İstanbul Adıyaman Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Adıyaman uçak biletleri

1.490,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.490,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.488,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

1.488,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

1.488,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

11 Ara 2023

11 Ara 2023

İstanbul Adıyaman Uçak Bileti 

Adıyaman Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Adıyaman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan geçmişi oldukça eski krallıklara dayanan bir ilimizdir. Daha çok Kommagene Krallığı ve Nemrut Dağı adı ile anılmaktadır. Özellikle Nemrut Dağı bilinen geçmişi açısından çok fazla turist ağırlamaktadır. Nemrut Dağı’nın özelliği, dağın zirvesinde M.Ö. 62 yılında yapılan ve günümüzde hala ayakta durun heykeller bulunmaktadır. Kommagene Krallığı tarafından büyük heykeller, tanrıları ve tanrıçaları ifade ettiği için Tanrıların Dağı olarak da bilinmektedir. Kral Antiochos Theos kendi mezarını Yunan ve Pers tanrılarının heykellerinin bulunduğu alana yaptırmıştır. Kral bu mezarı kartal başına benzetilerek taş oyma figürleri ile biçimlendirmiştir. Ayrıca Hz. İbrahim’i ateşe attıran Nemrut adı verilen Babil hükümdarları ile hem Hristiyanlık hem Yahudilik ve hem de İslam dini açısından kutsal sayılmaktadır.

Özellikle düzenlenen turlar ile gün doğumu ve gün batımı için izlenimler yakalanmaya çalışılmaktadır. Büyüleyici bir görüntüye sahip olan bu anlar turistler tarafından ölümsüzleştirilmektedir. Şehir içinde Nemrut Milli Park bulunur. Şehrin en önemli isimleri olan Cendere Köprüsü, Ulu Cami, St.Paul Süryani Kilisesi, Karakuş Tümülüs’ü gezilecek yerler arasındadır. 

Geçmişin izlerini şehrin her köşesine yerleştiren anıtlarla, eski dönemdeki birçok uygarlığa ve krallıklara başkentlik yaptığını ispatlamaktadır. Bu kalıntılar özellikle yerleşik hayata geçilen ilk dönemlere aittir. Bu nedenle tarihte önemli bir yere sahip olan şehri muhakkak gezmeli, tarihin izlerine dokunarak o dönemlere yolculuk etmelisiniz. 

Adıyaman’da Gezilmesi Gerekenler

Adıyaman ismi denildiğinde şehir ile bütünleşen ve ilk gelen mekan hiç şüphesiz Nemrut Dağı’dır. Kommagene Uygarlığından insanlığa hediye edilen görkemli heykel tanrılar ile dünyanın ilgi odağı haline gelmiştir. Nemrut Dağının 2150 m yüksekliğinde bulunan bu tanrı heykeller dünyanın sekizinci harikası olarak tanınmış ve UNESCO Dünya Kültür Mirasları arasında yerini almıştır. Heykellerin yanı sıra kabartma ve yazıtlarda bulunmaktadır. Buradaki gün doğumu ve gün batımı eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Ziyaretçilerini büyüleyen bu anlar turlar tarafından gezilerde özellikle belirtilmektedir. Her dönemde ayrı bir güzelliğe sahip olsa da Nemrut Dağındaki bir gün batımını izlemek için özellikle Mart veya Kasım ayında burada olmalı ve mutlaka bu görsel şölene tanık olmalısınız.

Adıyaman Kalesi ile şehri seyredebilir, Gölbaşı, Azap Gölleri ve İnekli kıyılarında dolaşabilir, Kuş Cennetini ziyaret edebilirsiniz. Çelikhan havzasında bulunan Yüzen Adalar’ı da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında olmalıdır. Kotur’da, Çelikhan ve Besni’de bulunan şifalı sularından yararlanabilirsiniz. Adıyaman’da Hısn-ı Mansur Kalesi’nden sonra yine tarihi Dulkadiroğlu’larına dayanan Ulu Cami’yi, Roma Döneminden kalan Turuş Kaya Mezarlarını, Oturakçı Pazarı görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Şehir diğer dinleri de eserlerini itinayla koruyarak gelecek nesillere aktarımda bulunmayı görev edinmiş olacak ki, Hz.Üzeyir, Hz.Safyan Bin Muttal’ın türbelerini de korunmaktadır. En bilinen Emevi, Abbasi, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarından kalma camiler ile St. Petrus ve St. Pavlus Kiliselerinin zengin mimarisini de yansıtmaktadır.

Adıyaman’da göl veya deniz yoktur ama Türkiye’nin en büyük ve görkemli barajı olan Atatürk Barajı bulunmaktadır. Bu baraj etrafında sıralanmış birçok restoranlar bulunur. Bu restoranlarda lezzetli ve taze balıkların tadına bakabilirsiniz. 

Cendere Köprüsü gezilmesi gereken yerler arasında yer alır. Sebebi ise; Roma dönemine ait bir yapıdır. Köprünün en önemli özelliği olarak uzunluğu gösterilmektedir. 120 metre uzunluğunda olan Cendere Köprüsü yapımında hiç çimento kullanılmamıştır. Kahta ve Sincik ilçelerini birbirine bağlayan bir köprüdür. Köprü araç trafiğine kapalıdır. Adıyaman’a olan uzaklığı ise 43 km’dir.

Adıyaman’da bulunan müze biraz farklı bir şekilde kurulmuştur. Şöyle ki; aslında Adıyaman’da Fırat projesinin yapılmasına başlanması ile kazılar sırasında birçok tarihi eserler ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu eserler önceleri il halk kütüphanesine yerleştirilmiş. Ancak eser sayıları arttıkça artık bir müze açılması gerektiği düşünülmüş ve 1982 yılında müze açılmıştır. Müzede hem etnografık hem de arkeolojik birçok eser bulunmaktadır. Özellikle Roma, Helenistik, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait tarihi eserler, döneme ait kullanılan eşyalar, kalıntılar, yazı ve anıtlar yer almaktadır. Müzede çakmak taşından yapılan el baltaları, kesici aletler, ok uçları, mızrak uçları farklı dönemler ait olduğu görülmektedir. Roma dönemine ait olan heykeller, kandil, koku şişeleri, süs eşyaları ile Selçuklu dönemine ait olan cam eserler, sırlı kapılar, süs eşyaları ve Osmanlı dönemine ait olan altın, bronz ve gümüş sikkeler turist ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Müzede bulunan bazı eserlerin Göbekli Tepe’deki eserler ile benzerlik göstermesi ayrıca dikkat çekici bir özelliktir. Zamanda yolculuk etmeye hazırlanabilirsiniz.

Adıyaman’ın Tarihi Yerleri

Dünyanın bilinen en eski yerleşim yerlerinden olduğu kanıtlanan ve bunu da Nemrut Dağı ile ispatlayan Adıyaman sırası ile Hitit, Asur, Frig, Pers, Makedon, Kommegenne, Roma, Emevi, Abbasi, Bizans, Eyyubi, Selçuklu, Memluk ve Osmanlı gibi Krallıklara ve İmparatorluklara ev sahipliği yapmıştır. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarını da birbirine bağlamıştır. Tüm bu konumları itibari ile coğrafi özelliklerinden dolayı medeniyetlere beşiklik etmiştir. Bu bağlamda antropolojik, arkeolojik ve jeolojik açıdan da önemli bir konuma sahiptir.

Fırat Nehri ile Atatürk Barajı’nın birleştiği alanda Gerger Kanyonu ziyaretçilerine büyük bir göz zevki yaşatmaktadır. Yeşilliğin ve maviliğin birleşen bölümü kartpostal gibi bir hava hakimdir. Turizme kazandırılmak üzere çevresel tanıtımlar yapılmaktadır. Göl üzerinde sandal, tekne ya da kano turlarına katılabilirsiniz.

Turizm için şehrin her yerinde sit ve kazı alanları, göller, milli parklar, kuş cenneti, kaynak suları ile olağanüstü doğal güzellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Kültürü, tarihi ve doğa turizminin önemli noktalarından biridir. Adıyaman şehrinin yöresel izler taşıyan tarihi çarşılar bulunmaktadır. Bu çarşıları görmeden, geziden dönmemelisiniz. Yörenin en ünlü el işçiliği bulunan halı, kilim veya Nemrut heykellerinin satışının yapıldığı ürünleri Oturakçı Pazarı’nda bulabilirsiniz.

Adıyaman Kültürel Etkinlikler

Adıyaman’da tarihi gezileri yaparak, yeni yerler keşfederek şehri baştan sona tanımanız için adım adım dolaşmanız gerekir. Bu nedenle kültürel bir aktivitenin ilk aşaması olarak outdoor sporu ile başlayabilirsiniz. Adıyaman’da yapılan outdoor aktiviteler bölümünde Enduro, tırmanma, off road, trekking, kürek çekme ve kaya tırmanışı olarak görülür. Bunca outdoor sporunun bir arada yapılması için en uygun mekanlar ve özel yerler bulunmaktadır. Bu nedenle outdoor yürüyüşü yapacağınız ilk yerler arasında; Karlık Dağı, Ulubaba, Akdağ 1-2, Tucak Dağı, Altıntaş Zirvesi, Nemrut Dağı, Gördük Dağı, Narlı Tepe, Kımıl Tepe’dir.

Diğer bir spor aktiviteniz için yelkenli ile kano ve rafting gibi su sporlarına uygun olan akarsular bulunur. Fırat Nehri üzerinde yapacağınız su sporları profesyonel ekipler aracılığı ile yapılır. Yapılan bu sporlar hem yöre halkı hem de turistler tarafından çok büyük ilgi görmüştür. Bu nedenle her yıl katılımcı sayısındaki artış sebebiyle bölgedeki federasyonlar GAP Su Sporları Festivali düzenlenmeye başlamıştır. Ayrıca barajlar üzerinde tekneler ile turlara da katılabilirsiniz. 

Rafting yapacağınız yerlerin başında Atatürk Barajı, Gerger Kanyonu ve Fırat Nehri yer alır. Bunlar arasında kanyon özellikle gençler tarafından ilgi görülmektedir. Rafting su sporunu yapmak için oldukça elverişlidir. Dilerseniz kanyonda sandal ile gezebilir, akşam güneşinin batışını büyük bir keyifle izleyebilirsiniz. 

Adıyaman’da en geleneksel eğlencelerden biri olan Harfane sıra gecesi etkinliğine atılabilirsiniz. Adıyaman’da yıl içinde birçok festival düzenlenmektedir. Adıyaman Uluslararası Müzik Festivali 18- 26 Nisan tarihleri arasında düzenlenmektedir. 

12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Adıyaman Çiğköfte Festivaline yöre halkı ile turistler de çok büyük ilgi göstermektedir. Adıyaman’da ayrıca Jari Şenlikleri her yıl ağustos ayında yapılmaktadır. Jari şenlikleri, Adıyaman’ın en yüksek yeri olan Akdağ ‘dan akan ve birçok hastalığa şifa veren Jari suyunun turizme olan katkısını artırmak ve bölgeyi tanıtmak için düzenlenmektedir. Çelikhan ilçesinde düzenlenen Bal Kültür ve Turizm Festivali de yine ağustos ayında yapılmaktadır. 

Besni ilçesi tarafından dünyada ilk ve tek eğitim festivali olarak bilinmektedir. Bu festivalde kermes ve resim sergileri düzenlenir, Arsemia Müzik Festivali de her yıl haziran ayında düzenlenir. Gölfest de her yıl eylül ayında Gölbaşı’nda yapılır. İlçenin tarım ürünlerinden olan Peygamber Üzümü tanıtılır. Zerban Şenlikleri ise her yıl temmuz ve ağustos ayında gerçekleşir. Zerban Suyu kutsal sayıldığı için Türkçe ve Kürtçe şarkılarla kutlanmaktadır haziran ayında Tut ilçesinde 31 Mayıs ile 1 Haziran arsında Yamaç Paraşütü Şenliği yapılır. Dut meyvesi ile ünlü olan Tut ilçesinde yetiştiği için tanıtım amaçlı olarak festivaller yapılmaktadır. Bu festivallerde sergiler, söyleşiler, yamaç paraşüt gösterileri, konserler gerçekleştirilir. Adıyaman ile özdeşleşen Nemrut Kommegene Festivali her yıl haziran ayında Kahta ilçesinde yapılır. Yılın hemen her ayında bir festival ile gittiğiniz tarihi birleştirebilir daha eğlenceli ve coşkulu bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. 

Adıyaman Konaklama İmkanı

Şehrin konaklama olanakları birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. İnsanlık tarihinin eski yerleşim yerlerinden birisi olarak köklü geçmişe sahip olan şehre geldiğinizde konaklamalı bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede karış karış gezerek şehri baştan sona keşfedebilirsiniz. Adıyaman’daki oteller sizler için en iyi hizmetleri vermektedir. Şehre ziyarete gelen misafirlerine otellerin hepsi birbirinden büyük imkanlar sunmaktadır. Otellerin kendi bünyesinde açık veya kapalı yüzme havuzu, sauna, Spa, Türk hamamı, fitness olan otellerin sayıları çok fazladır. Bu havuzlar sezonluk olarak açılmaktadır. 

Otellerin odaları şık ve zarif bir biçimde düzenlenmiştir. Dağ manzaralı olan odalarında oldukça uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Otel odaları klimalı ve son derece ferah ve rahattır. Adıyaman merkezde bulunan otellerin tamamı konuklarına yıl boyunca birçok hizmetler sunmaktadır. Farklı amaçlarla seyahat eden konuklar için otellerin çoğu merkezi bir yerdedir. Otel restoranında kahvaltı ve akşam yemekleri seçenekleri bulunmaktadır.

Adıyaman Lezzetleri

Adıyaman’da Güneydoğu mutfağının en zengin lezzetlerini tatma imkanına varabilirsiniz. Yöre en çok bakliyat, sebze, et ve baharat ile birleştirilen Adıyaman’ın tacı olan çiğ köfte ile ünlüdür. Türkiye’de birçok şehirde yapılsa da anavatanı olarak Adıyaman’da tadına varmak hem çok kıymetli hem de büyük bir fırsattır. 

Çiğköftenin ana vatanı olmasının yanı sıra kebabı, içli köftesi, basalla diğer bir adı ekşili köftesi, çılbır, Adıyaman hıtabı, pestil, mercimekli köftesi ile birbirinden değişik lezzetlerin tadına bakarak damak tadınızı zenginleştirebilirsiniz. Şilki veya şillik tatlısı çok meşhurdur. Kesme ya da burma tatlısı da yöre halkı tarafından çok sevilmektedir. Ayrıca peynirli irmik helvasının tadına mutlaka bakmalısınız. Adıyaman tavası, besni tavası, kabak aşı, kebap çeşitleri, ebuzer giffari kebabı diğer lezzetlerinden bazılarıdır.

Besni ilçesinde bulunan Şire pazarında, pestil, Besni üzümü, cevizli sucuğu ve pekmezini hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için temin edebilirsiniz.

Adıyaman’ın Buhara Pilavı aslında Özbekistan mutfağına özgüdür. Fakat Adıyaman’da da çok sık bir şekilde yapılmaktadır. Bu yemek kuzu eti, et suyu, soğan, nohut ve çeşitli baharatlarla tatlandırılır. Kavurmalı hıtap lezzeti ise özellikle kış aylarında tüketilmektedir. Mayasız hamurun içine hazırlanan soğan, kavurma ve baharatlar ile iç malzemesi yerleştirilir ve taş ocakta ağır ağır pişirilmeye bırakılır. Bu enfes lezzetin tadına bakmadan şehirden ayrılmamanızı öneriyoruz.

Tevenk sarması ise diğer bilinen sarmalarla aynıdır. Pirinç yerine bulgur konularak yapılan iç malzemesi vardır. Pişen sarmaların üzerine hem yoğurt hem de sos dökülerek servis yapılır. Dövmeç yemeği Adıyaman’ın diğer bir sebzeli lezzetli yemeğidir. Patlıcan, soğan ve biber közlenerek doğranır. Ve hepsi harmanlanarak ortaya enfes bir tat çıkar. 

Yöreye ait diğer bir lezzet olan patlıcan cacığı pirpirim veya yarpuz gibi yörede semizotuna verilen ottan yapılmaktadır. Pirpirim salatası, Adıyaman’a özgü bir isim olsa da semizotuna verilen isimdir. Semizotu yani pirpirim yemeği ya da cacığı sofralarda daha çok salata olarak sunulur. Çoğunlukla etli yemeklerde midenin rahatlaması için bol limonlu olan bu lezzet damaklarda unutulmaz bir tat bırakmaktadır. 

Meyir çorbasının, iç malzemesinde nohut, patlıcan, dövme ve soğan gibi malzemeler vardır. Hem doyurucu hem de sağlığa çok faydalı bir çorbadır. Damak zevkinize hitap edecektir. Yarpuzlu köfte, et severlerin damaklarını şenlendiren bir lezzete sahiptir. Kuşbaşı kuzu eti, dana kıyma, yabani nane olarak isimlendiren yarpuz, bulgur ve nohut ile oluşan zengin bir malzeme içerir. Kalabalık sofralar için hazırlanan bu özel yemek misafirlere ikram edilir. 

Tatlıların başında gelen tene helvası Adıyaman’ın meşhur tatlılarından biridir. Nişasta, tereyağı ve pekmez karıştırılarak hazırlanır. Servis sırasında ise üzerine ceviz serpilerek ikram edilir. Tatlı severlere hitap eden bir lezzete sahiptir.

Adıyaman Ulaşım Olanakları

Adıyaman’ın şehir merkezinden havalimanına ulaşım kolay ve rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Şehir içinde ise araç kiralama, taksi, otobüs gibi ulaşım imkanları çok fazladır. 

Taksi 

Adıyaman’dan havalimanından şehir merkezine ulaşım araçlarının başında taksi gelir. Şehir merkezinde trafik yoğunluğu saat dilimlerine göre değişmektedir. Gideceğiniz yerlere taksileri kullanarak trafikte fazla vakit harcamanıza gerek kalmayacaktır.

Otobüs

Şehir içinde ulaşım daha çok toplu taşıma aracı olan otobüsler kullanılmaktadır. 

Araç Kiralama

Hem şehirler arası yolcu otobüslerinin olduğu alanda hem de havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri aracılığı ile dilerseniz bu imkandan yararlanabilirsiniz. Veya şehirde bulunduğunuz zaman dilimi içerisinde araç kiralayarak kısa zamanda birçok mekanı gezebilirsiniz. 

İstanbul Havalimanına Ulaşım

İstanbul havalimanında hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bulunan havalimanlarına belli kalkış noktaları ve saatleri bulunmaktadır. Buradan toplu taşıma araçları, otobüs hatları ile kolaylıkla havalimanına ulaşmanız mümkündür. Yeni İstanbul Havalimanı’na metro aracılığı ile direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İstanbul Adıyaman Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul- Adıyaman arası uçuş süresi 95 dakikadır.

İstanbul Adıyaman Arası Kaç Km?

İstanbul- Adıyaman arası mesafe 1176 km’dir. Bu da yaklaşık olarak 13 saat 25 dakikaya tekabül eder.

İstanbul Adıyaman Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Adıyaman’a ulaşmak için alacağınız uçak biletinizi erken tarihlerde almanız size ekonomik olarak büyük bir kazanç sağlayacaktır. 

Adıyaman İklimi Nasıldır?

Adıyaman da bulunan Toros Dağları nedeniyle kuzeyi ve güneyi arasında iklim değişikliği olmaktadır. Bu durum ziyaretçiler tarafından şaşkınlıkla izlenmektedir. Güneyde kış mevsimi ılık ve yağışlı olurken, yaz mevsiminde kurak ve sıcak geçmektedir. Yani kuzeyde kışlar hem yağışlı hem de soğuk olurken, yazları kurak ve serin geçmektedir. 
İstanbul

Adıyaman Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

9 °C

9 °C

Uçuş süreleri

Adıyaman

İstanbul

1 sa 45 dk

Adıyaman

Ankara

1 sa 15 dk

Adıyaman

İzmir

2 sa 30 dk

Adıyaman

Antalya

2 sa 20 dk

Adıyaman

Bodrum

2 sa 30 dk

Adıyaman

Dalaman

2 sa 25 dk

Adıyaman

Trabzon

2 sa 30 dk

Adıyaman

Çanakkale

2 sa 35 dk

Adıyaman

Adana

2 sa 15 dk

Adıyaman

Denizli

2 sa 50 dk

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Adıyaman varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.478,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.439,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.748,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.720,65TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.878,96TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.910,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.715,44TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.555,08TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis