İstanbul Azerbaycan Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Azerbaycan uçak biletleri

22 Şub 2024

23 Şub 2024

24 Şub 2024

25 Şub 2024

26 Şub 2024

İstanbul Azerbaycan Uçak Bileti

Azerbaycan Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Azerbaycan, resmi ismi ile Azerbaycan Cumhuriyeti, Batı Asya ve Doğu Avrupa’nın kesiştiği bölgede bulunan büyük bir ülkedir. Güney Kafkasya taraflarının en büyük yüzölçümü de buraya aittir. Hazar Denizi’nin doğusunda yer alır. Rusya ülkesinin ise kuzeyinde bulunur. Ermenistan ve Gürcistan’a da konum olarak hayli yakın haldedir. Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti de direkt olarak buraya bağlıdır. Bu durum uzun süredir böyle ilerlemeye devam etmektedir.

Azerbaycan, son derece zengin bir kültürel mirasa sahip olması ile herkes tarafından iyi şekilde bilinir. Müslümanların yaşadığı ülkeler arasında bulunur. Bu tür ülkeler içerisinde tiyatro ve opera gibi sahne sanatlarını içeren ilk ülke olma unvanını elde etmiştir. Azerbaycan Cumhuriyeti 1918 senesinde kurulmuştur fakat iki sene sonra 1920 senesinde, 26 Nisan gününde Kızıl Ordu sınırı geçip Azerbaycan’a giriş yapmıştır ve olaylar da tam olarak buradan itibaren alevlenmiştir.

Böylece Azerbaycan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti kurulmuş ve sonrasında da Sovyetler Birliği topraklarına katılmıştır. Ülkenin yeniden bağımsızlığını elde etmesi ise 1991 senesinde Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla vuku bulmuştur. Eylül 1991 tarihinde çatışmalı olan bölge Dağlık Karabağ’daki Ermeni topluluğu, Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nden çıkmayı talep etmiştir. Böylece savaş 1994 senesinde artık tamamı ile son bulmuştur. Azerbaycan da bağımsızlığını en iyi şekilde elde etmenin huzurunu yaşamıştır. 

Azerbaycan’da Gezilmesi Gereken Yerler

Azerbaycan’a giden herkes başkent Bakü’yü gezmeden dönmez. Alev Kuleleri buradadır, dileyen herkes bu kuleden etrafı izleyebilir. Çağdaş Sanatlar Müzesi de gezilebilir. Bu müzede 900’den fazla eser bulunur. Modern kültürle ilişkili olan bireyler burayı gezebilir. Teze Pazarı ise türlü organik yiyecekleri ile Bakü’nün en özel yerlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Doğal ürünleri tüketmeyi seven bireyler bu pazarı gezmeye bayılırlar. Her açıdan rengarenk bir pazardır. Göze hitap eder.

Icheri Sheher ise Fortress ve Eski Şehir olarak bilinen bir yerdir. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunmaktadır. Korumaya alınan binalara on ikinci yüzyıl zamanlarından kalma ve eski surlarla çevrelenen Bakü kentinin bir kısmı olan Kız Kulesi de dahil edilmiştir. Yalnızca mimari yapılar konusunda değil, geleneksel Azerbaycan giysilerini görmek adına da buraya gelmek mümkündür. Azerbaycan’ın yöresel kıyafetlerine ilgi duyan bireyler burayı ziyaret etmeden asla dönmesinler. 

Absheron Milli Parkı da gezilesi yerlerden biridir. 780 hektarlık alana kurulan bu park, Azerbaycan’daki doğal mekanlardan biridir. Kuş, porsuk, çakal ve ceylan gibi hayvanlar burada görülebilir. Eylül ayı sonrasında gelinmesi önerilen bir parktır. Yaz mevsiminde hayli sıcak olur. Bu yüzden konforlu bir gezi sağlanamayabilir. Serin havalar burayı gezmek için son derece idealdir. Püfür püfür rüzgar eserken Absheron Milli Parkı’nda her şey tamamıyla yolundadır; doğayla iç içe olmak herkese sahiden çok ama çok iyi gelir.

Garasu Volkanı da gezilecek bir başka özel noktadır. Azerbaycan’a gelen birçok kişi, Garasu Yanardağı’nı gezmeyi seviyor. Gazlar burada birikip belli seviyeye gelince volkanik dağ aktif hale geliyor. İlk çamur volkanı da 26 milyon sene evvel patlamıştır. Naftalan ise ham petrolüyle bilinir ve sağlık turizmi açısından zengin bir yerdir. Tesisi ziyaret eden kişiler yağ banyosu yaparak hastalıklarına şifa bulur.

Shirvan Milli Parkı da son derece göz alıcı olan Azerbaycan mekanlarından biridir. 2003 senesinde resmi olarak koruma altına alınmış olan bu park, Hazar Denizi’ne hayli yakın olan bir bölgededir. Bakü’nün güney kısmında 54 bin hektarlık alanı kapsamaktadır. Bu parkta çöle benzer manzaralar da bulunur. Kirpi, kuğu, ceylan ve flamingo gibi canlılar da yakından görülebilir.

Sıra her açıdan çok güzel bir yer olan Nabran’a geldi. Nabran aslında Azerbaycan’ın kendine has bir tatil beldesidir. Bakü’den hemen hemen üç saat uzaklıkta yer alan sevimli mi sevimli bir köydür. Hazar Denizi’ne kıyısı bulunan bu sempatik köy, yaz mevsiminde bol bol gün ışığı almasıyla bilinir. Çeşitli yüzme havuzları içeren Nabran, herkesçe çok sevilen bir bölgedir. Akşam vakitlerinde ise restoran, bar ve gece kulübü gibi yerlerde yoğun bir hareketlilik başlar.

Ismayıllı ise el sanatlarının son derece yaygın olduğu muhteşem bir yer. Buranın en sevilen köyü ise Lahiç olmaktadır. Kafkas vadilerinin tam ortasında güzelliği ile dikkat çeken bir noktadır. Köyde eski cami ve çeşmeler vardır. Kamp bölgeleri de genelde burada konumlanmıştır. Doğa yürüyüşü yapmak isteyen bireyler için hayli uygun bir mekandır. Quba kenti de doğal güzellikleri ile kendine herkesi hayran bırakan bir başka Azerbaycan şehridir. Burada bol vadi ve şelale yer alır.

Ayrıca şifalı sular da burada bulunur. Hatta İstanbul’dan direkt bu şehre uçuş bulunmaktadır. Bakü’ye ise sadece yüz yetmiş kilometrelik bir mesafesi vardır. Quba şehrinin bilinen en önemli özelliği ise Hınalık Köyü’nün bu şehirde yer almasıdır. Hınalık, dünyanın en yüksek konumdaki yerleşim bölgelerinden bir tanesidir. Beş bin senelik tarihiyle ilgi çekici bir köydür. Kendine özgü bir dilinin olması da herkesin yoğun şekilde dikkatini çeker.

Azerbaycan’ın tüm yerlerinin de kendine has bir ambiyansı olduğu için hemen hemen her yerinde gezintiye çıkmak ve kamp gibi aktiviteler gerçekleştirmek olağandır. Bu sayede de Azerbaycan doğası daha yakından tanınmış olur. Her bakımdan ilgi çekici ayrıntılara sahip olmasıyla bilinen Azerbaycan ülkesinde hiç kimse bir an olsun sıkılmaz. Çünkü yapılabilecek bir aktivite muhakkak bulunur. Bu da kişileri tamamen motive eden bir durumdur. Her sene milyarlarca turist bu ülkenin her yerini gezmek adına çeşitli seyahat rotaları belirler.

Azerbaycan’ın Tarihi 

Azerbaycan’da tarihi bir gezi yapmak isteyenler Sheki ile başlangıcı yapabilir. Bakü’nün batı kesimlerinde yer alan, Kafkasya’nın en eski yerleşim alanlarından biri olarak görülen bu yer 2500 sene öncesinden beri vardır. Sheki, İpek Yolu’nda bulunduğundan ötürü eski zamanlarda tekstil ürünlerinin satıldığı bir yerdi. Bahsi geçen geleneğin devamını bugün de görmek mümkün olmaktadır. El sanatı ürünlerinin her biri burada turistler için önemle sunulur. On sekizinci yüzyıldan kalma Seki Khans Sarayı, birçok kale, cami ve hamamlar da burada yer alır. Tarihi mekan incelemesi yapmayı seven herkesin vazgeçilmezi olan yerlerden biridir. 

Bir başka Azerbaycan durağı da Gobustan olur. Bu yere dair ulaşılan bilgilerde tarih öncesi döneme ait birçok ayrıntı verilir. Mağaralara yapılan çizimler, mezar taşları, yerleşim kısmındaki tüm kalıntılar arkeolojik kazılar sonucu gün yüzüne çıkmıştır. Günümüzde pek çok yerli ve yabancı turist Gobustan’da zaman geçirmekten fazlası ile hoşlanır. Çünkü bu nokta hem kalabalıktır hem de öte yandan kendine has bir dinginliği vardır. Bu yüzden de çoğu birey tarafından sevilen bir yer haline gelmiştir. Çok uzaklardan gelen turistleri büyük bir özveriyle ağırlamakta olan eşsiz bir yerdir. 

Ateşgah ise Ateş Ülkesi olmaktadır. Zerdüştler için ateş her daim önem arz eder. Bu yüzden de bazı yerlere tapınaklar yapmışlardır. Bir tanesi de Bakü dışında olan Surakhani mekanındaki Ateşgah’tır. Altıgen formuna sahip olan bu tapınağın on yedinci yüzyıldan beri aynı şekilde durduğu söylenmektedir. Tapınağın yapımına sebep olan ateş, belli bir zaman sonra doğal gazların bitmesiyle sönmüştür. Bakü’den getirilen sistemle yapay ateş çıkarılmaktadır. Bu da son derece gerçekçi bir görüntü oluşturduğu için hiçbir açıdan sorun çıkarmaz. Turistler buranın bol bol fotoğrafını çeker.

Son tarihi Azerbaycan durağı ise Astara olur. İran sınırının karşısında bulunan bu şehrin kendine özgü bir ambiyansı olduğu aşikardır. Dağlarla ve ormanla çevrelenmiş halde olan bu şehir, Azerbaycan’ın en ilgi çekici kısmıdır. Tatlı butik kafeleri, müzeleri ve bol bol restoranı vardır. Müzeler genel olarak etraftaki arkeolojik buluntulara ayrılmış haldedir. İki bin senenin üzerinde olduğu bilinen insan figürleri, madalyonlar, hayvan şekilleri ve taş işçiliği gibi nesneler görülebilir. Astara içerisinde kule, dağ köyü, eski cami ve türbe gibi sayısız yer bulunur. Her bir yeri de eskidir, yoğun nostalji içerir.

Azerbaycan’da Kültürel Etkinlikler

Azerbaycan, sanatsal ve kültürel etkinliklere her daim önem veren bir ülke olmuştur. Bu mesele, aynı biçimde toplumun da sanatla iç içe kalmasını sağlamıştır. O yüzden de hızla gelişmeye devam eden Azerbaycan ülkesinde her daim muhakkak bir etkinlik, konser, festival ya da resim sergisi yapılır. Burada bol bol film festivaline de denk gelmek mümkündür. Her açıdan yeterli bir ülke olduğu apaçık ortadadır.

Sanata ilgi duyan birçok kişi Azerbaycan’a gelerek birbirinden güzel aktivitelere katılır. Her birinden de memnun kalır. Günümüzde birçok sinema filmi ve dizi de Azerbaycan sınırları içerisinde çekilmektedir. Dünya genelinde bilinen, sayılan ve sevilen bir ülke olduğu bu denli sosyal hale gelmesinden de net şekilde anlaşılıyor. Her konuda önde gelen ülkelerden biri olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Azerbaycan’da Konaklama 

Azerbaycan konaklama konusunda her geçen sene kendini daha da geliştirmeye devam eden bir ülke olduğu için konaklama imkanları da sürekli olarak genişleyen bir skalaya sahip olmaktadır. Günlük kiralık evler, kiralık odalar, pansiyonlar, apart oteller, lüks oteller, hosteller ve ekonomik yapıdaki oteller her zaman için hizmete açık haldedir. Erken rezervasyon yaptırmak ise mantıklı bir çözümdür. 

Azerbaycan Lezzetleri

Azerbaycan mutfağının ayrı bir havası vardır. Bu özel mutfağı yakından tanımaya bizzat Piti yemeği ile başlanabilir. Bu yemek, etli güvece benzemesiyle ilgi görür. En çok da Şeki adlı şehirde yapılır. Özel tasarlanan bir güveç içerisinde erik kurusu, kuzu eti, patates, domates ve nohut eklenerek pişirilen ve sekiz saat boyunca pişirilip servis edilen bir yiyecektir. Tadı dillere destan bir hale gelmiştir.

Sıradaki lezzet ise pilav severlere gelsin: Şah Pilavı, Azerbaycan mutfağının en popüler yiyeceklerinden bir tanesidir. Şah pilavında pilavın içine kuzu eti, kuru kayısı, kuru erik, kestane ve kuru üzüm gibi malzemeler de eklenir. Perdeli bir pilavdır. Aynı zamanda Osmanlı mutfağının da en sevilen yemeklerinden biri olmaktadır. Kuru fasulye gibi yemeklerin yanında da bol bol sunulmaktadır.

Yaprak dolması da Azerbaycan’da sık yapılır. Ülkemizin yaprak dolmasının hemen hemen aynısıdır. Kıymalı ve kuyruk yağlı ile hazırlanan bu yiyeceğin üzerine bol sarımsaklı yoğurt sosu dökülmektedir. Yanına da soğan, salatalık, domates kesilir. Tandır ekmeğiyle bir güzel yenir. Kendine özgü harika bir tadı olduğu da herkesçe dile getirilir. Yaprak dolmasına farklı bir dokunuş olarak lanse edilebilir.

Bir başka leziz tat da Levengi yemeğidir. En çok da Astara bölgesinde yapılan bu yemek, tavuk ve kazla hazırlanır. Yemeğe hakim hale gelen lezzeti de turşu sağlamaktadır. Ceviz içi, karabiber, erik ekşisi ve salçayla doldurulan et fırına sürülür. Farklı bir lezzettir ama Türk damak tadına hayli uygun olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Enfes bir tadı vardır; baharatlar bu yemekteki en önemli öğelerdir. Dileyen kişiler bu yemeğe baharat konulmamasını da isteyebilir.

Azerbaycan’ın kendine has tatlıları bulunur. Her birinin de apayrı bir lezzeti vardır. Bu özel tatlıların isimleri şu şekildedir; Bakü baklavası, Firni, Shor Gogal, Şekerbura, Şeki Baklavası, Ciğerli Baklava, reçel çeşitleri buranın en sevilen tatlılarındadır. Özel olarak hazırlanan tüm bu tatlı çeşitleri Azerbaycan yöresel tatlıları adı altında sunulur ve bu şekilde de birçok kişi tarafından bilinmeye devam eder.

Azerbaycan’da Ulaşım 

Azerbaycan ülkesinde şehir içi ulaşımda otobüsler, metro, taksi ve minibüsler görev alıyor. Ama taksiler konusunda bir hatırlatma yapmak lazım; taksilerde taksimetre yoktur. O nedenle taksiye binmeden önce pazarlık yapmak lazımdır. Şehirde henüz yeni trafiğe çıkan mor renge sahip taksilerde taksimetre vardır; bu da denenebilir. Ayrıca isteyen kişiler araç kiralayarak da seyahatini sürdürebilir.

Taksi ile Ulaşım 

Taksiler Azerbaycan’da sık kullanılan araçlardan bir tanesi olmuştur. Az evvel de belirttiğimiz gibi pazarlık yaparak yolculuk etmek taksi konusunda en mantıklısıdır.

Otobüs ile Ulaşım 

Dileyen kişiler pekala otobüs ile de ulaşım sağlayabilirler. Cüzi bir fiyatı olan otobüs biletleri, turistlerin konforlu bir otobüsü tercih etmesini sağlar. Her açıdan makul bir yöntemdir. 

Metro ile Ulaşım

Metro hattı, Azerbaycan ülkesinin en kaliteli toplu taşıma araçlarından birini sunar. Günümüzde hem yerli halk hem de yabancı turistler şehir içi yolculuklarını metro ile yapmaktan yana olur. Bunun nedeni ise metroların düzenli şekilde temizlenmesi ve bakımının yapılmasıdır. 

Minibüs ile Ulaşım

Minibüsler Azerbaycan’da son derece yaygın olan araçlardan biridir. Her sokakta, caddede bulunan minibüs duraklarını görmek mümkündür. Fiyat olarak uygun olan bu araçlar hayli de hızlıdır. Bu yüzden acelesi olan kişiler genelde taksi bulamadıkları zaman minibüse binmeyi tercih eder.

Araç Kiralama Yöntemi ile Ulaşım

Azerbaycan’da çeşitli araç kiralama acenteleri bulunur. Bu yerlerle iletişime geçilerek lüks veyahut ekonomik sınıftan istenen araç anında kiralanabilir. Keyifli bir yolculuk olur.

İstanbul Havalimanı’na En Hızlı ve En Uygun Ulaşım 

HAVAŞ otobüsleri ile İstanbul Havalimanı’na uygun fiyatlı ve hızlı ulaşım sağlanmış olur. Senelerdir hizmet veren firma, tüm müşterilerini daimi bir biçimde memnun etmektedir.

İstanbul Azerbaycan Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul – Azerbaycan arası uçuş mesafesi en net hali ile tam tamına 3 saat 5 dakika olmaktadır. Kısa zaman içerisinde Azerbaycan’a ulaşım sağlanmış olur.

İstanbul Azerbaycan Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul – Azerbaycan arası mesafe 1948 kilometredir. 1948 kilometre karayolu ile tam olarak 25 saat sürer. Havayoluyla bu süre çok daha kısalmaktadır. 

İstanbul Azerbaycan Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

İstanbul’dan Azerbaycan’a gidecek olan kişiler en ucuz uçak biletini sürekli olarak uçuş firmalarının kampanyalarını takip ederek bulabilir. Yolculuktan çok önce alınan uçak biletleri genelde ucuzdur. Bu yüzden uzun zamanlı bir araştırma yapmak her zaman için mühimdir.

Azerbaycan’da İklim Nasıldır?

Azerbaycan’da ılıman bir karasal iklim hüküm sürmektedir. Hazar Denizi’nden dış yöne doğru yüksek olan dağlarda ve kesimlerde sert bir iklime rastlanır. Yüksek tepelerde kışlar daha uzun geçer. Yazlar ise serindir. Yayla havası burada her daim vardır. Hangi mevsimde Azerbaycan’a gelinecekse buna uygun önlemler almak ise mühimdir.

istanbul_azerbaycan

Azerbaycan Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

28 °C

28 °C

Uçuş süreleri

2 sa 50 dk

Bakü

Ankara

2 sa 30 dk

Bakü

Antalya

3 sa

Bakü

İzmir

3 sa 5 dk

Bakü

Adana

3 sa 35 dk

Bakü

Trabzon

1 sa 30 dk

Bakü

Alanya

4 sa 25 dk

Bakü

Samsun

3 sa 35 dk

3 sa 50 dk

İstanbul Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

5 °C

5 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
615,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.215,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.710,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

Azerbaycan varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.960,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.242,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.212,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.922,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.386,18TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis