Ispanya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Madrid varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.570,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.647,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.152,58TRY'den
başlayan fiyatlarla

İspanya Uçak Bileti

İspanya Hakkında

İber Yarımadası'nda bulunan İspanya Krallığı; Fransa, Portekiz, Birleşik Krallık gibi ülkelerle komşudur. Akdeniz ve Atlantik Okyanusu'na kıyısı olan bu ülkenin başkenti Madrid'dir. Yaklaşık 50 milyon nüfusu olan ülkenin para birimi ise Euro’dur. Siesta, Flamenko, boğa güreşi, Domates Festivali gibi ilginç özellikleri olan İspanya, turistik açıdan oldukça ilgi çekici bir ülkedir. Resmi dili İspanyolca olan ülkede Aragonca, Aranca, Baskça, Katalanca, Leonca ve Galiçyaca gibi bölgesel pek çok dil de konuşulmaktadır.

İspanya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Yüzyıllardır birçok medeniyetin hüküm sürdüğü İspanya toprakları, zengin kültürü ve göz alıcı mimarisi ile ziyaretçilerine adeta bir görsel şölen sunmaktadır. Bu nedenle İspanya'ya gidildiğinde gezilip görülmesi gereken yerler oldukça fazladır. Aynı zamanda İspanya'nın lezzetli mutfağındaki yemeklerden tadabilmek ya da eğlenceli dans gösterilerini izleyebilmek için gidilebilecek ilginç kafe, restoran ya da barlar bulunmaktadır. Kültür gezilerinin yanında deniz turizminin de popüler olduğu bu ülke, görülmesi gereken yerler konusunda ziyaretçilerine pek çok seçenek sunar. Bu seçeneklerden bazıları aşağıda listelenmiştir:

Barselona: Düzenli cadde ve sokakları ile dikkatleri üzerine çeken Barcelona şehri, ilgi çekici kafe restaurant ve dükkanlarıyla turistlere keyifli bir gezi sunmaktadır.

El Born: La Rambla’nın doğusunda bulunan bu bölge kafe, restoran ve alışveriş konusunda ziyaretçilerine oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

El Gotic Quarter: Barcelona Katedrali, Sant Jeume Meydanı, Picasso Müzesi ve Santa Maria del Mar Kilisesi gibi tarihi yerleri içinde barındıran El Gotik Quarter; Gotik Dönem’e ait mimarisiyle ziyaretçilerine görsel şölen sunan bir mahalledir.

Barceloneta: Sahil bölgesi olan Barceloneta, pek çok bar, paella restoranı ve kafeye sahip renkli bir bölgedir. Oldukça kalabalık olması sebebiyle hırsızlık gibi durumlarla karşılaşmamak için bu bölgede denize girmemeniz önerilir. Bunun yerine Selva de Mar/Bogatell halk plajına giderek denize girebilirsiniz. 

Bunların yanında Barselona ziyaretinizde La Rambla, Sagrada Familia, Arc de Triomf, Parc de Ciutadella, Parc Guell, Plaça Real, Casa Batllo, Casa Mila, La Boqueria, Camp Nou, Magic Fountain gibi yerleri de mutlaka görmeniz tavsiye edilir. Ayrıca sanatseverlerin ilgisini çekebilecek Museum Nacional de Art (Sanat Müzesi), Palau de la Musica Catalana (Opera ve Müzik Müzesi), Picasso Müzesi ve Casa Vicens (Gaudi’nin ilk mimari eseri) gibi sanatsal mekanları gezmeniz de önerilmektedir. Her ayın ilk pazar günü müzelere girişin ücretsiz olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır.

Costa Brava Bölgesi: Roadtrip yapmak için oldukça elverişli olan Costa Brava Bölgesi turistlerin ilgisini çeken en popüler yerler arasında bulunur.

Figueres: Dali Müzesi’ni ziyaret etmek için uğramanız gereken yer Figueres’tir. Bu müze için ortalama 4 saatinizi ayırmanız önerilmektedir.

Girona: Tıpkı Venedik'teki gibi bir kanala sahip olan Girona, Ortaçağ'dan kalma mimarisi sayesinde ziyaretçilerini büyüler. Girona Katedrali, Sinema Müzesi, Passeig de Muralla, Banys Arabs gibi önemli mekanları içinde barındıran bu bölge; Gotik mimarinin en güzel örneklerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Lloret de Mar: Barselona’ya ortalama 30-45 dakika uzaklıkta olan Lloret de Mar; deniz kıyısında küçük bir kasaba olmasına rağmen Sant Roma Kilisesi, Sant Joan Kalesi, Santa Clotilde bahçeleri gibi ilgi çekici mekanlara sahiptir. 

Cadaques: Dar sokakları ve beyaz evleri ile özellikle yaz tatilinde gezilmesi gereken bir şehir olan Cadaques’te Dali’nin evi olarak bilinen Portlligat Müzesi’ni gezmeniz önerilir.

Sanat-Tarih Bölgesi

Madrid: Sanatseverlerin gezmeden dönmemesi gereken en önemli yerlerin başında başkent Madrid gelmektedir. Büyük meydanları, etkileyici müzeleri ve tarih kokan sokakları ile Madrid; gezenleri büyüleyen bir lokasyon olarak İspanya'nın en etkileyici mekanlarına sahip şehirlerden biridir.

Madrid’de gezilecek önemli yerler arasında şu isimler yer almaktadır: Puerta de Sol Meydanı, Plaza Mayor, Gran Via, La Latina Bölgesi, Royal Palace ve Sabatini Bahçeleri, Retiro Park, Atocha Tren İstasyonu, Mercado’lar, Prado, Thyssen ve Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía Müzeleri

Deniz/Kum/Güneş Bölgesi

Valencia: Denize girip güneşlenebilmek için Valencia'nın kilometrelerce uzanan plajını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sakinliği ile ünlenmiş Valencia, boş sokakları ile dikkat çeken ünlü bir şehirdir. Sakin bir tatil hedefleyenler için bulunmaz bir mekan olan Valencia'da gezilip görülmesi gereken bazı yerler şu şekildedir: Cuidad de las Artes y Sciences, L’Oceanografic Akvaryumu, Virgen Meydanı, El Carmen Bölgesi…

Malaga: Dünyaca ünlü ressam Pablo Picasso'nun doğduğu şehir olan Malaga, uzun ve etkileyici plajları ile deniz tutkunlarına muazzam bir tatil keyfi sunmaktadır. Bunun yanında pek çok tarihi yapıyı barındıran Malaga'da gezilip görülmesi gereken yerler şu şekildedir: Alcazaba Kalesi, Roman Antik Tiyatrosu, Gibralfaro Kalesi, Malaga Katedrali, Jardin Botanica La Concepcion, Fundacion Picasso Müzesi, Buenavista Sarayı’nın içerisindeki Picasso Müzesi, Centre Pompidou Malaga…

Bask Bölgesi: Başka hiçbir dil grubuyla akrabalığı olmadığı söylenen Baskça dilinin konuşulduğu bu yer, İspanya'nın en kuzeyinde bulunan özerk bir bölgedir. Yemyeşil tabiatı ile dikkatleri üzerine çeken bu bölge, şarapları ile tanınır. Aynı zamanda Bask, upuzun plajları ile de dikkatleri üzerine çeker ve Bask mutfağı da oldukça meşhurdur.

Bilbao: Bask bölgesinin başkenti olan Bilbao, 14. yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren eski bir şehirdir. Bu şehirde gezilmesi gereken yerler arasında: Guggenheim Müzesi, Etnoğrafya ve Tarih Müzesi, Mercado de la Ribera pazarı, Plaza Nueva Meydanı, Artxanda Tepesi, Begona Sarnıcı, Güzel Sanatlar Müzesi gibi yerler sıralanabilir.

San Sebastian: Deniz tatili için İspanya'da bulunanlara önerilebilecek lokasyonlar arasında yer alan San Sebastian, aynı zamanda ünlü cheesecakeleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

El Camino de Santiago: İspanya'nın kuzeybatısındaki özerk bir bölge olan Galiçya'nın başkentidir. Santiago yolu anlamına gelen bu bölge, vaktinde Hristiyanlar tarafından Hac yolu olarak kullanılmıştır. Uzun yürüyüşler için bulunmaz bir yer olan El Camino de Santiago, yol boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok yere sahiptir. Bu yolda yürüyüş yapmak isteyenler için özel bir pasaport verilmektedir. Yol boyunca kalınan hostellerde bu seyyah pasaportuna damga vurulması gerekmektedir. Yolun sonunda Santiago Katedrali bulunmaktadır. Yaklaşık 100 kilometrelik bir yol olan El Camino de Santiago, oldukça uzun süren bir yolculuk serüveni imkanını ziyaretçilerine tanımaktadır.

Endülüs Bölgesi: Arap kültürünün izlerini taşıyan Endülüs Bölgesi, özellikle mimarisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda İspanyol Filamenko’sunun ortaya çıktığı yer olarak bilinen bu bölge, eğlenceli gösterileri ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaktadır.

Granada: Granada’da görülesi gereken en önemli mekanlar arasında Alhambra Sarayı, Albaicin ve Sacromonte yer almaktadır.

Sevilla: Sevilla’da gezilip görülmesi gereken yerlerin başında; Sevilla Katedrali, Santa Cruz Mahallesi, Metropol Parasol, Plaza de Espana ve Real Alcazar de Sevilla gibi lokasyonlar gelmektedir.

Cordoba: Cordoba’nı görülmesi gereken mekanları arasında Mezquita, Puento Romano, Alcazar de los Reyes Cristianos, Calleja de las Flores, Flamenko Müzesi, Viyana Sarayı yer almaktadır.

İspanya’nın Tarihi

İspanya'daki ilk yerleşik hayat milattan önce 1100 yılına kadar ulaşmaktadır. İspanya'da yerleşik hayata başlayan ilk topluluk Fenikeliler olarak bilinmektedir. Fenikelilerden sonra Keltler, Yunanlılar, Kartacalılar İspanya'da yaşamıştır. Milattan önce 202 senesinde Romalılar İber Yarımadası’na gelir ve Roma İmparatorluğu bu topraklara hakim olur. Bunun yanında zaman içerisinde Hristiyanlık da burada yaygınlaşmaya başlar. Roma İmparatorluğu'ndan sonra Germen kabileleri tarafından saldırıya uğrayan İspanya'da Alanlar, Suevler, Vandallar ve Vizigotlar hakimiyetlerini kurmuştur. Bu kabilelerin arasında en uzun süre egemenliğini kuran Vizigotlar, İspanya topraklarında Hristiyanlığı yayma konusunda başarılı olmuşlardır. İspanya'nın bugünkü genel çehresinin oluşmasında büyük katkı sağlayan Endülüs Dönemi ise milattan sonra 711'de Afrika'dan gelen Müslümanlar tarafından gerçekleştirilen işgalle Endülüs medeniyetinin İspanya'da hüküm sürmesine sebep olmuştur. 

  1. yüzyıla kadar Endülüslerin hakimiyetinin devam ettiği İspanya, bu tarihlerden itibaren Hristiyanların akınına uğramıştır. Zaman içerisinde İspanya'daki Yahudiler ve Müslümanlar gemiler vasıtasıyla doğuya kaçmıştır. 1492 senesine gelindiğinde Müslümanlara ait İspanya'daki son yer olan Granada Krallığı yıkılır. Aynı sene içerisinde İspanya hükümdarının destekleri sayesinde Kristof Kolomb, Amerika'yı keşfettiği seyahatine çıkar. Bu seyahat sonucunda gerçekleşen keşif, İspanya'nın sömürge zihniyeti ile hareket etmesine sebep olmuştur. Büyük bir sevinçle İspanyolları karşılamalarına rağmen Amerika yerlileri zor zamanlar geçirmiştir. Soykırım, köleleştirme ya da işkence gibi kötü olaylara maruz kalan Amerika yerlileri; zaman içerisinde tamamen ortadan kaldırılmaya çalışılmıştır. 

1588 senesine gelindiğinde İspanya, İngiliz donanmasına yenilir ve bunun ardından taht kavgaları İspanya'nın çöküşe geçmesine sebep olur. Portekiz, Avrupa'daki bazı topraklar ve Cebelitarık'ın kaybedilmesi ve 19. yüzyılda Amerika sınırları içerisindeki tüm sömürgelerinin bağımsızlıklarını kazanmasıyla İspanyollar iyice zayıflamıştır. Tüm bunların ardından İspanya, tarafsız olmasına rağmen I. Dünya Savaşı'ndan oldukça fazla etkilenmiştir. Çeşitli olayların yaşanması sonucunda ülke, iç savaşla yüzleşmek zorunda kalmıştır.

İspanya’da Kültürel Etkinlikler

Las Fallas: Her yıl mart ayında Valencia'da kutlanan bu etkinlik, Ninnot ismindeki oyuncak ve kuklaların yakıldığı ve baharın gelişinin kutlandığı bir festivaldir. 1 milyonu aşkın turistin ziyaret ettiği bu festival, devasa oyuncakların yakılması ile şehirde alevli bir şölene dönüşmektedir. 

La Tomatina: Domates Festivali, yılın her ağustos ayının son çarşambası kutlanır ve bu festivalde yaklaşık 40 bin kg. domates kullanılmaktadır.1945 yılında iki çocuğun tartışması sonucunda başladığı düşünülen bu ilginç festival, Valencia’nın Bunol kasabasında gerçekleşmektedir.

Çiçek Festivali (Temps De Flors): Her yıl Mayıs ayında düzenlenen Çiçek Festivali, Girona şehrinde ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

İspanya’da Konaklama

Bir turizm cenneti olan İspanya konaklama açısından ziyaretçilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Tatil amacınıza göre sahil şeritlerindeki otellerden pansiyonlara, kiralık odalardan aylık tutabileceğiniz villalara kadar İspanya'da pek çok seçenekle karşılaşmanız mümkündür. Bir kültür gezisi planlıyorsanız şehir merkezlerindeki konaklama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Önceden yapılan rezervasyonlarla normale göre daha uygun fiyatlı konaklamak, her yerde olduğu gibi İspanya'da da geçerlidir.

İspanya Lezzetleri

Sangria ve Cava: Meyveli şarap severler için önerilebilecek tatlı bir şarap türü olan Sangria ile köpüren ve orta asite sahip olan, şampanya benzeri bir içecek olan Cava; İspanya'da oldukça popüler içecekler arasındadır.

Tinto verano: Yaz şarabı. Genelde yerlilerin sıklıkla tercih ettiği bir içecek türüdür.

Vermouth: Öğlenleri tercih edilen baharatlı bir şarap türüdür.

Tapas: Küçük porsiyonlu meze türüdür. İspanyada oldukça meşhur olan Tapas, çeşitli yemeklerin atıştırmalık versiyonlarıdır. Ekmekli ya da ekmeksiz olarak tüketilebilir. Büyük porsiyonlu haline Racion adı verilir.

Pintxos: Bask bölgesinde popüler olan bu yemek türü Tapas’a benzer, tek farkı ekmeğin üstüne batırılan kürdanlarla servis edilen minik lokmalar halinde bir yemekler olmasıdır.

Paella: Kesinlikle taze yenmesi gereken, hazırlanma süresi 25 dakikayı bulabilen geleneksel bir Valencia yemeğidir. Çok popüler olması sebebiyle İspanya'nın hemen her yerinde tüketilen bir yemek türüdür. Her pazar günü İspanyol ailelerin beraber yediği bu yemeğin içinde et, sebze ya da deniz ürünleri kullanılabilmektedir. Soğanlı, sucuklu, yumurtalı bir Paella ile karşılaşırsanız bilin ki, bu gerçek bir Paella değildir. Ağır olması sebebiyle öğlen saatlerinde tüketilmesi önerilir. 

Gazpacho: Sebzeli soğuk çorbadır.

Salmorejo: İçinde sadece domates kullanılan soğuk çorbadır.

Pulpo a la Gallega: Ana malzemesi patates ve ahtapot olan bu popüler yemek, Galicia bölgesine aittir. Fakat çok sevilen bir yemek olası sebebiyle İspanya'nın her yerinde Paella gibi meşhur olmuştur.

Churros: Hamur çubuklarının kızartıldıktan sonra toz şekeri batırılması ile hazırlanan bu tatlı, sıcak çikolataya banılarak tüketilmektedir.

İspanya’da Ulaşım 

Barcelona Uluslararası Havalimanı'ndan şehir merkezine gidebilmek için pek çok seçenek bulunmaktadır. Otobüs, taksi, tren, metro, kiralık araç ya da özel transferler kullanılarak kısa sürede şehir merkezine ulaşmak kolay olabilmektedir.

Tren: RENFE adı verilen trenleri kullanarak hemen hemen her 30 dakikada bir şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Bu seyahat yaklaşık 25 dakika sürer. Bir de ülkede hızlı trenler bulunmaktadır. Uzak mesafelere giden hızlı trenlere AVE adı verilirken kısa mesafe trenler için AVANT ismi kullanılmaktadır. Normal trenlerin bilet fiyatları, hızlı trenlerin bilet fiyatlarına göre daha ekonomiktir. 

Metro: Barcelona Havaalanı’ndan şehir merkezine L9 Sud hattı ile rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. 15 durağa sahip olan bu hat, şehir merkezinden daha uzak noktalara da yolcularını götürebilmektedir.

Belediye otobüsleri: Havaalanından şehir merkezine ekonomik bir şekilde gitmek isteyenlerin tercih edebileceği belediye otobüsleri; 46 numaralı otobüs hattı, N17 ve N16 otobüs hatları ile yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Gün içerisinde hatlar ortalama 40 dakikada bir, gece çalışan hatlar ise 20 dakikada bir hareket eder. Bütün hatlar Plaça Catalunya noktasında son bulur.

Özel Transferler: Diğer seçeneklere göre pek de ekonomik sayılmayan fakat daha konforlu olan özel transferler, bütçesi uygun olan turistler için vazgeçilmez bir alternatiftir. İstenilen bölgeye en kısa sürede ve en rahat şekilde ulaşım sağlamanızı kolaylaştıran bu özel transferler aracılığıyla Barcelona Havalimanı'ndan istediğiniz herhangi bir bölgeye gidebilirsiniz.

Taksi: Havaalanından şehir merkezine gidebilmenin en kolay yollarından biri de taksilerdir. Ana çıkış kapılarına yakın bir konumda bulunan taksi duraklarına giderek günün her saatinde rahatlıkla taksi bulabilirsiniz. Yaklaşık 20 ila 30 dakika arasında süren havalimanı-şehir merkezi arası yolculuk, konforlu bir şekilde istediğiniz lokasyona ulaşmanızı sağlayacaktır. Taksi ile yolculuk etmenin avantajlarının yanında küçük de olsa bir dezavantajı bulunmaktadır. Çünkü resmi tatil günlerinde taksi ücretleri, ek ücrete tabi tutulabilmektedir. Bunun yanında gitmek istediğiniz bölgenin fiyatını taksilerde bulunan listelerden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İspanya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İspanya’ya uygun fiyatlı gidebilmek için turizm sezonunun yavaşlamasını beklemek gerekmektedir. Temmuz ve Ağustos ayları İspanya’nın en çok turist ağırladığı aylardır. Bu nedenle bu tarihlerde bilet almak oldukça pahalı olacaktır. Elbette kış aylarında alınan Temmuz-Ağustos tarihli biletler daha ekonomik olabilir. Ancak İspanya seyahati için Şubat ayını tercih etmeniz alabileceğiniz en ekonomik bileti bulmanızı sağlayacaktır.

İspanya’da İklim Nasıldır?

İspanya, dört mevsimi yaşayan bir ülkedir. Akdeniz iklimine sahip bu ülkede kış ve bahar aylarında yağış görülürken yaz ayları güneşli ve oldukça sıcak geçmektedir. İspanyolların öğle vakitlerinde yaptıkları kısa uyku molası olan siestanın sebebi de yaz aylarındaki bu sıcak havalardır.

img

Madrid Hava Durumu

21 Eylül 2023

Sun

17 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Madrid

İstanbul

4 sa 10 dk

Madrid

İzmir

4 sa 20 dk

Madrid

Ankara

4 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Madrid varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.570,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.647,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.152,58TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis