Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Gaziantep İzmir uçak biletleri

Gaziantep (GZT-Oğuzeli Uluslararası) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
611,65 TRY'den
başlayan fiyatlarla

23 Mar 2023

Gaziantep (GZT-Oğuzeli Uluslararası) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
611,65 TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Mar 2023

Gaziantep (GZT-Oğuzeli Uluslararası) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
570,53 TRY'den
başlayan fiyatlarla

25 Mar 2023

Gaziantep (GZT-Oğuzeli Uluslararası) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
621,93 TRY'den
başlayan fiyatlarla

26 Mar 2023

Gaziantep (GZT-Oğuzeli Uluslararası) - Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
uçuşları
621,93 TRY'den
başlayan fiyatlarla

27 Mar 2023

Gaziantep- İzmir Uçak Bileti

Kendine özgü güzelliğiyle ve Ege’nin başkenti olarak anılan İzmir gezilecek yerler bakımından çok ön plana çıkmaktadır. 

Boyozuyla, çiğdemiyle, yalıçapkınıyla dünyaya ün salan İzmir, her anlamda diğer şehirlerden farklı olduğunu dile getirmektedir. Ege insanının sıcakkanlılığını, neşesini, sevecenliğini ve medeniyetini İzmir kentinde görmek mümkündür. Aynı zamanda Ege’nin başkenti olarak da İzmir kabul edilmektedir. En iyi tatil beldelerinin olduğu İzmir; camileriyle, müzeleriyle ve tarihi eserleriyle de dikkat çekmektedir. Ülkemizin 3. büyük şehri olan İzmir, dünyaca ünlü fuar alanıyla ve liman özelliğiyle de önemli hale gelmiştir. Ege’nin incisi unvanına sahip bu şehir, İzmir Körfezi’nin üzerinde kurulmuştur. Çeşitli kültürleri içerisinde barındıran İzmir, modern ve çağdaş şehirdir. Yüzölçümünü dikkate aldığımızda, Türkiye’nin 23. büyük ili olduğunu söyleyebiliriz. Dünya ve ülkemiz açısından önemli yere sahip olan bu şehrin batısında adalar ile Ege Denizi yer almaktadır. 

İzmir Hakkında Bilmemiz Gerekenler

İzmir gezilecek yerler açısından Türkiye’nin en zengin illerindendir. Sakin bir kent olan İzmir; iklim ve ticari faaliyetlerinden dolayı çok avantajlı bir şehirdir. İzmir’in en dikkat çekici tarafı büyükşehir statüsünde olmasına rağmen diğer şehirlere kıyasla çok sakindir. Kent otantik köyleri ve tatil kasabalarıyla dikkat çekmektedir. İzmir’in Karşıyaka, Konak, Bostanlı ve Alsancak ilçeleri kıyı yaşamında çok önemli yer tutmaktadır. İzmir sahil şeridinde olağanüstü güzellikte plajlar bulunmaktadır. İzmir kenti hem rahat hem de eğlenceli bir yaşam şekli sunmaktadır. İzmir kent merkezinde en iyi konaklama seçeneği Göztepe civarıdır. Çünkü Göztepe’den gezilecek yerlere ulaşım çok kolaydır. 

İzmir gezisi esnasında size kolaylık olması açısından özel aracınız olması büyük avantajdır. Özel aracınız yoksa araba kiralamanız da çok mantıklıdır. İzmir seyahatini belde ve merkez olmak üzere ikiye ayırmak sizin için çok avantaj olacaktır. İzmir antik kentlerini gezerken yanınıza mutlaka güneş koruması almanızı uygun olacaktır. İzmir gezinizde antik kentlerde ya da müzelerde daha çok gezmek istiyorsanız, müze kart almanız yerinde bir karar olur. Ege’nin incisi bu güzel kente yolunuz düştüğünde Seferihisar’ın Pazar günleri kurulan popüler Üretici Pazarı’na da mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz. Bu gezide başka keşfetmeniz gereken alansa Efes Antik Kenti’dir. İzmir Limanı, günümüzde önemli yere sahiptir. Yatların uğrak noktası haline gelen İzmir limanı özellikle geniş caddeleriyle çok dikkat çekmektedir. Bu geniş caddelerindeki palmiye ile hurma ağaçları kentin güzelliğini daha çok ortaya koymaktadır. Ayrıca kent ticari faaliyetler bakımından da önemli yere sahiptir. Rafineri, gıda ve sanayi fabrikalarını içerisinde bulunduran şehir, zengin iş olanaklarıyla karşımıza çıkmaktadır. 

İzmir Gezilmesi Gereken Yerler

Gecesi ayrı gündüzü apayrı güzel olan İzmir gezilmesi gereken yerler ile ön plana çıkmaktadır. Ege incisi İzmir gezilecek yerler bakımından çok zengindir. Camileri, müzeleri, beldeleri, tarihi antik kentleriyle İzmir yıl içerisinde birçok turisti kentine çekmektedir. Kente gelen misafirlerin en çok dikkatini çeken noktaysa, sokaklarında dağıtımı yapılan tatlılarıdır. Kordon sefası yaparken kentte en çok yapılan aktivitelerin başında gelmektedir. Dar sokakları, gevreği de İzmir’in ruhunu yansıtmaktadır. İzmir gezilmesi gereken yerler şu kategoriler içinde ele alınması gerekir;

 • Tatil yerleri,
 • Sokakları,
 • Tarihi mekanlar,
 • Kentle özdeşleşen alanlar,

İzmir gezisinin kalbini, tatil yerleri kapsamaktadır. Çeşme- Ilıca Plajı, İzmir’in önemli tatil mekanları arasında yer almaktadır. Çeşme-Ilıca Plajı’nın en önemli özelliği, denizle karışan doğal kaplıca sularının olması diyebiliriz. Dikili, İzmir gezilmesi gereken yerler içerisinde turizme sağladığı katkıyla öne çıkmaktadır. İzmir kent merkezine 116 km mesafede yer alan Dikili muhteşem doğasıyla özellikle dikkat çekmektedir. Dikili en çok kampçıların ziyaret ettiği nokta haline gelmiştir. Sakin, huzurlu tatil deneyimi için siz de Dikili’de konaklayabilirsiniz. Dikili aynı zamanda mavi bayraklı plajlarıyla da çok dikkat çekmektedir. İzmir- Foça; kentle özdeşleşen en önemli tatil yerlerinin başında gelmektedir. İzmir’in popüler ilçelerinden olan Foça, kendine özgü doğal güzelleriyle dikkat çekmektedir. Foça deniz turizminin yanında kültürel gezilerde de çok rağbet görmektedir. Foça’da çok eski kültürlere ait antik kent, tarihi konak, kale gibi alanlara rastlayabilirsiniz. Ayrıca Foça’ya yolunuz düştüğünde mutlaka Frigya Tepesi, Siren Kayalıkları ve Sazlıca Kamp Alanı’na da uğramalısınız. İzmir sokakları kentin önemli dokularındandır. 

Romantik, renkli sokaklarıyla İzmir yediden yetmişe kente gelen herkesin dikkatini çekmektedir. Bambaşka kendine özgü dokusuyla şehirde Kordon öne çıkmaktadır. İzmir Kordon, kente gelenlerin ilk görmek istedikleri semtlerin başında gelmektedir. Uçsuz bucaksız deniziyle, martı, vapur ve kuş sesleriyle kordon kentin önemli noktalarındandır. Kordon Osmanlı döneminden başlayarak günümüze kadar kentin önemli sembolleri arasında yer almayı başarmıştır. İzmir Kordon’un bulunduğu alandaki Osmanlı imzası taşıyan kaymakamlık konağı da görülmeye değerdir. Yalı Camii, saat kulesi gibi önemli tarihi dokular da İzmir Konak’ta yer almaktadır. Kıbrıs Şehitleri Caddesi kentin Alsancak ilçesinde yer almaktadır. Gece hayatının ön planda olduğu bir caddedir. Kentin en hareketli ve canlı mekanları arasında yer almaktadır. Restoran, kafe ve barlarıyla çok öne çıkmaktadır. 

İzmir’e yolu düşenlerin mutlaka Kıbrıs Şehitler Caddesi’ne de uğramasını tavsiye ediyoruz. Pasaport, İzmir’in çok eski binaları içerisinde yer almaktadır. 1867 tarihinde yapılmıştır. Cumhuriyet Caddesi’nin çok yakınında yer almaktadır. Hem canlı hem de renkli yaşamıyla dikkat çekmektedir. Kafelerin olduğu alana giderek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Key Museum Otomobil Müzesi, klasik modellerde araba meraklıları tarafından çok ziyaret edilmektedir. Key Museum Otomobil Müzesi; Türkiye’de ilk olma özelliği taşımaktadır. Torbalı ilçesinde yer alan müze 7 bin metrekare üzerinde kurulmuştur. Key Museum Otomobil Müzesi içerisinde ortalama, 130’a yakın araba bulunmaktadır. Atatürk Müzesi Osmanlı mimarisinden oluşan bir evin içerisinde yer almaktadır. 1875 yılında tüccarlık yapan Takfor adlı iş adamı tarafından yapılmıştır. Atatürk bu müze içerisinde İzmir İktisat Kongresi hazırlıklarını yapmıştır. İzmir’e gittiğinde de burada devamlı konaklamıştır. Kentle özdeşleşen alanlar arasında yer alan Kızlarağası Hanı Osmanlı dönemine ait bir yapıdır. 

Kemeraltı’nı doyasıya gezdikten sonra Kızlarağası’na giderek burada da zaman geçirebilirsiniz. Kızlarağası’nın hem kahvesi hem de çayı çok meşhurdur. Osmanlı’ya özgü kahve pişirme usulü olan kumda kahve İzmir gezginleri tarafından çok tercih edilmektedir. Kente adım atar atmaz gezginler bu kahvenin tadına bakmak için Kızlarağası’na gitmektedir. İzmir’in en büyük piknik alanları Sasalı Kent Ormanı içerisinde yer almaktadır. 1800 dönüm arazi içerisinde yer alan Sasalı Kent Ormanı içinde temiz hava eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. İzmir Fuar Merkezi, kentin tanıtımında önemli rol oynamaktadır. Global ve ulusal fuarların ev sahibi konumundadır. İzmir Fuar Merkezi alanında aynı zamanda farklı farklı kültürel organizasyonlarda yapılmaktadır. Tarihi Havagazı Fabrikası, 1886 yılında kurulmuş olup günümüzde kentin önemli tarihi mekanları içerisinde yer almaktadır. Sanat atölyelerinden tutun da okuma alanlarına kadar pek çok nokta bu tarihi fabrika içerisinde yer almaktadır. İzmir- Lunapark, kentin önemli ve büyük eğlence merkezidir. Kültürpark’ın olduğu alanda kurulmuştur. Lunapark’ın en önemli özelliği hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap etmesidir. O nedenle İzmir’de en çok ziyaret edilen alanların başında yer almaktadır. Perili şato, hızlı tren ve kamikaze gibi oyuncaklarla Lunapark içerisinde eğlenebilirsiniz. 

İzmir gezilmesi gerekenler listesi içerisine kentin akciğeri diye tabir edilen Çiçekliköy’ü de dahil etmenizi öneriyoruz. Çiçekliköy içerisindeki restoranlarda organik ürünlerle köy kahvaltısı yapma şansına sahip olacaksınız. Büyükşehirlerin bunaltıcı havasından kurtulup, temiz havayı içine çekmek isteyenler Çiçekliköy’ü ziyaret edebilir. Çiçekliköy, Bornova merkezden 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bayraklı ilçesi, İzmir Körfezi’nin tam kuzeydoğusunda konumlanan Tepekule mevkiinde konumlanmıştır. İzmir-Çanakkale yolu üzerindeki Bayraklı, Antik İzmir kenti şeklinde de ifade edilmektedir. Bayraklı, İzmir’in en gelişmiş ilçelerindendir. Özellikle ikliminin elverişli olması ilçeyi daha önemli kılmıştır. Bozdağ Kayak Merkezi, Ödemiş ilçesi sınırlarında konumlanmıştır. Ege’nin Uludağ’ı şeklinde isimlendirilen Bozdağ Kayak Merkezi; Manisa, İzmir ve Aydın’ın arasında sıradağ olarak şekillenmiştir. Konumuyla bağlantılı olarak Bozdağ Kayak Merkezi çevresinde ormanlık alan çoktur. Buraya gelen ziyaretçiler mesire alanlarında piknik yapabilirler.

Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

İzmir kenti kendine hayran bırakan tarihi dokusu ile de çok dikkat çekmektedir. Kent, tarihte çok farklı medeniyetlerin etkisinde kalmıştır. Medeniyetlerin her birinin kendine özgü kültürü ve birleştiği noktalar bulunmaktadır. İzmir, Anadolu’nun en batı tarafında, İzmir Körfezinin yanında yer almaktadır. Türkiye’nin Batısına açılan kapı olarak da isimlendirmek mümkündür. İzmir’in tarihi, uzmanların belirttiğine göre yaklaşık olarak 8 bin 500 sene öncesine dayanmaktadır. İzmir’in ev sahipliği yaptığı medeniyet izlerine kentin her tarafında rastlayabilirsiniz. Özellikle İzmir tarihi dokusu denildiğinde; Kemeraltı Çarşısı ile Konak Meydanı çok öne çıkmaktadır. M.Ö. 300’lü senelerde Büyük İskender tarafından kurulan Smyrna Kenti’ne dair kalıntıların olduğu alanda İzmir kurulmuştur. İzmir birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. İzmir eski dönemlerde Kadifekale mevkiindeki etek ve akropollerden limana kadar uzanıyordu. Kentin tarihi kent merkezinde Konak Meydanı bulunmaktadır. Eski İzmir olarak isimlendirilen alanın olduğu yeri şu şekilde açıklayabiliriz: Güneydoğu kısmında yer alan; Kadifekale, Kültürpark ve Basmana Garı’na kadar uzanan alan, Bahri Baba Parkı, Cumhuriyet Meydanı, Pasaport İskelesi ve güney Varyant’ın olduğu alan da Eski İzmir şeklinde isimlendirilmektedir. 

İzmir’in sembolü olarak isimlendirilen Saat Kulesi, 1901 yılında inşa edilmiştir. Osmanlı Padişahı Sultan Abdülhamit tahta çıktıktan 25 yıl sonra onun onuruna armağan edilmiştir. Elhamra Sineması ve Milli Kütüphane birbirlerine bitişik şekilde konumlanmıştır. Kentin önemli tarihi yapıları arasında yer almaktadırlar. İzmir Milli Kütüphane, ülkemizde milli kavramını taşıyan ilk kütüphane olması sebebi ile Türkiye’de ilk olma özelliği taşmaktadır. Elhamra Sineması, Devlet Opera ve Balesi sahneleri için günümüzde önemli yer tut maktadır. Konak Meydanı, yukarıda da değindiğimiz üzere burası kent için çok önemlidir. Kentin kalbi olarak da Konak Meydanı’nı isimlendirebiliriz. Resmiyette Atatürk Meydanı olarak isimlendirilen Konak çevresinde birçok kamu binası yer almaktadır. Tarihi Saat Kulesi ve Yalı Camii, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Hükümet Konağı ile Emniyet Müdürlüğü Konak Meydanı’nda yer almaktadır. İzmir’in tarihi dokusunu oluşturan diğer yapıları şöyle sıralayabiliriz;

 • Kemeraltı Çarşısı,
 • Kestane Pazarı Camii,
 • Yalı Camii,
 • Kızlarağası Hanı,
 • Şadırvan Camii,
 • Kestane Pazarı Camii,
 • Agora,
 • Basmane Oteller Sokağı,
 • Kadifekale,
 • Ayavukla Kilisesi,

Kültürel Etkinlikler

İzmir Kültürel yönden çok gelişmiş bir kenttir. Uluslararası İzmir Festivali başta olmak üzere şehrin tarihiyle alakalı pek çok festival düzenlenmektedir. Kültürel etkinliklerin adresi olan İzmir’de aynı zamanda Kültür ve Sanat Vakfı da çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. İzmir’de düzenlenen festivallerde birçok yerli ve yabancı sanatçı da sahne almaktadır.

İzmir Uçurtma Şenliği, Uluslararası Bergama Kermesi, Tekne Yat ve Denizcilik Fuarı, Uluslararası İzmir Kukla Festivali, İzmir Avrupa Caz Festivali gibi pek çok festivalde düzenlenmektedir. İzmir’e gittiğiniz zaman düzenlenen yerel festivallere de katılarak eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. 

İzmir’de Konaklama İmkanları

İzmir kentine gezmek için gittiğinizde kesinlikle konaklama sıkıntısı yaşamazsınız. Çünkü kent, konaklama yerleri bakımından çok zengindir. İzmir’de konaklama imkanları konusunu incelediğimizde her bütçeye uygun konaklama yerleri olduğunu söyleyebiliriz. Göztepe civarında konaklayarak İzmir’de gezilecek yerlere daha hızlı ulaşabilirsiniz. 

Gece hayatını seviyorsanız, Alsancak civarı sizin için çok uygundur. Alsancak çevresinde çok sayıda eğlence mekanı bulunmaktadır. İzmir’de beş ve üç yıldızlı olmak üzere pek çok konaklama yerleri bulunmaktadır. Ayrıca öğretmen evi gibi alanlarda da çok rahat konaklayabilirsiniz. Tatile gidiş tarihiniz belliyse daha önce rezervasyon yaptırıp, konaklayacağınız yeri uygun fiyata getirtebilirsiniz. 

İzmir’de Denenmesi Gereken Lezzetler

İlk olarak İzmir’de denenmesi gereken lezzetler denildiğinde lokma öne çıkmaktadır. Cadde ve sokaklarında devamlı lokma dağıtan insanları görmek mümkündür. İzmir tarihinde çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için bu durum mutfağına da yansımıştır. İzmir mutfağının günümüzdeki halini almasında ev sahipliği yaptığı medeniyetlerin önemi çok büyüktür. 

Zeytin ve zeytinyağı kent mutfağının olmazsa olmazdır. İzmir’de et ve hamur işlerinden daha çok deniz börülcesi, enginar gibi bitkilerin yemekleri yapılmaktadır. Arnavut, Yahudi, Boşnak, Rum, Levanten ve Türklerin kentte yaşaması kentin mutfağına da önemli ölçüde yansımıştır. İzmir ve Tire köfteleri İzmir’in önemli yöresel lezzetleridir. Kent gezilecek yerlerinin yanında mutfak kültürüyle de öne çıkmaktadır. 

İzmir’de Ulaşım Olanakları

Gaziantep’ten İzmir’e havayoluyla gidebileceğiniz pek çok sefer düzenlenmektedir. Gaziantep’ten İzmir’e uçakla ortalama 1 saat 50 dakika içerisinde varabilirsiniz. Bu yolculuğu aktarmasız şekilde yapmanız mümkündür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisinde kente ulaşım sağlayabileceğiniz pek çok imkan bulunmaktadır. O imkanlardan size uygun olanı seçerek İzmir’de gideceğiniz yere hızlıca varabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile kentin merkezi olan Konak’a mesafe ortalama 15 km’dir. Aynı zamanda havalimanından kentin merkezine ortalama 40 dakikada ulaşabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geldikten sonra kent merkezine; 200, 202 ve 204 numaralı belediye otobüslerini kullanarak gidebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı’ndan otobüsle merkeze gitmeniz 40 dakikayı bulacaktır. 

Metro ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisinden şehir merkezine İzban ile kolayca gidebilirsiniz. 

Araç Kiralama

İzmir’e geldiğinizde kentte biraz kalıp gezmek istiyorsanız Adnan Menderes Havalimanı’ndan araba kiralamanız tavsiye edilebilir. Araç kiralayarak kentin her yerini gezme imkanı bulacaksınız. İzmir’e geleceğiniz gün belliyse mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. 

Gaziantep Havalimanı’na En Hızlı ve En Uygun Ulaşım

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ait kent merkezinden havalimanına giden otobüs yoktur. Onun için havalimanına gidecekler yolcular özel servis otobüslerini kullanmaktadır.

Gazintep- İzmir Bileti

Gaziantep- İzmir bileti satın almak için havayolu şirketlerden sizin seyahatinize uygun olanı kolayca seçip biletinizi satın alabilirsiniz. 

Gaziantep - İzmir Arası Uçuş Ne Kadar Sürer?

Gaziantep- İzmir arası uçuş süresi 1 saat 18 dakikayı bulmaktadır. Gaziantep ile İzmir arası uçuş mesafesinin tam olarak 915 km olduğunu söyleyebiliriz. 

Gaziantep- İzmir Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Gaziantep’ten İzmir’e gitmek için uçak bileti uygun fiyata arıyorsanız, seyahatten birkaç hafta önce biletinizi almanız sizin karınıza olacaktır. Ayrıca firmaların düzenlediği indirim kampanyalarını da çok iyi takip ederek uygun fiyatlı bilet alabilmeniz mümkündür.

İzmir İklimi Nasıldır?

İzmir yazların sıcak ve kurak, kışların ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz iklimine sahiptir.

img

İzmir Hava Durumu

24 Mart 2023

Sun

16 °C

16 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Erzurum

2 sa

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 25 dk

İzmir

Bakü

3 sa

İzmir

Münih

2 sa 50 dk

İzmir

Paris

3 sa 50 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 20 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Gaziantep Hava Durumu

24 Mart 2023

Sun

12 °C

12 °C

Uçuş süreleri

Gaziantep

İstanbul

1 sa 35 dk

Gaziantep

İzmir

1 sa 50 dk

Gaziantep

Ankara

1 sa 5 dk

Gaziantep

Antalya

1 sa 25 dk

Gaziantep

Lefkoşa

2 sa 20 dk

Gaziantep

Trabzon

2 sa 20 dk

Gaziantep

Çanakkale

2 sa 30 dk

Gaziantep

Dalaman

2 sa 15 dk

Gaziantep

Bodrum

2 sa 20 dk

Gaziantep

Samsun

2 sa 5 dk

Alternatif uçuşlar

Gaziantep çıkışlı yurt içi uçak biletleri

Gaziantep - İstanbul
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Ankara
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Antalya
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Lefkoşa
uçuşları
1.331,31 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Trabzon
uçuşları
1.193,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Çanakkale
uçuşları
1.200,70 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Dalaman
uçuşları
1.193,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Bodrum
uçuşları
1.193,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Samsun
uçuşları
819,22 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Gaziantep çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

Gaziantep - Berlin
uçuşları
1.566,86 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Düsseldorf
uçuşları
1.712,14 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Paris
uçuşları
3.819,48 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Frankfurt
uçuşları
1.482,17 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

İstanbul - İzmir
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - İzmir
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Diyarbakır - İzmir
uçuşları
611,65 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Van - İzmir
uçuşları
734,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Mardin - İzmir
uçuşları
1,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Erzurum - İzmir
uçuşları
744,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Trabzon - İzmir
uçuşları
709,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Samsun - İzmir
uçuşları
454,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

Düsseldorf - İzmir
uçuşları
1.507,98 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Amsterdam - İzmir
uçuşları
1.721,33 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Münih - İzmir
uçuşları
1.695,57 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Berlin - İzmir
uçuşları
1.282,78 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bakü - İzmir
uçuşları
3.261,61 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Stuttgart - İzmir
uçuşları
1.312,36 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Köln - İzmir
uçuşları
1.239,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Paris - İzmir
uçuşları
1.908,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Hamburg - İzmir
uçuşları
2.110,41 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Viyana - İzmir
uçuşları
1.593,80 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis