Hatay Muğla Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Hatay Muğla uçak biletleri

1.893,67TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Eki 2023

06 Eki 2023

Hatay Muğla Uçak Bileti

Muğla Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Muğla, Türkiye’nin en kalabalık yirmi dördüncü ili olmuştur. Şehrin nüfusu 1.021.773 şeklinde açıklanmıştır. Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla ilinin topraklarının az bir bölümü Akdeniz Bölgesi içerisine girer. Fethiye, Ortaca, Köyceğiz, Dalaman, Milas, Bodrum, Datça gibi tatil yerleri de en bilinen yerleşim bölgeleridir. Muğla’da 13 ilçe yer alır. Bu şehir Menteşe Yöresi içerisinde bulunur. Dağlar burada her zaman denize paralel gelir. Türkiye’nin en çok turist ağırlayan illerinden biri de yine Muğla olmuştur. Gittikçe kalabalık hale gelen bu şehrin kendine özgü bir mutfağı, kültürü ve geçmişi vardır. 

Muğla’da Gezilmesi Gereken Yerler

Muğla’da gezilecek yerler konusundaki ilk durak Dalaman Çayı’dır. Berrak görünümüyle herkesi büyüleyen bu çay, 230 kilometre uzunluğa sahiptir. Bir sonraki durak ise Saklıkent Kanyonu olur. 30 kilometrelik bu yer, günümüzden on beş sene evvel keşfedilmiş bir doğa harikasıdır. Turgut Şelalesi ise sulak bölgeleri gezmeyi sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Cip safari turlarının büyük bir kısmı bu şelalede yapılır. Köyceğiz’in en güzel yerlerinden biri olan Yuvarlakçay ise doğayla iç içe muhteşem bir kahvaltı yapmak için ideal bir yerdir. Akyaka’nın doğu bölgesinde yer alan Azmak Nehri ise maviyle yeşilin karıştığı en güzel alanlardandır. Yine burada da kahvaltı edebilir, sandal turları yapabilirsiniz. Muğla’da bol bol fotoğraf çekmek isteyenler ise kesinlikle Kelebekler Vadisi’ni ziyaret etmelidir. Birbirinden eşsiz manzaraların her biri de burada bulunur. Gelmişken müze gezmek isteyen herkes de Zeki Müren Sanat Müzesi’nde uçsuz bucaksız bir keşfe çıkabilir. Burası bizzat Zeki Müren’in altı sene süresince yaşadığı evidir. Günümüzde hala özellikleri aktif bir biçimde korunur; usta sanatçının yaşadığı formunu koruyan bu müzeye her sene birçok ziyaretçi akın eder. Güzel anılar biriktirmek isteyen herkes Muğla’da kesinlikle bu yerleri gezmeli ve tüm detaylarını da incelemelidir. 

Muğla’nın Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Başlangıcı Kaunos Antik Kenti ile yapabilirsiniz; esasen burası bir liman şehridir, fakat zaman içerisinde deniz birtakım maddelerle dolunca denizle şehrin bağlantısı kesilmiştir. Böylece burası liman fonksiyonunu tamamen kaybetmiş. Burada kaya mezarlar vardır ve Dalyan Nehri kenarında yer alan sandallarla buraya ulaşım sağlamak mümkündür. Mutlaka görülmesi gereken bir diğer antik kent ise Knidos Antik Kenti olur. Burası Datça’nın merkez kısmına 40 kilometrelik uzaklıktadır. Alan olarak ise hayli büyük bir yer kaplar. Bu yerin antik geçmişi ise milattan önce iki binli senelere değin uzanır. Ünlü Aphrodite Heykeli de buradadır. Zeus Karios Tapınağı da Muğla’da bulunan ve herkesin görmek istediği yerlerden bir tanesidir. Milas’ın Hisar Tepesi’nin üstünde yer alan bu tapınak, görünümünü koruyabilen yerlerdendir. 1800 senelik bir geçmişi olduğu ortaya çıkmıştır. Güncel bilgiler ışığında bu durum açıklanmıştır. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Muğla Şehri

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından her sene birçok etkinlik düzenlenir. Konserler, seminerler, tiyatro, sinema ve sanatın diğer dallarına ait her şey bu şehirde en güzel yönüyle ortaya çıkar. Herkesin eğlendiği ve eğlenirken bir şeyler öğrendiği bu kusursuz aktiviteler tamamen alanında uzman hale gelen sanatçılar tarafından planlanır. Genç, çocuk, yetişkin fark etmeksizin herkes bu aktivitelere katılmaktan son derece büyük bir mutluluk duyar. Opera, dans ve bale gibi birçok kişi tarafından takip edilen ve beğenilerek izlenen sanat dallarına da Muğla şehrinde her zaman yer vardır. 

Muğla’da Konaklama İmkanları 

Muğla’da konaklama opsiyonları her zaman için geniştir. Fakat kişilerin yer bulamama durumuna karşın erken rezervasyon yaptırması önerilir. Burada lüks oteller, pansiyonlar ve günlük biçimde kiralanabilen çeşitli konut ve villalar yer alır. Asıl olan ise her zaman sizlerin memnuniyetinin düşünülmesi ve bu doğrultuda konaklama hizmeti sunulmasıdır. 

Muğla’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Yolu Muğla’ya düşen herkesin denemesi gereken eşsiz yemekler vardır. Bunlardan ilki Çökertme Kebabı olur. Tamamen yöresel bir tat olan bu kebap çeşidi biftek etiyle hazırlanır ve genel olarak da patates kızartması ile servis edilir. Yapımında yoğurt da kullanılır. Deniz Börülcesi ise Ege mutfağının kendine özgü lezzetlerinin başında gelir. Zeytinyağı ile süslenen bu eşsiz meze, herkesçe çok sevilir. Yaz sıcağına serin bir salatayla giriş yapmak isteyenler için ise turp salatası vazgeçilmezdir. Bol limon sosu ile kusursuz bir biçimde renklendirilen bu salata, güne çok daha enerjik şekilde başlamanızı sağlar. 

Tatlı Muğla Lezzetleri

Muğla’nın tatlı mutfağı da hayli geniştir. Muğla Tarhana Suflesi çok sevilen bir lezzettir. Tuzlu bir kek istiyorsanız kesinlikle bu lezzeti denemelisiniz. Klasik bir lezzet haline gelen lokma tatlısı da Muğla’ya özgü bir tatlı çeşididir. Hamur ve bol şerbetin buluşturulması ile meydana getirilir. Bir başka tatlı ise Şambali tatlısıdır. Şerbetli bir tatlı olan Şambali; kaymak, dondurma, fıstık ve badem gibi ürünlerle servis edilir. Genel olarak Muğla’da yer alan restoranlarda sunulan bir tatlı türü haline gelmiştir. Muğla mutfağına ait tatlıların neredeyse hepsi de şerbetlidir. Sütlü tatlı geleneği burada fazla yoktur. 

Muğla’da Ulaşım Olanakları

Muğla şehrinde birden fazla ulaşım seçeneği vardır. Herkesin tercihini etkileyen temel unsur ise daima fiyat dengesi olur. Taksi, araç kiralama, otobüs gibi birçok farklı yol kullanılabilir. Her birinin hizmet detayı da birbirinden farklı haldedir. 

Taksi ile Ulaşım 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi vasıtasıyla ulaşım sağlanabilir. Bu yöntem son derece konforlu olur. Aynı zamanda da hızlı bir seçenek olacaktır. 

Otobüs ile Ulaşım 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsle ulaşım vardır. Yolculuk yirmi beş ila otuz dakika arası sürer. Ayrıca özel servis otobüsleriyle de şehir merkezine ulaşım sağlanabilir.

Araç Kiralama

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }

img

Muğla Hava Durumu

04 Ekim 2023

Sun

28 °C

26 °C

Uçuş süreleri

Bodrum

Trabzon

2 sa 30 dk

2 sa 35 dk

Bodrum

Samsun

2 sa 15 dk

Bodrum

Van

2 sa 45 dk

Bodrum

Gaziantep

2 sa 25 dk

Bodrum

Hatay

2 sa 30 dk

Bodrum

Batman

2 sa 40 dk

Bodrum

Şırnak

2 sa 50 dk

Bodrum

Mardin

2 sa 40 dk

Bodrum

Erzurum

2 sa 35 dk

Hatay Hava Durumu

04 Ekim 2023

Sun

26 °C

26 °C

Uçuş süreleri

1 sa 30 dk

Hatay

İzmir

1 sa 40 dk

Hatay

Ankara

1 sa 10 dk

2 sa 25 dk

Hatay

Antalya

1 sa 20 dk

Hatay

Bodrum

2 sa 25 dk

Hatay

Trabzon

2 sa 25 dk

Hatay

Erzurum

2 sa 30 dk

Hatay

Samsun

2 sa 50 dk

Hatay

Dalaman

2 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Hatay çıkışlı yurt içi uçak biletleri

817,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.895,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
909,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.621,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.572,64TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.861,83TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.667,22TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hatay çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

6.082,30TRY'den
başlayan fiyatlarla

Muğla varışlı yurt içi uçak biletleri

443,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
719,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.559,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.631,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.725,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.419,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.549,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis