Irak Düsseldorf Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Irak Dusseldorf uçak biletleri

Irak - Dusseldorf
uçuşları

Irak Dusseldorf Uçak Bileti 

Dusseldorf Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Düsseldorf, Almanya’nın son derece önemli sanat, kütür ve endüstri şehirlerinden bir tanesidir. Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin ise başkenti olan Dusseldorf, 2. Dünya Savaşından sonra, Batı Almanya tarafında kalmıştır. Savaşta ise bu şehrin hemen hemen % 80’i tahrip olmuştur. Savaşın ardından, harap olan yerler yenilenerek şehir modern bir metropol haline gelmiştir. Ülkenin en kalabalık 7. Şehri olan Düsseldorf, büyük şirketlerin de genel merkezidir. Aynı zamanda, Avrupa’nın en önemli finans ve iş merkezleri arasında yer alan bir kenttir. Bu şehir, Roma İmparatorluğu döneminden bu yana, Orta ve Yeni Çağ’da Berg Dükalığına başkentlik yapmıştır. Şehir, Napolyon Savaşlarından da ağır bir şekilde etkilenmiştir. Berg Dükalığı, Prusya’ya dahil olmasıyla birlikte, bu şehir kalkınmaya başlamıştır. Bu şehir, turist çeken ve bu anlamda adını duyuran yerlerden de bir tanesidir. Bunun yanı sıra şehir fuar, moda ve festivallerin sıklıkla yer aldığı bir şehirdir. Düsseldorf şehri, ülkenin en seçkin yerlerinden bir tanesidir. 

Düsseldorf denildiğinde ilk akla gelen modadır. Zengin alışveriş merkezleri, alışveriş caddeleri bu şehirde yer almaktadır. Festivaller, karnavallar ve fuar alanlarını da şehirde görebilmeniz mümkündür. Bu şehirde ulaşımın da son derece kolay olduğunu söyleyebiliriz. Şehir içi ulaşım bu şehirde bir hayli gelişmiştir. Şehrin gündüz aktivitelerinin yanı sıra, hareketli gece hayatını da görebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, şehrin modern mimarisi de kendine hayran bırakmaktadır. Bu şehirde, pek çok sanat galerisi ve modaya dair ürünlere yer verilmektedir. Düsseldorf dünyanın da en yaşanabilir şehirlerinden bir tanesidir. Kültür sanat, eğlence, yeme içme, alışveriş gibi her alanda bu şehirde vaktinizi dolu dolu geçirebilirsiniz. Şehirde Ren Nehri ve eski ile yeninin birleştiği harika manzaralara da şahitlik edebilirsiniz. 

Düsseldorf’ta Gezilmesi Gereken Yerler

Almanya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Düsseldorf, gezilip görülecek yer sayısının bir hayli fazla olduğu bir yerdir. Bu şehir, büyük Alman şehirleriyle kıyas edildiğinde kısa zamanlı gezilebilecek bir şehirdir. Düsseldorf’ta gezmek için bir kaç gün size yetecektir. Eğer daha uzun süreli bir planınız varsa şehri daha rahat gezme imkanınız da olacaktır. Suç oranının düşük ve insanların yasalara uyduğu bu şehrin son derece güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Şehri ziyaret etmek için yılın her ayını tercih edebilirsiniz. Çünkü bu şehirde ılıman bir iklim hakimdir. Teknolojinin kalbi olan Düsseldorf’a ilk kez geliyorsanız, öncelikle Rheinturm’u görmeniz gerekmektedir. Şehrin en rağbet gören yapıları arasında yer alan Rheinturm Kulesi, 1981 senesinde yapılmıştır. Der Neue Zollhof ise şehrin Ren Nehri kıyısında yer alır. Bu yapı, üç ayrı binadan oluşmaktadır. Özel bir proje olarak inşa edilmiş olan bu binalar, farklı ve ilginç mimarileri ve hayli küçük olan pencereleriyle dikkat çekmektedir. Tonhalle ise kültürel etkinliklerin sık sık yapıldığı bir yerdir. Ehrenhof semtini, kültürel etkinliklerden hoşlanıyorsanız kesinlikle görmelisiniz. Şehirde dini yapılar da sık sık görebileceğiniz yerler arasındadır. Aziz Lambertus Kilisesi, en eski dini binalardan bir tanesidir. İçeride ve dışarıda ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bir güzelliği vardır. 

Konigsalle ise şehirde en fazla sevilen yürüyüş alanlarından bir tanesidir. Bu kanalın iki tarafı ağaçlar ile kaplıdır. Restoranlar, mağazalar ve kafelerde bu kanal boyunca sıralanmıştır. Altstadt ise dünyanın en fazla barına sahip olan bölgesidir. Gece hayatını seven bireyler, bu bölgeyi ziyaret edebilirler. Düsseldorf-Kaiserswerth ise 1929 yılında şehre dahil olmuştur. Bölge en eski ve lüks mahallelerin bulunduğu bir yerdir. Benrath Kalesi ise Pigage ve Nicholas adına 18. yy.da inşa ettirilmiştir. Rokoko tarzı yapılan binalar ve mimarisiyle kendine hayran bırakmaktadır. Şehrin tarihi yerleri arasında Aquazoo Löbbecke Museum da yer alır. Müze severler, biyolojik çeşitliliğin fazla olduğu bu müzeyi ziyaret edebilirler. Eşsiz eserleri bu müzede görebilmeniz de mümkündür. Bunun yanı sıra, Sanat Müzesi de şehrin sanatsal noktalarını ziyaret etmenize yardımcı olacak bir yerdir. 

Düsseldorf’un Tarihi Dokusu 

Almanya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Düsseldorf, Ren Nehri kıyısında kurulmuş fuar ve moda kentlerinden de bir tanesidir. Bu kente adını ise Düssel deresi vermektedir. Kent merkezinde bulunan birahane ve meyhaneler ise dünyanın en uzun caddesinde bu şehirde yer alır. Altstadt Semti dünyanın en uzun barlar sokağının bulunduğu yer olarak da bilinir. Nüfus bakımından ise 620.000 civarında kişi burada yaşamaktadır. Geçmişten bugüne kadar şehirde dünyaca ünlü sanayi fuarları kurulmuştur. Dünya sanayisine de yön veren bu şehir, farklı sektörlerde hizmetler sunmaktadır. Bu eyaletin en büyük havalimanı ise Düsseldorf Uluslararası Havalimanı’dır. Aynı zamanda, 2011 yılında Eurovision Şarkı yarışmasına da bu şehir ev sahipliği yapmıştır. Şehirde tarihi yapıların çok fazla olması, tarihi açıdan şehrin köklü olduğunu göstermektedir. Örneğin, Benrath Sarayı, gezebileceğiniz iki adet müzenin yer aldığı bir yerdir. Doğa Tarihi Müzesi ve Avrupa Bahçe Sanatı müzesi sarayın içindeki müzeler olarak sıralanabilir. Aynı zamanda, sarayın iki tarafında kocaman büyük bahçeler yer almaktadır. Bu bahçelerin içinde de göletleri görebilirsiniz. 

Düsseldorf’un ana meydanı olarak bilinen Markplatz ise geçmişten günümüze uzanan en güzel yerlerden bir tanesidir. Turistlerin ilk olarak uğradığı bir yer olan Markplatz, Jan Wellem Heykeli’nin de sergilendiği yerdir. Sanat eserlerinin sergilendiği K21 Kunstsammlung Nordrhein Westfalen ise büyük bir müzedir. Ünlü tarihi Picasso sanatçılarının eserleri bu müzede sergilenir. Rhine Kulesi ise ismiyle bilinen Ren Nehri’nin kenarında yer alan panoramik bir yerdir. Liman bölgesinde yer alan Medienhafen ise çok eskilerde önemli bir liman bölgesi olarak kullanılıyordu. Şehirde alışveriş yapmak için Königsalle bölgesini tercih edebilirsiniz. Şehirde birçok yerin tarihi kalıntıları taşıması, tarih tutkunlarının da ilgisini çekecektir. 

Düsseldorf’taki Kültürel Etkinlikler

Renkli bir şehir olan Düsseldorf, festivallerin, düşünce anlayışlarının ve yaşam tarzlarının farklı şekillerde yansıtıldığı bir kenttir. Şehirde yapılan geleneksel karnavallar, binlerce gezginin dikkatini çekmektedir. Bu şehirde en dikkat çeken kutlama ise Düsseldorf karnavalıdır. Renkli ve sembolik bir tatil amaçlayanlar için Düsseldorf doğru bir seçim olacaktır. Şehirde yapılan karnavallarda, korsanlar, efsanevi yaratıklar, masal karakterleri ve büyücüleri de görebilmeniz mümkündür. Şubat ayında yapılan karnavallar ise bir hayli renkli geçmektedir. Bu ayda yapılan festivallerin her biri özel bir temaya sahiptir. İlginç etkinlikleri, Şubat ayında yapılan bu festivalde görebilmeniz mümkündür. Karnaval trenlerini bu ayda caddelerde görebilirsiniz. Trenin yolcuları ise karnavalın üyeleri olarak kabul edilir. Karnaval treni ise bir hayli renkli dekore edilmiştir. Bunun yanı sıra, kamyon, otobüs ve traktörler de süslenen bu araçlar arasında yer almaktadır.

Çılgın Kadınlar Günü ise sabahın erken saatlerinde kutlanan bir etkinliktir. Bu sıra dışı etkinlik, renkli kutlamalar ile hareketlenmektedir. Düsseldorf isimli festival ise sayısız misafiri ağırlayan bir kutlamadır. Bu festivalin geçmişteki ismi ise Altstadtherbst Burgplatz Düsseldorf’tur. Festivalin asıl amacı ise gezginlerin dikkatini çeken renkli ve sıra dışı tiyatro oyunlarına yer vermesidir. Mayıs ayının ortalarında şehirde müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. Jazz Rally’nin bu ayda kutlandığını söyleyebiliriz. Şehrin en popüler olan bu etkinliğine ortalama 250 bin kişi katılım sağlamaktadır. Doğal olarak konser alanı bu kadar insanı alamayacağı için kutlamalar şehrin havalimanında gerçekleştirilmektedir. Yılın ağustos ayında ise gurmeler, Königsalle restoranında yer alan Heinrich Heine’ye geliyorlar. Bu yemek tesisi Fourmet Festival Düsseldorf’un bulunduğu yerdir. Bu kutlama esnasında, bölgenin zengin kültürel gelenekleri tanıtılır. Doğal olarak misafirler ise şehrin en meşhur hale gelen yemeklerinin tadını çıkarabilirler. Soğan, krem peynir, çavdar ekmeği ile yapılan meşhur sandviçler bu etkinlikte tanıtılmaktadır. Yılın Haziran ayında Craft Bira Festivalini de ziyaret edebilirsiniz. Bu harika etkinlik, gelenekselleşmiştir. Festivale, bira severler yoğun bir talep ile katılım sağlamaktadır. Autoradio Discoteka 80 isimli festival ise müzik adına gerçekleştirilen bir etkinliktir. Yüzlerce kişinin katılım sağladığı bu festival son derece renkli geçmektedir. Festivalde sayısız ziyaretçi bulunduğu için eğlence bütün gece devam etmektedir. 

Düsseldorf’da Konaklama İmkanları Nasıldır?

Almanya’nın Batısında yer alan Düsseldorf, farklı konaklama alanlarına sahip olan bir şehirdir. Bu şehir güzellikleri kadar, fuar ve festivalleriyle de ön plana çıkmaktadır. Farklı nedenlere bağlı olarak şehirde konaklayabilmeniz mümkündür. Buna bağlı olarak, Düsseldorf, farklı ihtiyaçlara, beklentilere, kesimlere ve bütçelere hitap eden otel seçeneklerine yer vermektedir. Ren Nehri’nin kıyısında yer alan bu şehir, doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Hareketli gece hayatı ve çeşitli etkinlikleriyle birçok turisti çekmeyi başarmaktadır. Şehrin merkezine yakın olan havalimanı ise Düsseldorf’a ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Bu şehirde kalma amacınızı belirleyerek, konaklama alanlarını da tercih edebilirsiniz. Örneğin, şehrin merkezinde yer alan Stadtmitte, pek çok turistin gözdesi haline gelmiştir. Bu bölgede ünlü müzeleri de sıklıkla görebilirsiniz. Altstadt bölgesi ise tarihi yapıları görmekten hoşlanan bireylerin konaklayabileceği bir yerdir. Ren Nehri’nin kıyısında yer alan konaklama alanları, muhteşem manzaralara sahiptir. Friedrichstadt bölgesi ise şehir merkezinin güneyinde yer alır. Pek çok turistik noktaya yakın olan bu bölgede, tatil amaçlı kalabilmeniz mümkündür. Carlstadt bölgesi ise aynı şekilde tatil bölgelerine yakın olan bir yerdir. 

Düsseldorf’a geliş amacınız doğrultusunda, lüks, 5 yıldızlı ya da normal konaklama merkezlerinde kalabilmeniz mümkündür. Farklı bölgelere ayrılan bu şehir, uygun fiyatlı ve yüksek fiyatlı konaklama alanlarına sahiptir. Tatil yapmak, kültür turuna çıkmak, iş gezisi ve benzeri nedenlerden kaynaklı olarak tercih edebileceğiniz farklı konaklama alanları bulunmaktadır. Örneğin, şehir müzeleri ve dini yapıları, Carlstadt bölgesinde yer almaktadır. Müze gezisi yapmak için ise bu bölgede yer alan konaklama alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Düsseldorf şehrinde kolay bir ulaşım ağı olduğunu da söyleyebiliriz. Bu nedenle, bir yerden bir yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Konaklayacağınız otellerin sunduğu servis alternatifleriyle de şehri gezerken, bu ulaşım araçlarından destek alabilirsiniz. Lüks, orta seviyeli, butik, ucuz otellerin yanı sıra, ev kiralayarak da şehirde konaklayabilirsiniz.

Düsseldorf’un Yöresel Yemekleri

Bu şehre geldiğinizde tadabileceğiniz birçok yemek ve lezzet bulunmaktadır. Şehrin genelinde mutlaka tatmanız ve içmeniz gereken farklı lezzetler bulunmaktadır. Örneğin, Hardallı Biftek, Alman mutfağında pişirilen en leziz soslu et yemeklerinden bir tanesidir. Hardal ve sirke gibi soslar ile tatlandırılan bu yemek, et tutkunlarını cezbetmektedir. Flönz olarak bilinen yemek ise dana etinden pişirilmektedir. Dana etinin lezzeti ve bu yemeğin pişirilme tekniği, ortaya mükemmel bir sonuç çıkarmaktadır. Et, kuru üzüm ile marine edildikten sonra pişirilir. Hafif ekşimsi tatlardan hoşlanan bireyler bu yemeğe tadabilirler. Almanya’nın meşhur hale gelen yemeklerinden bir diğeri de Kaz etidir. Kaz etinin yanı sıra, hindi, ördek ve tavuk eti de pişirilebilmektedir. Balık severlerin ilgisini çekecek olan Ringa Balığı yemeği, Alman mutfağında sık görebileceğiniz bir lezzettir. Genellikle, salamura ringa balığı Alman mutfağında sık tüketilir. Ringa balığının yanı sıra, Levrek de şehirde pişirilen bir diğer balık yemeğidir. Sebze severlerin tadı damağında kalacak olan Bezelye çorbası ise şehirde tadabileceğiniz bir lezzettir. Bezelyenin Alman mutfağında sık tüketilen bir sebze olması, bu yönde pişirilen yemekleri şehirde sık görmenize neden olur. Çorbası ise et yemeklerinin yanında sık sık tüketilmektedir. 

Killepitsh Likörü ise Düsseldorf’un meşhur hale gelen içkileri arasında yerini alır. Şehre özgü olan bu içki yerli halk tarafından da sık tüketilmektedir. Bu likörün yapımında ise baharatlar, meyve ve bira kullanılmaktadır. Farklı bir tada sahip olan Killepitsh likörü, şehri ziyaret eden turistlerin de beğenisini kazanmıştır. Bira ise Almanya’da sık tüketilen içkilerden bir tanesidir. Bira’nın Düsseldorf dahil olmak üzere, Almanya’nın farklı şehirlerinde de sık sık tüketildiğini söyleyebiliriz. Çok yaygın olan bu içki, farklı şekillerde üretilebilmektedir. Almanların severek tükettiği Rote Grütze ise son derece popüler bir tatlı türüdür. Meyve pudingine çilek, kuş üzümü ve kiraz katılmaktadır. Kırmızı meyvelerin birleştirilerek yapıldığı bu tatlı, son derece lezzetlidir. 

Düsseldorf’taki Ulaşım Olanakları

Şehirde ulaşım, tramvay, metro, otobüs gibi araçlar ile sağlanmaktadır. Bu araçları kullanmak için otomatik olarak çalışan makinelerden ya da büfelerden bilet alabilirsiniz. Biletleri kullanmadan önce ise okutarak gitmek istediğiniz bölgeye yolculuk edebilirsiniz. Satın alacağınız biletler ile süresi ve bölgesi dahilinde istediğiniz kadar tramvay, otobüs ya da metroya binebilirsiniz. 

Tren İle Ulaşım: şehir merkezine ulaşımın en kolay yolu, trenler ile yolculuk etmektir. Havalimanında iki ana ulaşım treni bulunmaktadır. İki tren istasyonu yer alan havalimanından satın alacağınız biletler ile şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım: otobüsler, şehir merkezine ulaşımda hizmet alabileceğiniz en ekonomik alternatiflerden bir tanesidir. Otobüsler, havalimanı yolcularının uçuş saatleri doğrultusunda kalkmaktadır. 

Taksi İle Ulaşım: Taksiler de şehir merkezine ulaşım konusunda destek alabileceğiniz ulaşım alternatiflerinden bir tanesidir. Günün her saati ulaşım için taksileri tercih edebilmeniz mümkündür. Taksileri, toplu taşıma araçlarının yoğunluğuna girmek istemeyen yolcular da tercih edebilirler. 

Irak Havalimanına Ulaşımı

Farklı şehirlerden Bağdat uçuşları direkt olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bağdat şehir merkezi ile havaalanı arası yaklaşık 16 kilometredir. Şehir merkezinden havalimanına ise farklı toplu taşıma araçlarını kullanarak seyahat edebilirsiniz. Yarım saat gibi bir sürede varabileceğiniz havaalanına taksileri kullanarak da ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Araç kiralama acentelerinden de esnek, hızlı, rahat bir yolculuk ile istediğiniz tür ve modelde bir araç kiralamanız mümkündür. 

Irak’tan Düsseldorf’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

Irak’tan Düsseldorf’a aktarmalı olarak uçmak ortalama 7 saat sürmektedir. Ancak aktarmalı olarak yapılan uçak yolculuklarında bu süre değişkenlik gösterir. Normal uçuşlarda bu süreç daha kısa sürmektedir. Aynı zamanda, uçuş gerçekleştirilecek olan havalimanına bağlı olarak da sürenin değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkündür. 

Irak’tan Düsseldorf Kaç Kilometredir?

Karayolu ile ortalama 49 saatte Almanya’nın Düsseldorf şehrine gidebilirsiniz. Bu süreç ise 4,681 kilometreye tekabül eder. 

Irak’tan Düsseldorf’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Satın Alınır?

Bilet alırken, havayolu şirketlerinin yaptığı indirimler ve kampanyalar doğrultusunda uygun fiyatlı biletler satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, belli günlerde uygulanan fiyat tarifelerini de takip etmeniz yeterli olacaktır. Seyahat planınız belliyse bir veya iki ay önceden uygun fiyatlı bilet almanız mümkündür. Çünkü uçuş tarihi yaklaşan uçak biletlerinin fiyatları artmaktadır.

Dusseldorf Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

4 °C

1 °C

Uçuş süreleri

Düsseldorf

İstanbul

3 sa 10 dk

Düsseldorf

İzmir

3 sa 15 dk

Düsseldorf

Ankara

3 sa 20 dk

Düsseldorf

Antalya

3 sa 30 dk

Düsseldorf

Adana

3 sa 50 dk

Düsseldorf

Gaziantep

4 sa

Düsseldorf

Kayseri

3 sa 40 dk

Düsseldorf

Trabzon

3 sa 50 dk

Düsseldorf

Dalaman

3 sa 35 dk

Düsseldorf

Bodrum

3 sa 30 dk

Irak Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

18 °C

18 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Dusseldorf varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.608,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.142,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.452,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.000,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.550,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.169,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.486,82TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.910,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis