Havana Amsterdam Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Havana Amsterdam uçak biletleri

Havana - Amsterdam
uçuşları

Havana Amsterdam Uçak Bileti

Amsterdam Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hollanda’nın başkenti olan ve seyahat yönünden en çok dikkat çeken kenti durumundaki Amsterdam, 13. yüzyıl başlarında Amstel Nehri kıyı bölgesinde bir balıkçı kasabası olarak kurulmuştur. Utrecht, Nijmegen, Rotterdam gibi ülkenin öbür mühim yerleşkelerine nazaran daha genç sayılan Amsterdam’ın kentleşme süreciyse kurulmasından yüzyıl sonrasında başlamıştır. 16. Yüzyılda İspanyollara karşı verilmiş özgürlük savaşının mühim olaylarına şahit olmuş şehir, Hollanda’nın zenginleşme başlangıcı olan Altın Çağ’da sömürgeye hükmetmiş firmaların merkezinde bulunmuştur. Amsterdam seyahat kılavuzu dahilinde en mühim mevzularda olan ziyaret edilecek mekanların mühim bir bölümünü oluşturan kanal ve müzelerin büyük çoğunluğu, şehrin 2. Altın Çağ’ı olarak bilinen 19. yüzyıl sonu yaşama geçirilmeye başlanmış büyütme planları esnasında yapılmıştır. Kurulduğu ilk dönemlerden başlayarak hoşgörü merkezli olarak bilinen şehir, zengin kültürlü yapısından dolayı 1900’lülerin sonlarında Kuzey Avrupa’nın en çok ziyaretçi çeken şehirler arasında yer almıştır. Kuzey Hollanda Eyalet’i merkez bölgesinde yerli halkın içinde ana dili Flemenkçe’nin dışında Farsça ve Türkçe gibi dilleri kullananlar da bulunmaktadır. Amsterdam’da çoğu insan ile İngilizce konuşabilirsiniz. Dilde olan yelpazenin bir benzeri, din hususunda da görülmektedir. Nüfusun büyük bir kısmı rastgele bir inancı kabullenmemiş olan Amsterdam’da Hristiyan, Katolik ve Müslüman halk, nüfusun mühim bir bölümünü oluşturmaktadır. Üstelik şehirde nüfusları çok olmasa da Budizm, Hinduizm gibi başka inanç çeşitlerini benimseyen topluluklar da bulunmaktadır. Bu kent, Hollanda’nın en yüksek nüfusuna sahip şehridir. Amsterdam 821.752 kişilik bir nüfusa sahiptir. 

Amsterdam Gezilmesi Gereken Yerler

Amsterdam’ın zengin kültürü ve tarihi sayesinde tatiliniz bir an bile boş geçmez. Ziyaret edebileceğiniz ilk durak Amsterdam Kanallarıdır. Bu kanallar sebebiyle şehir tam manasıyla bir kanal kenti olup, bu yönden bir miktar Venedik’i anımsatır. Romantik olmasının yanında yalın ve şehrin yapısıyla epey uyumlu bir halde olan kanallar dünyanın her yerinden ve her kesiminden Amsterdam’ı ziyaret eden turistlere kentte unutulmayacak bir seyahat yaşatır. Dilerseniz tekne turu ile dilerseniz de yürüyerek kanalları gezip, her daim Amsterdam’ın diğer bir çekici tarafı ile karşılaşıp zevkli vakit geçirebilirsiniz. Kanal turu yapmak Amsterdam’ı gezmenin en büyüleyici yolları arasındadır. Bunun dışında etkileyici güzellikteki kanalları UNESCO Dünya Mirası listesine girmiştir. Kanallar kent ticaretinde ve ulaşımda da büyük öneme sahiptir. Kanallar kadar sayısı 1200’ü aşkın köpürleryle de çok meşhur bir kentir.Ziyaret edilecek bir sonraki durak olan Dam Meydanı hareketli ve meşhur yerler arasındadır. Amsterdam’da göreceğiniz tek meydan burası değildir fakat Dam Meydanı kentin merkezi durumundadır. Meydanvbe etrafında epey sayıda restoran, alışveriş merkezleri, otel, bar-kafe ve dükkanlar mevcuttur. Ayrıca her yer meydana yakındır. Kenti gezmeye başlamadan Dam Meydanı’na gelip birden fazla ulaşım seçeneği ile ya da yürüyerek istediğiniz noktalara gidebilirsiniz. Tarihi ve turistik yerlere olan yakınlığı da meydanın çekiciliğini arttıran bir başka etken de De Bijonkorf, Madame Tussauds, Amsterdam Kraliyet Sarayı, Alışveriş Merkezi, 14. yüzyıldan kalan Nieuwe Kerk ve Hollanda tarihinde mühim bir yere sahip Ulusal Anıt da meydanda göreceğiniz yapıtlar içerisinde öne çıkmaktadır. 

Red Light District (Kırmızı Fener Mahallesi) Sıra Amsterdam da ziyaret edilecek yerler içerisinde kentin dünya çapında bilinen yerlerindendir. Red Light District: Kırmızı Fener Mahallesi olarak da bilinen bu mekan isminin hakkını verir gibi renklidir ve tren istasyonu boyunca Dam Meydanı’na kadar uzanmaktadır. En yoğun olduğu zamanlar ise Cuma- Cumartesi geceleridir fakat bu mahallede eğlence yalnızca hafta sonları ve gecelerle kısıtlı değildir. Kırmızı Fener Mahallesi’nde gündüz vakti de gece olduğu gibi ziyaretçisi epey çok oluyor. Amsterdam Kraliyet Sarayı, 17. yüzyılda Jacob Camper tarafından belediye binası olarak yapılmıştır. Saray, tarih boyunca ilk önce Kral Louis’in sarayı daha sonrasında Hollanda Kraliyet Sarayı olmuştur. Amsterdam’ın merkezi olan Dam Meydanındadır. İlk başta Amsterdam’da bulunan sulh yargıçları adına belediye binası olarak yapılmıştır. Şimdi ise Hollanda’yı ziyaret eden devlet başkanlarının kabulü, kralın yılbaşı kabulü için kullanılmaktadır. 1648 senesinde yapımına başlanmıştır. Sarayın mimarisi Roma döneminin mimarisinden esinlenilmiştir. Bu ihtişamlı sarayı ziyaret edebilirsiniz. Amsterdam’da De Bijonkorf Alışveriş Merkezinin yanı sıra Madame Tussauds (balmumu müzesi), 14. yüzyıldan kalma Nieuwe Kerk ve Hollanda tarihi açısından önem arz eden Ulusal Anıt da meydanda görülmesi gereken yerler arasındadır. Amsterdam’ı ziyaret ettiğiniz zaman Vondelpark’ı, Amsterdam Çiçek Pazarı’nı, Leidseplein’i, Heineken Experience’yi, Amsterdam Arena’yı ve Ulusal Denizcilik Müzesi gibi zengin kültürel yerleri ziyaret ederek tatilinizde keyifli vakit geçirebilir ve her günü dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Amsterdam Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Amsterdam’ın her köşesinde maziden bir parça bulmanız olanaklıdır. Bu tarih kokan yerde ilk durağınız Anne Frank’ın Evi olmalıdır. Bu ev Amsterdam’a gittiğiniz zaman ziyaret etmeniz gereken yerler içerisinde Hollanda’nın tarihinde dramatik bir yer edinmiş ilgi çekici bir evdir. Anne Frank 2. Dünya Savaşı esnasında Nazi işgalinden kaçarak saklanmak amacı ile 2 sene süresince bu eve sığınmıştır. 1960 yılından bu zamana kadar müze olarak ziyarete açık olan Anne Frank’ın Evi’nde en ilgi çekici faktörler arasında bulunan şey, evin giriş kısmında bulunan gerçekte gizli bir kapı olan dönen kitaplıktır. Evin giriş bölümünde saklamak maksadıyla yapılmış bu kitaplık Nazi işgali zamanında duyulmuş korkuyu henüz müzeye girme esnasında ziyaret edenlere oldukça hissettiriyor. Değişik kısımlardan oluşan Anne Frank’ın Evi haliyle bunaltıcı bir havaya sahiptir. Anne Frank’ın savaş hatıralarını yazmış olduğu günlüğün bulunduğu kısım ise ziyaret edenlerin en çok büyülendiği yerler arasındadır. Zaten evin işgal edilmesinin sonrasında yıkılmayıp müze olarak kullanıma açılmasında da Anne Frank’ın günlüğünün yayımlanması ve hızlı bir şekilde yayılmasında etkisi olmuştur. Küçük tavan arasıysa Anne Frank’ın savaş süresince en çok vakit geçirdiği yer olarak ziyaretçi kabuk etmektedir. Amsterdam’da tarihi dokuya sahip diğer yerler içerisinde Begiinhof, Kraliyet Sarayı, Madame Tussauds Müzesi, Rembrandt Evi Müzesi, Oude Kerk, Hortus Kerk, Nieuwe Kerk, Hortus Botanicus yer almaktadır. Tarihi yolculuk yapmak isterseniz ve maziye merakınız varsa gezi planınıza bu yerleri mutlaka eklemelisiniz.

Kültürel Etkinliklerin Odağında Amsterdam

Yaz ve kış demeden, dört mevsim neredeyse her hafta Amsterdam’da bir festival ya da kültürel etkinlik yapılmaktadır. Bunlardan birden fazlası, tarihi yöresini yansıtmaktadır. Hollanda halkı gelenek ve göreneklerine hassas biçimde bağlıdırlar. Bu durum, eğlence yaşamlarına bile çok etkilemiştir. Sosyal yaşamları da bu kadar uzun bir süre boyunca gelenekselliği sürdürmektedir. Kültürel faaliyetlerin birçoğu, İngilizce konuşabilen bir halkoyuyla düzenlenmektedir. Bu faaliyetlerden bir tanesi olan Amsterdam’da Bahar Festivalldir. Her baharın en mühim durumu, çoğunlukla 2 gün sürmekte olan kutlamaların yapıldığı ve sokak eğlencelerinde kaybolabileceğiniz Kral’ın Doğum günü diye bilinen etkinlik, King’s Day’dir. 26 Nisan akşamı başlayarak 27 Nisan bütün günü kapsamaktadır. Bu en favori Amsterdam faaliyeti için çılgın parti tutkunu insanlar Amsterdam’a gelir ve çoğunlukla tüm kent merkezi trafiğe kapatılmaktadır. Mayısın sonundaysa çoğunlukla Hollanda festivali başlamaktadır. Opera, müzik, bale, tiyatro ve görsel sanat dallarında yeni ve mühim eserler sunan faaliyetler yapılmaktadır. Yaz ayında Amsterdam’ı ziyaret ediyorsanız mutlaka Amsterdam’da yapılan Yaz Festivalleri’ne katılmalısınız. Bu zamanlarda sokağın köşesine döndüğünüz zaman kanalın üzerinde yüzmekte olan bir orkestra ile karşılaşabilirsiniz. İçeceğinizi alıp bir saatinizi bu gibi faaliyetlerde gezerek harcamak dünyanın en unutulmayan anını size yaşatacaktır. Faaliyetler arasındaki bir başka benzersiz festival de Ağustosun başına denk gelen Rio Karnavalına gölge düşürecek Gay Pride, kanallar boyu teknelerin görsel geçit töreni ile herkesi etkiliyor. Yerinizi aylar öncesinden ayırmanız gerek. Aksi taktirde bu büyüleyici etkinliği kaçırırsınız. Amsterdam’da yazın olduğu gibi kışın da yapılan festivaller yılbaşı kutlamaları haricinde dönemin en sessiz mevsimi sayılır. Şahsen yılbaşı kutlamasını Hollanda’da geçirdiğiniz için, Amsterdam’da geçirilen yılbaşının iyi bir fikir olmadığı rahat bir şekilde söylenebilir. Epey soğuk ve dışarıda olan kutlamalar kalitesiz ve minimum düzeydedir. Falat indoor faaliyetlerine çok öncesinden biletiniz varsa o zaman kışın keyfini çıkarabilirsiniz.

Amsterdam’da Konaklama İmkanları 

Konaklama, Amsterdam seyahat kılavuzu kapsamındaki en zengin mevzuların başında gelmektedir çünkü şehir hem konaklama tesisinin çeşit fazlalığından hem de tesislerin faaliyet göstermiş oldukları kısım sayısı yönünden her düzeyde bütçeye uygunluk sağlamaktadır. Farklı ulaşım olanaklarından faydalanabilme pratikliği sağlaması ve merkez durumu sebebiyle konaklama alanları içerisinde en kârlısı, Amsterdam Merkez Tren İstasyonu etrafıdır. Daha merkezi bir yer arayan kişiler için Dam Meydanı ve etrafındaki tesisler uygun tercih arasındadır. Amsterdam’da tercih edeceğiniz değişik niteliklere sahip yerler de vardır. Eğlenceye yakın olmak isteyenler Red Light District sınırlarında uygun konaklama tesisleri hizmet vermektedir. Şehrin sanat ve kültür ile iç içe olmak isteyenler için Jordaan ve Müzeler Bölgesi konaklamak için son derece uygun bölgelerdir.

Amsterdam’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Gezginlerin enfes Hollanda yiyeceklerini ve dünya mutfağını tadacağı olağan dışı bir kent olan Amsterdam’ın en meşhur lezzetleri arasında Broodje Haring yer almaktadır. Herring Sandwich ismi ile de bilinen Amsterdam’a ait benzersiz bir tattır. Mevzu bahis bir sokak yemeği olunca ringa balığı turşusu ile hazırlanan Broodje Haring isimli sandviçi göz ardı edemeyiz. Broodje Haring Amsterdam halkının bütün sene boyunca yediği bir lezzettir. Amsterdam halkı bilhassa da ringa balığının mevsiminde yani yaz aylarında “Broodjes” ismi verilmiş ringa balığı sandviçlerinden yemek için “Haringhamdel” isimli balık stantlarında uzun kuyruk oluştururlar. Broodje Haring sandviçlerini daha lezzetli bir biçimde yemek isterseniz sandviç yanında soğan ve turşu da isteyebilirsiniz. Ekmek yemek istemezseniz kürdanla ringa balığı dilimlerini de tüketebilirsiniz. Enfes lezzetlerden Bitterballen ismi verilen bu çıtır köfteyi Amsterdam’da barlarda atıştırmalık gibi tüketebilirsiniz. Birçok seyahatçinin Amsterdam’da olan barlara bir kez de olsa yolu düştüğünden dolayı seyahat sırasında Bitterballen yememesi neredeyse imkansızdır. İki ince gofretin Stroop ile doldurularak yapılan Stroopwafel, Akçaağaç şurubundan daha yoğun ve karamele benzeyen kıvama sahip Stroop, yapış yapış bir yapıda tatlı bir yiyecektir. Bu tatlı, bununla beraber kurabiye kavramını başka bir boyuta taşımıştır. Başta Gouda’da çıkan ve daha sonrasında Amsterdam’da enfes duruma getirilen bu tatlının en iyi sunumu tavada sıcak şekildedir. Tam manasıyla yağ topları olarak bilinen Oliebollen, yılbaşı arefesinde yenilen bir tür tatlıdır. Bazen kuru üzümlü kızarmış hamur topları biçiminde yapılmakta ve üstüne pudra şekeri serperek servis edilmektedir. Amsterdam’a geldiğiniz zaman Poffertjes, Erwtensoep (Snert), Stamppot, Appeltaart, Rijsttafel, Kaas, Pannenkoeken, Rookworst, Kibbeling ve Hagelslag’ı tatmadan seyahatinizi sonlandırmamalısınaz.

Amsterdam’da Ulaşım Olanakları

Havalimanından şehir merkezine ya da merkezden şehrin dış yerleşkelerine metro, tren, taksi, otobüs gibi alternatiflerin yanında tramvay seferlerini de tercih ederek ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta doğaya zarar vermek istemiyorsanız bisiklet kiralayarak kent turu yapabilirsiniz. Bunun yanında rastgele bir toplu taşıma aracı kullanmadan da şehri rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Yürürseniz, isterseniz operatör şirketlerinin düzenlemiş oldukları turlara dahil olabilir ya da gezilecek mekanlar listesine bağlı kendi güzergahınızı oluşturabilirsiniz. Amsterdam’ın mazide selleri engellemek ve ticaret için kullanımda olan kanalları, bugün şehir içi ulaşımda çeşitlilik oluşturan faktörlerin başında yer alıyor. Birden çok Avrupa şehrinde yalnızca otobüslerle yapılan indi bindi turlar, şehrin merkezini biçimlendiren kanal ağı sayesinde tekne turu alternatifi ile seyahat edenlere sunulmaktadır. Bu turlara dahil olduğunuz zaman hem şehir içinde hem de adeta klasik kanal turunda olduğu gibi şehri ve yerli halkı değişik yönlerden görebilirsiniz. Hollanda’nın başkenti, Avrupa’nın en mühim demiryolu ağının üstünde yer alıyor. Hızlı trenlere uygun biçimde yapılmış bu hatlar ile Paris, Lüksemburg, Londra, Brüksel başta bulunmak üzre birçok şehirden Amsterdam’a bir günlük gezi sağlanabiliyor.

Taksi ile Ulaşım

Yapacağınız yolculuğunuzun rahat ve daha hızlı olmasını istiyorsanız taksi bu kriterlere uygun bir ulaşım yoludur. Dilediğiniz yerden taksilere binerek istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Taksiye bindiğiniz zaman şoföre gideceğiniz yeri sorarak taksiye binmeniz daha iyi olacaktır. 

Otobüs ile Ulaşım

Şehrin belirli bölgelerinde yer alan duraklardan otobüse binerek belli bir güzergahtan istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Şehir de otobüsle ulaşım son derece kolaydır. 

Metro ile Ulaşım

Şehirde bulunan metro istasyonları sayesinde dilediğiniz yere uygun ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Metrolar şehir içinde en fazla tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesidir. Hem hızlı hem de uygun olduğu için insanlar çoğunlukla bu ulaşım aracını seçmektedir. Yaz aylarında Amsterdam’a çok fazla turist geldiği için metrolar kalabalık olabiliyor. 

Araç Kiralama

Araç kiralama firmaları ile öncesinde veya istediğiniz zaman anlaşarak araç kiralayabilir ve dilediğiniz yere istediğiniz zaman rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. 

Havana Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım Nasıldır?

Havana kent planında büyük toplu taşımaların temel terminalleri birbirlerine epey yakın durumdadır. Bu toplu taşımaların otobüs, taksi, tren olarak sıralanabilir. Daha az seçilmesine rağmen araç kiralama ve transfer araçları da kullanabilecek seçenekler içerisinde bulunmaktadır. Eğer bir tur grubuna dahil değilseniz şahsi ulaşım araçları ile çok tercih edilen caddeleri değil Havana’nın benzersiz güzelliklerine bakmak için farklı yolları seçebilirsiniz. Eğer pezonuz var ise taksiyi ya da otobüsleri tercih edebilirsiniz. 

Havana Amsterdam Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Havana ile Amsterdam arasında yolculuk uçak ile yapılır ise uçuş 9 saat 45 dakika sürmektedir. Bu süre aktarmasız, rötarsız ve hava koşullarının normal olduğu, yalnızca havada geçen direkt uçuş süresidir

Havana Amsterdam Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Havana ile Amsterdam arasında kuş uçuşu direkt mesafe yedi bin sekiz yüz on üç (7813) kilometredir. Bu uçuş aktarmasız uçuşlar için geçerlidir. Aktarma yapıldığı zaman mesafe daha da artmaktadır. 

Havana Amsterdam Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Eğer uygun uçak bileti almak istiyorsanız seyahatinizden 4-6 hafta öncesinde biletinizi almalısınız. Ayrıca hafta içi belirli günlerde ve erken saatlerde uçak bilet fiyatlarını kontrol ederseniz uygun fiyatlısını bulmanız olanaklıdır. Ayrıca havayolu şirketlerinin yaptığı indirimler ve kampanyalar doğrultusunda uygun fiyatlı biletler satın alabilirsiniz.

Havana

Amsterdam Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

3 °C

0 °C

Uçuş süreleri

Amsterdam

İstanbul

3 sa 15 dk

Amsterdam

İzmir

3 sa 25 dk

Amsterdam

Ankara

3 sa 35 dk

Amsterdam

Konya

3 sa 50 dk

Amsterdam

Antalya

3 sa 35 dk

Amsterdam

Kayseri

4 sa

Amsterdam

Adana

4 sa 15 dk

Amsterdam

Berlin

1 sa 15 dk

Amsterdam

Paris

2 sa 20 dk

Amsterdam

Diyarbakır

5 sa 5 dk

Havana Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

20 °C

20 °C

Uçuş süreleri

Havana

İstanbul

12 sa 45 dk

Alternatif uçuşlar

Amsterdam varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.704,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.002,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.036,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.377,94TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis