Hollanda Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Hollanda varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.704,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.002,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.036,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.377,94TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hollanda Uçak Bileti

Hollanda Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Oldukça ilginç kültüre ve geçmişe sahip olan Hollanda hakkında bilmeniz gereken pek çok enteresan bilgi mevcuttur. Özellikle de uzun süren bir seyahat ve gezi programı düzenlemeyi düşünüyorsanız, Hollanda’ya gitmeden önce bilinmesi gereken tüm bilgileri bilmek ve programınızı buna göre ayarlamak çok daha verimli bir geziye olanak sağlar. Meşrutiyet monarşisiyle yönetilen bir Avrupa ülkesi olan Hollanda, neredeyse İstanbul kadar yoğun bir nüfusa sahiptir. Ülkede hem gezilecek yerler hem kültürel festivaller ve yemekler, alışveriş olanakları ve pek çok aktivite gezi için heyecan yaratan durumlardır. Genel olarak peynirleriyle, bisikletleriyle ve yel değirmenleriyle ün kazanmış olan Hollanda, ekonomik açıdan da giderek güç kazanan bir ülkedir. Ülkede ekonomiyi en fazla canlandıran iş sahaları arasında ise gemicilik, balıkçılık, ticaret ve birçok sektör yer alır. 

Dünya çapında en çok ziyaret edilen ve en çok merak edilen ülkelerden biri olan Hollanda’da 30 milyona yakın insan yaşamaktadır. Kendi yerel insanları dışında farklı ülke ve kültürlerden gelerek yerleşen insanlar da mevcuttur. Ekonomik açıdan en fazla ihracat yapan ülkelerden biri haline gelen Hollanda, ulaşım açısından, tarihi açıdan, konaklama imkanları açısından ve ülkenin kendine has lezzetleri açısından giden herkesi memnun bırakır. Kültürel açıdan en çok dikkat çeken Hollanda geleneği, kişilerin karşılaştığı zaman sağ, sol ve tekrar sağ olacak şekilde üç kez öpüşmeleridir. Aynı zamanda Hollanda halkı şeker yemekten aşırı derecede keyif alır. Gün içerisinde ara öğünlerinde dahi mutlaka şeker ve şekerli ürünlere yer verirler. Turist sayısı düzenli olarak artan Hollanda’da katı ve sıkıcı kurallar bulunmaz. Bu özellikleri sayesinde turist olarak gidenler de keyifli bir şekilde seyahatlerini tamamlar.

Hollanda’da aynı zamanda bazı maddelerin kullanımı ve eşcinsel evlilik yasaldır. Alışverişi her zaman en uygun ve indirimli olan yerlerden yaparlar. İnanılmaz derecede alışveriş seven Hollanda halkı, bisiklet kullanımına da sık sık yer verirler. Kendi ana dillerini konuşmaktan çok keyif alırlar ve uzun süre konuşamadıkları takdirde bundan rahatsız olurlar. Kişisel olarak kuralcı fakat sıcakkanlı insanların yaşadığı Hollanda’da verilen sözlere sadık kalmak da oldukça önemlidir. Özellikle de uzun süre verilen randevu ve sözlere sadık kalınmaması Hollandalıları en çok kızdıran durumlardan birisidir. 

İlgi çekici kültürel özelliklerinden biri de doğum günlerinde herkesin tebrik edilmesidir. Kulağa ne kadar garip gelse de bu durum Hollanda yerel halkı için oldukça önem arz eder. Doğum günü olan kişi dışında kutlamada bulunan herkes tek tek tebrik edilir. Bu durumu hassas bir şekilde ele alırlar. Hollanda’da leedvermaak kavramı bulunur. Bu kavram anlam olarak acı çekmek ve eğlenmek anlamlarını bir arada taşır. Hem acı çekmek hem de eğlence anlamına gelen bu kavramı daha çok birisi düştüğünde ya da hem üzüntü hem de gülme hissini aynı anda yaşadıklarında dile getirirler. Aslında bir eylemden ziyade bir duygu ifadesi olarak kullanırlar. 

Hollanda hakkında bilinmesi gereken birçok durum mevcuttur. Bunlardan biri de ülkede bahşiş olayıdır. Herkes bahşişin gerçek manada hak edilmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle bahşiş vermeden önce mutlaka ekstra bir şeyler yapılması gerektiğini düşünürler. Normal bir garsona bahşiş vermezler. Garsonun zaten kendi işini, yapması gerektiğini yaptığını düşünürler. Genel olarak tüm Hollanda halkı çok yakın, samimi ve sıcakkanlı insanlardır. 

Hollanda’nın coğrafi özelliklerine baktığınızda ise başkenti Amsterdam’dır. Resmi dili Hollandacadır. Para birimi florin- gulden olan Hollanda Kuzeybatı Avrupa’da yer alır. Almanya ile Belçika arasında yerleşkesi olan bir ülkedir. Toplam genişliği 250 kilometre olan bu ülkede genel olarak düz ve alçak toprak özelliği bulunur. Bu toprakların %40’ı denizleri doldurmak amacıyla kazanılan topraklardır. 

Hollanda’da Gezilmesi Gereken Yerler

Hollanda’ya adım attığınız zaman mutlaka gezilmesi gereken yerleri aksatmadan ve es geçmeden gezmeniz gerekir. İlk olarak gezinize başkent olan Amsterdam ile başlayabilirsiniz. Sadece Hollanda’nın değil tüm Avrupa’nın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden birisidir. Boylu boyunca uzanan Amsterdam kanalları, Dam Meydanı, dünyaca ünlü MadameTussauds Müzesi, Yeni Kilise ve Begijnhof gezmeniz ve fotoğraflamanız gereken özel yerleridir.

Rotterdam ise gerek tarihi zenginlikleriyle gerek kültürel zenginlikleriyle adından söz ettirir. Mimar Piet Blom’un yaşadığı ve burada özel teknikler kullanarak tasarladığı Kübik Evler de mutlaka görülmeye değerdir. Aynı zamanda Rotterdam dünyaca ünlü değirmenlerden biri olan Kinderdjik Yel Değirmenlerine sahiptir. 

Hollanda’ya oldukça renkli ve yemyeşil bir doğa havası katan Eindhoven, genç nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir bölgedir. Seyahatinize eklemeniz gereken bu bölge müzeleriyle ve tasarım caddeleriyle görülmeye değerdir. Aynı zamanda tam bir kültür-sanat buluşmasının yaşandığı doğa harikasıdır. 

Eindhoven’dan sonra gezilmesi gereken bir diğer alan ise Lahey’dir. Diğer adıyla Den Haag olarak bilinen bölge Hollanda’nın en sevimli şehirlerinden birisidir. Kendine has mimari örnekleriyle, sokak köşelerinin özelliğiyle ve butik kafeleriyle sıcak ve samimi vakit geçirebileceğiniz bir bölgedir. Aynı zamanda hem tarihi hem de çağdaş esintileri üzerinde taşıyan Lahey, en çok müzeye sahip olan şehirdir. Böylece sanatsal coşkunuzu arttırabilir ve sanatsal dokuları ile sizi kendine hayran bırakabilir. 

Gezilmesi gereken bir diğer yer ise Delft şehridir. Küçük bir kent olarak bilinen Delft, 1200’lü yıllarda kurulmuştur ve o günden bu zamana sanatsal ve tarihi dokusunu korumaya devam etmektedir. Gotik mimari eserleri ve kiliseleri barındıran Delft, en önemli mimari yapılardan biri olan Nieuwe Kerk’e de sahiptir. Bir diğer şehir ise Utrecht’tir. Orta Çağ döneminde kurulan bu şehir köklü bir ziyaretçi potansiyeline de sahiptir. Şehirde yapılan arkeolojik kazılar sayesinde geçmişe yolculuk yapmak da mümkündür. 

Bilim ve sanatın mükemmel bir uyum içerisinde yansıtıldığı Hollanda’nın en eski şehirlerinden biri olan Maastricht ise etkisinden kurtulamayacağınız bir şehirdir. Güneyde yer alan Maastricht, Meuse Nehri’nin iki tarafına kurulan küçük bir şehirdir. İlk olarak Galyalıların yerleştiği ve sonrasında Roma İmparatorluğuna ev sahipliği yapan bu topraklarda birçok yaylayı ve romantik binaları gezebilirsiniz. Hollanda’ya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer alan Groningen ise ünlü üniversiteleriyle ve doğal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. 

Hollanda Tarihi

Roma İmparatorluğundan önce Hollanda topraklarında Tubaneten, Cananefaten ve Frizler gibi kabileler yaşamaktaydı. Cermen kabileleri de yerleşke olarak Hollanda’yı tercih etmişlerdi. Romalıların gelmesiyle birlikte Batavyalılar ve Toxandri gibi kabileler de Hollanda’ya yerleşmeye başladı. Tam Roma Döneminde ise bölgede Germania Inferior olarak bilinen eyaletler kurulmaya başladı. Sınırları Ren nehri baz alınarak belirlenen ülkede Roma’dan sonra Burgonya Dönemi başladı. Fransa Krallığına bağlı feodal bir düklük olarak kurulan Burgonya Düklüğü, Hollandalı soylular tarafından da kabul edildi. Hollanda için oldukça faydalı geçen bir dönem olan Burgonya Dönemi, ticaret açısından güçlü hale geldi. 

Sonrasında meydana gelen Seksen Yıl Savaşları Hollanda’da yer alan Onyedi Vilayetler’e özerklik tanımış oldu. Savaşların beraberinde çıkan ayaklanma ve isyanlar, Protestanların ağırlıkta bulunduğu eyaletlerin kurulmasına yol açtı. Daha sonra Felipe ayaklanmaları başladı ve İspanya kralı ayaklanmaların bastırılması için Hollanda’ya büyük ordularını yolladı. İspanyollar bu süreçte Anvers bölgesini ele geçirdi ve Hollanda üzerinde hak sahibi oldular. 

Hollanda Altın Çağı’nı ise 1700’lü yıllara kadar yaşamaya devam etti. Bu dönem Hollanda’da genel olarak bilimin, sanatın ve ticaretin geliştiği ve daha çok ön plana çıktığı bir dönem haline geldi. Tüccarlar ve aydınlar önem kazanmaya başladı. Zengin ve aydın kesim Hollanda’da giderek toplandı ve gücünü ön plana çıkarmaya başladı. Aynı zamanda Altın Çağ olarak adlandırılan dönem, Hollanda’da kolonilerin kurulduğu dönemdir. Her bir koloni hem bilimin hem sanatın hem de ticaretin gelişmesine katkı sağlamıştır. Köle ticaretinde de büyük bir kar sağlayan Hollanda, bu açıdan bir merkez haline geldi.

Fransız İşgalinden sonra demokrasinin daha fazla yaşandığı Hollanda’da, halk iki gruba ayrıldı. Birinci grup yurtseverler olarak, ikinci grup ise Oranjizm yanlıları olarak bilinir. İşgal döneminden sonra ise Hollanda Krallığı kuruldu ve Belçika ile Hollanda birleşti. Bağımsızlığını elde eden Hollanda 1. Dünya Savaşında ise tarafsız olmayı tercih etti. Günümüzde ise bir NATO ve Avrupa Birliği kurucu üyesi olarak tanınan Hollanda, Kraliçe Beatrix yönetimine bağlıdır. 75 yaşına gelen kraliçe görevini oğlu Prens Willem-Alexander’a bırakmıştır. 

Hollanda’da Yapılabilecek Kültürel Etkinlikler

Hollanda’ya gittiğiniz zaman mutlaka yapılması gereken kültürel etkinliklerden büyük keyif alacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hollanda’ya özgü kültürel etkinliklerin başında Oerol Festivali gelir. Bu festival canlı müzik ve tiyatroların yapıldığı, görsel şölene bol bol yer verilen ve özellikle de sanatsal performansların sunulduğu bir festival türüdür. Ghent Festivali ise 10 günlük bir etkinlik olarak bilinir. Temmuz ayında yapılan bu festivale yaklaşık olarak 2 milyon insan katılır. Alanında iyi olan müzisyenler, komedyenler, aktörler ve sokak sanatçıların bu festivalde hünerlerini gözler önüne sererler. 

Kral Günü olarak bilinen ve ülkenin en büyük festivali olan King’sDay ise ulusal bir festivaldir. 30 Nisan itibariyle kutlanmaya başlanan bu festivalde ülkenin dört bir yanında gün boyunca parti yapılır. Sokak pazarları kurulur ve herkes turuncu giyer. Bir diğer kültürel etkinlik ise Amsterdam Gay Pride festivalidir. Ağustos ayının ilk hafta sonu yapılan bu festivalde Kanal Geçidi önemli bir yere sahiptir. Ünlü DJ’ler herkesi coşturur. Amsterdam Light Festival’i ise manzara kanallarına ışıkların yansıtıldığı ve görsel şölenlerin yapıldığı bir kültürel etkinliktir. 40 büyük ölçekli ışık, kanalların üzerine yerleştirilir ve rengarenk görünümler elde edilir. 

Hollanda’da Konaklama İmkanları

Hollanda’ya gittiğiniz zaman konaklama açısından hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Oldukça geniş bir konaklama kültürüne sahip olan Hollanda’nın tüm bölgelerinde oteller oldukça şık ve konforlu bir hizmet sunar. Özellikle de sezonluk indirim ve kampanya dönemlerinde uygun fiyatlar dahilinde, giriş ve çıkışınızı belirleyerek rezervasyonlarınız yaptırabilirsiniz. 

Hollanda Lezzetleri

Hollanda geleneksel lezzetleri ile bilinen ve yemek kültürü oldukça gelişmiş olan bir ülkedir. Hollanda tatları denildiği zaman akla ilk gelen lezzetlerden biri balıktır. Özellikle de balık severlerin Hollanda’ya gittiği zaman mutlaka denemesi gereken Haring&HollandseNieuwe yemeği, balığın küp küp doğranmış tatlı soğanlarla çiğ şekilde servis edildiği türüdür. En ünlü tatlılarından biri de Stroopwafel olarak bilinir. Bol tereyağlı şekilde pişirilen waffle, şekerli ve yumurtalı bir hamurdan elde edilir. Özel makineler kullanılarak şekil verilen waffle, akçaağaç şurubuyla, bal ve fıstık ezmesi gibi malzemelerle damak zevkinize uygun şekilde servis edilir. 

Gün içerisinde sık sık tüketilen bir diğer lezzeti ise kroketlerdir. Atıştırmalık olarak bilinen bu kroketler et püresinden yapılır. Kırmızı et, beyaz et fark etmeksizin çeşitli şekilde hazırlanan kroketler kafelerde ve restoranlarda menülerde sabit olarak yerini alır. Hollanda’da en çok tüketilen yiyeceklerden biri de meyan köküdür. Hem sade şekilde hem de birçok lezzetle karıştırılmış şekilde tüketilen meyan kökü olmazsa olmaz lezzetlerinden birisidir. 

En kültürel lezzetleri istisnasız peynirlerdir. Hollanda peyniri olarak adlandırılan bu lezzetleri sokaklarda dahi görebilirsiniz. Peynir konusunda büyük başarılar elde etmiş olan Hollanda’da, kahvaltılarda, şarapların yanında, öğlen ve akşam yemeklerinde istisnasız bir şekilde peynir tüketilir. 

Hollanda’da Ulaşım Olanakları

Hollanda’ya gitmek için bulunduğunuz konumdan uçakla uçuş yapabilirsiniz. Hollanda’ya ayak bastığınız andan itibaren şehir içerisinde seyahatinize devam edebilmek için birçok ulaşım olanağını kullanabilirsiniz.

Metro İle Ulaşım

Şehir içerisinde bir yerden bir yere gitmek için en çok tercih edilen ulaşım seçeneklerinden ilki metro kullanımıdır. Hem konforlu hem de hızlı şekilde gitmek istediğiniz yere varabilirsiniz. 

Vapur İle Ulaşım

Ülkede en sık tercih edilen ulaşım olanaklarından biri de vapurdur. Büyük vapurların yer aldığı limanlar mevcuttur. Bir yerden bir yere hem hava alarak gitmek hem de hızlıca ulaşmak için vapurları tercih edebilirsiniz.

Toplu Taşıma İle Ulaşım

Şehir içinde hem rahat hem de ucuz olan toplu taşıma araçları da mevcuttur. Yürüyüş mesafesi olan bölgelere ulaşmak istediğinizde ancak yürümek için vaktiniz olmadığında toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Taksi İle Ulaşım

Toplu taşıma kullanmak istemeyen ve kişisel alanını daha fazla koruma altına almak isteyenler için taksi ile ulaşım da mümkündür. Uçaktan indiğiniz zaman taksi çağırabileceğiniz pek çok iletişim numarası mevcuttur. 

Hollanda’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Hollanda’ya gitmek için net bir sezona karar verdikten sonra bilet fiyatlarına göz atabilirsiniz. Hem yaz sezonlarında hem de kış sezonlarına uygun bilet bulmak mümkündür. Önemli olan gitmeniz gereken tarihten mutlaka önceki tarihlerde bileti temin etmektir. Eğer kışın gitmeyi düşünüyorsanız, ulaşım firmalarının sunduğu yaz kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Yazın kışa özel, kışın ise yaza özel biletler temin edebilirsiniz. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmayan uygun bilet fiyatları tüm havayolu şirketleri tarafından sizlere sunuluyor. Ancak biletinizi almadan önce mutlaka tüm hava yolu şirketleri tarafından belirlenen biletlerin detaylarına göz atmanızda fayda vardır. 

Hollanda’da İklim Nasıldır? 

Hollanda iklimi, ilk kez gidecek olanlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisidir. Yazlar ılık, kışları ise serin geçen Hollanda iklimi, genel olarak ılıman bir deniz havasına sahiptir. Bu nedenle hangi mevsimde giderseniz gidin keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ancak yıl boyunca değişmeyen hafif bulutlu hava ve yağış yoğunluğu, bu tarz hava koşullarını sevenleri daha fazla cezbeder. Atlantik bölgelere yakın olan Hollanda’da nem ve rüzgar sık sık kendini belli eder. Kutuplardan gelen depresyonlar yörüngelere yayılır ve yağışlar düşmeye başlar.

Yaz ayları maksimum 25 dereceye ulaşan Hollanda’da, sis ve don kış aylarında sık sık görülür. Kışın elbette soğuk geçer ancak sert havalar kendini göstermez. Yağmuru bol olan Hollanda’da, her yıl sabit aylarda yağış görülür. Hollanda’ya gitmeye karar verdiğiniz zaman mutlaka bahar dönemini beklemeniz daha etkili olacaktır. Bahar mevsimi Hollanda’da çiçeklenmenin yoğun olarak yaşandığı bir dönemdir. Mis kokulu nergisler Nisan ayında, laleler ise Mayıs ayında açmaya başlar. Hem güzel havaları yakalamak hem de rengarenk doğal görüntülere şahitlik etmek için Nisan ve Mayıs aylarında Hollanda seyahatinize başlayabilirsiniz. 

hollanda

Hollanda Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

3 °C

1 °C

Uçuş süreleri

Amsterdam

İstanbul

3 sa 15 dk

Amsterdam

İzmir

3 sa 25 dk

Amsterdam

Ankara

3 sa 35 dk

Amsterdam

Konya

3 sa 50 dk

Amsterdam

Antalya

3 sa 35 dk

Amsterdam

Kayseri

4 sa

Amsterdam

Adana

4 sa 15 dk

Amsterdam

Berlin

1 sa 15 dk

Amsterdam

Paris

2 sa 20 dk

Amsterdam

Diyarbakır

5 sa 5 dk

Alternatif uçuşlar

Hollanda varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.704,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.002,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.036,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.377,94TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis