gelen yerdir. Dolayısıyla mutlaka boğaz turu yaparak İstanbul’un unutulmaz havasını alabilirsiniz. Balığıyla ünlü olan Eminönü, sanatın ve yeşilin birlikte dans ettiği Gülhane Parkı gibi alanlar da İstanbul’da görmeniz gereken yerler arasındadır. Aya İrini Kilisesi, Rumeli Hisarı, Ahrida Sinagogu, Yıldız Sarayı, Anadolu Hisarı, Ortaköy Camii gibi yerler de İstanbul’da ilgi gören tarihi yapıtlar arasındadır. Tarihi bir dini yapı olan Fatih Camii ve Yeni Cami’de farklı işçilikler ile tasarlanan iki ünlü yapıdır. İstanbul’un ünlü tepeleri arasında yer alan Çamlıca ve Pierre Lotti Tepesi gezi rehberinize eklemeniz gereken yerlerdir. İstanbul’daki farklı amaçlarla hizmet veren müzeleri ve son olarak Belgrad Ormanı’nı gezmeden İstanbul’dan gitmemelisiniz. 

İstanbul Tarihi Yapısı 

Dünya’nın en önemli ve büyük olan metropolleri arasında; İstanbul yer almaktadır. Önemli ve stratejik bir boğaza sahip olan bu şehir, ülkemizin ve dünyanın önemli kabul ettiği bir yerdir. Köklü bir tarihe sahip olan İstanbul, farklı imparatorluklara ev sahipliği etmiştir. Tarih öncesi dönem, Byzantion olarak başlamaktadır. Ardından Doğu Roma, Osmanlı ve Türkiye dönemi olarak devam etmektedir. Yaklaşık on altı yüzyıl boyunca bu şehrin en önemli metropolleri olarak kabul edildiğini söyleyebiliriz. Afrika, Asya ve Avrupa kıtalarını buluşturan bu şehir, bölgedeki tek hakim olan şehir olmayı başarmıştır. İstanbul’un jeopolitik değeri sayesinde, dünya tarihini önemli yönden etkilemiştir. Bu şehir, Roma, Bizans, Latin, Osmanlı ve Türkiye gibi imparatorluk ve ülkelere başkentlik yapmıştır. Dolayısıyla tarihte başkentlik yaptığı devletler, gücünün yüksek olduğu imparatorluklar olmuştur. Türkiye tarihinde 1923’te başkentin İstanbul’un ardından Ankara olması köklü bir şekilde başkentlik özelliğinin kaybolmasına neden olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti kuruluşunun ardından İstanbul önemini kazanmaya başlamıştır. 

Yerleşim tarihi olarak 300 bin yıl öncesine dayanan İstanbul, kentsel tarihte ise 3 bin yıl öncesinden varlığını bugüne getirmiştir. Farklı imparatorluk ve devletlere başkentlik yaptığı süre ise 1600 yıldır. Dünya kenti olan bu şehir, Asya ve Avrupa kıtalarının kesiştiği yerde bulunur. Çağlar boyunca farklı kültür ve uygarlıklar gördüğü için çeşitli dil, din ve ırklara ev sahipliği etmiştir. Bu yönünden dolayı, İstanbul tam anlamıyla bir kozmopolit şehirdir. Çünkü metropolit yapısını koruyarak tarihsel süreçten bugüne kadar gelmeyi başarmıştır. Şu anda ise Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul, en önemli ticaret geçişlerinin yapıldığı Boğaz’a sahiptir. Günümüzde de farklı kültürlerin bir arada yaşadığı bu şehir, iş olanakları yönünden de gelişmiştir. 

İstanbul’daki Kültürel Etkinlik ve Festivaller

Kozmopolit bir şehir olan İstanbul, farklı kültür etkinlikleri ve festivallerin yapıldığı bir metropoldür. Sene boyunca çeşitli festival, şenlik ve fuarları İstanbul’da görebilmeniz mümkündür. İstanbul’da yaklaşan festivaller arasında yer alan ve senenin Mayıs ayında planlanan Neon festivali, müzik tutkunlarının ilgisini çekecektir. Haziran ayında ise yine müziğin ve eğlencenin tadına varacağınız Big Fest ve GezginFest ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine yaz ayında gerçekleştirilecek olan MilyonFest’te çeşitli konserlerin düzenlendiği ve eğlencenin doruklarda hissedildiği bir etkinliktir. Senenin Kasım ayına gelindiğinde ise İstanbul Karagöz etkinliğine gidebilirsiniz. Kültür ve sanat vakfının düzenlediği etkinlikler de İstanbul’da yer almaktadır. İstanbul Film Festivali, İstanbul Sahaf Festivalleri ve İstanbul Uluslararası Dans Festivali sanat adına düzenlenmekte olan festivallerdir. Dubai ve Singapur’daki Shopping Festivallerini andıran İstanbul Shopping, Kapalıçarşı ve AVM’lerde alışveriş yapacağınız bir festivaldir. 

Caz ve funk severlerin ritim tutacağı bir festival olan İstanbul Caz Festivalini mutlaka görmelisiniz. Chil Out Festivali ise piknik tadında katılacağınız bir etkinliktir. İstanbul’da düzenlenen ve opera tutkunlarını yakından ilgilendiren bir festival olan Uluslararası İstanbul Opera Festivali, Haziran ayında gidebileceğiniz bir etkinliktir. Yine Mayıs ayında müzik dinlemek amacıyla ziyaret edeceğiniz İstanbul Müzik Festivali de oldukça renkli geçmektedir. 

İstanbul’un Konaklama Olanakları

İstanbul iki yakaya ayrılan bir şehirdir. Bu nedenle, konaklama olanakları oldukça geniş bir kategoride incelenebilir. İstanbul’da gideceğiniz yere bağlı olarak, konaklamaya konu olan yerlerin de değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Gezip görmek isteyeceğiniz İstanbul semtine bağlı olarak, konaklama alanınızı da seçebilirsiniz. Lüks otel arayan bireyler, bu yönde bir arayışa girebilirler. Eğer İstanbul’un hareketliliğini hissetmek ve doya doya alışveriş yapmak istiyorsanız, eğlence mekanlarına yakın olan Beşiktaş ve Taksim’i tercih edebilirsiniz. Konaklama alanı olarak bu iki semt oldukça eğlenceli yerlerdir. Ancak tarihi geçmişi sorgulamak ve mekanları ziyaret etmek için ise Sultanahmet’te yer alan hotel, motel ve benzeri konaklama alanlarında kalabilirsiniz. Keyifli, canlı ve tarihi sokaklarıyla bilinen Karaköy ve Galata eğlence ve tarihi güzellikleri ayağınıza serecektir. 

Tatil yapmak için sakin ancak hareketli bir yer arayan bireyler, Kadıköy’de kalabilirler. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Kadıköy, sahili ve güzellikleriyle bilinen bir semttir. Denizle iç içe olmak isteyen tatil tutkunları Adalar’daki konaklama mekanlarını tercih edebilirler. İstanbul oldukça büyük ve konaklama olanakları fazla olan bir şehirdir. Bu nedenle, tercih edeceğiniz semte bağlı olarak ödeyeceğiniz tutarın değişkenlik göstereceğini söyleyebiliriz. Çeşitli butik otel, otel, hotel, pansiyon ve daha birçok konaklama olanağını İstanbul’da bulabilmeniz mümkündür. 

İstanbul Mutfağı ve Simgesel Lezzetleri

Çok uzun yıllar farklı kültür, din, dil ve ırkların İstanbul’da yaşamış olmasından kaynaklı olarak, farklı yemek kültürlerinin bu şehirde yer aldığını söyleyebiliriz. Bizans ve Osmanlı’dan gelen mutfak kültürü, şimdilerde bile yaşatılmaktadır. Türk mutfağının yanı sıra, dünya mutfağının da farklı örneklerini İstanbul’da bulabilirsiniz. Eğer tarihi bir yer olan Sultanahmet’te konaklıyorsanız, mutlaka Sultanahmet köftesini tatmalısınız. İstanbul’un her semtinde tadabileceğiniz çok özel lezzetler bulunmaktadır. Örneğin, eğer Ortaköy’de bulunuyorsanız, Kumpir yemeden dönmemelisiniz. Sarıyer’in eşsiz bir tada sahip olan çıtır çıtır böreği meşhurken, Eminönü’nde balık ekmeğin tadına varabilirsiniz. Buradaki balık ekmeğin İstanbul’un simgesi haline geldiğini de söyleyebiliriz. 

Tatil tutkunları İstanbul’u karış karış gezdiğinde Sütlüceye gittiklerinde bir sakatat türü olan Uykuluk yemeğini mutlaka tatmalıdırlar. Tadından yenmeyen lezzetler arasında; Süleymaniye’nin Kuru fasulyesi de yer alır. Bu semtte meşhur olmuş olan kuru fasulyenin tadına asla doyamayacaksınız. İstanbul’da ismini Osmanlı döneminde bir hikayeden alan Kanlıca semtine gittiğinizde Yoğurdunu mutlaka denemelisiniz. Pierre Lotti’de kahve keyfini sürmek ve Beyoğlu’nda ise çikolata yemek için bu iki semte de uğrayabilirsiniz. Sıralanan yiyecek ve içecekler, İstanbul’un bilindik lezzetleri arasında yerini almaktadır. Bu nedenle, İstanbul’a geldiğinizde bu lezzetleri mutlaka denemenizi öneririz. 

İstanbul’da Ulaşım

Metro ve Metrobüs’le Ulaşım

Her iki yakada da bulunan metro ve metrobüs hatlarıyla şehrin iki yakasında da ayrı ayrı seyahat edebileceğiniz gibi metrobüs ile bir yakadan diğer yakaya kadar ulaşmanız da mümkün olacaktır.

Otobüs İle Ulaşım; İETT aracılığıyla İstanbul Havalimanından otobüsler yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. İETT hatlarının bu yöndeki sefer hatları ise H1’den başlayarak H9’ a kadar ilerlemektedir. 

Taksi İle Ulaşım; Büyük bir metropol şehir olan İstanbul, taksi ulaşımı konusunda yolcuları yarı yolda bırakmayacaktır. İstanbul havalimanından istediğiniz adrese taksi hizmeti alabilmeniz mümkündür. Havalimanında ise üç farklı segmentteki taksilerden hizmet alabilirsiniz. 

Araç Kiralama; Havalimanına iniş sağladığınızda istediğiniz markadaki aracı acenteler üzerinden kiralayabilmeniz mümkündür. 

Gaziantep Havalimanı Ulaşımı

Gaziantep’te yer alan havalimanına ulaşım sağlayabilmeniz için şehir merkezinde hizmet veren HAVAŞ servis otobüslerini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, özel transfer araçları, taksiler ya da araç kiralama gibi hizmetlerden yararlanarak da Gaziantep havalimanına ulaşabilirsiniz. Ancak genel olarak, havalimanına ve şehir merkezine ulaşımın ekonomik olduğu HAVAŞ servisleri ulaşım için kullanılmaktadır. Bu servisler, otobüs şeklindedir ve yolcular sıklıkla bu araçları tercih etmektedir. 

Gaziantep’ten İstanbul’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İki şehir arasındaki uçuş mesafesi aktarmasız olarak 2 saat 50 dakikadır. Ancak uçuşun rötarsız olması son derece önemlidir. Bu süre aşağı yukarı oynasa da totalde iki buçuk saatte İstanbul’a varmanız mümkündür. 

Gaziantep’ten İstanbul Kaç Kilometre Sürer?

İki şehir kilometre mesafesi oldukça uzundur. Karayolu ile yapılacak yolculuklarda 11 saat 47 dakikada iki şehir arası ulaşım mümkündür. Bu süre ise 1148 kilometreye tekabül etmektedir. Ancak havayolu ile ulaşım sağlamak istediğinizde mesafe olarak ortalama 848 km yol gitmiş olursunuz. 

Gaziantep’ten İstanbul’a Uçak Bileti En Uygun Ne Zaman Alınır? 

Genellikle, önceden yapılacak olan uçak bileti rezervasyonları uygun fiyatlı olmaktadır. Ancak uçak yolculuğu yapacak olan yolcuların Pazar günlerini tercih etmeleri daha az oranlar ödemelerini kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda, hava yolu şirketlerinin yaptığı kampanyaların da takip edilmesi gerekir. 


Gaziantep

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

11 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Gaziantep Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

11 °C

11 °C

Uçuş süreleri

Gaziantep

İstanbul

1 sa 35 dk

Gaziantep

İzmir

1 sa 50 dk

Gaziantep

Ankara

1 sa 5 dk

Gaziantep

Antalya

1 sa 30 dk

Gaziantep

Lefkoşa

1 sa 20 dk

Gaziantep

Trabzon

2 sa 20 dk

Gaziantep

Çanakkale

2 sa 25 dk

Gaziantep

Dalaman

2 sa 15 dk

Gaziantep

Muğla

2 sa 20 dk

Gaziantep

Samsun

2 sa 5 dk

Alternatif uçuşlar

Gaziantep çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.288,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.377,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.419,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.421,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

Gaziantep çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.884,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.550,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.021,95TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis