İstanbul Atlanta Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Atlanta uçak biletleri

18.792,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Eyl 2023

28 Eyl 2023

18.792,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Eyl 2023

28 Eyl 2023

22.303,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

29 Eyl 2023

29 Eyl 2023

22.303,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

30 Eyl 2023

30 Eyl 2023

13.254,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

31 Eki 2023

31 Eki 2023

İstanbul Atlanta Uçak Bileti

Atlanta Hakkında Bilinmesi Gereken Yerler

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük dokuzuncu metropolü olarak da bilinen Atlanta, Georgia eyaletinin başkentidir. Aynı zamanda Amerikan tarihi için oldukça önemli bir konuma da sahiptir. Eski dönem kabilelerinden günümüze kadar geçen süreçte büyük ve hızlı bir değişime uğrayan şehir şimdilerde metropolite bir yaşam standardına sahiptir. Ticaret başta olmak üzere medya, teknoloji, eğitim ve sanat gibi alanlarda da gösterdiği başarı ile Atlanta bir dünya kenti olarak da nitelendirilir. 

Atlanta’da Gezebileceğiniz Yerler

Her geçen yıl daha fazla turist akınına uğrayan Atlanta’da gezip görmeniz gereken birçok yer vardır. Kentleşme konusunda adeta zaman kavramını ortadan kaldıran şehir, baştan aşağı bir metropolitedir. Bunun yanı sıra Atlanta’da görebileceğiniz veya gezeceğiniz birçok yer de dünyada tek olma unvanını üzerinde taşır. Bu kapsamda eğer Atlanta’ya giderseniz göreceğiniz yerleri ve deneyim edeceğiniz gezinizi başka bir yerde bulamayabilirsiniz. Öncelikle Atlanta’da oldukça popüler olan yerlerin başında Georgia Akvaryumu gelir. Tam olarak 38.000 metre küp bir akvaryumun içerisinde belki de daha önce hiç görmediğiniz canlıları Georgia Akvaryumunda görebilirsiniz. Üstelik akvaryum tamamen halka açık bir şekilde hizmet verir. Atlanta’ya gittiğinizde gezip görmeniz gereken yerler arasına ekleyebilirsiniz. Böylece dünyanın en büyük akvaryumunu da gezme fırsatını elde edebilirsiniz. Çeşitli deniz canlılarını canlı bir şekilde görerek ve canlılar hakkında bilgi alarak keyifli bir tur gerçekleştirebilirsiniz. 

Orijinal Coca – Cola Dünyası olarak da bilinen Atlanta’da bulunan müzeyi de bir hayli beğenebilirsiniz. Şehrin oldukça köklü bir döneminden itibaren yer alan bu müze ve içeriği, bambaşka bir atmosferle sizleri karşılar. Modern bir müze içeriğine sahip olması ve sizi geçmişe götüreceği gerçeği de oldukça ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra Atlanta’da çok fazla ziyaret edilen yerlerden biri de Fox Tiyatro’sudur. Eskiden bir film sarayı olarak kullanılan ve bu şekilde nitelendirilen Fox Tiyatrosunda çeşitli sanatsal etkinliklerin yapılmasına şahit olabilirsiniz. Hem mimarisi hem de sanat camiasındaki önemi konumu bakımından Fox Tiyatrosu da oldukça ilgi çekici ve gezilmesi gereken yerlerden biridir.

Atlanta şehrinin en popüler mekanlarından biri olarak da değerlendirilen CNN ana merkez binasını da Atlanta’da gezebilirsiniz. Hem yerli halk hem de şehre gelen turistlerin en çok uğradığı yerlerden biri olan CNN ana merkezi ayrıca içerisinde büyük bir eğlence yeri de barındırmaktadır. Çeşitli mağazaların, eğlence merkezlerinin ve restoranların olduğu bu merkezde oldukça keyifli bir tur gerçekleştirebilirsiniz. 

Şehrin en güzide doğal güzelliklerinden biri olarak Stone Mountain gösterilebilir. Tam olarak 514 metrelik bir zirveye sahip olan bu taş dağının bir diğer özelliği ise dünyanın en büyük taş kabartmasıdır. Kuvars monzonit bir kubbeden oluşan Stone Mountain ihtişamlı görüntüsüyle şehrin popüler doğal güzelliklerinden biri olarak herkesin ilgisini çeker. Bazı güncel dizi ve filmlerin sahnelerinde de yer alan Stone Mountain ayrıca tarihi bir öneme de sahiptir. Eski dönem kabilelerinin burada yaşadığı ve konumlandığı yapılan araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir. İhtişamlı bir görsele sahip olan bu dağı görmek için her yıl birçok turist akın eder. 

Atlanta Genel Tarihi

Atlanta genel tarihine bakıldığında bölgede ilk olarak Cherokee ve Creek kabilelerinin yaşadığı bilinmektedir. Bununla birlikte 1802 ve 1825 yıllarında Avrupa asıllı toplulukların kademe kademe bu bölgeye gelmeye başlamasıyla birlikte şehir hayatına geçiş söz konusu olmuştur. Atlanta henüz şehir olmadan önce bir demiryolu inşası gerçekleştirilmiştir. Bu bağlamda günümüzde de Atlanta’da şehir içi seyahatler tren ile gerçekleştirilir. İlk dönemlerde Marthasville olarak adlandırılan bölge 1845 yılında Atlanta olarak anılmaya başlandı. Aynı zamanda ilk olarak bu dönemde Atlanta yerleşke olarak şehir unvanını kazandı. 

Amerikan İç Savaşı süresince Atlanta demiryolu hatları sıklıkla kullanılmıştır. Bu süreçte harp malzemeleri bu demiryolları üzerinden dağıtılmıştır. Savaş dönemlerinde Atlanta’da da Atlanta Savaşı, Peachtree Savaşı ve Ezra Kilisesi Savaşı gerçekleştirilmiştir. Kuzey Birlik Ordularının eline geçen Atlanta bu dönemde sivil halkın gönderilmesi ve birçok yapının yıkılmasına şahit olmuştur. Şehir neredeyse tamamen yıkıldıktan sonra savaşın bitmesinin ardından yeniden yapılanmaya başlamıştır. Oldukça hızlı bir şekilde şehrin yeniden yapılması, küllerinden yeniden doğan kuşu sembolize ederek Atlanta için ‘’Phoenix Şehri’’ atıfları da yapılmaktadır. 1868 yılında ise Atlanta Georgia eyaleti başkenti olarak gelişmeye hızlı bir şekilde devam etmiştir. 

1930'lu yıllardaki büyük buhranda Atlanta'da da halkın büyük zorluklar çektiği ve sıkıntılı dönemlerden geçtiği tarihi belgelerde yer alır. İkinci Dünya Savaşı’nda da Atlanta harp gücüne katkı sağladığı için önemli bir yeri vardır. Bu zaman diliminde şehrin ekonomisi ve nüfusu da oldukça büyüme göstermiştir. Her geçen dönem biraz daha metropoliten bir gelişme sağlayan Atlanta’da kent yaşamı da lüksleşmeye başlamıştır. Üstelik 1996 Yaz Olimpiyat Oyunları’nın burada gerçekleşmesi şehrin ekonomik açıdan ve turistik bir bölgesi olması bakımından da gelişimine büyük katkı sağlamıştır. Günümüzde de Atlanta Georgia eyaletinin en çok rağbet edilen ve gelişmişlik bakımından yüksek bir konumda olan şehirlerinden biridir. 

Atlanta’da Yapabileceğiniz Etkinlik ve Aktiviteler

Atlanta seyahatiniz boyunca gerçekleştirebileceğiniz başlıca etkinlikler arasında alışveriş yer alır. Amerika’nın ilk on perakende pazarından birine sahip olan Atlanta’da ticari ve tekstil faaliyetleri oldukça yoğun bir şekilde görülür. Bu bağlamda Atlanta’ya gittiğinizde bir gününüzü şehir merkezinde alışveriş yapmaya ayırabilirsiniz. Bu sayede hem hediyelik eşya alabilir hem de beğendiğiniz birbirinden güzel ürünleri mağazalarda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehir merkezine gitmişken görebileceğiniz sanat galerileri, antikacılar ve sanat ve el sanatları mağazaları da bir hayli dikkatinizi çekebilecek türdendir. Dünya genelinde oldukça popüler olan birçok mağazanın ve markanın da butiklerini, mağazalarını Atlanta şehir merkezinde ve merkeze yakın bölgelerde gezebilirsiniz. Böylece şehir merkezinde keyifli bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz. 

Georgia’nın en büyük kentlerinden biri olan Atlanta’da ayrıca gece hayatı da oldukça ses getiren türdendir. Hem eğlenceli hem de müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğiniz birçok gece mekanı vardır. Üstelik gece mekanlarında dans ederek keyifli etkinliklere katılabileceğiniz organizasyonlar da bulunur. Böylelikle Atlanta’nın gece hayatına ve renkli cazibesine de seyahatiniz sürecinde şahit olabilirsiniz. Atlanta’da sadece gece mekanları değil dans kulüpleri de bir hayli meşhurdur. Aynı zamanda canlı müzik yapan, dinleti etkinlikleri olan mekanlar da bulunur. Tüm bu eğlenceli ve güzel bir deneyim katacak etkinlikleriyle siz de Atlanta’nın gece hayatında güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Atlanta’ya gelip de bir festivale denk gelmemeniz mümkün değildir. Yılın hemen hemen her ayında birden fazla festival etkinliği düzenlenir. Film festivalleri, geçit törenleri ve uçan renkli kelebekler festivali gibi onlarca farklı festivale katılım sağlayabilirsiniz. Atlanta’ya gelmeden önce burada bulunacağınız süre zarfında gerçekleşecek olan festivallere göz atarak kendinize bir etkinlik planlaması da oluşturabilirsiniz. Böylece Atlanta’nın meşhur festivallerinden birine katılarak da dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. 

Atlanta’da Konaklama Olanakları

Amerika’nın Georgia eyaletinin başkenti olan Atlanta oldukça büyük bir yüz ölçümüne sahiptir. Durum böyle olunca da şehir merkezine uzak olan bölgelerin olması söz konusudur. Bu bağlamda Atlanta’da konaklayacağınız süre zarfında öncelikle hangi amaçla gittiğinize yönelik olarak bir konaklama planı çizmelisiniz. Eğer ticari amaçla veya bir iş seyahati maksadı ile Atlanta’ya gelecekseniz şehrin merkezi konumubda olan yerlerden bir konaklama alternatifi tercih edebilirsiniz. Downtown ve Midtown bu bağlamda Atlanta’ya seyahat edenlerin en çok konakladığı bölgeler arasında yer alır. Bunun yanı sıra Buckhead de şehir merkezine biraz uzak olan ancak toplantı, konferans ve iş seyahatleri gerçekleştiren kişilerin tercih ettiği yerlerden biridir. Bu bölgelerin hepsinde konaklayabileceğiniz oteller bulabilmeniz mümkündür. Ancak şehir merkezine yakın olan bölgeler şehre uzak olan kısımlara göre biraz daha yüksek bütçeli ve lükstür. Bütçenize uygun türden bir konaklama tercihi yaparak seyahat öncesi planlamanızı ayarlayabilirsiniz. 

Otellerin yanı sıra kısa süreli konaklama yapabileceğiniz kiralık ev veya odalar da bulabilirsiniz. Bunun için Atlanta’da konaklamak istediğiniz bölgeyi belirleyebilir ve sonrasında da bu bölgede bulunan kiralık evlere göz atabilirsiniz. Atlanta’ya gelen turistler tarafından daha çok otel veya motel konaklamaları tercih edilir. Eğer çok lüks bir konaklama ihtiyacı duymuyorsanız şehir merkezine uzak olan bölgelerdeki otelleri de değerlendirebilirsiniz. Uçak yolcuğunuz öncesinde konaklayacağınız yeri ayarlamanız, Atlanta’ya vardığınızda sorunsuz şekilde konaklama imkanı elde etmiş olursunuz. 

Atlanta Lezzetleri

Özellikle gurme olanların hayran kalacağı türde bir lezzet kültürü olan Atlanta’da birbirinden leziz tatları deneyimleyebilir, hiç bilmediğiniz güzellikte içeceklerle keyifli bir tecrübe edinebilirsiniz. Bu süreçte farklı kültürlerdeki mutfakların da bir araya geldiğine şahit olmanız mümkündür. Avocado Tacos da bu lezzetlerden biri olarak örnek gösterilebilir. Avocado egzotik bir meyve olmasıyla birlikte Tacos da aslen Meksika mutfağına ait bir lezzettir. Ancak Tacos ilk Amerika’da ünlenmiş olan bir yemek olmasıyla birlikte Atlanta’da bunun bambaşka bir versiyonunu tadabilirsiniz. Hem Meksika hem de Kore mutfaklarının birleştiği bir noktada ortaya çıkan Avocado Tacos damaklarınızda unutulmayacak bir tat bırakabilir. 

Dünya genelinde de popülerliğini sürdüren bir tatlı olarak Donut da aslen Amerika kökenli bir tatlıdır. Özellikle de Atlanta’da Donut tatlısının birçok farklı aromalısını ve tarzını deneyimleyebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte Atlanta’da şehir halkı tarafından da sıklıkla tüketilen ve hemen hemen tüm restoranlarda bulabileceğiniz lezzetlerden biri de Foie Gras’tır. Kurutulmuş Kaz ciğerinden hazırlanan bu yemekte ayrıca bolca kara biber de kullanılır. Böylelikle daha öncesinde hiç kaz ciğeri denememiş olanlar için bir ilk olmakla beraber güzel bir yemek deneyimini de sunar. 

Meyveli tartlar da Amerika’da kültürel bir tatlı çeşidi olarak bilindiği üzere Atlanta’ya geldiğinizde de mutlaka denemeniz gereken lezzetlerden biridir. Turtanın birçok farklı çeşidini Atlanta’da çeşitli tatlıcılarda veya sokak lezzetlerinde bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca Amerika’ya, Atlanta’ya gelmişken Hamburgerin ana vatanında mutlaka Atlanta hamburgerini denemenizi tavsiye ederiz. Oldukça fantastik bir deneyim olacak türden hiç denemediğiniz hamburgerleri burada görebilirsiniz. 

Istakozlu Kızarmış Pilav olarak da bilinen Lobster Fried Rice yemeği Atlanta’da birçok seçkin restoranda hazırlanan lezzetlerden biridir. Daha çok su mahsulleri ile ilgilenen veya bu tür yemekleri tüketmeyi sevenlerin hayran kalacağı türden bir yemektir. Aynı zamanda kendine has bir yapılış stilinin bulunmasından dolayı da, lezzeti ve sunumuyla sizleri mest edecek bir Atlanta yemeğidir. Tüm bu lezzetleriyle birlikte Atlanta’daki Sokak lezzetlerine de mutlaka bir şans vermelisiniz. 

Atlanta’da Ulaşım Seçenekleri

Amerika’nın Georgia eyaletinde yer alan Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanından Atlanta şehir merkezine geçiş yapabilmek için tercih edebileceğiniz birçok farklı ulaşım seçeneği vardır. Bu ulaşım alternatifleri arasında yer alanlar ise otobüs, taksi, araç kiralama ve metrodur. Şehir sakinlerinin de sıklıkla tercih ettiği otobüs ve metro ulaşım yöntemlerini kullanarak da rahatlıkla Atlanta’nın birçok bölgesine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz taksi hizmetlerinden veya araç kiralama acentelerinden de yararlanabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Atlanta’da metro ve şehir içi otobüs kullanımı oldukça yaygın bir şekilde görülür. Metro ile ulaşımın sağlanamadığı bölgelerde de otobüsler birçok farklı güzergahta çalışma gerçekleştirir. Bu doğrultuda Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanından konaklayacağınız bölgeye gitmek için bu bölgedeki otobüs duraklarını tercih edebilirsiniz. Uçak yolcuğunuzu gerçekleştirmeden önce hangi otobüsler ile istediğiniz konuma ulaşım sağlayabileceğinizi araştırmanızı ve bilgi almanızı tavsiye ederiz. 

Taksi ile Ulaşım

Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı iç ve dış hatlar kısmında yer alan birçok farklı taksi hizmet bölgesi vardır. Bu hizmetlerden yaralanarak da konaklama yapacağınız konuma rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için öncesinde dilerseniz ilgili taksi hizmet bölgelerine giderek gitmek istediğiniz yer için fiyat bilgilendirmesi de alabilirsiniz. Böylece kolayca Atlanta Havalimanından konaklayacağınız yere taksi hizmetlerinden yararlanarak da gidebilirsiniz. 

Kiralık Araç ile Ulaşım

Araç kiralama hizmetleri Atlanta havalimanı içerisinde yararlanabileceğiniz alternatif ulaşım yöntemlerinden biridir. Bir araç kiralama acentesi ile görüşerek istediğiniz özellikte ve kapasiteye sahip,bütçenize uygun bir araç bulabilirsiniz. Böylece konaklayacağınız bölgeye kendi kiraladığınız aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Metro ile Ulaşım 

Atlanta’ya iniş yaptığınızda tercih edebileceğiniz ulaşım yöntemleri arasında metro da vardır. Atlanta şehir içi ulaşım sisteminde en çok tercih edilenlerin başında Marta adı verilen metrolar bulunur. Bu metrolar tüm şehrin ulaşımını sağlar. Böylelikle Atlanta havalimanından kolayca şehir merkezine metro ile ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

İstanbul Havalimanına Ulaşım

Gelişmiş bir metropol kenti olarak İstanbul Havalimanına ulaşım yöntemleri çeşitlilik gösterir. Hem İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından hem de İstanbul’un ilçeleri ve çevre illerden direkt olarak havalimanına ulaşım sağlayabileceğiniz alternatif yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında direkt olarak havalimanına varış gerçekleştiren şehirlerarası otobüsler bulunur. Aynı zamanda şehir içi ulaşım sağlayan otobüslerin birçoğu da havalimanına ulaşım gerçekleştirir. Bunun yanı sıra taksi veya araç kiralama hizmetlerini değerlendirerek de İstanbul havalimanına ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa kıtasında olan kişiler için ulaşım süresi çok daha kısayken Anadolu yakasından gelen yolcular için trafiğe bağlı olarak ulaşım daha uzun sürebilir. 

İstanbul’dan Atlanta’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul’dan Atlanta’ya yapılacak uçuş seferleri aktarmasız bir şekilde ve rötarsız olarak yaklaşık 11 saat 35 dakika sürer. Yolculuk esnasındaki uçağın kalkış süresi ve hava koşulları da uçak yolcuğunun süresini etkileyen faktörler arasında yer alır. 

İstanbul Atlanta Arası Kaç Km.dir?

İstanbul ve Atlanta arasındaki kuş uçuşu mesafe 9269 kilometre olarak belirtilir. Kara yolu üzerinden bu mesafe çok daha fazladır. 

İstanbul’dan Atlanta’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İstanbul’dan Atlanta’ya aktarmasız bir şekilde uçuş gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Uygun bir meblağda uçak bileti almak istiyorsanız, seyahatinizden oldukça erken bir dönemde havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Erken rezervasyon ve satın alma işlemlerinin ve zaman zaman düzenlenen kampanyalar sayesinde uçak biletinizi uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Atlanta’nın İklimi Nasıldır?

Atlanta’nın iklimi nemli subtropikal olarak nitelendirilir. Bu bağlamda Atlanta yaz dönemlerinde özellikle de Temmuz aylarında sıcak ve kuraktır. Kış dönemlerinde ise kar çok sık görülmese de soğuk ve yağışlı geçer. 

Atlanta Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

21 °C

17 °C

Uçuş süreleri

Atlanta

İstanbul

10 sa 50 dk

İstanbul Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

16 °C

16 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
957,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.764,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

Atlanta varışlı yurt dışı uçak biletleri

13.254,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis